Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy organizacje gejowskie przeproszą?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-07-2013 12:59Konowal (6291 punktów)Czy organizacje gejowskie przeproszą?
Ocena 4 na 4
"Chłopca adoptowali w 2005 roku i odgrywali przed mieszkańcami Cairns, w północnym Queensland wzorową tęczową "rodzinę". W rzeczywistości od lat wykorzystywali seksualnie chłopca i pozwalali na to także swoim znajomym."

wpolityce.(*)-pozwalali-na-to-swoim-kolegom

Bardzo się nagłaśnia potrzebę ciągłego przepraszania przez Kościół takich przypadków, rozumiem że organizacje gejowskie bez problemów wygłoszą chóralne "przepraszam" za te odrażające czyny.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

03-07-2013 13:12
 Ocena 15 na 15
TyDraniu (6569 punktów)
> rozumiem że organizacje gejowskie bez problemów wygłoszą chóralne "przepraszam" za te odrażające czyny.

Wręcz przeciwnie, organizacje gejowskie przeniosą ich do innej parafii, świadków zastraszą a prokuratora przekupią.



Michał Browarski (15 punktów)
Organizacje homoseksualne nie kryją takich osób i nie twierdzą, że homoseksualiści są urzędnikami organizacji, która jest ciałem Chrystusa i jedyną drogą do zbawienia. Kościół ma przepraszać tylko za tych księży-pedofili, których krył i z którymi nie potrafił sobie poradzić. Nie oszukujmy się, rozumiem ideę obrony takiego księdza przed linczem społecznym, ale musi ponieść konsekwencje.

Chciałeś zabłysnąć ale ci nie wyszło.
03-07-2013 13:41 
 0 na 2
Konowal (6291 punktów)
Rozumiem - jak nie kryją to nie muszą przepraszać.

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
03-07-2013 14:48 
 Ocena 6 na 6
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Rozumiem - jak nie kryją to nie muszą przepraszać.

Przeprosisz za wszystkich chrześcijan, którzy dziś właśnie w tej chwili maltretują swoje zony lub dzieci? Najoszczędniej licząc będzie ich przynajmniej kilku.

Chociaż zaraz - jesteś heteroseksualnym mężczyzną. Hmm, przeprosisz za wszystkie zgwałcone nieletnie dziewczęta?
Albo chociaż za zgwałcone w tym tygodniu?
Może być tylko za zgwałcone w tym tygodniu przez chrześcijan. W końcu jesteś chrześcijaninem, czyż nie?

"We live in times of smart phones and stupid people"
Konowal (6291 punktów)
A Ty przeprosisz za obrażanych na całym świecie chrześcijan?

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
04-07-2013 11:46 
 Ocena 1 na 1
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>A Ty przeprosisz za obrażanych na całym świecie chrześcijan?

Nie jestem muzułmanką.

"We live in times of smart phones and stupid people"
Konowal (6291 punktów)
A ja nie jestem murzynem

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>"Chłopca adoptowali w 2005 roku i odgrywali przed mieszkańcami Cairns, w północnym Queensland wzorową tęczową "rodzinę". W rzeczywistości od lat wykorzystywali seksualnie chłopca i pozwalali na to także swoim znajomym." wpolityce.(*)pozwalali-na-to-swoim-kolegom.
Należy drani powiesić za nieprzysłowiowe, a prawdziwe jaja i sądzę, iż sprawiedliwość się nimi stosownie zajmie.

>Bardzo się nagłaśnia potrzebę ciągłego przepraszania przez Kościół takich przypadków, rozumiem że organizacje gejowskie bez problemów wygłoszą chóralne "przepraszam" za te odrażające czyny.
"Gdy konie kują żaba nogę podstawia".
Czy jednostkowy (nawet gdyby i tysiąc ich było) przypadek można zestawiać z wielowiekowym i masowym wykorzystywaniem dzieci przez kapłanów Boga Miłości. Wykorzystywaniem wpisanym w struktury i mechanizmy Kościoła.
Tu nawet same czyny nie są nawet tak potworne jak obłudna moralność całego pedofilskiego lobby w Kościele. W obronę perfidnej zakłamanej moralności pedofilii włączone są i najwyższe władze, jak i wierni, tak jak Pan Konowal w tym poście.

Kapłanów Bóg powołuje i są przez niego najlepsi wybrani. Mają stanowić wzór.
I jak widać stanowią.

@@@
.
03-07-2013 13:43 
 Ocena-4 na 4
Konowal (6291 punktów)
wpolityce.(*)w-400-to-geje-a-tylko-1-ksiadz

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
03-07-2013 14:38 
 Ocena 6 na 6
maruda (5550 punktów)
>wpolityce.(*)w-400-to-geje-a-tylko-1-ksiadz

Ksiądz Oko nie jest dla mnie i dla większości tu żadnym autorytetem. Ponadto manipuluje danymi i nie podaje źródeł swojej wiedzy. W dlatego cały wywiad jest nierzetelny i nie masz się czym zasłonić.
04-07-2013 11:33 
 0 na 2
Konowal (6291 punktów)
>>wpolityce.(*)w-400-to-geje-a-tylko-1-ksiadz
>Ksiądz Oko nie jest dla mnie i dla większości tu żadnym autorytetem. Ponadto manipuluje danymi i nie podaje źródeł swojej wiedzy. W dlatego cały wywiad jest nierzetelny i nie masz się czym zasłonić.
maruda nie jest dla mnie i dla większości tu żadnym autorytetem więc nie potrzebuję się zasłaniać.

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
03-07-2013 15:14 
 Ocena 6 na 6
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>wpolityce.(*)w-400-to-geje-a-tylko-1-ksiadz
"Media skupiają się na mówieniu o pedofilii wśród księży,
podczas gdy na 1000 pedofilów, 400 to geje, a tylko 1 ksiądz".

