Racjonalista - Strona głównaDo treści
Alsor to kolejne wcielenie master trolla co ośmiesza dział Nauka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
28-05-2022 22:51MaxGolonko3 (3459 punktów)Alsor to kolejne wcielenie master trolla co ośmiesza dział Nauka
Jest zapewne wierzący w bzdury czyli w Jezusa i dlatego ośmiesza nasz portal.

Tu np bzdurny wywód

www.racjonalista.pl/forum.php/s,881290


Skutek jest taki, że jak zaglądnie tu jakiś ścisłowiec i zobaczy te wypociny to odejdzie
i nie poczyta innych treści.

Wątki Alsora powinny być degradowane do Bazgrołów.


Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Jest zapewne wierzący w bzdury czyli w Jezusa i dlatego ośmiesza nasz portal.
>Tu np bzdurny wywód
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,881290
>Skutek jest taki, że jak zaglądnie tu jakiś ścisłowiec i zobaczy te wypociny to odejdzie
>i nie poczyta innych treści.
>Wątki Alsora powinny być degradowane do Bazgrołów.
>Siema

Problem w tym, że nie ma tu właściwie racjonalnych wątków. Rzuciłem okiem na stare, sprzed lat... i widać różnicę niestety. Na minus, a powinno być na plus.
sztejkat (4743 punktów)
Jak można dać tej wypowiedzi dziesięć plusów?


Tomasz Sztejka
qwery (2864 punktów)
>>Jest zapewne wierzący w bzdury czyli w Jezusa i dlatego ośmiesza nasz portal.
>>Tu np bzdurny wywód
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,881290
>>Skutek jest taki, że jak zaglądnie tu jakiś ścisłowiec i zobaczy te wypociny to odejdzie
>>i nie poczyta innych treści.
>>Wątki Alsora powinny być degradowane do Bazgrołów.
>>Siema
>Problem w tym, że nie ma tu właściwie racjonalnych wątków. Rzuciłem okiem na stare, sprzed lat... i widać różnicę niestety. Na minus, a powinno być na plus.

Zapodaj jakiś
sztejkat (4743 punktów)
>Zapodaj jakiś

Żeby chwilę potem obserwować jak dzięki H*, S* i reszcie zespołu zmienia się w bagno wyzwisk mające tyle wspólnego z tematem co srajtaśma z banknotem - i to i tamo z papieru?

Może brzmię tu jak malkontent, ale mnie to skutecznie zniechęca. Dlatego ograniczam się do tego by tylko co jakiś czas gdzieś tam się odezwać i zostać spsikany.

Otwarcie sensownego tematu w sensowny sposób do dobre kilkadziesiąt minut pracy. Żal to marnować, kiedy można w tym czasie zrobić coś z czego będzie większy pożytek. Chociażby popatrzyć na chmury.

Racjonalizm wysiłku składania mnie ku nie traktowaniu tego forum jako miejsca gdzie można się czegoś sensownego dowiedzieć. Tutaj można co najwyżej nieco ulżyć wieczornej nudzie.

Tomasz Sztejka
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>dzięki H*, S* i reszcie zespołu zmienia się w bagno wyzwisk mające tyle wspólnego z tematem co srajtaśma z banknotem - i to i tamo z papieru?

Dzięki moim odmiennym poglądom dzieje się emocjonalna wymiana myśli, zamiast intelektualnego młócenia słomy nie wnoszącego nic nowego.

Staram się nikogo nie przezywać ale po przyjęciu miliona wyzwisk mnie i mojej rodziny mam już dość.

Ile pogardy można wziąć na klatę bez żadnej reakcji?

Cokolwiek wyrażę natychmiast spotykam się z atakiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-05-2022 21:46 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Masz okazję poprzeć teorię, że masa kostki cukru zależy od masy obserwatora, że masa jest zmienna po obserwacji.

Śmiało!

Dziwisz się, że debila nazywam debilem?
Poczytaj o tym, że masa młotka rośnie kiedy maleje
Poczytaj zarzuty przestępstw pod moim adresem, z moim nazwiskiem, poczytaj opinie, że Farmer jest złodziejem

Śmiało! Broń zwolennika morderców z Buczy

Przykro mi, dałeś się wpuścić, a lubię czytać twoje mądre wpisy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-06-2022 16:28 
 Ocena 1 na 1
sztejkat (4743 punktów)
I właśnie o takiej reakcji pisałem. Was obu.

