 |
Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-07-2015 20:13 | zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole
6 na 6 | Katole modlą się, aby prezydent Komorowski zawetował ustawę "o in vitro". Tym samym modlą się, aby w polskim porządku prawnym nadal panowała pełna dowolność i brak przepisów regulujących metodę in vitro. Katole nie rozumieją, że brak takich przepisów pozwala m. in. na dowolne rozporządzanie zarodkami - można je mrozić, można spuścić w kiblu. Tak więc wielcy obrońcy życia wszem i wobec pokazują, że mają w dupie nie tylko dzieci narodzone, ale także te poczęte, którymi wycierają sobie gęby na co dzień. Rozumiem proste baby i prostych dziadów, którzy nie kumają nic ponad to, co im proboszcz w niedzielę opowiada w kościółku. Rozumiem też cynizm polityków, którzy aż tak nieogarnięci nie są, a mimo to plotą te same bzdury - zjednują sobie wyborców i przychylność kleru. Natomiast nie rozumiem postawy prezydenta, który zamiast natychmiast podpisać ustawę, zastanawia się, a może podpisze, a może nie, a jak podpisze, to popyta potem w Trybunale Konstytucyjnym, a może nie podpisze i skieruje ją najpierw do TK. Komorowski biskupem już nie zostanie, więc o co mu chodzi? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 Dalej..#1 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | Katole... ładne słowo. Czuć w nim szacunek dla innych ludzi |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | >Katole modlą się, aby prezydent Komorowski zawetował ustawę "o in vitro". Tym samym modlą się, aby w polskim porządku prawnym nadal panowała pełna dowolność i brak przepisów regulujących metodę in vitro. Katole nie rozumieją, że brak takich przepisów pozwala m. in. na dowolne rozporządzanie zarodkami - można je mrozić, można spuścić w kiblu.
Katolikom oraz wyznawcom Latającego Potwora Spagetti można modlić się do swego boga o co tylko chcą, tu chyba się zgadzasz, że wolno im? Wolno im też o tym głośno mówić, bo czemu niby nie? Wolny kraj.
Ty jako ateistka nie wierzysz przecież, że te modły katolików przyniosą jakikolwiek skutek, prawda? Po co zatem ten wątek? Nie byłoby uczciwiej umieścić to w dziale antyklerykalizm?
No, ale skoro już jest taki wątek...
Katole wiedzą, że ustawa jest robiona na chybcika (PO przez 8 lat sie nie przemogła ,a teraz nagle...), pod publikę. Katole wiedzą, że brak ustawy jest gorszy niż nawet taka ustawa, ale wiedzą też, że gdy już będzie wprowadzona ta własnie, będzie bardzo trudno to zmienić. Katole to wiedzą, bo znają przypadek ustawy dot. aborcji. No i katole nie chcą aby PO odbębniła "sukces".
A Komorowski? Kolejna kompromitacja - w kampanii spoty robili, a ten teraz będzie wetował, widać jak te manipulacje wyłażą. |
#3 3 na 3 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole |
> Katole wiedzą, że ustawa jest robiona na chybcika (PO przez 8 lat sie nie przemogła ,a teraz nagle...), pod publikę. Katole wiedzą, że brak ustawy jest gorszy niż nawet taka ustawa, ale wiedzą też, że gdy już będzie wprowadzona ta własnie, będzie bardzo trudno to zmienić.I to upsrawiedliwia prosbe do Jahwe aby ten pokierowal Komorowskim tak, azeby umowa nie zostala podipasana? A jak przez nastepne 8 lat zarodki beda mordowane bo nie bedzie ustawy? To lepiej mordowac je przez nstepne 8 lat niz podpisac ustawe teraz zeby uratowac przynajmniej czesc zarodkow przed zamordowaniem???? Zmienic bedzie moze i trudno ale katolik powninien walczyc o kazdego zarodka. Beu ustawy ateisci zamorduja wiecej zarodkow niz z ustawa. |
#4 -1 na 3 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | > >Katole wiedzą, że ustawa jest robiona na chybcika (PO przez 8 lat sie nie przemogła ,a teraz nagle...), pod publikę. Katole wiedzą, że brak ustawy jest gorszy niż nawet taka ustawa, ale wiedzą też, że gdy już będzie wprowadzona ta własnie, będzie bardzo trudno to zmienić.> I to upsrawiedliwia prosbe do Jahwe aby ten pokierowal Komorowskim tak, azeby umowa nie zostala podipasana? A jak przez nastepne 8 lat zarodki beda mordowane bo nie bedzie ustawy? To lepiej mordowac je przez nstepne 8 lat niz podpisac ustawe teraz zeby uratowac przynajmniej czesc zarodkow przed zamordowaniem????