Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dowcipy, humor

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-09-2016 12:07Max Golonko (1811 punktów)Dowcipy, humor
Ocena 6 na 6
Kontynuacja
www.racjonalista.pl/forum.php/s,712277

- Halo, infolinia medyczna? Proszę mi powiedzieć, gdzie kupię viagrę dla kobiet?
- Proszę pana, w dowolnym sklepie jubilerskim
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

finerbijk (17282 punktów)
Facet do sprzedawczyni na stacji benzynowej (ponoć autentyk).
- Proszę pani, są klemy?
- Do twarzy czy do rąk?

----
Kumpel do kumpla: wczoraj, 4 w nocy, a tu sąsiad tak do mnie wali w drzwi, że aż się przestraszyłem i wypadła mi wiertarka z ręki.
Wenancjusz (16441 punktów)
Niedziela rano. Pani domu krząta się po kuchni, bo roboty dużo. Dzieci mają przyjechać na obiad, więc gotowanie na całego. Mąz się pęta beznadziejnie po domu, więc pani domu widząc to rzecze doń:
-Szwyndosz sie po tyj chałupie jak wsza po kołniżu nie wisz co ze sobą zrobić? Ino się pod nogami plątosz i przeszkodzosz. Weź no się ładnie łodziej i idź do kościoła. Kiedy byłeś ostatni roz?
-No...no...
-No widzisz, że nawet nie pamintosz.
Jak powiedziała, tak posłusznie zrobił. Powrócił z kościoła, żona patrzy a lewe oko opuchnięte i już przybiera kolor granatowy.
-O Jezusie! Co się tobie stało!?
-Przypadkiem stanyłem za sąsiadką Kulawiokowom.
Jak wstawalim z klęczek do poniesienia to Kulawiokowej sukienka wlazła mindzy pośladki. Pomyślołem, że w kościele to nie wypada i podszedłem żeby tom sukienke jej z mindzy pośladków wyciongnonć, a una się odwróciła i polła mnie w oko.
-A mało mówiłam ci, że łomijej jom jak najdalij? Kulawiokowo jes znano w okolicy. Nikt jij nie lubi.

Za tydzień, tak samo, został wyrzucony do kościoła. dostał tylko przypomnienie żeby jak najdalej stanął od Kulawiakowej.
Przychodzi do domu i żona widzi śliwę pod prawym okiem.
-Tylko mi nie mów że to Kulawiokowo zrobiła.
-Ano ona.
-Jak? A dyć tobie mało godałam? Jak to się stało?!
-Ano stanyłem trochę dalij od Kulawiokowyj. To samo było jak zeszłom niedziele. Tylko jak wstalim to sukinka nie weszła jij mindzy pośladki. Jo se pomyślołem ze una tak nie lubi winc podszedłem by jij mindzy pośladki wcisnąć sukienke. A una się odwóciła i polła mnie w prawe oko.
Pozdrawiam.

Jednak jestem lepszy niż moja reputacja. Cholera! A może gorszy?
Max Golonko (1811 punktów)
Don't make a village - Nie rób wiochy.
Coffee on the table - Kawa na ławę.
Drobner (19539 punktów)



Nekrofroteryzm...?
Drobner (19539 punktów)
Zamieszczam tu, no bo gdzie?

Cytat:
Joanna Banasi[u]k, która przemawiała w Sejmie w imieniu pół miliona Polaków, którzy poparli kontrowersyjny projekt inicjatywy "Stop Aborcji", wystąpiła w TVP Info.
Kobieta przekonywała, że zakaz aborcji jest konieczny, (...) między innymi dlatego, że przypadkiem można by przerwać powtórne narodziny Jezusa.
(...)
- Wszystkie dzieci w Polsce muszą się urodzić, a zwłaszcza TO JEDNO, na którego nadejście czekamy od tysięcy lat - mówiła Banasiuk.

Zakaz aborcji konieczny...


O ewentualnej paruzji Torquemady, Stalina, Hitlera, Wesołowskiego nie wspominała...

Drogie wszystkie Panie Marie: nie radzę zaręczać się z jakimikolwiek Józefami!
To pułapka...
03-10-2016 15:50 
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>Zamieszczam tu, no bo gdzie?
> [cytat]Joanna Banasi[u]k, która przemawiała w Sejmie w imieniu pół miliona Polaków, którzy poparli kontrowersyjny projekt inicjatywy "Stop Aborcji", wystąpiła w TVP Info.
>Kobieta przekonywała, że zakaz aborcji jest konieczny, (...) między innymi dlatego, że przypadkiem można by przerwać powtórne narodziny Jezusa.
>(...)
>- Wszystkie dzieci w Polsce muszą się urodzić, a zwłaszcza TO JEDNO, na którego nadejście czekamy od tysięcy lat - mówiła Banasiuk.

Za późno. TO dziecko już zostało wyskrobane przez TEGO lekarza. Tego na CH.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Drobner (19539 punktów)
>Za późno. TO dziecko już zostało wyskrobane przez TEGO lekarza. Tego na CH.

#1
A to CH...

#2
Nie bój! U nas Maryś jeszcze wiele!

Drobner, o D... Maryni
Quetzalcoatl (2779 punktów)
(zablokowany)
O amoku modlitewnym "naszych" przedstawicieli na wesoło:

Quetzalcoatl (2779 punktów)
(zablokowany)
I jeszcze o specyficznej percepcji różnorodności:
Max Golonko (1811 punktów)
[Rebus]
Kto się smuci ten ... Kto się kłóci ten ...

[Dawne]
Nauczycielka pyta Saszę.
- Co to jest szczęście?
- Szczęście to urodzić się w ZSRR! najwspanialszym kraju na świecie.
- Doskonale! Piątka. A wiesz może co to jest pech?
- Pech, to jest to, że nam właśnie się to szczęście przytrafiło.

Do doktora przychodzi baba z pudełkiem pod pachą. Lekarz pyta:
- Co to za stare pudło?
- Ależ to ja, Nowacka!

13-10-2016 01:17 
 Ocena 6 na 6
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Kto się smuci ten ... Kto się kłóci ten ...
Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci, ten jest ...

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Drobner (19539 punktów)
>Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci, ten jest ...

Ja przepraszam.
Ja z Nowej Huty.

Hutas, znaczy się...

niekłótliwy Drobner...
19-02-2017 11:20 
 Ocena 6 na 6
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ja z Nowej Huty.
>Hutas, znaczy się...
>niekłótliwy Drobner...

Raz Drobner, co z Nowej jest Huci,
przez chuć całkiem przestał się kłócić.
Na forum, tymczasem,
być trzeba kłótasem!
Drobnerze, Ty raczej się kłuć idź!

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
19-02-2017 15:35 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Ja z Nowej Huty.
>>Hutas, znaczy się...
>>niekłótliwy Drobner...
>Raz Drobner, co z Nowej jest Huci,
>przez chuć całkiem przestał się kłócić.
>Na forum, tymczasem,
>być trzeba kłótasem!
>Drobnerze, Ty raczej się kłuć idź!

Nie dopisuj pogróżek. Nie strasz nie strasz, bo do staniesz grypy jelitowej na wiosnę.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
19-02-2017 16:18 
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie dopisuj pogróżek. Nie strasz nie strasz, bo do staniesz grypy jelitowej na wiosnę.

Sam jej dostaniesz.

Mieszkaniec osady gdzieś nad Brdą
ostoją być pragnął i gardą,
lecz spuścił wnet z tonu
przykuty do tronu,
na którym mu szło już mniej twardo.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Nie dopisuj pogróżek. Nie strasz nie strasz, bo do staniesz grypy jelitowej na wiosnę.
>Sam jej dostaniesz.
>Mieszkaniec osady gdzieś nad Brdą
>ostoją być pragnął i gardą,
>lecz spuścił wnet z tonu
>przykuty do tronu,
>na którym mu szło już mniej twardo.
>
Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.


To straszenie to tylko Twoja wypowiedź:"Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie". To jak na przesłuchaniu w SB.
A od Brdy to się odpieprz. Pijemy tą cholerną wodę i płacimy co rok to więcej. Nawet ryby nie chcą się zapuszczać w tą rzekę.
A my musimy to pić! No bo co zostało? Dla odtrutki bierzemy wódkę, ale to cholernie podraża koszty utrzymania. A czy ja dostanę grypy jelitowej to nie wiem. Cały czas się dezynfekuję wodorotlenkiem etylu. Nie będzie tak łatwo mnie zatruć. Jak przeżyłem picie Brdy, to jestem mocny.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
19-02-2017 18:25 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>To straszenie to tylko Twoja wypowiedź:"Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie".
Popatrz, że akurat tego nie zacytowałeś.

>To jak na przesłuchaniu w SB.
A ja się inspirowałam amerykańską kinematografią.

>A od Brdy to się odpieprz. Pijemy tą cholerną wodę i płacimy co rok to więcej.
To zazdrość łodzianom, bo woda z łódzkich wodociągów jest podobno najlepsza.

>Cały czas się dezynfekuję wodorotlenkiem etylu.
Łykasz to paskudztwo o wzorze C2H5OH? To straszne!


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
20-02-2017 02:53 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Cały czas się dezynfekuję wodorotlenkiem etylu.
>Łykasz to paskudztwo o wzorze C2H5OH? To straszne!

Owszem, piję, ale ze wstrętem. I to moje jedyne usprawiedliwienie. Podraża to koszty utrzymania, ale nie tak jak lekarstwa przepisane przez lekarzy. Człowiek jednak ma niesamowite możliwości adaptacji. Mam tak przepalone trzewia przez etanol, że nawet sromotniki potrafię przetrawić bez widocznej szkody. Tak że woda z Brdy mi nie jest groźną. Niech prezio miasta weźmie się za jakość wody, to będzie mniej alkoholizmu. Ludzie przestaną się dezynfekować! Bo na razie tylko akceptuje podnoszenie cen!


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Max Golonko (1811 punktów)
Jasiu opowiada pani, że ich kotka urodziła sześć kociaków i wszystkie należą do PISu.
Po trzech tygodniach pani pyta Jasia jak się czują kotki i czy nadal należą do PISu?
- Już nie, bo im się oczy otworzyły.
Max Golonko (1811 punktów)
Żona do męża:
- Zobacz, ta para młodych, którzy wprowadzili się do domu obok, wygląda na bardzo zakochanych.
Każdego ranka gdy on wychodzi do pracy, ona odprowadza go i daje mu całusa na pożegnanie.
A każdego wieczora on wracając do domu przynosi jej kwiaty.
Dlaczego Ty tak nie możesz ?
Mąż:
- Kochanie, przecież ja prawie nie znam tej dziewczyny.


Idzie blondynka do apteki i pyta się farmaceuty:
- Macie testy ciążowe?
- Tak.
- A trudne są?
Drobner (19539 punktów)


chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Mamo, mamo, mogę się przebrać na Halloween?
- Nie.
- A dlaczego?
- Bo to nie jest polskie święto, Brajan.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Drobner (19539 punktów)
>Kontynuacja
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,712277

Wygodnie będzie, gdy taki sam komunikat umieścisz na końcu poprzedniego 'odcinka'.

Drobner, ciągły
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Kontynuacja
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,712277
>Wygodnie będzie, gdy taki sam komunikat umieścisz na końcu poprzedniego 'odcinka'.
Nie da się, ten poprzedni jest przedawniony.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Drobner (19539 punktów)
27-10-2016 12:14 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

W białych rękawiczkach, he he.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Wagarów z religii Ci się zachciało?
>

Nie! To wpajanie zasad religijnych miłości bliźniego.

W skrócie to można określić: Pie..ol bliźniego swego aż koszula spadnie z niego. A gdy koszula już spadnie z niego, weź w obroty następnego bliźniego.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Drobner (19539 punktów)'Czarny' humor
A w perspektywie święto i 'wykopki':

Drobner (19539 punktów)Odp: Dowcipy, humor
"Kruca bomba, mało casu..."
A nauczyć się trzeba już do 10 (11) listopada.


Drobner (19539 punktów)
"Nie strasz, nie strasz, bo..."


olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Wymiana zdań z Duchem Prawdy:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,727281#w727346

02-11-2016 13:02 
 Ocena 1 na 1
Episode_2 (3284 punktów)
>Wymiana zdań z Duchem Prawdy:
Rzeczywiście śmieszne
Max Golonko (1811 punktów)
Humor z zeszytów szkolnych.

Wisła płynąc przez Żuławy wpada w depresję.

Wielu z nich poległo, ale się tym nie zrażali.


Na egzaminie ustnym z fizyki student napisał wzór. Profesor pyta go:
- Skąd pan wziął ten wzór?
- Z głowy!
- Panie! Gdybym miał taką głowę, to bym na niej spodnie nosił !
Duch Prawdy (14787 punktów)
- Wiesz jak utrzymać idiotę w niepewności?
- No jak?
- Później ci powiem.
..............

www.youtube.com/watch?v=dFxawpfov_M

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Max Golonko (1811 punktów)
Babcia z dziadkiem wyjechali nad morze.
Po przyjeździe dziadek spostrzegł, że nie ma kąpielówek i poprosił babcię, a żeby ta mu je uszyła.
Zapobiegawcza babcia wzięła ze sobą kilka śliniaczków i uszyła z nich slipki.
Po wyjściu na plażę dziadek zorientował się,że wszyscy go obserwują.
Popatrzył na swoje nowe slipki, a tam napis "Rośnij duży dla mamusi".

Styczniowa nocka. Mróz, chłód, dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek.
Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek.
Nieco jednak sfatygowany, miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona
no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, przyczepił mu w okolicach pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli... A na to bałwanek:
- I co tak kombinujesz? Brzydzisz się?
16-11-2016 21:19 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>Styczniowa nocka. Mróz, chłód, dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek.
>Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek.
>Nieco jednak sfatygowany, miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona
>no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, przyczepił mu w okolicach pasa.
>Stanął zajączek, patrzy, myśli... A na to bałwanek:
>- I co tak kombinujesz? Brzydzisz się?

