Racjonalista - Strona głównaDo treści
Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
21-02-2023 18:54farmer (22440 punktów)Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje.
Krytyczne podejście zazwyczaj skierowane jest na zewnątrz. Ten sam problem poddany krytyce wewnętrznej ma zupełny inny wymiar.

Można powiedzieć największą głupotę a zależy ona tylko od pozycji społecznej.

Zapomniałem. Słówko na dziś.

SIMP to termin, który określa mężczyznę, wykazującego służalczą postawę wobec kobiety ("Somebody Idolizes Mediocre Pussy", czyli "Ktoś idealizujący przeciętne laski").
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)

>Można powiedzieć największą głupotę a zależy ona tylko od pozycji społecznej.

To prawda. Najlepszym przykładem jest pan Duda zwany też prezydentem. Ileż to on już głupot nagadał i...rozeszło się po kościach
21-02-2023 20:36 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Stary dzieciak

>To prawda. Najlepszym przykładem jest pan Duda zwany też prezydentem. Ileż to on już głupot nagadał i...rozeszło się po kościach
Farmerowi przede wszystkim chodzi w tym wątku by dyskusję nakierować do wewnątrz . Powiem nawet więcej - myślę, a nawet jestem pewny, że założył ten wątek by w lamerski sposób uderzyć w osoby z tego forum. Facet niby dorosły, a zachowuje się jak gówniarz z podstawówki, ciągnący dziewczynki za warkocze.

Więc wytłumaczmy farmerowi kim jest simp według młozieży, która te słowo wymyśliła:

1 - "Simp może mieć różne konteksty w zależności od używającej tego słowa grupy wiekowej - mówi Laura Capinas, pracownik socjalny z Kalifornii. - W zależności od tego, czy używa go młodszy nastolatek czy licealista, może być inaczej."
2 - "Dziewczęta w liceum czasami posługują się tym terminem w odniesieniu do koleżanek - powiedziała Capinas. - Niektóre dzieci, z którymi rozmawiałam, powiedziały, że to nie jest obraźliwe określenie. To trochę jak drażnienie się z kimś."

No cóż, tak to jest jak stary (ale jeszcze niedojrzały) dzban bierze się za coś co przerasta jego przygotowanie z zakresu psychologii i socjologii.

zdrowie.wp(*)en-termin-brzmi-po-polsku.html
21-02-2023 21:05 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)Odp: Stary dzieciak

>Więc wytłumaczmy farmerowi kim jest simp według młozieży, która te słowo wymyśliła:
>1 - "Simp może mieć różne konteksty w zależności od używającej tego słowa grupy wiekowej - mówi Laura Capinas, pracownik socjalny z Kalifornii. - W zależności od tego, czy używa go młodszy nastolatek czy licealista, może być inaczej."
>2 - "Dziewczęta w liceum czasami posługują się tym terminem w odniesieniu do koleżanek - powiedziała Capinas. - Niektóre dzieci, z którymi rozmawiałam, powiedziały, że to nie jest obraźliwe określenie. To trochę jak drażnienie się z kimś."

Ja odniosłem się tylko do tego zdania w kontekście jego wypowiedzi. Reszty nie komentowałem.

PS. Angielski zwrot "pussy" używany żargonowo oznacza coś całkiem innego, co nie za bardzo nadaje się do publikacji na tym forum, a określa pogardliwie dziewczynę/kobietę sprowadzając je do jednej, intymnej części ciała.
21-02-2023 21:19 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)

>Ja odniosłem się tylko do tego zdania w kontekście jego wypowiedzi.
Ja zaś odniosłem się tylko do jego (farmera) wątku, co nie znaczy, że nie zgadzam się z Twoją na temat Dudy. Nawet w kontekście chociażby dzisiejszego jego przemówienia, w którym poraz kolejny chciał być Cyceronem, czyli stare mowy nowego Cycerona jako ideał sztuki krasomówczej:
"Dzieki bohaterstwu rosyjskich żołnierzy"....
twitter.com/i/status/1628068886871519246
21-02-2023 21:39 
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)
>"Dzieki bohaterstwu rosyjskich żołnierzy"....
>twitter.com/i/status/1628068886871519246

Niebywałe dokonanie!!!
Choć już od dawien dawna nikt ich nie miał, to on jednak umiał

"... odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"



'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
21-02-2023 22:28 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)
>>"Dzieki bohaterstwu rosyjskich żołnierzy"....
>>twitter.com/i/status/1628068886871519246
>Niebywałe dokonanie!!!
>Choć już od dawien dawna nikt ich nie miał, to on jednak umiał
>
"... odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"


Co się gościa czepiacie. Jeszcze po tylu latach nie przywykł do nowej rzeczywistości i stara nomenklatura mu się przypomina

Sytuacja polityczna na świecie zmienia się w takim tempie, że bidok nie nadąża.

To i tak dobrze, że nie powiedział "radzieckich żołnierzy"
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje.
>>Można powiedzieć największą głupotę a zależy ona tylko od pozycji społecznej.
>To prawda. Najlepszym przykładem jest pan Duda
I troll Drobner, gadający nie tylko głupoty, ale łamiący Regulamin Forum:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, założona blokada

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
Test .....
Duch Prawdy (14787 punktów)
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?

Nasze?

>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
>SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN
>II. Prawa Uczestników
>§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*
>*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

Zrobiłem test.... Łopatologiczny


Przed odpowiedzią i po

Właśnie straciłem prawa do usunięcia .





Jeśli nie rozumiemesz obrazków.

ODPOWIEDZI kasują możliwosc kasowania !!!!!!
22-02-2023 17:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?