> Zmienic bedzie moze i trudno ale katolik powninien walczyc o kazdego zarodka. Beu ustawy ateisci zamorduja wiecej zarodkow niz z ustawa.Oj kombinatorku... Po pierwsze, to katole chcą restrykcyjnej ustawy i w tym sejmie nie było to możliwe. Po drugie, katole wiedzą, że za pół roku jakąś ustawę przegłosują o in vitro, przy czym to oni będą w niej narzucać stanowisko (bo zapewne wygrają wybory), nie wiedzą jednak czy będą sami rządzić, dlatego boją się, iż teraz przyjęta ustawa może im nie pozwolić jej zmenić w przyszłości ze względu na koalicjanta, łatwiej bowiem uchwalić całkiem nowy temat niż zmieniać coś co już działa. Przykład ust. aborcyjnej - ewidentny. A zatem są oni całkiem spójni w rozumowaniu i w dodatku uczciwi wobec swoich zasad. W ten sposób bowiem uratują prawdopodobnie więcej zarodków. Próbujesz pokazać hipokryzję katoli, a pokazujesz swoją. Tobie przecież zapewne i środowisku liebralno-lewicowemu zalezy na swobodzie w metodzie in vitro. Dlaczego zatem tak bardzo jesteście za ustawą, która ogranicza tę metodę? Wiesz dlaczego? Dokładnie z tego powodu o którym pisałem, dobrze bowiem wiesz, że jak ustawa przejdzie, to będzie ją trudniej zmienić, a zatem katole są spójni i uczciwi. A Ty jesteś? |
#5 2 na 2 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole |
> W ten sposób bowiem uratują prawdopodobnie więcej zarodków.No chyba, ze PIS (jesli dojdzie do wladzy) tak jak przez cale swoje istnienie bedzie mial in vitro w dupie i zarodki beda nadal przez ateistow mordowane. I przez nastepne 8 lat biedne, krzyczace zarodki beda mordowane. > Po drugie, katole wiedzą, że za pół roku jakąś ustawę przegłosują o in vitro, przy czym to oni będą w niej narzucać stanowisko (bo zapewne wygrają wybory), nie wiedzą jednak czy będą sami rządzić, dlatego boją się, iż teraz przyjęta ustawa może im nie pozwolić jej zmenić w przyszłości ze względu na koalicjanta, łatwiej bowiem uchwalić całkiem nowy temat niż zmieniać coś co już działa. Przykład ust. aborcyjnej - ewidentny.No to w koncu wiedza, ze za pol roku beda mogli stawiac warunki ( i dlatego sa gotowi poswiecic miliard zarodkow) i postanowia, ze juz noigdy w Polsce nie zostanie zamordowany ani jeden zarodek (oprocz tych naturalnie przez Nature zabitych zarodkow) czy nie wiedza jednak czy beda sami rzadzic (i dlatego gotowi sa poswiecic wchujdylion zarodkow przez nastepne x lat i nie podpisza umowy)????? |
#6 -1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | Oj nerwusek! Ideologów wkurza najbardziej gdy im się spokojnie wykaże, że są w błędzie. Wyluzuj, weź deprim, napij się piwa, albo waleriany, lub co tam pijasz wieczorami. I nie martw się o te modły, wszak w boga nie wierzysz, zatem o wynik możesz być spokojny, prawda? |
#7 2 na 2 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | > Oj nerwusek! Ideologów wkurza najbardziej gdy im się spokojnie wykaże, że są w błędzie. Wyluzuj, weź deprim, napij się piwa, albo waleriany, lub co tam pijasz wieczorami.> I nie martw się o te modły, wszak w boga nie wierzysz, zatem o wynik możesz być spokojny, prawda?To nie ja sue denerwuje  To nie ja sie modle o ingerencje boga w swieckie ustawy  Zwykla analiza Twojej wypowiedzi to juz ideologia?  Szkoda mi po prostu tych zarodkow, ktore katolicy w imie wyzszej ideii wysla do zamrazarki a pozniej do rzezni  Ja bym podpisal ustawe, uratowal miliardy juz zamrozonych zarodkow (ktore mozna by potem wszczepic przymusowo wszystkim polskim, katolickim kobietom aby Polska miala miliard nowych, rdzennych katolikow) a po podpisaniu ustawy walczylbym o calkowity zakaz in vitro, aborcji i masturbacji. |
#8 6 na 6 zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | A niby dlaczego miałbym odczuwać szacunek do agresywnych tępaków, którzy gówno wiedzą, za to wpieprzają się w życie innych, i chcą im narzucić swoje (żeby swoje - klesze!) poglądy? |
#9 -6 na 6 | niestadny (2492 punktów) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole |
> A niby dlaczego miałbym odczuwać szacunek do agresywnych tępaków, którzy gówno wiedzą, za to wpieprzają się w życie innych, i chcą im narzucić swoje (żeby swoje - klesze!) poglądy?Chciałbyś być zamrożonym zarodkiem? Nie urodzić się? Ja - nie.