Pani zajączkowa postanowiła zrobić generalne porządki w norce. Wyrzuca więc pana zająca na spacer z dziećmi-zajączkami.
-Idź z nimi i tylko musisz wiedzieć, że im później wrócicie tym więcej czasu dla mnie będzie i więcej zrobię.
Jakoż wrócili podejrzanie szybko i wszystko by grało ale pan zając śmierdział strasznie.
-Gdzieście byli? Co tak śmierdzisz?
-Eeee. Nie warto mówić. Pokazywałem dzieciom jak się przeskakuje w czasie ucieczki przez pień drzewa ale nie zauważyłem, że tuż za pniem były odchody borsuka i wpadłem w nie dokładnie.
-No takiego niezguły to dawno nie widziałam.
Nie daje jej jednak spokoju takie wyjaśnienie, bo zapach nie borsuczy był tak jakby. Przywołuje dzieci i krótko do nich.
-Powiedzcie jak było naprawdę z tatą.
-Nie. Tata zabronił i powiedział, że jak go zdradzimy to nie będzie marchewki przez najbliższy tydzień.
-Jak nie powiecie to nie tylko marchewki nie będzie ale i młodych listków kapusty.
Dzieci:
-To było tak, że jak szliśmy przy zagajniku to nagle prosto na tatę wyszedł ogromny niedźwiedź, chwycił tatę za kark, uniósł do góry, przysunął do swojej strasznej gęby i zapytał
-Tee.. Liniejesz?
-Nie.
To wziął go i wytarł sobie nim tyłek.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Max Golonko (1811 punktów)
Rozmawia dwóch dresiarzy:
- Znasz takich: Beethoven, Mozart?
- A, co? Kroimy ich?
- Nie. Spoko goście. Melodyjki do komórek piszą.
19-11-2016 21:17 
 Ocena 2 na 2
polepszacz (672 punktów)
(zablokowany)

>- Nie. Spoko goście. Melodyjki do komórek piszą.

Ta anegdota ma 15 lat !
Drobner (19539 punktów)Dyskusja...
T - Przecież sam Jezus powiedział: " przyszedłem pokój przynieść na ziemię"! To jest w ewangelii św. Mateusza, ignorancie...

A - Doprawdy? Cały cytat brzmi tak: "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. (Mt 10, 34-36)

T - Wyrywasz to z kontekstu...
Arminius (25555 punktów)o potrzebie wiedzy skatologicznej
"Ateista siedział obok małej dziewczynki w samolocie, odwrócił się do niej i powiedział: "Czy chcesz porozmawiać? Loty samolotem mijają szybciej, jeśli nawiązuje się rozmowę ze swoim podróżnikiem."

Mała dziewczynka, która właśnie zaczęła czytać książkę, odpowiedziała nieznajomemu, "O czym chciałbyś porozmawiać?"

"Och, nie wiem," powiedział ateista. "Może o tym, dlaczego Bóg nie istnieje, lub dlaczego nie ma nieba lub piekła po śmierci?" i uśmiechnął się z zadowoleniem.

"Dobrze," powiedziała. "To może być interesujący temat, ale pozwól, że ja pierwsza zadam ci pytanie : koń, krowa, jeleń i wszystkie te zwierzęta jedzą to samo - trawę. Ale jeleń wydala małe granulki, natomiast krowa okazuje płaską "Patty", ale koń produkuje kępy. jak myślisz, dlaczego tak jest? "

Ateista, wyraźnie zaskoczony inteligencją małej dziewczynki, chwilę myśli i mówi: "Hmmm, nie mam pojęcia."

Na to dziewczyna, "Czy naprawdę uważasz się za osobę kompetentną do dyskusji o Bogu, o niebu i piekłu, czy życiu po śmierci, kiedy nie potrafisz rozmawiać o gównie?"

A potem wróciła do czytania książki...

"http://dowcipy.world4fun.eu/ateista-pyta-mala-dziewczynke/


Max Golonko (1811 punktów)Odp: Dowcipy, humor
W środku nocy mąż budzi żonę i podaje jej tabletkę.
- Co to jest? - pyta zaskoczona żona.
- Aspiryna, na ból głowy, kochanie - mówi przymilnie mąż.
- Ależ mnie nie boli głowa.
- Ha! Mam cię!

Mama z synkiem bawi się w zagadki:
- A co robi "hau, hau"?
- Piesek!
- A co robi "miau, miau"?
- Kotek!
- A co robi "pi, pi, pi"?
Synek woła na pomoc tatę:
- Tato! Co robi "pi, pi, pi"?
- Modem, synku!
Na co żona:
- Ty głupi jesteś! "Pi, pi, pi" to robi myszka!
- Nie słuchaj, synku. Myszka robi "klik, klik, klik"

To się nazywa fart
youtu.be/nbxjc-oNEIk

Max Golonko (1811 punktów)
Ponoć autentyk.
W stołówce akademickiej w kolejce po obiad,
stojący za mną Wietnamczyk,
krzyczy na całe gardło do Marokańczyka,
który próbował wkręcić się do przodu:
- Te, kolorowi, nie pcha sie!
29-11-2016 01:04 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)


Max Golonko (1811 punktów)
- szkielet dinozaura z naszego muzeum ma 100000012 lat!
- a skąd pan zna tak dokładny wiek?
- 12 lat temu był u nas słynny profesor Piotr Terodaktyl i powiedział, że szkielet ma 100 milionów lat
Max Golonko (1811 punktów)


Max Golonko (1811 punktów)
Przychodzi hipochondryk do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, żona mnie zdradza, a nie rosną mi rogi.
- Proszę pana, z tymi rogami to tylko takie powiedzenie.
- Uff, a już się martwiłem, że mam niedobór wapnia.
Jan Bednarski (1879 punktów)

Sokal do Feyerabenda:

-Terrorystyczną? Dzięki Bogu! Źle zrozumiałem. Myślałem, że prowadzi pan działalność teoretyczną.
________



LEARN THE TRUTH NOW

.
Max Golonko (1811 punktów)
Mówi Pinokio do Gepetta.
- Zakochałem się
- i co? Dostrugać Ci coś?
- nie... wywierć mi dziurę!
24-12-2016 15:00 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>Mówi Pinokio do Gepetta.
>- Zakochałem się
>- i co? Dostrugać Ci coś?
>- nie... wywierć mi dziurę!

Po czwartej rano i krzyk na podwórzu posesji.
-Luudzie! Przywiozłem węgiel na zimę!
Na to koń odwraca głowę i mówi:
Acha! Ty przywiozłeś!


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
25-12-2016 01:09 
 Ocena 1 na 1
Max Golonko (1811 punktów)
to chyba dziś w nocy bo zwierzęta mówią ludzkim głosem?!

Dobry dowcip
Max Golonko (1811 punktów)

Od trzech dni Facebook nie działa!
Zdesperowani użytkownicy wybiegają na ulicę, trzymając w rękach swoje zdjęcia.
Zaczepiają przechodniów i pytają: "Podoba się Pani/Panu, czy nie?!"

- Wziąłeś prysznic? - pyta pani Jasia na kolonii.
- No tak, jak coś zginie to zawsze na mnie!

Rozmowa dwóch sąsiadek:
- Z jakiego zwierzaka jest pani futro?
- Z małpy.
- Wspaniałe! Wygląda pani, jakby się w nim urodziła!

Na sali sądowej prawnik zwraca się do świadka:
- Jak na pana pochodzenie społeczne, odznacza się pan wielką inteligencją.
Na to świadek:
- Gdybym nie był pod przysięgą z pewnością odwzajemniłbym komplement.
Max Golonko (1811 punktów)
- Jak zabić Człowieka Pająka?
- Człowiekiem Kapciem.
Max Golonko (1811 punktów)
Ciekawy pomysł na pretekst, żeby pokazać pupę i zaistnieć bardziej

Max Golonko (1811 punktów)
albo tak - wąski strój

(znany sportowiec w USA i modelka)


16-03-2017 08:30 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ciekawy pomysł na pretekst, żeby pokazać pupę i zaistnieć bardziej
I ciekawe, że dzięki pomysłowi by ją na fR pokazać sam bardziej zaistniałeś.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Z cyklu "czy wiesz, że".

Czy wiesz, że baseny na Titanicu nadal są pełne wody?

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Max Golonko (1811 punktów)
Pan się pyta Jasia gdzie mieszka
- Z rodzicami.
- A gdzie mieszkają twoi rodzice?
- W domu.
- A gdzie jest twój dom?
- Obok domu sąsiada.
- A gdzie mieszka twój sąsiad?
- Nie uwierzy pan!
- Uwierzę!
- Obok mojego domu.

Syn wraca do domu po sylwestrze
- Co tam synku?
- Dobrze mamo.
- Jak spędziliście sylwestra?
- Fajnie. Parę piwek wypiliśmy, o północy szmpan, zajaraliśmy jointa. Potem szybki seks.
- A dziewczyny jakieś były?

- Halo, czy to firma "Święta na telefon"?
- Tak
- Co można u was zamówić?
- Mikołaja, Śnieżynkę, elfy, renifry, prezenty ...
- To poproszę trzy Śnieżynki i dwa litry wódki
Max Golonko (1811 punktów)
Jaka jest różnica między czarownicą, a czarodziejką?
- jakieś 40 lat.


Dresiarz odpowiada na lekcji matematyki:
- Ile to jest 3 razy 2?
- 10
Kumple:
- Dać mu szansę!
- 8?
- Dać mu szansę!
- 6?
- Dać mu szansę!


Rozmawiają studenci V roku Akademii Muzycznej na temat pracy dyplomowej:
- Ty słuchaj może weź przepisz ostatnie dzieło naszego mistrza profesora od końca.
Po kilku dniach przy piwie:
- Przepisałeś?
- Tak. Wyszła piąta symfonia Beethovena
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Terapeutka: Witam na dzisiejszym spotkaniu osób uzależnionych od operacji plastycznych. Widzę sporo nowych twarzy... Zawiodłam się na was!

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Max Golonko (1811 punktów)
- A dlaczego chce pan kandydować?
- Proszę spojrzeć, co się narobiło w naszym kraju! Władze pławią się w luksusach, korupcji i nieróbstwie!
- I chce pan z tym walczyć?
- Nie! Chcę w tym uczestniczyć!
Max Golonko (1811 punktów)
Dziadek z babcią często oglądali reklamy telewizyjne. Na jednej z nich pokazywano rewelacyjną pastę do zębów wzmacniającą szkliwo: cokolwiek nią posmarowano, stawało się twarde i sztywne. Babcia wpadła na pomysł by posmarować tą pastą istotny narząd dziadka. Ten długo nie chciał się zgodzić, jednak babcia go przekonała i dodała: "Jeszcze mi będziesz dziękował".
Po nasmarowaniu instrument dziadka rzeczywiście był twardy i sztywny. Kiedy babcia to zobaczyła zapytała z tryumfującą miną:
- No i co mi teraz powiesz?
A dziadek na to:
- Żegnaj próchnico!
Max Golonko (1811 punktów)
Szczęście to po prostu dobre zdrowie i krótka pamięć.

Grzeczne dziewczynki idą do nieba. Niegrzeczne mają niebo na ziemi.

Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców.

- O Jezusieńku, wody odeszły!
- Panie majster, nie mógłby pan mniej emocjonalnie podchodzić do tej wymiany sedesu ?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Poproszę frytki.
- Małe czy duże?
- Trochę takich, trochę takich.


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
4poryroku (951 punktów)
Nie dam rady się powstrzymać więc zamieszczam. Wydaję mi się, że to odpowiednie miejsce. Z cyklu czarny humor:

Co ma Grupa Lotos czego nie mają inne firmy?
Nowego duszpasterza!
28-02-2017 18:44 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
>Co ma Grupa Lotos czego nie mają inne firmy?
>Nowego duszpasterza!

Chrzczone paliwo inni mają i bez kapelana...

D.
Max Golonko (1811 punktów)
Blondyn trafił na szkolenie w jednostce desantowej. Instruktor oznajmia:
- Jutro skaczecie z sześciuset metrów.
Blondyn:
- A nie można by ze stu?
Instruktor:
- Nie, bo spadochron nie zdąży się otworzyć.
Blondyn:
- A, jeśli skaczemy ze spadochronami, to cofam pytanie.

__________
Dziś drogą do kariery
jest nieproporcjonalnie szeroka pupa

Kliknij link - spadniesz z krzesła!

[Załącznik]


01-03-2017 06:53 
 Ocena 2 na 2
4poryroku (951 punktów)

>Dziś drogą do kariery
>jest nieproporcjonalnie szeroka pupa
>Kliknij link - spadniesz z krzesła!
>[Załącznik]

Ale o co chodzi? Tzn. że jak będę oglądał zdjęcia to moja dupa urośnie i spadnę z krzesła?
01-03-2017 10:08 
 Ocena 1 na 1
Max Golonko (1811 punktów)
>Ale o co chodzi? Tzn. że jak będę oglądał zdjęcia to moja dupa urośnie i spadnę z krzesła?

Tak, bo się na ciebie pogniewa za to, że oglądasz takie zdjęcia, spakuje się pod twoją nieobecność i pójdzie sobie niespodziewanie


-------------------------------
a tak poważnie

chodzi o fenomen Kim Kardashian (tu inna Kobieta)
lansowania osób tylko dlatego
że natura dała im ogromną ....

choć nie powiem, że nie byłbym zainteresowany jakimś eksperymentem/randką/etc
01-03-2017 11:55 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ale o co chodzi? [...]
>chodzi o fenomen Kim Kardashian [...] choć nie powiem, że nie byłbym zainteresowany
Skoro Ci się ona podoba, to w czym tu - że tak racjonalistycznie zagadnę - widzisz fenomen?

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
>Skoro Ci się ona podoba, to w czym tu - że tak racjonalistycznie zagadnę - widzisz fenomen?

Hmm, no może rzeczywiście masz rację. Widocznie nie jestem odosobniony w zainteresowaniu i normalnymi i nietypowymi biodrami

Troche mnie tylko dziwi że Kim K. stała się mega sławna w zasadzie tylko ze względu na strukturę jej kości miednicy, nóg, mięśni i tkanki tłuszczowej.

Ale ... czemu nie
01-03-2017 12:13 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Widocznie nie jestem odosobniony w zainteresowaniu [...] Troche mnie tylko dziwi że Kim K. stała się mega sławna
Słowem, zaskoczyło Cię, że masz pospolity gust.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
>Słowem, zaskoczyło Cię, że masz pospolity gust.



nie no ale intelekt też mnie rajcuje - Tobie zrobiłbym wszystko co chcesz, a ja dam radę, nawet jeśli masz 70 lat


p.s.
ale nie jesteś facetem? bo wtedy odwołuję!
01-03-2017 13:47 
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>...dam radę, nawet jeśli masz 70 lat
>
>p.s.
>ale nie jesteś facetem?
Nie jestem.

p.s.
Ale mam 71.

Co teraz?

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
17-03-2017 09:08 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Ale mam 71.
> Co teraz?

Na poważnie: chyba nie doceniasz mężczyzn. Tu jest m.in. o piersiach starej kobiety
www.youtube.com/watch?v=zzTYtt0TzLI



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
17-03-2017 12:20 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
>> Ale mam 71.

