 |
Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-03-2011 10:47 | astrotaurus (12445 punktów) | Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP?
11 na 11 | Docierają do mnie jakieś strzępki idiotycznych, moim zdaniem, dywagacji nad zaproszeniami jakie ma wystosować Komorowski wyjeżdżając na prywatne zabobony. Wszak orzeczenie czarodziejskości Wojtyły nie jest świętem państwowym Watykanu, usprawiedliwiającym mieszanie do tego majestatu RP, tylko jednym z tysięcy wewnątrzreligijnych obrzędów. I oczywiście katolik Komorowski może sobie wyznawać dowolne głupoty, ale publiczne dobieranie przez Prezydenta towarzyszy podróży spośród innych wysokich funkcjonariuszy Państwa (obecnych czy byłych) wedle procedur wyborczych to kuriozum! Czy ja czegoś nie rozumiem, czy to już matrix kompletny?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#16 4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | Jezu, to Komorowski już prezydentem został?
Dlaczego ja nic nie wiem?
Dawkins jest moim idolem. I nieprawdą jest, że pinezki na krzesłach przed wykładami podkładam mu ja. |
#17 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? |
> ja tak z niewiedzy: jak zdefiniujemy fanaberię?Też się zastanawiam, czy burdel w Las Vegas to już fanaberia, czy jeszcze nie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu. |
#18 1 na 1 | PanBuk (6257 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > Jezu, to Komorowski już prezydentem został?> Dlaczego ja nic nie wiem?bo trzeba było odbierać telefon jak dzwonił a nie ignorować i u dawać ze nie ma takiego numeru... skutkiem tego - z miejsca w samolocie nici... chyba ze PiS zabierze 11 wagonik...
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
| astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > >ja tak z niewiedzy: jak zdefiniujemy fanaberię?> Też się zastanawiam, czy burdel w Las Vegas to już fanaberia, czy jeszcze nie.Ja tam nie jestem ani ortodoksem, ani zbyt drobiazgowy... raz czy dwa na kadencję (czy coś koło tego) - niechta! Byle godnym prezydentem był miedzy wizytami. Ludzie na poziomie umieliby wyczuć miarę zasług i odpustu, a Komorowski jakoś nie rokuje dobrze w tej dziedzinie... ja bym wolał, żeby sam się złachał w Las Vegas, niż złachał Urząd w Watykanie. 
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
| PanBuk (6257 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > ja bym wolał, żeby sam się złachał w Las Vegas, niż złachał Urząd w Watykanie.  A co na to jej wysokość Małżonka Anna?
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
#21 2 na 2 Bill Kilgore (3086 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > a Matrix to imię następnego prezydenta... Matrix I "Pozbożny"... tzn króla... czy inszego... pomazańca...Proszę, a ja byłem, ekhm- święcie - do tej pory przekonany, że to się zwie "popyrtaniec" a nie "pomazaniec". "Matrix" trochę jakby maryjne takie... Jeśli już I Pobożny, to raczej Patrix chyba? Pasowałoby nawet, skoro w Świebodzinie stoi taki obelix, tfu! Obelisk się znaczy!
<i> Fabricate Diem, Pvnc </i> |
#22 2 na 2 Bill Kilgore (3086 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > i biedne to PKP co będzie Jarosława wiozło... Mały Człowiek w wielkim wagonie, W politycznym pozostał ogonie?
Fabricate Diem, Pvnc! |
#23 1 na 1 Bill Kilgore (3086 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > Przy okazji: papież przyjeżdża - my płacimy. Nasi jadą do papieża - my płacimy. Kiedy płaci Kościół? Ile razy szpak był dziobany? To dokładnie pytanie z tego rodzaju. Czego nam najwyraźniej trzeba, to klarowności postrzegania. Watykan jest w kategoriach dyplomatycznych takim samym państwem jak inne- w związku z tym nie należy mu się jakaś kaleka ulga finansowa w związku z wizytami. Kropka.
Fabricate Diem, Pvnc! |
#24 1 na 1 | PanBuk (6257 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > Kropka.fakt... w tej kropce jesteśmy od kilku stuleci...
