 |
Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-04-2016 16:49 | Olek Mularski (3178 punktów) | Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni.
13 na 13 | Macierewicz już dawno powinien zmienić dilera. O ile jeszcze niedawno głoszone przez niego hasła mogły budzić co najwyżej śmiech i politowanie, to obecne pomysły niestety śmieszne już nie są. Włos się jeży na głowie, jak słyszy się najnowsze zakrawające o katolicką wersję czegoś na kształt szariatu zasady mające panować w Siłach Zbrojnych RP. Ten przygłup zamierza z armii uczynić katolicko-narodową pralnię mózgów. Mimo wszystko to i tak nic, w porównaniu z najnowszą "rewelacją" jaką funduje nam ta przerośnięta, schizofreniczna wersja Kaczyńskiego. Zamierza on bowiem uzbroić ONR w broń palną i włączyć w skład struktur powstającej obecnie Obrony Terytorialnej Kraju (OTK).
ONR już od pewnego czasu stara się formować uzbrojone i umundurowane bojówki. Od końca 2013 roku werbuje młodych i sprawnych fizycznie mężczyzn do działającej ochotniczo tzw. straży narodowej. Początkowo był to wymysł dwóch studentów zarządzania bezpieczeństwem i obronnością z Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ze względu na silnie prawicowe poglądy ludzie ci szybko przeszli pod skrzydła ONR. Sami nie nazywają się bojówką i zaprzeczają jakimkolwiek napastliwym celom powstania ich organizacji. Na fejsbookowym profilu ONR widać już zupełnie co innego- piszą o jakichś walkach z muzułmanami o odzyskanie panowania nad Europą i inne tym podobne stare, dobrze znane ONR-owskie rasistowskie hasła. Tłumaczą się też, że ludzie o radykalnych poglądach i bojówki to zupełnie co innego.
Obecnie Macierewicz chce przygarnąć tą rasistowską swołocz pod państwowe skrzydła i dać im do ręki prawdziwą broń. W związku z tym tworzy się pytanie, czy Obrona Terytorialna ma służyć odstraszaniu potencjalnych wrogów, czy też ma być katolicko-pisowską bojówką za państwowe pieniądze? Ja mam bardzo poważne wątpliwości. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#1 3 na 3 | Christos (2696 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | >Zamierza on bowiem uzbroić >ONR w broń palną
Mam nadzieję, że mundury dostaną w innym kolorze, niż brunatny.
No gods, no masters...I am who I am. |
#2 9 na 11 | romaro (25211 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | > Mam nadzieję, że mundury dostaną w innym kolorze, niż brunatny. Co za państwo, zamiast zdelegalizować, rząd zamierza ich zbroić. Czy to wszystko dzieje się naprawdę? |
#3 9 na 9 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | > >Zamierza on bowiem uzbroić> >ONR w broń palną> Mam nadzieję, że mundury dostaną w innym kolorze, niż brunatny.Obawiam się, że kolor ich mundurów to nasze najmniejsze zmartwienie.
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami. |
#4 6 na 8 | Olek Mularski (3178 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | > Mam nadzieję, że mundury dostaną w innym kolorze, niż brunatny.Najlepsze byłyby różowe lub tęczowe, wtedy wstydziliby się ich założyć i ganiali w samych gaciach, albo na golasa. Ewentualnie łaziliby w cywilnych, czyli tak jak powinni. Jako, że to fanatyczni katolicy, to muszą jeszcze mieć moherowe berety. Niestety prawda nie jest taka zabawna i wygląda dużo gorzej. Współcześnie taki naziol wygląda jak jakiś komandos. Nie wiadomo jak będzie wyglądał po wcieleniu tego dziadostwa do OTK, ale pewnie podobnie. Co gorsza zawłaszczyli sobie orła z naszywki sił specjalnych i dorysowali pod nim falangę (siły specjalne podobno o ty wiedzą i nie ukrywają niezadowolenia, mam nadzieję, że jak się porządnie wkurzą, to zrobią z tymi delikwentami porządek w swoim stylu). x3.cdn03.i(*)Ccysrm8tMv5mupwx2TcdjqoWX1.jpgUmundurowanie to jednak najmniejszy problem, liczy się to, czym jest obecnie ONR i w jakim celu mogą zostać wykorzystani! |
#5 4 na 4 | Christos (2696 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. |
> Obawiam się, że kolor ich mundurów to nasze najmniejsze zmartwienie.Z tym jest jak z zabawą w czterech pancernych - niby czołg z desek i dykty, a emocje jak pod Studziankami. A Kaczyński chce im dać prawdziwy czołg.
No gods, no masters...I am who I am. |
#6 6 na 8 | Christos (2696 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | > Co za państwo, zamiast zdelegalizować, rząd zamierza ich zbroić. Czy to wszystko dzieje się naprawdę?Mam nieprzyjemne wrażenie, że niecałe sto lat temu w Monachium, historia toczyła się według odtwarzanego teraz przez PiS schematu.
No gods, no masters...I am who I am. |
#7 3 na 3 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. |
A co z Obozem Globalistyczno-Radykalnym (OGR)? Co z bankrutowaniem państw, rujnowaniem gospodarek i dewastowaniem społeczeństw w imię urojeń neoliberalizmu - to jest oczywiście cacy? 
