Racjonalista - Strona głównaDo treści
MAGDALENA SRODA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-10-2011 17:51michu (73 punktów)MAGDALENA SRODA
Ocena 2 na 2
Co myślicie o p.Magdalenie Środzie, częstym gościu Tomasz Lisa? Wg mnie zawsze jest rzetelnie przygotowana do debaty, udziela wyczerpujących wypowiedzi. Szanuje każdego człowieka, natomiast wciąż ludzie z PiS-u widza w niej zło.
Bardzo przyjemnie posłuchać p.Magdy, bardzo mądry człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..
#106
02-11-2011 19:40
 Ocena 1 na 3
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>>>Nie chciałbym aby była prostytutką
>>A dlaczego?
>Z tego samego powodu dla którego nie chciałbym aby była sprzątaczką, kelnerką, kasjerką w biedronce, żołnierzem, gospodynia domową, wróżką, murarzem i babcią klozetową.
Ale jaki to powód?

>A sexu nie uważam za zło jak mbielcki czy Ty.
Ja uważam seks za zło? A gdzieś to wyczytał?

>Najlepiej to w ogóle byłoby gdyby byłą lesbijką jak tatuś.
A, raz Ci dam plusika.


Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#107
02-11-2011 19:44
 Ocena 1 na 3
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>Wykonywanie zawodu lekarza nie czyni nikogo od razu lepszym od prostytutki.
Piękne, kolejny plusik.

PS: Mogę sobie wstawić to jako sygnaturkę w stopkę? Podpiszę Cię, oczywiście.


Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#108
02-11-2011 19:45
 Ocena 8 na 8
zupełna (2507 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi mbielecki
> Nie wiem, czy taki proces "orientowania się" w ogóle ma sens.
Myślenie o własnej seksualności ma sens moim zdaniem. To element poznania samego siebie, sprawdzenia co uszczęśliwia a co już mniej.

>>A tak bardziej konkretnie: jakie zło? To również szczere pytanie.
>Naruszenie godności człowieka - przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka i własnego ciała z powodu wyłącznej orientacji na przyjemność zmysłową;[/color]
Brzmi to tak jakbyś wyraźnie oddzielał zmysłowość od uczuciowości a przecież to bardzo bliskie i jak najbardziej pożądane połączenie. Występuje też w relacjach homoseksualnych.

błędna wizja seksualności prowadząca do spustoszeń psychicznych.
Tu zgodzę się z Tobą całkowicie. Dużo złego wyrządziła katolicka wizja seksualności człowieka, a zwłaszcza wizja seksualności kobiety.

#109
02-11-2011 19:50
 Ocena 1 na 3
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>I prostytutka i ksiądz nie płacą podatków od swoich usług. Czas te dwa zawody opodatkować coby nie były świetymi krowami
Nie strzelaj własnej córce w stopę!


Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#110
02-11-2011 19:57
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa
>Ale jaki to powód?

Wyskokie mniemanie o zdolnościach mojej doskonałej córeczki i jej wysokim iq do wykonywania tak nisko płatnych zawodów.

>>A sexu nie uważam za zło jak mbielcki czy Ty.
>Ja uważam seks za zło? A gdzieś to wyczytał?

Więc nie uważasz sexu za zło jeśli jest bez ślubu, dla przyjemności i analny?

>>Najlepiej to w ogóle byłoby gdyby byłą lesbijką jak tatuś.
>A, raz Ci dam plusika.
Dzięki, o jednego więcej plusa wzorsło moje ego

#111
02-11-2011 20:03
 Ocena 2 na 2
MarcinK (9189 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>podpalacz «osoba, która umyślnie wznieciła lub próbowała wzniecić pożar»

Trzeba chyba wprowadzić jakiś porządek pojęciowy - piszesz o znaczeniu prawnym, potocznym czy medycznym?