"Pokaż mi je":


chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Na poważnie: chyba nie doceniasz mężczyzn.
Max się sam ocenił, ja go tylko testowałam.

>Tu jest m.in. o piersiach starej kobiety
I o podobnie wyposażonych męskich torsach.

Ale, sądząc po reakcji publiczności, zachęcił tylko młode kobiety i nieprzesadnie biuściastych mężczyzn.

Ale Ty, jak widzę, zachęciłeś Drobnera.


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Wydaje mi się (ale mogę się mylić) że kilka dziewczyn było podstawionych (liczenie na efekt lawiny).

> Max się sam ocenił, ja go tylko testowałam

Max chyba lubuje się w klasyce do przesady i nic w nim oryginalnego (choć pozować dobrze). Już dużo bardziej oryginalny był nicktaki

> Ale Ty, jak
> widzę,
zachęciłeś Drobnera.

Brrr.. pozdrawia Cię estetyczny do znudzenia i bólu Jacek
Pewnego estetycznego 'przeżycia' z golizną doświadczyłem, gdy miałem 24 lata.
Pojechaliśmy wtedy we trójkę: ja, kolega i koleżanka wykąpać się na podkrakowskie jezioro z dużą plażą. Był początek czerwca, ale już upał. Kąpaliśmy się we wczesne czerwcowe popołudnie w jeziorze, robiliśmy zdjęcia, rozmawialiśmy a słońce czule gładziło i osuszało nasze ciała pokryte jak Bóg przykazał w odpowiednich miejscach tekstyliami.
Wtem kilka metrów dalej do wody weszła na oko 19 letnia parka. Przekomarzali się w tej wodzie, gonili, chłopak co jakiś czas 'kradł dziewczynie całusa'. W pewnym momencie wybiegł z wody tryumfalnie ze stanikiem. Dziewczyna krzyczała na niego chwilę zła, po czym.. wybiegła topless, zaczęła się uśmiechać i tak siedzieli ze sobą jakiś czas blisko, tuląc się czule i niczym oraz nikim się nie przejmując. Po prawdzie dziewczyna zupełnie nie miała się czego wstydzić, a jej pełne gracji swobodne ruchy gdy wstawała i coś tam mu niosła etc. pozostały długo w mojej pamięci.
No cóż, nie muszę chyba wspominać, że koleżanka pozbawiona chwilowo uwagi dwóch adoratorów nie była zbytnio z obrotu wypadków zadowolona..

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>W pewnym momencie wybiegł z wody tryumfalnie ze stanikiem. Dziewczyna krzyczała na niego chwilę zła, po czym.. wybiegła topless, zaczęła się uśmiechać i tak siedzieli ze sobą jakiś czas blisko, tuląc się czule i niczym oraz nikim się nie przejmując.
Można też ocenić, że cała akcja była obliczona na widzów, bo chłopak potrzebował się w ten sposób dowartościować.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Nie wykluczone. Jak tak teraz myślę - dziewczyna również

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Max Golonko (1811 punktów)
Dobra Chętnie.
Jak się razem zbadamy na żółtaczkę typu C i HIV (zwsze stawiam taki wymóg i Kobiety się zgadzają - tym bardziej że nie buduję związków krótkotrwałych) i okażesz się zdrowa to zrobię co w mojej mocy byś się wspięła na jakiś szczyt mimo Twojego post-klimakterycznego wieku
17-03-2017 14:06 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
>Jak się razem zbadamy na żółtaczkę typu C i HIV (zwsze stawiam taki wymóg i Kobiety się zgadzają...

Nie chciałbyś tego kolejny raz złapać, co?

Drobner, rozumiejący i empatyczny...
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Dobra Chętnie.
>Jak się razem zbadamy na żółtaczkę typu C
Z Wiki: "Zakażenie HCV nie jest zaliczane do chorób przenoszonych drogą płciową. Ryzyko zakażenia przez kontakty seksualne istnieje, chociaż jest niskie, ze względu na możliwość uszkodzenia naskórka i/lub błony śluzowej narządów rodnych np. w czasie stosunków analnych. Wśród stałych partnerów HCV częstość występowania HCV wynosi 2-4%..."

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
a przespałabyś się z diabłem? - tu conieco:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,724192#w738697

Miłej nocy
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>a przespałabyś się z diabłem?
Sadysto! To już Ci nie wystarcza, że być może sypiam z żółtaczką typu C!!!

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
>>a przespałabyś się z diabłem?
>Sadysto! To już Ci nie wystarcza, że być może sypiam z żółtaczką typu C!!!

Myślsz że diabeł oferuje kobietom sadystyczny seks?
A może wcale nie zadaje bólu lecz kusi je łańcuszkowymi orgazmami?

BTW

kliknij załącznik

[Załącznik]


chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>a przespałabyś się z diabłem?
>>Sadysto! To już Ci nie wystarcza, że być może sypiam z żółtaczką typu C!!!
>Myślisz że diabeł oferuje kobietom sadystyczny seks?
Myślę, że to nie mnie się diabeł skojarzył z seksem.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
>Myślę, że to nie mnie się diabeł skojarzył z seksem.

Kobieto, diabła nie ma, to tylko wirtualny gadżet dla Twoich fantazji seksualnych (w jak nabardziej pozytywnym znaczeniu) mógłby być.

Opisz nam co Cię kręci


Czeszki np lubią 18-minutowy klasyczny stosunek (według statystyk miedzynarodowych)

a moja prior Lady likes oral + fingers (at the same time)

[to dość mała próbka statystyczna - przyznaje]
p.s.
Nie wysyłaj mi wiadomości z nr Twojego telefonu bo nie czytam wiadomości tu mi wysyłanych
(w razie co musisz skontaktowac się ze mną na FB - na pewno dasz radę)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Kobieto, diabła nie ma
Niekobieto, należało o tym wcześniej pomyśleć.

>to tylko wirtualny gadżet dla Twoich fantazji seksualnych
Spoko z tym diabłem, gadżetami moich fantazji są mężczyźni.

>w razie co musisz skontaktowac się ze mną na FB
Dobrze kombinujesz, bo na FB jestem sporo młodszy.


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
>Dobrze kombinujesz, bo na FB jestem sporo młodszy.

Cytujesz moje domniemane myśli czy co ... niemężczyzno (oby)?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Dobrze kombinujesz, bo na FB jestem sporo młodszy.
>Cytujesz moje domniemane myśli czy co ... niemężczyzno (oby)?
Moja rada: nie ufaj kobietom z fR tudzież mężczyznom z FB...

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
17-03-2017 14:04 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
> jak widzę, zachęciłeś Drobnera.

Ja tylko 'zacytowałem' CBDO.

Drobner, zachęcony...
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Ale o co chodzi? [...]
>>chodzi o fenomen Kim Kardashian [...] choć nie powiem, że nie byłbym zainteresowany
>Skoro Ci się ona podoba, to w czym tu - że tak racjonalistycznie zagadnę - widzisz fenomen?
>
Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.


Oczywiście ja widzę. Żeby nie być wulgarnym, to tylko powiem, że interesuje mnie inna część ciała niejakiej Kardashian. W tym fenomen, że interesuje kogoś coś co umiejscowione jest obok i nie warte zainteresowania. Tym się sra.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
01-03-2017 13:08 
 Ocena 1 na 1
4poryroku (951 punktów)

>a tak poważnie
>chodzi o fenomen Kim Kardashian (tu inna Kobieta)
>lansowania osób tylko dlatego
>że natura dała im ogromną ....
>choć nie powiem, że nie byłbym zainteresowany jakimś eksperymentem/randką/etc

Przeca gusta na przestrzeni wielu lat sie zmieniają. Rubensowskie kształty z dupy się nię wzięły.
Wydaje mi się, że większym problemem jest idealizowanie poprzez używanie photoshopa.
03-03-2017 18:00 
 Ocena 1 na 1
4poryroku (951 punktów)

>choć nie powiem, że nie byłbym zainteresowany jakimś eksperymentem/randką/etc

Może zostaniesz rumpologiem?

kobieta.wp(*)e-twoja-pupa-5982685250806401a
17-03-2017 13:20 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Może zostaniesz rumpologiem?

Puenta super
Cytat:

Amerykańska jasnowidzka Sheree Silver w rozmowie z jedną z gazet tak wypowiedziała się na temat José Mirandy: "Nie wyobrażam sobie sensu wydawania pieniędzy na kogoś takiego, podczas gdy jest tylu innych licencjonowanych jasnowidzów".

Polacy na razie do wróżenia z pośladków podchodzą z rezerwą. "Dla mnie to naciąganie naiwnych ludzi na kasę. Ale dla takiego domorosłego eksperta to świetny sposób na oglądanie kobiecych pup" - pisze jeden z internautów. A inny dodaje: "Błagam, litości, to kolejny wymysł sprytnych i chciwych ludzi. Ktoś na tym po prostu nieźle zarabia"


Swoją drogą od photoshopa wolę swoją wyobraźnię
www.racjonalista.pl/forum.php/s,721579#w738614

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
17-03-2017 14:13 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Może zostaniesz rumpologiem?

Max nie zostanie.
Światopogląd mu nie pozwala.
On właśnie opozycyjny światopogląd uważa za zbudowany na "informacjach z dupy wziętych".

Drobner, epistemicznie...
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Wiesz, co zazwyczaj mówią do mnie kobiety, gdy pytam je o seks?
- Nie.
- Skąd wiedziałeś?!

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
28-02-2017 22:47 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie. :

Mniejszości w większości tak mają....

D. i wredny...
Max Golonko (1811 punktów)
Zebranie partyjne.
Wstaje jeden z aktywistów.
- Nazywam się Walczak. walczyłem, walczę i będę walczył!
Nagle zrywa się drugi.
- Nazywam się Pieprz.
- Siadajcie! Siadajcie!
4poryroku (951 punktów)
Przychodzi hipochondryk do lekarza:
- Panie doktorze, żona mnie zdradza a rogi mi nie rosną.
- proszę Pana to tylko takie powiedzonko.
- aaa to dobrze bo myślałem, że mam niedobór wapnia.
02-03-2017 21:17 
 Ocena 2 na 2
Max Golonko (1811 punktów)
było, 17 grudnia 2016 w tym wątku - czytaja go zanim napiszeta!

----------------------------------

"Opiną publiczną w Polsce znów wstrząsnęła seria wydarzeń pozbawionych znaczenia"

02-03-2017 21:31 
 Ocena 3 na 3
4poryroku (951 punktów)
>było, 17 grudnia 2016 w tym wątku - czytaja go zanim napiszeta!

4poryroku zaorany
02-03-2017 21:43 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>było, 17 grudnia 2016 w tym wątku - czytaja go zanim napiszeta!

Ale mu nadal nie rosną...

D.
02-03-2017 22:56 
 Ocena 1 na 1
Max Golonko (1811 punktów)
>>było, 17 grudnia 2016 w tym wątku - czytaja go zanim napiszeta!
>Ale mu nadal nie rosną...
>D.

No, może kochanek impotent - po francusku się nie liczy

ale nie żbym coś miał przeciwko takim igraszkom ... przynajmniej łokcia tenisisty się nikt nie nabawi

A TAK POWAŻNIE !!!

Zaszczepiłm się na HPV (no ten brodawczak) zanim zmieniłem partnerkę na nową (po długiej znajomości z poprzednią)

Zawsze(no może dużo tego nie było) też proponuje Kobiecie wspólne badanie na AIDS i zółtaczkę typu C zanim pójdziemy do łóżka i - o dziwo - zgadzają się!

tak samo postepuje Naomi Campbell (modelka) z nowymi facetami stąd ten pomysł
03-03-2017 15:14 
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)
> przynajmniej łokcia tenisisty się nikt nie nabawi

Po badaniu okulista mówi do pacjenta:
- Koniecznie powinien pan ograniczyć onanizowanie się!
- A jaki ma to wpływ na wzrok?!
- Na wzrok żaden, ale strasznie denerwuje pan ludzi w poczekalni.
03-03-2017 15:15 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
> przynajmniej łokcia tenisisty się nikt nie nabawi

Z listu do kochanki:
...jedną ręką trzymam Twoją fotografię, a drugą ręką myślę o Tobie...
Max Golonko (1811 punktów)
Premier przechadza się po Warszawie wraz ze swoją żoną. Oglądając wystawy sklepowe mówi do żony:
- Popatrz! Spodnie 50zł, koszulka 40zł, futro 150zł. Nie wiem o co ludziom chodzi, że jest tak źle, jest dość tanio. Wszyscy mówią, że nikogo na nic nie stać.
Żona popatrzyła na męża z ogromną czułością, jak tylko kobieta potrafi i mówi:
- Kochanie. To jest pralnia.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Nic tak o 6-tej rano nie budzi jak siódma na zegarku.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Blondynka w ciąży stoi przed lustrem. Patrzy, głaska się po brzuchu i mówi:
- Może to nie moje.

- Mój mąż to chyba na islam przeszedł.
- Jak to?
- Wpada wczoraj do domu i krzyczy do mnie: "niewierna! niewierna!"

Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie robić zarówno całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana. Pomyślała sobie, że będzie się obijać. Siadła zatem zmęczona na gałęzi drzewa, jedno skrzydło założyła sobie za głowę i odpoczywa wymachując jedną nóżką. Nagle biegnie sobie ścieżyną zając:
- Co robisz sowa?
- Nic. Obijam się.
- A to tak można?
- A nie widać?
- To ja też będę się obijać!
Położył się zajączek pod drzewem. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i wymachuje nóżką. Przebiega drugi zając
- Co robisz zając?
- Obijam się.
- A to tak można?
- A nie widać?
- No widzę, widzę! To ja też będę się obijać!
Położył się zajączek koło pierwszego zajączka. Leniuchuje. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i macha nóżką w powietrzu. Nagle zza drzewa wychodzi wilk. Zjadł jednego zająca, zjadł drugiego zająca, oblizał się. Spojrzał do góry i pyta sowę.
- Hej sowa, Co robisz?
- Obijam się!
- A te dwa zające też się obijały?
-Tak. A jakże.
Wilk chwile pomyślał i do sowy:
- No widzisz sowa. Tylko Ci u góry mogą się obijać.

Siedzą dwa wróble na gałęzi, a pod nią krowa łazi.
Nagle jeden mówi:
- Założę się o dwa robaki, że skoczę na krowę, a ona zawału dostanie i zdechnie!
- Dobra! - No i sie założyli on na krowe skoczył no i zdechła.
Ale ten z gałęzi patrzy, a ten drugi skacze po krowie.
- Czego ty jeszcze po niej skaczesz?
- Aaaaa... jeszcze jej żebra połamię!

Porucznik Rżewski ubierając się na bal wkłada do prawej kieszeni spodni banana.
- Na co wam banan w spodniach, poruczniku ? - pytają go.
- Ot, cóż... zatańczę z jakąś damą, ona przylgnie do mnie,
poczuje banana i przesunie się tak by przytulić się z drugiej strony....
A tu będziemy już na nią czekali !!!
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Czym się różni prawdziwy mężczyzna od pierdoły?
Pierdoła mówi "stanik zapinany z przodu" a prawdziwy mężczyzna "stanik rozpinany z przodu".


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)



Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
20-03-2017 15:12 
 Ocena 3 na 3
ZaKotem (8733 punktów)
>


Przecież to logiczne, nie wiem, co w tym dowcipnego. Klient daje usługodawcy surowiec w postaci brudnej toalety i zamawia dzieło w postaci toalety czystej. Według tej samej koncepcji pracują redaktorzy i korektorzy po prawej i sprawiedliwej ustawie. Stawka taka sama, jak kiedyś za zlecenie - jakieś 5 zł/h - ale za to bez ubezpieczenia, więc wolność się zwiększyła. Dobra zmiana i dekolonizacja pełną gębą.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663
20-03-2017 17:55 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Przecież to logiczne, nie wiem, co w tym dowcipnego.
Komizm nie polega na alogiczności, powiedziałabym, że wprost przeciwnie.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
W pociągu siedzi Polak i Murzyn.
Polak przygląda się Murzynowi, bo nigdy wcześniej nie widział Murzyna.
Chciał się dowiedzieć, skąd ten Murzyn jest i pyta:
- Bangladesz?
Murzyn nic. To Polak znów:
- Bangladesz?
Murzyn wstał, otworzył okno, wyciągnął rękę i powiedział:
- Nie bangla.
Max Golonko (1811 punktów)
Dzwoni Kowalski do firmy ogłaszającej, że bardzo łatwo można uzyskać w niej kredyt pieniężny.
- Czy to prawda, że dajecie kredyty na słowo honoru?
- Tak.
- Przecież to śmieszne! A jak was oszukam?
- Wtedy stanie pan przed swoim Stwórcą i będzie panu wstyd.
- Ha, kiedy to będzie!
- Piątego pan nie odda, szóstego pan stanie
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Po co królewna idzie do dentysty?
- ??
- Żeby jej założył koronkę.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Do domu bogatego małżeństwa wtargnęli rabusie.
- Złoto jest? - pytają.
- Jest - mówi mąż - 100 kg.
- To nie gadaj, tylko dawaj!
Mąż odwraca się w stronę sypialni i głośno woła:
- Krysiu, złoto moje, wstawaj! Panowie przyszli po ciebie!


Zmęczony mąż wraca z pracy.
Żona pyta:
- Otworzyć ci puszkę?
- Najpierw bym coś zjadł.
Max Golonko (1811 punktów)
Policja została wezwana do biurowca - "gwałt na sprzątaczce".
Poszkodowana składa zeznania:
- No klęczę i myję podłogę, a ten zaszedł mnie od tyłu i wykorzystał!
- No ale czemu pani nie uciekała?
- Gdzie? Na umyte?!

Duch Prawdy (14787 punktów)
- Dlaczego wszyscy się boją Chucka Norrisa?
- Bo nie znają mojego psa.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Max Golonko (1811 punktów)
Teściowa do zięcia.
- Zastanawiam się dlaczego moja córką jest akurat z tobą?!
- Mam pokazać?

polepszacz (672 punktów)
(zablokowany)
Biskup opowiada dowcip. Przednia zabawa.

www.youtube.com/watch?v=lxdlo7C0His
Max Golonko (1811 punktów)
Pacjent jest pewny, że jest martwy. Wszystkie próby terapeuty, by przekonać go, że nie jest tak jak myśli kończą się porażką. W końcu zdesperowany terapeuta pyta:
- Proszę mi powiedzieć, czy w trupach krąży krew?
- Oczywiście, że nie.
Terapeuta chwyta igłę i kłuje klienta. Pojawia się kropla krwi.
Terapeuta:
- I co pan na to powie?
Klient:
- Myliłem się. W trupach krąży krew.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Panie doktorze, boli mnie tu, tu tu, tu, tu, tu i jeszcze o, tutaj.
- To dobrze, że pani na mnie trafiła, bo ja właśnie jestem lekarzem od siedmiu boleści.


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Drobner (19539 punktów)
Przeczytałem Biblię. Byłem w kościele...

Książka lepsza.
Max Golonko (1811 punktów)
- Co to jest:
- Pięciu Polaków? - nielegalny wiec.
- Dziesięć milionów Polaków? - garstka ekstremistów.


Duda przyjechał na polowanie.
Kilka godzin później,podczas polowania pyta Borowika:
- Czy trafiłem tego zająca?
- Pan prezydent raczył go ułaskawić
Max Golonko (1811 punktów)
Na rybach. Mąż do żony:
- Są jeszcze kiełbaski?
- Nie ma. Zjadłam.
- A może kanapki?
- Też zjadłam.
- A jabłka?
- Wszystkie zjadłam.
- Wiesz co? To zjedz jeszcze robaki i wracajmy do domu!
Max Golonko (1811 punktów)
Nadchodzi rewolucja naukowo-techniczna. Maszyny wyprą klasę robotniczą i inteligencję pracującą miast i wsi. Są już telefony, które wsadza się bezpośrednio do ucha. Są telewizory wbudowane w okulary. Strach się bać prac nad najnowocześniejszymi sedesami.
Max Golonko (1811 punktów)
Magik jedzie na swój kolejny występ i zostaje zatrzymany przez policję.
- Co te noże robią w pańskim samochodzie? - pyta się policjant.
- Żongluję nimi podczas występu - objaśnia magik.
- Ach tak - mówi policjant - może pan zademonstruje.
Przejeżdżający obok facet zauważając sytuację stwierdza do osoby, z którą podróżuje:
- Rety, cieszę, że rzuciłem picie. Popatrz tylko, jakie testy na obecność alkoholu każą teraz robić.
Max Golonko (1811 punktów)
Siedzą dwie babcie klozetowe i plotkują. Nagle przechodzi elegancki pan i kłania się jednej z nich. Druga pyta ją z podziwem w głosie:
- Znasz go?
- Tak. Srywa u mnie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)



Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
06-07-2017 09:46 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
Aktualizacja starego dowcipu o ZUS:

Na plebanii w Gorzowie dzwoni telefon.
- Pochwalony... Chciałem zamówić mszę za mamę...
- Niestety, obecnie nie można. Katedra się spaliła.
- Aha.

Po 10 minutach na plebanii w Gorzowie dzwoni telefon.
- Pochwalony... Chciałem zamówić mszę za mamę...
- Niestety, obecnie nie można. Katedra się spaliła.
- Aha.

Po następnych 10 minutach na plebanii w Gorzowie znów dzwoni telefon.
- Pochwalony... Chciałem zamówić mszę za mamę...
- Powtarzam panu już trzeci raz: Katedra się spaliła.
- Wiem. Ale to tak przyjemnie posłuchać...

Po następnych 10 minutach...

D.
Max Golonko (1811 punktów)
Dyrektor pewnej firmy dzwoni nagle do żony.
- Mam pomysł. Przyjeżdżaj zaraz! Będziemy się kochać w moim gabinecie.
- Przecież tam jest sekretarka!?
- A mogę?

Pewien poeta zorganizował wieczorek deklamacyjny w szpitalu - charytatywnie dla pacjentów i personelu.
Godzinkę to trwało, wreszcie koniec. Na sali cisza. Do artysty podchodzi jeden z anestezjologów, i serdecznie ściska jego prawicę.
- Szacunek, mistrzu.



Max Golonko (1811 punktów)
Pewien mężczyzna zaprosił swoją narzeczoną do wykwintnej restauracji.
Zamówili ślimaki.
Narzeczona bierze pierwszego ślimaka - wciąga.
Bierze drugiego, trzeciego ślimaka - wciąga.
Bierze czwartego - wciąga, wciąga i nic.
Patrzy do skorupy, a tam siedzi ślimak i mówi:
- Ciągnij, ciągnij mała.
14-07-2017 21:06 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>Pewien mężczyzna zaprosił swoją narzeczoną do wykwintnej restauracji.
>Zamówili ślimaki.
>Narzeczona bierze pierwszego ślimaka - wciąga.
>Bierze drugiego, trzeciego ślimaka - wciąga.
>Bierze czwartego - wciąga, wciąga i nic.
>Patrzy do skorupy, a tam siedzi ślimak i mówi:
>- Ciągnij, ciągnij mała.
---------------------------------------------------------------------------------------
Do lekarza przychodzi młoda mama ze swoją pociechą zmartwiona, że synek odmawia jedzenia. Chce jeść tylko dżdżownice. Lekarz rozmawia z małym i nie może go przekonać. Żeby uniknąć histerycznych spazmów w swoim gabinecie mówi:
-Dobrze. Zjesz je tutaj przy mnie?
-Zjem -odpowiada malec.
Lekarz każe pielęgniarce wykopać parę dżdżownic i przynieś je do gabinetu.
-No masz i pokaż jak jesz dżdżownice.
Malec grymasi.
-Ale ja chcę umyte i smażone dżdżownice.
Lekarza szlag powoli trafia. Każe umyć i usmażyć dżdżownice pielęgniarce.
-No widzisz. Masz tak jak chciałeś. Masz 10 wspaniałych dżdżownic. Jedz.-mówi do malca.
Malec się targuje.
-Dobrze, ale zjem jak pan pierwszy też zje połowę.
Lekarz pokonując naturalny wstręt zjada pięć dżdżownic i podstawia talerzyk malcowi. Miał rozkapryszonego malca dość.
Malec nagle w ryk!
-No co się stało?!
-Ale pan zjadł moją połowę!

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Max Golonko (1811 punktów)
Co to jest podwójnie ślepa próba?
Dwóch chirurgów ogląda EKG
Max Golonko (1811 punktów)
Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze (Albert Einstein cytaty.pl)

Wieczność jest nudna, zwłaszcza pod koniec (Woody Allen)
26-07-2017 23:38 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Wieczność jest nudna, zwłaszcza pod koniec (Woody Allen)
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją. (Tenże)


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Andrzej Duda odwiedza podstawówkę. Podczas rozmowy z dziećmi zadaje pytanie, czy ktoś mógłby podać przykład tragedii. Zgłasza się chłopczyk i mówi:
- Gdyby mój najlepszy kolega został potrącony na rowerze przez pijanego kierowcę, to byłaby tragedia.
- Obawiam się, że nie - odpowiedział Andrzej Duda - to byłby nieszczęśliwy wypadek.
Zgłasza się dziewczynka.
- Ale gdyby taki pijany kierowca prowadził szkolny autobus i w wypadku zginęłaby cała klasa, to byłaby tragedia!
- Też nie do końca - odpowiedział Andrzej Duda - ale byłaby to dla nas wszystkich wielka strata.
- Ja wiem! - zgłosił się w końcu chłopiec z końca sali. - Gdyby rozbił się samolot z Jarosławem Kaczyńskim na pokładzie - to by była tragedia!
- Tak! To bardzo dobry przykład. A potrafisz powiedzieć dlaczego byłaby to tragedia?
- Oczywiście. Ponieważ nie byłby to nieszczęśliwy wypadek i nie byłaby to dla nas wielka strata.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Świątynia Shaolin, Uczeń pyta Mistrza:
- Mistrzu, jaka jest różnica między perłą a kobietą?
- Różnica jest taka, że perłę można nawlec z dwóch stron, a kobietę z jednej tylko.
Uczeń zmieszany:
- Nie chciałbym zaprzeczyć mądrości jego wspaniałości Mistrza, ale słyszałem o kobietach, które można nawlec z obu stron.
Na co mistrz odrzekł:
- To nie kobiety, to Perły!
Max Golonko (1811 punktów)
Przy okazji zapraszam do oglądania zabawnych obrazków na grupie

"Kobiety drugiego sortu"

www.facebook.com/groups/396011774094283/

Oraz do zapisywania się tam - także mężczyzn
Max Golonko (1811 punktów)
Żołnierz, przerażony nocnym atakiem nieprzyjaciela, ucieka na tyły. Nagle wpada na oficera. Stanął więc, wyprężył się, chcąc zameldować, ale w ciemności nie mógł rozpoznać jego stopnia.
- Panie poruczniku! - rozpoczął na chybił trafił - melduję...
- Nie jestem porucznikiem!
- Panie kapitanie...!
- Nie jestem kapitanem!
- Panie pułkowniku...!
- Nie jestem pułkownikiem! Jestem generałem!
- Do diabła, to aż tak daleko uciekłem?


Spadochroniarza-komandosa zniosło w czasie ćwiczeń poza wyznaczony teren lądowania i klapnął gdzieś na jakimś pastwisku, koło dziadka pilnującego kilku pasących się krówek.
- Pierwszy skok, co? - skomentował dziadek.
- A po czym dziadku poznaliście? - zdumiał się komandos.
- Przecie widać.
- Widać, gdzie?
- A, o! - powiedział dziadek wskazując na wyraźny odcisk podeszwy buta sierżanta na tyłku wojaka.


Sąsiad spotyka młodą sąsiadkę w ogródku przed domem.
- Jak pan, panie sąsiedzie to robi, że te pańskie pomidorki takie spore i czerwone? - pyta sąsiadka.
- Ja mam na nie taki własny patent: wychodzę wcześnie rano do ogrodu, kiedy wszyscy śpią, nago przechadzam się między grządkami, no i te pomidorki tak się pięknie rumienią. To wszystko.
Sąsiadka zrobiła tak samo, przez miesiąc przechadzając się rano nago po ogrodzie. Pewnego dnia spotyka się z sąsiadem:
- I co? Działa mój patent? - pyta sąsiad.
- Wie pan ... Pomidorki jakie były, takie są ale ogórki to taaaakie!

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Założę antypisowskie stowarzyszenie "Honor, Rozum i Zdrowy Rozsądek". Chcę usłyszeć, jak pisowcy krzyczą "Precz z honorem, rozumem i zdrowym rozsądkiem!".

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Co trzeba zrobić, żeby rosło drzewo?
Posadzić Szyszkę.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Telefon do RM: - Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.


Pierwszy dzień po wakacjach w szkole. Lekcja katechezy. Katechetka otwierając dziennik mówi:
- No to ciekawe kogo nie ma.
Jasiu z ostatniej ławki podnosząc rękę:
- Boga nie ma.

SMS-y
- Kochanie jesteś? Nie odzywasz się od wczoraj.
(pół godziny później)
- Policja cały czas informuje ze znaleziono całkowicie spalone zwłoki mężczyzny z niewiarygodnie małym przyrodzeniem. Puść sygnał czy żyjesz bo się martwię


Czat internetowy.
- Znów zasnąłem dzisiaj na lekcjach.
- To masz przerąbane stary, a co na to nauczyciel?
- To ja jestem nauczycielem.


chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Odwrotność terroryzmu?
- Ateizm.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)



Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Kobieta słyszy dzwonek do drzwi. Po chwili otwiera je i widzi kolegę męża, który pracuje z nim w browarze.
- Mam dla pani złą wiadomość. W browarze był wypadek i pani mąż zginął.
- O Boże! Jak to się stało?
- Wpadł do kadzi z piwem i się utopił.
Kobieta pyta przez łzy:
- Ale czy przynajmniej miał szybką śmierć?
- Obawiam się, że nie. Zanim utonął, wyłaził z kadzi pięć razy żeby się odlać.
rhquodwa (24 punktów)
Historia będzie dla mnie łaskawa, ponieważ mam zamiar ją napisać.

Winston Churchill
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Pańska główna wada?
- Prawidłowo interpretuję semantykę pytań, ale ignoruję ich istotę.
- Czy mógłby pan podać przykład?
- Mógłbym.


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

O karach za nieprzyjmowanie uchodźców: kiedyś, jak się chciało mieć Murzyna, trzeba było za niego zapłacić, teraz trzeba zapłacić żeby go nie mieć.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Coś około tego tematu

iqkartka.pl/cards/15047.png
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>iqkartka.pl/cards/15047.png
Czyli to:



Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Odważyłabyś się dac to na facebooku

- tu masz grupę "Kobiety drugiego sortu" i jest tam wątek z dowcipami itp

zapraszam

www.facebook.com/groups/396011774094283/

Miłego wieczoru
p.s.

Szybki Bill kupił sobie malutkie sportowe auto i zaprosił Lucy na przejażdżkę do lasu.
Gdy znaleźli się na polance Lucy wyszła z samochodu, rozłożyła koc i czeka na Billa, który nie opuścił samochodu.
- Ruszaj się Bill, bo mi się odechce!
Bill bezskutecznie próbuje wydostać się z auta.
- Wygląda na to, że nie wyjdę stąd, aż mi się odechce
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Odważyłabyś się dac to na facebooku
Nie mam tam konta i nie znam zasad.

>Szybki Bill kupił sobie malutkie sportowe auto i zaprosił Lucy na przejażdżkę do lasu.
>Gdy znaleźli się na polance Lucy wyszła z samochodu, rozłożyła koc i czeka na Billa, który nie opuścił samochodu.
>- Ruszaj się Bill, bo mi się odechce!
>Bill bezskutecznie próbuje wydostać się z auta.
>- Wygląda na to, że nie wyjdę stąd, aż mi się odechce



Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Przed naszą erą:
- Który mamy rok?
- 298 przed Chrystusem.
- Kto to jest Chrystus?
- Nie mam pojęcia.


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
Max Golonko (1811 punktów)
Korea Północna:
- Wielki władco, ten człowiek modlił się w swoim mieszkaniu.
- Rozstrzelać!
- Wielki władco, a ten mężczyzna posiadał w mieszkaniu zagraniczny internet.
- Rozstrzelać!
- Wielki władco, a ten mężczyzna nawoływał na środku placu do obalania władzy.
- Wcielić do armii!
- Wielki władco, dlaczego?
- Musi być nieustraszony, żeby zrobić coś takiego w tym kraju.

Salon piękności:
- Poproszę manicure jak u Britney Spears, hairstyle jak u Angeliny Jolie i pedicure jak u Naomi Campbell.
- A mordę Gerarda Depardieu zostawiamy?
karolinka777 (7 punktów)
Niezłe
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Pewnego dnia lekarz powiedział mi, że póki nie rzucę palenia, to nie ma żadnego znaczenia jak bardzo źle się odżywiam... I to był najlepszy dzień w moim życiu.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Przychodzi facet do biblioteki i prosi książkę o psie Pawłowa i o kocie Schrödingera. Bibliotekarz namyśla się chwilę i mówi: "Coś mi dzwoni, ale nie wiem czy mamy, czy nie..."


Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

- Naprawdę nie słyszałeś nigdy IX symfonii Beethovena?
- Beethoven też jej nie słyszał.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia jak jest.
Max Golonko (1811 punktów)
19-letnia Brazylijka połknęła telefon, aby jej facet nie przeczytał SMS-ów. Cóż, jeśli twoja dziewczyna potrafi połknąć telefon, to czytać SMS-ów w zasadzie już nie trzeba.

Po tym, jak wnuczka wydoiła krowę w dwie minuty babcia nabrała podejrzeń, że ta wcale nie pracuje w mieście jako nauczycielka
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Ciekawe, że "prawdziwy Polak" powinien nosić na szyi wizerunek martwego Żyda...


To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Max Golonko (1811 punktów)
>Ciekawe, że "prawdziwy Polak" powinien nosić na szyi wizerunek martwego Żyda...

Masz dzisiaj zespół napięcia przedmiesiączkowego? Rozumiem, wybaczam

Bo to chyba nie był dowcip - daj coś śmiesznego

EXAMPLE

Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:
- Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł leninizm. Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm
- Dziadku Onanie, nie umieraj!
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>...wybaczam
>to chyba nie był dowcip
Był, z gatunku "smaczek intelektualny".

Podobno płakać można z każdym, śmiać się tylko ze swoimi... Więc i ja Tobie wybaczam.


To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Irracja (4721 punktów)
>Ciekawe, że "prawdziwy Polak" powinien nosić na szyi wizerunek martwego Żyda...

... i to wbrew wyraźnej woli "stwórcy prawdziwego Polaka" i "ojca martwego Żyda"...

Cytat:

Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
14-09-2017 15:33 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Ciekawe, że "prawdziwy Polak" powinien nosić na szyi wizerunek martwego Żyda...

Może to tak, jak w Ameryce z Murzynem: "Dobry Murzyn to..."

Drobner (jeszcze nie-dobry )
14-09-2017 18:50 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ciekawe, że "prawdziwy Polak" powinien nosić na szyi wizerunek martwego Żyda...
>Może to tak, jak w Ameryce z Murzynem: "Dobry Murzyn to..."
Raczej nie, "prawdziwy Polak" to (wg prawicy) Polak-katolik, który katolickość winien manifestować, tymczasem w katolickiej symbolice polskie wartości nijak nie są reprezentowane.

>Drobner (jeszcze nie-dobry )
Ale może się takim stać jak mi tu nie wykaże zasadności tej swojej analogii z Murzynem.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
14-09-2017 19:34 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
#1
>... Polak-katolik, który katolickość winien manifestować, tymczasem w katolickiej symbolice polskie wartości nijak nie są reprezentowane.

A 'martwy' nie był z Polski?
Matka z Częstochowy...

#2
>>Drobner (jeszcze nie-dobry )
>Ale może się takim stać...

Ano, będę, czym będę...

#3
>Ale może się takim stać jak mi tu nie wykaże zasadności tej swojej analogii z Murzynem.

> Może to tak, jak w Ameryce z Murzynem: "Dobry Murzyn to..."

Jaka tam 'analogia'...
Próba wspólnego poszukiwania zaledwie.
Widać jej modalność (problematyczną) na niebiesko, a warunkowość (niekoniecznie zwrotną) (stojącą przewrotnie odwrotnie) na fioletowo.

#4
>To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.

Ufff...
Nareszcie można pisać bez obaw o niezamierzone samookaleczenie...

Drobner, (Mużyd, ale żywy)
15-09-2017 11:04 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)
W
>>... Polak-katolik, który katolickość winien manifestować, tymczasem w katolickiej symbolice polskie wartości nijak nie są reprezentowane.
>A 'martwy' nie był z Polski?
Z Rzeszy raczej. Względnie terenów przez Rzeszę administrowanych.

>> Może to tak, jak w Ameryce z Murzynem: "Dobry Murzyn to..."
>Jaka tam 'analogia'...
>Próba wspólnego poszukiwania zaledwie.
>Widać jej modalność (problematyczną) na niebiesko, a warunkowość (niekoniecznie zwrotną) (stojącą przewrotnie odwrotnie) na fioletowo.
Modalność, warunkowość - i to taka nieskrępowana potencjalną zwrotnością! - same niuanse i subtelności mi zapodajesz, gdy ja w swym grubiaństwie jeno prostactwo analogii w "to tak, jak" umiem dostrzec... ...

>>To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
>Ufff...
>Nareszcie można pisać bez obaw o niezamierzone samookaleczenie...
Nie należy się przedwcześnie cieszyć, zasada "Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie." i tak będzie stosowana, tyle, że znienacka.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
15-09-2017 16:47 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>> Może to tak, jak w Ameryce z Murzynem: "Dobry Murzyn to..."
>>Jaka tam 'analogia'...
>>Próba wspólnego poszukiwania zaledwie.
>>Widać jej modalność (problematyczną) na niebiesko, a warunkowość (niekoniecznie zwrotną) (stojącą przewrotnie odwrotnie) na fioletowo.
>Modalność, warunkowość - i to taka nieskrępowana potencjalną zwrotnością! - same niuanse i subtelności mi zapodajesz, gdy ja w swym grubiaństwie jeno prostactwo analogii w "to tak, jak" umiem dostrzec... ...

Cytat:
Może to tak, jak w Ameryce z Murzynem: "Dobry Murzyn to..."

= Może to taka mentalność, jak w Ameryce:
- żeby (ongiś) w Ameryce wobec Murzyna móc w ogóle zastosować przymiotnik "dobry", ten Murzyn musiał uprzednio być martwy, choć sam ten jego stan jeszcze niczego nie gwarantował (fioletowe );
- u 'nas' to samo ograniczenie dla słowa "dobry" (hipotetycznie) mogłoby (z braku Murzynów) dotyczyć Żydów, nadal bez gwarancji (niebieskie );
- żeby 'ów' nadto był 'ponaddobry' zapewne, prócz życia, i pochodzenie cielesne utracić by musiał.
Może jeszcze nie Polak z matki częstochowskiej, ale już nie Żyd - ochrzczony przecie...
Na obrazkach - biały. "Czysty Aryjczyk, nordycki typ".
I takiego ewentualnie dopiero "nosić" mogą - 'duchowego' i niebieskiego (a to akurat nie o kolorze literek )

>same niuanse i subtelności mi zapodajesz...


"STANOWCZO PROTESTUJEMY PRZECIWKO STOSOWANIU NASZYCH METOD WOBEC NAS!!!"

>>Nareszcie można pisać bez obaw o niezamierzone samookaleczenie...
>Nie należy się przedwcześnie cieszyć, zasada "Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie." i tak będzie stosowana, tyle, że znienacka.

Nierozsądne byłoby odrzucać sprawny oręż...
Toteż i kolczugi antyznienackowej spod koszuli nie zdjąłem...

Drobner, z Nacka też
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> Cytat:
Może to tak, jak w Ameryce z Murzynem: "Dobry Murzyn to..."

>= Może to taka mentalność, jak w Ameryce:
>- żeby (ongiś) w Ameryce wobec Murzyna móc w ogóle zastosować przymiotnik "dobry", ten Murzyn musiał uprzednio być martwy, choć sam ten jego stan jeszcze niczego nie gwarantował (fioletowe );
>- u 'nas' to samo ograniczenie dla słowa "dobry" (hipotetycznie) mogłoby (z braku Murzynów) dotyczyć Żydów, nadal bez gwarancji (niebieskie );
>- żeby 'ów' nadto był 'ponaddobry' zapewne, prócz życia, i pochodzenie cielesne utracić by musiał.
>Może jeszcze nie Polak z matki częstochowskiej, ale już nie Żyd - ochrzczony przecie...
>Na obrazkach - biały. "Czysty Aryjczyk, nordycki typ".
>I takiego ewentualnie dopiero "nosić" mogą - 'duchowego' i niebieskiego (a to akurat nie o kolorze literek )

Sugerowałam potrzebę użycia intelektu, nie było mowy o nadużywaniu!


To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
> Sugerowałam potrzebę użycia intelektu, nie było mowy o nadużywaniu!

Ze strony adresata to Ci nie grozi...

Drobner, klawiatury nadużywszy...
Irracja (4721 punktów)
INWIGILATOR
@@

Na każde­go miał jakąś teczkę.
No­tatkę, ad­res, karteczkę.
Pod­glądał, wy­pyty­wał, podejrzewał.
W dob­rych in­ten­cjach zła się upatrywał.
O wszys­tkim i wszys­tkich mu­siał wszys­tko wiedzieć.
Pot­ra­fił w ok­nie cały dzień przesiedzieć.
W oba­wie, że jest śledzony.
Zaw­sze chodził przyczajony.
Miał in­nych zaw­sze na oku.
Na­wet już gru­bo po zmroku.
Może w in­nych pro­fes­jach to rzecz 'dopuszczalna'
je­go diag­no­za : schi­zof­re­nia paranoidalna. (Niusza: cytaty.info)

... i pytanie: do jakiego p. M. to pasuje?


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Max Golonko (1811 punktów)
Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku, wilk ćmi papieroska, Kapturek ma moralnego kaca.
- Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami:
A dlaczego masz takie wielkie to, a dlaczego masz takie wielkie tamto?
14-09-2017 19:55 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
"-Wilku, teraz te swoje wyniki badań na HIV to se możesz w dupę wsadzić..."
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Chrześcijanin uważa, że nauki muzułmańskie są błędne.
Muzułmanin uważa, że nauki chrześcijańskie są błędne.
Ateista uważa, że obaj mają rację.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Chrześcijanin uważa, że nauki muzułmańskie są błędne.
>Muzułmanin uważa, że nauki chrześcijańskie są błędne.
>Ateista uważa, że obaj mają rację.
Wierzący też tak uważa...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Chrześcijanin uważa, że nauki muzułmańskie są błędne.
>>Muzułmanin uważa, że nauki chrześcijańskie są błędne.
>>Ateista uważa, że obaj mają rację.
>Wierzący też tak uważa...
Wierzący zostali wymienieni.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Chrześcijanin uważa, że nauki muzułmańskie są błędne.
>>>Muzułmanin uważa, że nauki chrześcijańskie są błędne.
>>>Ateista uważa, że obaj mają rację.
>>Wierzący też tak uważa...
>Wierzący zostali wymienieni.
Nie myl wiedzących z wierzącymi.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Chrześcijanin uważa, że nauki muzułmańskie są błędne.
>>>>Muzułmanin uważa, że nauki chrześcijańskie są błędne.
>>>>Ateista uważa, że obaj mają rację.
>>>Wierzący też tak uważa...
>>Wierzący zostali wymienieni.
>Nie myl wiedzących z wierzącymi.
Skąd pomysł, że mogłabym?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Nie myl wiedzących z wierzącymi.
>Skąd pomysł, że mogłabym?
Nie pomysł, lecz stwierdzenie faktu. Wierzący nie wie, czy Bóg istnieje, a muzułmanie, chrześcijanie, żydzi itp. posiadają ogromną wiedzę o Bogu, jego prorokach, zamierzeniach, kogo sobie wybrał jako Naród Wybrany, kto jest Jego ostatnim prorokiem, kto Bogiem wcielonym, który wbrew prawom fizyki chodził po wodzie itp. cuda na kiju - irracjonalna wiedza charakterystyczna dla fałszywych religii - ślepej wiary, ignorującej naukę, logikę, racjonalność.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>muzułmanie, chrześcijanie, żydzi itp. posiadają [...] wiedzę o Bogu
Powstaje zatem pytanie co nazywasz wiedzą.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>muzułmanie, chrześcijanie, żydzi itp. posiadają [...] wiedzę o Bogu
>Powstaje zatem pytanie co nazywasz wiedzą.
Wiedza o Bogu to wymysły.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Powstaje zatem pytanie co nazywasz wiedzą.
>Wiedza [...] to wymysły
A wymysły czym są?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Powstaje zatem pytanie co nazywasz wiedzą.
>>Wiedza [...] to wymysły
Wiedza o Bogu to wymysły.
>A wymysły czym są?
To zależy od wymysłów, mogą być zmyśleniami, urojeniami, nie dającymi się sprawdzić spekulacjami...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Powstaje zatem pytanie co nazywasz wiedzą.
>>>Wiedza [...] to wymysły
>Wiedza o Bogu to wymysły.
Pytaniem "co nazywasz wiedzą" dociekam jaka jest Twoja definicja "wiedzy".


To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>>Powstaje zatem pytanie co nazywasz wiedzą.
>>>>Wiedza [...] to wymysły
>>Wiedza o Bogu to wymysły.
>Pytaniem "co nazywasz wiedzą" dociekam jaka jest Twoja definicja "wiedzy".
Rozmawiamy o wiedzy o Bogu, czyli dobrze to ujęłaś, wiedza o Bogu jest "wiedzą".
( nie mam swojej definicji wiedzy, korzystam z powszechnej )

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Pytaniem "co nazywasz wiedzą" dociekam jaka jest Twoja definicja "wiedzy".
>Rozmawiamy o wiedzy o Bogu
I w ramach tej rozmowy pytałam czym wg Ciebie jest wiedza.

>( nie mam swojej definicji wiedzy, korzystam z powszechnej )
Powszechna definicja nie pozwala na nazwanie wymysłów wiedzą.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>( nie mam swojej definicji wiedzy, korzystam z powszechnej )
>Powszechna definicja nie pozwala na nazwanie wymysłów wiedzą.
A wiedzący tego nie wiedzą.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>( nie mam swojej definicji wiedzy, korzystam z powszechnej )
>>Powszechna definicja nie pozwala na nazwanie wymysłów wiedzą.
>A wiedzący tego nie wiedzą.
Skąd wiesz?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>( nie mam swojej definicji wiedzy, korzystam z powszechnej )
>>>Powszechna definicja nie pozwala na nazwanie wymysłów wiedzą.
>>A wiedzący tego nie wiedzą.
>Skąd wiesz?
Z rozmów z nimi i nie tylko...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>wiedzący tego nie wiedzą.
>>Skąd wiesz?
>Z rozmów z nimi
Uwierzyłeś im?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>wiedzący tego nie wiedzą.
>>>Skąd wiesz?
>>Z rozmów z nimi
>Uwierzyłeś im?
Rozpoznałem dwóch hipokrytów, pozostali są "święcie" przekonani niestety...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>wiedzący tego nie wiedzą.
>>>>Skąd wiesz?
>>>Z rozmów z nimi
>>Uwierzyłeś im?
>Rozpoznałem dwóch hipokrytów, pozostali są "święcie" przekonani niestety...
Niestety to za mało, by przekonać mnie...

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Niestety to za mało, by przekonać mnie...
Pewnie kierujesz się rozumem zamiast ...wiedzą.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Pewnie kierujesz się rozumem...
Bardzo pewnie.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
20-09-2017 11:30 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Nie myl wiedzących z wierzącymi.

Powiększ swoją wiedzę:

Jesień i zima - ciężki okres dla chorych psychicznie

Drobner, do wiadomości...
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Nie myl wiedzących z wierzącymi.
>Powiększ swoją wiedzę:
>Jesień i zima - ciężki okres dla chorych psychicznie
>Drobner, do wiadomości...
>
Ja bym określił że i lato jest złe. Słońce, goła głowa, temperatura, Brak możliwości schłodzenia łba, i masz przypadek.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
21-09-2017 07:39 
 Ocena 1 na 1
Irracja (4721 punktów)
>>Chrześcijanin uważa, że nauki muzułmańskie są błędne.
>>Muzułmanin uważa, że nauki chrześcijańskie są błędne.
>>Ateista uważa, że obaj mają rację.
>Wierzący też tak uważa...

... zapomniałeś zaznaczyć, iż to "wierzący katolik też tak uważa"...

... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Max Golonko (1811 punktów)
Wikicytaty (Lidia Jasińska)
Twardzi ludzie miękko wymawiają nie.
W komunikacji damsko-męskiej wciąż aktualne jest pisanie patykiem na wodzie.

Rzecz się dzieje w aptece.
- Poproszę trzydzieści paczek prezerwatyw.
- Czy życzy pan sobie torbę?
- Nie, moja dziewczyna jest całkiem ładna.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Przychodzi antysemita do baru, a tam w rogu siedzi stary Żyd. Więc antysemita woła do barmana:
- Barman, stawiam wszystkim w tej knajpie... Z wyjątkiem tego starego tam w rogu.
Barman polał, goście wypili, ale Żyd nieporuszony siedzi spokojnie.

Antysemita czuje, że nie osiągnął celu, więc po kilku minutach powtarza:
- Barman, jeszcze raz po kolejce dla każdego... Z wyjątkiem tego starego w rogu.
Goście znowu wypili, ale Żyd nadal nieporuszony i nawet jakby lekko się uśmiechnął.

Więc antysemita już nieźle już wkurzony stawia trzecią kolejkę, goście ponownie piją, a Żyd już całkiem jawnie się uśmiecha...

Wściekły antysemita zwraca się w końcu do barmana:
- Barman, co jest z tym Żydem? Stawiam wszystkim, tylko nie jemu, a ten się tylko uśmiecha?

-To jego knajpa.


To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Max Golonko (1811 punktów)
Jasio rozmawiał z koleżanką
- A mój tata ma stereo
- A moja mama też - dziewczynka się obroniła
- A mój tata ma BMW - powiedział Jasiu
- A moja mama też ma BMW
- A mój tata ma siusiaka - sprytnie zaatakował Jasio
- A moja mama też
- Ale mamy nie mają siusiaków - powiedział ze zdziwieniem Jasio
- Ale moja mama ma w szufladzie
Max Golonko (1811 punktów)
- skąd masz kubek mleka?
- wydoiłem wam krowę
- ale my mamy byka
Wera (1540 punktów)
Ilu niemowląt potrzeba, żeby pomalować ścianę?

Wystarczy jedno, trzeba tylko mocno rzucić.
finerbijk (17282 punktów)
Bóg do Mojżesza.
-Weźmiesz kamienną tablicę z moimi przykazaniami.
-No Boże, ale taka tablica to pewnie sporo kosztuje, nie wiem czy mnie stać..
-Dostaniesz za darmo.
-Aha, to daj dwie.
Max Golonko (1811 punktów)
Gdy żona wszczęła kolejna awanturę, doprowadzony do ostateczności mąż krzyczy:
- Nooo, teraz powiem ci całą prawdę. Dziesięć lat temu zagwizdałem na taksówkę, nie na ciebie!

Ty wiesz, moja droga - oznajmia bakteriolog żonie - że jestem na tropie bardzo niebezpiecznego wirusa! Kiedy go odkryję i opiszę, możesz być pewna, że nazwę go twoim imieniem.

Wraca facet z delegacji i zastaje w domu klasyczną sytuację. Żona
z kochankiem. Kochanek zrywa się z łóżka wpada do łazienki zdejmuje z wieszaka ręcznik i obwiązuje sobie nim biodra.
W tym momencie rozwścieczony mąż wrzeszczy:
- Nieeeeeee !!!!!!!!!! - i wbiega za nim do łazienki
- Boże on go zabije - myśli żona i też rzuca się za nimi.
Patrzy, a tam mąż szarpie za ręcznik, którym owinął się kochanek i krzyczy:
- Ten jest do twarzy!
finerbijk (17282 punktów)
Wychodzi Żukow od Stalina. Żukow mruczy pod nosem:
-Pierdolony wąsacz
Zauważa to oficer bezpieki, zawraca Żukowa do Stalina i każe mu powtórzyć.
Stalin pyta Żukowa:
-Kogo mieliście na myśli towarzyszu?
Żukow odpowiada:
-Oczywiście Hitlera
Na co Stalin pyta oficera bezpieki:
-A wy?
4poryroku (951 punktów)
Mam nadzieję, że tym razem się nie powtórzyłem.

05-10-2017 19:46 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
Ufajmy!!!
Jeszcze nie wszystko stracone!
Przecież może być 'gender'...

Drobner, na dwoje wróżył
06-10-2017 14:29 
 Ocena 1 na 1
horuss (114 punktów)
(zablokowany)
>Mam nadzieję, że tym razem się nie powtórzyłem.
>

A kto powiedział ze zapowiedziany Mesjasz nie może się urodzić jako kobieta?
06-10-2017 14:52 
 Ocena 3 na 3
4poryroku (951 punktów)
>A kto powiedział ze zapowiedziany Mesjasz nie może się urodzić jako kobieta?

Głównie z przekazów pozagrobowych. Jak byłem ostatnio na Channelingu to słyszałem tylko o mesjaszu i jego wacku. Dziwna obsesja. Mam podejrzenie, ze ten mesjasz to jakiś "krypta gej".
06-10-2017 16:18 
 Ocena 1 na 1
horuss (114 punktów)
(zablokowany)
Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.
06-10-2017 19:50 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.

Ba! Ja nawet wiem dokładnie, gdzie go mam...

Drobner, bez rentgena i USG
06-10-2017 19:56 
 Ocena 3 na 3
4poryroku (951 punktów)
>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.

Ale w niektórych jest go więcej prawda? Np. taki ksiądz ma go więcej, że o papieżaku nie wspomnę.
Bóg upatrzył sobie facetów i to głównie z nimi się komunikuję. To im mówi gdzie jest miejsce kobiety. A co na to wybitni przedstawiciele kościoła? Korzystając z bezpośredniego dostępu do boskiego wifi krzewią równość i szacunek. Na przykład:

Cytat:
Tertulian: "Kobieta jest bramą piekieł, a Królestwo niebieskie jest ojczyzną rzezańców".

Św. Ambroży: "Osoby żyjące w małżeństwie powinny rumienić się ze wstydu z powodu stanu, w jakim się znajdują".

Św. Klemens Aleksandryjski: "Każdą kobietę powinna napawać obrzydzeniem sama myśl, że jest kobietą".

Św. Augustyn: "Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga, to naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyżnie"

Św. Tomasz z Akwinu: "Kobiety są błędem natury z tym ich nadmiarem wilgoci, temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny"
07-10-2017 12:37 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Cytat:
Św. Tomasz z Akwinu: "Kobiety są błędem natury..."

Ciekawe, że bogobojny teolog uważa coś za dzieło natury, nie Boga.

>>Cytat:
Św. Tomasz z Akwinu: "Kobiety są błędem natury[...], są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny"

Zgłębianie natury pokazało jednak, że to męski organizm jest - wobec rozrodczo bardziej samodzielnego żeńskiego - nieco niekompletny...


To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
07-10-2017 13:02 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Zgłębianie natury pokazało jednak, że to męski organizm jest - wobec rozrodczo bardziej samodzielnego żeńskiego - nieco niekompletny...

Śmy samodzielne zdolności replikacyjne utracili wraz z poświęconym żebrem...

Drobner, bezżebrak...
07-10-2017 14:09 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Zgłębianie natury pokazało jednak, że to męski organizm jest - wobec rozrodczo bardziej samodzielnego żeńskiego - nieco niekompletny...
>Śmy samodzielne zdolności replikacyjne utracili wraz z poświęconym żebrem...
>Drobner, bezżebrak...
Chyba się tu prosisz, co by Ci żebra porachować...

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
>Chyba się tu prosisz, co by Ci żebra porachować...

Bezprawne groźby tortur - dla niepoznaki zwanych 'łaskotkami' - są karalne!

Drobner, bez Ziobra
07-10-2017 14:33 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Drobner, bez Ziobra
Nie ma sprawiedliwości!

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
07-10-2017 14:46 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>Drobner, bez Ziobra
>Nie ma sprawiedliwości!

Nie ma Sprawiedliwości żadnej ni Prawa Jakiego!

Drobner, współpłaczący
07-10-2017 16:46 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Drobner, bez Ziobra
>>Nie ma sprawiedliwości!
>Nie ma Sprawiedliwości żadnej ni Prawa Jakiego!
Zgódźmy się zatem, bo w tej sytuacji iść do Wójcika nie ma po co.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
>>Nie ma Sprawiedliwości żadnej ni Prawa Jakiego!
>Zgódźmy się zatem...

Nie było niezgody między nami, co do stanu obecnego.

>... w tej sytuacji iść do Wójcika nie ma po co.

Ależ zawsze warto pójść do Wójcika lub Wójcika...

Drobner, cicho sza...
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Drobner, cicho sza...
"Cichosza" - Turnau.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
>>Drobner, cicho sza...
> "Cichosza" - Turnau.

"W ogóle nic ni ma..."
Tylko "wódka w parku wypita albo zachód słońca"...

Drobner, wysokoprocentowo romantyczny...
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>"wódka w parku wypita albo zachód słońca"...
Pochodzenie cytatu: "Naprawdę nie dzieje się nic".

>Drobner, wysokoprocentowo romantyczny...
cr - przyziemnie drobiazgowa, ale doceniająca zachody słońca oraz parki


To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
>>"wódka w parku wypita albo zachód słońca"...

A mię właśnie to ze serca grało...

Drobner, miękki macho...
10-10-2017 11:22 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A mię właśnie to ze serca grało...
Do wódki nie mam serca, szkoda na nią zachodu.

