 |
Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-12-2015 22:40 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ?
2 na 2 | Albo tak wielu dziennikarzy - głównie telewizyjnych - udaje idiotów albo to są idioci.
Kaczyński o politykach - w kontekście historycznym - szkodzącym PL zagranicą powiedział jako o polakach gorszego sortu.. Rzecz jasna nawiązywał też do współczesności, tj. m.in. Tomasza Lisa opluwającego rząd polski w Niemczech, Sikorskich donoszących w USA, czy dziennikarzy GW znanych z pisania donosów - dla prasy europejskiej - ws. tego co im się w PL nie podoba.
Tymczasem w TVN słyszę, że gorszego sortu polkami i polkami Kaczyński nazwał tych wszystkich którzy manifestowali w sobotę przeciwko łamaniu konstytucji - choć sami woleli to nazywać obroną demokracji...
Tak czy inaczej media wpadły w histerię, gdzie 'cała prawda, całą dobę' to już tylko godzina w lewym dolnym rogu i od czasu do czasu prognoza pogody. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#1 6 na 6 asus_titanum (49 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > Tymczasem w TVN słyszę, że gorszego sortu polkami i polkami Kaczyński nazwał tych wszystkich którzy manifestowali w sobotę przeciwko łamaniu konstytucji - choć sami woleli to nazywać obroną demokracji...Odkąd z Krzysztofa stałeś się Christopherem zapomniałeś, że pisze się Polka/Polak a nie polka/polak? Kaczyński wygłosił swoje uwagi o gorszym sorcie Polaków, gdy w TV Republika został zapytany o demonstrację pod sztandarem KOD. Tak więc i owszem, w ten sposób określił wszystkich, którzy protestują przeciw łamaniu prawa przez PiS-owskich polityków i urzędników.
Zbanowany m. in. jako jeyes, kulka_na_mole |
#2 2 na 2 jamci (4752 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > Zbanowany m. in. jako jeyes, kulka_na_moleZalogowałem się tylko by pozdrowić  |
#3 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > Zalogowałem się tylko by pozdrowić  Drobner, w ukłonie  |
#4 1 na 3 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > >Tymczasem w TVN słyszę, że gorszego sortu polkami i polkami Kaczyński nazwał tych wszystkich którzy manifestowali w sobotę przeciwko łamaniu konstytucji - choć sami woleli to nazywać obroną demokracji...> Odkąd z Krzysztofa stałeś się Christopherem zapomniałeś, że pisze się Polka/Polak a nie polka/polak?> Kaczyński wygłosił swoje uwagi o gorszym sorcie Polaków, gdy w TV Republika został zapytany o demonstrację pod sztandarem KOD. Tak więc i owszem, w ten sposób określił wszystkich, którzy protestują przeciw łamaniu prawa przez PiS-owskich polityków i urzędników.Oj manipulanty, manipulanty... JK nie mówi o demonstrantach. Ulegasz histerii "łelyt" i zwykłej manipulacji mediów. Tego ściemniania już nie można wprost słuchać. Jak byli Solidarni2010 - to podjudzanie ludzi, jak jest KOD to - społeczeństwo obywatelskie, jak PO łamała konsytucję na spólkę z sędziami TK - doradcami wprowadzajać ustawę w czerwcu gdzie były "łelyty", "profesory", te "moralne potworki", gdzie był UW, UJ, itp..., gdzie marszałki! premiery! co dzisiaj krzyczą o "zamachu stanu"? Hipokryzja wylewa się z nich wiadrami. Dzięki Bogu naród nie da się nabrać na to tak jak w 2005 roku. I dlatego te "łelyty" wyprowadzą pewnie "lemingów" na ulice, ale w mojej ocenie całe "G" z tego wyjdzie, bo PiS silniejszy i ludzie mądrzejsi. To co się w Polsce dzieje to po prostu brutalna walka o władzę, w demokratycznym kraju.
Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów. |
#5 5 na 5 | galvani (1345 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? |
>Tak czy inaczej media wpadły w histerię, gdzie 'cała prawda, całą dobę' to już tylko godzina w lewym >dolnym rogu i od czasu do czasu prognoza pogody.
Zrobiono katolicki chlew z Polski w tak krótkim czasie. Czy da się to kiedyś jeszcze naprawić?
|
| Burnham (1149 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > Kaczyński wygłosił swoje uwagi o gorszym sorcie Polaków, gdy w TV Republika został zapytany o demonstrację pod sztandarem KOD. Tak więc i owszem, w ten sposób określił wszystkich, którzy protestują przeciw łamaniu prawa przez PiS-owskich polityków i urzędników.Ty to nie tylko masz problemy z czytaniem ale i na słuch ci pada. Kaczyński mówił o donoszeniu na Polaków i zdradzie narodowej określając takich ludzi typem najgorszego sortu. |
#7 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | . Kaczyński wygłosił swoje uwagi o gorszym sorcie Polaków, gdy w TV Republika został zapytany o demonstrację pod sztandarem KOD. Tak więc i owszem, w ten sposób określił wszystkich, którzy protestują przeciw łamaniu prawa przez PiS-owskich polityków i urzędników.> Oj manipulanty, manipulanty...Stała metoda manipulacji Pana Brzostowskiego (chyba PiS-owska) swoje niegodziwości zarzucać oponentom. > JK nie mówi o demonstrantach. Ulegasz histerii "łelyt" i zwykłej manipulacji mediów. Tego ściemniania już nie można wprost słuchać. Jak byli Solidarni2010 - to podjudzanie ludzi, jak jest KOD to - społeczeństwo obywatelskie, jak PO łamała konsytucję na spólkę z sędziami TK - doradcami wprowadzajać ustawę w czerwcu gdzie były "łelyty", "profesory", te "moralne potworki", gdzie był UW, UJ, itp..., gdzie marszałki! premiery! co dzisiaj krzyczą o "zamachu stanu"? Hipokryzja wylewa się z nich wiadrami.> Dzięki Bogu naród nie da się nabrać na to tak jak w 2005 roku. I dlatego te "łelyty" wyprowadzą pewnie "lemingów" na ulice, ale w mojej ocenie całe "G" z tego wyjdzie, bo PiS silniejszy i ludzie mądrzejsi.Kultura języka (podobnie do pana Prezesa) też raczej warzywna taka. > To co się w Polsce dzieje to po prostu brutalna walka o władzę,Nie dziś zaczęta i miała tu zawsze swoich gorliwych obrońców, obłudnie nawołujących do jedności narodowej. www.racjonalista.pl/forum.php/s,685962#w689055> w demokratycznym kraju.Demokracje mają przeróżne przymiotniki, dotychczas była może trochę kulejąca, ale jednak demokracja parlamentarna państwa prawa, a teraz rozpoczął się czas demokracji autorytarnej państwa PiS-u. To zupełnie różne demokracje. Miłego dnia. @@@ . |
#8 1 na 1 Kronan (488 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > Albo tak wielu dziennikarzy - głównie telewizyjnych - udaje idiotów albo to są idioci.> Kaczyński o politykach - w kontekście historycznym - szkodzącym PL zagranicą powiedział jako o> polakach gorszego sortu.. Rzecz jasna nawiązywał też do współczesności, tj. m.in. Tomasza LisaOsobiście mam bardzo bardzo negatywne odczucia na temat przeszłych i obecnych dokonań pana Lisa.Dodatkowo takie same uczucia mam wobec sitwy dziennikarskiej w ogóle.Tak samo jak wobec ich pracodawców(panów i władców) sitwy politycznej przez siebie samych zwanych patriotami.Jeden z owych wielkich patryiotów,całkiem przypadkiem i zupełnie niespodziwanie będącam ministrem w rządzie pani Szydło wziął se i poleciał swego czasu do USA plując i bluzgając na aktualny wtedy rząd(w tym i Polskę ale to pewnie drobiazg jak się chce swoje ugrać w polskiej polityce ) który jakoby dokonał zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego przy wybitnym udziale pewnego wielkiego kraju ze wschodu.Dodajmy dla przypomnienia niemając nawet cienia dowodu na poparcie swojej tezy. Mam proste pytanie do autora.Jakiego sortu Polakiem jest