A to pytanie idealnie wpisuje się w tematykę tego wątku


Na dobrą sprawę ja też mogę napisac czy to jest jeszcze nasze forum.

Dlatego chciałem zrobić głosowanie i dowiedzieć się co znaczy nasze. Co znaczy formuła tego forum

Być może formuła tego forum to nie tylko bluzgi . Kultury można łatwo nauczyć.


Bo nasze to czyje?
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Bo nasze to czyje?
Już nie ma - nasze. Tera jest szambo Drobnera:
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 17:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Bo nasze to czyje?
>Już nie ma - nasze. Tera jest szambo Drobnera:
>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?

Twoje i czyje?

>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
>SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN
>II. Prawa Uczestników
>§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*
>*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.




Serio?

Pokazałem że odpowiedzi kasują możliwosc kasowania .

Jaki cel ma to teraz robisz.

Ja sam po tym jak udzieliłem testowej odpowiedzi nie mogę usunąć wypowiedzi.

Nie ma spisku.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Bo nasze to czyje?
>>Już nie ma - nasze. Tera jest szambo Drobnera:
>>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
>Twoje i czyje?
Już nie ma nasze i moje. Tera jest szambo Drobnera:
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 17:50 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>Już nie ma nasze i moje.

Ale potrafisz podać osobę zbieżna?

Wówczas liczba mnoga ma sens.


>§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać

Dlaczego spamujesz tymi wpisami?
Nie rozumiesz mechaniki forum?



Duch Prawdy (14787 punktów)
>Ale potrafisz podać osobę zbieżna?
Wyjaśnię ci to, jeśli Forum powróci.
>Nie rozumiesz mechaniki forum?
Jakiego forum, o czym ty mówisz, tera jest szambo Drobnera:
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 18:12 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Ale potrafisz podać osobę zbieżna?
>Wyjaśnię ci to, jeśli Forum powróci.

A co tu wyjaśniać. Nasze to liczba mnoga. Kto jest ta druga osoba co czyni forum nasze.

Używasz....Nasze....ale argumentów brak.



>>Nie rozumiesz mechaniki forum?
>Jakiego forum, o czym ty mówisz, tera jest szambo Drobnera:
>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
>

Czego nie rozumiesz? Prostego mechanizmu .

Ja też nie mogę usuwać wpisów na które odpowiedziałem.



Przez co nie mogę usunąć twoich wpisow w tym wątku

Czekaj czekaj .....czy to oznacza że jest to szambo sterowane przez Ducha Prawdy?

Qrwa.....Biczplis
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Ja też nie mogę usuwać wpisów na które odpowiedziałem.
>Przez co nie mogę usunąć twoich wpisow w tym wątku
>Czekaj czekaj .....czy to oznacza że jest to szambo sterowane przez Ducha Prawdy?
>Qrwa.....Biczplis
Nie, to oznacza, że nie wiesz co trzeba w jakiej kolejności zrobić.

Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 18:32 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ja też nie mogę usuwać wpisów na które odpowiedziałem.
>>Przez co nie mogę usunąć twoich wpisow w tym wątku
>>Czekaj czekaj .....czy to oznacza że jest to szambo sterowane przez Ducha Prawdy?
>>Qrwa.....Biczplis
>Nie, to oznacza, że nie wiesz co trzeba w jakiej kolejności zrobić.
>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś

Czyli ja nie mogę usunąć twoich wpisów a ty Drobnera.

Ty bo on steruje forum a ja bo nie wiem co trzeba w jakiej kolejności zrobić.


Ja pierd0le.

Reasumując .

Piszesz nasze forum .

Ale co to znaczy i kim jest tajemnicza osoba nie powiesz.

Ja nie mogę kasowac bo źle coś robię ty bo forum steruje Drobner.


Pozwolisz mi usunąć twoje wypowiedzi?
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Pozwolisz mi usunąć twoje wypowiedzi?
Jesteś autorem wątku, nie musisz mnie prosić o pozwolenie.

Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 19:05 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Pozwolisz mi usunąć twoje wypowiedzi?
>Jesteś autorem wątku, nie musisz mnie prosić o pozwolenie.


Nie prawda. Nie mogę . Twoich wypoedzi nie da się usunąć.

>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
>

Dlaczego piszesz nasze skoro jesteś jedną osoba?

Przestań spamować. Forum wymaga zmian . Twoje zachowanie to trolling.
22-02-2023 19:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Pozwolisz mi usunąć twoje wypowiedzi?
>>Jesteś autorem wątku, nie musisz mnie prosić o pozwolenie.
>Nie prawda. Nie mogę . Twoich wypoedzi nie da się usunąć.
>>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
>>
>Dlaczego piszesz nasze skoro jesteś jedną osoba?
>Przestań spamować. Forum wymaga zmian . Twoje zachowanie to trolling.



