Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy kapitalizm jest faszystowski?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
27-05-2023 21:09Hamerlik Konopka (19903 punktów)Czy kapitalizm jest faszystowski?
Ocena 1 na 1
>Różne odmiany faszyzmu charakteryzuje się jako skrajnie prawicowe ze względu na przekonanie ich zwolenników i ideologów jakoby to określona grupa ludzi była lepsza od innej i miała prawo dominować nad innymi grupami, które są, jej zdaniem, gorsze.
pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm

Od pewnego poziomu rozwoju własności kapitalisty, nie chodzi już o żadne zaspokojenie potrzeb ani też o zapewnienie sobie bezpieczeństwa czy środków przetrwania, od pewnego poziomu rozwoju własności chodzi już tylko o władzę człowieka nad człowiekiem.

Dlatego pytam czy u podstaw kapitalizmu leży ideologia faszystowska, tj. głębokie przekonanie o istnieniu nad i podludzi?

Skąd parcie na kolejne przejęcia?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów) Sprzeczności "uczonego zwierzęcia"
>Od pewnego poziomu rozwoju własności kapitalisty, nie chodzi już o żadne zaspokojenie potrzeb ani też o zapewnienie sobie bezpieczeństwa czy środków przetrwania, od pewnego poziomu rozwoju własności chodzi już tylko o władzę człowieka nad człowiekiem.
W świecie zwierząt tego typu zjawisko jest czymś naturalnym Czy w takim razie wszystkie zwierzęta są faszystami? Z punktu widzenia metody naukowej nic nie odróżnia mężczyzn i kobiet od innych zwierząt: człowiek jest zwierzęciem jak każde inne. Człowiek nie jest jedynym zwierzęciem, które myśli, ale jest jedynym, które myśli, że nie jest zwierzęciem.
Sprzeczności "uczonego zwierzęcia", tak podsumuję twoje filozoficzno umysłowe rozterki.
27-05-2023 23:25 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)Odp: Sprzeczności "uczonego zwierzęcia"
>>Od pewnego poziomu rozwoju własności kapitalisty, nie chodzi już o żadne zaspokojenie potrzeb ani też o zapewnienie sobie bezpieczeństwa czy środków przetrwania, od pewnego poziomu rozwoju własności chodzi już tylko o władzę człowieka nad człowiekiem.
>W świecie zwierząt tego typu zjawisko jest czymś naturalnym Czy w takim razie wszystkie zwierzęta są faszystami? Z punktu widzenia metody naukowej nic nie odróżnia mężczyzn i kobiet od innych zwierząt: człowiek jest zwierzęciem jak każde inne. Człowiek nie jest jedynym zwierzęciem, które myśli, ale jest jedynym, które myśli, że nie jest zwierzęciem.
>Sprzeczności "uczonego zwierzęcia", tak podsumuję twoje filozoficzno umysłowe rozterki.
>

Ja Cię nie poznaje. Gdzie lewicowe , zacietrzewienie? Może późna pora powoduje że nic takiego teraz nie widzę
28-05-2023 10:22 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)

>W świecie zwierząt tego typu zjawisko jest czymś naturalnym Czy w takim razie wszystkie >zwierzęta są faszystami?

Nie wszystkie zwierzęta są faszystami.
Faszystami są tylko zwierzęta tresowane przez cwańszego człowieka.
Pies tresowany do "obrony" staje faszystą. Ten co go wytresował, może go też używać do ataku na innych.
Faszystowską organizacją jest tzw. solidarność, stworzona przez CIA operacją QRHELPFUL.
CIA poszczuła solidarnościowymi psami polską komunistyczną inteligencję. Potem nie używano solidarnościowej psiarni a teraz znowu ją reaktywowano i się ją używa. Widzimy, że faszystowską "solidarność" stworzyło kilku Żydów. Obecnie, po dojściu żydowskiej agentury CIA do władzy, Żydzi ambitnym idiotom z "solidarności" rozdają medale i książeczki "prześladowanych". CIA teraz daje do łap solidarnościowym faszystom broń i wysyła na wojnę z sąsiadem.
To już jest taka polska tradycja. W 1920 r. zainstalowali się w Polsce Brytyjczycy i od razu Polak zaczął szaleć z nienawiści do tych, których Brytyjczycy zaatakowali, czyli: Żydów, Niemców i komunistów. W 1920 r. Żydzi niemieccy przejęli częściową władzę nad rosyjską bazą surowcową i pozostało im stworzyć drogi transportu do Niemiec.

pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_Polski

Sto lat temu mieliśmy taką rządzącą nami misję, która rządziła nami, bez udziału Żydów a nawet wbrew nim, jak dzisiaj rządzą nami Żydzi opłacani przez CIA.
Roman Dmowski był agentem brytyjskim, polskim faszystą, którego teraz, tak jak faszystowską solidarnosć, reaktywowano i zaczęto używać do kolejnej wojny, o utrzymanie hegemonii.
Utrata przez Brytyjczyków hegemonii kosztowała świat dziesiątki milionów ofiar i tragedii.
Lord Halifax, największy zbrodniarz, jeździł po świecie i rozbijał sojusze Osi Berlin Rzym Tokio.
Dzisiaj Amerykanie stracili hegemonię i ostatkiem sił próbują, tak jak Brytyjczycy, wywołać wojnę światową.
Dzisaij mamy identyczną sytuację. Amerykańscy Żydzi jeżdżą po świecie i rozbijają sojusze BRICS.
Widzimy i rozumiemy co się dzisiaj dzieje, dlatego musimy na nowo spojrzeć na historię sprzed stu lat. Mądrzejsi powinniśmy zrozumieć, kto Niemcom zainstalował: faszyzm i antysemityzm.
Plan Żydów niemieckich był genialny, został zrealizowany w 80%. Gdyby Brytyjczycy nie zorganizowali ludobójstwa w ZSRR, w 1937 r., Europa byłaby BEZPIECZNĄ potęgą.
Czołówkę Żydów niemieckich wymordowała brytyjska agentura i Żydzi sowieccy, których po wykonaniu zadania rozstrzelano.
Faszyzm na Ukrainie stworzyła CIA. Faszystów i nazistów ukraińskich szkolono od 2010 r. posługiwania się bronią amerykańskiej armii kolonialnej NATO, a po zamachu stanu w 2014 r. zwożono broń i amunicję na Ukrainę i szkolono razem z Polakami nienawiści do Rosjan.
Żydzi opłacani przez CIA połączyli: faszystów polskich i ukraińskich i zaatakowali Rosjan.
Żyd Morawiecki z Żydem Zelenskim oprawiają Rosję, a żydowska propaganda ogłupia świat.
Rosja jest strefą bezpieczeństwa Chińczyków i nie da się pokonać żydowskim amerykańskim upadającym hegemonom, Rosji i Chin.
Upadająca Ameryka ssie teraz europejskich wasali. Ktoś będzie musiał buntującym się temu wasalom, twardą pięścią przypominać, kto jest ich panem. Kogo będą do tego używać Żydzi amerykańscy??
Żydzi amerykańscy wsparli finansowo komunistyczny projekt Żydów niemieckich, a potem się przyglądali, jak ich Brytyjczycy z Żydami sowieckimi wymordowali. Dzięki temu Żydzi amerykańscy stali się hegemonami.
Tak działa świat, silniejszy wzmacnia słabych, a potem ich napuszcza na siebie.

28-05-2023 11:01 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>Faszystowską organizacją jest tzw. solidarność,
>Sto lat temu mieliśmy taką rządzącą nami misję, która rządziła nami, bez udziału Żydów a nawet wbrew nim,
Jeżeli piszsz o Polsce ruski trollu, to z większym szacunkiem. Jesteś propagatorem zbrodniczego systemu, który od wieków panował najpierw w carskiej, później bolszewickiej, a teraz Putinowskiej Rosji. Polska przez wieki była pod butem tego zbrodniczego systemu. I to nie Polska, i nie Ukraina jest wrzodem Europy - jak tu na tym forum wprost pisałeś i za co zostałeś zbanowany, panie Thoter vel Mantopy (gdyby ode mnie to zależało, za tego typu oszczerstwa powinna się tobą prokuratura zająć, szczególnie teraz, gdy mamy za naszą wschodnią granicą wojnę).
Jak można być taką bezduszną kanalią? Jak można nie widzieć tego jak ten zbrodniczy, najpierw carski, póżniej bolszewicki, a teraz Putinowski reżim gnębił ludy azjatyckie, Środkową Europę; najeżdżał zbrojnie Ukrainę, Polskę, Czechy, Słowację. Jak można udawać, że wszystkiemu winni Żydzi. Nie wiem czy jesteś bardziej durniem, czy bardziej bezduszną kanalią. Być może te składowe są na tym samym poziomie, ale nawet jeżeli jesteś tylko debilem, to warto przypominać innym jak bardzo szkodliwym.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś propagatorem zbrodniczego systemu, który od wieków panował najpierw w carskiej, później bolszewickiej, a teraz Putinowskiej Rosji.

Zaintrygowałes mnie tym "systemem".
Czy możesz podać jego charakterystykę?

Bo trochę mnie zaskoczyłeś tym, że w Rosji carskiej, potem wśród komunistów, którzy zabili cara a teraz jeszcze wśród rosyjskich wyznawców kapitalizmu panuje wciąż ten sam "system".

Jakie ten "system" ma cechy?

youtu.be/5VCiU1osa3w
romaro (25211 punktów)
>Bo trochę mnie zaskoczyłeś tym, że w Rosji carskiej, potem wśród komunistów, którzy zabili cara a teraz jeszcze wśród rosyjskich wyznawców kapitalizmu panuje wciąż ten sam "system".
>Jakie ten "system" ma cechy?
Mam watpliwości czy znasz historię powszechną skoro zadajesz tak infantylne pytanie. Mentalność ruskich władców jest niezmienna. W ich systemie obywatel zawsze był tylko mięsem armatnim.
Dzisiaj historycy nie mają złudzeń, że Putin zachowuje się jak udzielny car. I to, że chodzi w garniturze niech nikogo nie zmyli. Ja powiem więcej, bzdury jakie tutaj piszesz na temat faszyzmu, mówią więcej o twojej beznadziejnej wiedzy historycznej (ale nie tylko tej wiedzy), że twoje pytanie skierowane już wcale mnie nie dziwi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mentalność ruskich władców jest niezmienna. W ich systemie obywatel zawsze był tylko mięsem armatnim.

Ale to nie jest żadna charakterystyka systemu.

Widzę, że Putin nie zrobił powszechnej mobilizacji mimo, że Rosja przegrała na wielu frontach i też nie spalił wrogów atomem.

Czyli jednak liczy się z ludzkim życiem wbrew temu co twierdzisz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Widzę, że Putin nie zrobił powszechnej mobilizacji

Rosja jest strefą bezpieczeństwa CHIN i każdy kto zaatakował Rosję automatycznie będzie miał do czynienia z Chińczykami, którzy tylko od strony Rosji nie są otoczeni amerykańskimi bazami wojskowymi. Czas gra na korzyść Chin i Rosji. Na Ukraińcach, których Amerykanie używają, testują nowe bronie i nowe techniki walki. Amerykański system Patriot, za ponad miliard dolarów, wystrzelił 32 rakiety za 100 mln dolarów i został trafiony. Pięć trumien zawieziono do Ramstein.
Póki w Polsce będą rządzić Żydzi, Polacy będą kochać potomków banderowców, katów dziadków i ojców i ginąć w interesach Żydów amerykańskich.
Rosji i Chinom nie jest potrzebna mobilizacja, czas zrobi swoje. Czy Amerykanie znajdą innych idiotów, oprócz Polaków i Ukraińców, którzy by finansowali i nadstawiali karku dla amerykańskiego okupanta ??
Nasza specjalność, od stuleci, rozbijania interesów sąsiadom, skończy się kolejną nauczką, płaczem i wizjami odszkodowań.
Mądre narody robią interesy, głupie są używane do wojny.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Widzę, że Putin nie zrobił powszechnej mobilizacji
>Rosja jest strefą bezpieczeństwa CHIN i każdy kto zaatakował Rosję automatycznie będzie miał do czynienia z Chińczykami

Na razie to Ruscy atakują innych, więc co tu się martwić atakami na Rosję.

>Na Ukraińcach, których Amerykanie używają, testują nowe bronie i nowe techniki walki.

Pytałem ile Ukraińcy mieli ręcznych granatów w posiadaniu, kiedy Ruscy zaatakowali, bo chyba niczego innego wtedy nie mieli?
Ale mnie zignorowałes.

Mam przejmować się tym, że Amerykanie dostarczają broń Ukrainie, po tym jak Ruscy próbowali dokonać zaboru Ukrainy?

Nie, nie przejmuję się.
Trafiła kosa na kamień.
Jak ktoś jest agresywnym pojebem to staje się wysoce prawdopodobne, że ten ktoś w wyniku obcej agresji zgonie.

Ruscy poszli na Ukrainę po śmierć i śmierć ich tam spotkała. To nie jest koniec śmierci Rosjan. Dopóki będą zajmować Ukrainę dopóty będą ginąć i tej śmierci nie będzie końca, z amerykańską bronią lub bez niej.

Myślę, że Ruscy przestaną umierać jak już zostawią Ukraińców w spokoju. Ukrainiec to nie Rosjanin.

Co do boga, który ma ochronić Putina, to chyba nawet Putin nie wierzy, że mu bóg pomoże.
Może mu za to pomóc traktowanie Ukraińców jak ludzi a nie jak bydła.

Tobie to też może pomóc.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-05-2023 21:52 
 Ocena-1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Na razie to Ruscy atakują innych,

Ruscy atakują a reżim amerykański rozszerza granice swoich kolonii.
Ruscy zaatakowali zagrażających im faszystów i nazistów stworzonych w tym celu przez Żydów opłaconych przez CIA. Rosjanie działają zgodnie z prawem międzynarodowym, 51 art. karty ONZ.
Reżim amerykański dokańcza to czego mu się nie udało osiągnąć napadając na Europę w XX wieku.
28-05-2023 22:25 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ruscy zaatakowali zagrażających im faszystów i nazistów stworzonych w tym celu przez Żydów opłaconych przez CIA.

Ci faszyści i naziści mają nazwiska.

Ruscy muszą je znać, skoro im zagrażają.

Kogo konkretnie Ruscy zaatakowali?
Podaj nazwiska tych, których chcą zabić.

A potem wyjaśnij dlaczego Ruscy wysyłają sygnały, iz mogą zakończyć swoją wojnę, jeśli Ukraińcy oddadzą im zajęte ziemie, skoro ich celem byli faszyści i naziści?

A zresztą ja Ci odpowiem, od początku celem Putina było dokonanie zaboru Ukrainy i przyłączenie jej do Rosji, cała reszta to same bzdury, które każdy inteligentny człowiek rozpozna. Ruscy swoją propagandę kierują jednak do ludzi niezbyt inteligentych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Może mu za to pomóc traktowanie Ukraińców jak ludzi a nie jak bydła.
>

CIA stworzyła z Ukraińców bydło identyczne z tym, które stworzyła CIA w Polsce operacją QRHELPFUL i napuściła to bydło na polską inteligencję.
Hamerlik ucz swoje dzieci, żeby trzymały się z daleka od polskich: "patriotów", "katolików", budowniczych "wielkiej" Polski i generałów, którzy nas "bronią".
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>CIA stworzyła z Ukraińców bydło

Widziałem wystąpienia Zelenskiego i nie sprawiał wrażenia bydlaka. Wprost przeciwnie wygląda na to, że rosyjska agresja rozwinęła u niego uczucia wyższe.

Na Ukrainę mógłbym pojechać ale do Rosji?
Nie chcę dokończyć życia w jakimś obozie przymusowej pracy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Widziałem wystąpienia Zelenskiego i nie sprawiał wrażenia bydlaka. Wprost przeciwnie wygląda na to, że rosyjska agresja rozwinęła u niego uczucia wyższe.

To nie rosyjska obrona rozwineła w tym Żydzie uczucia wyższe tylko żydowska religia, z której wynika, że Żyd już się rodzi nadczłowiekiem.

>Na Ukrainę mógłbym pojechać?
>

Ciekawe, po co ??
Wczoraj reżim amerykański musiał obciąć wydatki na zbrojenia i finansowanie banderowców.

thehill.co(*)hrPIH-fiscalresponsibility.pdf

Bandyta tnie wydatki na marynarkę wojenną, zmniejszy amerykańską flotę z 298 do 291 okrętów.
Chiny zwiększają liczbę swoich okrętów wojennych o jedną trzecią. Wydatki Pentagonu, pomimo twierdzeń Bidena o wzroście, w rzeczywistości maleją, ponieważ różnica między zwiększonymi wydatkami +3,2% a inflacją w USA +5%jest ujemna, a to oznacza, że ​​Stany Zjednoczone faktycznie rozbrajają zamiast uzbrajać!! Chińska flota liczy obecnie 417 okrętów o ekskluzywnym średnim wieku 13 lat i co roku powiększa swoją flotę o ekwiwalent bojowy całej brytyjskiej Royal Navy.

militarywa(*)saudi-china-j10c-drone-classes

Arabia Saudyjska przestała być klientem amerykańskich fabryk wojen. Kiedyś byli na pierwszym miejscu w zakupach.

Wojna na Ukrainie nieubłaganie zbliża się do końca. Przedwczoraj Ołeksij Kusz, jeden z najważniejszych dziś ukraińskich ekonomistów, zadzwonił z Kijowa i w rozmowie z dziennikarzami oznajmił zdziwionej publiczności, że Ukrainie pozostał tylko rok na wojnę z Rosją. Bo straty demograficzne i finansowe Ukrainy są już tak ogromne, że najpóźniej do końca 2024 roku będzie dla Ukrainy punkt bez powrotu. A naród i państwo ukraińskie definitywnie zniknie w wyniku strat ludzkich i ekonomicznych.

ukraiński ekonomista Jurij Gawryleczko oskarżył zachodnich sojuszników o bezlitosne grabieże zasobów ludzkich Ukrainy. Według Gavrilečka 15 lat temu państwa UE zaczęły masowo okradać ukraińskich studentów. 10 lat temu gimnazjaliści. A 5 lat temu wszyscy, którzy ukończyli przynajmniej szkołę podstawową. Ponieważ plądrowanie ludzi na Ukrainie trwa, powiedział Gawryliczko, na Ukrainie nie pozostanie nikt, kto mógłby ją odbudować po jej zniszczeniu.


Hamerlik musisz pojechać na Ukrainę i zobaczyć, jak się skończyła operacja CIA używania Ukraińców do napaści na Rosję.
Tak samo się to dla nich skończyło, jak używanie nas przez Brytyjczyków, do napaści na Niemców.
Hamerlik weź łopatę i kilof i będziesz odbudowywał Ukrainę i będziesz ich uczył: demokracji i kapitalizmu. W wersji dla biedaków.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Chiny zwiększają liczbę swoich okrętów wojennych o jedną trzecią.

No i super! Teraz będziemy mieli nowego hegemona, dla którego ideologii państwowej i organizacji społecznej nie będzie alternatywy. Teraz wszyscy będziemy musieli być jak Chińczycy. Idealnie z deszczu pod rynnę.

>Wojna na Ukrainie nieubłaganie zbliża się do końca. Przedwczoraj Ołeksij Kusz, jeden z najważniejszych dziś ukraińskich ekonomistów, zadzwonił z Kijowa i w rozmowie z dziennikarzami oznajmił zdziwionej publiczności, że Ukrainie pozostał tylko rok na wojnę z Rosją. Bo straty demograficzne i finansowe Ukrainy są już tak ogromne, że najpóźniej do końca 2024 roku będzie dla Ukrainy punkt bez powrotu. A naród i państwo ukraińskie definitywnie zniknie w wyniku strat ludzkich i ekonomicznych.

Na tym świecie wszystko co się zaczyna musi się skończyć. Nic nie jest wieczne. Bokser może w walce wytrzymać być może 10 rund. Po 10 rundach jest już tak zbity, że jeśli nie przestanie walczyć to po prostu zginie a jego ciało ulegnie rozkładowi.

>ukraiński ekonomista Jurij Gawryleczko oskarżył zachodnich sojuszników o bezlitosne grabieże zasobów ludzkich Ukrainy.

Kto chce żyć na wojnie?
Kto chce żyć tam gdzie wszystko jest zniszczone i nie ma nic?

Rosjanie i Ukraińcy mówiący tym samym językiem, niszczący się wzajemnie to obraz potężnej głupoty. Zniszczyli wiele co ich rodzice budowali latami.

Mnie nigdy nie spotkasz na wojnie.
Prędzej pojadę na najbardziej zgniłe układy a potem w tym zgniłym układzie wykonam swoją krecią robotę podważając grunt pod panowaniem zła.

Nie będę takim głupcem, żeby zniszczyć cokolwiek, co inny tworzyli z ogromnym wysiłkiem w walce o ustalenie, kto tu rządzi. Już prędzej ulegne rządom innych ludzi a potem zarobię co mogę, żeby złych ludzi pozbawić władzy bez żadnych zniszczeń.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>No i super! Teraz będziemy mieli nowego hegemona, dla którego ideologii państwowej i >organizacji społecznej nie będzie alternatywy. Teraz wszyscy będziemy musieli być jak >Chińczycy. Idealnie z deszczu pod rynnę.

Chińczycy nie używają żadnej ideologii państwowej poza swoimi granicami. Nie mordują lokalnych inteligencji i nie zakładają innym "demokratycznych" sejmów składających się z idiotów.
Nie mają armii kolonialnej, którą trzeba utrzymywać. Fasada demokratyczna się wali a zza niej widać obraz nędzy i rozpaczy.

> Zniszczyli wiele co ich rodzice budowali latami.

W Polsce stworzona przez CIA tzw. solidarność zniszczyła dorobek rodziców i nauczyła "polaków" na nich pluć.

>Mnie nigdy nie spotkasz na wojnie.

Już jesteś na wojnie i działasz jako żołnierz polityczny. Wiesz, że jak Wehrmacht wkroczył do ZSRR to miał zakaz brania jeńców politycznych ?? Żołnierz polityczny jest gorszy jak ten co trzyma karabin.

>Prędzej pojadę na najbardziej zgniłe układy a potem w tym zgniłym układzie wykonam swoją krecią >robotę podważając grunt pod panowaniem zła.

Z nikim nigdy nie wejdziesz w układy, bo nie potrafisz kierować się swoim interesem i nie rozumiesz interesu drugiej strony.
Układy muszą zawierać osoby to rozumiejące, nie mające wstawionej nienawiści.
Z Ciebie wychodzi tylko dziecinna głupota i nienawiść. Możesz zawierać układy z dziećmi w piaskownicy i na pewno będą to dobre układy.

>Nie będę takim głupcem, żeby zniszczyć cokolwiek, co inny tworzyli z ogromnym wysiłkiem w walce >o ustalenie, kto tu rządzi. Już prędzej ulegne rządom innych ludzi a potem zarobię co mogę, >żeby złych ludzi pozbawić władzy bez żadnych zniszczeń.

Jak odsuniesz demokratycznie całą agenturę, która nami rządzi i używa do wojny??
Oni dobrze wiedzą, że jak komuś dasz coś za darmo, to ten ktoś, już do końca życia będzie skomlał o więcej. Inni mają elity i te elity walczą o interes przyszłych pokoleń. My mamy demokrację i koronę na orła głowie, tylko nie mamy głowy, która by nami kierowałą.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Z nikim nigdy nie wejdziesz w układy, bo nie potrafisz kierować się swoim interesem i nie rozumiesz interesu drugiej strony.
>Układy muszą zawierać osoby to rozumiejące, nie mające wstawionej nienawiści.
>Z Ciebie wychodzi tylko dziecinna głupota i nienawiść. Możesz zawierać układy z dziećmi w piaskownicy i na pewno będą to dobre układy.

Nie pouczaj mnie, bo nikt tu jeszcze, włącznie ze mną nie wyraził tyle nienawiści co Ty. Sam jesteś opętany nienawiścią do Zachodu i jego kultury. No i jak będziesz się układał z Zachodem skoro przed oczami będziesz widział diabła? Będziesz pakował z diabłem i rozumiał jego interesy?

Co Zachód zniknie z powierzchni Ziemi i cała Ziemię zaleją Chiny i Rosja?

Tak się nie stanie.

Nie ma tu większego żołnierza politycznego od Ciebie. Walczysz tu po stronie Rosji.

W odróżnieniu od Ciebie nie walczę tu ani za Rosję ani za Amerykę ani za Europę ani za Niemcy ani za Polskę.

Walczę tu z panowaniem prymitywnych ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodakowanej własności i z tajną i pośrednią demokracją.

Kapitalizm MUSI być oparty na publicznie jawnym i demokratycznie opodatkowanym kapitale, natomiast demokracja MUSI być publicznie jawna, bezpośrednia i polegać na wyborze zasad nie ludzi.

Walczę tu z prymitywnymi dziadami, którzy uznają, że nic nie wiem i mam spać w stopach.

Walczę o to, żeby prymitywne, chamskie, aroganckie i agresywne dziady opętane kulturą naszych prymitywnych, zwierzęcych przodków przestali mieć znaczenie i organizować nam wszystkim życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Sam jesteś opętany nienawiścią do Zachodu i jego kultury.

O jakiej kulturze Zachodu mówisz, tej co była, czy o tej obecnej "kulturze" ??

>Nie ma tu większego żołnierza politycznego od Ciebie. Walczysz tu po stronie Rosji.

Nie walczę po stronie Rosji tylko po stronie: Polski, Niemiec, Rosji, Czechów i całej Europy a nawet Żydów.


>Walczę tu z panowaniem prymitywnych ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodakowanej >własności i z tajną i pośrednią demokracją.
>Kapitalizm MUSI być oparty na publicznie jawnym i demokratycznie opodatkowanym kapitale, >natomiast demokracja MUSI być publicznie jawna, bezpośrednia i polegać na wyborze zasad nie >ludzi.
>

Kapitalizm i demokracja to nie są ideologie.
Kapitalizm to jest wegetowanie biedaków na łasce tych co mają kapitał.
Demokracja to jest taka zabawa w "rządzenie" dla biedaków. Wymyślona i kierowana przez kapitalistów. Biedakowi to majątku nie przysporzy, tylko go dowartościowuje psychicznie i
daje bardzo dobrze płatną pracę tym, co tych biedaków demokratycznie ogłupiają.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kapitalizm i demokracja to nie są ideologie.

To są ideologie i z tego co wiemy mają się dobrze w Chinach i w Rosji.
Chiny kupują na świcie i pożyczają pieniądze wg zasad kapitalizmu.
Rosjanie sprzedają swoje gaz za euro i dolary.

Własność państwowa wszędzie na świecie okazała się porażką. Wszędzie gdzie tylko rozwinęła się własność państwowa tam też rozwinęły się państwowe mafie.

>Kapitalizm to jest wegetowanie biedaków na łasce tych co mają kapitał.

Nie kapitalizm to system władzy rozproszonej, znacznie efektywniejszy od władzy centralnej, dlatego zresztą władza centralna umarła w wieku państwach, zostając jako relikt w niektórych jak prehistoryczne ryby na dnie oceanu.

>Demokracja to jest taka zabawa w "rządzenie" dla biedaków. Wymyślona i kierowana przez kapitalistów. Biedakowi to majątku nie przysporzy, tylko go dowartościowuje psychicznie i daje bardzo dobrze płatną pracę tym, co tych biedaków demokratycznie ogłupiają.

Demokracja to nadanie każdej jednostce znaczenia i wartości. W demokracji musisz liczyć się ze zdaniem i potrzebami innych ludzi.

Dla osób opętanych ideologią nad i podludzi demokracja jest niezrozumiała, bo oni przywiązują znacznie i wartość tylko do nadludzi, uznając podludzi za bezwartościowych.

W moim przekonaniu każdy człowiek ma wartość i to czego potrzebuje i co ma do powiedzenia ma znaczenie.

W moim przekonaniu ważni są ludzie, ich życie i losy a nie żadne imperia i monumenty.

Dla Ciebie życie ludzkie jest niczym w obliczu piramidy a dla mnie jest dokładnie odwrotnie. Piramida w obliczu ludzkiego życia jest niczym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Kapitalizm i demokracja to nie są ideologie.
>To są ideologie

Ideologia to system koncepcyjnie sformułowanych idei, który wyraża interesy, światopogląd i ideały różnych podmiotów polityki - klas , narodów , społeczeństw, partii politycznych , ruchów społecznych - i działa jako forma sankcjonowania dominacji i władzy istniejącej w społeczeństwie

W definicji ideologii jest mowa o: światopoglądzie i ideałach różnych podmiotów. Kapitalizm to jest tyrania cwaniaków wyciągających zyski z reszty. W kapitalizmie nie ma światopoglądów jest tylko nadzieja w robolach, że dożyją emerytury. Ich światopogląd jest taki, że mają szczęście żyć w najlepszym systemie. Skoro ma się wizję, że żyje się w najlepszym systemie, to już ma się szare komórki wyłączone. Poza kapitalizmem jest tylko gorzej.
Hamerlik, jakie to różne podmioty mają ideały w kapitalizmie ??

>Własność państwowa wszędzie na świecie okazała się porażką. Wszędzie gdzie tylko rozwinęła się >własność państwowa tam też rozwinęły się państwowe mafie.

Prywatne mafie są lepsze ??
Państwowa mafia miała obowiązki wobec społeczeństwa, prywatna mafia nie ma żadnych.
Panstwowe mafie przerodziły się w demokratyczne mafie, które starają się złupić prywatne mafie i podatki inwestować w wizje biedaków, tak aby biedacy ponownie demokratyczną mafię wybrali.
W Chinach też współwłasność wszystkiego, wszystkich obywateli, też okazała się porażką ??
Do tego to trzeba dojrzeć intelektualnie.


>>Kapitalizm to jest wegetowanie biedaków na łasce tych co mają kapitał.
>Nie kapitalizm to system władzy rozproszonej, znacznie efektywniejszy od władzy centralnej, dlatego zresztą władza centralna umarła w wieku państwach, zostając jako relikt w niektórych jak prehistoryczne ryby na dnie oceanu.

Centralne zadłużanie społeczeństwa, przez obcą agenturę, którą sobie społeczeństwo zainstalowało demokratycznie jest lepsze od centralnego planowania ??
Ciekawe jak by wyglądał kapitalizm w Polsce, zaraz po wojnie. Za ile kilogramów zielonego papieru by nas wykupiono w całości ??

>Demokracja to nadanie każdej jednostce znaczenia i wartości. W demokracji musisz liczyć się ze >zdaniem i potrzebami innych ludzi.

Demokracja polega na tym, że jednostka nie ma nic do gadania. Idioci nie liczą się ze zdaniem mądrej jednostki i jeszcze w niej widzą zagrożenia dla swojego "rządzenia", za które im się należy kasa uchwalona przez idiotów na podstawie samooceny.

>Dla osób opętanych ideologią nad i podludzi demokracja jest niezrozumiała, bo oni przywiązują >znacznie i wartość tylko do nadludzi, uznając podludzi za bezwartościowych.

Hamerlik, coś Ci się z religią żydowską pomieszało.

>W moim przekonaniu każdy człowiek ma wartość i to czego potrzebuje i co ma do powiedzenia ma >znaczenie.

Dlatego wprowadzono tzw. wolność słowa i przez mamy jazgot idiotów, który spowodował, że nikt nie wie jaka jest prawda.

>W moim przekonaniu ważni są ludzie, ich życie i losy a nie żadne imperia i monumenty.

Wczoraj zmieniłeś światopogląd ?? Już nie uważasz amerykańskiego imperium za kolebkę wszsytkiego co najlepsze ??

>Dla Ciebie życie ludzkie jest niczym w obliczu piramidy a dla mnie jest dokładnie odwrotnie. >Piramida w obliczu ludzkiego życia jest niczym.
>

To dla mnie życie jest najważniejsze, z okrągłym walczymy przeciw wojnie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kapitalizm to jest tyrania cwaniaków wyciągających zyski z reszty.

To twoja ocena, do której masz prawo ale ja widzę to inaczej.
Kapitalizm to system władzy rozproszonej, który karmi miliardy ludzi na Ziemi.
datacommon(*)&mprop=count&popt=Person&hl=de

>W Chinach też współwłasność wszystkiego, wszystkich obywateli, też okazała się porażką ??

>Własność (łac. prioprietas) - najszersze, podstawowe prawo rzeczowe, pozwalające właścicielowi korzystać z rzeczy i rozporządzać nią z wyłączeniem innych osób
pl.wikipedia.org/wiki/Własność

Nie, wzrost gospodarczy i dobrobytu temu przeczy.
www.tiktok(*)e166/video/7227721582335036677

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Kapitalizm to jest tyrania cwaniaków wyciągających zyski z reszty.
>To twoja ocena, do której masz prawo ale ja widzę to inaczej.
>Kapitalizm to system władzy rozproszonej, który karmi miliardy ludzi na Ziemi.

Nie władzy rozproszonej tylko rozproszonych agentów sterowanych z Waszyngtonu.
Czym tych ludzi karmią ??
Bajkami o wolności i demokracji.
Co amerykański kapitalizm oferuje tym, których wyssał do końca ??

>>Własność (łac. prioprietas) - najszersze, podstawowe prawo rzeczowe, pozwalające właścicielowi >>korzystać z rzeczy i rozporządzać nią z wyłączeniem innych osób

oprócz kapitalistycznej demokratycznej władzy, która właścicieli łupi podatkami a tą kasą dotuje kapitalistyczne mafie. W kapitalizmie robole nie stają się współwłaścicielami wytwarzanego kapitału. Niczym nie różnią się od młotka i łopaty.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W kapitalizmie robole nie stają się współwłaścicielami wytwarzanego kapitału. Niczym nie różnią się od młotka i łopaty.

To jest prawda.

W kapitalizmie robol nie jest człowiekiem, jest tylko zasobem ludzkim.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>W kapitalizmie robole nie stają się współwłaścicielami wytwarzanego kapitału. Niczym nie różnią się od młotka i łopaty.
>To jest prawda.
>W kapitalizmie robol nie jest człowiekiem, jest tylko zasobem ludzkim.
>

NIe tylko w kapitalizmie ale tak jest w każdym wojsku.
Właśnie Polska ma dostarczać najlepsze mięso armatnie rezimowi amerykańskiemu.
Żyd Morawiecki w tym celu otwiera siłownie.
Thoter (6650 punktów)
>>Jesteś propagatorem zbrodniczego systemu, który od wieków panował najpierw w carskiej, później bolszewickiej, a teraz Putinowskiej Rosji.
>Zaintrygowałes mnie tym "systemem".
>

Ciekawe, co odpisze faszystowskie bydle nie mające: wiedzy, inteligencji i kultury??
Faszystowskie bydle z wstawioną nienawiścią, mające się za wielkiego Polaka.
Przedwojenny, taki "wielki" Polak i jeszcze "katolik", miał wstawione nienawiści do: Niemców, Zydów i komunistów.
28-05-2023 13:21 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Przedwojenny, taki "wielki" Polak i jeszcze "katolik", miał wstawione nienawiści do: Niemców, Zydów i komunistów.
Na przykład prezydent Warszawy Starzyński. 27 października 1939 roku został schwytany przez Niemców. Więziono go przez krótki okres czasu na Pawiaku. Potem przewieziono go do Berlina, a następnie umieszczono w obozie koncentracyjnym w Dachau. Prawdopodobnie miał on możliwość ucieczki z niewoli, ale zrezygnował z niej, obawiając się o losy uczestników akcji. 17 października 1943 roku Starzyński został zamordowany przez hitlerowców w obozie koncentracyjnym w Dachau.
Czy strach przed postawieniem ciebie przed prokuraturą wstrzymuje cię przez nazwaniem obozów koncentracyjnych polskimi obozami? Bo w zasadzie już tylko tego stwierdzenia brakuje mi w twoim profilu.
A może z racji tego, że jak piszesz
>Przedwojenny, taki "wielki" Polak i jeszcze "katolik", miał wstawione nienawiści do: Niemców, Zydów i komunistów.
...To były obozy żydowskie, bo nacja ta nienawidziła (jak piszesz) Niemców.

Thoter jeszcze raz, bo może nie zrozumiałeś - Twoje antypolskie wypowiedzi są niezwykle bezczelne i chaniebne Nie interesuje mnie czy piszesz to dlatego, że jesteś durniem czy zwykłym internetowym bydlakiem.
Jeszcze jeden taki wpis a poświęcę trochę czasu, zamieszczę i upublicznię szerzej twoje wypowiedzi (a mam doświadczenie w pozycjonowaniu treści w sieci ), a być może nie tylko Agnosiewicza one zainteresują w końcu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy strach przed postawieniem ciebie przed prokuraturą

Z jakiego powodu?
Z powodu sprzecznej oceny ludzi, zdarzeń i historii?

Czyż nie każdy może myśleć i mówić co chce?

Czy Thoter groził Ci wiarygodnie fizyczną napaścią?

Czy chcesz go ukarać za sprzeczną prawdę, sprzeczną ocenę i sprzeczną historię.

W mojej ocenie moralnej Thoter ma prawo mówić co chce, do chwili, do której nikomu nie grozi napaścią fizyczną i chętnie złapię za rękę waszego prokuratora, który zechce ukarać go za sprzeczność z waszą ideologią.

Kwestionuj jest prawdę, jego ocenę i jego historię jeśli czujesz taką potrzebę i pozwól mu kwestionować twoje.

W tym sensie jak też już podlegam pod waszago prokuratora za niezgodność mojej wiary z waszą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-05-2023 14:57 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>W mojej ocenie moralnej Thoter ma prawo mówić co chce, do chwili, do której nikomu nie grozi napaścią fizyczną i chętnie złapię za rękę waszego prokuratora, który zechce ukarać go za sprzeczność z waszą ideologią.

Chamie zakłamny.

4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Oczerniasz ludzi kłamiesz na ich temat szkalujezz pomaiwasz grozisz im po za tym forum?

Nie, to czemu nie jesteś taki odważny. Nie ty jeden jest kozakiem w internecie.

Ale tylko w internecie masz odwagę. Pytam kolejny raz wredny chamie zresztą nie tylko ciebie bo takich małych gnojków jest więcej.

Czemu jesteś jesteście odważni tylko zza klawiatury.

Chamie Hamerliku zachowuj się tak jak zachowujesz się poza tym forum.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czemu jesteś jesteście odważni tylko zza klawiatury.

Może to i lepiej, że dzieli nas odległość a łączy jedynie światłowód, nie jestem pewny czy w konfrontacji z Tobą nie doszłoby do rękoczynów.

Twoje prowokacje, takie jak ta, są w przenośni groźbą fizycznej napaści.

Ale ja nie przejmuję się zbytnio twoimi groźbami. W razie czego spodziewaj się oporu materii, łatwo Ci ze mną nie pójdzie.

>Chamie Hamerliku zachowuj się tak jak zachowujesz się poza tym forum.

Nie znasz mnie w innej sytuacji niż na tym forum i przypuszczalnie nie chcesz mnie poznać. Chcesz się tylko mnie pozbyć, żeby znowu twoja ideologia panowała w spokoju.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-05-2023 15:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Twoje prowokacje, takie jak ta, są w przenośni groźbą fizycznej napaści.

Ty chamie który mnie oczerniasz który grozisz mi innymi ludźmi który nazwałeś mnie bandyta moje pytanie o twoje cwaniactwo nazwyawasz gorozba fizyczna?

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

pytam cie wredny chamie czemu jesteś tylko odważny w internecie?

Pytam cię wredny kłamliwy chamie czemu mnie pomawaiasz.

>Niestety muszę to robić, bo inaczej nic się nie zmieni. Inaczej dalej w pełnym zadowoleniu będziecie prowadzić swoje niemoralne i szkodzące innym ludziom biznesy.