W ujęciu prawnym nie stygmatyzuje się osobnika ale kategoryzuje czyn przez niego popełniony - osobnik dokonuje czynu pedofilskiego bądź podpalenia. W ujęciu potocznym będzie on pedofilem/podpalaczem natomiast w ujęciu medycznym niekoniecznie bo tu będzie decydował motyw jego postępowania. Jeśli osobnik popełni ten czyn np. z zemsty na sąsiedzie to nie podpada pod powyższe określenia. Decydująca jest fiksacja na rzecz małoletnich/ognia.

Podsumowując - w ujęciu medycznym rozróżnienia nie ma. W ujęciu potocznym każdy orze jak może.

PS. Pomijam rozróżnienie piroman/podpalacz bo to dla dyskusji znaczenia nie ma.

#112
02-11-2011 20:07
 Ocena 1 na 1
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>PS: Mogę sobie wstawić to jako sygnaturkę w stopkę? Podpiszę Cię, oczywiście.
Jasne, nie roszcze sobie do tego praw autorskich. Zresztą można to podpiąć pod tekst z filmu ;;Pieniądze to nie wszystko'' Człowiek się liczy, nie branża.

#113
02-11-2011 20:12
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>Nie strzelaj własnej córce w stopę!
Lex sed dura lex.
Jak po łacinie będzie; Każdy równy jest wobec prawa?
Jeśli ja i Ty płacimy podatki nie ma żadnego powodu, aby prostytutka czy ksiądz lub ktokolwiek inny ich nie płacili.

#114
02-11-2011 20:13
 Ocena 3 na 3
zupełna (2507 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
> Więc nie uważasz sexu za zło jeśli jest bez ślubu, dla przyjemności i analny?
Wszystko za jednym razem?!

#115
02-11-2011 20:17
 Ocena 3 na 3
zupełna (2507 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa
W Polsce i zachodniej Europie prostytucja jest legalna.
To ja bardzo przepraszam. Czerpanie zysków z prostytucji jest nielegalne a nie sama prostytucja.
W Polsce.

Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
Usunięte przez moderatora

#117
02-11-2011 20:27
 Ocena 2 na 2
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>>Ale jaki to powód?
>Wyskokie mniemanie o zdolnościach mojej doskonałej córeczki i jej wysokim iq do wykonywania tak nisko płatnych zawodów.
Czyli nie chcesz by córuś była prostytutką, bo za małe zarobki. Ale jak gdzie indziej nie zarobi więcej, to niech już idzie pod tę latarnię?

>Więc nie uważasz sexu za zło jeśli jest bez ślubu, dla przyjemności i analny?
Nie wypowiadałam się, więc nie możesz mi przypisywać tego jakiegoś poglądu. Ale zdradzę, że nie odpowiada mi seks przez x.

Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#118
02-11-2011 20:56
 Ocena 3 na 3
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>Czyli nie chcesz by córuś była prostytutką, bo za małe zarobki. Ale jak gdzie indziej nie zarobi więcej, to niech już idzie pod tę latarnię?
Przecież podałem ważniejsze powody, niż zarobki. Jest wystarczająco inteligentna żeby zarabiać głową i zostać pierwszym prezydentem RP. Chociaż czy polityka tak bardzo różni sie od prostytucji..można dyskutować, który zawód jest bardziej uczciwy.

>Nie wypowiadałam się, więc nie możesz mi przypisywać tego jakiegoś poglądu. Ale zdradzę, że nie odpowiada mi seks przez x.
Ok. więc nic Ci nie przypisuje. A to x jest z czystego grzechu lenistwa. Mając do wyboru kliknąć raz, lub dwa wybieram raz. Przez x sex też jest -chyba-dopuszczalny.

perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
Usunięte przez moderatora

#120
02-11-2011 21:06
 Ocena 7 na 7
Alicja Duda (25557 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>Jest wystarczająco inteligentna żeby zarabiać głową i zostać pierwszym prezydentem RP.
Jak już to pierwszą prezydentką!
>Chociaż czy polityka tak bardzo różni sie od prostytucji..można dyskutować, który zawód jest bardziej uczciwy.
Chyba jednak nie polityka


Zmień politykę, głosuj na kobiety.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365