O dało się usunąć .....bo nie odpoiedzialem.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Przestań spamować. Forum wymaga zmian . Twoje zachowanie to trolling.
Gdy walczyłeś z "psami cr" nie pisałem, że spamujesz, gdy ja walczę o Forum zarzucasz mi trolling. Co jest gorsze, nazwanie psami użytkowników Forum, czy złamanie Regulaminu Forum i nierówne traktowanie użytkowników? Dla mnie gorszą rzeczą jest złamanie Regulaminu i traktowanie mnie jak użytkownika drugiej kategorii. Duduś i pis dzielcy złamali Konstytucję i się na nią powołują, Drobner złamał Regulamin i się na niego powołuje. Putin działa pod fałszywą flagą i Drobner działa pod fałszywą flagą. SZAMBO DUDUSIA, SZAMBO PIS DZIELCÓW, SZAMBO PUTINA, SZAMBO DROBNERA - SYF!
>O dało się usunąć .....bo nie odpoiedzialem.
Nie dlatego, że nie odpowiedziałeś, ale dlatego, że przysługują ci Prawa, które mi nie przysługują, bo ja jestem użytkownikiem drugiej kategorii w tym szambie Drobnera, mi zablokowano możliwość usuwania:
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>>Przestań spamować. Forum wymaga zmian . Twoje zachowanie to trolling.
>Gdy walczyłeś z "psami cr" nie pisałem, że spamujesz, gdy ja walczę o Forum zarzucasz mi trolling. Co jest gorsze, nazwanie psami użytkowników Forum, czy złamanie Regulaminu Forum i nierówne traktowanie użytkowników? Dla mnie gorszą rzeczą jest złamanie Regulaminu i traktowanie mnie jak użytkownika drugiej kategorii. Duduś i pis dzielcy złamali Konstytucję i się na nią powołują, Drobner złamał Regulamin i się na niego powołuje. Putin działa pod fałszywą flagą i Drobner działa pod fałszywą flagą. SZAMBO DUDUSIA, SZAMBO PIS DZIELCÓW, SZAMBO PUTINA, SZAMBO DROBNERA - SYF!

Patrz temat w jakim odpowiadasz.

Dwa. Nie masz innych praw niż ja .

>>O dało się usunąć .....bo nie odpoiedzialem.
>Nie dlatego, że nie odpowiedziałeś, ale dlatego, że przysługują ci Prawa, które mi nie przysługują, bo ja jestem użytkownikiem drugiej kategorii w tym szambie Drobnera, mi zablokowano możliwość usuwania:

Bzdury qrwa.....chciałem własnie romaro wywalic dla przykładu ale nie mogę ......no i UJ .

Romaro steruje forum....wiesz co, mogę co nie co o nim powiedzic....ale qrwa nie wymyślę z tyłka spisku.

>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?

Dlaczego piszesz nasze skoro ty jesteś jeden.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Pozwolisz mi usunąć twoje wypowiedzi?
>>Jesteś autorem wątku, nie musisz mnie prosić o pozwolenie.
>Nie prawda. Nie mogę . Twoich wypoedzi nie da się usunąć.
Nie da się, a jednak usunąłeś.
< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >
Autor wątku "Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje." ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899924 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje." (900021)
Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
odpowiadając na tę wiadomość.
Wiadomość wysłana automatycznie.

To ja jestem użytkownikiem drugiej kategorii, mi zablokowano możliwość usuwania:
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 19:29 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>>Pozwolisz mi usunąć twoje wypowiedzi?
>>>Jesteś autorem wątku, nie musisz mnie prosić o pozwolenie.
>>Nie prawda. Nie mogę . Twoich wypoedzi nie da się usunąć.
>Nie da się, a jednak usunąłeś.
>< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >Autor wątku "Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje." ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899924 )
>usunął Twoją wypowiedź "Odp: Racjonalizm w stosunkach społecznych nie istnieje." (900021)
>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
>Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
>odpowiadając na tę wiadomość.
>Wiadomość wysłana automatycznie.

>To ja jestem użytkownikiem drugiej kategorii, mi zablokowano możliwość usuwania:


Serio? Tymczasem Duch Prawdy.

Autor wątku "Chamidło," ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Oszust i hipokryta" (899789)

Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
odpowiadając na tę wiadomość.

Manipulacja. Możesz usuwać wypowiedzi tak jak każdy.

I tak jak każdy nie może usunąć wypoedzi na które została udzielona wypiwdz.

>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
>

Dlaczego piszesz nasze skoro ty jesteś jedną osoba?

Dlaczego robisz szambo z tego forum?





Ps. Drobner napisz tu coś to aż sobie usunę i weź mu napisz coś niech sobie usunie w swoim wątku.

Róbcie screeny
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Serio? Tymczasem Duch Prawdy.
>Autor wątku "Chamidło," ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516 )
>usunął Twoją wypowiedź "Odp: Oszust i hipokryta" (899789)
>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
>Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
>odpowiadając na tę wiadomość.
>Manipulacja. Możesz usuwać wypowiedzi tak jak każdy.
Skoro masz problemy z pamięcią to wróć tu:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899802

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 19:47 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Serio? Tymczasem Duch Prawdy.
>>Autor wątku "Chamidło," ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516 )
>>usunął Twoją wypowiedź "Odp: Oszust i hipokryta" (899789)
>>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
>>Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
>>odpowiadając na tę wiadomość.
>>Manipulacja. Możesz usuwać wypowiedzi tak jak każdy.
>Skoro masz problemy z pamięcią to wróć tu:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899802
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?

No możesz usuwać .

W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>No możesz usuwać .
>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
Możesz więcej, możesz w swoich wątkach usuwać wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, ja takiej możliwości zostałem pozbawiony. Twoje mogę usuwać, jego nie. Jestem gorzej traktowany niż inni. Dla mnie to już nie jest uczciwe Forum, w którym mam te same Prawa co inni użytkownicy.
SZAMBO DROBNERA

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 20:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>>No możesz usuwać .
>>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
>Możesz więcej, możesz w swoich wątkach usuwać wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, ja takiej możliwości zostałem pozbawiony. Twoje mogę usuwać, jego nie. Jestem gorzej traktowany niż inni. Dla mnie to już nie jest uczciwe Forum, w którym mam te same Prawa co inni użytkownicy.
>SZAMBO DROBNERA
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Bzdura. Wszystkie wypoedzi mają odpowiedź ....więc jak qrwa chcesz je usunąć.