Dlaczego cwaniaku jesteś odważny tylko w internecie!!!
Co sprawia falszywy typie że chowasz się ze swoimi plugastwami przed ludźmi!!!
.

Zachowuj się chamie tak jak poza tym forum.

Mały kłamliwy gnojku twoja córka nie znaa cię nie wie jakim fałszywy jestes czlaoiekm .
Już to pisałeś że nie wie o twoich kłamstwach jakie piszesz.
.
Czego zsie boisz kozaku intertowy!!!
28-05-2023 15:42 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Czyż nie każdy może myśleć i mówić co chce?
W końcu się zdecyduj - faktycznie, kręcisz tą korbą bez umiaru i zastanowienia. Idiotyzm powielasz nowymi idiotyzmami. Ale to jeszcze pół biedy i jakoś można tolerować twoje bzdury, ale jeżeli bronisz bydlaka propagującego zbrodniczy system Putinowski, to już obojętny nie będę i od razu przypomina mi się, że w sumie moralność Konopki przypomina moralność pani Dulskiej. Bo oto wychodzi gość który staje w obronie pokrzywdzonego (w jego mniemaniu) ruskiego trolla. I tak, ten sam Konopka moralista, który naciągał swoich klientów w sklepie internetowym.
>Czy Thoter groził Ci wiarygodnie fizyczną napaścią?
W kodeksie karnym jest taki paragraf, który choć nie dotyczy uczuć religijnych jest dość podobnie brzmiącym.

>Czy chcesz go ukarać za sprzeczną prawdę, sprzeczną ocenę i sprzeczną historię.
Za pomówienia oraz szerzenie sowieckiej propagandy.
Ban, który swego czasu dostał za szerzenie propagandy sowieckiej był już karą. Zmienił nick i dalej tutaj gwiazdorzy. Mało etyczne. Zachowanie wypisz wymaluj jak twoje.Moim zdaniem skoro znowu bez opamiętania wypisuje kalumnie jak wyżej, to niestety/stety należy reagować. Gdybyś ty zamieścił tu samouczek jak w swoim sklepie kiwałeś własnych klientów, byłoby mniejszy przestępstwem, ale wierz mi, nie ja ale jakiś oszukany klient mógłby ciebie zaskarżyć mimo, że go fizycznie nie zaatakowałeś. W państwie prawa, każdy ma prawo do obrony, ale kuiozalne jest często to, że jakiś domokążca o zszarganej reputacji decyduje kogo mi wolno i za co oskarżyć.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>bronisz bydlaka propagującego zbrodniczy system Putinowski, to już obojętny nie będę i od razu przypomina mi się, że w sumie moralność Konopki przypomina moralność pani Dulskiej.

Bronię wolności słowa i nie przyjmuje się tym, że słowa innych ludzi ranią twoje wizje prawdy, dobra i sprawiedliwości. Przychodzisz na to forum to nie licz na taryfę ulgową. To nie jest niczyja szklana bańka ani strefa komfortu.

Jeśli jesteś poważnym człowiekiem, to scharakteryzuj zbrodniczy system trwający w Rosji już od wieków, bo ja poznałem paru Rosjan zdrowych a nawet uśmiechniętych i nie wyglądali mi wcale na armatnie mięso.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na przykład prezydent Warszawy Starzyński. 27 października 1939 roku został schwytany przez Niemców. Więziono go przez krótki okres czasu na Pawiaku. Potem przewieziono go do Berlina, a następnie umieszczono w obozie koncentracyjnym w Dachau. ... 17 października 1943 roku Starzyński został zamordowany przez hitlerowców w obozie koncentracyjnym w Dachau.

To też pokazuje do czego prowadzi rozwój ludzkiej nienawiści.

Trzeba wiedzieć do jakiej granicy można się z innymi sprzeczać o własne biznesy i gdzie zaczyna się juz tylko zniszczenie.

Dlatego wiem, że istnieje taka granica, za którą muszę innymi ludziom ustąpić, choćby to było w moim przekonaniu fałszywe, złe i niesprawiedliwe, bo wiem, że za tą granicą jest już tylko zniszczenie i śmierć.

Gdybym sam wyczuł zagrożenie życia ze strony innych ludzi, to natychmiast zacząłbym się z nimi układać, bez względu na to kim są i do czego zmierzają, a dopiero następnie w zgniłym kompromisie zacząłbym ich zmieniać na swój wzór i podobieństwo moje.

Nie poszedłbym na śmierć ani też nikogo nie zamordowalbym na tle ideologicznym. Wojna sprzecznych ideologii to tylko chwila, bo potem następuje ich taką czy inna synteza.

Dlatego kiedy piszę, że poderzne gardło podczas snu każdemu, kto napadnie na polskość, prowadzę grę. To nie jest mój prawdziwy profil. Nie zabijam i nie umieram za wiarę, ani za cudzą ani też za własną, prowadzę za to do syntezy wiar.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-05-2023 15:43 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,905679#w905817

>Trzeba wiedzieć do jakiej granicy można się z innymi sprzeczać o własne biznesy
Zwłaszcza kiedy te biznesy się komuś zmyśliło

>Dlatego wiem, że istnieje taka granica, za którą muszę innymi ludziom ustąpić,
Już dawno ją przekroczyłeś wyrządzając celowo szkody

>Gdybym sam wyczuł zagrożenie życia ze strony innych ludzi,
Ten Berlin to straszne miasto

>Nie poszedłbym na śmierć ani też nikogo nie zamordowalbym na tle ideologicznym.
A nawołujesz do mordowania. Jak to pogodzić?
Aaaaa, rozumiem, ty tylko robisz ideologię, mordować mają inni. Kontroler lotów, dróżnik, mechanik wentylacji, strażak. chirurg....

>Dlatego kiedy piszę, że poderzne gardło podczas snu każdemu, kto napadnie na polskość, prowadzę grę.

A kiedy zapowiadasz okaleczenie kogoś, kto broni swojego domu przed włamywaczem?

>To nie jest mój prawdziwy profil.
To już od dawna wiadomo

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-05-2023 15:54 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
?
>>To nie jest mój prawdziwy profil.
>To już od dawna wiadomo


Hamerlik Konopka cham cwaniak internetowy. Typowy kozak zza klawiatury oczerniajcy innych użytkowników tego forum.

Łamie regulamin. Łamie normy społeczne ale poza komputerem chowa się za maska żeby funkcjowac w społeczeństwie.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Łamie regulamin. Łamie normy społeczne

Nie poddaje się planowaniu zła nade mną nawet wtedy, kiedy inni ludzi pojmują to za planowanie dobra.

Jesteśmy sprzeczni moralnie i logicznie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-05-2023 21:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Łamie regulamin. Łamie normy społeczne
>Nie poddaje się planowaniu zła nade mną nawet wtedy, kiedy inni ludzi pojmują to za planowanie dobra.
>Jesteśmy sprzeczni moralnie i logicznie.

Pytam cię kłamliwy chamie czemu mnie pomawiasz i szklaujesz!!!

>Niestety muszę to robić, bo inaczej nic się nie zmieni. Inaczej dalej w pełnym zadowoleniu będziecie prowadzić swoje niemoralne i szkodzące innym ludziom biznesy.

Ty kłamliwy chamie w internecie jesteś odważny
Jakie ty agresywny internetowy gnojku prowadzę niemoralne interesy!!

Ty gnojku internetowy:

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam

Kogo przekonałeś? Boisz się cwaniaczku sowich słów ale mnie oczerniasz. Ty cwaniaku.

Zachowuj się tak jak zachowujesz się poza tym forum tchórzliwy zakłamny cwanaiku!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytam cię kłamliwy chamie czemu mnie pomawiasz i szklaujesz!!!

Trochę stonuj, bo za bardzo się podniecasz.

Uznałem Cię za fundamentalistę kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz osądziłem Cię i innych podobnych do Ciebie fundamentalistów za bandytów.

To jest moja ocena moralna wynikająca z głębi mojej duszy, do której mam prawo.

Uznaję Cię za złego człowieka tak samo jak Ty mnie, tak już jest i tak pozostanie, chyba że twoje "wartości" społeczne ulegną przemianie, wtedy mój osąd może się zmienić.

Nie uznam Cię za dobrego człowieka, z tego powodu, że sam tak o sobie myślisz i złości Cię, kiedy inni widzą to inaczej.

Zaakceptuj to.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-05-2023 06:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Pytam cię kłamliwy chamie czemu mnie pomawiasz i szklaujesz!!!
>Trochę stonuj, bo za bardzo się podniecasz.

Pytam cię kłamliwy chamie czemu mnie pomawiasz i szklaujesz!!!

>Niestety muszę to robić, bo inaczej nic się nie zmieni. Inaczej dalej w pełnym zadowoleniu będziecie prowadzić swoje niemoralne i szkodzące innym ludziom biznesy.

Ty kłamliwy chamie w internecie jesteś odważny
Jakie ty agresywny internetowy gnojku prowadzę niemoralne interesy!!

Ty gnojku internetowy:

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam

Kogo przekonałeś? Boisz się cwaniaczku sowich słów ale mnie oczerniasz. Ty cwaniaku.

Zachowuj się tak jak zachowujesz się poza tym forum tchórzliwy zakłamny cwanaiku!!!

Kogo gnojku internetowy przekonałeś ?
Boisz się cwaniaku ludzi z otoczenia. Zachowuj się tak jak poza tym forum!!!
28-05-2023 21:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Łamie regulamin. Łamie normy społeczne
>Nie poddaje się planowaniu zła nade mną

I dlatego postulujesz prawo do mordowania ludzi
I dlatego postulujesz prawo do okradania ludzi
I dlatego postulujesz prawo do przemocy

>Jesteśmy sprzeczni moralnie i logicznie.
Tak, ty postulujesz panowanie zbrodni

Podobnie jak Farmer pytam dlaczego szkalujesz innych, dlaczego wzywasz do zwołania bojówek do okradania innych ludzi, dlaczego odgrażasz się że użyjesz przemocy wobec własnej matki, kiedy okradana wezwie policję


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Łamie regulamin. Łamie normy społeczne
>>Nie poddaje się planowaniu zła nade mną
>I dlatego postulujesz prawo do mordowania ludzi

Poważny, wykształcony i doświadczony człowiek żądanie demokratycznego podatku od jawnej własności, jako jedynej formy opodatkowania, określanego w jawnej demokracji bezpośredniej i przeznaczonego w zasadniczej części na rzecz dochodu gwarantowanego osób bez posiadłości nazywa postulatem prawa do mordowania ludzi.

Jakież to jest chore, bo już nawet nie aroganckie.

>I dlatego postulujesz prawo do okradania ludzi

Egzekucja tajnej, nieopodatkowanej i państwowo dotowanej, z podatków od biedy, własności jest złodziejstwem.

Kwestionowanie prawa złodziei do kradzieży nazywasz prawem do okradania ludzi?

Chcesz, żeby wyznacznikiem prawa była wasza złodziejsko-bandycka ideologia kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodakowanej własności?
Nie, nie będzie!

>I dlatego postulujesz prawo do przemocy

Którym jest prawo do złapania ręki złodzieja, który stosując przemoc próbuje okraść innych ludzi?

Jesteś opętany fałszywą ideologią przez co zepsuty moralnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
29-05-2023 07:17 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Długo będziesz udawał, że nie przeczytałeś?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,905679#w905868
Udowodniłem ci sprzeczność tego co głosisz.
Wróć do TWOJEGO wątku i odnieś się do wpisu

>>>Nie poddaje się planowaniu zła nade mną
>>I dlatego postulujesz prawo do mordowania ludzi
>Poważny, wykształcony i doświadczony człowiek żądanie demokratycznego podatku...

Nie o tym mowa
Piszę o twoim postulacie, żeby każdy najemny pracownik, mógł w każdej chwili odejść z miejsca pracy. Kontroler lotów, dróżnik, chirurg, mechanik naprawiający wentylator w kopalni, metaniarz..

Manipulacja ci się nie udała
Głosząc, że pracownik ma prawo w każdej chwili odjeść z miejsca pracy głosisz postulat mordowania ludzi.

>od jawnej własności, jako jedynej formy opodatkowania, określanego w jawnej demokracji bezpośredniej i przeznaczonego w zasadniczej części na rzecz dochodu gwarantowanego osób bez posiadłości

kopiuj - wklej - manipulacja. Nie to jest twoim postulatem
Nudne
Tak samo jak nudne są twoje ucieczki

>>I dlatego postulujesz prawo do okradania ludzi
>Egzekucja tajnej, nieopodatkowanej i państwowo dotowanej, z podatków od biedy, własności jest złodziejstwem.
Przełóż to na polski. Proszę o to 10 lat
Co znaczy egzekucja własności w praktyce na przykładzie mojego sadu?

Głosząc postulat nieegzekwowania umów, głosisz prawo do kradzieży.
Przykład ubezpieczyciela.

>Kwestionowanie prawa złodziei do kradzieży nazywasz prawem do okradania ludzi?
Znów nieudolna próba manipulacji

>Chcesz, żeby wyznacznikiem prawa była wasza złodziejsko-bandycka ideologia kapitalizmu
Sonia daje pokazy z psami. Zmyślaj dalej

>>I dlatego postulujesz prawo do przemocy
>Którym jest prawo do złapania ręki złodzieja, który stosując przemoc próbuje okraść innych ludzi?
Znów nieudolna próba manipulacji
Ty chcesz łapać za rękę policjanta, których złapał złodzieja
To policjantowi chcesz wykręcić rękę

>Jesteś opętany fałszywą ideologią przez co zepsuty moralnie.
Wiem, co w hamerciulskiej mowie znaczy słowo moralność, coś przeciwnego niż w SJP. Przypomnę, kiedy złodziej ukradnie staruszce torebkę, to staruszkę nazywasz bandytą, a złodziej spełnia moralny obowiązek nieuznawania mienia. Gdyby złodziej zabrał posiadłości twojej matki, to ona byłaby bandytą. szkoda, że o tym nie wie.
Twoją moralność psiego gówna mam głęboko w d.pie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Piszę o twoim postulacie, żeby każdy najemny pracownik, mógł w każdej chwili odejść z miejsca pracy.

A co jest twoim niewolnikiem?
To zapłać mu tyle, żeby nie odszedł albo zatrudnij dwóch najemników i kiedy jeden przez wyzysk się zbuntuje to drugi będzie kontynuował jego pracę.

Nawolujesz do prawa do przemocy, żeby wykorzystać to prawo do zmuszenia ludzi do pracy dla Ciebie wbrew ich woli?

>Głosząc postulat nieegzekwowania umów, głosisz prawo do kradzieży.

Umowa do dobrowolna współpraca dla wspólnych korzyści. A co Ty chcesz zrobić z umowy? Przymus obarczony groźbami i karami?

Oczywiście, bo potrzebujecie tego do organizacji niewolnictwa pod fałszywą maską wolności gospodarczej.

Potrzebujecie prawa do przemocy, żeby wasze manipulacje cudzą psyche przynosiło Wam zyski.

No przecież się zgodził!
To nic, że już się nie zgadza.
Zmanipulowany, nieświadomy, nieprzewidujacy zgodził się, więc teraz macie prawo go zmusić.

Zgnilizna waszego "prawa" cuchnie!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Długo będziesz udawał, że nie przeczytałeś?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,905679#w905868
Udowodniłem ci sprzeczność tego co głosisz.
Wróć do TWOJEGO wątku i odnieś się do wpisu

>>I dlatego postulujesz prawo do okradania ludzi
>Egzekucja tajnej, nieopodatkowanej i państwowo dotowanej, z podatków od biedy, własności jest złodziejstwem.
Przełóż to na polski. Proszę o to 10 lat
Co znaczy egzekucja własności w praktyce na przykładzie mojego sadu?
Po raz kolejny nie poradzisz hamerciulszyzny przełożyć na normalny język. Boisz się znów przyłapania na manipulacji?

>>Piszę o twoim postulacie, żeby każdy najemny pracownik, mógł w każdej chwili odejść z miejsca pracy.
>A co jest twoim niewolnikiem?
PRACOWNIK NIE JEST NIEWOLNIKIEM!

>To zapłać mu tyle, żeby nie odszedł
Jest coś takiego jak UMOWA
Jeśli się praca nie podoba, można złożyć wymówienie i pracę zmienić, ale nie wolno przy tym zabijać ludzi!

Ty postulujesz likwidację umów. Dróżnik wg ciebie ma prawo w każdej chwili zostawić szlabany i pójść do domu bawić się z dzieckiem, bo obowiązek pozostania na stanowisku do zmiennika nazywasz niewolnictwem i redukowaniem człowieka

Nigdy nie pracowałeś, skoro nie wiesz co to znaczy organizacja pracy, nigdy nie ponosiłeś żadnej zawodowej odpowiedzialności skoro takie chore idee chodzą ci pod kopułą

Pipcys o moralności, a chcesz dać prawo zabijania ludzi, Herr Mengele

>Nawolujesz do prawa do przemocy, żeby wykorzystać to prawo do zmuszenia ludzi do pracy dla Ciebie wbrew ich woli?
Egzekwowanie wykonania pracy nie jest przemocą. Nie ma niewolnictwa, dróżnik dobrowolnie podpisał umowę o pracę i regulamin pracy i ma się z tego wywiązać, a nie zabijać ludzi, bo gdzieś mu zapłacą pfeniga więcej

I nikt dla mnie nie pracuje, po raz kolejny podaję ci ten prosty komunikat, którego nie poradzisz zrozumieć
Za to chcę mieć pewność, że kiedy lecę samolotem, kontroler sprowadzi ten samolot na ziemię

Popatrz na to z tej perspektywy kiedy wsiadasz do samolotu do Peru. Tobie nie zależy na bezpieczeństwie?
Kolejny dowód na to, że nigdy nie pracowałeś
Zauważ jeszcze jedno: pasażer zapłacił za bilet. Teraz w czasie lotu kontroler ma powiedzieć zapłać więcej bo odejdę i zginiesz?

Ot, "moralność" szantażysty
Kiedy leżę na operacyjnym stole nie mam przytomności, jak ma chirurgowi zapłacić więcej?

Może kiedy twoje dziecko będzie operowane i chirurg wyjdzie z sali o powie Panie Konopka, 100 000 ojrw więcej, bo nie dokończę operacji... Wtedy zrozumiesz.

Życzę ci, żebyś kilka dni spędził w świecie, który sam postulujesz, świecie, w którym nie ma umów jest tylko prawo szantażu. po pochowaniu pierwszego dziecka wrócisz do "kapitalizmu opartego na nieopodatkowanej własności"

Zastanowiłeś się na konsekwencjami twoich postulatów?

>>Głosząc postulat nieegzekwowania umów, głosisz prawo do kradzieży.
>Umowa do dobrowolna współpraca dla wspólnych korzyści. A co Ty chcesz zrobić z umowy? Przymus obarczony groźbami i karami?

Przykład ubezpieczyciela
Ucieczka

>Oczywiście, bo potrzebujecie tego do organizacji niewolnictwa
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ!
Ja nie potrzebuję niewolników, ty potrzebujesz w szkołach klientów na narkotyki

>Potrzebujecie prawa do przemocy,
My?
Nie!
TY jesteś propagatorem przemocy jako jedynego środka rozwiązywania społecznych konfliktów
TY napisałeś, że jak kogoś nie stać na podatek od domu to należy mu ten dom zabrać przemocą

Nie wiń innych za twoje poglądy

>żeby wasze manipulacje cudzą psyche przynosiło Wam zyski.
Sonia daje pokazy
Ile razy mam cię pytać o te moje zyski?
Znów kretynie gówno ci się spod palców wylało
Pisałeś o dotacjach do mojej własności
Czekam na dowód
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ

Wg ciebie Religa zabijał ludzi na operacyjnym stole.

>>I dlatego postulujesz prawo do przemocy
>Którym jest prawo do złapania ręki złodzieja, który stosując przemoc próbuje okraść innych ludzi?
Znów nieudolna próba manipulacji
Ty chcesz łapać za rękę policjanta, których złapał złodzieja
To policjantowi chcesz wykręcić rękę

>Jesteś opętany fałszywą ideologią przez co zepsuty moralnie.
Wiem, co w hamerciulskiej mowie znaczy słowo moralność, coś przeciwnego niż w SJP. Przypomnę, kiedy złodziej ukradnie staruszce torebkę, to staruszkę nazywasz bandytą, a złodziej spełnia moralny obowiązek nieuznawania mienia. Gdyby złodziej zabrał posiadłości twojej matki, to ona byłaby bandytą. szkoda, że o tym nie wie.
Twoją moralność psiego gówna mam głęboko w d.pie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Egzekwowanie wykonania pracy nie jest przemocą.

Dla Was w zasadzie groźby i przemoc panujące w stosunkach gospodarczych nie są groźbami i przemocą lecz czymś zupełnie normalnym.

Jest tak, bo macie zwierzęce umysły naszych prymitywnych dziadów i ich "kulturę" w swoich głowach.

Twój policjant musi mieć prawo stosować przemoc przy egzekucji twojej tajnej i nieopodakowanej własności i twój komornik musi mieć dostęp do portfela twojego najemnego robola bez posiadłości.

Wasze kapitalistyczne "prawo" jest pogardą dla innych ludzi i pogardą dla życia w ogóle.

Dziwię się ludziom, którzy wasze tfuuu "prawo" akceptują, przyłączając się do tej wszechpogardy dla innego życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na mój wpis

>Twój policjant musi mieć prawo stosować przemoc przy egzekucji twojej tajnej i nieopodakowanej własności i twój komornik musi mieć dostęp do portfela twojego najemnego robola bez posiadłości.

Co to znaczy po polsku
CO TO ZNACZY EGZEKUCJA WŁASNOŚCI NA PRZYKŁADZIE MOJEGO SADU ?????
Ile lat mam pytać?

Bełkoczesz w hamerciulskiej mowie. Jak mam odpowiedzieć na coś co nie jest po polsku napisane?

Teraz ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to znaczy po polsku
>CO TO ZNACZY EGZEKUCJA WŁASNOŚCI NA PRZYKŁADZIE MOJEGO SADU ?????
>Ile lat mam pytać?

Już nie pamiętasz?

Sam napisałeś, że masz prawo wbić widły w korpus każdemu, kto wejdzie na twoje, bez twojego pozwolenia.

Ponoć wasz bóg dał Wam to prawo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na mój wpis
CAŁY
Odpowiedz też na wpis w TWOIM wątku,który zalinkowałem
Ucieczka

>>Co to znaczy po polsku
>>CO TO ZNACZY EGZEKUCJA WŁASNOŚCI NA PRZYKŁADZIE MOJEGO SADU ?????
>>Ile lat mam pytać?
>Już nie pamiętasz?
>Sam napisałeś, że masz prawo wbić widły w korpus każdemu, kto wejdzie na twoje, bez twojego pozwolenia.

Bredzisz, Policja nie wbija wideł.
A ja mam prawo bronić swojej własności przed złodziejem
(użyłem przenośni, ale przerosła cię intelektualnie)
I to jest OCHRONA własności a nie jej EGZEKUCJA
Pisz po polsku, języka ma służyć komunikacji, a twoja hamerciulszczyzna służy manipulacji

Dlatego wypłatę odszkodowania przez ubezpieczyciela nazywasz PRZEMOCĄ bo to jest manipulacja

>Twój policjant musi mieć prawo stosować przemoc przy egzekucji twojej tajnej i nieopodakowanej własności
1 Nie mam policjanta
2 Moja własność jest jawna
3 Płacę podatki określone przez prawodawcę
4 Policjant ma obowiązek bronić mojej własności tak samo jak posiadłości twojej matki i twojego samochodu

Znów kłamiesz

>Ponoć wasz bóg dał Wam to prawo.
Twój bóg kazał ci głosić prawo do mordowania ludzi
Uciekłeś od argumentów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Sam napisałeś, że masz prawo wbić widły w korpus każdemu, kto wejdzie na twoje, bez twojego pozwolenia.
>Bredzisz, Policja nie wbija wideł.
>A ja mam prawo bronić swojej własności przed złodziejem

Zapomniałeś dodać własności tajnej i nieopodakowanej.

W rzeczywistości twoje prawo do "obrony" tajnej i nieopodakowanej własności polega na tym, że wierzysz, iż wolno Ci wbić widły w każdego, które wejdzie na twoje bez twojego pozwolenia i na wierze, tych którzy niczego nie posiadają, iż wbijesz w nich widły, jeśli wejdą na twoje, ogrodzone, o którym nie wiedzą, że należy do Ciebie ale widza i czują znamiona przynależności takie jak krzak zaznaczony moczem.

Cały wasz kapitalizm opiera się na groźbach i przemocy, opiera się na stosunkach agresywno-uleglych, tych samych jakie widzimy u innych gatunków zwierząt społecznych.

Wy chcecie żyć dalej jak zwierzęta ale ja tego nie chcę.

W moim modelu motorem motywacji będą korzyści i straty a nie strach przed innymi ludźmi i strach o jutro.

Nigdy tego ze Ty ze swoimi kolesiami w interesach nie pojmujecie, bo jesteście na to zbyt prymitywni i chcecie życia zwierząt.

Dla Was groźby i przemoc w stosunkach gospodarczych są zupełnie normalne ale dla mnie nie. Moja normalność jest inna od waszej.

I jeszcze te wasze kłamstwa o wolności.
Jesteś wolny tylko NIE WOLNO CI ruszyć naszego.
Na moim MUSISZ robić co ja chcę i nie ma znaczenia czego sam chcesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Zgłosiłeś postulat: każdy pracownik ma prawo do odejścia w dowolnej chwili z miejsca pracy, nawet jeśli miałoby to skutkować śmiercią setek ludzi

ODNIEŚ SIĘ DO ARGUMENTÓW

>Zapomniałeś dodać własności tajnej i nieopodakowanej.
Kłamiesz
Moja własność jest jawna
A jeśli chcesz żeby się znalazła w twojej księdze kapitałów, daj mi jej adres i w 24 godziny ją tam wpiszę

>W rzeczywistości twoje prawo do "obrony" tajnej i nieopodakowanej własności
Nie mam tajnej i nieopodatkowanej własności
Chyba, że masz na myśli samochód, od którego nie płacę podatku, ty też nie płacisz

>wierzysz, iż wolno Ci wbić widły w każdego, które wejdzie na twoje bez twojego pozwolenia
Wolno mi bronić swojej własności

>i na wierze, tych którzy niczego nie posiadają, iż wbijesz w nich widły,
A jeśli złodziej ma pałac, to mi już wolno?
Ty debilu

>Cały wasz kapitalizm
Przestaję odpowiadać na twój bełkot o "moim" kapitalizmie

>Wy
Przestaję odpowiadać na "wy"

>W moim modelu
... pracownik ma prawo zabijać ludzi
Odnieś się do tego

>Nigdy tego ze Ty ze swoimi kolesiami w interesach
I krasnoludkami wymyślonymi przez debila

>Dla Was
Przestaję odpowiadać na "wy"

>Jesteś wolny tylko NIE WOLNO CI ruszyć naszego.
Tak, nikomu nie wolno ruszyć własności Hamerlika.

>Na moim MUSISZ robić co ja chcę
Tak, w samochodzie Hamerlika ty decydujesz dokąd jechać, a ja nie mam prawa w nim nasrać na tapicerkę, ani zabrać go sobie, żeby pojechać na wycieczkę

Coś się nie zgadza?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>ODNIEŚ SIĘ DO ARGUMENTÓW

Proszę bardzo, wyjaśnienie dla tych, którzy nie rozumieją na czym polega spór między nami i jak szarey stara się zmanipulować wasze emocje dla własnego zysku i na waszą szkodę.

Szarley używa określenia, iż nawołuję do mordowania ludzie w dwóch kontekstach naprzemiennie. Kiedy jeden kontekst zaczyna się klarować płynnie przechodzi na drugi kontekst lub całkowicie ucieka od tematu, żeby tylko czytelnik nie mógł się zorientować o co tu chodzi.

W pierwszym kontekście szareley głosi, że chcę zagłodzić ludzi opodatkowując własność krowy, która jest jedynym żywicielem całej rodziny. Szarely próbuje budować fałszywą projekcję jakoby podatek od własności miał uderzyć najbardziej w najbiedniejszych zupełnie omijając bogatych. Wyjaśnię jaki jest mój cel w demokratycznym podatku od własności jako jedynej formie opodatkowania. Opodatkowanie kapitału oznacza, że kapitał musi pracować, żeby wypracować dochód na podatek, a to znaczy, że kapitał nie będzie już luksusowym jachtem lecz będzie barką przewożąca ludzi między dwoma brzegami, to znaczy również, że kapitał nie będzie pałacem tylko budynkiem wielorodzinnym przynoszącym dochody z wynajmu.

Chodzi o to co ludzie robią, dlaczego i dla kogo.

Jeśli cała grupa zostanie ukierunkowana na budowę pałacu dla jednej osoby, która ma poczucie bycia bogiem w ludzkiej postaci, jeśli ta grupa nie będzie budować domów dla siebie, hodować zwierząt, uprawiać rośliny, to ta grupa będzie cierpieć niedostatek i biedę a z nich wyniknie redukcja fizyczna i psychiczna wszystkich jej członków.

Zatem tajny i nieopodatkowany kapitał nie jest wcale zbawieniem dla ludzkości, jak jest głosi współczesna, kapitalistyczna propaganda lecz jest zagrożeniem społecznym.

Od charakteru władzy zależy dobrobyt i rozwój podwładnych a charakter władzy nadaje obowiązujące prawo.

Współczesne prawo tajnej i nieopodakowanej własności nadaje władzy kapitalistycznej charakter pasożytniczy.

Jeśli już tak chcemy stawiać sprawy jak szrley to szerley z kolesiami w biznesach chce mordować ludzi dla hajsu, nie ja.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Ucieczka w zmianę tematu

>>ODNIEŚ SIĘ DO ARGUMENTÓW
>Proszę bardzo, wyjaśnienie dla tych, którzy nie rozumieją na czym polega spór między nami i jak szarey stara się zmanipulować wasze emocje dla własnego zysku i na waszą szkodę.

ODNIEŚ SIĘ DO ARGUMENTÓW
Znów zamiast argumentów są zmyślenia

Wskaż te zyski, kłamco

>Szarley używa określenia, iż nawołuję do mordowania ludzie w dwóch kontekstach
Kłamiesz
Odnoszę się do twojego postulatu, żeby pracownik mógł odejść z miejsca pracy w dowolnym momencie bez konsekwencji
Dla ciebie obowiązek pracy do końca dniówki to już "przymus" tylko w tym kontekście piszę, kłamco

Postulujesz, żeby pracownik mógł w każdej chwili odejść z miejsca pracy i bawić się ze swoimi dziećmi, bo w innym przypadku nazywasz tę pracę przymusem, niewolnictwem i przemocą

Dróżnik odchodzi z miejsca pracy i giną ludzie
Chirurg odchodzi od stołu i umiera człowiek
kontroler lotów schodzi z wieży i giną ludzie
metaniarz nie robi pomiarów i giną ludzie

To są twoje postulaty i o tym mowa

Chcesz porozmawiać o twoich podatkach?
Pytanie o wybór pracy

>Zapomniałeś dodać własności tajnej i nieopodakowanej.
Kłamiesz
Moja własność jest jawna
A jeśli chcesz żeby się znalazła w twojej księdze kapitałów, daj mi jej adres i w 24 godziny ją tam wpiszę

Kłamca kłamca kłamca
Już tyle razy udowodniłeś że ma ujemny honor, że wcale się nie dziwię, że utajniasz swój adres i adres mamusi. Gdyby wiedziała co jej pomiot wypisuje....

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Postulujesz, żeby pracownik mógł w każdej chwili odejść z miejsca pracy

Chcesz kontrolować roboli?
A kto będzie Ciebie kontrolował kapitalisto?

Kto sprawdzi czy dla rozwoju własnego życia nie pozerasz innych istnień ludzkich?

Chcesz kontrolować i być wolnym od kontroli nad Tobą?

Zapomnij.
Takie stosunki to tylko w świecie pawianów ale nie wśród ludzi.

Dlatego kapitał będzie publicznie jawny i demokratycznie opodatkowany na rzecz bezpośredniego dochodu osób bez posiadłości i wszystkie portfele będą zaszyfrowane, jeśli właściciel portfela nie przeleje Ci kasy dobrowolnie to twój komornik będzie wobec tego bezsilny a więc nieprzydatny.

Zawód komornika umrze wraz z waszą prymitywną, odzwierzęcą kulturą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
> >Postulujesz, żeby pracownik mógł w każdej chwili odejść z miejsca pracy
>Chcesz kontrolować roboli?
1 Odnieś się do arumentów
Przykład kontrolera, chirurga, dróżnika
Wg ciebie mają prawo zabić ludzi

2 Nie ma roboli psi chuju, są ROBOTNICY, widać, że nigdy nie pracowałeś

3 Postulujesz mordowanie ludzi, nie poradzisz temu zaprzeczyć argumentoma, uciekasz w kłamstwa i rzucanie gównem

>A kto będzie Ciebie kontrolował kapitalisto?
A kto ciebie męska dziwko?
Też poradzę zmyślać

Nie masz argumentów? To s********j agresywny kłamliwy chamie o godności psiego gówna


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>ODNIEŚ SIĘ DO ARGUMENTÓW

Drugi kontekst w jaki szarely zarzuca mi dążenie do śmierci innych ludzi jest mój postulat o konieczności zaszyfrowania wszystkich portfeli tak, żeby jedynie właściciel miał dostęp do swoich środków pieniężnych i żeby stracił do nich dostęp komornik szareleya i jego kolesi w biznesach.

Szarley twierdzi, że gdy tylko stracą dostęp do cudzych portfeli to chirurdzy zaczną mordować swoich pacjentów, kontrolerzy lotów będą mordować pasażerów lotów, które kontrolują i druznicy będą wystawiać ludzi na śmierć wskutek zderzeń pociągów z samochodami. Szarley uważa, że poza nim i jego kolesiami w biznesach pozostali ludzie są bydłem nie wartym życia, które trzeba kontrolować poprzez sterowanie ich portfelami, w przeciwnym razie Ci ludzie jako jednostki całkowicie zdemoralizowane i nie posiadające żadnej wartości ludzkiej zaczną czynić zło zagrażające społeczeństwu.

Ale odrzucając na chwilę moje oskarżenia kierowane w kierunku szarleya i jego kolesi w biznesach wyjaśniam, że w zaszyfrowaniu portfeli chodzi o to, żeby ludzie zaczęli uczciwie się umawiać, umawiać w taki sposób aby obie strony akceptowały warunki umowy i żeby nie okazywało się co chwilę, że ktoś został zmanipulowany w ten czy inny sposób i jedynym sposobem egzekwowania umowy jest przemoc i działanie na chama i na siłę. Można umówić się uczciwe ale wielu ludzie tego nie chce, bo to nie zagwarantuje im zysków i zarobku milionów w miesiąc.

Wracając jednak do oskarżeń szarleya i jego kolesi w biznesach, którzy propagują przemoc egzekucyjną kwestionując możliwość zaszyfrowania portfeli chcę wyjaśnić, że ich dążenie do wzajemnych gróźb i przemocy w stosunkach gospodarczych bierze się z głębokiej pogardy dla zwykłych roboli, którzy nie mają nic prócz obietnicy wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym.

Oni sądzą, że robole nie są warci życia i nie wiedzą nawet jak bardzo się mylą i jak wielką wartość mają zwykli robole.

Cały dobrobyt w ich życiu pochodzi od roboli.
Bez roboli szarley i jego kodeksie w biznesach są niczym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>ODNIEŚ SIĘ DO ARGUMENTÓW
>Drugi kontekst w jaki szarely zarzuca mi dążenie do śmierci innych ludzi jest mój postulat o konieczności zaszyfrowania wszystkich portfeli tak, żeby jedynie właściciel miał dostęp do swoich środków pieniężnych

1 Nie o tym mowa
2 Kłamiesz
Twój postulat jest sprzeczny
Postulujesz prawo konfiskaty z konta oszczędności przez "system"
Nieudolna próba manipulacji

>i żeby stracił do nich dostęp komornik szareleya
Zmyślony przez ciula

>i jego kolesi w biznesach.
Zmyślonych przez ciula

>Szarley twierdzi, że gdy tylko stracą dostęp do cudzych portfeli to chirurdzy zaczną mordować swoich pacjentów,
Hamerlik twierdzi, że jego matka jest kurwą i złodziejką
Też poradzę zmyślać

>Ale odrzucając na chwilę moje oskarżenia kierowane w kierunku szarleya i jego kolesi w biznesach
Zmyślonych przez ciula

>Wracając jednak do oskarżeń szarleya i jego kolesi w biznesach,
Zmyślonych przez ciula

>Oni sądzą, że robole nie są warci życia
Hamerlik twierdzi, że jego tatuś był psem, z którym mamusia dawała pokazy za kasę i przez przypadek zaszła w ciążę
Też poradzę zmyślać

Uratowałem więcej ludzi przed śmiercią niż Religa ale wg ciebie Religa mordował ludzi
Napisz mu to na epitafium

>Cały dobrobyt w ich życiu pochodzi od roboli.
Jesteś psim chujem, który poradzi tylko rzucać gównem

>Bez roboli szarley i jego kodeksie w biznesach są niczym.
Jesteś psim chujem, który poradzi tylko rzucać gównem

Jak widać anonimowość netu chroni cię przed konsekwencjami kłamstw
Gdybym przyjechał do Berlina i spotkał się z tobą twarzą w twarz nie odważyłbyś się mi tego powiedzieć

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój postulat jest sprzeczny
>Postulujesz prawo konfiskaty z konta oszczędności przez "system"
>Nieudolna próba manipulacji

I widzisz jak pięknie zmieniasz temat?
Już zaczynasz o czym innym?
I dlaczego?
Dlatego, żeby namieszać w głowach innych, żeby stracili jasność sytuacji.

Ku jasności szarley mówi w tej chwili już o moim kolejnym postulacie, porzucając tym samym rozmowę o ujawnieniu i opodatkowaniu kapitału oraz o zaszyfrowaniu portfeli.

Takie przechodzenie z tematu na temat ma Was wprowadzić w przekonanie, że szarley wie coś czego Wy nie wiecie, rozumie coś czego Wy nie rozumiecie, przez powinniście mu zaufać ale on próbuje Was właśnie oszukać.

Teraz jest mowa o moim postulacie ustanowienia limitu oszczędności w portfelach związanego z wartością posiadanej własności.

Wg mojego postulatu, kto nie ma opodatkowanej własności ten nie może mieć też długów i oszczędności, znaczy nie więcej oszczędności niż 2-4 miesięczne wynagrodzenie za pracę najemną, które zaproponowałem na poziomie 200 jednostek pieniężnych, nazwanych przeze mnie godzinkami na symbol godziny świadczenia dla innych pracy najemnej.

Ten postulat wyrasta z konieczności ograniczenia nadmiernej kreacji pieniądza, niszczącej system pieniężny a także z konieczności zachwiania płynności pieniężnej w gospodarce.

Szarey w oszukańczy sposób nazywa limit oszczędności konfiskatą oszczędności, choć 1000x mu już powiedziałem, że wystarczy pieniądze wydać, żeby móc zarabiać bez końca, nie można ich jedynie trzymać i gromadzić.

Właśnie takie bezmyślne dziady jak szerley, rozumujące kategoriami gromadzenia hajsu i przetrzymywania go na potem wywołują inflację, recesję i bezrobocie.

To właśnie takie dziady jak szarely i jego kolesie w biznesie ograniczają zdolności wytwórcze wszystkich a za nimi możliwości konsumpcyjne, prowadząc przez załamanie gospodarcze do tego, że nikt nic nie robi i nikt nic nie ma.

Nie wolno słuchać dziadostwa jeśli nie chce się gnić w nędzy.

