Racjonalista - Strona głównaDo treści
Irracjonalny atak na "Racjonalistę".

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-01-2015 17:38Duch Prawdy (14790 punktów)Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
Ocena 1 na 3
Kolejny facet nie odróżniający mitów od faktów, który literaturę religijną i pseudonaukowe traktowanie historii uważa za dowody istnienia ewangelicznego superbohatera chodzącego po wodzie i zmartwychwstającego. Racjonaliści UWAGA SZOK!:
www.youtube.com/watch?v=3TaY0BZIMkQ
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 Dalej..
#31
22-01-2015 14:10
 Ocena 3 na 3
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy

>A oprócz tych wypocin jakiś 1 dowodzik naukowy?

Dowod na co? Ze p*****lisz jak potluczony? Nie ma sprawy. Gdze mieszkasz? Podjade i pojdziemy na badania do psychiatry. Opowiesz mu o swojej wierze i zobaczymy jaka diagnoze postawi. Bedziesz mial 1 dowodzik

>Kto czyta ze zrozumieniem nie ma wątpliwości kto musi udowodnić.

Tak, zgadzam sie w 100%

>Do leczenia.

Rowniez tu zgadzam sie z Toba w 100%

#32
22-01-2015 14:55
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi rafal73
>>A oprócz tych wypocin jakiś 1 dowodzik naukowy?
>Dowod na co? Ze p*****lisz jak potluczony? Nie ma sprawy. Gdze mieszkasz? Podjade i pojdziemy na badania do psychiatry. Opowiesz mu o swojej wierze i zobaczymy jaka diagnoze postawi. Bedziesz mial 1 dowodzik
Czyli szukasz dopiero tego dowodu...
Sam się wybierz, bo tego potrzebujesz, ale najpierw zrób wywiad, bo większość psychiatrów to katolicy


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#33
22-01-2015 15:36
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52278 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy
.
Wiara setek milionów ludzi zachwiała się i przestali wierzyć.
Mnie nie interesuje Pańska wiara.
>Wiara setek milionów ludzi zachwiała się i przestali wierzyć.
Mnie nie interesuje Pańska wiara. Żyjemy w wolnym kraju i może Pan sobie wierzyć w co się Panu podoba.
Natomiast ja jestem racjonalistą i opieram się na dorobku nauki.

>Co to za absurdalna odpowiedź, nic nie piszę o mojej wierze.
W mojej ocenie, a dla mnie ona jest najistotniejszą, jest Pan tu jednym z trolli, który pisze o tylko własnej wierze.

>Proszę przedstawić ten dorobek nauki, co mówi o mojej wierze?
Chyba aż takie zadufanie w głoszone przez siebie Prawdy to podlega już leczeniu. Pańska wiara, to interesuje Pana
oraz może Pańskich rodziców i oddanych Panu przyjaciół. Nauka to ma Pana w wielkim poważaniu i jest Pan tu zaledwie statystyczną jednostką. Jakie zdanie ma na ten temat socjologia, to trochę podałem, a po resztę to trzeba przejść do biblioteki zamiast tu swoje głupoty próbować racjonalistom wcisnąć.

@@@
.

#34
22-01-2015 15:25Nie na temat
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi rafal73
>>A oprócz tych wypocin jakiś 1 dowodzik naukowy?
>Dowod na co? Ze p*****lisz jak potluczony? Nie ma sprawy. Gdze mieszkasz? Podjade i pojdziemy na badania do psychiatry. Opowiesz mu o swojej wierze i zobaczymy jaka diagnoze postawi. Bedziesz mial 1 dowodzik


Udowodnij że tam nie ma smoków morskich....musimy je zaznaczyć, wierzę w to...
Pieprzyć to.....wydamy mapę bez....niech sobie sami udowadniają ci wierzący....i tak zostało do dziś.

#35
22-01-2015 16:01
 Ocena-1 na 3
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi farmer
No jesteś wybitnym naókofcem farmer, teraz rozumiem dlaczego tyle minusów dostaję.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#36
22-01-2015 16:23
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
>W mojej ocenie, a dla mnie ona jest najistotniejszą, jest Pan tu jednym z trolli, który pisze o tylko własnej wierze.
I wzajemnie


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#37
22-01-2015 16:39
 Ocena 2 na 4
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy

Ja korzystam z nauki sekciarzu. Twój bełkot jest zupełnie nieszkodliwy. Już ci pisałem możesz sobie bełkotać do woli.

Mapy już można kupić bez tego bełkotu.

Raczej mi nie odpisuj bo na co mi bełkot.

#38
22-01-2015 17:05
 Ocena 1 na 3
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".

>W mojej ocenie, a dla mnie ona jest najistotniejszą, jest Pan tu jednym z trolli, który pisze o tylko własnej wierze.

Szkoda czasu na typa. Próbuje być oryginalny w tej swojej wierze jak następna reklama szczoteczki do zębów.
Jeszcze się dziwi że minusy dostaje.

#39
23-01-2015 10:56
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52278 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi farmer
.
>Szkoda czasu na typa. Próbuje być oryginalny w tej swojej wierze jak następna reklama szczoteczki do zębów.
Ale tu coraz bardziej trolle się rządzą:
Autor wątku ustawił flagę offtopic na Twojej wypowiedzi:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,653245#w653631
A szkoda takiego forum na taki poziom.

@@@
.

#40
23-01-2015 13:10
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
>.
>>Szkoda czasu na typa. Próbuje być oryginalny w tej swojej wierze jak następna reklama szczoteczki do zębów.
>Ale tu coraz bardziej trolle się rządzą:
>Autor wątku ustawił flagę offtopic na Twojej wypowiedzi:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,653245#w653631
>A szkoda takiego forum na taki poziom.