Tomasz Sztejka
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>I właśnie o takiej reakcji pisałem. Was obu.
>
Tomasz Sztejka


Coś tam sobie wyrażam, co przychodzi mi do głowy, bo lubię uzewnętrzniać swoje myśli. Nie jest moim celem poniżanie innych ludzi. Nie atakuję nikogo wcześniej nie sprowokowany.

Najczęściej piszę sobie, również dla samego siebie, w dziale filozofii, który swego czasu, nie mówię teraz, bo teraz ja tam jestem, dla większość nie przedstawał żadnej wartości. Nie interesuje się działem naukowym, coś tam próbowałem ale to nie dla mnie, za wysokie progi.

Jak możesz moje działania zrównywać tym co wyczynia to agresywne indywiduum?

Nie pojmuję.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2022 20:21 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>I właśnie o takiej reakcji pisałem. Was obu.
>
Tomasz Sztejka


Daj przykład.
Na Twój wpis Hamerlik odpowiedział, pokaż jak należy dyskutować z takimi argumentoma

Albo to:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,881490
www.racjonalista.pl/forum.php/s,881307


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-06-2022 23:29 
 Ocena 3 na 3
sztejkat (4743 punktów)
Chodziło mi o to, że praktycznie w każdym wątku pojawia się wypowiedź Hamerlinka pod którą praktycznie zaraz pojawia się Twoja. Pierwsza zwykle ma mierny związek z tematem, druga szybkim krokiem zmierza ku "debilom" i "bo on zaczął". W obu wypadkach wszystko diabli biorą, a cały wątek w zasadzie nadaje się do wyrzucenia na śmieci.

Dlatego nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z Hamerlinkiem wtedy, kiedy nie widzę związku jego wypowiedzi z tematem wątku i wzdragam się przed czytaniem Twoich wyzywań go od "idiotów" niezależnie od tego jak słuszne miałbyś ku temu motywacje.

Oczywiście masz prawo "nazywać debila debilem", jednak za każdym prawem idą konsekwencje i każde działanie niesie swoje skutki. Dlatego nie dziw się, że reaguję na nie tak a nie inaczej bo ja też mam prawo nazywać... albo nie, nie napiszę tego, bo liczę się z konsekwencjami.


Tomasz Sztejka
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Oczywiście masz prawo "nazywać debila debilem", jednak za każdym prawem idą konsekwencje i każde działanie niesie swoje skutki.

Prawie przeprosiles szarleya.
Widać opętanie umysłów panującymi ideologiami.
Wszyscy myślą na pewnym poziomie ogólności to samo, jakby jeden człowiek myślał, jak stado zgodnych owiec podążających w jednym kierunku.

Każdy ostatecznie staje po stronie chamskiego i wyjątkowo agresywnego szarleya, jeżeli już musi zająć stronę.

Dla mnie niepojęte ale dla was z pewnością pojęte.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2022 09:03 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Każdy ostatecznie staje po stronie chamskiego i wyjątkowo agresywnego
> szarleya, jeżeli już musi zająć stronę.

To nie jest tak, że zaraz staje. Ale niekiedy widzi tych reakcji uzasadnienie.

>Dla mnie niepojęte ale dla was z pewnością pojęte.

Zgadza się.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Zgadza się.

Wiem, wiem,

Jesteście gdzieś tam w głębi duszy podobni do szarleya, dlatego zawsze staniecie po jego stronie, nawet jeżeli będziecie go krytykować to w przepraszającym za swoją krytykę tonie.

Nie na to nie poradzę.
Taki jest świat i taka osobowość ludzi, wśród których przyszło mi żyć.

Podejrzewam, że moja egzystencja jest dla Was takim samym problemem jak moja egzystencja dla Was.

Domyślam się co odpiszesz, innymi słowami, że masz to w dupie i ja też tego próbuję ale wiesz, nie jest łatwo wśród sprzecznych psyche.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2022 18:08 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Jesteście gdzieś tam w głębi duszy podobni do szarleya, dlatego zawsze staniecie po jego stronie,

Nadal czekam na odpowiedź
www.racjon(*)orum.php/s,881307/i,47#w881864


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-06-2022 18:26 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Nadal czekam na odpowiedź

Nie sądzę.
Między nami od dawna już nie ma żadnej rozmowy.
Jesteśmy na werbalnej wojnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nadal czekam na odpowiedź
>Nie sądzę.
Nadal czekam na odpowiedź

>Między nami od dawna już nie ma żadnej rozmowy.
Nadal czekam na odpowiedź

>Jesteśmy na werbalnej wojnie.
Nadal czekam na odpowiedź

Po prostu odpowiedz
www.racjon(*)orum.php/s,881307/i,47#w881864
Twierdzisz - obroń swoje twierdzenie
Nie poradzisz obronić - nasrałeś na stół i udowodniłeś, że jesteś chamem tchórzem i idiotą

Nie chcesz być nazywany chamem tchórzem i idiotą? Obal mój DOWÓD na to, że jesteś chamem tchórzem i idiotą
Jest na to jeden sposób:
Uzasadnij matematycznie swoje teorie.