Nie zrobisz tego tak jak ja nie mogłe.
22-02-2023 20:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>>>No możesz usuwać .
>>>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
>>Możesz więcej, możesz w swoich wątkach usuwać wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, ja takiej możliwości zostałem pozbawiony. Twoje mogę usuwać, jego nie. Jestem gorzej traktowany niż inni. Dla mnie to już nie jest uczciwe Forum, w którym mam te same Prawa co inni użytkownicy.
>>SZAMBO DROBNERA
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Bzdura. Wszystkie wypoedzi mają odpowiedź ....więc jak qrwa chcesz je usunąć.
>Nie zrobisz tego tak jak ja nie mogłe.

Jak sam sobie odpowiem to też tracę to prawo.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>>>No możesz usuwać .
>>>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
>>Możesz więcej, możesz w swoich wątkach usuwać wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, ja takiej możliwości zostałem pozbawiony. Twoje mogę usuwać, jego nie. Jestem gorzej traktowany niż inni. Dla mnie to już nie jest uczciwe Forum, w którym mam te same Prawa co inni użytkownicy.
>>SZAMBO DROBNERA
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Bzdura. Wszystkie wypoedzi mają odpowiedź ....więc jak qrwa chcesz je usunąć.
Bzdura, są wypowiedzi, które nie mają odpowiedzi i nie mogę ich usunąć.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 20:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>>>>No możesz usuwać .
>>>>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
>>>Możesz więcej, możesz w swoich wątkach usuwać wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, ja takiej możliwości zostałem pozbawiony. Twoje mogę usuwać, jego nie. Jestem gorzej traktowany niż inni. Dla mnie to już nie jest uczciwe Forum, w którym mam te same Prawa co inni użytkownicy.
>>>SZAMBO DROBNERA
>>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>>Bzdura. Wszystkie wypoedzi mają odpowiedź ....więc jak qrwa chcesz je usunąć.
>Bzdura, są wypowiedzi, które nie mają odpowiedzi i nie mogę ich usunąć.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Które.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>>>>>No możesz usuwać .
>>>>>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
>>>>Możesz więcej, możesz w swoich wątkach usuwać wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, ja takiej możliwości zostałem pozbawiony. Twoje mogę usuwać, jego nie. Jestem gorzej traktowany niż inni. Dla mnie to już nie jest uczciwe Forum, w którym mam te same Prawa co inni użytkownicy.
>>>>SZAMBO DROBNERA
>>>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>>>Bzdura. Wszystkie wypoedzi mają odpowiedź ....więc jak qrwa chcesz je usunąć.
>>Bzdura, są wypowiedzi, które nie mają odpowiedzi i nie mogę ich usunąć.
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Które.
A to poszukaj sobie w moich wątkach.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 20:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>>Które.
>A to poszukaj sobie w moich wątkach.


Sprawdziłem. Nim pisałeś że mnie możesz usuwać wątki miały już odpowiedzi . Przez kogoś lub przez Drobnera sam sobie.

Jak jest inaczej wskaż .

Wskaż kim jest ktoś tajemniczy nasze forum.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Które.
>>A to poszukaj sobie w moich wątkach.
>Sprawdziłem. Nim pisałeś że mnie możesz usuwać wątki miały już odpowiedzi . Przez kogoś lub przez Drobnera sam sobie.
>Jak jest inaczej wskaż .
Kłamiesz! Nie sprawdziłeś, są wątki bez odpowiedzi. Na tym kończę rozmowę z kłamczuchem. Pa!

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 20:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Które.
>>>A to poszukaj sobie w moich wątkach.
>>Sprawdziłem. Nim pisałeś że mnie możesz usuwać wątki miały już odpowiedzi . Przez kogoś lub przez Drobnera sam sobie.
>>Jak jest inaczej wskaż .
>Kłamiesz! Nie sprawdziłeś, są wątki bez odpowiedzi. Na tym kończę rozmowę z kłamczuchem. Pa!
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Wskaż . W czy masz problem. Wskazujesz ja przepraszam .

Czekam.....aż mnie przeprosisz.

Aha....

Sprawdziłem. Nim pisałeś że mnie możesz usuwać wątki miały już odpowiedzi . Przez kogoś lub przez Drobnera sam sobie



Wyraźnie napisałem do którego momentu.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>>Które.
>>>>A to poszukaj sobie w moich wątkach.
>>>Sprawdziłem. Nim pisałeś że mnie możesz usuwać wątki miały już odpowiedzi . Przez kogoś lub przez Drobnera sam sobie.
>>>Jak jest inaczej wskaż .
>>Kłamiesz! Nie sprawdziłeś, są wątki bez odpowiedzi. Na tym kończę rozmowę z kłamczuchem. Pa!
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Wskaż . W czy masz problem. Wskazujesz ja przepraszam .
Nie przeginaj farmer, zajrzyj sobie do wątku jak cię to interesuje, nic ci nie będę wskazywał, a twoich przeprosin nie potrzebuję.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 20:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Które.
>>>>>A to poszukaj sobie w moich wątkach.
>>>>Sprawdziłem. Nim pisałeś że mnie możesz usuwać wątki miały już odpowiedzi . Przez kogoś lub przez Drobnera sam sobie.
>>>>Jak jest inaczej wskaż .
>>>Kłamiesz! Nie sprawdziłeś, są wątki bez odpowiedzi. Na tym kończę rozmowę z kłamczuchem. Pa!
>>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>>Wskaż . W czy masz problem. Wskazujesz ja przepraszam .
>Nie przeginaj farmer, zajrzyj sobie do wątku jak cię to interesuje, nic ci nie będę wskazywał, a twoich przeprosin nie potrzebuję.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.