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
#8 1 na 3 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. |
> Mam nieprzyjemne wrażenie, że niecałe sto lat temu w Monachium, historia toczyła się według odtwarzanego teraz przez PiS schematu.A ja mam wrażenie, że niecałe sto lat temu w Monachium historia toczyła się według schematu odtwarzanego teraz przez Niemcy i Rosję, z tradycyjnie cichym akompaniamentem Wielkiej Brytanii, Francji i Stanów Zjednoczonych.
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
#9 1 na 1 | qazad (130 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | A kto miałby służyć w takich siłach zbrojnych? chłopaki w rurkach i z kubeczkiem ze starbucksa z zerowym poziomem testosteronu?
Siły zbrojne powinny być z definicji miejscem dla ludzi potrafiących wykrzesać z siebie agresję, odważnych i zainteresowanych takim właśnie zajęciem.
A poza tym, z punktu widzenia użyteczności społecznej, to chyba racjonalne, żeby ludzie głownie zajmowali się tym, do czego są predysponowani, czy do czego się zwyczajnie nadają - chłopcy w rurkach niech postują na fejsiku czy snapczacie, pisarze niech piszą książki, wykładowcy wykładają, a bojówki niech zajmują się bojami. |
#10 2 na 2 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. |
> Umundurowanie to jednak najmniejszy problem, liczy się to, czym jest obecnie ONR i w jakim celu mogą zostać wykorzystani!A w jakim celu mogą zostać wykorzystane działające w Polsce fundacje, finansowane z zagranicy? To Cię nie martwi? Dziwna sprawa... 
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
#11 3 na 3 | Christos (2696 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. |
> A poza tym, z punktu widzenia użyteczności społecznej, to chyba racjonalne, żeby ludzie głownie zajmowali się tym, do czego są predysponowaniPosunę się dalej - złodzieje niech będą złodziejami w majestacie prawa.
No gods, no masters...I am who I am. |
#12 4 na 4 | Iznogud (314 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | > >Mam nieprzyjemne wrażenie, że niecałe sto lat temu w Monachium, historia toczyła się według odtwarzanego teraz przez PiS schematu.> A ja mam wrażenie, że niecałe sto lat temu w Monachium historia toczyła się według schematu odtwarzanego teraz przez Niemcy i Rosję, z tradycyjnie cichym akompaniamentem Wielkiej Brytanii, Francji i Stanów Zjednoczonych.Celnie, usmialem sie. Ostatnio popadam w krotkie chwile zadumy, gdy pomne jak dlugowlosym pacholeciem bylem odczuwalem swierzbienie glana na widok wyjatkowo krotkoostrzyzonych ludzi. Teraz wcale z nimi nie sympatyzuje, badzmy szczerzy Dmowski brzydzilby sie splunac w ich poblizu, ale maja oni niestety wiele racji. Niedawno jako stary nonsensownie dlugowlosy turysta odwiedzalem pewne angielskie miasto, ktorego nazwy przez litosc nie podam, wtenczas moje zycie lub cnote uchronili przed zainteresowaniem ciemnoskorych ''uchodzcow'' przechodzacy ukrainscy budowlancy. Odebralem potem od nich dlugi wyklad w jaki sposob, oraz dlaczego w tych okolicach nalezy poruszac sie w sile druzyny. Skoro juz jeden glupawy austryjacki kapral (swietny demagog) oraz niedoszly gruzinski pop (wyjatkowy socjopata) na nasz (gigantyczny) koszt uczynili Polske jednorodna etnicznie, to moze tego nie psujmy, co? Przecierz my nawet miedzy soba nie potrafimy osiagnac porozumienia.
Nie rozumiem tych wszystkich kłótni między fundamentalnymi chrześcijanami a naukowcami o wyższość religii nad nauką. Ten spór zakończył się przecież z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele. |
#13 1 na 3 | romaro (25211 punktów) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | Nie rozumiem co Cię tak oburza, czy to, że poruszono ONR? Uważasz, że nie jest to faszystowska organizacja? Nie p*****l, że UE, zachód jest faszystowski, a wytłumacz mi dlaczego taką organizacją nie jest ONR. |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | > Nie rozumiem co Cię tak oburza, czy to, że poruszono ONR? Uważasz, że nie jest to faszystowska organizacja? Nie p*****l, że UE, zachód jest faszystowski, a wytłumacz mi dlaczego taką organizacją nie jest ONR.Przyjrzyj się obrazkom, ale dobrze... en.wikiped(*)edia/File:Lincoln_Memorial.jpgen.wikiped(*)9#/media/File:Mercury_dime.jpgwww.aoc.gov/capitol-buildings/house-chamber
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. | > złodzieje niech będą złodziejami w majestacie prawa.No i są. Wszak nikt nikomu nie może zakazać bycia złodziejem. Problem pojawia się wtedy, gdy władza dopuszcza wykorzystywanie dowodów zgromadzonych na skutek łamania prawa jak to ma miejsce obecnie. |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|