Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ocykan

21-05-2010 20:48 - Okulary - fałsz, zmiana wizerunku czy starczowzroczność?
21-05-2010 18:16 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
21-05-2010 12:13 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
21-05-2010 12:08 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
21-05-2010 11:45 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
20-05-2010 00:04 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 23:56 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 23:40 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 23:25 - Odp: Wiara w boga jako dowód na jego nieistnienie
19-05-2010 23:10 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 20:21 - Odp: Wiara w boga jako dowód na jego nieistnienie
19-05-2010 19:56 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 19:46 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 18:51 - Odp: Wiara w boga jako dowód na jego nieistnienie
19-05-2010 18:38 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 15:52 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 15:45 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 15:14 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 13:35 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 12:54 - Odp: Janusz Korwin-Mikke
19-05-2010 12:25 - Odp: Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja&q
19-05-2010 11:51 - Odp: Janusz Korwin-Mikke
19-05-2010 11:35 - Nieznajomość Konstytucji, niezrozumienie czy "falandyzacja"?
19-05-2010 09:39 - Odp: Masowa "wpadka"
18-05-2010 21:11 - Odp: Masowa "wpadka"
17-05-2010 09:25 - Odp: Panteon bogów greckich
17-05-2010 09:14 - Odp: Panteon bogów greckich
16-05-2010 21:11 - Odp: Hiehiehie
16-05-2010 20:51 - Odp: Panteon bogów greckich
16-05-2010 20:15 - Odp: Hiehiehie
16-05-2010 10:38 - Odp: Hiehiehie
16-05-2010 10:27 - Odp: Hiehiehie
15-05-2010 17:58 - Odp: Hiehiehie
15-05-2010 13:38 - Odp: Polowaneczko
15-05-2010 13:22 - Odp: Hiehiehie
15-05-2010 13:13 - Odp: Polowaneczko
15-05-2010 12:35 - Odp: Polowaneczko
15-05-2010 12:18 - Odp: Polowaneczko
15-05-2010 11:59 - Odp: Hiehiehie
15-05-2010 11:47 - Odp: Hiehiehie
12-05-2010 09:02 - Odp: Wstyd nam za nasz hymn
11-05-2010 10:10 - Odp: Nauki mistagoniczne
11-05-2010 09:59 - Odp: Wstyd nam za nasz hymn
11-05-2010 09:02 - Odp: Wstyd nam za nasz hymn
10-05-2010 12:44 - Odp: Wstyd nam za nasz hymn
10-05-2010 12:39 - Odp: Gdybym był młodszy...
09-05-2010 09:19 - Odp: Wstyd nam za nasz hymn
08-05-2010 13:51 - Odp: (Ir)racjonalne opinie
08-05-2010 13:35 - Odp: (Ir)racjonalne opinie
08-05-2010 13:18 - Odp: (Ir)racjonalne opinie
08-05-2010 12:50 - Odp: (Ir)racjonalne opinie
08-05-2010 12:43 - Wstyd nam za nasz hymn
08-05-2010 12:07 - (Ir)racjonalne opinie
08-05-2010 08:55 - Odp: Lech Kaczyński
07-05-2010 19:38 - Odp: Lech Kaczyński
07-05-2010 19:28 - Odp: Lech Kaczyński
07-05-2010 19:19 - Odp: Lech Kaczyński
07-05-2010 18:45 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 23:05 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 20:01 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 19:51 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 19:38 - Odp: Cuda vs Marzenia
06-05-2010 19:28 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 19:04 - Odp: Cuda vs Marzenia
06-05-2010 18:59 - Odp: Cuda vs Marzenia
06-05-2010 18:28 - Odp: Cuda vs Marzenia
06-05-2010 18:17 - Odp: Lech Kaczyński
06-05-2010 17:39 - Cuda vs Marzenia
05-05-2010 20:32 - Odp: Kandydat i jego hobby
05-05-2010 19:55 - Dlaczego to złoty spada a nie euro?
05-05-2010 16:11 - Odp: "Cudowna" przemiana rządowego TU-154
05-05-2010 16:07 - Odp: Kandydat i jego hobby
05-05-2010 15:38 - Odp: Kandydat i jego hobby
05-05-2010 15:20 - Odp: "Cudowna" przemiana rządowego TU-154
05-05-2010 13:58 - Kandydat i jego hobby
05-05-2010 13:49 - Odp: "Cudowna" przemiana rządowego TU-154
05-05-2010 11:30 - "Cudowna" przemiana rządowego TU-154
01-05-2010 14:50 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać.
21-04-2010 09:04 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać.
20-04-2010 20:41 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać.
20-04-2010 15:46 - Odp: Nowy Prezydent
20-04-2010 15:32 - Odp: Nowy Prezydent
20-04-2010 15:30 - Odp: Nowy Prezydent
20-04-2010 15:26 - Odp: Nowy Prezydent
20-04-2010 15:13 - Odp: Nowy Prezydent
17-04-2010 18:23 - Odp: Nowe zadaniai edukacji.
15-04-2010 14:01 - Czy Wawel nas podzieli?
14-04-2010 17:29 - Odp: Epitafium dla Lecha Kaczyńskiego
13-04-2010 16:07 - Epitafium dla Lecha Kaczyńskiego
30-10-2009 18:20 - Odp: Grill Zaduszny
30-10-2009 18:09 - Odp: Grill Zaduszny
30-10-2009 12:25 - Odp: Grill Zaduszny
12-10-2009 19:38 - Odp: Sejm uchwalił nowe święto państwowe
10-10-2009 23:58 - Odp: Sejm uchwalił nowe święto państwowe
10-10-2009 23:48 - Odp: Kaczyński podpisał Traktat Lizboński
10-10-2009 22:41 - Odp: Kaczyński podpisał Traktat Lizboński
10-10-2009 21:11 - Odp: Kaczyński podpisał Traktat Lizboński
10-10-2009 21:03 - Odp: Sejm uchwalił nowe święto państwowe
10-10-2009 19:00 - Odp: Kaczyński podpisał Traktat Lizboński
10-10-2009 18:41 - Odp: Kaczyński podpisał Traktat Lizboński
Razem: 1875 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)