Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy ewolucja zwalnia z czasem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
20-02-2023 14:24chichi23 (3 punktów)Czy ewolucja zwalnia z czasem?
W filmie stworzonym przez Veritasium zatytułowanym „The Longest-Running Evolution Experiment” prof. Richard Lenski mówi, że ewolucja bakterii w eksperymencie dokładniej odpowiada modelowi prawa potęgowego (przedział czasowy 14:00).

Przyznaję, że eksperyment, o którym mowa, jest przeprowadzany w bardzo ograniczonym i regulowanym środowisku, ale czy ten sam model ma zastosowanie w świecie poza eksperymentem? Czy to oznacza, że ​​ewolucja ogólnie spowalnia wraz z upływem czasu? Albo dlaczego tak nie jest?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chichi23 (3 punktów)
>W filmie stworzonym przez Veritasium zatytułowanym "The Longest-Running Evolution
>Experiment" prof. Richard Lenski mówi, że ewolucja bakterii w eksperymencie dokładniej
>odpowiada modelowi prawa potęgowego (przedział czasowy 14:00).
>Przyznaję, że eksperyment, o którym mowa, jest przeprowadzany w bardzo ograniczonym i regulowanym
>środowisku, ale czy ten sam model ma zastosowanie w świecie poza eksperymentem? Czy to oznacza, że
>​​ewolucja ogólnie spowalnia wraz z upływem czasu? Albo dlaczego tak nie jest? vidmate.onl/

issue got solved
Duch Prawdy (14787 punktów)
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
i po moim oświadczeniu, że będę usuwał wypowiedzi tego trolla z moich wątków:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
alsor (3283 punktów)
>Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
>i po moim oświadczeniu, że będę usuwał wypowiedzi tego trolla z moich wątków:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810
>SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN
>II. Prawa Uczestników
>§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*
>*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi:

a ty od kiedy tu jesteś - z 3 lata?

Ja tu pisałem od 2005 chyba, czyli już całe 18 lat mam!

I wtedy było podobnie... w zasadzie tak samo,
no może faktycznie było trochę więcej ludzi.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN
>>II. Prawa Uczestników
>>§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*
>>*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi:
>a ty od kiedy tu jesteś - z 3 lata?
W SZAMBIE od 3 dni.
>Ja tu pisałem od 2005 chyba, czyli już całe 18 lat mam!
>I wtedy było podobnie... w zasadzie tak samo,
Kto, kiedy złamał Regulamin, kogo nielegalnie pozbawiono Praw?

Duch Prawdy... user gorszego sortu...

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365