Jeśli chcesz zarabiać kasę, najpierw przejedz tą, którą zarobiłeś.
Jeśli chcesz budować oszczędności pieniężne, to wpierw kup opodatkowaną własność a potem martw się tym, że zapłacić od niej podatek, bo jeśli stracisz własność twój limit oszczędności spadnie znowu do 200 jednostek.

Chciwe dziadostwo nigdy tego nie pojmie, bo w ich głowach są programy wszczepione im przez ich dziadów, że jak nie będziesz pchał pieniędzy w skarpetę to będziesz głodował w zimie.

Zabezpieczeniem nie jest skarpeta lecz pewna praca i pewne za nią wynagrodzenie a ta jest możliwa tylko wtedy kiedy wszyscy wytwarzają i konsumują.

Jeśli produkcja i konsumpcja stanie wtedy żadna skarpeta pełna zadrukowanego papieru w niczym nie pomoże, wtedy wszyscy będziemy w nędzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pomijam twój kłamliwy bełkot

Odnieś się do argumentów
Postulujesz prawo do mordowania ludzi

Na temat jawności mienia skończyliśmy rozmowę kiedy przyznałeś, że nie ma dla ciebie żadnego znaczenia


> >Postulujesz, żeby pracownik mógł w każdej chwili odejść z miejsca pracy
>Chcesz kontrolować roboli?
1 Odnieś się do arumentów
Przykład kontrolera, chirurga, dróżnika
Wg ciebie mają prawo zabić ludzi

2 Nie ma roboli psi chuju, są ROBOTNICY, widać, że nigdy nie pracowałeś

3 Postulujesz mordowanie ludzi, nie poradzisz temu zaprzeczyć argumentoma, uciekasz w kłamstwa i rzucanie gównem

>A kto będzie Ciebie kontrolował kapitalisto?
A kto ciebie męska dziwko?
Też poradzę zmyślać

Nie masz argumentów? To s********j agresywny kłamliwy chamie o godności psiego gówna


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pomijam twój kłamliwy bełkot
>Odnieś się do argumentów
>Postulujesz prawo do mordowania ludzi

Przestańmy prowadzić rozmowę w taki sposób.
Eskalacja emocjonalna odbiera nam rozum.
Wróćmy na racjonalny poziom.

Możemy kłócić się o własność i kasę ale nie możemy nienawidzić się i szkodzić sobie.
Wróćmy do poziomu wymiany zdań rozsądnych.
Ani ja ani Ty z tej planety nie znikniemy, zatem chcąc nie chcąc musimy się nauczyć ze sobą współżyć i byłoby dobrze, gdyby to współżycie rozwijało nasze interesy a nie szkodziło im.

Dlatego proponuję techniczny rozejm.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-05-2023 07:26 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Pomijam twój kłamliwy bełkot
>>Odnieś się do argumentów
>>Postulujesz prawo do mordowania ludzi
>Przestańmy prowadzić rozmowę w taki sposób.

Przestań kłamać na mój temat, Przestań zmyślać cokolwiek o mnie. Odnieś się do argumentów

Wiem, po co to robisz.

Chcesz udowodnić sobie, że twój polityczny program jest w interesie ludzi, którzy pracują, więc zaczynasz od udowodnienia sobie kłamliwego obrazu szarleya, który nie pracuje
Kłamiesz
Ja żyję z pracy i nie akceptuję twojego programu, jak każdy inny człowiek, który żyje z pracy

>Wróćmy na racjonalny poziom.
"Racjonalnie" zgłosiłeś postulat, żeby każdy pracownik mógł w dowolnym momencie odejść z miejsca pracy bo umowy nie są egzekwowane, w tym umowy o pracę

Skutkiem tego może być śmierć setek ludzi, kiedy wymienieni przeze mnie pracownicy odejdą z miejsca pracy podczas jej wykonywania
Do tego się nie odniosłeś.
Napisałeś:
>Chcesz kontrolować roboli?
>Chcesz mieć niewolników?

Nie, nie chcę mieć niewolników, ale chcę bezpiecznie wylądować samolotem i chcę odebrać na czas buty od szewca. I chcę kupić chleb rano w piekarni, bo piekarz pracował w nocy tak jak miał w umowie.
Czy ty, kiedy wsiadasz do pociągu chcesz mieć pewność, że ten pociąg cię dowiezie, czy też akceptujesz twój postulat, że maszynista może w dowolnej chwili wyjść z maszyny w polu i pójść pobawić się z dziećmi? Czy maszynista jest twoim niewolnikiem, bo zapłaciłeś za bilet?
Czy jest "zredukowanym człowiekiem" bo zgodził się dowieźć pasażerów do docelowej stacji?

Mniejszym skutkiem spełnienia twojego postulatu byłaby kompletna dezorganizacja życia. Likwidacja rozkładów jazdy komunikacji, zatrzymywanie taśm produkcyjnych, braki w sklepach i gigantyczny wzrost kosztów wytwarzania czegokolwiek, co wymaga organizacji pracy.

Walnąłeś głupa i miej odwagę przyznać się do tego, bo sam nie chciałbyś w świecie przez siebie zorganizowanym, w którym nie masz prawa kupić samochodu bo nie istnieje produkcyjna taśma, bilety na pociąg są nieważne po kwadransie, w którym nie możesz ubezpieczyć mieszkania, ani reklamować żelazka

>Możemy kłócić się o własność
Nie, nie możemy. Nic mi do twojej własności. Nie mam do niej prawa. Tak jak tobie nic do mojego domu

>i kasę
Nic mi do twojej kasy

Nie możemy dyskutować o jawności mienia, bo ignorujesz argumenta i pytania

>ale nie możemy nienawidzić się i szkodzić sobie.
W niczym ci nie szkodzę. to TY chciałeś mi zaszkodzić pisząc moje zmyślone poglądy i pisząc przy tym moje nazwisko. Wprost napisałeś, że chcesz tym zaszkodzić mojej opinii

>Wróćmy do poziomu wymiany zdań rozsądnych.
1 Odnieś się do argumentów
2 Przestań kłamać i zmyślać na mój temat

>byłoby dobrze, gdyby to współżycie rozwijało nasze interesy a nie szkodziło im.
Nie mamy wspólnych interesów. Masz je z ludźmi, z którymi pracujesz i mieszkasz
I ci ludzie nie znają twoich poglądów. Głosisz je tylko na niszowym obcojęzycznym forum, na które nikt z twoich znajomych nie zagląda.

>Dlatego proponuję techniczny rozejm.
Nie mam nic przeciwko,
Przestań mnie atakować, przestań zmyślać na mój temat.
Odpowiedz na pytania i argumenta, wtedy można spokojnie rozmawiać, ale to zależy od CIEBIE

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przestań kłamać na mój temat, Przestań zmyślać cokolwiek o mnie. Odnieś się do argumentów
>Wiem, po co to robisz.
>Chcesz udowodnić sobie, że twój polityczny program jest w interesie ludzi, którzy pracują, więc zaczynasz od udowodnienia sobie kłamliwego obrazu szarleya, który nie pracuje
>Kłamiesz

Przestań zarzucać mi dążenie do śmierci innych ludzi.

>Odpowiedz na pytania i argumenta,

Wciąż odpowiadam.
Tylko znajdę dobry argument natychmiast zmieniasz temat i piszesz, że wszystko mi już udowodniłeś.

Twoja pisanina to w 50% bełkot, który ma służyć zaciemnieniu istoty naszego sporu.

Robisz co możesz, żeby inni nie zrozumieli o co chodzi, jak w waszych umowach pisanych drobną, wyblakłą czcionką, pełnych gwiazdek, pełnych rozbudowanych, wielokrotnie złożonych zdań i niezrozumiałych pojęć, które należy podpisać w kolejce na kolanie, pod wpływem fałszywych reklam, w sytuacji gdy wasz komornik już się ślini w boksach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
30-05-2023 20:12 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Przestań kłamać na mój temat, Przestań zmyślać cokolwiek o mnie. Odnieś się do argumentów
>>Wiem, po co to robisz.
>>Chcesz udowodnić sobie, że twój polityczny program jest w interesie ludzi, którzy pracują, więc zaczynasz od udowodnienia sobie kłamliwego obrazu szarleya, który nie pracuje
>>Kłamiesz
>Przestań zarzucać mi dążenie do śmierci innych ludzi.

Chcesz poważnej rozmowy?
OK

Odpowiedz uczciwie na pytania:
jaki będzie skutek natychmiastowego odejścia z miejsca pracy
1 Chirurga przy stole
2 Dróżnika na kolejowym przejeździe
3 Metaniarza w kopalni
4 kontrolera lotów na wieży
5 Strażaka w czasie akcji
6 Nastawniczego na kolei

Odnieś się do wszystkich przykładów

>Robisz co możesz, żeby inni nie zrozumieli o co chodzi,
Kłamiesz, ja piszę po polsku

>jak w waszych umowach
Chcesz poważnej rozmowy?
Przestań zmyślać
Nigdy nie proponowałem umowy z drobną czcionką
Przestań zmyślać, bo zakończę próbę poważnej rozmowy
Przestań zmyślać.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiedz uczciwie na pytania:
>jaki będzie skutek natychmiastowego odejścia z miejsca pracy
>1 Chirurga przy stole
>2 Dróżnika na kolejowym przejeździe
>3 Metaniarza w kopalni
>4 kontrolera lotów na wieży
>5 Strażaka w czasie akcji
>6 Nastawniczego na kolei
>Odnieś się do wszystkich przykładów

Taki jaki przewidzi organizator szpitala, kolei, kopalni, linii lotniczej czy placówki straży pożarnej przy wiedzy i świadomości, że nie będzie miał dostępu do portfeli tych ludzi, bo nikt nie będzie miał do nich dostępu oprócz nich samych, bo wszystkie portfele będą zaszyfrowane.

Organizator przedsiębiorstwa będzie musiał sobie w tych warunkach z tym problemem poradzić i znaleźć do tego odpowiednie rozwiązanie.

Dla Ciebie i Tobie podobnych nie ma alternatywy dla wzajemnych gróźb i przemocy, bo gardzicie innymi ludźmi, bo uważacie ich za nic, bo sądzicie, że oprócz Was wszyscy są złodziejami, patologią i bezwortosciowymi głupcami. Sądzicie, że musicie wszystkich kontrolować.

Ale to tylko na pozór, bo w rzeczywistości urzadziliscie sobie z państwowej przemocy źródło zysków. Dotyczy to zarówno przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności jak i przymusowej egzekucji długów.

Naprawdę nie jest mi miło Ciebie i Tobie podobnych oskarżać o zło ale jeśli tego nie zrobię, to Wy ze zła zrobicie normalność a właściwie już zrobiliście.

Nie mogę pozwolić na panowanie zła, to wykluczone.

Nigdy nie uznam tajnej i nieopodakowanej własności a każdego kto ją uzna, uznam za demona.

Nigdy też nie uznam lichwiarskiego pieniądza i przekonam wszystkich, że portfele muszą być zaszyfrowane, żeby odebrać ludziom zepsutym do szpiku kości władzę nad ludzkością.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Odpowiedz uczciwie na pytania:
>>jaki będzie skutek natychmiastowego odejścia z miejsca pracy
>>1 Chirurga przy stole
>>2 Dróżnika na kolejowym przejeździe
>>3 Metaniarza w kopalni
>>4 kontrolera lotów na wieży
>>5 Strażaka w czasie akcji
>>6 Nastawniczego na kolei
>>Odnieś się do wszystkich przykładów

Odnieś się do wszystkich przykładów
Jaki będzie skutek natychmiastowego odejścia z miejsca pracy tych pracowników?
Śmierć. czasem masowa

>Dla Ciebie i Tobie podobnych
Proponowałem poważną rozmowę, a ty znów zmyślasz

>Organizator przedsiębiorstwa będzie musiał sobie w tych warunkach z tym problemem poradzić i znaleźć do tego odpowiednie rozwiązanie.

Pytam o TWOJĄ propozycję rozwiązania

>Ale to tylko na pozór, bo w rzeczywistości urzadziliscie sobie z państwowej przemocy...
Proponowałem poważną rozmowę, a ty znów zmyślasz

>Naprawdę nie jest mi miło Ciebie i Tobie podobnych oskarżać o zło
Więc nie oskarżaj bez dowodów

>Nigdy nie uznam tajnej i nieopodakowanej własności a każdego kto ją uzna, uznam za demona.
Nie o tym mowa
Mowa o twoim postulacie mordowania ludzi

>Nigdy też nie uznam lichwiarskiego pieniądza
Nie o tym mowa
Mowa o twoim postulacie mordowania ludzi

Skup się na JEDNYM i odpowiedz uczciwie na pytania:
jaki będzie skutek natychmiastowego odejścia z miejsca pracy
1 Chirurga przy stole
2 Dróżnika na kolejowym przejeździe
3 Metaniarza w kopalni
4 kontrolera lotów na wieży
5 Strażaka w czasie akcji
6 Nastawniczego na kolei





Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mowa o twoim postulacie mordowania ludzi
>Skup się na JEDNYM

Skupiłem się i widzę, że mój postulat zaszyfrowania portfeli biedoty, aby wasi komornicy nie mieli do nich dostępu, określasz postulatem mordowania ludzi.

W skupieniu widzę, kim jesteś i do czego jesteś zdolny.

Naprawdę dość już rządów bezwzględnych cwaniaków.
Twoja manipulacja nie ma w sobie już nawet żadnej subtelności. To już tylko prymitywny i chamski fałsz.

W przyszłości "nadludzie" nie będziecie mieli dostępu do portfeli "podludzi", bo wszystkie portfele zostaną zaszyfrowane i wasi komornicy wobec kryptografii staną się bezsilni.

Widzę, że zaszyfrownie portfeli musi odbyć się poprzez rozwój kryptowalut, bo chciwe dziady nie odpuszczą i nie pójdą na żadne ustępstwa z własnej woli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Mowa o twoim postulacie mordowania ludzi
>>Skup się na JEDNYM
>Skupiłem się i widzę, że mój postulat zaszyfrowania portfeli biedoty, aby wasi komornicy nie mieli do nich dostępu, określasz postulatem mordowania ludzi.
>W skupieniu widzę, kim jesteś i do czego jesteś zdolny.
>Naprawdę dość już rządów bezwzględnych cwaniaków.
>Twoja manipulacja nie ma w sobie już nawet żadnej subtelności. To już tylko prymitywny i chamski fałsz.
>W przyszłości "nadludzie" nie będziecie mieli dostępu do portfeli "podludzi", bo wszystkie portfele zostaną zaszyfrowane i wasi komornicy wobec kryptografii staną się bezsilni.
>Widzę, że zaszyfrownie portfeli musi odbyć się poprzez rozwój kryptowalut, bo chciwe dziady nie odpuszczą i nie pójdą na żadne ustępstwa z własnej woli.

Dlaczego komornik ma nie ściągnąć długu wierzyciela? To niesprawiedliwe.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dlaczego komornik ma nie ściągnąć długu wierzyciela? To niesprawiedliwe.

Bo żaden człowiek nie powinien żyć z pracy pieniędzy leczy każdy z pracy dla siebie i innych ludzi.

Kredytodawcą powinno być państwo kreujące pieniądz a kosztem kredytu podatek od właśnosci.

Opisanie wszelkiej własności w publicznie jawnej księdze kapitału, demokratyczne opodatkowanie właśnosci na rzecz bezpośredniego dochodu osób bez posiadłości, zaszyfrowanie wszystkich portfeli to etapy prowadzące do tego, żeby żaden człowiek nie żył z "pracy" posiadłości i z "pracy" pieniędzy lecz każdy z pracy dla siebie i innych.

Dostęp komornika do portfeli biedoty powoduje, że wszystkie umowy naznaczone są fałszem i dążeniem do przemocy.

W gruncie rzeczy to nie są żadne umowy tylko konstrukty stosunków agresywno-uległych.

Jest wielce sprawiedliwe, żeby żaden komornik nie miał dostępu do żadnego portfela.

Dopiero w obliczu takiej sprawiedliwości ludzi może zaczną umawiać się po ludzku a nie jak zwierzęta.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kredytodawcą powinno być państwo kreujące pieniądz a kosztem kredytu podatek od właśnosci.

99% takich państwowych kredytów pójdzie na konsumpcję, która spowoduje niewydolność oczyszczalni ścieków.
A jak będzie wyglądało zabezpieczenie się państwa przed cwaniakami niespłacającymi kredytu ??

>Dostęp komornika do portfeli biedoty powoduje, że wszystkie umowy naznaczone są fałszem i dążeniem do przemocy.
>W gruncie rzeczy to nie są żadne umowy tylko konstrukty stosunków agresywno-uległych.
>Jest wielce sprawiedliwe, żeby żaden komornik nie miał dostępu do żadnego portfela.
>Dopiero w obliczu takiej sprawiedliwości ludzi może zaczną umawiać się po ludzku a nie jak zwierzęta.

Hamerlik powinieneś ogłosić się żyrantem udzielającym poręczeń dla wszystkich kredytów biedoty.
Spowoduje to, że komornik nie będzie musiał sięgać do portfeli biedoty, która nie spłaca kredytów. Według Twoich założeń spowoduje to, po czasie, że ochlos stanie ludźmi.
Hamerlik nie uważasz, że ochlosowi to by trzeba było coś w genach poprawić ???
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Kredytodawcą powinno być państwo kreujące pieniądz a kosztem kredytu podatek od właśnosci.
>99% takich państwowych kredytów pójdzie na konsumpcję, która spowoduje niewydolność oczyszczalni ścieków.

Nie nie pójdzie, bowiem podstawą udzielenia kredytu ma być posiadanie opodatkowanej własności, a konsekwencją nieopłacenia podatku będzie utrata własności na rzecz innej osoby, która przedmiot własności wyceniła najwyżej i zaoferowała jej zakup za pieniądze, które realnie posiada, być może również w kredycie.

W chwili nieopłacenia podatku własność przechodzi na inną osobę a cena zapłaty za przedmiot własności w pierwszej kolejności pokrywa kredyt państwowy a dopiero w reszcie zostaje wypłacona osobie, która własność traci.

Kredyt dostają tylko Ci, którzy coś posiadają i jeżeli kredyt skonsumujesz, to nie będziesz miał z czego opłacić podatku od posiadłości i wszystko stracisz wychodząc na zero.
Konsumpcja kredytu w tym wypadku nie będzie niczym innym niż sprzedażą swojej posiadłości i konsumpcją jej wartości.

>A jak będzie wyglądało zabezpieczenie się państwa przed cwaniakami niespłacającymi kredytu ??

Wszelka własność opisana w księdze kapitału będzie podlegała wzajemnej wycenie użytkowników księgi. Wycenę cudzych składników majątku można dokonać tylko do wysokości środków do dyspozycji. Średnia wycena będzie stanowiła wartość przedmiot własności i podstawę demokratycznego opodatkowania. Kredyt państwo udzieli automatycznie każdemu właścicielowi do wysokości wartości posiadłości. Taki kredyt nie będzie musiał być spłacony dopóki właściciel płaci podatki od własności. To jest linia kredytowa na stałe. Podatki będą pobierane automatycznie, bez decyzji właściciela o ich zapłacie, również z automatycznej linii kredytowej. Tylko w sytuacji, kiedy właściciel nie będzie miał zdolności zapłaty podatku od własności, własność przejdzie automatycznie w inne ręce a cena automatycznej sprzedaży majątku w pierwszej kolejności spłaci państwowy kredyt i reszta trafi do byłego właściciela.

>Hamerlik powinieneś ogłosić się żyrantem udzielającym poręczeń dla wszystkich kredytów biedoty.
>Spowoduje to, że komornik nie będzie musiał sięgać do portfeli biedoty, która nie spłaca kredytów. Według Twoich założeń spowoduje to, po czasie, że ochlos stanie ludźmi.
>Hamerlik nie uważasz, że ochlosowi to by trzeba było coś w genach poprawić ???

Kto nic nie ma, nie może mieć też żadnego długu i oszczędności pieniężne takiej osoby nie mogą przekroczyć 2-4 miesięcznego wynagrodzenia.

Długi mogą mieć tylko właściciele i tylko do wartości swoich posiadłości.

W moim modelu biedota bez posiadłości nigdy nie uzyska kredytu, pozostanie jej tylko praca najemna ale łaska innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>W moim modelu biedota bez posiadłości nigdy nie uzyska kredytu, pozostanie jej tylko praca najemna ale łaska innych ludzi.
>

Po co tyle mącisz jak teraz tak funkcjonuje demokratyczny świat.
Bogatsi są coraz bogatsi, biedni coraz biedniejsi.
Biedak żeby żyć musi się nająć lub iść na służbę do bogaczy jako milicjant lub na mięso armatnie.
Wydawało mi się, że chcesz na siłę z biedaków zrobić bogaczy.
A tu wychodzi, że chcesz żeby kilku największych cwaniaków wykupiło do reszty biedniejszych cwanaików i stało się właścicielami całego świata.
Oczywiście ci światowi cwaniacy muszą pochodzić z Ameryki, kolebki "demokracji" i "wolności".
Unia Ewropejska tak zrobiła z rolnictwem. Producenci masy do trawienia wykupili biedaków wytwarzających żywność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bogatsi są coraz bogatsi, biedni coraz biedniejsi.

Wg mnie to nie ma znaczenia o ile tym bogactwem jest fabryka a nie luksusowy jacht.

Własność fabryki to tylko organizacja pracy i zarząd nad nią. Jeśli praca służy biedakom a nie perwersji Panów to nie muszą być właścicielami fabryki.

Taki system jest zdecydowanie lepszy od systemu centralnego jako propagujesz we własności państwowej środków produkcji.

Władza centralna jest zawsze zła i władza rozproszona jest zawsze lepsza.

Tylko umiarkowany stopień koncentracji władzy jest dobry dla społeczeństwa. Ani za mało ani bardzo skoncentrowana władza.

Jestem wrogiem władzy centralnej.
Jestem zwolennikiem umiarkowanej koncentracji władzy człowieka nad człowiekiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-05-2023 08:11 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
Dług może powstać inaczej, np właściciel firmy nie zapłaci pracownikowi, albo jeden właściciel jednoosobowej firmy nie zapłaci drugiemu. Wówczas też komornik nie mógłby ściągnąć kasy?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dług może powstać inaczej, np właściciel firmy nie zapłaci pracownikowi, albo jeden właściciel jednoosobowej firmy nie zapłaci drugiemu. Wówczas też komornik nie mógłby ściągnąć kasy?

A jak ściągniesz kasę z zaszyfrowanego portfela, do którego dostęp ma tylko jego właściciel?
Z takim portfelem gdy właściciel umrze to portfel znika. Nikt nigdy już nie dotrze do zgromadzonych w nim środków pieniężnych.

I w takich warunkach mają się ze sobą umówić pracodawca z pracownikiem i biznesmen z biznesmenem.

Wtedy może pracownik przyjdzie po rozum do głowy i zrozumie, że to bez sensu, żeby za pracę, którą wykonuje dziś otrzymywać wynagrodzenie za miesiąc i zażąda wynagrodzenia od razu.

To samo zrobi biznesmen w relacji z innym biznesmenem, zażąda zapłaty za towar dziś a nie za 3 miesiące.

Każdy dług, nawet ten jaki pracodawca ma wobec pracownika i biznesmen wobec biznesmena jest kreacją pieniądza ujemnego, wypływa na wartość pieniądza i na funkcjonowanie gospodarki.

W moim modelu kreacja pieniądza jest zarezerwowana dla państwa.
Dług możne mieć wobec państwa a nie wobec własnego pracownika.
Własnemu pracownikowi płaci się za pracę natychmiast, codziennie i co godzinę, to żaden problem przy współczesnej technologii, jedyną przeszkodą dla tego jest prymitywna, odzwierzęca "kultura" naszych dziadów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
Na moja uwagę o konieczności zapłaty długu odpowiedziałeś że dług nie powinien powstać bo państwo inaczej to powinno zorganizować. Ale zorganizowało jak zorganizowało, jeden obywatel np skusił się na większy telewizor a teraz ma spłacić dług, a nie chce, dlaczego więc w warunkach jakie były w chwili zaciągania pożyczki nie przymusić go do tego, to sprawiedliwe w obecnym rozumieniu tego słowa. Może i można zmienić prawo a co za tym idzie społeczne rozumienie słowa "sprawiedliwie" ale puki co zasady gry są jakie są i sprawiedliwe jest to co jest z nimi zgodne.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na moja uwagę o konieczności zapłaty długu odpowiedziałeś że dług nie powinien powstać bo państwo inaczej to powinno zorganizować. Ale zorganizowało jak zorganizowało, jeden obywatel np skusił się na większy telewizor a teraz ma spłacić dług, a nie chce, dlaczego więc w warunkach jakie były w chwili zaciągania pożyczki nie przymusić go do tego, to sprawiedliwe w obecnym rozumieniu tego słowa. Może i można zmienić prawo a co za tym idzie społeczne rozumienie słowa "sprawiedliwie" ale puki co zasady gry są jakie są i sprawiedliwe jest to co jest z nimi zgodne.

To są wasze zasady, to jest wasze prawo i wasza sprawiedliwość ale one na pewno nie są moje, co podkreślam tu w każdym słowie.

Kto nie zapłaci za telewizor dobrowolnie ten nigdy nie może stać się jego właścicielem.

Jeśli chcesz komuś sprzedać telewizor na kredyt to proszę ale ze świadomością, że portfele są zaszyfrowane i nie ma żadnej przymusowej egzekucji długów.

Sprzedaj temu kto ma kasę albo temu komu na pewno ufasz, zrób jak uważasz ale z zaszyfrowanymi portfelami.

Wokół kreacji długów powstaje tak wiele patologii, która prowadzi do dużych różnic społecznych, że kreacja długu musi być procesem organizowanym i kontrolowanym przez państwo.

Współczesne długi to choroba społeczna.

Przypominam Ci, bo może zapomniałeś, że na tym świecie żyją jednostki z majątkami liczonych w setkach miliardów dolarów, znane prawie wszystkim na świecie, którzy wpływają na egzystencję wszystkich i jednostki, które w tej chwili właśnie umierają z głodu.

Widać różnicę i nie ma w tym żadnego przypadku, to wszystko jest zaprogramowane w stosunkach społecznych i w zgniłym prawie.

Może dla Ciebie to jest normalne ale mnie wcale.

To nie mój świat, nie moje społeczeństwo, nie moi ludzie.

Przypominam też, że od ponad 20 lat nie uczestniczę w tajnych i pośrednich wyborach, uważam to za niemoralne i nie uznaję wyników tajnych i pośrednich wyborów, bo są niemoralne.

Z tajnych i pośrednich wyborów nie wynika żadne prawo a już na pewno nie dla mnie.

Żyjcie sobie jak tam chcecie ale żyć tak nie będę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-05-2023 07:24 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Mowa o twoim postulacie mordowania ludzi
>>Skup się na JEDNYM
>Skupiłem się i widzę, że mój postulat zaszyfrowania portfeli biedoty,

Nie o tym mowa

Skup się na JEDNYM i odpowiedz uczciwie na pytania:
jaki będzie skutek natychmiastowego odejścia z miejsca pracy
1 Chirurga przy stole
2 Dróżnika na kolejowym przejeździe
3 Metaniarza w kopalni
4 kontrolera lotów na wieży
5 Strażaka w czasie akcji
6 Nastawniczego na kolei

Za każdym razem skutkiem może być śmierć człowieka lub setek ludzi

>Organizator przedsiębiorstwa będzie musiał sobie w tych warunkach z tym problemem poradzić i znaleźć do tego odpowiednie rozwiązanie.
1 TY proponujesz jakiś system, TY zaproponuj rozwiązanie
2 Jedynym możliwym rozwiązaniem jest zduplikowanie obsady stanowisk (a i to może nie wystarczyć). Takie rozwiązanie podwoi koszta i spowoduje gigantyczne marnotrawstwo czasu
Po co w budce dróżnika ma siedzieć dwóch ludzi?

>aby wasi komornicy nie mieli do nich dostępu, określasz postulatem mordowania ludzi.
1 Nie o tm mowa
2 Nie mam komorników, przestań zmyślać. Proponowałeś rozejm, więc go nie łam
3 o "zaszyfrowaniu portfeli" rozmawialiśmy w innym wątku. Przedstawiłem swoje argumenta

>Ale to tylko na pozór, bo w rzeczywistości urzadziliscie sobie z państwowej przemocy źródło zysków.
Proponowałeś rozejm, więc go nie łam, przestań wymyślać mi jakieś zyski z państwowej przemocy

>Dotyczy to zarówno przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności
1 Pisz po polsku
2 Nie istnieje tajna własność

>jak i przymusowej egzekucji długów.
Zaplątałeś się we własne manipulacje
Co znaczy ta twoja egzekucja?
Jeśli mam dom z hipoteką i nie płacę długów, to egzekucja polega wg ciebie na ochronie tego domu i zabraniu tego domu?

Widzisz sprzeczność?
Pisz po polsku nie będziesz się gubił

Niemniej mowa jest o twoim postulacie, żeby każdy pracownik mógł każdej chwili opuścić miejsce pracy
Jak widzisz próbuję rozmawiać z tobą poważnie, więc też się postaraj
Bez ucieczek
Bez kłamstw
Bez zmyśleń


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Organizator przedsiębiorstwa będzie musiał sobie w tych warunkach z tym problemem poradzić i znaleźć do tego odpowiednie rozwiązanie.
>1 TY proponujesz jakiś system, TY zaproponuj rozwiązanie
>2 Jedynym możliwym rozwiązaniem jest zduplikowanie obsady stanowisk (a i to może nie wystarczyć). Takie rozwiązanie podwoi koszta i spowoduje gigantyczne marnotrawstwo czasu

Już dawno bramkami na przejazdach kolejowych sterują komputery a nowe skrzyżowania dróg buduje sie bezkolizyjnie.

Dostęp do cudzych portfeli wcale jest Wam potrzebny, żeby kontrolować dróżników tylko po to, żeby wasi komornicy działający na zlecenie waszych systemów chwilówek mieli dostęp do portfeli biedoty, żebyście mogli wyssać biedocie krew.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-05-2023 10:17 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Skup się na JEDNYM i odpowiedz uczciwie na pytania:
jaki będzie skutek natychmiastowego odejścia z miejsca pracy
1 Chirurga przy stole
2 Dróżnika na kolejowym przejeździe
3 Metaniarza w kopalni
4 kontrolera lotów na wieży
5 Strażaka w czasie akcji
6 Nastawniczego na kolei

Za każdym razem skutkiem może być śmierć człowieka lub setek ludzi

>Już dawno bramkami na przejazdach kolejowych sterują komputery a nowe skrzyżowania dróg buduje sie bezkolizyjnie.
Odpowiedziałeś (częściowo) na jeden przykład
Częściowo, bo jednak na większości przejazdów nadal pracują dróżnicy
Czekam na resztę, a tych przykładów mógłbym podać więcej

>Dostęp do cudzych portfeli wcale jest Wam potrzebny,
Nie o tym mowa
Mowa o twoim postulacie, żeby pracownik mógł odejść z miejsca pracy w dowolnym momencie np "żeby móc bawić się z dzieckiem" (twoje słowa)
Mnie dostęp do czyjegoś portfela nie jest i nigdy nie był potrzebny

Wspominałem też o organizacji pracy o gigantycznych kosztach finansowych w postaci zaniku jakiejkolwiek produkcji

>wasi komornicy
Staram się traktować tę rozmowę poważnie, zaproponowałeś rozejm i się go trzymam.
Ty znów zmyślasz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mowa o twoim postulacie, żeby pracownik mógł odejść z miejsca pracy w dowolnym momencie np "żeby móc bawić się z dzieckiem"

A teraz nie może?
Co mu zrobisz?
Zlejesz batem, żeby dalej pracował?
Pójdzie to pójdzie i będzie musiał problem inaczej rozwiązać.

Mowa jest o dostępie do cudzych portfeli, z czego urządziliście sobie źródło zysków, które innych ludzi, nie takich cwanych, nie takich bezwzględnych i nie takich agresywnych wpycha w nędzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-05-2023 12:38 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Mowa o twoim postulacie, żeby pracownik mógł odejść z miejsca pracy w dowolnym momencie np "żeby móc bawić się z dzieckiem"
>A teraz nie może?
>Co mu zrobisz?

Nic, bo nikogo nie zatrudniam
Niemniej, gdyby dróżnik zostawił przejazd bez nadzoru i ucierpiałby na tym mój samochód, pozwałbym do sądu administratora przejazdu. Co ty byś zrobił?

Co zrobi jego pracodawca?
Jeśli będzie to drobne uchybienie to nic
Jeśli zniknie na kilka godzin na ploty, a miał być na stanowisku, to dostanie karę dyscyplinarną. Od ustnego upomnienia po pisemne lub naganę

Jeśli zniknie na kilka dni, będzie to porzucenie pracy skutkujące rozwiązaniem umowy o pracę z winy pracownika

Poniesie konsekwencje służbowe. W Polsce zgodnie z kodeksem pracy. Od ustnego upomnienia przez przełożonego, po rozwiązanie stosunku pracy bez wypowiedzenia

Jeśli wskutek samowolnego opuszczenia miejsca pracy, pracodawca poniesie straty, może nałożyć karę finansową, ta jednak jest symboliczna

Jeśli jednak, wskutek samowolnego opuszczenia miejsca pracy dojdzie do czyjejś śmierci, szwanku na zdrowiu, skażenia środowiska lub poważnych strat materialnych, sprawa trafia do sądu i może się skończyć poważnym wyrokiem

Gdyby dróżnik, po prostu zostawił szlabany otwarte i poszedł bawić się z dziećmi, a doszłoby do wypadku, odpowiadałby karnie
Gdyby metaniarz zamiast sprawdzać skład powietrza w wyrobiskach przysnął przy ociosie, a doszłoby do pożaru i śmierci ludzi, odpowiadałby karnie
To samo dotyczy kontrolera lotów, ratownika na basenie,

>Zlejesz batem, żeby dalej pracował?
>Pójdzie to pójdzie i będzie musiał problem inaczej rozwiązać.

To twój postulat, ciebie pytam jak problem powinien być rozwiązany

>Mowa jest o dostępie do cudzych portfeli, z czego urządziliście sobie źródło zysków,
Staram się traktować tę rozmowę poważnie, więc skończ rzucać gównem
O dostępie do portfeli załóż inny wątek, jeśli będziesz nim poważnie argumentował i pisał po polsku bez manipulacji, jestem gotów do rozmowy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Mowa jest o dostępie do cudzych portfeli, z czego urządziliście sobie źródło zysków,
>Staram się traktować tę rozmowę poważnie, więc skończ rzucać gównem
>O dostępie do portfeli załóż inny wątek, jeśli będziesz nim poważnie argumentował i pisał po polsku bez manipulacji, jestem gotów do rozmowy

Ja mówię o zaszyfrowaniu portfeli, o wyjawieniu i opodatkowaniu własności, o obowiązywaniu umowy do chwili, do której obie strony jej chcą i widzą w niej sens i jeszcze o paru sprawach, które mogą uczynić świat lepszym.

A Ty nieprzypadkowo mówisz nie wiadomo o czym.
Niby o jakiejś uniwersalnej sprawiedliwości, która potrzebuje abyście mieli dostęp do portfeli biedoty ale tak do końca nie wiadomo.

Siejesz zamęt w głowach ludzi po to, żeby nadal akceptowali wasze prawo do przemocy.

Odwołujesz się co rusz do nieopodwiedzialnosci, głupoty i niemoralności innych ludzi ale nie wspominasz, że niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.

Ktoś Was musi powstrzymać.

Doskonale widzę kim jesteś i do czego zmierzasz, dlatego mam taki wielki problem z Tobą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Rozmowa jest o postulowanym przez ciebie prawie pracownika do opuszczenia miejsca pracy w dowolnym momencie

Przedstawiłem argumenta

>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.

Ty rzucasz gównem

To jest ten rozejm, który proponowałeś?
Znowu kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa

To jest szukanie kompromisu i zrozumienia?
kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozmowa jest o postulowanym przez ciebie prawie pracownika do opuszczenia miejsca pracy w dowolnym momencie

Ty wcale nie piszesz o prawie do zerwania umowy w dowolnym momencie lecz piszesz o oszustwie, o kłamstwie, o sabotażu, o świadomym wyrządzeniu innym krzywdy i szkody.

Co innego powiedzieć komuś "nie będę dla Ciebie pracował dalej za 10zł, choć wcześniej zgodziłem się u Ciebie za 10zł pracować ale w tej chwili cofam swoją wcześniejszą zgodę" a co innego jest nie skierować pociągu na właściwy tor w sytuacji gdy nikt nie wie, że odstąpiłeś od takiej czynności i nie przejął tej czynności od Ciebie.

Moje postulaty dotyczą stosunków gospodarczych a nie przestęp przeciw innym ludziom.
Przestępca winien być naznaczony w księdze kapitału z prawem do rehabilitacji ale bez prawa kontrolowania lotów samolotów.

Umowa jest związkiem dobrowolnym i nikt nie ma prawa wprowadzać do umowy przemocy.
Umowa z przemocą przestaje być umową i staje się stosunkiem agresywno-uległym, tym samym jakie spotykamy u innych gatunków zwierząt społecznych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.

Ty rzucasz gównem
Jeśli chcesz, poważnie rozmawiać to PRZESTAŃ KŁAMAĆ NA MÓJ TEMAT !

ŻYJĘ Z PRACY, albo to przyjmujesz do wiadomości i rozmawiamy dalej, albo kończę rozmowę, która polega na obrażaniu mnie.

To jest ten rozejm, który proponowałeś?
Znowu kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa

>Ty wcale nie piszesz o prawie do zerwania umowy w dowolnym momencie
Nie. To TWÓJ postulat nie mój
Wypierasz się go?

>Co innego powiedzieć komuś "nie będę dla Ciebie pracował dalej za 10zł, choć wcześniej zgodziłem się u Ciebie za 10zł pracować ale w tej chwili cofam swoją wcześniejszą zgodę"

To jest święte prawo pracownika. Zawsze może złożyć wymówienie. Grupa pracowników może nawet ogłosić streik.

>a co innego jest nie skierować pociągu na właściwy tor w sytuacji gdy nikt nie wie, że odstąpiłeś od takiej czynności i nie przejął tej czynności od Ciebie.

A ja podaję przykłady, kiedy takie zerwanie umowy może skończyć się tragedią
A w każdym przypadku skończy się dezorganizacją pracy innych ludzi

Np kierowca autobusu nie dowiezie ludzi do pracy, przedszkolanka odmówi przyjęcia dziecka do przedszkola, mechanik nie naprawi samochodu, robotnik zatrzyma taśmę itd

Dlatego umowy o pracę są egzekwowane
Przedstawiłem ci konsekwencje zerwania takiej umowy.

>Moje postulaty dotyczą stosunków gospodarczych a nie przestęp przeciw innym ludziom.
Więc przyznaj, że nie każdemu pracownikowi wolno opuścić miejsce pracy

>Przestępca winien być naznaczony w księdze kapitału z prawem do rehabilitacji ale bez prawa kontrolowania lotów samolotów.

Proste pytanie: powinien być zwolniony z pracy? I to jedyna kara?
Tak samo ogrodnik jak kontroler lotów?
Proste pytania, nadal staram się traktować tę rozmowę poważnie

Winny śmierci setek ludzi nie powinien siedzieć w więzieniu?
Proste pytania

>Umowa jest związkiem dobrowolnym i nikt nie ma prawa wprowadzać do umowy przemocy.
W umowach o pracę nie ma nic o przemocy
W prawie pracy też nie
Ukaranie pracownika nawet zwolnieniem z pracy nie jest przemocą, a jeśli jest TY TO TEŻ POSTULUJESZ.

"Przestępca winien być naznaczony .... bez prawa kontrolowania lotów samolotów"
Twoje słowa. Jesteś zwolennikiem karania zwolnieniem z pracy.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zawsze może złożyć wymówienie.

Kłamiesz i po to Wam właśnie potrzebne jest prawo do tajemnic, do przemocy egzekucyjnej, prawo dostępu do cudzego portfela, żebyście mogli przekuć "wymówienie" w kradzież.

Gdy nierozwinięty człowiek zaczyna orientować się, że fałszywą reklamą, fałszywymi informacjami, brakiem własnej wiedzy o świecie, o działaniach chamskich, bezwzględnych, chciwych i zdemoralizowanych dziadów, brakiem zdolności przewidywania przyszłych konsekwencji został zrobiony w konia, wtedy wasze prawo do przemocy uruchamia waszego komornika, żeby ten w majestacie waszego prawa okradł dla Was frajera.

Dlatego brak tajemnic, brak prawa do przemocy egzekucyjnej, brak dostępu do cudzych portfeli jest dla Was nie do zaakceptowania, bo wtedy nie będziecie już mieli jak ukraść w majestacie waszego tfuuu "prawa" i wtedy chcąc nie chcąc coś trzeba będzie zrobić dla innego człowieka, żeby zjeść owoce jego pracy. Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-05-2023 18:57 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.

>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

Cóż, próbowałem poważnej rozmowy, podałem argumenta, zadałem pytania. Rzucając kolejny raz gównem zakończyłeś rozmowę

Możesz ze mną rozmawiać jak się umyjesz, wytrzeźwiejesz, zrozumiesz z kim rozmawiasz i zaczniesz używać argumentów a nie gówna

>I dlatego możemy a nawet musimy zaszyfrować portfel każdego człowieka.
1 Rozmawialiśmy o tym potwierdziłeś, że portfel ma być okradany z oszczędności
2 Ma być zaszyfrowany bo Krystian Hamerlik - Konopka nie chciał płacić alimentów na dziecko, które w końcu nie zdobyło wykształcenia

Co do meritum rozmowy, ucieczką w szambo udowodniłeś, że jesteś zwolennikiem prawa do bezkarnego mordowania ludzi przez n.p. kontrolerów lotów czy metaniarzy

Ktoś, kto opuścił miejsce pracy i spowodował tym śmierć setek ludzi, ma wg ciebie ponieść "karę" w postaci wpisania do "księgi" i zakazu wykonywania zawodu

Jesteś pochwalcą zbrodni
Q.E.D.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Cóż, próbowałem poważnej rozmowy, podałem argumenta, zadałem pytania.

Co za poważna rozmowa?

Najpierw stwierdziłeś, że nawołuję do mordowania ludzi a kiedy ja poszukiwałem kontekstu dla twojego chorego twierdzenia w postulacie demokratycznego opodatkowania jawnej właśnosci, potem w postulacie zaszyfrowania portfeli, Ty ni z gruszki ni z pietruszki oznajmiłes, że chodzi Ci o to, że chciałbym pozwolić robolom odmówić najemnej pracy.

Czy to są argumenty?

Nie to jest czysty bełkot, który ma budzić niepokój i negatywne emocje czytelników, jeżeli tacy w ogóle istnieją.

To jest najczystsza forma manipulacji emocjonalnej.

Jakie argumenty?
Ty w kółko powtarzasz to samo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>2 Ma być zaszyfrowany bo Krystian Hamerlik - Konopka nie chciał płacić alimentów na dziecko, które w końcu nie zdobyło wykształcenia

Portfel ma zostać zaszyfrowany, bo kiedyś nie chciałem płacić alientow kamieniczniku?

Ile owoców cudzej pracy zjadłeś w tym miesiącu z odsetek od lokaty?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Najpierw stwierdziłeś, że nawołuję do mordowania ludzi
Jaką karę powinien ponieść kontroler lotów za opuszczenie miejsca pracy?
Wg ciebie kiś-kiś paluszkiem
Zaprzeczysz?
Nie. uciekniesz
"Przestępca winien być naznaczony w księdze kapitału z prawem do rehabilitacji ale bez prawa kontrolowania lotów samolotów."

Kiś-kiś paluszkiem. To jest twoja propozycja pochwalco masowych morderstw.

oczywiście wyprzesz się swoich słów, bo mamusia nauczyła: wypieraj się, nie musisz mieć honoru. socjal ponad wszystko.

NAWOŁUJESZ DO PRAWA DO ZABIJANIA LUDZI POPRZEZ ODEJŚCIE Z MIEJSCA PRACY
Ucieczką w szambo udowodniłeś, że tak jest
Jedynym "argumentem" jakiego użyłeś, jest gówno z twojego kłamliwego ryja, bezhonornego p.ch.

>Portfel ma zostać zaszyfrowany, bo kiedyś nie chciałem płacić alientow kamieniczniku?
Nie jestem kamienicznikiem, a ty kłamiąc udowadniasz że jesteś psim chujem
Sam napisałeś że alimenta nie powinny być egzekwowane, bo kobieta powinna pomyśleć zanim pójdzie z kimś do łóżka
Wyprzesz się swoich słów?
Tak, tak mamusia nauczyła

Proponowałeś rozejm, proponowałem poważną rozmowę

Co na to hamerciul?

>Ile owoców cudzej pracy zjadłeś w tym miesiącu z odsetek od lokaty?

400 koron
I lokata to moje zarobione pieniądze
PRACĄ . wiem, że nie rozumiesz tego słowa.

A ty ile dostałeś Kindergeldu z podatków od każdej kromki chleba płaconych przez robotników amazona?

Rozumiem, tajemnica mienia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jaką karę powinien ponieść kontroler lotów za opuszczenie miejsca pracy?

Nie wiem, nie zajmuję się karami a stosunkami gospodarczymi i rozwojem społecznym.
Za 10 lat nie będzie kontrolerów lotów a będą jedynie programiści piszący programy kontroli lotów. Sądzę, że w pracy zespołowej programistów zaniedbań będzie niewiele.

Ani błędy ani zaniedbania w pracy ani nawet celowy sabotaż nie może być uzasadnieniem dla kontroli kapitału przez małą grupę zamówionych ludzi, którzy sami są poza wszelką kontrolą.

>NAWOŁUJESZ DO PRAWA DO ZABIJANIA LUDZI POPRZEZ ODEJŚCIE Z MIEJSCA PRACY

Nikogo nie namawiam do odejścia od pracy, wprost przeciwnie wszystkich namawiam do pracy na 100%, nawet wtedy gdy nie identyfikują się z interesem zatrudniającego ich właściciela środków produkcji.

Roboli namawiam do tego, żeby szli po podwyżkę do szefa a nie po pożyczkę do lombardu z ostania wartościową rzeczą z wynajętego domu.

Namawiam też roboli aby permanentnie szukali alternatywnej pracy i nie obawiali się zmiany kiedy trafi się coś lepszego.

Namawiam też, żeby znaleźli w sobie siłę na opanowanie negatywnych emocji, nie pozwolili tym emocjom rządzić sobą, żeby zaciskali zęby gdy wpadają w złość i nie podejmowali żadnych decyzji pod wpływem impulsu emocjonalnego, bo wszędzie wokół są ludzie, którzy programują te impulsy dla wyzysku innych.

Namawiam też, żeby uczyć się kryptowalut i jeśli to możliwe żeby lokować oszczędności w zaszyfrowanych portfelach i nie pod postacią jakiś kolejnych depozytów u większych cwaniaków tylko we własnym zakresie na własnym komputerze.

>Sam napisałeś że alimenta nie powinny być egzekwowane, bo kobieta powinna pomyśleć zanim pójdzie z kimś do łóżka

Napisałem, że kobieta ponosi taką samą odpowiedzialność jaką ponosi mężczyzna i jeśli portfele zostaną zaszyfrowane, jak być powinno, to musi znaleźć sposób na porozumienie się z ojcem dziecka, musi zbudować z nim jakiś kompromis, by finansowanie dziecka działo się z dobrej woli.

Każdy portfel powinien być zaszyfrowany i dostęp do niego powinien mieć tylko jego właściciel.

Wykorzystujesz emocje innych ludzi związane z stereotypowym myśleniem o alimentach w waszej kulturze, żeby zapewnić waszym poborcom podatkowym dostęp do portfeli biedoty, by wyegzekwowali przemocą podatki od biedy, od pracy najemnej na cudzym i od konsumpcji owoców własnej pracy, które mają posłużyć wynagrodzeniu Was za rządzenie i dopłatom do waszej własności prywatnej.

Prawda jest taka, że kobiety często pozwalają sobie na silne oskarżenia wobec mężczyzn, z którymi dzieliły własne życie i na głęboką nienawiść do ojców własnych dzieci.

Myślę, że gdy portfele zostaną zaszyfrowane, będą musiały hamować swoje oskarżenia i nienawiść, by utrzymać przychylność, porozumienie i kompromis.

To będzie dla wszystkich dobre.

Wiem, że chcesz się powołać tu na prosty schemat, Wy dobrzy oni źli ale świat taki nie jest i będę tego dowodził aż wasza prymitywna kultura upadnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.

>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

Cóż, próbowałem poważnej rozmowy, podałem argumenta, zadałem pytania. Rzucając kolejny raz gównem zakończyłeś rozmowę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Cóż, próbowałem poważnej rozmowy, podałem argumenta, zadałem pytania.

Pisząc, że nawołuję do mordowania ludzi?
Co uzasadniłes moim rzekomym postulatem, wg którego pracownicy mają będą mieć prawo odmówić pracy?

Czysta paranoja!

Ale ja dobrze wiem, że w tym szaleństwie jest metoda.

Kiedy chodzi o dzielenie się własnością i hajsem to nagle przestajecie rozumieć najprostsze sprawy, nie słyszycie, nie widzicie, a wasza logika rozpada się jak domek z kart.

Z pozoru.
To wszystko tylko z pozoru.

Żeby rozmyć i zaciemnić istotę sporu.
Żeby w szaleństwie nikt nie mógł zrozumieć o co chodzi.

Ale ja wiem o co w tym chodzi.
Widzę Cię, słyszę Cię, rozumiem Cię, widzę kim jesteś i do czego zmierzasz.
Jest Was więcej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.

>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

To twoje obelżywe kłamstwa

>>Cóż, próbowałem poważnej rozmowy, podałem argumenta, zadałem pytania.
>Pisząc, że nawołuję do mordowania ludzi?
Udowadniając, że spełnienie twojego postulatu, żeby pracownik mógł odejść z miejsca pracy, może być zagrożeniem dla życia

>Co uzasadniłes moim rzekomym postulatem, wg którego pracownicy mają będą mieć prawo odmówić pracy?
Rzekomym?

>Kiedy chodzi o dzielenie się własnością i hajsem to nagle przestajecie rozumieć najprostsze sprawy,
Nie muszę niczego rozumieć, ani nie rozumieć, nie będę się z tobą niczym dzielił, sam zarób

>Widzę Cię, słyszę Cię, rozumiem Cię, widzę kim jesteś i do czego zmierzasz.
>Jest Was więcej.
w samych Niemczech ponad 80 000 000


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Co uzasadniłes moim rzekomym postulatem, wg którego pracownicy mają będą mieć prawo odmówić pracy?
>Rzekomym?

Nie koncentrowałem na tym swojej uwagi.
Swoją uwagę od początku koncentrowałem na zaszyfrowaniu portfeli.
W trakcie rozmowy o tym doszliśmy do tego, że uważam, iż każdy ma prawo do odstąpienia od umowy ZAWSZE a wszystkie niewykonane zobowiązania winny zawierać się w przepływach i rozkładzie pieniądza. Po to pieniądz w ogóle istnieje, żeby przenosić zobowiązania w swojej wartości.
Ty stanąłeś na stanowisku, że bez groźby przemocy nie można się umówić a ja twierdzę, że nie tylko można ale że to jest jedyna prawdziwa forma umowy.

>>Kiedy chodzi o dzielenie się własnością i hajsem to nagle przestajecie rozumieć najprostsze sprawy,
>Nie muszę niczego rozumieć, ani nie rozumieć, nie będę się z tobą niczym dzielił, sam zarób

Zgoda ale nie w warunkach panowania tajnej i nieopodatkowanej własności, nie w warunkach istnienia lichwiarskiego pieniądza, nie w warunkach istnienia prawa do tajemnicy mienia, nie w warunkach stanowienia prawa w tajnym i pośrednim wyborze itd.

W takich warunkach na żadne układy z Wami nie idę i skoro Wy jesteście przeciw mi, to ja też będę przeciw Wam.

Mam gdzieś wasze poczucie sprawiedliwości podobnie jak Wy moje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.

>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

To twoje obelżywe kłamstwa
Sprostuj je, gówno nie jest argumentem

>>>Co uzasadniłes moim rzekomym postulatem, wg którego pracownicy mają będą mieć prawo odmówić pracy?
>>Rzekomym?
>Nie koncentrowałem na tym swojej uwagi.
Ale było to twoim postulatem
I w twojej wersji pracownik ma prawo odejść z miejsca pracy, żeby pobawić się z dziećmi

Pracownik zawsze ma prawo zmienić pracę, ale wzajemne zobowiązania reguluje prawo i umowa
Jeśli obie strony w umowie zawarły okres wypowiedzenia to jego dotrzymanie jest obowiązkiem obu stron. Jeśli pracownik zobowiązał się do uważania regulaminu pracy, to go to obowiązuje

Tak samo działa to w drugą stronę. Jeśli pracodawca chce rozwiązać umowę o pracę lub zmienić angaż, też musi zachować okres wypowiedzenia. Wyjątkiem jest ciężkie naruszenie służbowych obowiązków, np. jeśli kierowca przyjdzie do pracy pijany

I nie ma tu żadnej przemocy
Jest uważane przez wszystkich egzekwowanie prawa i umów

>Swoją uwagę od początku koncentrowałem na zaszyfrowaniu portfeli.
Ten twój postulat jest wewnętrznie sprzeczny i nie ma sensu rozmawiać o czymś, czego sam nie rozumiesz

>W trakcie rozmowy o tym doszliśmy do tego, że uważam, iż każdy ma prawo do odstąpienia od umowy ZAWSZE
Dokładnie! i tu udowodniłem jakie mogą być skutki
Innym skutkiem jest kompletna dezorganizacja pracy, bo niemal nikt nie pracuje sam
Rano idziesz po bułki i....

>Ty stanąłeś na stanowisku, że bez groźby przemocy nie można się umówić
Zmyślasz. Nigdy czegoś takiego nie napisałem

>>Nie muszę niczego rozumieć, ani nie rozumieć, nie będę się z tobą niczym dzielił, sam zarób
>Zgoda ale nie w warunkach panowania tajnej i nieopodatkowanej własności
1 W każdych warunkach, to co zarobiłem jest moje i psińco ci do tego
2 Nie istnieje tajna własność

>W takich warunkach na żadne układy z Wami nie idę
Dlatego, w obawie o mój zegarek nie przyjąłem twojego zaproszenia do Berlina

>i skoro Wy jesteście przeciw mi, to ja też będę przeciw Wam.
Ależ bądź sobie!


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.
>>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.
>To twoje obelżywe kłamstwa

W tym nie ma żadnej obelgi.
Spytaj ludzi na ulicy o czym marzą.
Odpowiedzą Ci, że marzą o posiadaniu 10 mieszkań, które wynajmą biedocie i żeby żyć dostanie z komornego, bez kiwnięcia palcem w bucie dla innego człowieka.

Życie z posiadłości stało się w waszej kulturze najwyższym wyróżnieniem. Możesz to traktować za komplement w waszej kulturze ale nie za obelgę.

>I w twojej wersji pracownik ma prawo odejść z miejsca pracy, żeby pobawić się z dziećmi

Nie pamiętam już jak wiele nasłuchałem się o wolności w waszym kapitalizmie. W kapitalizmie każdy robi co chce, dlatego niektórzy robole wybierają dwa etaty, żeby zarobić na czynsz za pomieszanie w cudzym domu, bo chcą robić i nie chcą odpoczywać. Ich prawo. Nie każdy chce wylegiwać się na prywatnej plaży.

>Pracownik zawsze ma prawo zmienić pracę, ale wzajemne zobowiązania reguluje prawo i umowa

Nie, nie, wasze prawo niczego nie reguluje, tylko stanowi fundament wyzysku. Między innymi dlatego nie wolno nigdy ufać tajnym i pośrednim wyborom, bo ich wynik jest zawsze niemoralny.

>Jeśli obie strony w umowie zawarły okres wypowiedzenia to jego dotrzymanie jest obowiązkiem obu stron. Jeśli pracownik zobowiązał się do uważania regulaminu pracy, to go to obowiązuje

Jeśli umawiają się ze sobą z jednej strony robol z 20 zl całego majątku w kieszeni a z drugiej jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o kapitale własnym 10 mln nieznanego właściciela reprezentowanego przez innych ludzi, to nie może być mowy o zadnej umowie. Robol nieznanemu właścicielowi nie jest nic winny.

>Tak samo działa to w drugą stronę. Jeśli pracodawca chce rozwiązać umowę o pracę lub zmienić angaż, też musi zachować okres wypowiedzenia. Wyjątkiem jest ciężkie naruszenie służbowych obowiązków, np. jeśli kierowca przyjdzie do pracy pijany

Tak działa petryfikacja ról i pozycji w waszym społeczeństwie.
Te obowiązki są przez Was wymyślone.

Ludzi albo łączą wspólne korzyści albo nie łączy ich nic.

>I nie ma tu żadnej przemocy

Jest groźba kary i kara.

>Jest uważane przez wszystkich egzekwowanie prawa i umów

Nie przeze mnie.
Dla mnie gdzie kończą się wzajemne korzyści tam też kończy się umowa i nikt nikomu nie jest nic winny.

Po to istnieje pieniądz, żeby w jego przelewach i rozkładzie wyrażać wszelkie zobowiązania.

>>Swoją uwagę od początku koncentrowałem na zaszyfrowaniu portfeli.
>Ten twój postulat jest wewnętrznie sprzeczny i nie ma sensu rozmawiać o czymś, czego sam nie rozumiesz

Na szczęście architekci kryptowalut zrozumieli, dlatego wasi komornicy wobec prawdziwego portfela krypto są całkowicie bezsilni, nie mówię o fałszywych portfelach po postacią depozytów.

>>W trakcie rozmowy o tym doszliśmy do tego, że uważam, iż każdy ma prawo do odstąpienia od umowy ZAWSZE
>Dokładnie! i tu udowodniłem jakie mogą być skutki

Tak skończy się wyzysk zakorzeniony w manipulacji innymi ludźmi. Cwaniaki przestaną robić biedotę w konia na podpis.

>Innym skutkiem jest kompletna dezorganizacja pracy, bo niemal nikt nie pracuje sam

Ludzie nie są wariatami i wiedzą czym są korzyści. Nie chodzą do pracy ze strachu przed karą lecz dla pieniędzy.

>>Ty stanąłeś na stanowisku, że bez groźby przemocy nie można się umówić
>Zmyślasz. Nigdy czegoś takiego nie napisałem

Mówiłeś, mówiłeś, że bez komorników umowy będą niemożliwe.

>1 W każdych warunkach, to co zarobiłem jest moje i psińco ci do tego

Tajne i nieopodakowane?
Nie, nigdy.

>2 Nie istnieje tajna własność

To zapytaj swojego sąsiada czy wie co posiadasz.

>>W takich warunkach na żadne układy z Wami nie idę
>Dlatego, w obawie o mój zegarek nie przyjąłem twojego zaproszenia do Berlina

Nie należę do waszej kultury i złoto nie robi na mnie żadnego wrażenia. Zatrzymaj sobie i nos na sobie. Załóż sobie wielki złoty łańcuch ze złotym krzyżem ja go nie chcę nawet za darmo.

>>i skoro Wy jesteście przeciw mi, to ja też będę przeciw Wam.
>Ależ bądź sobie!

Jestem i będę.
Oko za oko, zatrute życie za zatrute życie, brak spokoju za brak spokoju.

Niech panuje zasada wzajemności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.
>>>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.
>>To twoje obelżywe kłamstwa

>W tym nie ma żadnej obelgi.
>Spytaj ludzi na ulicy o czym marzą.

Gówno mnie obchodzi o czym marzą. Dla mnie i wile innych ludzi żyjących z pracy, zerowanie wartości ich pracy jest obelgą.
Do tego jest pospolitych kłamstwem wypowiadanym publicznie

>Życie z posiadłości stało się w waszej kulturze najwyższym wyróżnieniem. Możesz to traktować za komplement
Powiedz swojej żonie że jest kurwą, niech to potraktuje jak komplement, że podoba się więcej niż jednemu mężczyźnie i to aż tak, że gotowi za to płacić

Sprostuj swoje obelżywe kłamstwa na mój temat !

Jak sprostujesz obelżywe kłamstwa, wróć do rozmowy i przedstaw swoje argumenta
Po polsku bez manipulacji

Dalej nie czytam, dopóki nie sprostujesz kłamst


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dalej nie czytam, dopóki nie sprostujesz kłamst

Nie było żadnych kłamstw.

Należysz do elity, która dobrze żyje, znajdując wiele czasu na to, żeby powiedzieć innym co jest prawdziwe, dobre, sprawiedliwe, słuszne i zbawienne, dzięki ludziom, którzy nie opuszczają fabryk.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-06-2023 08:24 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Dalej nie czytam, dopóki nie sprostujesz kłamst
>Nie było żadnych kłamstw.

Zdefiniuj, co w hamerciulskiej mowie znaczy kłamstwo, bo znów odjechałeś od powszechnie przyjętej definicji tego słowa

Twoje słowa
>>>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.
>>>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

Są ohydnym, uwłaczającym godności pracującego człowieka kłamstwem
To, że nazywasz swoje gówno perfumami, nie powoduje, że przestajesz cuchnąć

>Należysz do elity, która dobrze żyje...
Z pracy. MOJEJ pracy a nie biedy innych.
I nie należę do elity. raczej do klasy średniej. Mnie to wystarcza

Zarzuciłeś mi, że przeze mnie dzieci są sierotami
Zarzuciłeś mi, że biorę dotacje do swojego domu
zarzuciłeś mi, że oszukałem robotników na budowie
Zarzuciłeś mi, że żyję z przestępstwa

To wszystko są kłamstwa.
Tymi kłamstwami udowodniłeś jedynie to, że masz ujemną godność i intelekt niezdolny do rozmowy z prawdziwym człowiekiem

Chcesz rozmawiać i podatkach, portfelach, jawności mienia?
Proszę bardzo, jestem gotów

Ale będę polemizował z argumentami a nie z rzucanym w moją stronę gównem agresywnego kłamliwego chama


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Niech panuje zasada wzajemności.
>

Hamerlik jesteś kolejnym siewcą nienawiści.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Niech panuje zasada wzajemności.
>>
>Hamerlik jesteś kolejnym siewcą nienawiści.

A tam.

Jeśli chcesz coś zmienić, to nie możesz innym ciągle przytakiwać i ustępować im.

Tak, proszę, przepraszam, dziękuję, moja wina, masz wartość większą ode mnie.

Nie, nie, nie!
Dość!

Ale zawsze z opanowaniem złości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
31-05-2023 19:47 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>> i wtedy chcąc nie chcąc coś trzeba będzie zrobić dla innego człowieka, żeby zjeść owoce jego pracy. Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

Tobie chamie do szkalownia oczerniania w internecie nie wiele trzeba.

Najesz się napijesz i kłamiesz zza klawiatury.

>Niestety muszę to robić, bo inaczej nic się nie zmieni. Inaczej dalej w pełnym zadowoleniu będziecie prowadzić swoje niemoralne i szkodzące innym ludziom biznesy.

Kiedy ty chamie zrozumiesz że masz się tak zachowywać jak wtedy gdy jesteś z córką z że znajomymi w pracy wśród sąsiadów w urzędzie obok policjanta. No generalnie w społeczeństwie

Takiego chama jak ty trzeba konsekwentnie dzień w dzień tępic. Nagalsniac i przypominać na tym forum kim jest Hamerlik Konopka

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Może organizować grupę ludzi werbować i nakłaniać przeciw innym ludziom w tym mnie.

Hamerlik Konopka to klamaca manipulant. Uwaga !!!
31-05-2023 19:51 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Najesz się napijesz
... za tłusty niemiecki socjal z podatków od robotników amazona

"Religa był winien temu, że zostawały sieroty, po wyleczonych przez niego ludziach"
K. H-K


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Najesz się napijesz
>... za tłusty niemiecki socjal z podatków od robotników amazona

Obrzydliwy człowiek. Pomyśleć że on faktycznie funkcjonuje w społeczeństwie które za plecami opluwa by potem z fałszywym uśmiechem w nim przebywać.
Korzysta z pełni praw korzysta ze swojej wypłaty która dysponuje na swoje zachcianki wycieczki.

Gdyby tyle energii co w plucie nnaludzi włożył w budowę swojego domu już dawno by go miał.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Obrzydliwy człowiek. Pomyśleć że on faktycznie funkcjonuje w społeczeństwie które za plecami opluwa by potem z fałszywym uśmiechem w nim przebywać.
>Korzysta z pełni praw korzysta ze swojej wypłaty która dysponuje na swoje zachcianki wycieczki.

Nie muszę podzielać waszych wierzeń, waszej moralności, waszych zasad, prawd, pojęć dobra, sprawiedliwości, normalności żeby żyć między Wami i nie będę. Tym bardziej, że zbudowaliscie świat, którego nie akceptuję.

>Gdyby tyle energii co w plucie nnaludzi włożył w budowę swojego domu już dawno by go miał.

Gdybym akceptował wasz świat pewnie mógłbym ukierunkować swoją energię inaczej ale jest we mnie tyle nienawiści do waszego świata i coraz więcej.

Czuję wyraźnie, że nie przynależę do waszej kultury. Nie jestem jednym z Was. Gorzej dla mnie i dla Was, że czuje to coraz wyraźnej. Każdego dnia czuję, że nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
01-06-2023 02:48 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Obrzydliwy człowiek. Pomyśleć że on faktycznie funkcjonuje w społeczeństwie które za plecami opluwa by potem z fałszywym uśmiechem w nim przebywać.
>>Korzysta z pełni praw korzysta ze swojej wypłaty która dysponuje na swoje zachcianki wycieczki.
>Nie muszę podzielać waszych wierzeń, waszej moralności, waszych zasad, prawd, pojęć dobra, sprawiedliwości, normalności żeby żyć między Wami i nie będę. Tym bardziej, że zbudowaliscie świat, którego nie akceptuję.

Kłamliwy gnojku. Ty klamiesz.na mój temat i mnie oczerniasz.

>Niestety muszę to robić, bo inaczej nic się nie zmieni. Inaczej dalej w pełnym zadowoleniu będziecie prowadzić swoje niemoralne i szkodzące innym ludziom biznesy.

Jaki chamie prowadzę niemoralny i szkodzący innym ludziom biznes!!!


>>Gdyby tyle energii co w plucie nnaludzi włożył w budowę swojego domu już dawno by go miał.
>Gdybym akceptował wasz świat pewnie mógłbym ukierunkować swoją energię inaczej ale jest we mnie tyle nienawiści do waszego świata i coraz więcej.

Chamie nie pyskuj tylko zachowuj się tak jak gdy jesteś w otoczeniu innych ludzi. Twojej córki kolegów znajomych policjanta sędziego kogokolwiek



4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Zakłamany typie to samo co robisz poza tym forum obowiązuje cie tu.
Skoro akceptujesz normy społeczne chamie poza internetem to nie kozakuj nnatym forum.
Kłamliwy tchórzu.


Ludzie muszą wiedzieć z kim chamie mają do czynienia. Dlatego ty już do nikogo bandyto nie napiszesz a nie tu ani nigdzie
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Uznaj to za wypowiedzenie umowy, a ponieważ mówię o tym od 10 lat, to z zachowaniem wszystkich możliwych terminów.

Nie należę już do waszego układu i teraz muszę wszystkich innych ludzi przekonać, żeby z niego też wyszli.

Wasza normalność jest już tylko wasza i nie moja.

Mamy wywalczoną przez Was wolność więc mówię co czuję i nie przejmuję się twoimi uczuciami tak jak Ty nie przejmowales się moimi, kiedy było mi źle.

Wciąż powtarzam, że Wy mnie stworzyliście, Ty i tobie podobni. Ja sam się nie stworzyłem. Jestem tylko smutkiem waszych działań, konsekwencją waszych wartości i wyborów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-06-2023 08:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.
>Uznaj to za wypowiedzenie umowy, a ponieważ mówię o tym od 10 lat, to z zachowaniem wszystkich możliwych terminów.



Kłamliwy gnojku. Ty klamiesz.na mój temat i mnie oczerniasz.

>Niestety muszę to robić, bo inaczej nic się nie zmieni. Inaczej dalej w pełnym zadowoleniu będziecie prowadzić swoje niemoralne i szkodzące innym ludziom biznesy.

Jaki chamie prowadzę niemoralny i szkodzący innym ludziom biznes!!!



4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Zakłamany typie to samo co robisz poza tym forum obowiązuje cie tu.
Skoro akceptujesz normy społeczne chamie poza internetem to nie kozakuj nnatym forum.
Kłamliwy tchórzu.

.
>Wciąż powtarzam, że Wy mnie stworzyliście, Ty i tobie podobni.

Kłamliwy gnojku. Ojciec z matką ciw wychowali jak nie byłeś sierota.

Ty zakłamny typie. Przestrzegaj norm jak przestrzegasz ich poza tym forum!!!
Tchórzliwy zakłamny gnojku!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kłamliwy gnojku. Ty klamiesz.na mój temat i mnie oczerniasz.

A co nie jesteś fundamentalistą kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności?

Wyprzyj się tego publicznie podpisując pod tym własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Ja doskonale rozumiem kim jesteś i do czego zmierzasz, wyczuwam twój system wartości każdą komórką mojego ciała przez światłowód.

Mam naturalne prawo osądzać innych ludzi sprawiedliwie i też to prawo wykorzystuję.
W swojej głowie jest solą tej ziemi, ziarnem pośród plew ale w mojej głowie ten obraz wygląda inaczej.

>Jaki chamie prowadzę niemoralny i szkodzący innym ludziom biznes!!!

Biznes oparty na tajnej, nieopodakowanej, państwo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności, którego najwyraźniej nie zamierzasz zaprzestać.

Biznes, w którym być może taisz swoją tożsamość i być może sądzisz wraz ze swoimi kolesiami w biznesie, że masz w nim tylko ograniczoną odpowiedzialnosc gdy twoi robole ponoszą przed Tobą odpowiedzialność bez ograniczeń?

W której skrzynce na listy działalność prowadzi twoja jednoosobowa spółka Ciebie z Tobą, z ograniczoną odpowiedzialnością?

Którzy sędziowie, prawnicy, policjanci i komornicy reprezentują twoje biznesy w czasie gdy twoi robole nie znają twojej tożsamości ani żadnych twoich posiadłości?

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-06-2023 21:12 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Mam naturalne prawo osądzać innych ludzi sprawiedliwie i też to prawo wykorzystuję.

Gnojku twoje prawo znika gdy odchodzisz komputera.
Zachowuj się tak jak robisz to poza nim.

Tchórzliwy chamie. Hamulce puszczaja ci w internecie a jak kończysz to gnojku to przestrzegasz norm społecznych.
Rób to też tu.


.
>>Jaki chamie prowadzę niemoralny i szkodzący innym ludziom biznes!!!

>Biznes oparty na tajnej, nieopodakowanej, >państwo dotowanej i przymusowo egzekwowanej >własności, którego najwyraźniej nie >zamierzasz zaprzestać.

Pytałem gnojku jaki to biznes? I komu szkodzę.
Podaj tych ludzi.

Groziłes mi że mam wyjawic ci co posiadam a ja ci gnoju nie powiedziałem .
Więc na jakiej podstawie piszesz że prowadzę biznes oparty na jakiejś urojonej przez ciebie
Własności!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem gnojku jaki to biznes? I komu szkodzę.
>Podaj tych ludzi.

Szkodzisz społeczeństwu i biedocie budując szkodliwą ideologię opartą na fałszywej wierze w to, iż tajna i nieopodakowana własność pomaga, iż lichwiarski pieniądz rozwija, iż tajna i pośrednia demokracja zapewnia sprawiedliwie prawo.

>Groziłes mi że mam wyjawic ci co posiadam a ja ci gnoju nie powiedziałem .
>Więc na jakiej podstawie piszesz że prowadzę biznes oparty na jakiejś urojonej przez ciebie
>Własności!!!

Na tej podstawie, że go bronisz. Znam Was, nie stracilbys nawet 1 kalorii energii, gdybyś nie miał w tym biznesu.

Ale wrócę do tego co jest dla mnie najważniejsze.

Żądam publicznie jawnego eksperymentu społecznego pod naukową kontrolą, prowadzonego wg postulowanych przeze mnie zasad stosunków społecznych.

Musicie to zaakceptować, zgodzić się na eksperyment a nawet pomoc go sfinansować.

Tylko publicznie jawny wynik takiego eksperymentu może stać się dla nas podstawą nowego kompromisu.

Nie będzie z Wami żadnych układów bez uczciwego eksperymentu, którym nikt nie będzie manipulował, dla z góry założonego wyniku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
Oboje jesteście siebie warci. Ty masz wzięte z nikąd wyobrażenia rzekomo konstruktywnych stosunków społecznych a szarej gra w ciula bo lubi się przekomarzać, do nikąd on nie zmierza, poprostu bije pianę.Ty jednak stawiasz orginalne tezy zmuszające do myślenia, on to jakaś tam wersja niczego.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oboje jesteście siebie warci. Ty masz wzięte z nikąd wyobrażenia rzekomo konstruktywnych stosunków społecznych a szarej gra w ciula bo lubi się przekomarzać, do nikąd on nie zmierza, poprostu bije pianę.Ty jednak stawiasz orginalne tezy zmuszające do myślenia, on to jakaś tam wersja niczego.

Szarey mi w tym wszystkim pomaga.
Inni już dawno mnie olali ale nie on.
Ze wszystkich on traktuje mnie najbardziej poważnie, choć często nie lubimy się. Traci na mnie swoją energię życiową i jest mi potrzebny.

Wszystko co jest nieprawidłowe w moim postrzeganiu świata czy w rozumieniu zależności społecznych powinno być tu wyróżnione jak na widelcu przez szarleya albo kogokolwiek innego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Oboje jesteście siebie warci. Ty masz wzięte z nikąd wyobrażenia rzekomo konstruktywnych stosunków społecznych a szarej gra w ciula bo lubi się przekomarzać, do nikąd on nie zmierza, poprostu bije pianę.Ty jednak stawiasz orginalne tezy zmuszające do myślenia, on to jakaś tam wersja niczego.
>Szarey mi w tym wszystkim pomaga.
>Inni już dawno mnie olali ale nie on.
>Ze wszystkich on traktuje mnie najbardziej poważnie, choć często nie lubimy się. Traci na mnie swoją energię życiową i jest mi potrzebny.
>Wszystko co jest nieprawidłowe w moim postrzeganiu świata czy w rozumieniu zależności społecznych powinno być tu wyróżnione jak na widelcu przez szarleya albo kogokolwiek innego.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Brawo.
szarley (54913 punktów)
>szarej gra w ciula bo lubi się przekomarzać,

Oberwałeś argumentoma i się mścisz?
Odpowiedz na argumenta


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
qwery (2864 punktów)
>>szarej gra w ciula bo lubi się przekomarzać,
>Oberwałeś argumentoma i się mścisz?
>Odpowiedz na argumenta
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>

Ubzdurales sobie, poprostu odpuszczam, łamagom szybciej i dlatego chętnej nie lubię odpuszczać choć to wiele kosztuje.
każesz mi płacić za korepetycje. Nie mam ochoty na przekomazanki, jak wieśz to mówisz a jak nie to s....
farmer (22440 punktów)
>>Pytałem gnojku jaki to biznes? I komu szkodzę.
>>Podaj tych ludzi.
>Szkodzisz społeczeństwu i biedocie budując szkodliwą ideologię opartą na fałszywej wierze w to, iż tajna i nieopodakowana własność pomaga, iż lichwiarski pieniądz rozwija, iż tajna i pośrednia demokracja zapewnia sprawiedliwie prawo.

Gnoju!!! Jaki biznes prowadzę który szkodzi ludziom !!!!

>>Jaki chamie prowadzę niemoralny i szkodzący innym ludziom biznes!!!

>>Groziłes mi że mam wyjawic ci co posiadam a ja ci gnoju nie powiedziałem .
>>Więc na jakiej podstawie piszesz że prowadzę biznes oparty na jakiejś urojonej przez ciebie
>>Własności!!!
>Na tej podstawie, że go bronisz. Znam Was, nie stracilbys nawet 1 kalorii energii, gdybyś nie miał w tym biznesu.

Gnoju ja zadaje ci pytania czemu mnie pomawiasz!!!
Jaki biznes prowadzę kłamliwy gnojku!!!
Zadaje pytanie a nie bronie!!!

Ty chamie który po odejściu od komputera zamykasz swoją falszywa gębę zamnknnij ja i tu!!

Podaj jaki biznes prowadzę !!!! Chciales wyłudzić gnoju informacje co posiadam a ja ci nie wyjawialem co mam.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty chamie który po odejściu od komputera zamykasz swoją falszywa gębę zamnknnij ja i tu!!

Kiedyś zrozumiesz, że to tu było i jest na poważnie.

Nie sprzeniewierzam się własnej wierze w to, co prawdziwe, co dobre i sprawiedliwe ani przed ani poza komputerem.

Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie, w którym wyczuwałem zbiorowe opętanie sprzecznymi ideami.

Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Jednak gdy coraz dłużej z Wami rozmawiam strach i gotowość milczenia za pieniądze na czynsz opadają.

Nie jestem już taki strachliwy jak 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 lat temu. Policzyłem do 2008, w którym wziąłem nieszczęsny kredyt na NIC, od którego rozpoczął się proces mojego zniszczenia.

Jeszcze wszystko co tu sobie powiedzieliśmy powiem głośno w oczy każdemu, kogo spotkam a Ty to na własne oczy zobaczysz i na własne uszy usłyszysz.

Wasza ideologia podłego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności słabnie. Czuję to i też własne wewnętrzne przeobrażenie.

Ale nie jestem twoim wrogiem, tylko nie potrafisz tego zrozumieć.

Nie jestem przeciw Tobie i potrafię Ci sprzyjać ale nie na waszych warunkach.

Musicie ustąpić, chcesz czy nie, musicie.

Albo dobrowolnie zrezygnujecie z tajemnicy kapitału, z wolności własności od opodatkowania, z lichwiarskiego pieniądza, z opodatkowania pracy i konsumpcji, ze stanowienia prawa w tajnym i pośrednim wyborze albo wszystkich przekonam i zostanie Was tak mało, że nikt już nie będzie Was słuchał i dla nikogo nie będziecie mieli już znaczenia a świat pójdzie inną, ludzką drogą, nie prymitywną i zwierzęcą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
Ależ przyj.... .
Teraz widać że nie daleś rady sprostać swoim zobowiazaniom w terminie i się na świat chcesz wypiąć. Nic z tego. Długi trzeba spłacać, tak to działa. Przeliczyłem się to dałeś d... .
Nie przejmuj się tym, nikt nie był całe życie idealny, poprostu spójrz prawdzie w oczy i wyciągnij lekcje która brzmi - nie będę się willa w długi, nie będę wierzył w świetne interesy, będę pracował ostrożnie bo ludzie są podli jak i ja i wszyscy chcą mnie wydymać nawet jak nie zdają sobie z tego sprawy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Teraz widać że nie daleś rady sprostać swoim zobowiazaniom w terminie i się na świat chcesz wypiąć. Nic z tego. Długi trzeba spłacać, tak to działa.

