. Ostre słowa ministra: "Ten Lis już oszalał zupełnie! Albo wy zrobicie z tym porządek, albo ja go zrobię!"teleshow.p(*)albo-ja-go-zrobie,galeria.htmlPrzewodniczący PSL zapowiedział też, że jeśli prezes Braun sam nie "zrobi z dziennikarzem porządku", to on mu w tym pomoże.Bardzo krytycznie oceniam polskie media oraz poziom naszego dziennikarstwa - szczególnie redaktorów celebrytów, ale jestem ostatnim człowiekiem, który przyznawałby prawo - rządowi w całości, nie mówiąc już o ręcznym sterowaniu poszczególnych ministrów - do robienia porządku w mediach. Uważam, że jedynym organem do tego uprawnionym jest sejm i to tylko poprzez ustawy. Oczywiście wszyscy - także i ministrowie - jesteśmy uprawnieni do wyrażania krytycznych opinii o pracy poszczególnych mediów i dziennikarzy, ale nie do ich "ustawiania" pod nasze potrzeby. Bardzo ciekawy jestem tu Państwa opinii? Pozdrawiam. @@@ . |