pan Macierewicz w takim razie?Do kórego z wielkich Polaków można go porównać?Esencja patrioty polskiego w czystej postaci??Pytam bo autor dokładnie wie których Polaków pan Kaczyński ma na myśli nazywając innych Polaków, że tak powiem "posortowanymi" inaczej.Niech autor wyrazi swoją opinię na temat pana Macierwicza.Patriota czy nie patriota.Polak prawdziwy czy Polak niskiego sortu?Autor między wierszami czytając wie co pan Kaczyński chciał przekazać i kogo miał na myśli.Wygląda że autor dokładnie to wie więc chętnie się dowiem  ?Ja osobiście zupełnie nie ufam osobom które zarzucają innym rzeczy które sami popełniają w ten czy inny sposób.Autor jak widać nie ma takich dylematów.Pozdrawiam  PS.Głosowałem na Kukiz15 |
#9 6 na 6 | oportunista (1711 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | Oczywiście, donosiciele zawsze są gorszego sortu, to widać na pierwszy rzut oka w przypadku pana Antoniego. Wiemy gdzie jeździł i na kogo donosił, a te jego oczka wszystko zdradzają, jak nic gorszego sortu, ale to nasz gorszy sort, nasz zawsze jest w porządku. A o tym kto szedł w sobotnim marszu, to pan Prezes w niedziele dość precyzyjnie się wyraził. Były to takie głupki, którym wmówiono, że jest lato, a na dworze mróz, więc niech założą paltociki cieplutkie i idą. Ha ha cała Polska się z nich śmieje, zażartował bo to komuchy i staruchy czy złodzieje. Coby nie powiedzieć gorszy sort i w dodatku nie swój. |
#10 5 na 5 asus_titanum (49 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > To co się w Polsce dzieje to po prostu brutalna walka o władzę, w demokratycznym kraju.A to PiS nie ma jeszcze władzy, jaka mu przysługuje po wygraniu wyborów?
Zbanowany m. in. jako jeyes, kulka_na_mole |
#11 2 na 2 asus_titanum (49 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > Kaczyński mówił o donoszeniu na Polaków i zdradzie narodowej określając takich ludzi typem najgorszego sortu.A o kim w ten sposób się wyraził?
Zbanowany m. in. jako jeyes, kulka_na_mole |
asus_titanum (49 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | Dziękuję, pozdrawiam zwrotnie 
Zbanowany m. in. jako jeyes, kulka_na_mole |
#13 1 na 1 | embe (1266 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | O czym tu jeszcze dyskutować? Jest nagranie, które każdy sam może odsłuchać. Rozum nakazuje nie podważać faktów. |
#14 3 na 3 | TyDraniu (6569 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? | > Demokracje mają przeróżne przymiotniki, dotychczas była może trochę kulejąca, ale jednak demokracja parlamentarna państwa prawa, a teraz rozpoczął się czas demokracji autorytarnej państwa PiS-u. To zupełnie różne demokracje.Jeżeli przyjąć klasyfikację ustrojów Monteskiusza ( O duchu praw), może się okazać, że przemieszczamy się z republiki demokratycznej do despotii - państwa zarządzanego strachem.
 |
#15 3 na 3 | dr_an (254 punktów) | Odp: Czy donoszący na Polskę zagranicą są 'gorszego sortu' ? |
> A to PiS nie ma jeszcze władzy, jaka mu przysługuje po wygraniu wyborów?Absolutnie to za mało by rządzić.!!!!!!!!!!. Do skutecznych rządów niezbędne są polskie (narodowe,o właściwych genach): na początek własny Narodowy Trybunał Konstytucyjny, Narodowa Konstytucja, Narodowa Rada Polityki Pieniężnej, własne Narodowe SĄDY, Narodowe Media, Narodowy Urząd Kontroli mediów i prasy, narodowa policja praworządności i prawomyślności obywateli...woda termalna święcona w kranach (oczywiście narodowa z Torunia) .... i wtedy można wziąć się za gospodarkę, |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|