Wciąż powtarzasz, że obowiązują mnie wasze zasady a ja Ci odpowiadam, że nie obowiązuje mnie nic co mnie niszczy i redukuje ale Ty nie potrafisz tego usłyszeć i zrozumieć.

Nie obowiązuje mnie ani nikogo innego nic, co niszczy i redukuje, bez względu na to jak głęboko wierzysz i inni wierzą, że obowiązuje.

Nie wypinam się na świat lecz go właśnie zmieniam.

Poznałem już bardzo dobrze zło jakie wynika z waszych zasad i jak mi napiszesz jeszcze raz, po tym wszystkim co sobie podzieliśmy na tym forum, że MUSZĘ, że nie ma ALTERNATYWY, że to JEDYNA DROGA, że to UNIWERSALNA SPRAWIEDLIWOŚĆ, że w innym świecie mogłoby być inaczej ale w tym musi być jak jest, to kolejny raz odpowiem Ci NIE!

Nie zajmuję się tu prawdami waszej wiary lecz zasadami, które rozwijają i niszczą społeczeństwo, które rozwijają i niszczą jednostki.

NIE nie muszę. Wszystko z tego. Nie, nie tak to powinno działać, tylko tak się Wam wydaje, bo wasze umysły opętane są fałszywą ideologią. Wszystko nie tylko może ale powinno być inne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie wypinam się na świat lecz go właśnie zmieniam.
>

Niczego nie zmieniasz na lepsze dla nas tylko pogarszasz.
Działasz w interesie dyktatury oligarchów.
Według Ciebie oligarcha, który ma najwięcej kasy ma być właścicielem świata i nas wszsytkich pomału wykupywać, za drukowane przez siebie papierki.
Żeby mu to szybciej szło, oczywiście zgodnie z wolą ludu, wymyśliłeś do tego parawan demokratyczny.
Żydzi amerykańscy, już od dawna, ukrywają swój imperializm za parawanem demokracji. Ty chcesz to zmodyfikować pod względem etycznym, w rzeczywistości tylko przyśpieszysz materialny upadek Gojów.
Działasz tak jak amerykańscy Żydzi. Ustalasz Gojom poprzeczkę i ci co się nie napocą, by ją przeskoczyć, wszystko tracą. Oczywiście wszystko tracą z własnej winy. Teoretycznie, Goje mogą sobie zmienić sytuację idąc oddać demokratycznie głos tym, których im przygotowano.
Proponujesz Gojom kolejną przegraną walkę jakbyś był Chazarem. Nie jesteś pierwszy co chce demokratcyznie okraść ludzi i zagonić ich do wysiłku fizycznego, nie w swoim interesie.
Uważasz, że jak wyzwolisz w ludziach siódme poty to będą szczęśliwi ??
Komunistyczne hasło: maszyny pracować ludzie kierować było lepsze od Twojego kolonialnego kieratu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Niczego nie zmieniasz na lepsze dla nas tylko pogarszasz.
>Działasz w interesie dyktatury oligarchów.

Uznaj pieniądze za bileciki do głosowania na tego, który zapewnia Ci dobrobyt. Jeśli ktoś zrobić coś dobrego dla Ciebie, Ty głosujesz na niego oddając mu te bileciki, natomiast on później ma Ci zwrócić część bilecików w zamian za pracę najemną i część w podatku od własności, żebyś miał je znowu i znowu dzięki nim dokonał wyboru, kto rządzi Tobą dobrze.

Dzięki takiemu obiegowi bilecików zwanych pieniędzmi jako robol mam ciągłą możliwość zmiany swojego Pana i wyboru takiego, który robi dla Ciebie najwięcej dobra, bo chce i potrafi.

Kapitalizm to system władzy człowieka nad człowiekiem, który udowodnił, że potrafi zaspokajać potrzeby ludzi, grup i społeczeństw.
Należy go jedynie poprawić.

Chiny wzbogaciły się pracują dla zachodniego kapitalizmu i nigdy nie osiągnęłyby tego co mają gdyby Chińczycy przez cały czas pracowali tylko dla siebie.

Chiński model władzy sprawdził się tylko dzięki spółkom join venture zachodniego kapitału w Chinach a nie dlatego, że pewna święta rodzina władców wybiera sobie następców spośród ludu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kapitalizm to system władzy człowieka nad człowiekiem, który udowodnił, że potrafi zaspokajać >potrzeby ludzi, grup i społeczeństw.
>

I jeszcze potrafi tym ludziom stworzyć właściwe potrzeby.
Thoter (6650 punktów)

>Uznaj pieniądze za bileciki do głosowania na tego, który zapewnia Ci dobrobyt. Jeśli ktoś zrobić coś dobrego dla Ciebie, Ty głosujesz na niego oddając mu te bileciki, natomiast on później ma Ci zwrócić część bilecików w zamian za pracę najemną i część w podatku od własności, żebyś miał je znowu i znowu dzięki nim dokonał wyboru, kto rządzi Tobą dobrze.

Hamerlik, przecież teraz tak w Polsce jest, z małą różnicą, zamiast speca od dobrobytu mamy profesjonalistę od zapewniania nam "bezpieczeństwa".
Mam do wyboru kilka demokratycznych partii a w rzeczywistości mam jeden wybór, jakbym nie wybierał, to i tak wybiorę partię należącą do tego co zapewnia "bezpieczeństwo".
Ten co mi zapewnia "bezpieczeństwo", sam sobie nalicza prowizję za tą usługę. Do tego sobie jeszcze sam dolicza prowizję za mój "dobrobyt".
Hamerlik co chcesz w tym realnym naszym położeniu zmienić ??
Amerykański "dobrobyt" i "bezpieczeństwo" kosztowały nas już 400 mld dolarów.
Amerykanie teraz zbiednieli, więc nasze resztki wykupią kolejnym sposobem.
Hamerlik, po wojnie robotnicy nie płacili podatków a żywność była tania a pomimo to komuniści zelektryfikowali Polskę i odbudowali Pałac Królewski.
Dzisaj jest ważniejsze muzeum niektórych Żydów i parady równości.
Hamerlik wkręć się do terrorystów LGBT i ich przejmij.


Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ten co mi zapewnia "bezpieczeństwo", sam sobie nalicza prowizję za tą usługę. Do tego sobie jeszcze sam dolicza prowizję za mój "dobrobyt".

Każdy pamięta jeszcze, że patria komunistyczna rządząca majątkiem państwowym, posiadająca monopol na przemoc żądała najwyższej prowizji i do tego skutecznie zatruwała ludowi życie.

Nikt nie głupi i każdy wybierze sobie takiego króla, który najlepiej zorganizuje mu życie i weźmie za to najniższą prowizję.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Każdy pamięta jeszcze, że patria komunistyczna rządząca majątkiem państwowym, posiadająca >monopol na przemoc żądała najwyższej prowizji i do tego skutecznie zatruwała ludowi życie.

Ludowi zatruwała życie ??
Tym, że chciała by ten lud wytworzył sobie kapitał i przestał widłami i łopatą zarabiać na swoją wegetację ??

>Nikt nie głupi i każdy wybierze sobie takiego króla, który najlepiej zorganizuje mu życie i >weźmie za to najniższą prowizję.
>

Okazało się, że najlepiej ludowi organizują życie ŻYDZI, zabawiając go duperelami.
Lud wybrał igraszki i pozbył się bycia WSPÓŁWŁAŚCIELEM WSZYSTKIEGO.
Hamerlik zrezygnowałbyś z bycia współwłaścicielem Polski i wyrzekł bycia Polakiem ??
Hamerlik wpuściłbyś do domu bandytę, który obrabował z surowców i zadłużył dziesiątki narodów ??
Wszystkie nacje, gdzie amerykański bandyta był, walczyły by się go pozbyć, a polskojęzyczne istoty są dumne, że mordują z amerykańskiej broni.
qwery (2864 punktów)
>Nie zajmuję się tu prawdami waszej wiary lecz zasadami, które rozwijają i niszczą społeczeństwo, które rozwijają i niszczą jednostki.
>NIE nie muszę. Wszystko z tego. Nie, nie tak to powinno działać, tylko tak się Wam wydaje, bo wasze umysły opętane są fałszywą ideologią. Wszystko nie tylko może ale powinno być inne.

Dzialač to musi tak by państwa się rozwijały. Państwa slużą elitą a jedynie pośrednio reszcie. Elity już dawno by wprowadziły Twoje pomysły gdyby były one dla nich sensowne. Pomysły nie sensowne dla elit osłabia państwo a co za tym idzie pośrednio i miejscową ludność. Państwo musi być rządzone przez elity ale musi też zapewnić ich rotację gdy ta ma sens. Do elit musi być wstęp, i jest, dziś jest, oczywiście dla inteligentnych systematycznych i sumiennych, w różnej proporcji tych cech, czasem z przypadku.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Państwa slużą elitą a jedynie pośrednio reszcie.

>Państwo musi być rządzone przez elity ale musi też zapewnić ich rotację gdy ta ma sens.

Ileż prawd różnych wiar już poznałem, nie zdołał bym policzyć.

Moje prawdy wiary sa inne:
1. Prawo MUSI pochodzić z jawnej demokracji bezpośredniej.
2. Kapitału MUSI być jawny.
3. Własność MUSI być opodatkowana podatkiem demokratycznym określanym w jawnej demokracji bezpośredniej przeznaczonym w zasadniczej części na bezpośredni dochód gwarantowany osób bez mienia.
4. Pieniądz MUSI być wolny od lichwy.
5. Praca i konsumpcja MUSI być wolna od opodatkowania.
6. Nikt nie ma prawa do tajemnicy.

Czyja wiara, twoja czy moja jest ważniejsza?
Czyje prawdy wiary są wyższe?
Które MUSI jest pierwsze a które ostatnie?

Rozumiem, że masz pewną wizję świata i społeczeństwa ale ja mam inną.

Na razie wasze wizje dominują ale robię co potrafię, żeby urzeczywistnić moje wizje a wasze odrzucić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Moje prawdy wiary sa inne:
>1. Prawo MUSI pochodzić z jawnej demokracji bezpośredniej.
>2. Kapitału MUSI być jawny.
>3. Własność MUSI być opodatkowana podatkiem demokratycznym określanym w jawnej demokracji bezpośredniej przeznaczonym w zasadniczej części na bezpośredni dochód gwarantowany osób bez mienia.
>4. Pieniądz MUSI być wolny od lichwy.
>5. Praca i konsumpcja MUSI być wolna od opodatkowania.
>6. Nikt nie ma prawa do tajemnicy.
>

A obce agentury działające w Polsce dalej mają robić to tajnie ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A obce agentury działające w Polsce dalej mają robić to tajnie ??

W Polsce ma być publicznie jawna księga kapitału wykonana w wielu jednakowych kopiach, z których każda kopia będzie pod kontrolą niezależnego od innych administratora.

W tej księdze mają zostać spisane wszystkie świadectwa własności dotyczące przedmiotów własności na terenie Polski, związujące każdy polski przedmiot własności z osobą fizyczną, z jej nazwiskiem, adresem zamieszkania i pod żadnym pozorem z fikcyjną osobą prawną działającą w skrzynce na listy.

Ta księga ma generować swój autonomiczny od innych pieniądz wolny od lichwy, którym każdy użytkownik księgi - osoba fizyczna z nazwiskiem i adresem zamieszkania - będzie mogła posłużyć się do wymiany świadectw własności zapisanych w księdze.

Jeżeli agent obecnego państwa czy innej organizacji zechce wejść do polskiej struktury społecznej, to będzie musiał wpisać się do polskiej, publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą ujawniając w niej nie tylko swoje nazwisko i adres zamieszkania ale jeszcze cały swój kapitał.

Cały kapitał w Polsce, posiadłości i pieniądze, jego rozkład i przepływy będą widoczne w publicznie jawnej księdze kapitału jak na widelcu a zatem także wszelka działalność biznesowa obcego agenta w Polsce będzie jak na widelcu.

W tych warunkach wróg państwa polskiego, agent obecnej organizacji społecznej, podlegając publicznej kontroli Polaków będzie mial szansę zreflektować się i zrozumieć, że zaatakował dobrych ludzi w interesie panowania zła, zła które nie tylko chce wyzyskać i zniszczyć Polaków ale które w efekcie dopadnie i jego.

W tych warunkach agent będzie miał motywację do zmiany strony i do zdrady zła. Wróg będzie miał podstawę do transformacji do przyjaciela Polski.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>W tych warunkach wróg państwa polskiego, agent obecnej organizacji społecznej, podlegając >publicznej kontroli Polaków będzie mial szansę zreflektować się i zrozumieć, że zaatakował >dobrych ludzi w interesie panowania zła, zła które nie tylko chce wyzyskać i zniszczyć Polaków >ale które w efekcie dopadnie i jego.
>W tych warunkach agent będzie miał motywację do zmiany strony i do zdrady zła. Wróg będzie miał >podstawę do transformacji do przyjaciela Polski.
>

Hamerlik w tej chwili Żydzi amerykańscy używają nas i Ukraińców do napaści na Rosję i Chiny.
Liczba Polaków przeciwstawiająca się wciąganiu nas w wojny jest w stosunku do ogółu mała. NIe ma gorszego zła jak wojna a pomimo to większość Polaków jest za wojną i interesuje ich tylko to kiedy dostaną 800+.
W tych warunkach żaden agent nie będzie miał motywacji do zdrady zła.
Ludziom rzucisz parę ich groszy i już nie ma dobra i zła.
Hamerlik zauważ, jak wyglądają oświadczenia majątkowe demokratycznych "polityków", których synekury wynoszą ponad 10 000 zł miesięcznie a trzymają się koryta kilkanaście lat.
Każdy z tych "polityków" jest, wg ich oświadczenia, biedakiem i obrońcą biedaków.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik zauważ, jak wyglądają oświadczenia majątkowe demokratycznych "polityków", których synekury wynoszą ponad 10 000 zł miesięcznie a trzymają się koryta kilkanaście lat.
>Każdy z tych "polityków" jest, wg ich oświadczenia, biedakiem i obrońcą biedaków.

Wszyscy rozumieją, że tu odgrywa się teatr, że wszystko jest większą lub mniejszą manipulacją, oszustwem i nie tylko w polityce lecz w każdej dziedzinie ludzkiego życia.

Właśnie po to publicznie jawna księgą kapitału pod kolektywną kontrolą, żeby skończyć z tym aktorstwem, żeby zakończyć tę tragikomedie i zacząć życie na poważnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2023 19:01 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Moje prawdy wiary sa inne:
>1.
Hamerlikowi wolno rzucać gównem we wszystkich dookoła

>2
Hamerlik może każdemu wymyślić posiadłości jak Jackowi, lokaja jak Wenancjuszowi, kamienice i najm mieszkania na koszt "roboli" jak szarleyowi niemoralny biznes jak Farmerowi, posadę w banku jak Paolo

>3
Hamerlik nie musi udowadniać swoich zniesławień. Wystarczy, że ogłosi, że nie są kłamstwami

>4
Hamerlik nie musi udowadniać niczego

>5
Hamerlik nie musi pisać po polsku

>6
Nikt prócz Hamerlika nie ma prawa do tajemnicy.

>7
Hamerlik głosi prawy objawione i padajcie na kolana, kto nie pada na kolana przed Bogiem-Hamerlikiem ten jest kamienicznikiem, nie pracuje, żyje z lichwy i prowadzi niemoralny biznes

>8
Hamerlik nie musi rozumieć, że kłamstwo uwłacza godności człowieka

>9
Hamerlik może posługiwać się fałszywym adresem

>10
Hamerlikowi wolno udawać,że w oczy mówi to co pisze na obcojęzycznym niszowym forum

>11
Hamerlika nie dotyczą żadne regulaminy, prawa i dobre obyczaje

>12
Hamerlik ma prawo głosić wewnętrznie sprzeczne brednie, a kto się nie zgadza jest wyznawcą kapitalizmu opartego na ....

>13
Hamerlikowi wolno postulować zabijanie ludzi, a krytyka jego pomysłu, jest krytyką rzekomego zaszyfrowania portfeli

>14
Hamerlik jest wrogiem egzekucji alimentów, bo kobieta powinna wiedzieć z kim idzie do łóżka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Moje prawdy wiary sa inne:
>>1.
>Hamerlikowi wolno rzucać gównem we wszystkich dookoła

Przypominam, że mam naturalne prawo do negatywnej oceny innych osób, do negatywnej oceny ich wartości, zasad, poglądów, celów i wyborów.

Korzystam z tego prawa.

Przypomnij sobie lepiej ile razy Ty oceniałes mnie negatywnie i jakim we mnie rzucales gównem.

Teraz dostaje Ci się rykoszetem.

Mam prawo przypuszczać, że jesteś kamienicznikiem i lichwiarzem, bowiem po owocach ich poznacie i po owocach Cię poznałem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2023 19:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Moje prawdy wiary sa inne:
>>>1.
>>Hamerlikowi wolno rzucać gównem we wszystkich dookoła
>Przypominam, że mam naturalne prawo do negatywnej oceny innych osób, do negatywnej oceny ich wartości, zasad, poglądów, celów i wyborów.


Jaki niemoralny biznes prowadzę szkodzący innym ludziom gnoju.

Twoje prawo gnoju zanika po odejściu od internetu .



>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

To jest towje prawo? To jest kozaczenie w internecie Hamerlika Konopki.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jaki niemoralny biznes prowadzę szkodzący innym ludziom gnoju.

Oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności, który tu wyraźnie bronisz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2023 19:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jaki niemoralny biznes prowadzę szkodzący innym ludziom gnoju.
>Oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności, który tu wyraźnie bronisz.

Zadaje ci pytanie gnoju jaki biznes prowadzę.

Nie udało ci się wyłudzić informacji co posiadam więc o jakiej własności gnoju piszesz?

Jaka to własność gnoju. Powiedz wszystkim gnoju o co mnie powmaiwasz..komu szkodzę i co jest nie moralne w twoim urojonym pomówieniu.

Pomawiasz mnie gnoju o prowadzenie biznesu.

Zadaje ci pytanie czemu klmaiesz gnoju na mój temat?
03-06-2023 20:02 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Hamerlikowi wolno rzucać gównem we wszystkich dookoła
>Przypominam, że mam naturalne prawo do negatywnej oceny innych osób,

Opartej na dowodach a nie twoich zmyśleniach
Jeśli oceniasz innych na podstawie twoich zmyśleń, to zwyczajnie łżesz i rzucasz gównem. Oskarżasz bez dowodu

Ja też mam naturalne prawo do negatywnej oceny innych osób?
Ucieczka.

>Mam prawo przypuszczać, że jesteś kamienicznikiem i lichwiarzem,
Mam prawo przypuszczać, że zgwałciłeś swoje dziecko, okradłeś własną matkę i dilujesz narkotyki w szkołach?
Twoja logika
MAM TAKIE PRAWO?
Ucieczka

>>>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.
>>>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

To napisałeś.
To ja mogę napisać, że sprzedajesz swoje dzieci pedofilom?
Ucieczka

MOGĘ TO KŁAMSTWO GŁOSIĆ?
Skoro ty możesz pisać kłamstwa na temat Paolo, Głodzika, Farmera, Wenancjusza, mój...

Proponowałem ci dyskusję na argumenta. Co zrobił Hamerlik? Ucieczka w rzucanie gównem.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Hamerlikowi wolno rzucać gównem we wszystkich dookoła
>>Przypominam, że mam naturalne prawo do negatywnej oceny innych osób,
>Opartej na dowodach a nie twoich zmyśleniach

Dowodem jest wybór określonej prawdy spośród wszystkich prawd i określonego dobra spośród wszystkich pojęć dobra.

Mam naturalne prawo negatywnie ocenić ludzi, którzy dążą do rozwoju małej grupki zamówionych cwaniaków kosztem redukcji wszystkich pozostałych.

Nie pozwolę Wam się wykończyć dla złotych klamek.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 06:55 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Hamerlikowi wolno rzucać gównem we wszystkich dookoła
>>>Przypominam, że mam naturalne prawo do negatywnej oceny innych osób,
>>Opartej na dowodach a nie twoich zmyśleniach
>Dowodem jest wybór określonej prawdy spośród wszystkich prawd i określonego dobra spośród wszystkich pojęć dobra.
>Mam naturalne prawo negatywnie ocenić ludzi, którzy dążą do rozwoju małej grupki zamówionych cwaniaków kosztem redukcji wszystkich pozostałych

Jaki niemoralny biznes prowadzę szkodzący innym ludziom gnoju.

Twoje prawo gnoju zanika po odejściu od internetu .

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie to już jesteś kozak.



4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Skoro zamykasz swoją fałszywa gębę przed ludzmi uznając że kłamanie szkalowanie jest łamaniem norm społecznych to zamknij to swoją gebe

qwery (2864 punktów)
Ja podaję wizję ogolniejszą. Moja wizja zawiera Twoja, bo nie odnosi się do konkretów. Mówi tylko że ci najinteligentniejsi muszą rządzić a rządzac liczyć się ze wszystkimi siłami by być skutecznymi w konkurencji z innymi elitami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mówi tylko że ci najinteligentniejsi muszą rządzić a rządzac liczyć się ze wszystkimi siłami by być skutecznymi w konkurencji z innymi elitami.

Nie, rządzić mogą tylko Ci, którzy rządzą w interesie podwładnych, bez względu na inteligencję.

Elity wykazują skłonność do zmowy.

Władcy czy raczej kacyki nierzadko sprzedawali swoich ludzi innym do niewoli za parę świecidełek.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Kacyk

Inteligencja nie odgrywa tu podstawowej roli.
pl.m.wikipedia.org/wiki/Inteligencja

Podstawową rolę odgrywa moralność.
pl.m.wikipedia.org/wiki/Moralność

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Mówi tylko że ci najinteligentniejsi muszą rządzić a rządzac liczyć się ze wszystkimi siłami by być skutecznymi w konkurencji z innymi elitami.
>Nie, rządzić mogą tylko Ci, którzy rządzą w interesie podwładnych, bez względu na inteligencję.
>Elity wykazują skłonność do zmowy.
>Władcy czy raczej kacyki nierzadko sprzedawali swoich ludzi innym do niewoli za parę świecidełek.
>pl.m.wikipedia.org/wiki/Kacyk
>Inteligencja nie odgrywa tu podstawowej roli.
>pl.m.wikipedia.org/wiki/Inteligencja
>Podstawową rolę odgrywa moralność.
>pl.m.wikipedia.org/wiki/Moralność
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Rządzą nie ci co im Hemerlik pozwoli a ci co będą dość skutecznie wycinać konkurencję. Obudź się. Jak będą moralni a nie skuteczni to ich w..... obce elity a wówczas dla miejscowych nieelit jeszcze gorzej (przeważnie, normalnie różnie to może być)
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rządzą nie ci co im Hemerlik pozwoli

Mną rządzą Ci, którym na to pozwalam.
Gdybym nie pozwolił to mam w zanadrzu jeszcze walkę straczenca. Mogę zginąć ale nie mogę poddać się złu.

>a ci co będą dość skutecznie wycinać konkurencję. Obudź się. Jak będą moralni a nie skuteczni to ich w..... obce elity a wówczas dla miejscowych nieelit jeszcze gorzej (przeważnie, normalnie różnie to może być)

Moralność jest podstawowym czynnikiem skuteczności. Tylko moralni władcy czynią podwładną im grupę silną i zdrową. Niemoralnym i skutecznym można być tylko przez chwilę zanim się wszyscy zorientują, że władca jest ich wrogiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Rządzą nie ci co im Hemerlik pozwoli
>Mną rządzą Ci, którym na to pozwalam.
>Gdybym nie pozwolił to mam w zanadrzu jeszcze walkę straczenca. Mogę zginąć ale nie mogę poddać się złu.
>>a ci co będą dość skutecznie wycinać konkurencję.

Rządzą ci co mają siłę na tobie wymusić swoje zasady a jak nawet nie wymusić to ci zrobić niefajnie. Sam to sobie możesz pomarzyć.

>Kbudź się. Jak będą moralni a nie skuteczni to ich w..... obce elity a wówczas dla miejscowych nieelit jeszcze gorzej (przeważnie, normalnie różnie to może być)
>Moralność jest podstawowym czynnikiem skuteczności. Tylko moralni władcy czynią podwładną im grupę silną i zdrową. Niemoralnym i skutecznym można być tylko przez chwilę zanim się wszyscy zorientują, że władca jest ich wrogiem.

To gdzie są te moralne imperia? Ja widzę tylko hipokryzję. Wszystkie są niemoralne,tak samo jak ludzie, liczą się tylko interesy i bajki przedstawiane do wierzenia
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sam to sobie możesz pomarzyć.

I marzę.

>To gdzie są te moralne imperia? Ja widzę tylko hipokryzję. Wszystkie są niemoralne,tak samo jak ludzie, liczą się tylko interesy i bajki przedstawiane do wierzenia

Ludzie nie giną, więc są w jakimś stopniu moralne ale wszystko można zrobić lepiej i należy.

Jako nowe pokolenie mamy obowiązek być moralni i zrobić wszystko lepiej niż nasi rodzice i dziadkowie.

I zrobimy tylko musi się upowszechnić nowe myślenie o społeczeństwie. Nie możemy już tylko w kółko kręcić się wokół własnego ego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Sam to sobie możesz pomarzyć.
>I marzę.
>>To gdzie są te moralne imperia? Ja widzę tylko hipokryzję. Wszystkie są niemoralne,tak samo jak ludzie, liczą się tylko interesy i bajki przedstawiane do wierzenia
>Ludzie nie giną, więc są w jakimś stopniu moralne ale wszystko można zrobić lepiej i należy.

Nie, one nie stały się moralne, one są cały czas jedynie pragmatyczne. Ludzie jak będą mieli ginąć to zaczną ginąć.

>Jako nowe pokolenie mamy obowiązek być moralni i zrobić wszystko lepiej niż nasi rodzice i dziadkowie.
>I zrobimy tylko musi się upowszechnić nowe myślenie o społeczeństwie. Nie możemy już tylko w kółko kręcić się wokół własnego ego.

My to sobie możemy pogwwizdac, jak elica dostrzeże potrzebę to będzie próbowała inżynieria społeczna nas tu przerobić. To się zresztą dzieje, elitą bardziej Żydowsko lewacka już buduje nowego człowieka. Walczy w ten sposób z elitą ta bardziej tradycyjna i może nawet nazwę ja północną.
Rozumiem że jak ty byś był w tej elicie to byś parł w kierunków swoich pomysłów, ale jeśli nie jesteś dość mądry by być w elicie to skąd pomysł że twoje pomysły są dobre? Oczywiście można mieć pomysły ale jak siebie ma osiągnięć to lepiej wyrażać je z mniejszą pewnościa, jako coś co może się udać a nie jako coś co niemal napewno się uda po małych korektach.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oczywiście można mieć pomysły ale jak siebie ma osiągnięć to lepiej wyrażać je z mniejszą pewnościa, jako coś co może się udać a nie jako coś co niemal napewno się uda po małych korektach.

Nawołuję do publicznie jawnego eksperymentu społecznego pod naukową kontrolą a nie do zmiany prawa. Uniwersytety ekonomiczne istnieją również po to, żeby eksperymentować w zakresie stosunków społecznych a nie po to, żeby budować uzasadnienia dla jedynie słusznej ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.

Jeśli chcesz coś zmienić wśród egoistycznych, aroganckich, chamskich i często bardzo agresywnych ludzi to nie możesz pokazywać żadnych wątpliwości.

Okażesz jakąkolwiek niepewność i "hieny" natychmiast rzucą się na Ciebie i rozszarpią Cię.

Dlatego pokazuję, że ja tu rządzę a wszyscy inni powinni milczeć, bo tylko taka postawa przemawia do innych. Wtedy tylko okazują Ci minimum respektu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 10:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Dlatego pokazuję, że ja tu rządzę a wszyscy inni powinni milczeć, bo tylko taka postawa przemawia do innych. Wtedy tylko okazują Ci minimum respektu.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Skarciłem cię pyskaty gnoju pisząc że już nikogo tu bandyta nie nazwiesz tak jak mnie.

I nie nazywasz. O jakim rządzeniu tu piszesz?

Nauka kultury chamie idzie ci opornie. Ale metodycznie dzień po dniu wyplenie z ciebie chamstwo.

Jaki biznes mi przypisles który jest nie moralny i szkodzący innym ludziom


Hamerlik Konopka to klamca oczerniajcy innych ludzi.

Uważajcie na niego może werbować ludzi do swojej grupy

Uważajcie może to być groźbę dla was jak i dla inny h.

Dajcie z nać w komentarzach czy was werbuje!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Uważajcie na niego może werbować ludzi do swojej grupy
>Dajcie z nać w komentarzach czy was werbuje!!!

Nie ma żadnej grupy jest tylko przekonanie o tym co jest dobre dla rozwoju ludzi i co złe.

Nie jestem jednym z Was ani do Was podobny, żeby wokół własnych interesów budować organizacje militarne.

Nie jestem wrogiem ludzi lecz ich przyjacielem pomijając tych, którzy chcą zbudować swój dobrobyt na wyzysku i redukcji pozostałych, dlatego też pod wszystkim co pojmuję, w co wierzę, co uznaję, co wybieram podpisuję się nazwiskiem i adresem zamieszkania, Herthastr. 1B, 14193 Berlin, pod którym może znaleźć mnie każdy żołnierz każdej organizacji militarnej na tym świecie.

Sam podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami i adresem zamieszkania, pokazując tym samym jakie wartości i jaka kultura za Tobą stoją.

A jeśli się nie podpiszesz to sam siebie zapytaj dlaczego nie potrafisz tego zrobić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 11:08 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Uważajcie na niego może werbować ludzi do swojej grupy
>>Dajcie z nać w komentarzach czy was werbuje!!!
>Nie ma żadnej grupy jest tylko przekonanie o tym co jest dobre dla rozwoju ludzi i co złe.

Kłamiesz jak zwykle.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes,

Gnoju przekonujesz innych przeciw mnie!!!
To grupa która dowodzna przez ciebie jest zorganizowana grupa bandziorów!

Uważajcie. Możecie być szantazowani....

>wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Uważajcie na tego człowieka. Nie dajcie się zwerbować. Może być bezpieczny!!!

>A jeśli się nie podpiszesz to sam siebie zapytaj dlaczego nie potrafisz tego zrobić.




Gnoju jaki biznes mi przypisujesz który jest szkodliwy dla innych ludzi i jest nie moralny.


Bo nie muszę a dla ciebie gnoju pisanie w internecie tonsposb na plucie na mnie i innych.

Takie jest regulamin gnoju !!! Którego przestrzegasz poza tym miejscem

Chowasz się gnoju za nickiem w internecie !!!!

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie to już jesteś kozak.


4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Skoro zamykasz swoją fałszywa gębę przed ludzmi uznając że kłamanie szkalowanie jest łamaniem norm społecznych to zamknij to swoją gebe
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes,
>Gnoju przekonujesz innych przeciw mnie!!!
>To grupa która dowodzna przez ciebie jest zorganizowana grupa bandziorów!

Nie, przekonuję innych do tego co jest dla nich dobre, dobrej dla ich egzystencji i rozwoju a wierzę, że dobre jest dla ludzi wiedzieć i rozumieć na jakim poziomie wzajemności budują stosunki społeczne z innymi ludźmi.

Stąd idea publicznie jawnej księgi kapitału, żeby każdy wiedział i rozumiał zanim się na cokolwiek zdecyduje.

Stąd też idea, że nie należy uznawać własności tajnej.

Namawiam wszystkich ludzi, z głębi własnej duszy i tkwiących w niej przekonań, żeby zakwestionowali wszelką tajną własność na świecie przy której nie potrafią ustalić osoby fizycznej z nazwiska i adresu zamieszkania będącej właścicielem przedmiotu własności.

Jeśli nie wiesz i nie potrafisz w łatwy sposób ustalić kto jest właścicielem to taka własność NIE ISTNIEJE! KTOKOLWIEK TWIERDZI, ŻE TAJNA WŁASNOŚĆ ISTNIEJE TEN JEST OSZUSTEM I ZŁODZIEJEM, czyli wrogiem, który chce rozwinąć własne życie na redukcji życia innego człowieka.

Każdy kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia, ten jest BANDYTĄ i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.

Każdy moralny człowiek ma moralny obowiązek odróżnić wroga od przyjaciela.
Kto ulega złu, ten sam złem się staje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 11:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes,
>>Gnoju przekonujesz innych przeciw mnie!!!
>>To grupa która dowodzna przez ciebie jest zorganizowana grupa bandziorów!
>Nie, przekonuję innych do tego co jest dla nich dobre, dobrej dla ich egzystencji i rozwoju a wierzę, że dobre jest dla ludzi wiedzieć i rozumieć na jakim poziomie wzajemności budują stosunki społeczne z innymi ludźmi.

Gnoju czytaj swoje słowa !!!

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes,

Gnoju jaki biznes szkodzący innym ludziom i nie moralny mi przypisujesz!!!

Uważajcie Hamerlika Konopke.
04-06-2023 11:48 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Każdy kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia, ten jest BANDYTĄ i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.


Gnoju mnie nazwałeś bandytą.

Ale pyskty gnoju nikogo już nie nazwiesz tak ani tu ani nigdzie

Mówilem że cię naucze klutury.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie to już jesteś kozak.
04-06-2023 11:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Każdy moralny człowiek ma moralny obowiązek odróżnić wroga od przyjaciela.
>Kto ulega złu, ten sam złem się staje.

Dlatego ja ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka. Xhowajxym się w internecie i wyludzajcym informacje

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes,

Możecie straxix sowje pieniądze . To nie bezpieczny człowiek.
Wyłudzone informacje może wykorzystać
Pamiętajcie. Nie podawaj cię w internecie obcym ludziom co macie.!!!!

Uwaga na Hamerlika KONOPKE.

Może was szantażować i oczerniać.


Jaki biznes mi przypisles który jest nie moralny i szkodzący innym ludziom!!!!
Kłamca manipulator wyłudzający informacje Hamerlik Konopka.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jaki biznes mi przypisles który jest nie moralny i szkodzący innym ludziom!!!!

Oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności, który opisujesz jako zabawienie dla ludzkości.

Trochę wyluzuj.

Mam prawo wiedzieć o wszystkich twoich posiadłościach o ile mam uznać twoje prawo własności.
Bez wiedzy o nich nie może być między nami żadnego układu o uznaniu twoich praw właścicielskich.

Albo wyspowiadasz mi się jak na spowiedzi, że wszystkiego co masz i innym to też publicznie ogłosisz albo nigdy nie uznam twojego prawa własności i każdego kto je w ten czy inny sposób uzna, określę demonem w służbie szatana.

Nikt z ludzi nie ma więcej prawa do tajemnicy mienia.

Nie ma, skończyło sie panowanie zła na Ziemi.
Podnieś na kogoś rękę za zdradę prawdy o twoich posiadłościach a złapię ją i wkręcę a potem rozkażę Ci opanować w sobie opętanie przez szatana.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 13:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jaki biznes mi przypisles który jest nie moralny i szkodzący innym ludziom!!!!
>Oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności, który opisujesz jako zabawienie dla ludzkości.

Gnoju jak i biznes prowadzę skoro gnoju nie udało ci się wyłudzić informacji co posiadam.

Pomawiasz mnie gnoju o prowadzenie biznesu jakoby ten biznes był niemoralny i szkodził ludziom
T

>Trochę wyluzuj.
>Mam prawo wiedzieć o wszystkich twoich posiadłościach o ile mam uznać twoje prawo własności.

Otóż gnojku milcz jak milczysz swoją falszywa gęba płacąc korporacji!!!


>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie to już jesteś kozak.


Gnoju! W internecie mnie szantazujesz!!


Uważajcie na Hamerlika Konopke.

To gnojek manipulant który wyludza informacje.

Uwazajcir ludzie tracą pieniądze w internecie.
04-06-2023 13:49 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nie ma, skończyło sie panowanie zła na Ziemi.
>Podnieś na kogoś rękę za zdradę prawdy o twoich posiadłościach a złapię ją i wkręcę a potem rozkażę Ci opanować w sobie opętanie przez szatana.

Co gnoju.

Chcesz wyłudzić informacje co posiadam grozisz mi innymi ludźmi .

Pomawiasz mnie że niby prowadzę jakiś biznes szkodzący innym ludziom. Ty gnoju jeszcze z tobą nie skończyłem.

Uwazajcie na tego gnoja Hamerlika Konopke.
Straszy w internecie chce wyłudzić informacje co posiadam
Werbuje do swojej grupy.



A potem zamykasz swoją fałszywa gębę gdy odochodzisz od komputera!!!

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie to już jesteś kozak.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz wyłudzić informacje co posiadam grozisz mi innymi ludźmi .

No to nie mów co masz a ja nie uznam twoich posiadłości a następnie podejmę walkę z waszymi sędziami, policjantami, komornikami, którzy spróbują egzekwować twoje prawo tajnej własności przemocą w imię waszego fałszywego boga.

Będę też nawoływał innych ludzi do walki z tymi demonami.

Twój wybór.
Ja nie mam takiego wyboru, bo złu nie ulegnie, żeby panoszyło i panowało na świecie.

Rozumiem, że chciałbyś ukryć przed świadomością wszystkich wiedzę o złocie, które zakopałes w ogródku i które zdobyłeś "uczciwą" pracą ale w moim świecie nie licz na to, że ktoś będzie dla Ciebie tego złota bronił.

Nie, nikt tego złota nie obroni.

Albo wszyscy znamy i rozumiemy strukturę hierarchii społecznej albo tej struktury nie ma.

Nikt nie będzie tracił własnego życia, żeby zapłacić za pracę waszych pieniędzy i posiadłości.

Zrozum i zaakceptuj, bo to dla Ciebie też jest dobre, choć nie pochodzi od Ciebie i jest wbrew temu w co wierzysz i czego chcesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 14:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Chcesz wyłudzić informacje co posiadam grozisz mi innymi ludźmi .
>No to nie mów co masz a ja nie uznam twoich posiadłości a następnie podejmę walkę z waszymi sędziami, policjantami, komornikami, którzy spróbują egzekwować twoje prawo tajnej własności przemocą w imię waszego fałszywego boga.

Na nie mówię. I co teraz? Ukradniesz coś co nie należy do ciebie ? Bo to że ci nie powiem co mam to już wiesz.

Ja kupuję sowje rzeczy a ty gnoju co robisz? Jak pozyskujesz swoje rzeczy?



>Będę też nawoływał innych ludzi do walki z tymi demonami.

Nie.

Ty gnoju pomawiasz mnie że prowadzę biznes który szkodzi innym ludziom i jest nie moralny.



04-06-2023 14:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Rozumiem, że chciałbyś ukryć przed świadomością wszystkich wiedzę o złocie, które zakopałes w ogródku i które zdobyłeś "uczciwą" pracą ale w moim świecie nie licz na to, że ktoś będzie dla Ciebie tego złota bronił.
>Nie, nikt tego złota nie obroni.

Nie gnoju. Ty jak nie oplujesz mnie w internecie to jesteś chory chyba.

Teraz gnoju wymyślasz mi złoto. Co za parszywy gnoj . Weź już odejdź od komputera.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie to już jesteś kozak.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie gnoju. Ty jak nie oplujesz mnie w internecie to jesteś chory chyba.

Nie Ciebie opluwam tylko twoją wiarę i stojącą za nią kapitalistyczną ideologię.

Ty możesz się jeszcze zmienić i zmieniasz się powoli.

Złość na mnie powoli zastępuje pogardę do mnie a to znaczy, że traktujesz mnie już troszkę poważniej. I dobrze, bo zasłużyłem na to.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 15:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie gnoju. Ty jak nie oplujesz mnie w internecie to jesteś chory chyba.
>Nie Ciebie opluwam tylko twoją wiarę i stojącą za nią kapitalistyczną ideologię.