Nie przeginaj?

Pokaż ta wypowiedź bez odpowiedzi.
Niech to forum zobaczy.


Jeszcze człowieka kłamcą nazwie.

Czekam na przeprosiny Ducha prawdy za nazwanie mnie kłamcą ...



Nasze forum..

Nasze? Kim jest tajemniczy drugi ktoś .
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Nie przeginaj farmer, zajrzyj sobie do wątku jak cię to interesuje, nic ci nie będę wskazywał, a twoich przeprosin nie potrzebuję.
>Nie przeginaj?
>Pokaż ta wypowiedź bez odpowiedzi.
>Niech to forum zobaczy.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899691

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>>Nie przeginaj farmer, zajrzyj sobie do wątku jak cię to interesuje, nic ci nie będę wskazywał, a twoich przeprosin nie potrzebuję.
>>Nie przeginaj?
>>Pokaż ta wypowiedź bez odpowiedzi.
>>Niech to forum zobaczy.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899691
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Zrób screena że swojego konta
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>Nie przeginaj farmer, zajrzyj sobie do wątku jak cię to interesuje, nic ci nie będę wskazywał, a twoich przeprosin nie potrzebuję.
>>>Nie przeginaj?
>>>Pokaż ta wypowiedź bez odpowiedzi.
>>>Niech to forum zobaczy.
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899691
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Zrób screena że swojego konta
Nie bądź dzieckiem, nie będę się bawił w pierdoły.
SZAMBO DROBNERA

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>>>>Nie przeginaj farmer, zajrzyj sobie do wątku jak cię to interesuje, nic ci nie będę wskazywał, a twoich przeprosin nie potrzebuję.
>>>>Nie przeginaj?
>>>>Pokaż ta wypowiedź bez odpowiedzi.
>>>>Niech to forum zobaczy.
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899691
>>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>>Zrób screena że swojego konta
>Nie bądź dzieckiem, nie będę się bawił w pierdoły.
>SZAMBO DROBNERA
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Uswałes moje wypowiedzi do Drobnera .

Tylko ty widzisz przyciski usuń . Nikt nie może tego widzieć prócz ciebie

Ja byłem jako jedyny który z nim pisałem więc jego wypowiedzi miały odpowoedz od mnie.

Po skasowaniu powinno być widac przycisk usuń.

Zrób screen tego postu Drobnera
Duch Prawdy (14787 punktów)
19-02-2023 14:37 Nie na temat
Ocena 1 na 3
Drobner (18771 punktów)
Pokaż wypowiedzi autora (5085) ... po imieniu
>... uważam, że rzeczy należy nazywać po imieniu.

Duch Prawdy:
Chamidło,
które nazywa ludzi psami, śmieciami...
...
i cenzor
...
( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516)

To bądź konsekwentny w tym nazywaniu:

Mankiewicz (ksywa 'Duch Prawdy') - Chamidło,
które nazywa ludzi zwierzętami
i cenzor.

Pasuje doskonale.

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Odpowiedz.. | Oceń na | | Na temat | Usuń


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>19-02-2023 14:37 Nie na temat
> Ocena 1 na 3
>Drobner (18771 punktów)
>Pokaż wypowiedzi autora (5085) ... po imieniu
>>... uważam, że rzeczy należy nazywać po imieniu.
>Duch Prawdy:
>Chamidło,
>które nazywa ludzi psami, śmieciami...
>...
>i cenzor
>...
>( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516)
>To bądź konsekwentny w tym nazywaniu:
>Mankiewicz (ksywa 'Duch Prawdy') - Chamidło,
>które nazywa ludzi zwierzętami
>i cenzor.
>Pasuje doskonale.
>'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
>www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
> Odpowiedz.. | Oceń na | | Na temat | Usuń
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.



A co to?

Zrób screen swojego ekranu.

Ja zrobiłem przed i po. W czym masz problem.

No qrwa . Może ten jabenay tajemniczy przycisk nie istnieje z jakiegoś powodu

Ale tylko ty to widzisz . Skoro ta wypiwdz nie ma odpowiedzi albo poprzez usunięcie moje odpiedzibtak została to ta funkcja powinna tam być.



Qrwa...no ja bym tak zrobił. Szach mat byłby .
Duch Prawdy (14787 punktów)
Wkleiłem ci link, skoro nie widzisz, że wypowiedź jest bez odpowiedzi toś ślepy, albo głupi.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 20:12 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>>Serio? Tymczasem Duch Prawdy.
>>>Autor wątku "Chamidło," ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516 )
>>>usunął Twoją wypowiedź "Odp: Oszust i hipokryta" (899789)
>>>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
>>>Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
>>>odpowiadając na tę wiadomość.
>>>Manipulacja. Możesz usuwać wypowiedzi tak jak każdy.
>>Skoro masz problemy z pamięcią to wróć tu:
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899802
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>No możesz usuwać .
>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.

Panowie, dokąd zmierza ten Wasz dialog? Ja za bardzo się nie znam (jesteście tutaj dłużej) ale skoro Farmer odpowiedział na mój wpis - o tutaj;


to nie mógł już usunąć mojej wypowiedzi. Co najwyżej mógł zaznaczyć jako nie na temat. Jeśli się mylę, to sorry.
farmer (22440 punktów)
>>>>Serio? Tymczasem Duch Prawdy.
>>>>Autor wątku "Chamidło," ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516 )
>>>>usunął Twoją wypowiedź "Odp: Oszust i hipokryta" (899789)
>>>>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
>>>>Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
>>>>odpowiadając na tę wiadomość.
>>>>Manipulacja. Możesz usuwać wypowiedzi tak jak każdy.
>>>Skoro masz problemy z pamięcią to wróć tu:
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899802
>>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>>Przypomniałeś że usunołes czy co przypominasz?
>>No możesz usuwać .
>>W czym masz problemem. Ja nie mogę nic więcej niz ty.
>Panowie, dokąd zmierza ten Wasz dialog? Ja za bardzo się nie znam (jesteście tutaj dłużej) ale skoro Farmer odpowiedział na mój wpis - o tutaj;
>to nie mógł już usunąć mojej wypowiedzi. Co najwyżej mógł zaznaczyć jako nie na temat. Jeśli się mylę, to sorry.
>

Zrobiłem to teraz....w ramach szukania qrwa przycisku....usun wpizdu wszystko.

Udało się na szaro zrobić...jedynie.
Ale nie ma to związku że piszesz nie na temat.

BTW...moze ja też jestem drugiej kategorii bo nie mam praw do usuwania wszystkiego i wszystkich.

Ale chłop se ubzdural że Drobner blokuje mu moLiwoscin kasacji .

Co jest bzdura wg mnie.
22-02-2023 20:23 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Zrobiłem to teraz....w ramach szukania qrwa przycisku....usun wpizdu wszystko.
>Udało się na szaro zrobić...jedynie.

No to teraz zaznaczyłeś wszystkie wypowiedzi jako nie na temat, oprócz Twojego wpisu rozpoczynającego wątek.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Panowie, dokąd zmierza ten Wasz dialog?
Mogę odpowiedzieć tylko za siebie, mój zmierza do przywrócenia Forum, bo na razie jest SZAMBO DROBNERA.
>Ja za bardzo się nie znam (jesteście tutaj dłużej) ale skoro Farmer odpowiedział na mój wpis - o tutaj;
>to nie mógł już usunąć mojej wypowiedzi.
Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 20:33 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Panowie, dokąd zmierza ten Wasz dialog?
>Mogę odpowiedzieć tylko za siebie, mój zmierza do przywrócenia Forum, bo na razie jest SZAMBO DROBNERA.
>>Ja za bardzo się nie znam (jesteście tutaj dłużej) ale skoro Farmer odpowiedział na mój wpis - o tutaj;
>>to nie mógł już usunąć mojej wypowiedzi.
>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.



Dokładnie bo nikt na nią nie odpowiedział. A drobner nie może usunąć swoich wypowiedzi w twoim wątku bo ty tylko możesz usuwać wypoedzi jego o ile nikt na nie nie odpiedzial.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Panowie, dokąd zmierza ten Wasz dialog?
>>Mogę odpowiedzieć tylko za siebie, mój zmierza do przywrócenia Forum, bo na razie jest SZAMBO DROBNERA.
>>>Ja za bardzo się nie znam (jesteście tutaj dłużej) ale skoro Farmer odpowiedział na mój wpis - o tutaj;
>>>to nie mógł już usunąć mojej wypowiedzi.
>>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Dokładnie bo nikt na nią nie odpowiedział. A drobner nie może usunąć swoich wypowiedzi w twoim wątku bo ty tylko możesz usuwać wypoedzi jego o ile nikt na nie nie odpiedzial.
>
Coś ci z główką nie klapuje, nie drobner nie może usunąć swoich wypowiedzi, tylko ja nie mogę usunąć jego, pomimo, że nikt na nie nie odpowiedział.
SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA)

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>>>Panowie, dokąd zmierza ten Wasz dialog?
>>>Mogę odpowiedzieć tylko za siebie, mój zmierza do przywrócenia Forum, bo na razie jest SZAMBO DROBNERA.
>>>>Ja za bardzo się nie znam (jesteście tutaj dłużej) ale skoro Farmer odpowiedział na mój wpis - o tutaj;
>>>>to nie mógł już usunąć mojej wypowiedzi.
>>>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.
>>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>>Dokładnie bo nikt na nią nie odpowiedział. A drobner nie może usunąć swoich wypowiedzi w twoim wątku bo ty tylko możesz usuwać wypoedzi jego o ile nikt na nie nie odpiedzial.
>>
>Coś ci z główką nie klapuje, nie drobner nie może usunąć swoich wypowiedzi, tylko ja nie mogę usunąć jego, pomimo, że nikt na nie nie odpowiedział.
>SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA)
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Wskaż. Jesteś gołosłowny.


Zrób screen tej wypowiedzi.


Pro tip.
Na komputerze prinscrn do painta zapisz wklej.

N a telefonie zrzut ekranu wstaw etc.

Wskaż kim jest tajemnicza osoba że piszesz nasze forum.
22-02-2023 21:08 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.

Aha, czyli musiałby w tym układzie usunąć wpis , którym zapoczątkował wątek a który ja skomentowałem, czy też wpis poniżej mojej wypowiedzi o treści "Test"?
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.
>Aha, czyli musiałby w tym układzie usunąć wpis , którym zapoczątkował wątek a który ja skomentowałem, czy też wpis poniżej mojej wypowiedzi o treści "Test"?
Poniżej.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.
>Aha, czyli musiałby w tym układzie usunąć wpis , którym zapoczątkował wątek a który ja skomentowałem, czy też wpis poniżej mojej wypowiedzi o treści "Test"?
>

Czyli twojej już nie usunę bo ma odpowiedź

Duch prawdy odebrał mi prawo do usunięcia.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.
>>Aha, czyli musiałby w tym układzie usunąć wpis , którym zapoczątkował wątek a który ja skomentowałem, czy też wpis poniżej mojej wypowiedzi o treści "Test"?
>>
>Czyli twojej już nie usunę bo ma odpowiedź
>Duch prawdy odebrał mi prawo do usunięcia.
Nic ci nie odebrałem, usuń moją, skasuj swoją i usuniesz Berzeracka.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>>>Jeśli usunie swoją, to będzie mógł usunąć twoją.
>>>Aha, czyli musiałby w tym układzie usunąć wpis , którym zapoczątkował wątek a który ja skomentowałem, czy też wpis poniżej mojej wypowiedzi o treści "Test"?
>>>
>>Czyli twojej już nie usunę bo ma odpowiedź
>>Duch prawdy odebrał mi prawo do usunięcia.
>Nic ci nie odebrałem, usuń moją, skasuj swoją i usuniesz Berzeracka.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


To zrób to samo u siebie.

Pokaż screen co cię blokuje. Bo robi się to nudne.

Pokaż wszystkim ten wpis Drobnera którego nie mozesz usunąć

Duch Prawdy (14787 punktów)
Spadaj trollu.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>Spadaj trollu.

Było tak odrazu.

Widać boisz się pokazać screenu. Bo po tym jak uswałes moje wypowiedzi do Drobnera nie chcesz pokazać jak to wygląda u ciebie

Nasze forum. Twoje i czyje?


Print screen ....i cyk. Skoro jest wypiwdz bez odpowiedzi to możesz ją usunąć.

Tylko ty to widzisz.

Ja nie . Co ja mogę ? Czekać.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Ja nie . Co ja mogę ? Czekać.
Czekaj misiu, może DUCH ześle ci kiedyś trochę rozumu.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>Ja nie . Co ja mogę ? Czekać.
>Czekaj misiu, może DUCH ześle ci kiedyś trochę rozumu.

Czekaj aż Nasze forum to będziesz ty i kto?

Póki co uroiles sobie że nie możesz usunąć posta

Za to usuwasz moje posty . Więc pokaż ten wolny post Drobnera .

To nic trudnego. Jesteś gołosłowny. Więc twoje misie nic nie znaczą.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Strugać farmera fajna rzecz, dobrze się bawiłem, ale nie mam już czasu.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899924#w900065


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>Strugać farmera fajna rzecz, dobrze się bawiłem, ale nie mam już czasu.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899924#w900065
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.



Masz te same prawa co ja . Udowodniłem ci to. Ty odchodzisz typowo dla siebie.

Coś o mnie nic merytorycznie.

Jednym słowem . Duch prawdy nie pokaże postu którego nie może usunąć .

Nikt nie jest jasnowidzem. To portal racjonalista a nie NASZE forum....ducha prawdy i nikogo
Berzerac (5671 punktów)

>Czyli twojej już nie usunę bo ma odpowiedź

Ależ nie krępuj się.

>Duch prawdy odebrał mi prawo do usunięcia.

Chyba nikt nikomu tutaj nic nie odebrał. Zakładając jakiś wątek, należy liczyć się z tym, że dyskusja zejdzie na inne tory i trudno nad tym zapanować. Coś o tym wiem.
farmer (22440 punktów)
>>Czyli twojej już nie usunę bo ma odpowiedź
>Ależ nie krępuj się.

Chyba nie rozumiesz że tlumacze ci jak to działa a nie co chce zrobić.

>>Duch prawdy odebrał mi prawo do usunięcia.
>Chyba nikt nikomu tutaj nic nie odebrał. Zakładając jakiś wątek, należy liczyć się z tym, że dyskusja zejdzie na inne tory i trudno nad tym zapanować. Coś o tym wiem.
>

Widzę że ciezko wchodzisz w dyskusję.

Może szambo Drobnera....a nie ważne .
Berzerac (5671 punktów)

>Widzę że ciezko wchodzisz w dyskusję.

Ciężko to ja nie rozumiem takiej dyskusji. Czy masz na myśli tę dyskusję, w której chciałeś usuwać wypowiedzi już na samym początku dyskusji? Mój błąd, że się odezwałem.

>Może szambo Drobnera....a nie ważne .

Szambo mój drogi, to ty sam sobie tutaj robisz. Ja tez nie jestem święty, ale od czasu kiedy nie ma Arminiusa, Maxa, jakoś podejrzanie rzadko odzywają się Thoter i Hamerlik - myślę sobie High Life (prawie osiągnąłem Nirwanę) , być może na forum zapanuje jeszcze porządek i kultura wypowiedzi. Ale myliłem się. Polak jak nie szuka kolejnego wroga, nie jest sobą. To była tylko kwestia czasu.

Reasumując. Ty nienawidzisz Romaro i CR. Okazuje się. że również i Ducha oraz Drobnera ( teraz zapewne i mnie) może jeszcze kogoś jeszcze. I vice versa- w/w darzą cię taką samą "sympatią" Czyli nienawidzimy się systemem pucharowym - każdy z każdym. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem?

To na tym ma polegać na tym forum wymiana doświadczeń, poglądów? Tak ma wyglądać kulturalna dyskusja, nie wzorująca się na kuluarach sejmowych i w kręgach władzy?

Tam, gdzie mieszkam, w tego typu sytuacjach mówi się "dejcie se po szlagu, byndzie recht" Niestety nie dotyczy to sytuacji na forum, gdzie "rozmawiamy" ze sobą wirtualnie. A, podejrzewam, rozwiązałoby to wiele niesnasek i nieporozumień.
farmer (22440 punktów)

>Reasumując. Ty nienawidzisz Romaro i CR. Okazuje się. że również i Ducha oraz Drobnera ( teraz zapewne i mnie) może jeszcze kogoś


Nie....

Fakt usunąłem swoją odpowiedź .....bo Drobner odpisał......