stado czyni myślących bezmyślnymi /Zbyszek Bryłowski/ |
#10 6 na 6 zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | > Chciałbyś być zamrożonym zarodkiem? Nie urodzić się? Ja - nie.O czym ty pier..olisz?! |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | > A niby dlaczego miałbym odczuwać szacunek do agresywnych tępaków, którzy gówno wiedzą, za to wpieprzają się w życie innych, i chcą im narzucić swoje (żeby swoje - klesze!) poglądy?>  |
#12 2 na 2 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | Ale on pisał o katolach, a nie o katolikach. Boniecki to raczej z tej drugiej grupy, tak jak Ty. Czujesz różnicę? Czy jesteś jedno ciało z tymi od tych modłów, z Oko, Terlikowskim czy Rydzykiem? |
#13 11 na 11 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | Napiszę w ten sposób. Oczywiście, że bym się zgodził. Wybór jest najprawdopodobniej taki: 1. Nie powstaję w ogóle, bo zarodek, z którego mógłbym powstać, pojawi się tylko w ramach tej procedury. Inaczej nie zaistnieję, bo bezpłodność. 2. Procedura rusza. teraz: a) z sześciu dajmy na to zarodków, wybiorą mój. Żyję. b) wybiorą inny - mnie zamrożą, a później zlikwidują. Nie żyję, czyli jest mniej więcej tak, jakby nic się nie stało i żadnego in vitro nie było. Dla mnie w formie zarodka to zupełnie bez znaczenia. Ale może Ty wierzysz w krzyk zarodków? Jest mi kompletnie obojętne, co zrobią ze mną jako zarodkiem. Mogą nawet do kibla spuścić, ale jeżeli dzięki temu będzie mógł istnieć mój brat/siostra, to jestem jak najbardziej za. Przynajmniej dzięki mojemu zaistnieniu, którego by i tak nie było, ktoś żył. Do czegoś się przydałem. I dobrze. A zawsze mam te 16.6%, że to będę ja. Tak czy inaczej warto zaryzykować albo się poświęcić. W końcu nic nie tracę. |
#14 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | > Ale on pisał o katolach, a nie o katolikach. Boniecki to raczej z tej drugiej grupy, tak jak Ty. Czujesz różnicę? Czy jesteś jedno ciało z tymi od tych modłów, z Oko, Terlikowskim czy Rydzykiem?> Jednym ciałem bywam tylko z żoną Czuję różnicę i w obronie tej różnicy się wypowiadam Mój protest budzi pakowanie wszystkich do jednego wora i naklejanie na ten wór etykiet. I zajedno mi jest czy ten wór etykietują swoją pogardą katolicy, żydzi czy ateiści. |
#15 6 na 6 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole | Ale on nie zapakował wszystkich do jednego wora, tylko napisał konkretnie, o kogo mu chodzi. Chyba że ja się mylę i Boniecki też uczestniczy w tych modłach, w co za bardzo nie wierzę, a czego mi się nie chce nawet sprawdzać. Ale wątpię, w końcu ponad 70% Polaków, czyli prawie tyle samo katolików, to zwolennicy in vitro. Dla mnie słowo "katol" jest obraźliwe, ale czasami adekwatne. |
1 2 3 4 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|