 |
Wypowiedzi czytelnika spellbinder 25-10-2010 09:30 - "Pedofilski" absurd 01-12-2010 15:50 - Bóg jako potrzeba, tylko do diabła czyja? 21-05-2012 18:08 - Czy byliście na stronie Watykanu? 17-10-2010 21:13 - Czy Kościół działa jak sekta 15-07-2010 21:08 - Jak w prosty sposób obalić istnienie Boga;) 30-06-2011 01:19 - Jako, że Zeusxamp kasuje, postanowiłem... 27-10-2010 13:39 - Kolejny absurd - etyk biznesu oznajmia: 21-05-2015 12:56 - Nikt nas nie skompromituje bardziej... 07-08-2010 02:56 - Nowe pokolenie moherów 17-11-2010 03:24 - Odp: Wróżbiarstwo a prawo 17-11-2010 14:39 - Odp: Wróżbiarstwo a prawo 15-07-2010 14:18 - Odp: "Emerytura może być później" - manipulacja? 15-07-2010 15:42 - Odp: "Emerytura może być później" - manipulacja? 15-07-2010 15:46 - Odp: "Emerytura może być później" - manipulacja? 15-07-2010 15:51 - Odp: "Emerytura może być później" - manipulacja? 16-07-2010 10:24 - Odp: "Emerytura może być później" - manipulacja? 16-07-2010 12:17 - Odp: "Emerytura może być później" - manipulacja? 02-01-2012 18:23 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 16:59 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 17:00 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 17:11 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 17:19 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 18:12 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 18:44 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 03-02-2012 19:00 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-02-2012 06:39 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-02-2012 06:42 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-02-2012 06:47 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-02-2012 08:16 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-02-2012 08:17 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 05-02-2012 08:20 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 06-02-2012 22:03 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 09:17 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 09:40 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 09:42 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 09:47 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 20:42 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 21:05 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 21:10 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 21:17 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 21:17 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 22:06 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 22:08 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 22:12 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 22:13 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 07-02-2012 22:17 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 08-02-2012 10:23 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 31-08-2011 14:21 - Odp: "Katole, morda w kubeł"! Czyżby aż tak źle się katolik 24-02-2011 09:43 - Odp: "Kultura" chopinowska 24-02-2011 11:14 - Odp: "Kultura" chopinowska 24-02-2011 11:30 - Odp: "Kultura" chopinowska 24-02-2011 11:43 - Odp: "Kultura" chopinowska 24-02-2011 12:06 - Odp: "Kultura" chopinowska 24-02-2011 14:16 - Odp: "Kultura" chopinowska 24-02-2011 18:39 - Odp: "Kultura" chopinowska 30-10-2010 07:30 - Odp: "Nauka", która budzi obrzydzenie. 04-03-2012 18:23 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 04-03-2012 18:34 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 05-03-2012 23:17 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 05-03-2012 23:20 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 05-03-2012 23:25 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 07-03-2012 16:12 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 07-03-2012 17:02 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 18-12-2010 15:23 - Odp: "Pała" za "Profesora" 18-12-2010 15:53 - Odp: "Pała" za "Profesora" 18-12-2010 16:00 - Odp: "Pała" za "Profesora" 25-10-2010 10:44 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 12:13 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 12:22 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 12:31 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 12:33 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 12:34 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 12:37 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 13:02 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 13:05 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 13:09 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 13:40 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 13:45 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 13:56 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 14:32 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 15:33 - Odp: "Pedofilski" absurd 25-10-2010 16:01 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 03:18 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 08:50 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 10:40 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 10:41 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 13:17 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 13:28 - Odp: "Pedofilski" absurd 27-10-2010 03:39 - Odp: "Pedofilski" absurd 27-10-2010 07:26 - Odp: "Pedofilski" absurd 27-10-2010 07:31 - Odp: "Pedofilski" absurd 27-10-2010 12:49 - Odp: "Pedofilski" absurd 27-10-2010 17:23 - Odp: "Pedofilski" absurd 04-11-2010 14:34 - Odp: "Pedofilski" absurd 04-11-2010 15:06 - Odp: "Pedofilski" absurd 12-12-2010 23:48 - Odp: "Przemoc" seksualna 13-12-2010 12:06 - Odp: "Przemoc" seksualna 13-12-2010 20:49 - Odp: "Przemoc" seksualna 30-01-2011 07:03 - Odp: "Syndrom Smoleński" w skali makro 30-01-2011 07:17 - Odp: "Syndrom Smoleński" w skali makro Razem: 3499 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |