 |
Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2013 02:06 | neurosurgery (2484 punktów) | Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta
4 na 6 | Witam po długiej przerwie!  Wiem, że niektórzy z Was mają dość katastrofy smoleńskiej, ale myślę, że warto obejrzeć ten materiał. Według mnie to rzetelne podsumowanie wszystkiego, o czym się mówiło od czasu katastrofy, ale wiem, że niektórym nigdy nie przejdzie przez gardło, że to nie był zamach.  Pozdrawiam serdecznie! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 #31 6 na 6 | rysiek (4593 punktów) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | > (...) Ciekawe, że film NG jest zgodny z wersją rosyjską nawet w zakresie tez już sfalsyfikowanych, np. tezy o rzekomym wpływie gen. Błasika na decyzje załogi samolotu."Niektórzy śledczy sądzą że generał Błasik również złożył wizytę w kokpicie". To jedyne zdanie z filmu w którym wymienia się nazwisko gen. Błasika. Rzeczywiście, niezwykła "zgodność". |
Marek Bielecki (2227 punktów) (zablokowany) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | > >(...) Ciekawe, że film NG jest zgodny z wersją rosyjską nawet w zakresie tez już sfalsyfikowanych, np. tezy o rzekomym wpływie gen. Błasika na decyzje załogi samolotu.> "Niektórzy śledczy sądzą że generał Błasik również złożył wizytę w kokpicie". To jedyne zdanie z filmu w którym wymienia się nazwisko gen. Błasika. Rzeczywiście, niezwykła "zgodność".Potrafisz może podać nazwiska tych "niektórych śledczych"?... I ewentualnie na jakiej podstawie owi "niektórzy" rosyjscy śledczy tak "sądzą"?... Na czym polega Twoim zdaniem różnica pomiędzy wersją rosyjską a filmem NG w zakresie bajki o gen. Błasiku? Ja widzę jedną: film NG nie wspomina już o rzekomej obecności alkoholu we krwi gen. Błasika, co eksponowała 2 lata temu gen. Anodina. No ale dzisiaj ta wersja bajki ma już niewielu fanów, nawet wśród najgorliwszych wyznawców raportu MAK. |
Marek Bielecki (2227 punktów) (zablokowany) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | > >To prawda, ale skoro nawet oni to stwierdzili, to znaczy, że rosyjska opowieść o gen. Błasiku sprzed dwóch lat jest całkowicie wyssana z palca. A teraz odpowiedzmy sobie na pytanie: Ile osób dwa lata temu uwierzyło w rosyjską bajkę o "pijanym generale szturmującym kokpit"?... A ile osób do dzisiaj w to wierzy?...> Nie mogę się wypowiadać za innych, ale ja nigdy nie wierzyłem w opowieść o "pijanym generale szturmującym kokpit".OK. A w narrację o "brzozie"?... |
#34 1 na 1 | rysiek (4593 punktów) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | Zestawiłem Twoje twierdzenie z tym co rzeczywiście tam powiedziano. To mówi samo za siebie i wg mnie wystarczy. |
#35 1 na 1 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | > >OK. A w narrację o "brzozie"?... <<Co to znaczy "narracja o "brzozie""? Czyżby ta pokazywana na zdjęciach brzoza była fotomontażem? A może Macierewicz ma świadków, którzy widzieli, jak Putin przyjechał buldożerem, zaczepił linę i złamał tę brzozę? |
Marek Bielecki (2227 punktów) (zablokowany) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta |
> Co to znaczy "narracja o "brzozie""?Narracja o "brzozie" w skrócie: "Skrzydło samolotu zderzyło się z tą właśnie brzozą ok. 5 m nad ziemią i w rezultacie zarówno skrzydło, jak i brzoza uległy złamaniu, a następnie samolot zrobił półbeczkę i upadł tak nieszczęśliwie, że wszystko rozbiło się w drebiezgi!" > Czyżby ta pokazywana na zdjęciach brzoza była fotomontażem?  Myślę, że nie. Też taką kiedyś miałem na działce, po wichurze...  |
| rysiek (4593 punktów) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | |
Marek Bielecki (2227 punktów) (zablokowany) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | Wczoraj obejrzałem film "Anatomia upadku". Szczególnie polecam wypowiedzi prof. Marka Żylicza z komisji Millera, prokuratora Zbigniewa Rzepy z Naczelnej Prokuratury Wojskowej oraz Rosjan ze Smoleńska - świadków zdarzenia.
|
#39 12 na 12 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | > Wczoraj obejrzałem film "Anatomia upadku". Szczególnie polecam wypowiedzi (...) Rosjan ze Smoleńska - świadków zdarzenia.To Ty nie wiesz, że Ruskie Kłamiom, Bielecki? 
Kiedy się uśmiecham, boli mnie twarz. (dr Frank-N-Furter) |
#40 11 na 11 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Katastrofa w przestworzach: śmierć Prezydenta | . > >>>Wczoraj obejrzałem film "Anatomia upadku". Szczególnie polecam wypowiedzi (...) Rosjan ze Smoleńska - świadków zdarzenia.> To Ty nie wiesz, że Ruskie Kłamiom, Bielecki? Nie, to nie na tym polega. "Kłamiom" wszyscy, którzy nie potwierdzają wiary, a prawdę mówią tylko ci, którzy ją potwierdzają. Dlatego np. pan Bielecki nie czyta książek, które "kłamiom" - szkoda na nie czasu, jak sam tu stwierdził. Choć jest jeszcze gorzej. Nawet gdy dociera do nas identyczna informacja takie umysły potrafią ją zupełnie inaczej wyinterpretować. Chomąto i klapki na oczach potrafią wieść prościutko - zgodnie z zakodowaną mocno w umyśle świętą doktryną. Tu nie ma żadnych wahań ani wątpliwości. Według fideistów tylko nasza diabelska przekora nie pozwala nam przyjąć i zrozumieć Prawd, tak oczywistych, jak to, że tylko pan Bielecki ma rację i inaczej być nie może. Pozdrawiam serdecznie. @@@ . |
1 2 3 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|