Racjonalista - Strona głównaDo treści
przegląd transferów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
22-02-2023 17:50Anton Markovicz (13 punktów)przegląd transferów
Chciałbym zostawić recenzję dla tej firmy, która pomogła mi być na czas na bardzo ważne wydarzenie w moim życiu. Musiałem podróżować do pracy w Paryżu, lot był opóźniony i nie mogłem dotrzeć na moje spotkanie, ale wtedy wziąłem transfer tutaj atobtransf(*)s-de-gaulle-airport-transfers/ Po prostu jako zwykły użytkownik polecam, może komuś się przyda.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>w moim życiu. Musiałem podróżować do pracy w Paryżu,

Skoro tak, to powinieneś wiedzieć, że niby dzielą nas tylko (aż?) Niemcy, ale różnice kulturowe jednak niekiedy są... spore. Czy wynika to z faktu, że Francuzi chcą uchodzić za takich fą fą fą? Czy też dlatego, że niektórzy przedstawiciele kraju nad Wisłą mają w sobie tyle z romantyka co dworcowa k***a - co w zestawieniu z francuską postawą "padam do nóżek" i toną wazeliny serwowaną werbalnie stanowi dość wyraźny kontrast.
Niemniej, nie staraj się być popularnym w tak prostacki sposób.

(kieruję te słowa też w stronę F. w kontekście jego ostatniego tematu).
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899924
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Chciałbym zostawić recenzję dla tej firmy
Reklama dźwignią handlu...

Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
szarley (54911 punktów)
>Chciałbym zostawić recenzję dla tej firmy, która pomogła mi być na czas na bardzo ważne wydarzenie w moim życiu. Musiałem podróżować do pracy w Paryżu, lot był opóźniony i nie mogłem dotrzeć na moje spotkanie, ale wtedy wziąłem transfer tutaj
>atobtransf(*)s-de-gaulle-airport-transfers/ Po prostu jako zwykły
>użytkownik polecam, może komuś się przyda.

Tym razem kometa na forum udzieliła się aż w kilku wpisach, żeby zamieścić reklamę

GAWLIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Big_żyd zbanowan, Manterys, Lilac, Meretseger, Vytautas odeszli a to forum służy reklamie????


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Big_żyd zbanowan
A Drobner nie
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 21:21 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Tym razem kometa na forum udzieliła się aż w kilku wpisach, żeby zamieścić reklamę
>GAWLIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>Big_żyd zbanowan, Manterys, Lilac, Meretseger, Vytautas odeszli a to forum służy reklamie????
>
A dałem mu plus, bo jako pierwszy od niepamiętnych czasów się przywitał.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899991

Może nie doczytał regulaminu, nie takie rzeczy tutaj ostatnio przechodzą.
23-02-2023 17:20 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>A dałem mu plus, bo jako pierwszy od niepamiętnych czasów się przywitał.

Też dałem się nabrać. Jak widać pracownicy reklamy odrobili lekcje i wiedzą, że reklama jako pierwszy wpis nie wywołuje zainteresowania.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
23-02-2023 17:44 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Też dałem się nabrać.

#1
"Plusy dodatnie" można jeszcze 'cafnąć'...
("Plusy ujemne" - też.)

#2
'Ogólna Strategia Niewierzącego' nie pozwoliła mi dać się nabrać...
Takie przystosowanie ewolucyjne...


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
23-02-2023 18:15 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>Też dałem się nabrać.
>#1
>"Plusy dodatnie" można jeszcze 'cafnąć'...
> ("Plusy ujemne" - też.)#2

W jaki sposób?
23-02-2023 18:16 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
>>>Też dałem się nabrać.
>>#1
>>"Plusy dodatnie" można jeszcze 'cafnąć'...
>> ("Plusy ujemne" - też.)#2
>W jaki sposób?

Tam, gdzie dałeś plusa, daj minusa.
Dowiesz się, że "cofnięto oddany głos".


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Berzerac (5671 punktów)

>Tam, gdzie dałeś plusa, daj minusa.
>Dowiesz się, że "cofnięto oddany głos".

Dzięki. Może kiedyś się przyda.
23-02-2023 18:26 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>Tam, gdzie dałeś plusa, daj minusa.
>>Dowiesz się, że "cofnięto oddany głos".
>Dzięki. Może kiedyś się przyda.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899991


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Berzerac (5671 punktów)
>>>Tam, gdzie dałeś plusa, daj minusa.
>>>Dowiesz się, że "cofnięto oddany głos".
>>Dzięki. Może kiedyś się przyda.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899991

Już zastosowałem pod wskazanym przez Ciebie linku. Działa, dzięki.
Drobner (19539 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899991


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
Prokurator Generalny farmer Zero bacznie przygląda się Ministrowi Sprawiedliwości Drobnerowi Zero. To nie są koledzy, wszystko jest transparentne;
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899924#w900088

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA)

Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
i po moim oświadczeniu, że będę usuwał wypowiedzi tego trolla z moich wątków:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi (tzw. tw. Zero):
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949

Nie kolega farmer Zero nie ma zablokowanej możliwości usuwania wypowiedzi nie kolegi Drobnera Zero, oraz innych użytkowników np. Ducha Prawdy:
Autor wątku "Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje." ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899924 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje." (900098)

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Autor wątku "porno" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,900147 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: porno" (900182)
Usunięta wypowiedź:

Troll Drobner posiada wieloletnie doświadczenie szambonurka głębinowego.

SZAMBO DROBNERA

Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
i po moim oświadczeniu, że będę usuwał wypowiedzi tego trolla z moich wątków:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365