Ks. Oko, to wszystko na własne oko ocenia, ale oprócz oka są jeszcze badania - zawsze do porównania.
Ale mnie tu zupełnie nie o statystyki chodziło, a o obrzydliwy praktyczny relatywizm moralny występujący w Kościele Katolickim. Pisałem już o tym:
www.racjon(*)m.php/s,547514/z,0/d,1#w547715
www.racjon(*)m.php/s,547514/z,0/d,2#w548159
www.racjon(*).php/s,562241/z,0/d,10#w564451

Miłego dnia.

@@@


Wiara albo rozum - wybór należy do ciebie.
.
03-07-2013 14:58 
 Ocena 5 na 5
Selanos (12869 punktów)
>wpolityce.(*)w-400-to-geje-a-tylko-1-ksiadz

Czy o pedofilu można powiedzieć, że jest osobą hetero albo homoseksualną? Czy te osoby pociąga dorosły przedstawiciel płci jakiejkolwiek?
Konowal (6291 punktów)
>>wpolityce.(*)w-400-to-geje-a-tylko-1-ksiadz
>Czy o pedofilu można powiedzieć, że jest osobą hetero albo homoseksualną?
Pewnie tak.
>Czy te osoby pociąga dorosły przedstawiciel płci jakiejkolwiek?
Pewnie różnie to bywa.


Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Bardzo się nagłaśnia potrzebę ciągłego przepraszania przez Kościół takich przypadków, rozumiem że

Czy Kościół już przeprosił za Paetza?

>organizacje gejowskie bez problemów wygłoszą chóralne "przepraszam" za te odrażające czyny.

Chodzi Ci o lobby gejowskie działające w Watykanie, czy w całym Kościele?
wiadomosci(*)ykanu,1,5538615,wiadomosc.html
Cytat:
Gejowskie lobby, o którym się mówi, istnieje, to prawda - te słowa miał powiedzieć papież Franciszek

03-07-2013 14:21 
 Ocena 1 na 1
Konowal (6291 punktów)

>Chodzi Ci o lobby gejowskie działające w Watykanie, czy w całym Kościele?
Wszystkie i myślę że co najmniej po trzykroć powinny przeprosić

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
Tohver (1287 punktów)
>organizacje gejowskie bez problemów wygłoszą chóralne "przepraszam" za te odrażające czyny.

Nie wiem czy przeproszą ale na pewno powinny przenieść ich do stanu hetero.
Selanos (12869 punktów)
Na miejscu ofiary miałbym gdzieś czyjeś przeprosiny. Ja żądałbym zadośćuczynienia i przynajmniej dożywocia dla sprawców. Nie obchodzi mnie kto jest pedofilem, gwałciciel ma być ukarany, osoby które pomagają mu tuszować przestępstwo również powinny być karane za gwałt.
pawel_wr (4297 punktów)

>Bardzo się nagłaśnia potrzebę ciągłego przepraszania przez Kościół takich przypadków, rozumiem że
>organizacje gejowskie bez problemów wygłoszą chóralne "przepraszam" za te odrażające czyny.

Dlaczego ten wątek trafił do bazgrołów ?

Czy to nowa interpretacja tzw. poprawności politycznej ?

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
03-07-2013 21:36 
 Ocena 2 na 2
Dariusz Godyń (2403 punktów)

>Dlaczego ten wątek trafił do bazgrołów ?
>Czy to nowa interpretacja tzw. poprawności politycznej ?
>
Pogrążony w wierze odrzuca rozum.


Pewnie dlatego, że kolega Konował zamieszcza na forum, delikatnie mówiąc słabe tematy, którymi on się niezmiernie ekscytuje.
Konowal (6291 punktów)

>Pewnie dlatego, że kolega Konował zamieszcza na forum, delikatnie mówiąc słabe tematy, którymi on się niezmiernie ekscytuje.

Słabe .... może - ekscytuje ..... raczej prowokuje.


Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
03-07-2013 21:42 
 Ocena 2 na 2
Fafciu (953 punktów)
>Czy to nowa interpretacja tzw. poprawności politycznej ?

Konował- ostatni płomień zgasł
Ofiara homobolszewickich kłamstw


A na serio- nie, dbanie o poziom forum, jak mniemam.
Konowal (6291 punktów)
>>Bardzo się nagłaśnia potrzebę ciągłego przepraszania przez Kościół takich przypadków, rozumiem że
>>organizacje gejowskie bez problemów wygłoszą chóralne "przepraszam" za te odrażające czyny.
>Dlaczego ten wątek trafił do bazgrołów ?
>Czy to nowa interpretacja tzw. poprawności politycznej ?
Prawdopodobnie tak. To już mój drugi wątek potraktowany w ten sposób


Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
Fafciu (953 punktów)
Czemu organizacje gejowskie mają przepraszać? Czy jak jakiś człowiek kogoś zamorduje albo zgwałci to wszystkie organizacje na świecie powinny przeprosić? W końcu zrzeszają ludzi, są to organizacje ludzkie, czyn popełnił człowiek...
Konowal (6291 punktów)
>Czemu organizacje gejowskie mają przepraszać? Czy jak jakiś człowiek kogoś zamorduje albo zgwałci to wszystkie organizacje na świecie powinny przeprosić? W końcu zrzeszają ludzi, są to organizacje ludzkie, czyn popełnił człowiek...
A w Kościele to człowiek popełnia czyn czy ksiądz ?


Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
Fafciu (953 punktów)
Analogia między żądaniami skruchy ze strony KK za skandale pedofilskie a pytaniem z tytułu tego wątku jest marna. Ksiądz jest członkiem organizacji jaką jest KK i jest nim cały czas.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365