Przypisujesz mi zakopanie złota przed innymi.

Kretynie piszesz że złoto zakopałem w ogródku.
Zrób to samo gnoju w tym towarzystwie w którym milczysz.

>Rozumiem, że chciałbyś ukryć przed świadomością wszystkich wiedzę o złocie, które zakopałes w ogródku i które zdobyłeś "uczciwą" pracą ale w moim świecie nie licz na to, że ktoś będzie dla Ciebie tego złota bronił.
>Nie, nikt tego złota nie obroni.


>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie to już jesteś kozak.


>Ty możesz się jeszcze zmienić i zmieniasz się powoli.
>Złość na mnie powoli zastępuje pogardę do mnie a to znaczy, że traktujesz mnie już troszkę poważniej. I dobrze, bo zasłużyłem na to.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka.

Który wyludza informacje w internecie . Organizuje grupę.

Może być niebezpieczny.
Uważajcie ludzie tracą pieniądze.

Nie podawajcoe Hamwelkiwoi Konopce co posiadacie.

Może was szantażować i grozić ale się nie bójcie.

04-06-2023 14:56 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>No to nie mów co masz a ja nie uznam twoich posiadłości a następnie podejmę walkę z waszymi sędziami, policjantami, komornikami, którzy spróbują egzekwować twoje prawo tajnej własności przemocą w imię waszego fałszywego boga.
>Będę też nawoływał innych ludzi do walki z tymi demonami.

Całkiem ci odjebało?

Agresja ci mózg wyżera do tego stopnia, że posuwasz się do przestępczych karalnych gróźb?

To co piszesz to jest przestępczy szantaż. Grozisz kradzieżą jeśli ktoś nie spełni twoich bezprawnych warunków

Zapowiedź kradzieży, użycia przemocy wobec policjanta, który broni prawa, zniesławienia sędziów, oskarżanie o przestępstwa a teraz jeszcze szantaż?

Widać, że chroni cię netowa anonimowość, poradzisz swoją przestępczą działalność prowadzić jedynie pod pseudonimem i fałszywym adresem, na obcojęzycznym, niszowym forum, o którym w twoim kraju wie zaledwie kilka osób, które cię nie znają



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Całkiem ci odjebało?
>Agresja ci mózg wyżera do tego stopnia, że posuwasz się do przestępczych karalnych gróźb?

Czy można grozić demonom, które wkroczyły na ścieżkę zła?

Tobie wciąż myli się kto tu jest obrońcą a kto agresorem, bo przez ideologię zgniłego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności zepsuła Ci się moralność.

>To co piszesz to jest przestępczy szantaż. Grozisz kradzieżą jeśli ktoś nie spełni twoich bezprawnych warunków
>Zapowiedź kradzieży, użycia przemocy wobec policjanta, który broni prawa, zniesławienia sędziów, oskarżanie o przestępstwa a teraz jeszcze szantaż?
>Widać, że chroni cię netowa anonimowość, poradzisz swoją przestępczą działalność prowadzić jedynie pod pseudonimem i fałszywym adresem, na obcojęzycznym, niszowym forum, o którym w twoim kraju wie zaledwie kilka osób, które cię nie znają

Nie, nie, to Ty nawolujesz do agresji przeciw mnie, żeby ochronić swoje tajne i nieopodatkowane posiadłości, zdobyte bezprawnie w warunkach panowania fałszywej i wrogiej ludziom ideologii.

Liczysz, że dzięki przemocy waszych instytucji skasujecie mnie i będziecie mogli dalej prowadzić swoje nieczyste biznesy, kosztem życia zwykłych roboli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 15:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Całkiem ci odjebało?
>>Agresja ci mózg wyżera do tego stopnia, że posuwasz się do przestępczych karalnych gróźb?
>Czy można grozić demonom, które wkroczyły na ścieżkę zła?

Gnoju ty pomaisz mnie. Gnoju ty zmaiasz ludzi przeciw mnie.

Gnoju ty przypisujesz mi biznes który krzywdzi innych ludzi.

Gnoju ty nazwałeś mnie bmadyta

Gnoju to od mnie chciałeś wyłudzić co posiadam .
Gnoju pytam się co dalej!!!!

>No to nie mów co masz a ja nie uznam twoich posiadłości a następnie podejmę walkę z waszymi sędziami, policjantami, komornikami, którzy spróbują egzekwować twoje prawo tajnej własności przemocą w imię waszego fałszywego boga.

Na nie mówię. I co teraz? Ukradniesz coś co nie należy do ciebie ? Bo to że ci nie powiem co mam to już wiesz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na nie mówię. I co teraz? Ukradniesz coś co nie należy do ciebie ? Bo to że ci nie powiem co mam to już wiesz.

Teraz nie uznaję tego o czym nic nie wiem i kwestionuję wszystkie płoty z tabliczkami "teren prywatny, wstęp surowo zabroniony".

Uważam po prostu, że te tabliczki nic nie znaczą i można je wszystkie wyrzucić na śmietnik.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 16:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Na nie mówię. I co teraz? Ukradniesz coś co nie należy do ciebie ? Bo to że ci nie powiem co mam to już wiesz.
>Teraz nie uznaję tego o czym nic nie wiem i kwestionuję wszystkie płoty z tabliczkami "teren prywatny, wstęp surowo zabroniony".
>Uważam po prostu, że te tabliczki nic nie znaczą i można je wszystkie wyrzucić na śmietnik.

Ukradniesz tabliczkę. Tabliczki się kupuje.

Żeby posiadać tabliczkę musisz iść do pracy i ja kupić . Ewentualnie możesz ją dostać od kogoś

.

Ty swoje pieniądze wydajesz bez informowania co z nimi zrobisz.

Dla tego gnoju czemu przypisujesz mi biznes który krzywdzi innych ludzi i jest nie moralny

Kradzież gnoju jest zła. Jak będziesz kradł to
Powiedz to ja gnoju pierwszy cię nazwie złodziejem i nawet nikogo nie będę do tego musial przekonywać

Bo kradnąc tabliczkę będziesz złodziejem .
Tak jak teraz jesteś gnojem który pomawaia w internecie.

Tyle że:

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Respektujesz tabliczki teren prywatny klamco !!!!

Tylko w internecie gnoju kozaczysz
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak jak teraz jesteś gnojem który pomawaia w internecie.

Czekam dnia aż stonujesz swoje wypowiedzi, bo przestaniesz czuć wzmocnienie ze strony waszej kultury, która przestanie panować w umysłach wszystkich ludzi.

Na razie czujesz, że sobie możesz na dużo pozwolić, bo wszyscy staną za Tobą murem ale to się kiedyś skończy i poczujesz, że tak Ci już nie wolno.

Nie pouczaj mnie w sprawie pracy, bo zapewne nie pracowałeś w życiu ani więcej ani ciężej ode mnie, pomimo, że być może jesteś starszy wiekiem.

W ogóle mnie nie pouczaj i skończ wreszcie z tą arogancją.

Ja nie jestem tak chamski jak Ty, pomimo, że czasem potrafię odpowiedzieć chamstwem na chamstwo.

Zacznij mówić z respektem to może i ja gdzieś tam odnajdę w sobie respekt dla Ciebie ale nigdy więcej od Ciebie a co najwyżej tyle samo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 16:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Ja nie jestem tak chamski jak Ty, pomimo, że czasem potrafię odpowiedzieć chamstwem na chamstwo.
>Zacznij mówić z respektem to może i ja gdzieś tam odnajdę w sobie respekt dla Ciebie ale nigdy więcej od Ciebie a co najwyżej tyle samo.

Ty gnoju będziesz mi stawiał warunki?

Przestań gnoju klamc i mnie oczerniać
Nazwałeś mnie gnoju bandyta!!!

Masz zaniki pmaiecie? Bo tylko mnie gnoju tak nazwałeś.

To i gnoju przypisałes biznes który szkodzi innym ludziom i jest nie moralny.

Czekam dnia gnoju aż zamnkiesz swoją fałszywa gębę tak jak poza tym miejscem i mnie przeprosisz za oszczerstwa na mój temat.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.


I co teraz gnoju. Będziesz rwał te tabliczki. Bo pierwszy nazwę cię złodziejem tak jak teraz gnojem

Nazwałeś mnie bandyta ty gnoju nie wiadomo skąd.
Przestaniesz być agresywny i straszyć ludzi będziesz grzecznym

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
04-06-2023 16:46 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Na razie czujesz, że sobie możesz na dużo pozwolić, bo wszyscy staną za Tobą murem ale to się kiedyś skończy i poczujesz, że tak Ci już nie wolno.

I co zrobisz. Przyjdziesz z bandziorami czy zamnkiesz swoją gebe repsektujac normy społeczne ?

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Tylko czemu gnoju w internecie nie mogłeś się powstrzymać. Od kłamstwa na mój temat . Czemu mnie szklaujesz

Bo tu czujesz gnoju że na innego człowieka możesz wylac pomyje?
Że cię farmer nie eksmituje to już możesz nazwać go bandytą ?

Farmer cię nie eksmituje ale zgodnie z prawdą gnojem nazwie.
Tak bys nigdy już nikogo nie skrzywdził w internecie swoją agresja słowa.

Już nikt przez ciebie nie będzie nazwany bandyta


Swoje agresywne emocje będziesz trzymal na wodzy tak jak gdybyś stał przed tabliczka teren prywatny szanując czyjąś własność.

Bo wiesz że nazwę cię złodziejem tak jak zgodnie z prawdą gnojem
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I co zrobisz.

Nie uznam fałszywej i złej ideologii za fundament własnego istnienia i nie poświęcę swojego życia dla rozwoju małej grupy cwanych, zmówionych, chciwych, całkowicie bezwzględnych i zdemoralizowanych ludzi, którzy uznali siebie samych za bogów w ludzkiej postaci.

Albo współpracujemy dla wspólnego dobra, albo nie współpracujemy wcale i wtedy ja nie jestem Ci nic winny ani Ty mi. Wtedy już tylko wzajemne groźby i przemoc.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 18:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>I co zrobisz.
>Nie uznam fałszywej i złej ideologii za fundament własnego istnienia i nie poświęcę swojego życia dla rozwoju małej grupy cwanych, zmówionych, chciwych, całkowicie bezwzględnych i zdemoralizowanych ludzi, którzy uznali siebie samych za bogów w ludzkiej postaci.

To już nie ukradniesz tabliczki? Kradzież jest zła pamiętaj o tym.
Tabliczki się kupuje.

>Albo współpracujemy dla wspólnego dobra, albo nie współpracujemy wcale i wtedy ja nie jestem Ci nic winny ani Ty mi. Wtedy już tylko wzajemne groźby i przemoc.

Gnoju nazwałeś mnie bandyta. Oskrzyles o to że ludzie cierpią bo niby prowadzę biznes który jest niemoralny.
Ty mnie gnoju oczerniasz.

Jesteś gnoju zwykłym cwaniakiem.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.


Gnoju wyrachowany. Wiesz jakie są konsekwencje takiegonkozacznia.

Dlaczego więce gnoju nazwałeś mnie bandyta ?
Dlaczego gnoju flaszywie mnie pomawiasz o prowadzenie biznesu który szkodzi innym ludziom?

Już mnie przeraszałes za nazwanie chciwym dziadem.

Gnoju szkalownie nawet w internecie niesie konsekwencje a ty jesteś wyrachowany gnojek bo wiesz o tym . Ale sobie pozwalasz.

Zbyt długo chmamie sobie tu po mnie jechałeś. Ale teraz stop gnoju tak jak stop teren prywatny.

Repsktuj to bo ja pierwszy nazwę cię złodziejem tak jak gnojem

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zbyt długo chmamie sobie tu po mnie jechałeś. Ale teraz stop gnoju tak jak stop teren prywatny.
>Repsktuj to bo ja pierwszy nazwę cię złodziejem tak jak gnojem

Czego oczekujesz?

Że walcząc z waszymi podłymi stosunkami społecznymi i z waszym podłym systemem, będę cierpliwie słuchał jak chwalisz, że to wasz system dopiero stworzył ludziom warunki rozwoju i każdy wartościowy człowiek już dawno w nim coś osiągnął, bo sam się ustawiłeś i niczego innego nie znasz?

Nie, nie będę.

Poznałem wasz system na własnej skórze aż za dobrze i NIE!

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 20:37 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Zbyt długo chmamie sobie tu po mnie jechałeś. Ale teraz stop gnoju tak jak stop teren prywatny.
>>Repsktuj to bo ja pierwszy nazwę cię złodziejem tak jak gnojem
>Czego oczekujesz?

Ślepy jesteś? Widzisz tabliczke teren prywatny to jej nie kradnij bo cię złodziejem nazwę tak jak gnojem za szkalownie mnie.


>Że walcząc z waszymi podłymi stosunkami społecznymi i z waszym podłym systemem, będę cierpliwie słuchał jak chwalisz, że to wasz system dopiero stworzył ludziom warunki rozwoju i każdy wartościowy człowiek już dawno w nim coś osiągnął, bo sam się ustawiłeś i niczego innego nie znasz?
>Nie, nie będę.
>Poznałem wasz system na własnej skórze aż za dobrze i NIE!

Gnoju. Nie pyskuj. Nie będziesz mi warunków stawiał.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Dość gnoju twojego oczenrnia .
Przypisujesz mi biznes który szkodzi innym ludziom .
Nazwałeś mnie bandyta.

Nie będziesz mi gnoju warunków stawiał. Ukradniesz to cię złodziejem nazwę. Masz ztym problem gnoju ale to już nie mój problem.

Jesteś kozak w necie więc zamnkij gębę jak zamykasz ja poza tym forum.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Widzisz tabliczke teren prywatny to jej nie kradnij bo cię złodziejem nazwę tak jak gnojem za szkalownie mnie.

To Wy raczej nie powinniście wypisywać na tabliczkach haseł fałszywej i szkodliwej ideologii, bo to jest niemoralne.

Miejsce śmieci jest śmieciach, każdy Ci to powie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 20:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Widzisz tabliczke teren prywatny to jej nie kradnij bo cię złodziejem nazwę tak jak gnojem za szkalownie mnie.
>To Wy raczej nie powinniście wypisywać na tabliczkach haseł fałszywej i szkodliwej ideologii, bo to jest niemoralne.
>Miejsce śmieci jest śmieciach, każdy Ci to powie.

Gnoju twoje śmieci są w twoich śmieciach. To fakt.

A co nie jest twoje gnoju to dobrze wiesz bo gnoju tego nie kupiles więc tej tabliczki nie kradnij bo nazwę cię złodziejem tak jak gnojem za pomawianie mnie o prowadzenie biznesu który szkodzi innym ludziom i nazwanie mnie bandyta.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Dlatego gnoju co zrobisz skoro nie powiedziałem ci co mam?

Staniesz przed tablixzka i ja uszanujesz.
Tylko czemu lajzo w internecie jesteś taki kozak!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gnoju twoje śmieci są w twoich śmieciach. To fakt.
>A co nie jest twoje gnoju to dobrze wiesz bo gnoju tego nie kupiles więc tej tabliczki nie kradnij bo nazwę cię złodziejem

Nie podobają mi się szyldy z fałszywą propagandą i uważam, że w nasze życie jest na tyle ważne, że nie ma w nim miejsca na oszustwa.

Dlatego wszystko co szerzy kłamstwa powinno wylądować na śmietniku.

Żaden moralny człowiek nie może pozwolić klamcom na kłamstwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 21:05 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Dlatego wszystko co szerzy kłamstwa powinno wylądować na śmietniku.
>Żaden moralny człowiek nie może pozwolić klamcom na kłamstwa.

Napisał kłamca nad kłamce

Zmyśliłeś Farmerowi biznes krzywdzący ludzi
Zmyśliłeś Wenancjuszowi lokaja
Zmyśliłeś Paolo pracę w banku
Zmyśliłeś Głodzikowi posiadłości
Zmyśliłeś mi, że nie pracuję
Zmyśliłeś Relidze, że mordował ludzi
Zmyśliłeś własnej matce, że kradnie
Zmyśliłeś własnej córce, że się kurwi

I nie pisz o moralności, fanatyczny miłośniku kradzieży i mordowania ludzi
Mengele był przy tobie wzorem empatii


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-06-2023 21:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Gnoju twoje śmieci są w twoich śmieciach. To fakt.
>>A co nie jest twoje gnoju to dobrze wiesz bo gnoju tego nie kupiles więc tej tabliczki nie kradnij bo nazwę cię złodziejem
>Nie podobają mi się szyldy z fałszywą propagandą i uważam, że w nasze życie jest na tyle ważne, że nie ma w nim miejsca na oszustwa.
>Dlatego wszystko co szerzy kłamstwa powinno wylądować na śmietniku.
>Żaden moralny człowiek nie może pozwolić klamcom na kłamstwa.

Dlatego ja ciebie nazywam gnojem za pomówinia
za przypisanie mi biznesu który szkodzi innym ludziom za nazwanie mnie bandyta a jak coś ukradniesz to nazwę cię złodziejem. I zrobi to każdy inny człowiek.

A ty gnoju będziesz stał przed tabliczka teren prywatny i będziesz ją respektował i jej nie ukradniesz .

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Swoje śmieci rób sobie z nimi ci nccheez. Nikt nigdy nie pytał co robisz ze swoimi śmieciami.

Kupiłeś wyrzucilew. Widzisz gnoju nie swoje nie kradnij. Bo nazwę cię złodziejem .

Tabliczek pełno. Co zrobisz gnoju? Ukradniesz tak jak mnie pomoiwsz ?
szarley (54913 punktów)
>Miejsce śmieci jest śmieciach, każdy Ci to powie.
Masz rację. Twoje miejsce jest na śmietniku, tam, gdzie każdy człowiek, który żyje z pracy je umieszcza

Miejsce zabójców, złodziei, gwałcicieli, stręczycieli swoich dzieci i handlarzy narkotykami w podstawówkach jest w więzieniu

>>>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.
>>>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

Miejsce Psiego gówna - Konopki jest w psiej dupie

Zmyśliłeś Farmerowi biznes krzywdzący ludzi
Zmyśliłeś Wenancjuszowi lokaja
Zmyśliłeś Paolo pracę w banku
Zmyśliłeś Głodzikowi posiadłości
Zmyśliłeś mi, że nie pracuję
Zmyśliłeś Relidze, że mordował ludzi
Zmyśliłeś własnej matce, że kradnie
Zmyśliłeś własnej córce, że się kurwi

Sobie zmyśliłeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach cyjanku bez wody na stojąco 16 godzin
Sobie zmyśliłeś, że nie wolno ci poruszać się chodnikami
Sobie zmyśliłeś, że nie stać cię na wyjazd do Peru, więc pojechałeś do Peru

Nie wiesz z czego żyję, więc zmyśliłeś że z lichwy
Nie wiem z czego żyje twoja mamusia, więc okrada ludzi na targowiskach
Nie wiem z czego żyje Sonia, daje pokazy seksu z psami za kasę
Nie wiem z czego żyje twoja żona, więc z oszustw

Wiem z czego ty żyjesz. Dilujesz narkotyki w szkołach
Twoja logika

Podałeś adres. Fałszywy
Podałeś, że pracujesz w Polmetalu. Nikt cię tam nie zna
Robotnikom w amazonie nie powiesz swoich postulatów : płaćcie na mnie
Adres suki, która cię urodziła (ty ją nazwałeś suką !!!!!!) jest tajny





Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sobie zmyśliłeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach cyjanku bez wody na stojąco 16 godzin

Gdybym nie przeżył piekła to nie miałbym żadnego motywu, żeby wasz świat piekłem określać. To nie miałoby sensu.

Pewnie nigdy nie opuściłeś strefy swojego komfortu, więc nie wiesz nawet jak wasz świat działa za płotem twojej posiadłości.

Doznałem zła a teraz z opóźnieniem na to zło reaguję.

Jak już wiele razy pisałem to Wy mnie stworzyliście. Jestem konsekwencją waszych wyborów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 21:20 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Jak już wiele razy pisałem to Wy mnie stworzyliście. Jestem konsekwencją waszych wyborów.

Gnoju rodzice cię wychowali.

To że nazwałeś mnie bandyta gnoju bo nie mogę cię eksmitować jest twoim wyborem być gnojem.

Bo gnoju znasz konsekwencje .

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Gnoju znasz konsekwencje więc gnoju to mnie pomawiasz o prowadzenie biznesu który szkodzi innym ludziom.

Chciałeś wyłudzić od mnie informacje co posiadam.
Ale ci się nie udało. Jesteś gnojem przed którym ostrzegam innych ludzi.

Nikt nie będzie cierpiał przez twoją agresję.
04-06-2023 21:26 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.
>>>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.

Psi chuj łże, jak na psiego chuja przystało

>Gdybym nie przeżył piekła...
Na wakacjach w Peru? W Rumunii W Maroku?
Powiedz to polskiemu listonoszowi, że za niemiecki Sozial, na jego koszt podróżowałeś.
Nie powiesz?
Powiesz niemieckiemu policjantowi na służbie, że jest bandytą?
Oczywiście, napiszesz to na obcojęzycznym, niszowym forum.

Zmyśliłeś pracę jako piekło?
Cóż, słowo PRACA jest ci obce. Kto ma dobrobyt z pracy jest kamienicznikiem
Właściciele altanek mają cię żywić i płacić za Kilimandžáro
Sonia podróżuje po 4 kontynentach za tajne akcje wonowii

Zmyśliłeś Farmerowi biznes krzywdzący ludzi
Zmyśliłeś Wenancjuszowi lokaja
Zmyśliłeś Paolo pracę w banku
Zmyśliłeś Głodzikowi posiadłości
Zmyśliłeś mi, że nie pracuję
Zmyśliłeś Relidze, że mordował ludzi
Zmyśliłeś własnej matce, że kradnie
Zmyśliłeś własnej córce, że się kurwi

Sobie zmyśliłeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach cyjanku bez wody na stojąco 16 godzin
Sobie zmyśliłeś, że nie wolno ci poruszać się chodnikami
Sobie zmyśliłeś, że nie stać cię na wyjazd do Peru, więc pojechałeś do Peru

Nie wiesz z czego żyję, więc zmyśliłeś że z lichwy
Nie wiem z czego żyje twoja mamusia, więc okrada ludzi na targowiskach
Nie wiem z czego żyje Sonia, daje pokazy seksu z psami za kasę
Nie wiem z czego żyje twoja żona, więc z oszustw

Wiem z czego ty żyjesz. Dilujesz narkotyki w szkołach
Twoja logika

Podałeś adres. Fałszywy
Podałeś, że pracujesz w Polmetalu. Nikt cię tam nie zna
Robotnikom w amazonie nie powiesz swoich postulatów : płaćcie na mnie
Adres suki, która cię urodziła (ty ją nazwałeś suką !!!!!!) jest tajny

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podałeś, że pracujesz w Polmetalu. Nikt cię tam nie zna

Nawet tam pisałeś?

Widzę, że próbujesz zniszczyć mnie na wszystkie sposoby ale jeszcze Ci się nie udało.

Powtórzę za twoim papieżem, "nie lękajcie się" zła. Dobro ostatecznie zwycięży.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 08:16 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Podałeś, że pracujesz w Polmetalu. Nikt cię tam nie zna
>Nawet tam pisałeś?

Dzwoniłem.
Nikt cię tam nie zna

Zamierzałem znaleźć cię i pozwać o zadośćuczynienie za wyrządzone szkody, bo nie masz żadnych dowodów na moją przestępczą działalność, a czyniłeś takie zarzuty pisząc przy tym moje nazwisko

Niestety podałeś adres fałszywy i fałszywe miejsce pracy

Cała twoja bajeczka o jawności wszystkiego jest tylko na pokaz w necie

>Widzę, że próbujesz zniszczyć mnie na wszystkie sposoby
Nie. Bronię się przed twoją agresją
Bronię się przed zarzutami przestępstw

Musiałbyś w sądzie udowodnić, że pożyczyłem komuś pieniądze na lichwiarski procent. Musiałbyś wezwać przed sąd pracowników, których oszukałem na wypłacie za budowę domu.

Sąd nie przyjąłby do wiadomości, że posiadania konta w banku jest lichwą. Nie uznałby też "argumentu" że skoro nie wiesz gdzie mieszkam, to możesz pisać co chcesz.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Podałeś, że pracujesz w Polmetalu. Nikt cię tam nie zna
>>Nawet tam pisałeś?
>Dzwoniłem.
>Nikt cię tam nie zna
>Zamierzałem znaleźć cię i pozwać o zadośćuczynienie za wyrządzone szkody,

Ooo ale jazda!

Żarty się skończyły?
Teraz będzie komisja do spraw wpływów rosyjskich?

Szarley kłócimy się o hajs i posiadłości ale nie niszczymy się. Zapomniałeś już? Wydzwanianie do pracodawcy jest naprawdę prymitywne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 10:20 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Żarty się skończyły?

Zmyśliłeś mi, że żyję z przestępstw i napisałeś przy tym moje nazwisko
To miał być żart?
Sprostuj swoje kłamstwa zamiast uzasadniać rzekome prawo do rzucania gównem

>Szarley kłócimy się o hajs i posiadłości
Nie kłócimy się o żaden hajs i posiadłości
Nic mi do twojego hajsu i posiadłości, a ty od mojego domu trzymaj się na odległość

>ale nie niszczymy się.
Zacznij od siebie
Sprostuj kłamstwa na mój temat
Nie pisz,że skoro twoim marzeniem jest nie pracować i bogato żyć, to ja swój dobrobyt zawdzięczam lichwie a nie pracy

>Zapomniałeś już? Wydzwanianie do pracodawcy jest naprawdę prymitywne.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom
Twoje wpisy świadczą o twoim ujemnym honorze, więc nie wymagaj od innych żeby cię traktowali jak człowieka honoru. Złodziei, zabójców itp należy stawiać przed sądem, a nie wpisywać do książki skarg i zażaleń

>Najpierw się przedstaw
Znasz moje nazwisko
Pytałem, czy jeśli podpiszę się nazwiskiem, sprostujesz swoje kłamstwa
Przypomnieć, co odpowiedziałeś, bo też już zapomniałeś?

>i napisz gdzie mieszkasz.
1 Może jeszcze napisać ci gdzie trzymam klucz do domu, żebyś łatwiej mógł "nie uznać mojej własności"? Ideologię do kradzieży sobie dorobisz
2 Wymagasz jawności? Pytałeś ile dostałem odsetek z banku podałem. Ile dostajesz Kindergeldu? Tajemnica.
3 Napisałem ci, że pracowałem w kopalniach. Co na to Hamerlik?
Cytat:
Pewnie nigdy nie opuściłeś strefy swojego komfortu,

Jeśli podam ci swój adres i tak zmyślisz, że mieszkam w Wilanowie

Nie wiem, gdzie mieszka twoja matka, mam prawo wnioskować, że żyje z handlu narkotykami w podstawówkach?

>Nikt nie wie kim jesteś.
Po co ci jakakolwiek wiedza? Sam zmyślasz kim jestem
Chcesz coś wiedzieć? Pytaj, ale adresu złodziejowi nie podam

>Twoje nazwisko zasłyszane kiedyś od innego użytkownika, bo nigdy się nie przedstawiles,
zapomniałem.
Twój problem, za dużo pijesz i ćpasz. Miałeś je w swojej stopce

>Skoro ja go nie pamiętam, to nikt tu poza twoimi kolesiami w biznesach
I znów zmyślenie. Po co rzetelna informacja, skoro i tak jej nie przyjmujesz do wiadomości?
Nie mam kolegów w biznesach, bo nie prowadzę biznesów. Pracuję na zlecenia, bo zdrowie sterałem w kopalniach, które ty nazywasz "strefami komfortu"
Ile razy już pisałeś o moich kolegach w biznesach, mimo, że pisałem, że takich nie mam
Żyjesz w urojonym świecie, albo chcesz handlować wyłudzanymi informacjami dla waszych wywiadowni windykatorskich

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>ty od mojego domu trzymaj się na odległość

Sądzę, że tylko to krótkie wyrażenie liczy się w twojej wypowiedzi.
Cała reszta to teatr.

Tak, tak, mogę zmieniać świat, tylko Wy musicie pozostać królami.
Doskonale rozumiem twój przekaz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>ty od mojego domu trzymaj się na odległość
>Sądzę, że tylko to krótkie wyrażenie liczy się w twojej wypowiedzi.

Liczy się jeszcze jedno:
Sprostuj kłamstwa na mój temat. Dobre imię to też jest prywatne dobro

>Robisz co w twojej mocy, żeby niesprawiedliwość społeczną podtrzymać,
>żeby żyć bogato i przyjemnie dzięki cierpieniu innych ludzi,

Kto cierpi na tym, że mam dom?
Kto cierpi na tym, że żyję na satysfakcjonującym mnie poziomie dzięki pracy?

Każda próba poważnej dyskusji z tobą kończy się rzucaniem gówna przez ciebie

>Tak, tak, mogę zmieniać świat, tylko Wy musicie pozostać królami.
Rozpłacz się jeszcze, że nie pozwalam ci kraść
Po co chciałbyś wchodzić na moją posesję?

>Doskonale rozumiem twój przekaz.
I słusznie
Ja też trzymam się z dala od twojej własności

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dobre imię to też jest prywatne dobro

Ty nie masz imienia tylko masz nick internetowy.

Nie bez przyczyny.

Nie chcesz ponosić żadnej odpowiedzialności za własne słowa. Chcesz mówić ale bez żadnej odpowiedzialności i to pojmujesz za wolność.

To jest fałszywa wolność.

To jest wrogość wobec innych ludzi.

Podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami zdemoralizowany człowieku.

Nie mogłem o Tobie skłamać, bo nic o Tobie nie wiem ani nikt tutaj.

Nie masz tu żadnego imienia a zatem ani ono złe ani dobre. Kim Ty jesteś? Przedstaw się w końcu!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat. Wtedy nie będzesz miał argumentu, że posługuję się nickiem krystkonie

Teraz będzie ucieczka bezhonornego psiego gówna

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat. Wtedy nie będzesz miał argumentu, że posługuję się nickiem krystkonie
>Teraz będzie ucieczka bezhonornego psiego gówna

Jakie kłamstwa?
O kim?
Kłamstwa o nikim?
Kłamstwa o postaci z gry komputerowej?

Przedstaw się i podpisz własnym nazwiskiem pod swoimi słowami a będę mógł wreszcie o Tobie skłamać.

Dopóki nie masz nazwiska ani twarzy, a jedynie chciwość i pogardę, dopóty nie mogę o Tobie skłamać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 18:58 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Dopóki nie masz nazwiska ani twarzy, a jedynie chciwość i pogardę, dopóty nie mogę o Tobie skłamać.

I dlatego gnoju piszesz Tobie z dużej litery?

I dlatego gnoju piszesz "wasze" do rozmówcy?

Tobie napisać wex się nie ośmieszaj już nie jest mozliwe.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I dlatego gnoju piszesz Tobie z dużej litery?
>I dlatego gnoju piszesz "wasze" do rozmówcy?
>Tobie napisać wex się nie ośmieszaj już nie jest mozliwe.

Pisze do Ciebie z dużej litery, bo mam dla Ciebie respekt jako człowieka i pisze wasze, żeby wyraźnie oddzielić się od waszej kultury, której nie respektuję.

Nie jestem twoim wrogiem i nie zamierzam niszczyć Ci życia ale nie będę żył wg waszych zasad społecznych. Nie ma mowy.

Jesteście chwilowo w stanie totalnego egoizmu i przestaliście widzieć cokolwiek innego niż siebie, przestaliście widzieć społeczeństwo i rozumieć jego rolę w waszym życiu.

Wasz "styl życia" jest chory i na pewno nie przystanę do niego.

Ja już wybrałem a Wy możecie swój egoistyczny wybór jeszcze zmienić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 19:32 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>I dlatego gnoju piszesz Tobie z dużej litery?
>>I dlatego gnoju piszesz "wasze" do rozmówcy?
>>Tobie napisać wex się nie ośmieszaj już nie jest mozliwe.
>Pisze do Ciebie z dużej litery, bo mam dla Ciebie respekt jako człowieka i pisze wasze, żeby wyraźnie oddzielić się od waszej kultury, której nie respektuję.

Klmaiesz jak to ty. Dużo razy pisałeś bandyci aż któregoś razu napisles do mnie że ja jestem bandyta.

Ten jeden raz za dużo gnoju. Potem jak to ty próbowałeś kombinować.

Pisząc wasze biznesy zrobiłeś dokładnie to samo.

Dlatego gnoju pytam się jaki biznes mi przypisujesz który szkodzi innym ludziom.

>Jakie kłamstwa?
>O kim?
>Kłamstwa o nikim?
>Kłamstwa o postaci z gry komputerowej?

Kogo gnoju przeprasales kiedyś? Postać komputerowa czy czlwoieka?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dużo razy pisałeś bandyci aż któregoś razu napisles do mnie że ja jestem bandyta.

Tak i wszystko w kontekście ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności i twojej pochwały dla niego.

>Pisząc wasze biznesy zrobiłeś dokładnie to samo.

Mając na myśli biznesy oparte na tajnej, nieopodakowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności.

>Kogo gnoju przeprasales kiedyś? Postać komputerowa czy czlwoieka?

Różnych ludzi przepraszam czasami, kiedy uznam że posunąłem się za daleko.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 20:07 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Dużo razy pisałeś bandyci aż któregoś razu napisles do mnie że ja jestem bandyta.
>Tak i wszystko w kontekście ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności i twojej pochwały dla niego.

Gnoju klmaiesz jak to ty. Nazwałeś mnie bandytą oczerniajc mnie i szklujac.

Bo gnój Hamerlik Konopka wie że go nie eksmituje wiec.pluje na innego człowieka.

>>Pisząc wasze biznesy zrobiłeś dokładnie to samo.
>Mając na myśli biznesy oparte na tajnej, nieopodakowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności.

Gnoju jaki biznes mi przypisujesz. Napisles że prowadzę biznes który szkodzi innym ludziom.

Gnoju nie udało ci się wyłudzić informacji co posiadam. Więc o jakiwj własności piszesz.

Ot gnój Hamerlik Konopka korzysta z plucia w internecie.




>>Kogo gnoju przeprasales kiedyś? Postać komputerowa czy czlwoieka?
>Różnych ludzi przepraszam czasami, kiedy uznam że posunąłem się za daleko.


Gnoju mnie przeprasales. Na tym forum.

>Jakie kłamstwa?
>O kim?
>Kłamstwa o nikim?
>Kłamstwa o postaci z gry komputerowej?

Otóż gnoju mój przpraszałes użytkownika tego forum o nicku farmer.
Wfe ciebie gnoju przprosiles postać komputerowa.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gnoju klmaiesz jak to ty. Nazwałeś mnie bandytą oczerniajc mnie i szklujac.

Następny oszkalowany człowiek bez tożsamości.

Problem w tym farmer, że poprawa życia innych ludzi będzie kosztować Was wysiłek i nawet nie utratę czegokolwiek tylko wysiłek, np. będziesz musiał umówić się z kimś w warunkach jawnej własności oraz jawnych przepływów pieniężnych i nie będziesz już mógł z łatwością osiągnąć w tej umowie warunków, jakie osiągnąłbys dzięki niewiedzy i niepewności drugiej strony.

Choć to nie jest właściwe sformułowanie problemu.

Problem jest raczej w tym, że macie jakość życia innych ludzi za nic i gdyby poprawa życia innych miała kosztować Was jakikolwiek wysiłek to doprowadzicie życie innych do ruiny byleby Was nic to nie kosztowało. Byleby Wam się powodziło a reszcie kij w oko.

Nastał wiek potężnego egoizmu a wasza kultura jest tego przejawem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 21:17 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Gnoju klmaiesz jak to ty. Nazwałeś mnie bandytą oczerniajc mnie i szklujac.
>Następny oszkalowany człowiek bez tożsamości


Jedyny gnoju którego nazwałeś bandytą. Tożsamości to nie masz ty. Znaczy masz. Jesteś gnojem.



>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Korporacji ten gnojek zapłaci czynsz a w tytule przelewu wpisze grzecznie za co.
.

>Problem jest raczej w tym, że macie jakość życia innych ludzi za nic i

Gnoju. Nikt się tobie nie będzie tłumaczyl. Nie zauważyłeś że ja się nie tłumacze bo nie mama z czego tobie.

Tylko pytam się gnoju czemu mnie wciąż pomawiasz?

A ty się boisz ludzi. Boisz się dom wybudowax.
Boisz się córce powiedzieć kim jesteś.

Boisz się sąsiadów
Boisz się klientów
Boisz się każdego człowieka

Boosz się swoich słów . Boisz się powiedzieć co myślisz .

Ty nigdy sąsiadowi nie spojzysz w oczy.
Córke okłamujesz codziennie jak i resztę swoich dzieci.
Swoją partnerkę .

To ty masz problem bo jest gnojem a taki stan zwczy sobie wypracowałes pogardą dla ludzi.

Zacznij od prostego cwiczenia. Jutro powiedz do kogoś że jest bandyta
szarley (54913 punktów)
>>Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat. Wtedy nie będzesz miał argumentu, że posługuję się nickiem krystkonie

>Przedstaw się i podpisz własnym nazwiskiem pod swoimi słowami a będę mógł wreszcie o Tobie skłamać.
Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?

Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat. Wtedy nie będziesz miał argumentu, że posługuję się nickiem krystkonie

Uprzedzam, jeśli przypomnę ci swoje nazwisko, a ty podasz swoje prawdziwe i adres, a wtedy zarzucisz mi przestępstwo, staniesz przed sądem.

Roczna wypłata pójdzie się j...bać
A do tego twoje przestępstwa, na które nie ja jeden mam dowody:

szantaż
obraza sędziów
nawoływanie do kradzieży

też ujrzą światło sprawiedliwości

Jak myślisz, jeśli pokażę sędziom, że nazywasz ich bandytami....

Przemyśl to. jak dotąd chowasz się za nickiem i fałszywym adresem i kłamiesz gdzie pracujesz.
To nie jest groźba. Nie podejmę działań pozaprawnych, tym się różnimy, że ja prawa uważam

Wiem, że cię ponosi, lubisz rzucanie gównem, zanim pomyślisz. Na twoje szczęście chroni cię netowa anonimowość




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?

Wtedy dopiero będę mógł o Tobie skłamać, kiedy inni dowiedzą się kim jesteś.

>Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat.

Przecież to są twoje słowa. Czy ja je wyrażam czy Ty? Dlaczego nie chcesz podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?

>Uprzedzam, jeśli przypomnę ci swoje nazwisko, a ty podasz swoje prawdziwe i adres, a wtedy zarzucisz mi przestępstwo, staniesz przed sądem.
>Roczna wypłata pójdzie się j...bać

Nie strasz, nie strasz, bo i tak się twoich gróźb nie boję.

Zrobię co uznam za właściwe i nie zastraszysz mnie waszym sądem i komornikiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
>Wtedy dopiero będę mógł o Tobie skłamać, kiedy inni dowiedzą się kim jesteś.
Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
Proste pytanie!
Ucieczka bezhonornego anonimowego bytownika netu

>>Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat.
>Przecież to są twoje słowa.
Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat.
Za trudne dla debila bez godności?