Okazało się że mogę usuwać wpisy Drobnera.
Berzerac (5671 punktów)
>>Reasumując. Ty nienawidzisz Romaro i CR. Okazuje się. że również i Ducha oraz Drobnera ( teraz zapewne i mnie) może jeszcze kogoś
>Nie....
>Fakt usunąłem swoją odpowiedź .....bo Drobner odpisał......
>Okazało się że mogę usuwać wpisy Drobnera.

Moje gratulacje. Jakże szczęśliwy musisz być.
farmer (22440 punktów)
>>>Reasumując. Ty nienawidzisz Romaro i CR. Okazuje się. że również i Ducha oraz Drobnera ( teraz zapewne i mnie) może jeszcze kogoś
>>Nie....
>>Fakt usunąłem swoją odpowiedź .....bo Drobner odpisał......
>>Okazało się że mogę usuwać wpisy Drobnera.
>Moje gratulacje. Jakże szczęśliwy musisz być.
>

Tak. Chwilę zeszło....choć mam wrazenie że i tak nie zrozumiesz.

Może jeszcze w takim razie kilka uwaga tym którzy obrażają innych?
Berzerac (5671 punktów)
>>Widzę że ciezko wchodzisz w dyskusję.
>Ciężko to ja nie rozumiem takiej dyskusji. Czy masz na myśli tę dyskusję, w której chciałeś usuwać wypowiedzi już na samym początku dyskusji? Mój błąd, że się odezwałem.
>>Może szambo Drobnera....a nie ważne .
>Szambo mój drogi, to ty sam sobie tutaj robisz. Ja tez nie jestem święty, ale od czasu kiedy nie ma Arminiusa, Maxa, jakoś podejrzanie rzadko odzywają się Thoter i Hamerlik - myślę sobie High Life (prawie osiągnąłem Nirwanę) , być może na forum zapanuje jeszcze porządek i kultura wypowiedzi. Ale myliłem się. Polak jak nie szuka kolejnego wroga, nie jest sobą. To była tylko kwestia czasu.
>Reasumując. Ty nienawidzisz Romaro i CR. Okazuje się. że również i Ducha oraz Drobnera ( teraz zapewne i mnie) może jeszcze kogoś jeszcze. I vice versa- w/w darzą cię taką samą "sympatią" Czyli nienawidzimy się systemem pucharowym - każdy z każdym. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem?
>To na tym ma polegać na tym forum wymiana doświadczeń, poglądów? Tak ma wyglądać kulturalna dyskusja, nie wzorująca się na kuluarach sejmowych i w kręgach władzy?
>Tam, gdzie mieszkam, w tego typu sytuacjach mówi się "dejcie se po szlagu, byndzie recht" Niestety nie dotyczy to sytuacji na forum, gdzie "rozmawiamy" ze sobą wirtualnie. A, podejrzewam, rozwiązałoby to wiele niesnasek i nieporozumień.
>
Wiecie co? Wszyscy kuźwa jesteście niepoważni. Otrzymałem na maila powiadomienia na moją wypowiedź Farmera i Drobnera. Nagle wypowiedzi zniknęły, pozbawiając mnie odpowiedzi na zawarte w nich zarzuty. A podobno ani farmer ani Duch nie wiedzą, jak się usuwa wypowiedzi. Wiecie co? Dla mnie to jest gównażeria i nie zamierzam więcej brać udziału w tej dziecinadzie. W podchody bawiłem się mając 10 lat.
farmer (22440 punktów)
.
>>
>Wiecie co? Wszyscy kuźwa jesteście niepoważni. Otrzymałem na maila powiadomienia na moją wypowiedź Farmera i Drobnera. Nagle wypowiedzi zniknęły, pozbawiając mnie odpowiedzi na zawarte w nich zarzuty. A podobno ani farmer ani Duch nie wiedzą, jak się usuwa wypowiedzi. Wiecie co? Dla mnie to jest gównażeria i nie zamierzam więcej brać udziału w tej dziecinadzie. W podchody bawiłem się mając 10 lat.

Podobno to Duch nie potrafi usunąć wypowiedzi w swoim temacie wpisow Drobnera.

Jako że powstał ten temat i w nim duch zaczął manifestowac że nie ma równych praw.

To przy pomocy tego tematu i już zawartych wpisów zacząłem udowadniać duchowi kiedy i jak można a kiedy nie można usunąć wypowiedzi.

Pisałem już że żadna wypowiedź nie była usuwana że względu na wpis a wycinana była dla celów pokazowych .

Bardziej prosto tego nie potrafię. Wytłumaczyć.

Czekałem aż Drobenr się wypowie tak żebym zdążył ją usunąć . Dla zasady .
Bo wcześniej nie dałem rady.

Zasady podwazajacej wpis ducha prawdy jak to o. Nie może usuwać Drobnera .
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Chyba nikt nikomu tutaj nic nie odebrał.
Niestety odebrał:
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>Chyba nikt nikomu tutaj nic nie odebrał.
>Niestety odebrał:
>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?


Nasze? Ty i kto.

>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
>SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN
>II. Prawa Uczestników
>§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*
>*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.



Bzdety .

Duch prawdy usuwa moje wątki i nie mam innych praw niż.on.

Przestań spamować to forum.

To nie jest nasze forum .

Gdzie jest screen tematu którego nie możesz usunąć.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>To nie jest nasze forum .
Całkowicie się z tobą zgadzam.

SZAMBO DROBNERA

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>To nie jest nasze forum .
>Całkowicie się z tobą zgadzam.
>SZAMBO DROBNERA
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>

Okazuje się że wypowiedź Drobnera bądź co bądź miła da się usunąć co nie zwłocznie zrobiłem.




Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365