A co miał zrobić. Ten obraz wyraża stan umysłu wierzącego. Rysują sobie te smoki bez opamiętania.
Jednym coś wyłazi z telewizora, drugi reklamuje wróżki inny potrafi to wszystko wyliczyć.
Ten zaś twierdzi że wszystkie religie są fałszywe po czym robi opis swojej religii wiary jakby zrzynał od kolegi na sprawdzianie. Pozmienia szyk i udaje że to jego.

Czym jest MUSI Brzostowskiego, czym jest Duch Prawdy Ducha czym są bogowie czy Bóg jak nie takim właśnie wypełnieniem.

Dla mnie sprawa jest prosta, nie można wiarą selekcjonować wiary. W to wierzę a w to nie.
Wytyczać sobie granic w co wierzę.Bo jak rozpoznają te obszary? Wiarą swoją która jest a innych już nie? Gdzie jest szara strefa?

A wiar tu bez liku.









#41
23-01-2015 14:04
 Ocena 4 na 4
Andrzej Bogusławski (52278 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi farmer

>A wiar tu bez liku.
www.polity(*)/1606153,1,polacy-na-stos.read
Weszliśmy w epokę konsumpcji bo tylko tępa konsumpcja pomaga "rozwojowi" turbo kapitalizmu. a tępa konsumpcja jest tylko wtedy możliwa, kiedy konsumentem jest nieświadomy obywatel cieszący się w dodatku, że żyjąc w demokracji może wybierać władze a nie zdaje sobie sprawy, że wybiera miedzy dżuma a cholerą. I o to troszczy się każda władza, którą kierują lobbyści. Dlatego upadek prawdziwej edukacji jest czymś absolutnie konsekwentnym i idącym po myśli władz świata zachodniego. Np. moja wiedza z polskiej literatury, historii czy geografii (nie jestem ani polonistą ani historykiem ani geografem, jestem technokratą, który ukończył w PRL-u politechnikę) wyniesiona z PRL- owskiej szkoły przewyższa wiedzę z tych przedmiotów nauczycieli w niemieckim gimnazjum, w którym mój już w Niemczech urodzony syn (mieszkam w Niemczech od 36 lat) zdawał przed 14 laty maturę. I boli mnie serce widząc, że polska edukacja już tą "zachodnią" dogania. Ale musi doganiać, bo Polska weszła do systemu.
Pozdrawiam, Victor Ast

www.racjon(*).php/z,0/d,38/s,532005#w542029
[Załącznik]
www.racjonalista.pl/forum.php/s,626503

Intelektualnym masochistom nic większej radości sprawić nie może niż trwający tu od roku
irracjonalny atak na "Racjonalistę".

@@@
.

#42
25-01-2015 19:38
 Ocena 1 na 1
vi-pera (-14 punktów)
(zablokowany)
Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
w jakiej dziedzinie ma pan 100% wiedzy?

#43
26-01-2015 10:52
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52278 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".

#44
26-01-2015 12:37
 Ocena-2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
>100% pewność daje tylko wiara.
Absurd, wiara nie daje nawet 1% pewności, opiera się na nadziei. Nie można tymi samymi kategoriami mierzyć wiary i nauki, to dwie zupełnie osobne płaszczyzny. Nauka bada naturę rzeczywistości, a wiara ma nadzieję, że istotą natury rzeczywistości jest Duch, on jest niedostępny nauce, która potrafi badać tylko materię=energię od pierwszej sekundy istnienia wszechświata, ale nigdy nie zbada co było przed, bo to po prostu niemożliwe, narzędzia nauki tam nie sięgają, dlatego jest wiara.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#45
26-01-2015 15:33
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52278 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy

100% pewność daje tylko wiara.
>Absurd, wiara nie daje nawet 1% pewności,
Gdyby nie dawała 100%, to przeczytałby Pan wszystkie linki i zastanowił się nad zawartymi w nich argumentacji zamiast apriorycznej pewności o swojej racji. Same deklaracje to dla racjonalistów o wiele za mało.

>Nie można tymi samymi kategoriami mierzyć wiary i nauki, to dwie zupełnie osobne płaszczyzny.
Pisałem na ten temat ze sto razy, ale to był portal dla samodzielnie myślącej inteligencji, a nie dla różnych fideistycznych trolli.

>Nauka bada naturę rzeczywistości,
Czym zajmuje się nauka napisałem wyżej, ale po co czytać, gdy i tak się na 100% wie lepiej.

>a wiara ma nadzieję, że istotą natury rzeczywistości jest Duch, on jest niedostępny nauce, która potrafi badać tylko materię=energię od pierwszej sekundy istnienia wszechświata, ale nigdy nie zbada co było przed, bo to po prostu niemożliwe, narzędzia nauki tam nie sięgają, dlatego jest wiara.
Odkąd pojawił się Pan na tym forum przedstawia Pan nam swoją religię i ze 100% przekonaniem o swojej racji próbuje Pan tu ewangelizować, a nie dyskutować. Przyjmujemy Pański opis własnych przekonań, ale nie podejmujemy dyskusji, gdyż z wiarą nie można dyskutować. Nikt wierzącego nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne, gdy on wierzy inaczej. Podobnych wyspekulowanych w ludzkiej fantazji bytów historia ludzkiej kultury zna niepoliczalne ilości. Dlaczego Pańska miałaby być lepszą, czy dlatego, iż wypracował Pan sobie własny zestaw mitów, w które Pan święcie wierzy? Dla mnie każda wiara - niezależnie od jej przedmiotu/podmiotu - ogranicza nas intelektualnie. Pańska nie stanowi tu jakiegokolwiek wyjątku.

@@@
.

1 2 3 4 5 6 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365