>Dlaczego nie chcesz podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?
Dlaczego nie chcesz podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?
Znasz moje nazwisko

>>Uprzedzam, jeśli przypomnę ci swoje nazwisko, a ty podasz swoje prawdziwe i adres, a wtedy zarzucisz mi przestępstwo, staniesz przed sądem.
>>Roczna wypłata pójdzie się j...bać
>Nie strasz, nie strasz, bo i tak się twoich gróźb nie boję.
Bo kryjesz się za anonimowym nickiem
Możesz sobie bełkotać, że nie uznajesz praw
Żona cię nagrodzi dobrym seksem jak stracisz roczny zarobek
Ujawnij swoje prawdziwe nazwisko i adres, a przekonasz się, że w twojej Rzeszy prawa obowiązują, a sąd (zwłaszcza kiedy przeczyta jak nazywasz go bandytą) orzecze zadośćuczynienie za szkody
Gdybyś podpisywał się nazwiskiem nie byłbyś taki kozak

Przyjdzie "nasz" komornik i powie Herr Hammer-lick- Knopke od tej pory twój Geldtag należy do kogoś innego
Gdybyś podpisywał się nazwiskiem nie byłbyś taki kozak

PRZESTAŃ KŁAMAĆ.
Przestań szkalować zarzutami przestępstw

Nie pamiętasz mojego nazwiska?
Nie pamiętam nazwiska twojej suki, upoważnia mnie to do zarzutu dilowania narkotyków?

>Zrobię co uznam za właściwe i nie zastraszysz mnie waszym sądem i komornikiem.
Ty straszysz bojówkami, które "nie uznają mojej własności"
Też się nie boję. Spróbuj wejść do mojego sadu, posiedzisz tydzień w puszce
A teraz się rozpłacz, że cały świat uznaje prawo własności i domowego miru

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty straszysz bojówkami, które "nie uznają mojej własności"

Jakimi bojówkami?

Mam po prostu nadzieję, że biedota pójdzie po rozum do głowy i przestanie wreszcie tolerować tajną i nieopodakowana własność, która jest im wroga, podobnie jak przymusowe podatki od pracy i konsumpcji.

Nie przyjdzie do Ciebie żadna grupa militarna, tylko twój sąsiad, który całe życie robił i niczego się nie dorobił powie kiedyś dość, nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
>Wtedy dopiero będę mógł o Tobie skłamać, kiedy inni dowiedzą się kim jesteś.
Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
Proste pytanie!
Ucieczka bezhonornego anonimowego bytownika netu

>>Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat.
>Przecież to są twoje słowa.
Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat.
Za trudne dla debila bez godności?

>Dlaczego nie chcesz podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?
Dlaczego nie chcesz podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?
Znasz moje nazwisko

>>Uprzedzam, jeśli przypomnę ci swoje nazwisko, a ty podasz swoje prawdziwe i adres, a wtedy zarzucisz mi przestępstwo, staniesz przed sądem.
>>Roczna wypłata pójdzie się j...bać
>Nie strasz, nie strasz, bo i tak się twoich gróźb nie boję.
Bo kryjesz się za anonimowym nickiem
Możesz sobie bełkotać, że nie uznajesz praw
Żona cię nagrodzi dobrym seksem jak stracisz roczny zarobek
Ujawnij swoje prawdziwe nazwisko i adres, a przekonasz się, że w twojej Rzeszy prawa obowiązują, a sąd (zwłaszcza kiedy przeczyta jak nazywasz go bandytą) orzecze zadośćuczynienie za szkody
Gdybyś podpisywał się nazwiskiem nie byłbyś taki kozak

Przyjdzie "nasz" komornik i powie Herr Hammer-lick- Knopke od tej pory twój Geldtag należy do kogoś innego
Gdybyś podpisywał się nazwiskiem nie byłbyś taki kozak

PRZESTAŃ KŁAMAĆ.
Przestań szkalować zarzutami przestępstw

Nie pamiętasz mojego nazwiska?
Nie pamiętam nazwiska twojej suki, upoważnia mnie to do zarzutu dilowania narkotyków?

>Zrobię co uznam za właściwe i nie zastraszysz mnie waszym sądem i komornikiem.
Ty straszysz bojówkami, które "nie uznają mojej własności"
Też się nie boję. Spróbuj wejść do mojego sadu, posiedzisz tydzień w puszce
A teraz się rozpłacz, że cały świat uznaje prawo własności i domowego miru

>Nie przyjdzie do Ciebie żadna grupa militarna,
Nie? Przecież to obiecujesz, twój zachlany musk zapomniał co pisałeś?

>tylko twój sąsiad, który całe życie robił i niczego się nie dorobił
I ma DOM, bo nie latał do Peru na wakacje tylko pracował
Idioto synu k***y, każdy z moich sąsiadów ma swój dom. Policjant, nauczyciel, górnik, przedsiębiorca, robotnik. Mieszkam na wsi, gdzie każdy ma swój DOM leniwy śmierdzielu



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mieszkam na wsi, gdzie każdy ma swój DOM leniwy śmierdzielu

Na kredyt w niemieckich bankach.

Zapomniałeś dodać, że każdy ma jeszcze swoje przedsiębiorstwo.

Jak nie zobaczę tego na świadectwie własności, którego nie da się oszukać, to nie uwierzę w takie bzdury.

Vonovia pół miliona domów nie wytrzepała sobie z rękawa a przecież jest wiele innych koncernów.

>Das Unternehmen besitzt etwa 155.400 Wohnungen
de.m.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Wohnen

A teraz to samo chcecie zrobić w Polsce, żeby biedota nie miała nic prócz długów wobec Was podlegających przymusowej egzekucji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
>Wtedy dopiero będę mógł o Tobie skłamać, kiedy inni dowiedzą się kim jesteś.
Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
Proste pytanie!
Ucieczka bezhonornego anonimowego bytownika netu

>>Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat.
>Przecież to są twoje słowa.
Podpiszę się imieniem i nazwiskiem jeśli zadeklarujesz, że przeprosisz za wszystkie swoje kłamstwa na mój temat.
Za trudne dla debila bez godności?

>Dlaczego nie chcesz podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?
Dlaczego nie chcesz podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?
Znasz moje nazwisko

>>Uprzedzam, jeśli przypomnę ci swoje nazwisko, a ty podasz swoje prawdziwe i adres, a wtedy zarzucisz mi przestępstwo, staniesz przed sądem.
>>Roczna wypłata pójdzie się j...bać
>Nie strasz, nie strasz, bo i tak się twoich gróźb nie boję.
Bo kryjesz się za anonimowym nickiem
Możesz sobie bełkotać, że nie uznajesz praw
Żona cię nagrodzi dobrym seksem jak stracisz roczny zarobek
Ujawnij swoje prawdziwe nazwisko i adres, a przekonasz się, że w twojej Rzeszy prawa obowiązują, a sąd (zwłaszcza kiedy przeczyta jak nazywasz go bandytą) orzecze zadośćuczynienie za szkody
Gdybyś podpisywał się nazwiskiem nie byłbyś taki kozak

Przyjdzie "nasz" komornik i powie Herr Hammer-lick- Knopke od tej pory twój Geldtag należy do kogoś innego
Gdybyś podpisywał się nazwiskiem nie byłbyś taki kozak

PRZESTAŃ KŁAMAĆ.
Przestań szkalować zarzutami przestępstw

Nie pamiętasz mojego nazwiska?
Nie pamiętam nazwiska twojej suki, upoważnia mnie to do zarzutu dilowania narkotyków?

>Zrobię co uznam za właściwe i nie zastraszysz mnie waszym sądem i komornikiem.
Ty straszysz bojówkami, które "nie uznają mojej własności"
Też się nie boję. Spróbuj wejść do mojego sadu, posiedzisz tydzień w puszce
A teraz się rozpłacz, że cały świat uznaje prawo własności i domowego miru

>Nie przyjdzie do Ciebie żadna grupa militarna,
Nie? Przecież to obiecujesz, twój zachlany musk zapomniał co pisałeś?

>tylko twój sąsiad, który całe życie robił i niczego się nie dorobił
I ma DOM, bo nie latał do Peru na wakacje tylko pracował
Idioto synu k***y, każdy z moich sąsiadów ma swój dom. Policjant, nauczyciel, górnik, przedsiębiorca, robotnik. Mieszkam na wsi, gdzie każdy ma swój DOM leniwy śmierdzielu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?

Nie podpiszesz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. To jest oczywiste i nie ma o czym mówić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 21:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
>Nie podpiszesz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. To jest oczywiste i nie ma o czym mówić.

Nie musi anonimowego użytkownika czyli ciebie słychać w tej kwestii

Nikt nie wie czy istniesjesz gdzie mieszkasz czy pisze to boot czy kobieta.

Niema to znaczenia.
Był tu kiedys użytkownik Krystian Hamerlik Konopka.

A. Teraz jest ktoś kto podpisuje się Hamerlik Konopka. Mający wiele kont i nicków.

Uważajcie na tego człowieka wyłudza informacje co posiadacie.
Mial tu wiele kont .
Ludzie tracą pienidze w internecie.



Jutro powiedz pod tym swoim nazwiskiem śmieszny typie do kogoś bandyto

To ci ktoś zweryfikuje tożsamość. O ile ty istniekesz.
Bo ciebie nie ma .
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>O ile ty istniekesz.
>Bo ciebie nie ma .

Stąd wynika dlaczego nic istotnie nie zmienia się w życiu społecznym.

Otóż istnieje wielu ludzi podejmujących agresywną walkę z każdą zmianą. Ty jesteś jedynym z nich.

Jeśli coś ma się zmienić w życiu społecznym, muszę Ciebie i szarleya przewalczyc.

Wy jesteście konserwatystami i chcecie odtwarzać życie waszych dziadów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-06-2023 04:25 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Wy jesteście konserwatystami i chcecie odtwarzać życie waszych dziadów.

Gnoju xhowajxym się w internecie. Dziad to cię w wychował na gnoja który pyskuje w internecie .

Krystian Hamerlik Konopka. A może Hamerlik Konopka gnój internetowy. Użytkownik o wielu nickach i kontach na tym portalu.

Uważajcie na tego gnoja. To agresywny cham wyludzajcym w internecie informacje.
Może werbować do swojej grupy i was szantażować żeby nazwywac innych ludzi bandytami jeśli ktoś nie poda co ma.

Uważajcie nigdy nie podawajcie wrażliwych daxnuxh w internecie.
06-06-2023 04:33 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>O ile ty istniekesz.
>>Bo ciebie nie ma .
>Stąd wynika dlaczego nic istotnie nie zmienia się w życiu społecznym

Zmieni. Się. Ty gnoju już nikomu krzywdy nie zrobisz i bandyta nie nazwiesz.

Na ten portal może wejść każdy zarejestrować się i oczekiwać norm społecznych tak jak w życiu. I nie musi się bać że jakiś gnój taki jak ty będzie go straszył.

Takich norm gnoju których ty.przestzregasz i respektujesz gdy jesteś po za tym miejscem.

Czyli nie przypiszesz jak mi biznesu który szkodzi innym ludziom.

Bo tego nie robisz poza tym forum.
Nie nazwiesz bandyta bo tego nie robisz.


Dlatego ja ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka. Uważajcie na niego.
Nie podawajcie w internecie obcym osobom co posiadacie.

Ten gnój jak sam pisze
Poza internetem boi się tak zachowywać bo wie jakie gorza mu konsekwencje.

Uwaga na Hamerlika Konopke.


05-06-2023 21:40 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?

>Nie podpiszesz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. To jest oczywiste i nie ma o czym mówić.
Nie podpiszesz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. To jest oczywiste i nie ma o czym mówić.

Nie podasz adresu.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie podpiszesz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. To jest oczywiste i nie ma o czym mówić.
>Nie podasz adresu.

Kłamiesz, bo życie Cię nauczyło, że kłamstwo popłaca ale twierdzę, że kłamstwo popłaca tylko przy waszych i nie moich zasadach społecznych, przy moich nie opłaca się kłamać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?

Twoja pisanina tu pod pseudonimem, kiedy nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za swoje słowa, bo nikt nie potrafi ich związać z twoją tożsamością, odpowiada tajnym wyborom. Oba są prymitywne, bezwzględne, wrogie innym i niemoralne.

Dlatego nigdy nie uznam tajnych wyborów.

Albo każdy pod swoim wyborem podpisze się własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania albo wybory nie będą nic warte i żaden moralny człowiek ich nie uzna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
.
>Albo każdy pod swoim wyborem podpisze się własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania albo wybory nie będą nic warte i żaden moralny człowiek ich nie uzna.

Nikt gnoju nie będzie sprawdzał czy ty jesteś Krystian Hamerlik Konopka i kto się kryje pod Hamerlikiem Konopka.

Ty nie wiesz gnoju co to morlalnosc. Ty kalkulujesz czy ktoś cię eksmituje za swoje pomówinia czy możesz napluć na niego tak jak nią mnie czy szarlya.

Przypisujesz mi gnoju biznes który szkodzi innym ludziom.

Dlatego taki gnój jak ty już więcej nikogo nie nazwie bandyta.

Uwaga na Hamerlika Konopke. Wyłudza informacje w internecie. Szantażuje innymi ludźmi.
Nie podawajcie nigdy wrażliwych danych obcym osobom.

Nie wiecie kto się kryje z drugiej strony.

szarley (54913 punktów)
>>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
>Twoja pisanina tu pod pseudonimem, kiedy nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za swoje słowa,

Jaką odpowiedzialność ponosisz za swoje słowa?
Nazwałeś sędziów i policjantów bandytami, bo odzyskują skradzione mienie Poniosłeś za to odpowiedzialność?
Nie. Netowa anonimowość gwarantuje ci bezkarność. Poradzisz to napisać pod nickiem na obcojęzycznym niszowym forum, żeby się żaden niemiecki policjant nie dowiedział

Zarzucasz innym ludziom przestępstwa
Poniosłeś za to odpowiedzialność?
Nie. Netowa anonimowość gwarantuje ci bezkarność

Byłem kiedyś gościem w jednej z firm. Wszedłem do toalety, a tam w kabinie napisane mazakiem "..... (nazwisko) to huj" (pisownia oryginalna)
Tak wygląda odwaga "Hamerlika - Konopki"

>Pewnie nigdy nie opuściłeś strefy swojego komfortu,
Powiedz to górnikom w gospodzie, że kopalnia to jest strefa komfortu, a poniesiesz odpowiedzialność za swoje słowa, bezkarnie rzucasz gównem schowany za nick i fałszywy adres

>Robisz co w twojej mocy, żeby niesprawiedliwość społeczną podtrzymać,
>żeby żyć bogato i przyjemnie dzięki cierpieniu innych ludzi,
Powiesz mi to w oczy?
Poniesiesz odpowiedzialność za swoje słowa?

>odpowiada tajnym wyborom. Oba są prymitywne, bezwzględne, wrogie innym i niemoralne.
Rozmawialiśmy już o tym, brakiem argumentów sam przyznałeś mi rację, że wybory powinny być tajne

>Albo każdy pod swoim wyborem podpisze się własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania albo wybory nie będą nic warte i żaden moralny człowiek ich nie uzna.
Biedactwo. "Hamerlik - Konopka" musi żyć w kraju w którym 80 000 000 obywateli jest niemoralne
Oczywiście, gdyby wybory były jawne "Hamerlik - Konopka" zagłosowałby za zerowym podatkiem dla właścicieli vonowii i tajemnicą mienia, żeby czasem nie podpaść. Kozaczyć poradzisz w necie.

Wzbudzasz wymiotny odruch tym swoim tchórzostwem i hipokryzją

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Biedactwo. "Hamerlik - Konopka" musi żyć w kraju w którym 80 000 000 obywateli jest niemoralne

Żyję w niemoralnym świecie, w którym obrzydliwe bogactwo przeplata się z obrzydliwą biedą i wszyscy uważają, że to jest sprawiedliwe i normalne, bo wszyscy są opętani kapitalistyczną religią, która rozdela ich ego do kosmicznych rozmiarów i pod fałszywą maską demokracji kryje się prawdziwa i głęboka wiara w nad i podludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
>Twoja pisanina tu pod pseudonimem, kiedy nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za swoje słowa,

Jaką odpowiedzialność ponosisz za swoje słowa?
Nazwałeś sędziów i policjantów bandytami, bo odzyskują skradzione mienie Poniosłeś za to odpowiedzialność?
Nie. Netowa anonimowość gwarantuje ci bezkarność. Poradzisz to napisać pod nickiem na obcojęzycznym niszowym forum, żeby się żaden niemiecki policjant nie dowiedział

Zarzucasz innym ludziom przestępstwa
Poniosłeś za to odpowiedzialność?
Nie. Netowa anonimowość gwarantuje ci bezkarność

Byłem kiedyś gościem w jednej z firm. Wszedłem do toalety, a tam w kabinie napisane mazakiem "..... (nazwisko) to huj" (pisownia oryginalna)
Tak wygląda odwaga "Hamerlika - Konopki"

>Pewnie nigdy nie opuściłeś strefy swojego komfortu,
Powiedz to górnikom w gospodzie, że kopalnia to jest strefa komfortu, a poniesiesz odpowiedzialność za swoje słowa, bezkarnie rzucasz gównem schowany za nick i fałszywy adres

>Robisz co w twojej mocy, żeby niesprawiedliwość społeczną podtrzymać,
>żeby żyć bogato i przyjemnie dzięki cierpieniu innych ludzi,
Powiesz mi to w oczy?
Poniesiesz odpowiedzialność za swoje słowa?

>odpowiada tajnym wyborom. Oba są prymitywne, bezwzględne, wrogie innym i niemoralne.
Rozmawialiśmy już o tym, brakiem argumentów sam przyznałeś mi rację, że wybory powinny być tajne

>Albo każdy pod swoim wyborem podpisze się własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania albo wybory nie będą nic warte i żaden moralny człowiek ich nie uzna.
Biedactwo. "Hamerlik - Konopka" musi żyć w kraju w którym 80 000 000 obywateli jest niemoralne
Oczywiście, gdyby wybory były jawne "Hamerlik - Konopka" zagłosowałby za zerowym podatkiem dla właścicieli vonowii i tajemnicą mienia, żeby czasem nie podpaść. Kozaczyć poradzisz w necie.

Wzbudzasz wymiotny odruch tym swoim tchórzostwem i hipokryzją

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nazwałeś sędziów i policjantów bandytami, bo odzyskują skradzione mienie Poniosłeś za to odpowiedzialność?

Nazwałem bandytą każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności lub innych do niej uprawnia.

Nie dzielę przy tych bandytów na funkcjonariuszy państwowych, sędziów, policjantów, poborców i komorników.

Bandyta to bandyta i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.

Obojętnie przy tym czy służy jakieś religii, ideologii czy opętany jest jakaś wiarą.

Zło wcale nie musi być świadome, żeby być złem i zło czynić. Ważne jest jak ludzie zachowują się w reakcji na panowanie zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis

>>Nazwałeś sędziów i policjantów bandytami, bo odzyskują skradzione mienie Poniosłeś za to odpowiedzialność?
>Nazwałem bandytą każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności lub innych do niej uprawnia.

Nowomowa.
Nazywasz w ten sposób bandytami policjantów i sędziów. Ale cichutko, na obcojęzycznym niszowym forum
W oczy im tego nie powiesz

Pytanie pozostaje w mocy:
Ponosisz za to odpowiedzialność?
Jesteś tak odważny, żeby w oczy powiedzieć górnikom, że pracują w "strefie komfortu"?

>Robisz co w twojej mocy, żeby niesprawiedliwość społeczną podtrzymać,
>żeby żyć bogato i przyjemnie dzięki cierpieniu innych ludzi,
Powiesz mi to w oczy?
Poniesiesz odpowiedzialność za swoje słowa?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-06-2023 12:54 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Biedactwo. "Hamerlik - Konopka" musi żyć w kraju w którym 80 000 000 obywateli jest niemoralne
>Żyję w niemoralnym świecie, w którym obrzydliwe bogactwo przeplata się z obrzydliwą biedą i wszyscy uważają, że to jest sprawiedliwe i normalne, bo wszyscy są opętani kapitalistyczną religią, która rozdela ich ego do kosmicznych rozmiarów i pod fałszywą maską demokracji kryje się prawdziwa i głęboka wiara w nad i podludzi.

Przypomnieć co twoje słowa? System jest okej.
Tak to ty tak się wyraziłes.

System przestał być okej dla ciebie gdy wjebales się w spirale długow.

Nikt nie pochwała tego co sie dzieje.

Gdy ludzie w Berlinie protestowali rok temu przeciw czynszom ciebie spisywała straz miejska za picie piwa.
Ludzie dzień w.dzoen protestują .
Ale tylko ty jesteś gnojem który przypisuje bezpodstawnie innym coś czego nie robią.


Wydajesz swoje pieniądze na zachcianki a mi przypisujesz biznes przez który cierpia ludzie.

Wyjdź na ulicę i zapytaj się gnoju kogoś czy będzie ci się musiał legitymować.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przypomnieć co twoje słowa? System jest okej.
>Tak to ty tak się wyraziłes.
>System przestał być okej dla ciebie gdy wjebales się w spirale długow.

Szukaj sobie usprawiedliwienia dla waszego prymitywnego i podłego systemu kapitalistycznego w czym tam potrzebujesz, możesz go szukać nawet w moich długach. Zracjonalizuj sobie to jak tam chcesz w trosce o swoje biznesy.

Ale mnie mnie na stronę waszej kapitalistycznej wiary i waszej kapitalistycznej religii już nie przeciągniesz. Ja nie będę już waszym wiernym nigdy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-06-2023 17:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Przypomnieć co twoje słowa? System jest okej.
>>Tak to ty tak się wyraziłes.
>>System przestał być okej dla ciebie gdy wjebales się w spirale długow.
>Szukaj sobie usprawiedliwienia dla waszego prymitywnego i podłego systemu kapitalistycznego w czym tam potrzebujesz, możesz go szukać nawet w moich długach. Zracjonalizuj sobie to jak tam chcesz w trosce o swoje biznesy.

Gnoju przypominam twoje słowa. To ty pisałeś że jakis system jest okej. Ty.

Ale ty gnoju wolisz przypisać mi biznesy.

Ja stwierdzam fakty gnoju. A ty ciągle pomawiasz. Oczywiście w trosce gnoju o swoje miejsce zamieszkania nie oplujesz swojej korporacji.

Napisles że system jest okej. Więc jak jest okej to o huj ci nchidzi

Co było gnoju okej w tym systemie ? 20 %bezerobocia czy to że byłeś windykatorem wtedy?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To ty pisałeś że jakis system jest okej.

Nie farmer, od wielu lat powtarzam, że kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest NIE OK, przeciwieństwem okej.

Wypisujesz różne bzdury przeplatane agresją słowną, bo w ten sposób bronisz współczesny kapitalizm przed zmianą. Jesteś konserwatystą, dziadem, cwaniakiem który się ustawił i teraz za wszelką cenę chcesz utrzymać swoją pozycję społeczną tak samo jak szarley.

Ależ bronicie waszej kapitalistycznej religii, ja Wam nie zabronię.

Zobaczymy jak długo jeszcze będziecie szczęśliwi w waszym zgniłym kapitalizmie.

Sądzę, że niezbyt długo się tym nacieszycie.
Zgnilizna zacznie cuchnąć i nie da się dłużej udawać, że wszystko jest SUPER!

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-06-2023 22:08 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>To ty pisałeś że jakis system jest okej.
>Nie farmer, od wielu lat powtarzam, że kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest NIE OK, przeciwieństwem okej.
>Wypisujesz różne bzdury przeplatane agresją słowną, bo w ten sposób bronisz współczesny kapitalizm przed zmianą.

Jesteś pyskatym gnojem który napisal że system jest okej.

Tobie się gnoju ten system podobał.

Co ci się gnoju podobalo? Bezrobocie czy to że byłeś windykatorem.




>Jesteś konserwatystą, dziadem, cwaniakiem który się ustawił i teraz za wszelką cenę chcesz utrzymać swoją pozycję społeczną tak samo jak szarley.


Gnoju nikt się tobie nie bedsie tłumaczył.
Bo z czego ? Że jak byłeś windykatorem to ja pracowałem żeby się utrzymać a tobie gnoju system się podobał?

Teraz mnie oczerniasz i nazywasz bandyta i przypisujesz że ludzie cierpią przez moje biznesy.

Jesteś zwykły gnój który wyjebał się na systemie który był dla ciebie ok.

Ale tylko dla cibie gnoju ten system był ok.
Dla mnie i dla innych ludzi praca to było coś i jest kwestia utrzymania się a nie jak dla gnoja Hamerlika podobanie się jakiegoś systemu.

Zadrocisz gnoju że z pracy można kupić dom że gnoju nie trzeba wyłudzać jaknty informacji .
Że gnoju ludzie rozmawiają z dziećmi a ty gnoju kryjesz się przed córka.

Że gnoju nie wybudujesz domu bo się boisz ludzi.

Tylko tylko dla ciebie łajzo system był ok.
Dlatego gnoju płaciszisz korporacji bo system jest ok i na korporacje nic nie powiesz.

Fałszywa gnido społeczna.








Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gnoju nikt się tobie nie bedsie tłumaczył.
>Bo z czego ? Że jak byłeś windykatorem to ja pracowałem żeby się utrzymać a tobie gnoju system się podobał?

Przecież Ty bronisz tu interesów windykatorów, pośrednio, bo bezpośrednio ich zleceniodawców i wkładasz duzo wysiłku w to, żeby zawód windykatora był szanowny.

Wierzysz, że jeśli będziesz tu prowadził te gierki emocjonalne, to wszystkim zrobisz budyń z mózgu i wyjdzie na twoje?

Żałuję, że tak niewielu ludzi dokładnie analizuje znaczenie słów i reaguje emocjami na hasła w stylu "windykator" zostając zmanipulowanymi przez większego cwaniaka.

Wpierw wszyscy musimy zmądrzeć, żeby coś się mogło zmienić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-06-2023 05:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Gnoju nikt się tobie nie bedsie tłumaczył.
>>Bo z czego ? Że jak byłeś windykatorem to ja pracowałem żeby się utrzymać a tobie gnoju system się podobał?
>Przecież Ty bronisz tu interesów windykatorów, pośrednio, bo bezpośrednio ich zleceniodawców i wkładasz duzo wysiłku w to, żeby zawód windykatora był szanowny.

Tobie się gnoju ten system podobał.

Co ci się gnoju podobalo? Bezrobocie czy to że byłeś WINDYKATOREM.

Ty gnoju napsiełeś . System był OK.

Windykacja ci się podobała !!! A może to że ludzie w tym ja nie mieli pracy ty mendo społeczna chowająca się za klawiatura i plująca na mnie. Byle nie na korporacje.

Uważajcie na tego człowieka . Wyłudza informacje. Grozi szantażuje.


Jaki biznes prowadzę który szkodzi innym ludziom?

System ci się podobał!!!! Tak jak teraz plucie na ludzi!!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>System ci się podobał!!!! Tak jak teraz plucie na ludzi!!!!

System mi się nie podoba i określam jego fundamentalistów bandytami a Ty prowadzisz tu chamską grę, w której wszelka logika zostaje zdeptana i zostaje tylko wzajemna agresja i piana na ustach.

Przez takich ludzi jak Ty świat nie może zmienić się na cokolwiek lepszy, solo tej zmieni w twoim przekonaniu.

Nie uklęknę przed agresją, chamstwem i złem.

Już prędzej spotkamy się w piekle.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie uklęknę przed agresją, chamstwem i złem.
>

Nierozumiem.
Hamerlik, cały czas wychwalasz demokratyczną wojnę imperialną reżimu amerykańskiego i jego wasali
i wiążąca sie z tym agresję na BRICS, a tu nagle piszesz,Nie uklęknę przed agresją, chamstwem i złem.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>cały czas wychwalasz demokratyczną wojnę imperialną reżimu amerykańskiego i jego wasali

Ganię Rosję za to, że nie potrafiła stworzyć z Ukrainą takich ram współpracy, żeby Ukraińcy nie chcieli odwracać się od Rosjan.

Widać Rosjanie chcieli za bardzo wydoić Ukraińców i stanęło na tym, że Ukraina zwróciła się w kierunku Zachodu.

Młodym ludziom trzeba większej perspektywy na przyszłość niż lada pełna wódki do wypicia.

Nikt nie odwraca się od zysków i korzyści, nie przekonasz mnie swoją pisaniną, że amerykańscy spece od kształtu psychiki potrafią przeprogramować jednostki na odwrócenie się od zysków.

Rosja nie potrafiła Ukrainie zapewnić zysków i nie ma już znaczenia czy przez to, że chciała Ukrainę wydoić czy przez słabą organizację społeczną, w której nie ma nic do zaoferowania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ganię Rosję za to, że nie potrafiła stworzyć z Ukrainą takich ram współpracy, żeby Ukraińcy nie >chcieli odwracać się od Rosjan.

Czy komuś kiedykolwiek udało się przeciwstawić obcej agenturze wstawiającej tubylcom na odległość NIENAWIŚĆ ??
Nam na początku XX w. nienawiść wstawiali Brytyjczycy i używali do tego "wielkich" Polaków m.in. Dmowskiego. Wtedy Żydzi niemieccy rozpoczęli swój wielki projekt stworzenia z Europy mocarstwa zdolnego przeciwstawić się przyszłym hegemonom. Żydzi niemieccy budowali bombę atomową dla Europy. Po wojnie to już zajmujący się tym od wieków Żydzi POLAKAMI mordowali w Polsce "wrogów ludu", potem znowu Żydzi stworzyli tzw. solidarność i tym ochlosem wykończyli komunistyczną polską inteligencję, jak się okazało dzisiaj, do tej pory nie mamy godnego jej następcy.
Na Ukrainie też Żydzi reaktywowali brytyjski banderyzm. Brytyjczycy doprowadzili Polaków i Ukraińców do wzajemnych walk, po to by Armia Czerwona, odbita przez Brytyjczyków Żydom niemieckim w 1937 r. mogła bez oporów przejść przez tereny Polski i Ukrainy i zniszczyć resztę Żydów niemieckich i Niemców.
Brytyjczycy doprowadzili do wymordowania w ZSRR: Żydów niemieckich i Żydów polskich przez Żydów sowieckich.
Hamerlik wytłumacz, jak to było możliwe, że Żydzi sowieccy wymordowali Żydów przybyłych z Zachodu, którzy skończyli tam uczelnie i znali po kilka języków ??
Dlaczego historia o tym milczy i Żydzi za nimi nie płaczą??
W 1937 r. w ZSRR Żydzi piastujący stanowiska zostali wymordowali przez Żydów, którzy na chwilę zajęli te stanowiska, a potem zostali rozstrzelani.
Hamerlik zastanów się co szeregowy człowiek może zrobić ??
Hegemon swoimi mackami morduje i obsadza stołki.
07-06-2023 07:33 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>System ci się podobał!!!! Tak jak teraz plucie na ludzi!!!!
>System mi się nie podoba i określam jego fundamentalistów bandytami a Ty prowadzisz tu chamską grę, w której wszelka logika zostaje zdeptana i zostaje tylko wzajemna agresja i piana na ustach.

Ty jako jedyny napisles że system jest ok.
Ty .
Nikt inny tylko tobie się poobal system.
Ile się bede pytał co się podobalo? Windykowanie ludzi czy bezobociem


>Przez takich ludzi jak Ty świat nie może zmienić się na cokolwiek lepszy, solo tej zmieni w twoim przekonaniu.



Pracuje na siebie jak i ty gnoju.

Ty gnoju tworzysz siebie i świat
kłamstwami .
Przypisujesz mi biznesy przez ktore cierpią ludzie.

>Nie uklęknę przed agresją, chamstwem i złem.
>Już prędzej spotkamy się w piekle.

Ty. Ty je tworzysz. Sprawdź gnoju reakcje ludzi na swoje plucie na.nich.

Powiedz do kogoś bandyto.
Przypisz mu biznes przez który cierpia ludzie.
Ale nie tu w internecie .

Tak na żywo.
Z córką porozmawiaj. Powiedz jej co tu wypisujesz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty gnoju tworzysz siebie i świat

Nie, przez wasze i nie moje, narzucone mi normy społeczne, nie tworzę świata ani dla siebie ani dla innych.

Stałem się narzędziem w rękach wielkich koncernów, za którymi stoją nieznani ludzie.

A Ty kłami i pazurami bronisz tego układu, bo gdzieś tam się załapałes i jest Ci wszystko jedno co dzieje się z życiem innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-06-2023 09:51 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>przez wasze i nie moje, narzucone mi normy społeczne,

Biedactwo.... nie wolno mu kraść. Musi "uznawać mienie" jak widzi za płotem jabłka, to musi za nie zapłacić. Nie wolno wejść do cudzego domu, nie wolno zabrać komuś portfela.
A do tego bluzgać gównem wolno mu tylko anonimowo w necie, w gospodzie przy górnikach nie powie, że żyją w "strefie komfortu" bo konwencjonalnie dostałby po ryju. Policjantowi też nie powie w twarz po niemiecku "ty bandyto"

>nie tworzę świata ani dla siebie ani dla innych.
Odpowiadasz za niego tak samo jak każdy inny człowiek. I nie pipc o udziale w wyborach, ja też w Niemczech nie głosuję

>Stałem się narzędziem w rękach wielkich koncernów,
Pracować musisz?
Biedactwo....

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Biedactwo....

Nie biedactwo tylko nie jeden z Was, ja i Ty nie tworzymy już społeczeństwa, wciąż to podkreślam.
Potraficie skutecznie narzucić mi przemocą swoje i nie moje, zgniłe normy społeczne ale to nie będzie trwało wiecznie.

>Odpowiadasz za niego tak samo jak każdy inny człowiek.

Właśnie, dlatego w tym miejscu nasze drogi się rozchodzą. Nie będzie już więcej żadnych nas, od teraz jestem ja i Wy, jeśli ktoś się do mnie przyłączy to będziemy MY.

Zaznaczam i wciąż powtarzam - nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.

Będę to tak długo powtarzał, aż wszyscy zrozumieją, że jesteśmy ludźmi dwóch różnych światów.
Mój świat będzie oddzielony od waszego murem nie do pokonania.
Na razie udało Wam się wszystko ukraść ale kiedyś część z tego co ukradliście zostanie odzyskana i wokół niej powstanie mur informujący, że tam się zaczyna świat, którego z waszym światem NIC nie łączy.

Każdy będzie miał wybór, w którym świecie chce żyć.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Biedactwo....
>Nie biedactwo tylko nie jeden z Was,

Nas czyli kogo?

>ja i Ty nie tworzymy już społeczeństwa, wciąż to podkreślam.
Masz rację, ty nic prócz gówna do społeczeństwa nie wnosisz. Ja pracuję, wykonując pożyteczną innym pracę i za to zawsze ktoś zapłaci

>Potraficie skutecznie narzucić mi przemocą swoje i nie moje, zgniłe normy społeczne
Tak. Masz rację. Prawem, policją groźbą kary społeczeństwo narzuca ci uznawanie prywatnej własności. Kiedy widzisz tabliczkę "teren prywatny" to nie wchodzisz,
Jedyne co poradzisz to płakać, kiedy dostaniesz bęcki, uciekać od argumentów i rzucać gównem

Serio uważasz, że górnik żyje w "strefie komfortu"?
Rozumiem, za trudne pytanie
Znów się nachlałeś, chlapnąłeś babola i udajesz, że nie rozumiesz kiedy ci to powtarzam
Tak jak z tym zakazem poruszania się drogami. Napisałeś, że ci nie wolno, udowodniłeś, że jesteś idiotą

>ale to nie będzie trwało wiecznie.
"Bój to będzie ostatni"
Nie widzę żadnych znaków, które miałyby zwiastować prawo do kradzieży

>>Odpowiadasz za niego tak samo jak każdy inny człowiek.
>Właśnie, dlatego w tym miejscu nasze drogi się rozchodzą.
Odpowiadasz za niego tak samo jak każdy inny człowiek. Twoje zaklęcia niczego nie zmienią

>Nie będzie już więcej żadnych nas, od teraz jestem ja i Wy,
Biedactwo.....

>jeśli ktoś się do mnie przyłączy to będziemy MY.
Marzycielu.....

>Zaznaczam i wciąż powtarzam - nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.
Nie musisz powtarzać, ja rozumiem co piszesz (tym się różnimy)
"My" szanujemy prywatną własność bez stawiania warunków

>Mój świat będzie oddzielony od waszego murem nie do pokonania.
I przestaniesz brać Kindergeld z podatków od biedoty?
Przestaniesz chodzić drogami, budowanymi przez "zredukowanych roboli bez mienia"?

>Na razie udało Wam się wszystko ukraść
W oczy byś mi tego nie odważył się powiedzieć, bo musiałbyś mi przed waszym, niemieckim sądem udowodnić kradzież, ale pod netowym nickiem....

>ale kiedyś część z tego co ukradliście
Dobrowolnie oddam ci WSZYSTKO co ukradłem. 10 minut i jest twoje

>Każdy będzie miał wybór, w którym świecie chce żyć.
Już ma. Każdy może się do ciebie przyłączyć
Jakoś nikt nie chce. Przemyślałeś to?
Aaaa. zapomniałem. Masz argumenta nie do zbicia. Każdy górnik cię poprze za to co napisałeś o ich pracy.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)
> nie tworzymy już społeczeństwa, wciąż to podkreślam.
>

Jakby ci, z tej solidarności, co nas "wyzwolili" mieli jakąkolwiek książkę w ręce, to może by zrozumieli, że zniszczyli naród i społeczeństwo polskie.
W kapitalizmie demokratycznie wegetuje zasób ludzki pozbawiony elit, czyli głowy.
Zasób ludzki jest własnością kapitalisty tak samo jak wszystko w koło. Kapitalistyczne "wyzwolenie" polegało na tym, że lud oddał wszystko co miał, za umożliwienie mu pracy fizycznej przy eksploatacji zasobów, które przed "wyzwoleniem były własnością ludu.
Społeczeństwo można stworzyć tylko zaczynając od głowy. Z braku głowy mamy wciąż próby stworzenia demokratycznemu ochlosowi wizji lepszego jutra, za sprawą reformy demokracji. Dlatego demokratyczna kampania wyborcza kapitalistycznych partii, używa darmowej kiełbasy wyborczej, obiecując wywłaszczonemu ludowi WIĘCEJ DEMOKRACJI.
Hamerlik czy pójdziesz na wybory oddać głos na bund, który obiecuje najwięcej demokracji ??
07-06-2023 10:41 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ty gnoju tworzysz siebie i świat
>Nie, przez wasze i nie moje, narzucone mi normy społeczne, nie tworzę świata ani dla siebie ani dla innych.
>Stałem się narzędziem w rękach wielkich koncernów, za którymi stoją nieznani ludzie.
>A Ty kłami i pazurami bronisz tego układu, bo gdzieś tam się załapałes i jest Ci wszystko jedno co dzieje się z życiem innych ludzi.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Ty gnoju napisles że system jest okej. Ty nikt inny

Ja się ciebie gnoju pytam czemu przypisujesz mi biznesy który szkodzi innym ludziom.

To ty gnoju tworzysz świat klamstw wyłudzeń pomowien.

To tobie się podobał system.

To Hamerlik Konopka powiedział system jest ok.

System w którym byłeś WINDYKATOREM . Co ci się podobało windykacja ludzi czy bezobocie 20%
szarley (54913 punktów)
>Ja się ciebie gnoju pytam czemu przypisujesz mi biznesy
Na to jest prosta odpowiedź
"Hamerlik - Konopka" chce przekonać chociaż siebie, że jego program jest pisany dla ludzi, którzy żyją z pracy i nie mają pałaców, fabryk, kamienic.
Dlatego każdy, kto się z nim nie zgadza, np uważa, że nie wolno wchodzić do cudzego domu, nie wolno zostawiać pacjenta na operacyjnym stole jest od razu kamienicznikiem

>który szkodzi innym ludziom.
To już frustracja. Pewnie masz jakiś majątek (rower, może samochód, może mieszkanie) więc szkodzisz "Hamerlikowi-Konopce" bo Ty masz a on nie

>To Hamerlik Konopka powiedział system jest ok.
Wypieranie się własnych słów jest jedną ze specjalności "Hamerlik - Konopki"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na to jest prosta odpowiedź

Zgadza się.