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
#25 1 na 1 Bill Kilgore (3086 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > >ja tak z niewiedzy: jak zdefiniujemy fanaberię?> Też się zastanawiam, czy burdel w Las Vegas to już fanaberia, czy jeszcze nie.Z ust mi to wyjęła... Prorok jaki, czy co? Faktycznie, jeśli chodzi o zamtuzik- wyobraźnia ma szersze pole do popisu względem terminu "fanaberia". Acz, jeśli trochę pogłówkować- można też wydziwiać kościelnie. Jakby tak Prezydent miał chęć do kościoła zielonoświątkowców się dla przykładu wybrać. Azaliż jest to fanaberia, czy też nie? A może całkowicie zmienić kategorie rozpatrywania i połączyć zamtuzik z kościółkiem? Wszak według niektórych KRK to Nierządnica Babilonu (ha! jeśli to nie jest fanaberia, to ja już nie wiem co nią jest! Panna- zamtuzanna z wymarłej cywilizacji!)...
Fabricate Diem, Pvnc! |
#26 1 na 1 | Czesław Szymoniak (3272 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > >Czy ja czegoś nie rozumiem, czy to już matrix kompletny?> -Niestety to proste. Żyjemy niestety w kraju katolickim. I nikt, kto wyrzekł by się wiary nie zostałby tu nigdy wybrany na prezydenta. W USA zresztą też. Niestety takie są fakty. Ewolucja jest dopiero na wczesnym etapie ginięcia gatunku homo christianis i jego odgałęzienia homo catholicus.> Ludzie tak mało się wysilają, by znaleźć prawdę. Tak łatwo przyjmują poglądy, na które się po prostu natknęli. TUKIDYDESNie do konca tak jest, powołam sie tu na Kwasniewskiego ktory nie kryl sie z tym i deklarowal jako agnostyk a jednak został wybrany na pohybel swiętoszkowatemu z matka boską w klapie, ładujacemu co rusz "akumulatory" w Watykanie Lechowi Wałęsie. Byc może społeczeństwo w tamtym czasie nie bylo jeszcze sklerykalizowane w takim stopniu jak teraz?... Osobiście wprawia mnie w obrzydzenie świętoszkowatość (albo i swintoszkowatość) polityków i oceniam to jak cyniczną perfidną grę na zyskanie punktów poparcia u bigoteryjnej części elektoratu. Wlasnie Jaruzelski dziś oswiadczyl ze nie weźmie udzialu w watykanskich zabobonach za co go mimo wszystko szanuję. A nie przychodzi mi łatwo to powiedzieć skoro był osobą znienawidzoną przeze mnie w swoim czasie. |
#27 1 na 1 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | >Czy ja czegoś nie rozumiem, czy to już matrix kompletny?
Skoro nie rozumiesz tego, to może chociaż wyjaśnisz mi coś innego: 1. Czemu ludzie mówią do siebie "dzień dobry". Chwalą się, zaklinają rzeczywistość, czy coś innego? 2. Po co składa się życzenia urodzinowe? Jakieś czary mary? 3. Czemu w lecie nie można chodzić po ulicy z siusiakiem na wierzchu? Obawa o przypadkowe zapłodnienie? 4. Skąd ta prawna ochrona flagi państwowe, hymnu czy godła? Przecież to tylko kolorowe ściereczki, piosenki i obrazki! 5. Czemu ludzie obrażają się za zdradę? Że to krzywda emocjonalna? A można na to nakleić plaster?
Chodzi mi o to, że w życiu codziennym wykonujemy sporo obiektywnie bezsensownych czynności, które jednak mają jakieś znaczenie. Warto się z tym znaczeniem zapoznać, ot tak, semiologicznie, żeby wiedzieć, z czego składa się świat ludzkiej aktywności.
|
#28 1 na 1 | Rafaela (2059 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | to jest charakterystyczne dla postawy egoisty - JA!, reszta mnie nie obchodzi/nie dotyczy. Głupszego poglądu nie ma i kiedyś, obym dożyła, musi się to zmienić, a kto to zmieni ten będzie wielki i nareszcie dojrzały.
*życie to moja pasja - nie boję się żyć* |
| Rafaela (2059 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | > Jezu, to Komorowski już prezydentem został?Czy się komu podoba, czy nie - JEST Prezydentem RP. > Dlaczego ja nic nie wiem?Może nie jesteś tutejsza? 
*życie to moja pasja - nie boję się żyć* |
#30 2 na 2 | liliac (147340 punktów) | Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? | Za poprzedniego prezydenta też część wycieczki jechała pociągiem, a część poleciała. Hmmm... |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|