Nie?
Udowodniłeś, że jesteś chamem tchórzem i idiotą
Teraz się rozpłacz i zesraj.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-06-2022 08:15 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Nadal czekam na odpowiedź
>Nie sądzę.

Wygodne nie sądzić, mieć w dupie zbyt trudne pytania interlokutora i ostatecznie uciec.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
09-06-2022 08:13 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Widzę szarleya reakcje i znam także ich uzasadnienie.

> Wiem, wiem,
>Jesteście gdzieś tam w głębi duszy podobni do szarleya,
> dlatego zawsze staniecie po jego stronie

I jak zwykle teorie spiskowe.
Hamerlik, czemu nie zabierzesz się za uargumentowanie swojego odmiennego stanowiska?
Na rzeczową argumentacje chętnie odpowiem.
To co tu robisz jest zwykłą dziecinadą.

>Nie na to nie poradzę.

Możesz sporo poradzić na swoją niemoc. Reszty żali nie czytam.

> Domyślam się (..) masz to dupie i ja też tego próbuję

A kto wszedł na to forum, pierwszy zaczął pieprzyć głupoty, prowokować a potem dawać drapaka, jak zrobiło się gorąco od niewygodnych/celnych pytań?
Hamerlik ma ludzi dupie - ludzie mają Hamerlika..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
08-06-2022 08:58 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Dlatego nie dziw się, że reaguję na nie tak a nie inaczej bo ja
> też mam prawo nazywać... albo nie, nie napiszę tego, bo liczę się z konsekwencjami.

Jakimi?
Toż również o konsekwencje w tym piśmiennictwie chodzi.
Nie czuję się niczyim rzecznikiem, ale wymieniając z kimś myśli mamy zazwyczaj nadzieje na odrobinę uczciwości interlokutora, m.in. na mierzenie się wzajem z cudzymi argumentami.

Nie jest do końca elegancko, jeśli "coś tam sobie piszę, wprawdzie liczę na odzew, ale ogólnie to mam bliźniego w dupie".

Choć nie podzielam intensywności, ciężaru tudzież w ogóle sensu owych inwektyw wyrażania, moim skromnym zdaniem mają one swoje uzasadnienie.

Zostałeś w rozmowie oszukany - reagujesz pejoratywnie.
Stopień poczucia oszukania determinuje reakcje (czasem agresywne, z rynsztokowym słownictwem).
Przy czym zupełnie nie ma znaczenia świadomość czynności oszukiwania, lub jej brak.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Jest zapewne wierzący w bzdury czyli w Jezusa i dlatego ośmiesza nasz portal.
>>>Tu np bzdurny wywód
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,881290
>>>Skutek jest taki, że jak zaglądnie tu jakiś ścisłowiec i zobaczy te wypociny to odejdzie
>>>i nie poczyta innych treści.
>>>Wątki Alsora powinny być degradowane do Bazgrołów.
>>>Siema
>>Problem w tym, że nie ma tu właściwie racjonalnych wątków. Rzuciłem okiem na stare, sprzed lat... i widać różnicę niestety. Na minus, a powinno być na plus.
>Zapodaj jakiś

Mówisz i masz:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,588507
www.racjonalista.pl/forum.php/s,175246

komentarze do artykułu - www.racjonalista.pl/index.php/s,35/d,9917#c124308

Tu nie chodzi o to, czy ja się zgadzałem z jakimiś wątkami, ale o wiedzę w nich zawartą. Którą mogłem poznać, nawet jak była to wiedza tej "drugiej strony" Dziś to jest b. utrudnione, a właściwie niemożliwe, ponieważ wątki na ogół dotyczą indywidualnych animozji, a nie racjonalnych faktów.
0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)

>Tu np bzdurny wywód
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,881290

Hahah. Na pewno 100X lepszy niż Twoje pseudonaukowe lanie wody.

Szkoda, że mnie tu nie było, bo widziałem, że fajne zadanka wrzucał

.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365