 |
Wypowiedzi czytelnika Kelu 19-10-2011 15:42 - Odp: nowa afera: KrK i handel dziećmi. 05-05-2011 22:37 - Odp: Eksmisja w Watykanie 05-05-2011 19:17 - Odp: Kraków pozdrawia papiesko 14-04-2011 10:33 - Odp: Eye of the Virgin 14-04-2011 10:12 - Odp: wątek humorystyczny: KrK o Harrym Potterze 13-04-2011 13:45 - Odp: Uzasadnij, że JP2 szkodził ludziom 13-04-2011 13:37 - Odp: Uzasadnij, że JP2 szkodził ludziom 10-04-2011 10:05 - Rocznica 10 kwietnia 25-01-2011 20:11 - Odp: bzdury, a lęk mogą wyzwolić 25-01-2011 19:49 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich 25-01-2011 19:06 - Odp: Nie ma to tamto - Subito Santo! 24-01-2011 20:37 - Odp: II Kongres Ruchu Poparcia Palikota - Katowice, 15 Styczeń 19-10-2010 23:15 - Odp: Zabobon wiecznie żywy 19-10-2010 22:54 - Odp: Czy można skrzywdzić Boga ? 11-10-2010 20:56 - Odp: Ekologowie padajcie na kolana przed techniką 11-10-2010 20:17 - Odp: Ekologowie padajcie na kolana przed techniką 11-10-2010 19:52 - Odp: Nasza wiara! Katolicka nk ;) 03-10-2010 15:52 - Odp: Ja noszę dres... 04-01-2010 22:54 - Odp: Fenomen ,,Avatara" 04-01-2010 20:14 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko 04-01-2010 20:05 - Odp: Fenomen ,,Avatara" 09-11-2009 21:09 - Odp: Ojciec Dyrektor Doktorem 11-10-2009 23:10 - Odp: Doktorat Rydzyka, kpina czy obłuda? 11-10-2009 22:53 - Odp: Dobrze nie mieć telewizora 11-10-2009 22:03 - Odp: Dobrze nie mieć telewizora 11-10-2009 21:51 - Odp: O Marszu Ateistów i Agnostyków 05-03-2009 20:52 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 04-03-2009 14:54 - Odp: Co mamy z literatury? 04-03-2009 14:24 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 04-03-2009 12:56 - Odp: Ateizm - przyczyna zla Razem: 30 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |