 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-10-2011 17:51 | michu (73 punktów) | MAGDALENA SRODA
2 na 2 | Co myślicie o p.Magdalenie Środzie, częstym gościu Tomasz Lisa? Wg mnie zawsze jest rzetelnie przygotowana do debaty, udziela wyczerpujących wypowiedzi. Szanuje każdego człowieka, natomiast wciąż ludzie z PiS-u widza w niej zło. Bardzo przyjemnie posłuchać p.Magdy, bardzo mądry człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..#106 1 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >>Nie chciałbym aby była prostytutką> >A dlaczego?> Z tego samego powodu dla którego nie chciałbym aby była sprzątaczką, kelnerką, kasjerką w biedronce, żołnierzem, gospodynia domową, wróżką, murarzem i babcią klozetową.Ale jaki to powód? > A sexu nie uważam za zło jak mbielcki czy Ty.Ja uważam seks za zło? A gdzieś to wyczytał? > Najlepiej to w ogóle byłoby gdyby byłą lesbijką jak tatuś.A, raz Ci dam plusika. 
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#107 1 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Wykonywanie zawodu lekarza nie czyni nikogo od razu lepszym od prostytutki.Piękne, kolejny plusik.  PS: Mogę sobie wstawić to jako sygnaturkę w stopkę? Podpiszę Cię, oczywiście.
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#108 8 na 8 | zupełna (2507 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Nie wiem, czy taki proces "orientowania się" w ogóle ma sens.Myślenie o własnej seksualności ma sens moim zdaniem. To element poznania samego siebie, sprawdzenia co uszczęśliwia a co już mniej. > >A tak bardziej konkretnie: jakie zło? To również szczere pytanie.> Naruszenie godności człowieka - przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka i własnego ciała z powodu wyłącznej orientacji na przyjemność zmysłową;[/color]Brzmi to tak jakbyś wyraźnie oddzielał zmysłowość od uczuciowości a przecież to bardzo bliskie i jak najbardziej pożądane połączenie. Występuje też w relacjach homoseksualnych. błędna wizja seksualności prowadząca do spustoszeń psychicznych.Tu zgodzę się z Tobą całkowicie. Dużo złego wyrządziła katolicka wizja seksualności człowieka, a zwłaszcza wizja seksualności kobiety. |
#109 1 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > I prostytutka i ksiądz nie płacą podatków od swoich usług. Czas te dwa zawody opodatkować coby nie były świetymi krowami  Nie strzelaj własnej córce w stopę!
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#110 2 na 2 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Ale jaki to powód?Wyskokie mniemanie o zdolnościach mojej doskonałej córeczki i jej wysokim iq do wykonywania tak nisko płatnych zawodów. > >A sexu nie uważam za zło jak mbielcki czy Ty.> Ja uważam seks za zło? A gdzieś to wyczytał?Więc nie uważasz sexu za zło jeśli jest bez ślubu, dla przyjemności i analny?  > >Najlepiej to w ogóle byłoby gdyby byłą lesbijką jak tatuś.> A, raz Ci dam plusika.  Dzięki, o jednego więcej plusa wzorsło moje ego  |
#111 2 na 2 | MarcinK (9189 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> podpalacz «osoba, która umyślnie wznieciła lub próbowała wzniecić pożar»Trzeba chyba wprowadzić jakiś porządek pojęciowy - piszesz o znaczeniu prawnym, potocznym czy medycznym? W ujęciu prawnym nie stygmatyzuje się osobnika ale kategoryzuje czyn przez niego popełniony - osobnik dokonuje czynu pedofilskiego bądź podpalenia. W ujęciu potocznym będzie on pedofilem/podpalaczem natomiast w ujęciu medycznym niekoniecznie bo tu będzie decydował motyw jego postępowania. Jeśli osobnik popełni ten czyn np. z zemsty na sąsiedzie to nie podpada pod powyższe określenia. Decydująca jest fiksacja na rzecz małoletnich/ognia. Podsumowując - w ujęciu medycznym rozróżnienia nie ma. W ujęciu potocznym każdy orze jak może. PS. Pomijam rozróżnienie piroman/podpalacz bo to dla dyskusji znaczenia nie ma. |
#112 1 na 1 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> PS: Mogę sobie wstawić to jako sygnaturkę w stopkę? Podpiszę Cię, oczywiście.Jasne, nie roszcze sobie do tego praw autorskich. Zresztą można to podpiąć pod tekst z filmu ;;Pieniądze to nie wszystko'' Człowiek się liczy, nie branża. |
#113 2 na 2 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> Nie strzelaj własnej córce w stopę!Lex sed dura lex. Jak po łacinie będzie; Każdy równy jest wobec prawa? Jeśli ja i Ty płacimy podatki nie ma żadnego powodu, aby prostytutka czy ksiądz lub ktokolwiek inny ich nie płacili. |
#114 3 na 3 | zupełna (2507 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Więc nie uważasz sexu za zło jeśli jest bez ślubu, dla przyjemności i analny? Wszystko za jednym razem?!  |
#115 3 na 3 | zupełna (2507 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | W Polsce i zachodniej Europie prostytucja jest legalna.To ja bardzo przepraszam. Czerpanie zysków z prostytucji jest nielegalne a nie sama prostytucja. W Polsce. |
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | Usunięte przez moderatora |
#117 2 na 2 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >Ale jaki to powód?> Wyskokie mniemanie o zdolnościach mojej doskonałej córeczki i jej wysokim iq do wykonywania tak nisko płatnych zawodów.Czyli nie chcesz by córuś była prostytutką, bo za małe zarobki. Ale jak gdzie indziej nie zarobi więcej, to niech już idzie pod tę latarnię? > Więc nie uważasz sexu za zło jeśli jest bez ślubu, dla przyjemności i analny?  Nie wypowiadałam się, więc nie możesz mi przypisywać tego jakiegoś poglądu. Ale zdradzę, że nie odpowiada mi seks przez x.
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#118 3 na 3 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> Czyli nie chcesz by córuś była prostytutką, bo za małe zarobki. Ale jak gdzie indziej nie zarobi więcej, to niech już idzie pod tę latarnię?Przecież podałem ważniejsze powody, niż zarobki. Jest wystarczająco inteligentna żeby zarabiać głową i zostać pierwszym prezydentem RP. Chociaż czy polityka tak bardzo różni sie od prostytucji..można dyskutować, który zawód jest bardziej uczciwy. > Nie wypowiadałam się, więc nie możesz mi przypisywać tego jakiegoś poglądu. Ale zdradzę, że nie odpowiada mi seks przez x.Ok. więc nic Ci nie przypisuje. A to x jest z czystego grzechu lenistwa. Mając do wyboru kliknąć raz, lub dwa wybieram raz. Przez x sex też jest -chyba-dopuszczalny. |
| perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | Usunięte przez moderatora |
#120 7 na 7 | Alicja Duda (25557 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Jest wystarczająco inteligentna żeby zarabiać głową i zostać pierwszym prezydentem RP.Jak już to pierwszą prezydentką!  > Chociaż czy polityka tak bardzo różni sie od prostytucji..można dyskutować, który zawód jest bardziej uczciwy.Chyba jednak nie polityka
Zmień politykę, głosuj na kobiety. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|