Ale przejście od żebra do serca - w dodatku przez park! - trudno przecenić.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
07-10-2017 12:54 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>"Kobiety są błędem natury z tym ich nadmiarem wilgoci..."

Ja tam się wcale nie dziwię, że na "nadmiar wilgoci" narzekał właśnie akurat Tomasz z Akwenu...

Drobner, z Lądu
09-10-2017 12:53 
 Ocena 1 na 1
horuss (114 punktów)
(zablokowany)

>Cytat:
Tertulian: "Kobieta jest bramą piekieł.


Np Maria z Nazaretu w której łonie Jezus zamieszkiwał przez 9 miesięcy ?

Przecież w niej w Jezus który jest według KK Bogiem znajdował sposób dosłowny!
09-10-2017 16:49 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>Cytat:
Tertulian: "Kobieta jest bramą piekieł.

>Np Maria z Nazaretu w której łonie Jezus zamieszkiwał przez 9 miesięcy ?
>Przecież w niej w Jezus który jest według KK Bogiem znajdował sposób dosłowny!

Nadzwyczajnych umiejętności trzeba, by w tak zwięzłej wypowiedzi zawrzeć aż trzy błędy historyczno-metodologiczne.

I genialnie zmieścić w tym jeszcze nieszablonową stylistykę i oryginalną interpunkcję...

###

No, chyba że to wszystko jest skutkiem innej, jednej jedynej, zupełnie prozaicznej przyczyny...

Drobner, urzeczony kompresją
09-10-2017 22:40 
 Ocena 2 na 2
4poryroku (951 punktów)

>>Przecież w niej w Jezus który jest według KK Bogiem znajdował sposób dosłowny!

To ile ich tam było w środku? Dosłownie trzech? Bóg Ojciec, Syn jego i Duch Święty. Tłoczno jak w karczmie.

>No, chyba że to wszystko jest skutkiem innej, jednej jedynej, zupełnie prozaicznej przyczyny...

Nie wycofuj się Drobner, nie sprowadzaj jego wpisu do tego jednego słowa. To pójście na łatwiznę.
09-10-2017 23:30 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>>Przecież w niej w Jezus który jest według KK Bogiem znajdował sposób dosłowny!
>To ile ich tam było w środku? Dosłownie trzech? Bóg Ojciec, Syn jego i Duch Święty. Tłoczno jak w karczmie.

Hola! Hola!
O trzech tylko to my teraz na razie wiemy! Tylko tyle nam 'objawiono'.
Nie znamy końcowej wersji tej multiosobowści (trójcy, czwórcy, en-cy, pen-cy...).
Sacrum powoli się nam objawia...
A Duch Prawdy, który "doprowadzi nas do całej prawdy" jeszcze nie zesłan!
Późno, bo późno, z mozołem, ale zawsze następuje jakieś aggiornamento w tej religii...

Można luknąć (na przykład) w moją wizję: Z pamiętnika biskupa.
Zwłaszcza pod datę 15 czerwca 2085.

A że zjawiska te są zwykle cudowne a niezwykłe, może się nawet okazać, że Ona urodziła sama siebie, wśród tych czworaczków. Kto wie? To równie proste jak obecnie Tajemnica Trójcy...

>>No, chyba że to wszystko jest skutkiem innej, jednej jedynej, zupełnie prozaicznej przyczyny...
>Nie wycofuj się Drobner, nie sprowadzaj jego wpisu do tego jednego słowa. To pójście na łatwiznę.

Nie wycofuję się.
Niestety, moja wredna belferska mentalność nakazuje mi dać rozmówcy szansę na samodzielne choćby dostrzeżenie istnienia problemu...
Gdy się nawet to nie uda, później wyjaśnię...

Najlepiej się uczyć na własnych błędach, choć właśnie je najtrudniej dostrzec...
Tego trzeba się nauczyć!

Drobner, Łowca.B łędów własnych...
11-10-2017 07:29 
 Ocena 3 na 3
4poryroku (951 punktów)

> Sacrum powoli się nam objawia...
>A Duch Prawdy, który "doprowadzi nas do całej prawdy" jeszcze nie zesłan!

No i zobacz tyle czasu Cię Duch Prawdy edukuje a ty ciągle nie wiesz, że to bezinteresowna Miłość. No i zapominasz, że Prawda piszę się z dużej litery. A jak się wymawia z dużej litery? Głośniej? Wiele razy pod rząd? Chyba ciągle trzeba tłumaczyć...mozolne. "i pamiętajcie to Prawda pisana z dużej litery. Nie taka malutka, karzełkowata jak ta ich prawda, tylko Wielka, Dostojna i taka z nadętym Wielkim brzuszkiem!

aggiornamento

Znaczenia tego słowa nie znałem nawet nie wiedziałem, że istnieje.

>Można luknąć (na przykład) w moją wizję: Z pamiętnika biskupa.
>Zwłaszcza pod datę 15 czerwca 2085.

Nie czytałem tego wcześniej. Dziękuję, ubawiłem się przednio. Twoje teksty raczej kojarzą mi się z marszczeniem czoła i wysiłkiem a tu takie zaskoczenie.

>A że zjawiska te są zwykle cudowne a niezwykłe, może się nawet okazać, że Ona urodziła sama siebie, wśród tych czworaczków. Kto wie? To równie proste jak obecnie Tajemnica Trójcy...

To taka Boska Matrioszka. W środku na pewno coś jeszcze bedzie. Jakiś nie podzielny Atom albo inny skwarek.

>Najlepiej się uczyć na własnych błędach, choć właśnie je najtrudniej dostrzec...
> Tego trzeba się nauczyć!
>Drobner, Łowca.B łędów własnych...

E tam, lepiej cudze wytykać. Łatwiejsze to i przyjemniejsze.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.
"Jezus" Chrystus...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
07-10-2017 05:30 
 Ocena 1 na 1
Irracja (4721 punktów)
>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.

... tiaaa, w muzułmanach też...

... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.
>... tiaaa, w muzułmanach też...
Tak...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,721579#w751337


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Irracja (4721 punktów)
>>>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.
>>... tiaaa, w muzułmanach też...
>Tak...

... a to z niego terrorysta wyrósł...

... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.
>>>... tiaaa, w muzułmanach też...
>>Tak...
>... a to z niego terrorysta wyrósł...
Z niego tak, ale nie z Niego, On się jeszcze nie obudził w nim...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Irracja (4721 punktów)
>>>>>Jezus jest w każdym z nas bez względu na płeć.
>>>>... tiaaa, w muzułmanach też...
>>>Tak...
>>... a to z niego terrorysta wyrósł...
>Z niego tak, ale nie z Niego, On się jeszcze nie obudził w nim...

... dla muzułmanów On jest ostatnim wielkim prorokiem czasów sprzed Mahometa. Wątpię by się "cofnęli" w wierze...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>... a to z niego terrorysta wyrósł...
>>Z niego tak, ale nie z Niego, On się jeszcze nie obudził w nim...
>... dla muzułmanów On jest ostatnim wielkim prorokiem czasów sprzed Mahometa. Wątpię by się "cofnęli" w wierze...
Bo muzułmanie jak chrześcijanie znają Jezusa Chrystusa, nie znają natomiast "Jezusa" Chrystusa, więc nie wiedzą, że nie o "cofnięcie" w wierze biega, ale o pójście do przodu...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Irracja (4721 punktów)
>>... dla muzułmanów On jest ostatnim wielkim prorokiem czasów sprzed Mahometa. Wątpię by się "cofnęli" w wierze...
>Bo muzułmanie jak chrześcijanie znają Jezusa Chrystusa, nie znają natomiast "Jezusa" Chrystusa, więc nie wiedzą, że nie o "cofnięcie" w wierze biega, ale o pójście do przodu...

... to zależy, czy w Jezusie widzi się "zbuntowanego Syna" chcącego zastąpić Ojca na tronie i ołtarzach. Czy też "posłusznego Syna" będącego prorokiem swego Ojca. Szatan też chciał władzy nad ludźmi, w imieniu Boga. Wywyższenia nad ludźmi, i dlatego się zbuntował...

... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Bo muzułmanie jak chrześcijanie znają Jezusa Chrystusa, nie znają natomiast "Jezusa" Chrystusa, więc nie wiedzą, że nie o "cofnięcie" w wierze biega, ale o pójście do przodu...
>... to zależy, czy w Jezusie widzi się "zbuntowanego Syna" chcącego zastąpić Ojca na tronie i ołtarzach. Czy też "posłusznego Syna" będącego prorokiem swego Ojca.
To bez znaczenia, którego się widzi, już samo postrzeganie Jezusa jako Syna Ojca jest irracjonalne.
>Szatan też chciał władzy nad ludźmi, w imieniu Boga. Wywyższenia nad ludźmi, i dlatego się zbuntował...
W świecie duchowym nie ma zła, Szatan jest wymysłem ślepców nie rozumiejących duchowości...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
08-10-2017 17:21 
 Ocena 1 na 1
Irracja (4721 punktów)
>To bez znaczenia, którego się widzi, już samo postrzeganie Jezusa jako Syna Ojca jest irracjonalne.

... chyba nieracjonalne...

>W świecie duchowym nie ma zła, Szatan jest wymysłem ślepców nie rozumiejących duchowości...

... nie wiem, i wiedzieć nie chcę...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Irracja (4721 punktów)
>>Bo muzułmanie jak chrześcijanie znają Jezusa Chrystusa, nie znają natomiast "Jezusa" Chrystusa,

... masz rację, jedni i drudzy znają tylko jedną stronę Jezusa. Tę wygodniejszą dla nich samych i ich egocentrycznych interesów...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Bo muzułmanie jak chrześcijanie znają Jezusa Chrystusa, nie znają natomiast "Jezusa" Chrystusa,
>... masz rację, jedni i drudzy znają tylko jedną stronę Jezusa. Tę wygodniejszą dla nich samych i ich egocentrycznych interesów...
Nie o to chodzi, którą stronę Jezusa znają, obie są fałszywe, lecz o to, że nie znają "Jezusa"...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
08-10-2017 21:51 
 Ocena 1 na 1
lusaka (178 punktów)

>Nie o to chodzi, którą stronę Jezusa znają, obie są fałszywe, lecz o to, że nie znają "Jezusa"...
>Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


Czy ty znasz Jezusa?

Lus- Bywający z Jezusem na piwie.
Duch Prawdy (14787 punktów)
> Czy ty znasz Jezusa?
Literackiego.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

EDYTOWANE:
Jezus Literacki, ul. Śliska numer zjechał, miasto Nieznane... Naznane... Nazaret...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>nie o "cofnięcie" w wierze biega, ale o pójście do przodu...
Co znaczy "pójść do przodu w wierze", gdzie wiara ma przód?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>nie o "cofnięcie" w wierze biega, ale o pójście do przodu...
>Co znaczy "pójść do przodu w wierze", gdzie wiara ma przód?
Tam, gdzie jest rozumną.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
15-10-2017 13:34 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>nie o "cofnięcie" w wierze biega, ale o pójście do przodu...
>>Co znaczy "pójść do przodu w wierze", gdzie wiara ma przód?
>Tam, gdzie jest rozumną.
Czyli nigdzie.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
>>>Co znaczy "pójść do przodu w wierze", gdzie wiara ma przód?

Tam, gdzie człowiek ma tył...

Drobner, zorientowany 'duchowo'-anatomicznie
15-10-2017 15:32 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Co znaczy "pójść do przodu w wierze", gdzie wiara ma przód?
>Tam, gdzie człowiek ma tył...
I to bardzo dosłownie, np ja, zasiadając do komputera pozbawioną wzroku częścią ciała, zwykle głęboko (sic!) wierzę, że krzesło stoi gdzie należy.

>Drobner, zorientowany 'duchowo'-anatomicznie
W kwestii niewidzenia siedzeniem siedzenia też?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
>>>>>Co znaczy "pójść do przodu w wierze", gdzie wiara ma przód?
>>Tam, gdzie człowiek ma tył...
>I to bardzo dosłownie, np ja, zasiadając do komputera pozbawioną wzroku częścią ciała, zwykle głęboko (sic!) wierzę, że krzesło stoi gdzie należy.

Ja krzepko trzymam rękoma podłokietniki.

>>Drobner, zorientowany 'duchowo'-anatomicznie
>W kwestii niewidzenia siedzeniem siedzenia też?

A, bo trzeba sobie wyćwiczyć "trzecie oko"!

Drobner, dwuręczny
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A, bo trzeba sobie wyćwiczyć "trzecie oko"!
Trzecie oko? . Czarno to widzę...

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Drobner (19539 punktów)
>>A, bo trzeba sobie wyćwiczyć "trzecie oko"!
>Trzecie oko? . Czarno to widzę...

Dobre i tyle! Lepiej choć tak, niż wcale!

Drobner, naoczny
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>nie o "cofnięcie" w wierze biega, ale o pójście do przodu...
>>>Co znaczy "pójść do przodu w wierze", gdzie wiara ma przód?
>>Tam, gdzie jest rozumną.
>Czyli nigdzie.
Co bezrozumnego jest w wierze, że absolutną prawdą, na której mamy budować cywilizację jest miłość?

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Co bezrozumnego jest w wierze, że absolutną prawdą, na której mamy budować cywilizację jest miłość?
Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Co bezrozumnego jest w wierze, że absolutną prawdą, na której mamy budować cywilizację jest miłość?
>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
>Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.
Zapewnienie bytu dzieciom obowiązkowe.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>>>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
>>Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.
>Zapewnienie bytu dzieciom obowiązkowe.
Cóż, skoro dzieci dobrowolne.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>>>>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
>>>Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.
>>Zapewnienie bytu dzieciom obowiązkowe.
>Cóż, skoro dzieci dobrowolne.
Dzieci mają rodziców, często niesprawnych na starość, lub wcześniej...

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>>>>>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
>>>>Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.
>>>Zapewnienie bytu dzieciom obowiązkowe.
>>Cóż, skoro dzieci dobrowolne.
>Dzieci mają rodziców
Tylko te istniejące.

