Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika to_ja

17-04-2011 22:12 - Odp: Gran Derbi
17-04-2011 21:29 - Odp: Gran Derbi
16-04-2011 15:23 - Odp: Roztocza
16-04-2011 10:49 - Odp: Rosja - państwo pseudo-demokratyczne ?
15-04-2011 21:25 - Odp: Roztocza
15-04-2011 19:42 - Odp: Muzułmanka w Playboyu
15-04-2011 14:56 - Odp: Ruscy POgrywają sobie jak chcą.
15-04-2011 13:45 - Odp: Ruscy POgrywają sobie jak chcą.
15-04-2011 13:23 - Odp: Muzułmanka w Playboyu
14-04-2011 22:01 - Odp: Czy grozi nam kaczyzm?
14-04-2011 21:35 - Odp: Muzyka młodego pokolenia
14-04-2011 21:26 - Odp: Jest nadzieja - młody, " rozumny Hip-Hop"
14-04-2011 21:19 - Odp: Jest nadzieja - młody, " rozumny Hip-Hop"
14-04-2011 21:09 - Odp: Jest nadzieja - młody, " rozumny Hip-Hop"
14-04-2011 14:16 - Odp: Ateista marksita
13-04-2011 20:35 - Odp: na kocią łapę
12-04-2011 16:16 - Odp: Uzasadnij że JP II po wyborze na papieża pozostał patriotą
11-04-2011 19:33 - Odp: Ruscy POgrywają sobie jak chcą.
11-04-2011 16:09 - Odp: Poprawność językowa
11-04-2011 14:49 - Odp: Ruscy POgrywają sobie jak chcą.
10-04-2011 16:30 - Odp: ziwązek ateisty/ateistki i katolika/katoliczki
10-04-2011 16:09 - Odp: Rocznica 10 kwietnia
09-04-2011 11:03 - Odp: test
09-04-2011 00:41 - Odp: Kretynizm onetu, czy też "naukowców"?
04-04-2011 22:58 - Odp: Polacy nie chcą pomnika Lecha Kaczyńskiego
04-04-2011 22:31 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
04-04-2011 22:01 - Odp: Polacy nie chcą pomnika Lecha Kaczyńskiego
04-04-2011 21:50 - Odp: Polacy nie chcą pomnika Lecha Kaczyńskiego
04-04-2011 21:08 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
04-04-2011 16:05 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
04-04-2011 15:50 - Odp: Czy prezes Kaczyński skończy obrażać?
04-04-2011 15:47 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
03-04-2011 20:07 - Odp: Czy jestem człowiekiem?
03-04-2011 19:52 - Odp: Duch nowej ortografii
03-04-2011 17:47 - Odp: Uświadom "katolikowi" że nim nie jest
03-04-2011 10:35 - Czy prezes Kaczyński skończy obrażać?
02-04-2011 09:57 - Odp: Spisz się sam!
30-03-2011 19:18 - Odp: Rekolekcje wielkopostne
26-03-2011 11:36 - Odp: Dlaczego Ruch Poparcia ?
25-03-2011 19:10 - Odp: GIGANTOMANII CIĄG DALSZY...........
25-03-2011 18:24 - Odp: GIGANTOMANII CIĄG DALSZY...........
23-03-2011 23:54 - Odp: Polski skarb
21-03-2011 23:12 - Odp: Zadanie domowe
20-03-2011 19:43 - Odp: Wielki post w Wielki Post
20-03-2011 13:07 - Odp: Wielki post w Wielki Post
20-03-2011 12:57 - Odp: Wielki post w Wielki Post
19-03-2011 11:27 - Odp: Wielki post w Wielki Post
19-03-2011 10:39 - Odp: Wielki post w Wielki Post
19-03-2011 10:24 - Odp: Kto mi to robi?
18-03-2011 21:14 - Odp: Wielki post w Wielki Post
17-03-2011 22:10 - Odp: Czy wierzyć jeszcze w Ruch Poparcia i racjonalne zmiany w PL
16-03-2011 20:15 - Odp: Każdemu według potrzeb, czy wykonywanego zawodu?
15-03-2011 22:10 - Odp: " Zemsta krzyża"
12-03-2011 11:41 - Odp: Chrześcijaństwo to okrutna doktryna
12-03-2011 11:30 - Odp: Wielki post w Wielki Post
11-03-2011 19:56 - Odp: Jezus z Opola
11-03-2011 19:11 - Odp: Jezus z Opola
10-03-2011 18:06 - Odp: Jezus z Opola
08-03-2011 19:30 - Odp: Libia vs USA
07-03-2011 16:11 - Odp: Apostazja
06-03-2011 19:50 - Odp: RELIGIA W SZKOLE - KOLEJNA ODSŁONA....
05-03-2011 23:02 - Odp: Razem czy osobno?
05-03-2011 22:59 - Odp: Razem czy osobno?
05-03-2011 17:46 - Odp: Razem czy osobno?
05-03-2011 10:02 - Odp: Razem czy osobno?
04-03-2011 22:50 - Odp: Razem czy osobno?
01-03-2011 22:20 - Odp: Iran światowym centrum wyroków śmierci
01-03-2011 22:16 - Odp: Duchowni z immunitetem
01-03-2011 22:11 - Odp: Racjonalizm w praktyce
28-02-2011 20:37 - Odp: Katolików ucieczka od odpowiedzialności
28-02-2011 20:21 - Odp: Krzyż do Kościoła !
26-02-2011 10:53 - Odp: Żebracy
26-02-2011 10:38 - Odp: papież przed Międzynarodowym Trybunałem?
20-02-2011 21:24 - Odp: Nowy blog
17-02-2011 22:33 - Odp: Chcę aby język giętki...
16-02-2011 21:29 - Odp: Katecheci są dla dzieci
16-02-2011 21:08 - Odp: Katecheci są dla dzieci
16-02-2011 20:11 - Odp: Katecheci są dla dzieci
16-02-2011 19:45 - Odp: Katecheci są dla dzieci
16-02-2011 13:10 - Odp: Śmierć noworodka błogosławieństwem.
15-02-2011 23:06 - Odp: A Niemcy jak zawsze, czyli uchwała Bundestagu
15-02-2011 22:55 - Odp: A Niemcy jak zawsze, czyli uchwała Bundestagu
15-02-2011 22:39 - Odp: Śmierć noworodka błogosławieństwem.
15-02-2011 16:15 - Odp: Pytanie, na które nie otrzymałem odpowiedzi...
15-02-2011 16:05 - Odp: Samobójstwo ministranta
15-02-2011 15:47 - Śmierć noworodka błogosławieństwem.
14-02-2011 15:38 - Odp: Kropla zbawienia
13-02-2011 22:46 - Odp: Jaskółka...
13-02-2011 11:03 - Odp: Natura kobieca nie jest gorsza od męskiej
12-02-2011 11:38 - Odp: Czy jakiś racjonalista popiera jeszcze PO ?!
11-02-2011 23:26 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
11-02-2011 21:55 - Odp: Jaskółka...
11-02-2011 21:43 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
10-02-2011 20:09 - Odp: Etyka Ateisty
09-02-2011 22:30 - Odp: Milion ludzi w Polsce chce wystąpić z Kościoła
08-02-2011 14:55 - Odp: Co Wy na to?
07-02-2011 23:54 - Odp: Co Wy na to?
07-02-2011 23:21 - Odp: Tydzień bez Bogów i Wiary
07-02-2011 23:06 - Odp: Gejowskie małżeństwa wchodzą od tyłu!!!
06-02-2011 21:25 - Odp: Co Wy na to?
Razem: 396 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)