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>>>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>>>>>>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
>>>>>Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.
>>>>Zapewnienie bytu dzieciom obowiązkowe.
>>>Cóż, skoro dzieci dobrowolne.
>>Dzieci mają rodziców
>Tylko te istniejące.
Czyli wszystkie.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>>>>>>>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
>>>>>>Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.
>>>>>Zapewnienie bytu dzieciom obowiązkowe.
>>>>Cóż, skoro dzieci dobrowolne.
>>>Dzieci mają rodziców
>>Tylko te istniejące.
>Czyli wszystkie.
Czyli uważasz, że powinno się budować domy dla nieistniejących dzieci?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>>>>>>Choćby powinność budowania czegokolwiek jest wyssana z palca.
>>>>>>>>Lepiej zamarznąć, lub dać się pożreć lwu, niż zbudować dom?
>>>>>>>Poprawienie sobie bytu jest dobrowolne.
>>>>>>Zapewnienie bytu dzieciom obowiązkowe.
>>>>>Cóż, skoro dzieci dobrowolne.
>>>>Dzieci mają rodziców
>>>Tylko te istniejące.
>>Czyli wszystkie.
>Czyli uważasz, że powinno się budować domy dla nieistniejących dzieci?
Czyli uważam, że obowiązkiem dzieci jest pomóc potrzebującym pomocy rodzicom.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Czy naklejki "Made in Poland" są robione w Chinach?

To, co myślisz, ma wartość dla Ciebie, bo daje Ci szansę ustalenia JAK JEST.
Wera (1540 punktów)
Koń pyta drugiego (ślepego):
- Bierzesz dziś udział w biegu z płotkami?
- Nie widzę żadnych przeszkód.

..

Dlaczego deszcz siedzi w więzieniu?
Bo napadał.

..

- Dzień dobry, do czego służą okulary?
- Do widzenia.

..

Jaki jest ulubiony lek terrorysty?
Ibum
12-10-2017 00:59 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
Kresy.
Syn przyjeżdża koniem z "miasta" i stawia go w stajni.
Ojciec pyta
-Był w mieście i załatwił?
-Ano był i załatwił.
-Konia wyprzągł?
-Ano wyprzągł.
-Kawał drogi było. Dałeś mu wody?
-Dał.
-Dał? A kto to widział?
-A ten drugi koń.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Duch Prawdy (14787 punktów)
- Jaki mamy dziś dzień aniołeczku?
- Niepłodny proszę księdza, niepłodny.

- Kradłem i oszukiwałem, cudzołożyłem, tłukłem żonę i teściową...
- Do rzeczy synu! Na kogo głosowałeś?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Max Golonko (1811 punktów)
W 2001 Alan Morgan strawestował trzecie prawo Clarke'a, pisząc "Każdy wystarczająco zaawansowany troll jest nieodróżnialny od prawdziwego czubka"
Max Golonko (1811 punktów)

Ojciec do syna:
- Przeczytałem twoją listę życzeń i już wiem co dostaniesz pod choinkę.
- Co, tato?
- Słownik ortograficzny

- Ile czasu może przebywać w człowiek w przestrzeni kosmicznej bez skafandra?
- Praktycznie całą wieczność.
finerbijk (17282 punktów)
Po drugiej wojnie przychodzi polska delegacja do Stalina i mówi, że chce Lwów i Kijów.
Stalin pomyślał i mówi:
- Lwów wam nie dam, ale kijów to możecie mieć ile chcecie.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Prognoza pogody -
w całym kraju PiS dzi


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
lusaka (178 punktów)
W szkole na lekcji religii ksiądz mówi do dzieci:
- Narysujcie dzieci aniołka.
Wszyscy rysują aniołki z dwoma skrzydłami a Jasio z trzema.
- Jasiu, widziałeś aniołka z trzema skrzydełkami? - pyta ksiądz.
- A ksiądz widział z dwoma?
rogaliczek (669 punktów)
Był sobie biedny pasterz któremu Bóg nakazał co tydzień składać ofiarę z baranka.
Poczciwy chłopina regularnie zabijał kolejne zwierzę, kładł na ołtarzu i z podziwem połączonym z przerażeniem przyglądał się jak niebo się rozstępuje a z wielkiej dziury w przestrzeni wyłania się ogromna Boża ręka chwytająca truchło i unosząca je do góry.

Pewnego dnia coś jednak chłopa tknęło na rozkminę: "po co wszechmogącemu Bogu jest potrzebny martwy baran?". Ponieważ ta ciekawość nie dawała mu spokoju postanowił zaryzykować i się tego wreszcie dowiedzieć. Następnym razem gdy wielka Boża ręka sięgnęła po baraninę chłop niepostrzeżenie chwycił się Bożego nadgarstka i został uniesiony do góry.

Gdy był już w niebie, schował się za jedną z chmurek z zaciekawieniem wyczekując na dalsze postępowanie Boga.

Wtedy Bóg rozerwał barana na strzępy, chwycił trzewia w obie potężne dłonie, chlusnął sobie prosto na twarz i wcierając sobie flaki w brodę krzyczy: "Ale ja jestem pop!@#$%lony!!"
Duch Prawdy (14787 punktów)
są zdeterminowani:
cdnphoto.e-sochaczew.pl/foto_forum/2474_.jpg


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
14-11-2017 22:30 
 Ocena 1 na 1
Irracja (4721 punktów)
>są zdeterminowani:
>cdnphoto.e-sochaczew.pl/foto_forum/2474_.jpg
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


... a to jest zdjęcie z rozruchów islamskich, czy katolickich?. Tak podobni, że rozróżnić trudno...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
15-11-2017 09:17 
 Ocena 1 na 1
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
Czy islamscy chodzą w dresach?
15-11-2017 09:38 
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)
>Czy islamscy chodzą w dresach?
Oczywiście, a w czym mają chodzić?
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Czy islamscy chodzą w dresach?
To zależy który odłam, katotalibowie tak.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
15-11-2017 10:19 
 Ocena 1 na 1
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
>>Czy islamscy chodzą w dresach?
>To zależy który odłam, katotalibowie tak.

No i łagiewniccy raczej nie uczestniczą w takich "eventach".
Irracja (4721 punktów)
>>>Czy islamscy chodzą w dresach?
>>To zależy który odłam, katotalibowie tak.
>No i łagiewniccy raczej nie uczestniczą w takich "eventach".

... ale kominiarki kupują. Podobno przeciw "smogowi"...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
15-11-2017 10:00 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>są zdeterminowani:
>>cdnphoto.e-sochaczew.pl/foto_forum/2474_.jpg
>>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

>... a to jest zdjęcie z rozruchów islamskich, czy katolickich?. Tak podobni, że rozróżnić trudno...

Zasłonięte twarze i włosy... Ponoć tego wymaga islam

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Irracja (4721 punktów)
>>Zasłonięte twarze i włosy... Ponoć tego wymaga islam

... ale nie od mężczyzn. A kobietom w męskich strojach chodzić nie wolno...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
16-11-2017 07:35 
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)
>>>Zasłonięte twarze i włosy... Ponoć tego wymaga islam
>... ale nie od mężczyzn. A kobietom w męskich strojach chodzić nie wolno...

No jagnię?





Irracja (4721 punktów)
>>>>Zasłonięte twarze i włosy... Ponoć tego wymaga islam
>>... ale nie od mężczyzn. A kobietom w męskich strojach chodzić nie wolno...
>No jagnię?

... ten "odłam" islamu na pewno nie popiera "rozrób". Sam by dużo stracił na "władzy ekstremistów"...

... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Też nieśmieszne:

www.earthl(*)et-the-orthodox-space-program/

Ale i ty cierpisz, choć twoja boleść nic nie utworzy, na nic się nie zda...
Duch Prawdy (14787 punktów)
Uważam, że zmiany są:
- potrzebne
- niepotrzebne *

* niepotrzebne skreślić


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Uważam, że zmiany są:
>- potrzebne
>- niepotrzebne *
>* niepotrzebne skreślić
Marek Raczkowski

Cza być oszczędnym.
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Stirlitz usłyszał pukanie do drzwi. Otworzył je. Za drzwiami stał kotek.
- Chcesz mleczka, głuptasku? - spytał czule Stirlitz.
- Sam jesteś głupi! Właśnie przyjechałem z Centrali - odrzekł kotek.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Dialog z filmu "Taxi III":
żona do męża - jestem w ciąży
mąż - od kiedy?
- od ośmiu miesięcy
- jak to się stało?
- za sprawą ducha świętego


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
16-11-2017 22:31 
 0 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

A oto słynny dialog z filmu pt. "XV przykazań":

youtu.be/I48hr8HhDv0

Ale i ty cierpisz, choć twoja boleść nic nie utworzy, na nic się nie zda...
18-11-2017 19:50 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
święta tuż tuż...
img2.demot(*)1612/1480686014_ulpwyh_600.jpg

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
MaxGolonko2 (438 punktów)
Syn ordynatora szpitala długo myślał, że jego ojciec ...
pracuje w fabryce koniaków i bombonierek.



Wpada grzybek w occie do żołądka, rozejrzał się, zobaczył wolne miejsce koło dwunastnicy, więc się położył i śpi.
Za chwilę wpada ogóreczek, zobaczył wolne miejsce koło grzybka, więc też się położył i usnął.
W chwilę potem śledzik w towarzystwie zimnych nóżek również wpadli, przytulili się do siebie i śpią.
Po chwili z wielkim chlupotem wlewa się seta wódki, rozejrzała się
mętnym wzrokiem i pyta:
- Co jest chłopaki? Tam na górze taka impreza, a wy się tu wylegujecie!? Wracamy!





Duch Prawdy (14787 punktów)
Ostatni wyznawcy w nieodległej przyszłości:
cbsnews1.c(*)-ready-for-church-00004001.jpg


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Rova (234 punktów)
Rozmowa dziecka z ojcem.
-Tato, dlaczego wprowadza się GMO?-
-W celu rozwiązania problemu przeludnienia na świecie.-

-Dlaczego w Polsce niemowlaka szczepi się aż trzy razy zaraz po urodzeniu a jeśli rodzic wyraża sprzeciw odbiera się mu dziecko?-
-Dla zdrowia.-

Hahaha... Takie żarciki.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Zdrowia i szczęścia życzą Mikołaj z reniferkiem:



( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
27-12-2017 00:21 
 Ocena 1 na 1
Jolanta Komorowska (1321 punktów)
(zablokowany)
>Zdrowia i szczęścia życzą Mikołaj z reniferkiem:
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

W skarpetkach po śniegu?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>W skarpetkach po śniegu?

Po pierwsze: po jakim śniegu?

Po drugie - i tak Duchem trzeba te prezenty rozwozić.

A po trzecie, to przecież mikołajowe buty 6 grudnia się rozeszły.




Cza być oszczędnym.
27-12-2017 14:57 
 Ocena 1 na 1
Jolanta Komorowska (1321 punktów)
(zablokowany)
>>W skarpetkach po śniegu?
>Po pierwsze: po jakim śniegu?

Prawdopodobnie Dziet Maroz obraził się.

>Po drugie - i tak Duchem trzeba te prezenty rozwozić.

Kominy za ciasne.

>A po trzecie, to przecież mikołajowe buty 6 grudnia się rozeszły.
>
Cza być oszczędnym.


2 x prezenty. Budżet nie wytrzymał.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Budżet nie wytrzymał.
BUTżet.


Cza być oszczędnym.
29-12-2017 00:43 
 Ocena 1 na 1
Jolanta Komorowska (1321 punktów)
(zablokowany)
>>Budżet nie wytrzymał.
>BUTżet.
>
Cza być oszczędnym.

Oby to był prawy but. Lewy mocniejszy.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>W skarpetkach po śniegu?
W skarpetkach w domu...



( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Mikołaj jak żywy, szkoda, że nie pośnieżyło.

Cza być oszczędnym.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Mikołaj jak żywy,
Żywy i prawdziwy, dzieci sprawdziły czy włosy nie przyklejone.
>szkoda, że nie pośnieżyło.
"Sorry, taki mamy klimat."

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
29-12-2017 00:47 
 Ocena 2 na 2
Jolanta Komorowska (1321 punktów)
(zablokowany)
>>W skarpetkach po śniegu?
>W skarpetkach w domu...
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Nie no spoko. Mikoła'ju. Ja tam wiem, że nigdy u mnie nie byłeś.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Nie no spoko. Mikoła'ju. Ja tam wiem, że nigdy u mnie nie byłeś.
Jako Mikołaj działam lokalnie, szerzej jako:
Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
29-12-2017 14:33 
 Ocena 1 na 1
Jolanta Komorowska (1321 punktów)
(zablokowany)
>Jako Mikołaj działam lokalnie, szerzej jako:
>Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

Toteż na św. Mikołaja nie wyglądasz. Św. Mikołaj nie jest Duchem Prawdy.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Jako Mikołaj działam lokalnie, szerzej jako:
>>Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
>Toteż na św. Mikołaja nie wyglądasz. Św. Mikołaj nie jest Duchem Prawdy.
Zgadza się, ja nie jestem św. Mikołaj, jestem prawdziwy Mikołaj.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Poświątecznie.




Cza być oszczędnym.
MaxGolonko2 (438 punktów)
- Ależ Panie Władzo. Może i przejechałem to skrzyżowanie na czerwonym świetle ale jechałem tak szybko że widziałem je jako zielone. To efekt Dopplera.
- Po doplerze siedliście za kierownicą? To teraz dopiero sobie nagrabiliście!
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Rozprawa sądowa, głos ma prokurator:
- Wnoszę o otwarcie okna.
- Uchylam.

Cza być oszczędnym.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

O Polakach.

***

Co jest napisane na denkach puszek od coli sprzedawanych w Polsce?
- Otwierać z drugiej strony.

***

Podobno triatlon wymyślili Polacy...
- Bo tylko Polak idzie na basen pieszo, a wraca rowerem!

***

Kowalski i Malinowski pojechali do Anglii, po trzech miesiącach wraca sam Kowalski.
- A gdzie Malinowski? - Pytają znajomi.
- Został, bo sklep otworzył.
- Po trzech miesiącach, jak?!
- Normalnie, łomem.

***

Jak zatopić polski okręt?
Zwodować.

***

Polak przychodzi do baru z psim gównem w ręku i mówi do barmana: patrz w co prawie wdepnąłem!

***

W UK zginęło 20 Polaków w wypadku...
- W samochodzie?
- Nie, zarwało się łóżko piętrowe.

***

- Słyszałeś ten nowy żart o Polakach?
- Ja jestem Polakiem.
- Ok, będę mówił powoli.


Cza być oszczędnym.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Co robi Macierewicz w swoje imieniny?
Tu polewa ......


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Raczkowski:
scontent-f(*)bc498a8ed43a6b06ff&oe=5AE6104A


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Ignacy Kujawiak (5636 punktów)
(zablokowany)
Cytat:

Słuchaj!

Jadę jelczem poprzez knieje,
Silnik płonie, silnik grzeje!


Miażdżę kołem ściółkę w lesie,
Warkot się po lesie niesie!


To takie piękne - jechać jelczem na ręcznym....

Czemu myślę o rzeżusze?!
Czy wciąż o niej myśleć muszę?!



modanasuknie.blox.pl/html


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365