Zrobicie co w waszej mocy, żeby kapitał pozostał tajny i wolny od wszelkiego opodatkowania, będziecie głosić, że przymusowe podatki od pracy i konsumpcji płacony przez pracowników najemnych bez żadnych posiadłości dobry jest i sprawiedliwy.

Robolami będzie rządził strach i brak wizji jakiejkolwiek alternatywy, tak zostali zaprogramowani, więc nie zrobią nic prócz tyrania od świtu do nocy na czynsze i odsetki od chwilówek.

Nie ma sposobu, żeby wyrwać się z tej matni, niezależnie co sobie powiemy.

Praktycznie nie ma nikogo, kto mógłby ze mną Wam sprzeciwić się. Nikt nie reaguje. Nie rozumiem psychiki innych ludzi ale jest jak jest i trzeba z tym żyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Na to jest prosta odpowiedź
>Zgadza się.
>Zrobicie co w waszej mocy, żeby kapitał pozostał tajny i wolny od wszelkiego opodatkowania, będziecie głosić, że przymusowe podatki od pracy i konsumpcji płacony przez pracowników najemnych bez żadnych posiadłości dobry jest i sprawiedliwy.

Mylisz się. Trzeba ostrzegać przed tobą każdego tak by nikt nie cierpiał nie został bezpodstawnie pomówiony przez ciebie.

Tak bys gnoju nikomu tak jak mi nie przypisal biznesu przez który cierpia ludzie.

To tobie podobal się system. To ty gdy było wysokie bezobocie byłeś WINDYKATOREM .


>Praktycznie nie ma nikogo, kto mógłby ze mną Wam sprzeciwić się. Nikt nie reaguje. Nie rozumiem psychiki innych ludzi ale jest jak jest i trzeba z tym żyć.


Twoja córka nie wie kim jesteś.

Masz tyle ludzi gnoju dookola. I do wyzywania i do przekonywania.

Właściwe to można ubolewać że swoją fałszywa gębę kryjesz przed ludźmi.



Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoja córka nie wie kim jesteś.

Dałem jej to do przeczytania i przeczytała.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-06-2023 14:51 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Twoja córka nie wie kim jesteś.
>Dałem jej to do przeczytania i przeczytała.

To?

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę


Dała się przekonać?czy jest w szoku?
Thoter (6650 punktów)
>>Twoja córka nie wie kim jesteś.
>Dałem jej to do przeczytania i przeczytała.

Zamiast czytać książki i stawać się coraz inteligentniejszym, zadajesz się z polskojęzycznym ochlosem, którego możliwości intelektualne kończą się na opluwaniu adwersarza.
Ja taki ochlos doprowadzam do szału i mam przynajmniej z tego satysfakcję.
Przeczytaj to, po niemiecku:

de.wikipedia.org/wiki/Rätekommunismus

Komunizm radowy to ruch marksistowski , którego idea komunizmu jest przede wszystkim ukształtowana przez ideę samorządu zbiorowego i oddolnej demokracji w radach robotniczych .
W opinii komunistów radowych rady robotnicze powinny zająć miejsce rządu w rewolucji komunistycznej, ale powinny zapobiegać tworzeniu się państwa autorytarnego. Odpowiednia forma społeczeństwa nazywana jest demokracją rad lub republiką rad . Komunizm radowy stoi w nieprzejednanej opozycji do społeczeństwa kapitalistycznego , do parlamentaryzmu , a także do autorytarnego marksizmu-leninizmu . W swoich początkach Związek Sowiecki był mocno wspierany przez ideę i praktykę demokracji rad ("cała władza w ręce rad", było hasłem bolszewików ) , aż do upadku pod rządami stalinizmu stopniowo rozwiązał władzę rad.
Sprawowanie władzy w komunizmie radowym odbywa się istotnie w radach, które pełnią w jednym państwie funkcję wykonawczą , ustawodawczą , ale także sądowniczą . Przedstawiciele tych organów podlegają imperatywnemu mandatowi , tj. Oznacza to, że elektorat może w każdej chwili usunąć ich z urzędu. Istnieje odpowiedzialność, która zapewnia radykalną demokrację.
Najważniejszą różnicą merytoryczną między KPD a komunistami radnymi była ocena przywódczej roli partii, która została stanowczo odrzucona przez komunistów radnych na rzecz idei samorządności. Ocena rozwoju w młodym Związku Sowieckim również była znacząco odmienna: komuniści radowi określali rządy partyjne w Związku Sowieckim po ubezwłasnowolnieniu rad jako kapitalizm państwowy, wskazując tym samym na fakt , że sama nacjonalizacja środki produkcji nie doprowadziły do ​​ich uspołecznienia Zamiast tego państwo pełni funkcję klasy kapitalistycznej przyjętej w społeczeństwie. Nie było zwolnienia z pracy najemnej .


Jesteś zwolennikiem radykalnej demokracji i usuwania w każdej chwili niewygodnych antydemokratów.
Co sądzisz o tym komunizmie radowym ??
Okazuje się że zwolennicy komunizmu radowego mieli rację.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co sądzisz o tym komunizmie radowym ??
>Okazuje się że zwolennicy komunizmu radowego mieli rację.

Jestem zwolennikiem jawnego kapitalizmu o umiarkowanej koncentracji kapitału, w której najemnicy mają pełny wgląd w kapitały pracodawców, nie mogą nimi rządzić ale mogą je widzieć i na podstawie zdobytej wiedzy decydować o swojej pracy najemnej.

Jestem zwolennikiem jawnej własności prywatnej i przeciwnikiem wszelkiej własności kolektywnej. Jestem przeciwny nawet kolekwywom w postaci spółek kapitałowych. Własność powinna przynależeć tylko do jednej osoby z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jestem zwolennikiem jawnego kapitalizmu o umiarkowanej koncentracji kapitału, w której najemnicy >mają pełny wgląd w kapitały pracodawców, nie mogą nimi rządzić ale mogą je widzieć i na >podstawie zdobytej wiedzy decydować o swojej pracy najemnej.
>

Przecież w Polsce nie ma wielkich kapitalistów, a nawet gdyby któryś się czegoś szybko dorobił, to go światowe rekiny zjedzą.
Hamerlik nie musisz się martwić o to, by polscy kapitaliści za bardzo nie przytyli.
Nie musisz też się martwić o ludzi żyjących z pracy najemnej.

de.wikipedia.org/wiki/Individualpsychologie

Zadaniem nauk psychologicznych jest pokazanie ludziom prawdziwego sensu życia, który według Adlera polega na dążeniu człowieka do jak największej harmonii z innymi ludźmi i środowiskiem. Celem Adlera było sprawienie, aby wiedza o naturze ludzkiej była możliwa do nauczenia i stała się wspólną własnością. Chciał pokazać jednostce, gdzie się myli w ocenie bliźnich, bo błędy w poznaniu natury ludzkiej są często przyczyną niewymownych trudności i uwikłań. Znajomość natury ludzkiej powinna być nie tylko teorią, ale także praktyką życiową jako instrumentem wzajemnej pomocy.(...)
Według Adlera zadanie wychowania dzieci spoczywa przede wszystkim na rodzinie. Oferuje najlepsze środowisko, w którym rozwijająca się osoba może się rozwijać. Jednym z ważnych odkryć Adlera jest wpływ pozycji w linii rodzeństwa na późniejszy rozwój umysłowy. W wychowaniu tradycyjnym Adler dostrzega w szczególności dwa błędy - wychowanie rozpieszczające oraz surowość - które stają się źródłem zaburzeń psychicznych. Dorosły powinien być przyjacielem i wsparciem nastolatka. Złe ustawienie należy rozumieć jako błędy, a nie jako złą wolę.
Poczucie niższości występuje w charakterze nerwowym w sposób zaostrzony, jako kompleks niższości i prowadzi do cech charakteru, takich jak ambicja i nadwrażliwość.


Hamerlik musisz zdobyć podstawy psychologii. Zauważysz, że od czasów Adlera człowiek się zmienił na niekorzyść.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przecież w Polsce nie ma wielkich kapitalistów, a nawet gdyby któryś się czegoś szybko dorobił, to go światowe rekiny zjedzą.

Są, są i wcale nie mają polskiej narodowości.

>Hamerlik nie musisz się martwić o to, by polscy kapitaliści za bardzo nie przytyli.

Nie martwię się o przytytych Polaków. Martwię się tym, że życie poświęcę na budowanie cudzych pałaców, do których nie tylko nie będzie wolno mi wejść ale jeszcze nawet ich w całości nie zobaczę, bo będę tylko trybem w pośrednim procesie.

>Nie musisz też się martwić o ludzi żyjących z pracy najemnej.

Martwię się, bo poznałem wyniszczenie i nieszczęście wynikające z całkowitej zależności.

Widziałem wyczerpanie, całkowita bezsilność, rezygnację, beznadzieję i rozpacz. Czułem je i wiem czym są.

Nie zgadzam się z panującymi stosunkami społecznymi i nigdy ich nie zaakceptuję.

Nawet jeśli niczego nie zmienię, bo ludzie złej woli są potężniejsi, to przynajmniej wyraźnie odetne się od tego co się na świecie dzieje i powiem swoim wnukom - oni to urządzili a nie ja.

Powiem, im że próbowałem coś zmienić ale zderzyłem się z zaciśniętymi zębami innych ludzi, którzy nie potrafili wydostać się ponad myśli o własnym hajsie i posiadłościach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Praktycznie nie ma nikogo, kto mógłby ze mną Wam sprzeciwić się. Nikt nie reaguje. Nie rozumiem >psychiki innych ludzi ale jest jak jest i trzeba z tym żyć.
>

Hamerlik przed Tobą byli tacy co rozumieli co się naprawdę wydarzy.

en.wikipedia.org/wiki/Paul_Mattick

Przez całe życie Mattick nieustannie krytykował bolszewizm, Włodzimierza Lenina i leninowskie metody organizacyjne, opisując ich dziedzictwo polityczne jako "służące jedynie jako ideologia uzasadniająca powstanie zmodyfikowanego kapitalizmu (państwowo-kapitalistycznego ) systemy, które były [...] kontrolowane przez państwo autorytarne".

Dzisiaj doszliśmy do zmodyfikowanego kapitalizmu kontrolowanego przez autorytarne państwo demokratczyne.
Ludzie nie są zdolni do krytyki tylko do cenzurowania innych, uważając, że to coś dostaną, choćby pochwałę.
Ludzi pozbawiono godności i współdziałania w obronie swoich interesów.
07-06-2023 15:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Robisz co w twojej mocy, żeby niesprawiedliwość społeczną podtrzymać,
>żeby żyć bogato i przyjemnie dzięki cierpieniu innych ludzi,

Jesteś kupą moralnego gnoju niezdolną do jakiejkolwiek ludzkiej reakcji

>>"Hamerlik - Konopka" chce przekonać chociaż siebie, że jego program jest pisany dla ludzi, którzy żyją z pracy i nie mają pałaców, fabryk, kamienic.
Dlatego każdy, kto się z nim nie zgadza, np uważa, że nie wolno wchodzić do cudzego domu, nie wolno zostawiać pacjenta na operacyjnym stole jest od razu kamienicznikiem

Nie doczytałeś?

>>Na to jest prosta odpowiedź
>Zgadza się.
>Zrobicie co w waszej mocy, żeby kapitał pozostał tajny i wolny od wszelkiego opodatkowania,
Nie o tym jest mowa
Palcem w bucie nie kiwnę, żeby kapitał pozostał tajny
Kolejny wymysł idioty, który nie poradzi zrozumieć prostych komunikatów.

O tajemnicy kapitału wiele razy próbowałem z tobą rozmawiać.
Zawsze przyznawałeś, że jawność kapitału nie ma znaczenia
Cytat?

Wg ciebie, górnik pracuje w strefie komfortu?
Za trudne pytanie dla kupy moralnego gnoju?
Na czyim nieszczęściu zbudowałem swój dobrobyt kupo moralnego gnoju?
Komu coś ukradłem, kupo moralnego gnoju?

>Robolami
ROBOTNIKAMI, GNIDO ŻERUJĄCA NA ICH PRACY
Wiem, mamusia k***a, tatuś alfons, nigdy nie pracowali, nigdy uważania dla pracy nie nauczyli
sam też jedynie wiertarkę do kolana staruszkom przystawiał a potem uciekł do Berlina żreć socjal na koszt ROBOTNIKÓW

>Praktycznie nie ma nikogo, kto mógłby ze mną Wam sprzeciwić się.
Zastanów się: dlaczego?
Może dlatego, że śmierdzisz gównem, którym rzucasz wokół
Może dlatego, że twoim argumentem jest jedynie ucieczka od pytań i użalanie się?

Wenancjusz ma lokaja?
Farmer ma nieuczciwy biznes?
Głodzik ma posiadłości?
szarley żyje z kamienic?
w kopalni pracowałem w strefie komfortu?

Moralna rzygowino, żywiąca się kłamstwem

>Nikt nie reaguje. Nie rozumiem psychiki innych ludzi ale jest jak jest i trzeba z tym żyć.
Ja rozumiem. Jak ktoś widzi na chodniku psie gówno, to omija

W necie pod pseudonimem nazywasz policjantów bandytami, masz odwagę powiedzieć im to w oczy po niemiecku?
I ty się dziwisz, że na ciebie ludzie reagują jak na psie gówno?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Robolami będzie rządził strach i brak wizji jakiejkolwiek alternatywy, tak zostali zaprogramowani, więc nie zrobią nic prócz tyrania od świtu do nocy na czynsze i odsetki od chwilówek.
>Nie ma sposobu, żeby wyrwać się z tej matni, niezależnie co sobie powiemy.
>

Strach ale przed tym, że każda alternatywa wiąże się ze straceniem wszystkiego.
Każdy początek musi się zacząć od podpisania cyrografu z kapitalistą. Komuniści chcieli stworzyć swój alternatywny świat, wolny od łask kapitalistów. Były różne wersje, stworzenia dla wolności człowieka, możliwości realizowania swoich marzeń, przez biednych ludzi. Wszystkie te alternatywy zostały brutalnie zaatakowane przez kapitalistów.
Po raz kolejny przytoczę przykład Thomasa Sankary, któremu i jego ludowi CIA nie pozwoliła żyć szczęśliwie, po swojemu, na wolności, wśród wytworów swojego geniuszu i możliwości.

pl.wikipedia.org/wiki/Thomas_Sankara

Prezydent, Thomas Sankara zginął zastrzelony w trakcie wojskowego puczu w październiku 1987 roku. Autorem zamachu był Blaise Compaoré, który określił Sankarę mianem zdrajcy rewolucji. Compaoré, który objął władzę po morderstwie Sankary, zrezygnował z polityki nacjonalizacji oraz włączył kraj do Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego. Nowy rząd stopniowo porzucił prawie wszystkie postulaty okresu Sankary

Powinniśmy przeanalizować jak potoczyły się losy narodu, który miał takiego geniusza jak Thomas Sankara, bo nas to samo czeka. Zamordowany przez CIA dla włączenia jego narodu do niewolników Żydów amerykańskich.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Komuniści chcieli stworzyć swój alternatywny świat, wolny od łask kapitalistów.

Jak się okazuje wyrwanie się spod władzy innych ludzi jest najtrudniejsze. Ci inni zrobią wszystko, żeby swoją władzę poszerzyć i uzależnić Cię całkowicie od swoich wpływów.

Władza człowieka nad człowiekiem jest potrzebna do zaistnienia społeczeństwa ale nigdy nie powinna być nadmierna.

Powoli dostrzegasz potrzebę rozproszenia władzy.

Tej potrzeby nie widzą farmer z szarleyem. Oni wierzą, że są cwansi od właścicieli koncernów i że na swoim podwórku wszystko kontrolują. Mylą się, wszystko jest poza ich kontrolą. Ci nieświadomi żołnierze kapitalizmu są tylko narzędziami, choć sami siebie postrzegają jako elitę i wierzą święcie, że sami to wszystko dla siebie wybrali.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Tej potrzeby nie widzą farmer z szarleyem. Oni wierzą, że są cwansi od właścicieli koncernów i >że na swoim podwórku wszystko kontrolują. Mylą się, wszystko jest poza ich kontrolą. Ci >nieświadomi żołnierze kapitalizmu są tylko narzędziami, choć sami siebie postrzegają jako elitę >i wierzą święcie, że sami to wszystko dla siebie wybrali.
>

Nic na to nie poradzisz. Głupota i wstawiona im nienawiść jest podstawą budowania kaźdego zdania.
Muszą się wypalić i dopiero z ich popiołu, można lub nie, stworzyć człowieka.
Polakom jest wstawiana nienawiść od pokoleń. Polak nie rozumuje swoim interesem, nawet nie wie co to znaczy.
08-06-2023 06:08 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Tej potrzeby nie widzą farmer z szarleyem. Oni wierzą, że są cwansi od właścicieli koncernów i że na swoim podwórku wszystko kontrolują. Mylą się, wszystko jest poza ich kontrolą.

Mylisz sie. każdy dzień w którym nikogo nie nazwałeś bandytą bezpodstawnie i nie skłamałeś na czyjś temat krzywdząc to jest dniem lepszym.


>Ci nieświadomi żołnierze kapitalizmu są tylko narzędziami, choć sami siebie postrzegają jako elitę i wierzą święcie, że sami to wszystko dla siebie wybrali.

Tylko tobie system się podobał. Tylko ty napisałes system jest OK.

Co było fajnego w systemie jak byłeś WINDYKATOREM ? Bezrobocie 20% czy windykacja ludzi

Czy przekonałeś już córkę ? Czy dalej kryjesz się przed nią że będzie musiała mówić do ludzi ze są bandytami? Bo nie uda ci się wyłudzić od innych info co mają.



Czy córka wie że pomawiasz mnie o prowadzenie biznesu który krzywdzi innych ludzi?

Wie że jej ojciec jest gnojem nazywany za sowje zachowanie na tym forum?
szarley (54913 punktów)
>Powoli dostrzegasz potrzebę rozproszenia władzy.
>Tej potrzeby nie widzą farmer z szarleyem.

Ty masz jedną potrzebę: rzucać gównem. Dopiero kiedy komuś zmyślisz poglądy, majątek, lokaja, posiadłości, to masz wzwód

Wg ciebie własność = władza. Przyjmijmy, że tak jest.
Kto ma władzę w spółdzielni?
MERYTORYCZNE pytanie dotyczące TWOJEJ teorii

Znam odpowiedź "Hamerlik - Konopki"
Ucieczka
potem:
mantra
rzucenie gównem
znów ucieczka

Pytanie można powtarzać setki razy za każdym razem "Hamerlik - Konopka" po prost je zignoruje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wg ciebie własność = władza.

Również wg każdego człowieka na ulicy, wg waszych ideologów, waszych sędziów, policjantów, komorników i poborców.

Również wg Ciebie, który za wszelką cenę chcesz zachować własność i przez nią wpływy.

>Przyjmijmy, że tak jest.

Śmieszne, żeby prawdę przyjmować za prawdę.

>Kto ma władzę w spółdzielni?

Dlatego spółdzielni już nie ma. To są relikty, które nie pozwalają nad człowiekiem przejąć całkowitej kontroli. Wyznawcy kapitalizmu ich nienawidzą. Kochają za to jednoosobowe spółki kapitałowe z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanym właścicielu, prowadzące działalność gospodarczą w skrzynce na listy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
DEBILU!!!!! jeszcze ósmej nie ma a ty już naćpany?
Już nie dostrzegasz rzeczywistości?

>wg waszych ideologów,
Czyli?

>waszych sędziów,
mam w Niemczech sędziów?

>policjantów,
mam w Niemczech policjantów?

Serio dałeś Soni do poczytania twoje wpisy?
Zwymiotowała?
A może jako dobre dziecko (choć po traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa) posłała cię do psychiatry widząc jak bredzisz ?

>Powoli dostrzegasz potrzebę rozproszenia władzy.
>Tej potrzeby nie widzą farmer z szarleyem.
Sprostuj kłamstwo

Ty masz jedną potrzebę: rzucać gównem.
Religa wg ciebie zabijał ludzi

Wg ciebie własność = władza. Przyjmijmy, że tak jest.
Kto ma władzę w spółdzielni?
MERYTORYCZNE pytanie dotyczące TWOJEJ teorii

>>Kto ma władzę w spółdzielni?
>Dlatego spółdzielni już nie ma

Dlatego jesteś idiotą
Kto ma władzę w spółdzielni?
Pytanie w mocy

Ponoć jesteś zwolennikiem rozproszenia własności jako rozproszenia władzy, a jednocześnie jesteś przeciwnikiem istnienia spółdzielni

>Również wg Ciebie, który za wszelką cenę chcesz zachować własność i przez nią wpływy.
Ty masz jedną potrzebę: rzucać gównem.
Oczywiście idiota nie odpowie jakie wpływy daje mi moja własność

Jesteś idiotą a jedyna twoje umiejętność to rzucanie gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ponoć jesteś zwolennikiem rozproszenia własności jako rozproszenia władzy, a jednocześnie jesteś przeciwnikiem istnienia spółdzielni

Jestem wrogiem własności kolektywnej. Taka własność to absurd. Kapitalizm jest systemem władzy człowieka nad człowiekiem, własność kolektywna jest zaprzeczeniem istoty kapitalizmu.

Jestem przyjacielem jednoosobowej własności prywatnej, w której właścicielem jest zawsze osoba fizyczna z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Nienawidzę spółek kapitałowych z ograniczoną odpowiedzialnością działających w skrzynkach na listy a każdego propagandziste takiej formy organizacji społecznej uznaję za demona.

Umiarkowanie skoncentrowany kapitał odnosi się do umiarkowaniej koncentracji własności prywatnej przez osoby fizyczne z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Nienawidzę tajemnicy kapitału.
Nienawidzę, gdy ktoś ukrywa swoje posiadłości i wpływy.
Wiem, że tajemnica kapitału została wymyślona przez samego szatana i jest powielana przez jego demony, ludzi zgniłych moralnie do szpiku kości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2023 10:05 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Powoli dostrzegasz potrzebę rozproszenia władzy.
>Tej potrzeby nie widzą farmer z szarleyem.
Sprostuj kłamstwo
Religa wg ciebie zabijał ludzi?
Za trudne pytanie?

Wiele lat pracowałem w spółdzielczych strukturach. Najlepszych dla rozproszenia własności, ale ty twierdzisz, że jestem zwolennikiem koncentracji

Uratowałem więcej ludzkiego życia niż niejeden lekarz
Ale ty twierdzisz, że jestem winien sieroctwu dzieci

Naprawdę pokazałeś córce te twoje wpisy?
Długo rzygała po smrodzie gówna, którym rzucasz?

>>Ponoć jesteś zwolennikiem rozproszenia własności jako rozproszenia władzy, a jednocześnie jesteś przeciwnikiem istnienia spółdzielni
>Jestem wrogiem własności kolektywnej. Taka własność to absurd.
30 lat pracuję w tym "absurdzie" i wraz z innymi dorobiłem się satysfakcjonującego poziomu życia

Wytrzeźwiej

Spółdzielczość jest znaczącym graczem we Francji (rolnictwo), Szwajcarii (spółdzielnie spożywców) Polsce (mieszkaniówka, mleczarstwo, spółdzielcze banki) Czeskiej republice i Słowacji (spółdzielczość pracy)
Ale ponieważ to nie pasuje do programu maksymalnej koncentracji kapitału w jednym ręku, więc "Hamerlik - Konopka" jest przeciwnikiem

W spółdzielni łatwiej najemnemu pracownikowi dorobić się mieszkania, a to nie pasuje zwolennikowi koncentracji mienia

Jestem gotów do poważnej rozmowy na tema własności i jej rozpraszania, ale TY nie poradzisz
- zaprzestać rzucania gównem
- spróbować odnieść się do faktów

>Kapitalizm jest systemem władzy człowieka nad człowiekiem, własność kolektywna jest zaprzeczeniem istoty kapitalizmu.

Czyli wg ciebie jestem przeciwnikiem kapitalizmu, bo zakładałem spółdzielnie.
Dodatkowo spółdzielczość (zwłaszcza pracy) wyklucza tajność mienia , czyli jestem przeciwnikiem tajności mienia
Dlaczego więc piszesz o mnie brednie, że bronię prawa do tajemnic i bronię kapitalizmu?
Znów zioła wyżarły ci mózg?
Masz ujemny intelekt niezdolny do próby rozumienia z kim rozmawiasz

>Nienawidzę spółek kapitałowych z ograniczoną odpowiedzialnością działających w skrzynkach na listy a każdego propagandziste takiej formy organizacji społecznej

Walnij się w twój głupi sagan
Mnie nazywasz propagandzistą takiej własności, choć PRACOWAŁEM kilkadziesiąt lat nad tym, żeby to pracownicy mieli tę własność

Szkoda że nie rozumiesz.

>Umiarkowanie skoncentrowany kapitał odnosi się do umiarkowaniej koncentracji własności
Rozmawialiśmy o tym, uciekłeś

>Nienawidzę tajemnicy kapitału.
To dlaczego uzasadniasz że jawność jest zbędna?
Cytat?

>Nienawidzę, gdy ktoś ukrywa swoje posiadłości i wpływy.
To dlaczego ukrywasz?
Dlaczego udowadniasz coś wprost przeciwnego?
Cytat?

>Wiem, że tajemnica kapitału została wymyślona przez samego szatana i jest powielana przez jego demony
Skończ ten religijny bełkot. Użyj argumentów

Wg ciebie własność = władza. Przyjmijmy, że tak jest.
Kto ma władzę w spółdzielni?
MERYTORYCZNE pytanie dotyczące TWOJEJ teorii
Pytanie w mocy
Trzecia ucieczka krystkona

>>>Również wg Ciebie, który za wszelką cenę chcesz zachować własność i przez nią wpływy.
>>Ty masz jedną potrzebę: rzucać gównem.
>>Oczywiście idiota nie odpowie jakie wpływy daje mi moja własność
Oczywiście idiota nie odpowiedział jakie wpływy daje mi moja własność

Jesteś idiotą a jedyna twoje umiejętność to rzucanie gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Spółdzielczość jest znaczącym graczem we Francji (rolnictwo), Szwajcarii (spółdzielnie spożywców) Polsce (mieszkaniówka, mleczarstwo, spółdzielcze banki) Czeskiej republice i Słowacji (spółdzielczość pracy)

>Czyli wg ciebie jestem przeciwnikiem kapitalizmu, bo zakładałem spółdzielnie.
>Dodatkowo spółdzielczość (zwłaszcza pracy) wyklucza tajność mienia , czyli jestem przeciwnikiem tajności mienia
>Dlaczego więc piszesz o mnie brednie, że bronię prawa do tajemnic i bronię kapitalizmu?
>Znów zioła wyżarły ci mózg?

Prezentujesz swój fałszywy wizerunek w kontekście twojej walki o utrzymanie zasad najbardziej prymitywnego, brutalnego i wrogiego ludzkości kapitalizmu opartego na tajniej i nieopodatkowanej wartości.

Jesteś wilkiem w owczej skórze.

Ktokolwiek rozumie co wyrażasz ten też zrozumie twoje prawdziwe intencje albowiem po owocach ich poznacie.

Swoim fałszywym wizerunkiem próbujesz intelektualnie osłabić swoich przeciwników ideologicznych, żeby następnie wstrzyknąć im w mózg toksyczną ideologię, przez którą przestaną rozumieć co ich rozwija i co ich niszczy, kto jest ich przyjacielem a kto wrogiem.

Cała ta twoja otoczka spółdzielcy służy tylko hakowaniu cudzych umysłów.
Jesteś jednym z największych fundamentalistów i ideologów prymitywnego kapitalizmu jakiego w życiu poznałem. Inni nawet jeśli podzielają twoją wiarę to często milczą ale Ty wciąż mówisz, żeby zatruć wszystkie umysły.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Spółdzielczość jest znaczącym graczem we Francji (rolnictwo), Szwajcarii (spółdzielnie spożywców) Polsce (mieszkaniówka, mleczarstwo, spółdzielcze banki) Czeskiej republice i Słowacji (spółdzielczość pracy)

Merytorycznie ZERO odpowiedzi

>>Czyli wg ciebie jestem przeciwnikiem kapitalizmu, bo zakładałem spółdzielnie.
>>Dodatkowo spółdzielczość (zwłaszcza pracy) wyklucza tajność mienia , czyli jestem przeciwnikiem tajności mienia
>>Dlaczego więc piszesz o mnie brednie, że bronię prawa do tajemnic i bronię kapitalizmu?

>Prezentujesz swój fałszywy wizerunek w kontekście twojej walki o utrzymanie zasad najbardziej prymitywnego, brutalnego i wrogiego ludzkości kapitalizmu opartego na tajniej i nieopodatkowanej wartości.

Cóż, nie zrozumiałeś ani słowa z tego co napisałem
Szkoda
Wolisz zmyślać i rzucać gównem

Południa nie ma, a "Hamerlik - Konopka" już napruty ziołami
Ten swój wpis też pokażesz Soni?
Pokażesz jakim jesteś intelektualnym dnem?

>Jesteś jednym z największych fundamentalistów i ideologów prymitywnego kapitalizmu
Ten swój wpis też pokażesz Soni?
Pokażesz jakim jesteś intelektualnym dnem?

>po owocach ich poznacie.
Interesują cię owoce mojej pracy?
Nie. Sam je wymyślasz
jesteś niezdolny do przeczytania ze zrozumieniem prostych komunikatów

Na dziś wystarczy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Jesteś wilkiem w owczej skórze.
>

To bardzo dobrze. Jak się jest słabym to trzeba udawać, że jest się groźnym.
Nasi dziadkowie to byli owce w owczej skórze i barany bez rogów.
Mięso z nich rozszarpały armaty a skórę sprzedali Anglosasi.
08-06-2023 10:23 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nienawidzę tajemnicy kapitału.
>Nienawidzę, gdy ktoś ukrywa swoje posiadłości i wpływy.
>Wiem, że tajemnica kapitału została wymyślona przez samego szatana i jest powielana przez jego demony, ludzi zgniłych moralnie do szpiku kości.

Uwazajcie na Hamerlika Konopke. Wyludza informacje
. Grozi gdy się nie wyjawi co się posiada.
Nie podawajcie nigdy obcym ludziom w internecie co posiadacie.



Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Ja mu się postawiłem . Więc zrezygnowal z wyłudzania. wciąż jednak zmawaia ludzi . Uwaga
Thoter (6650 punktów)

>Jestem wrogiem własności kolektywnej. Taka własność to absurd.

Wyobraźmy sobie taką sytuację:
Plemiona żyją w naturze i przyrodę uważają za swoją własność kolektywną.
Z każdego członka plemienia zrobisz mikrokapitalistę, rozparcelujesz naturę i zabronisz im łączyć swoje interesiki ??

>Kapitalizm jest systemem władzy człowieka nad człowiekiem, własność kolektywna jest >zaprzeczeniem istoty kapitalizmu.

znowu bzdury. Własność kolektywna jest zabroniona tylko biedakom i mikrokapitalistom.
Własność kolektywna jest pokarmem rekinów. Zauważ, ile rekiny wydają kasy na swoje fabryki wojen z własnością kolektywną.
Hamerlik nie musisz się martwić, własność kolektywna ma tylu chętnych i wrogów, że z czasem nie będzie drobnych właścicieli i mikrokapitalistów.

>Jestem przyjacielem jednoosobowej własności prywatnej, w której właścicielem jest zawsze osoba >fizyczna z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Za sto lat tak będzie. Jedna osoba będzie właścicielem świata i wszyscy będą znali: ją i jej nie tajny majątek.

>Nienawidzę, gdy ktoś ukrywa swoje posiadłości i wpływy.

Gdyby były ukrywane posiadłości i wpływy nie dostałbyś tej "kapitalistycznej" choroby.
Twoja wizja kapitalistycznego "dobrobytu" wzięła się z zazdrości wynikłej z patrzenia na jawne świecidełka kapitalistów. Chcesz jeszcze wiedzieć, co się kryje za parawanem tych świecidełek ??


Hamerlik zestarzałeś się i już nie rajcuje Cię "kapitalistyczna" zabawa, na którą nabiera się młodych. Chcesz czegoś więcej jak korzystanie z burdeli, patrzenie na: gołe tyłki, myszkę Miki i picie coka coli.
Chcesz nadrobić straconą młodość. Urodziłeś się biedny, jesteś biedny i Twoje dzieci są biedne.
Żydzi niemieccy opracowali projekt stworzenia komunistycznego mocarstwa, w którym życie wszystkim Europejczykom poprawiłoby się. Byłby to nasz skok do nowej epoki nowoczesnego przemysłu i rolnictwa bez wideł. Żeby to zrealizować trzeba było jakoś wykiwać hegemona, BRYTYJCZKÓW i zdobyć dojście do tanich surowców. W Niemczech stworzono bazę intelektualną na miarę XXI w. Cwani Brytyjczycy podrzucili naszym dziadkom swojego agenta Dmowskiego, który otumanił polskich parobków, nierealną wizją wielkiej narodowo katolickiej Polski i ANTYSEMTYZMEM. Brytyjczycy z Polaków zrobili mięso armatnie, które potem użyli przeciwko tym, co naprawdę byli wielcy.

Hamerlik, wracając do Twoich wizji kapitalistycznych, patrz na ten wykres długów Ameryki, która ma najlepszą demokrację i kapitalistów.



Jeszcze miesiąc temu Żyd Bliken groził Chińczykom, opluwał wielki naród i stawiał warunki.
Dzisiaj błaga Xi Jinpinga, już bez warunków wstępnych, o audiencję, na której będzie prosił Go o łaskę. W Chinach rocznie kończy, WARTOŚCIOWE, studia prawie 12 mln inteligentnych Chińczyków. W Ameryce złodziejskie rodziny szkolą swoje dzieci na "legalnych" geszefciarzy, którzy w demokratycznych koloniach osiągają tygodniowe zyski, jak Hamerlik przez trzy życia.
Hamerlik może Twoje stare wzorce dobrobytu i bogactwa ulegną deprecjacji.
Hamerlik czy ty musisz mieć swój: kurnik i chlewik a nie wystarczy Ci satysfakcja, że jesteś współwłaścicielem np. przemysłu stoczniowego ???
Jakie zyski da Ci dywidenda od współwłasności przemysłu a jakie maksymalne zyski osiągniesz pocąc się w chlewiku i kurniku ??
Dalej masz mentalność swojego dziadka.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jestem wrogiem własności kolektywnej. Taka własność to absurd.
>Wyobraźmy sobie taką sytuację:
>Plemiona żyją w naturze i przyrodę uważają za swoją własność kolektywną.
>Z każdego członka plemienia zrobisz mikrokapitalistę, rozparcelujesz naturę i zabronisz im łączyć swoje interesiki ??

Nie.

Kapitalista musi wszystkim publicznie pokazać co ma i jak o tym decyduje.

Musi także zapłacić demokratyczny podatek na rzecz najemników bez posiadłości i nie może oczekiwać żadnej dotacji z podatków od pracy i konsumpcji najemników.

Kapitalista nie może też zarabiać na użyczeniu pieniędzy. Może jednak zarabiać na użyczeniu rzeczy i procesów, w których jest posiadaniu.

I w tych warunkach może sobie koncentrować kapitał ale dla wszystkich musi być przejrzysty jak szkło i widoczny jak na widelcu.

Nikt nie może się schować w skrzynce na listy, ani na egzotycznych wyspach, ani w internecie, ani w branży gier czy porno, ani nigdzie.

Nie ma miejsca u władzy dla niemoralnych ludzi, którzy mają talent wyłącznie do kłamstw i manipulacji psyche innych ludzi a w rzeczywistości są pasożytami i wrogami ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kapitalista musi wszystkim publicznie pokazać co ma i jak o tym decyduje.

A jak w otoczeniu nie ma kapitalistów ??
Skąd ma się brać pierwszych kapitalistów ??
Z importu ??

>Kapitalista nie może też zarabiać na użyczeniu pieniędzy. Może jednak zarabiać na użyczeniu >rzeczy i procesów, w których jest posiadaniu.

A banksterzy mogą zarabiać na użyczaniu pieniędzy ??

> są pasożytami i wrogami ludzi.
>

Wracasz do starych haseł. Pod tym hasłem Józio Goldberg, z rodakami, poprowadził polskojęzyczne istoty na polską arystokrację. Polska arystokracja bezpiecznie przeżyła zabory, w strachu była jak we Francji "lud się wyzwalał" a wymordował ją polski ochlos. Któremu, później, potomkowie Goldbergów wstawili wizję wielkiej i demokractzynej Polski i napuścili na komunistyczną polską inteligencję.
Hamerlik cofasz się za daleko szukając haseł do wojny. Musisz opracować własne "nowoczesne", stare są już spalone.
W obecnej fazie wizji wielkości wstawionych polskiemu ochlosowi, trudno będzie wykombinować coś oryginalnego i znaleźć miejsce na wstawienie tego.
Hamerlik musisz czekać, pracuj nad nowymi hasłami, sztuką używania i odbijania ochlosu.



Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A jak w otoczeniu nie ma kapitalistów ??
>Skąd ma się brać pierwszych kapitalistów ??
>Z importu ??

Żyjemy w gospodarce kapitalistycznej, wszystko jest czyjeś, choć nie wiadomo czyje, piersi kapitaliści rozwijali się 100 tys. lat temu.

>A banksterzy mogą zarabiać na użyczaniu pieniędzy ??

Przy prawidłowym systemie pieniężnym nie potrzeba bankierów. To bzdura, żeby ludzi żyli z wypełniania kwitów na innych, są lepsze rzeczy do zrobienia.

>> są pasożytami i wrogami ludzi.

>Wracasz do starych haseł.

Pojęcia pasożyta i wroga nie przybyły z kosmosu. Ktoś musiał pasożytnictwa i wrogości doznać, żeby w ogóle takie pojęcia sobie uświadomić a potem nazwać je.

Nie wymyśliłem tylko tego doznałem i ponownie odkryłem to, co inni już wcześniej poznali.

Nie szukam wojny ale przed zniszczeniem i redukcją będę się bronił.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2023 16:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nie szukam wojny ale przed zniszczeniem i redukcją będę się bronił.

Kłamiesz jak to ty.

Napsiełeś kiedyś że pszyszedłeś zniszczyć pokój.

Napisles że system był Ok.

Jesteś bardzo perfidny. A w agresji słownej wobec innych ludzi z tego forum nie masz równych.

Lista do cytownia tego co napisałeś tu jest tak obszerna.....że wystarczy już Napisać Hamerlik Konopka. A wyłoni się obraz czlowieka pelnego nienawiści przed którym trzeba ostrzegac innych co też czynię.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A wyłoni się obraz czlowieka pelnego nienawiści przed którym trzeba ostrzegac innych co też czynię.

Potrafię być racjonalny i chodzę na dobre dla wszystkich układy ale tylko z przyjaznymi ludźmi, którzy nie próbują mną ani innymi manipulować i nie chcą mnie po chamsku zdominować.

Potrafię innym podporządkować się, jeśli łączy nas wspólny interes.

Niczego nie niszczę a próbuję jedynie wraz z innymi rozwijać się.

Ty z szarleyem do moich przyjaciół nie należycie choć rozumiemy się jak wróg z wrogiem.
Jesteśmy przynajmniej świadomi, że stoimy po dwóch przeciwnych stronach a nie z tej samej strony.

Jak już wiele razy pisałem nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli. Będę to tak wiele razy powtarzał aż podział między nami nabierze bardzo wyraźne cechy fizyczne.

Z Wami na żadne układy nie idę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2023 17:04 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Jak już wiele razy pisałem ...
.... wiedza na temat stanu własności nie jest nikomu potrzebna
Cytat?

Co powoduje, że przypominanie ci TWOICH słów, skutkuje twoim wymownym milczeniem?
Ujemny honor?
Ujemna inteligencja?
a może... brak podstawowej odpowiedzialności za swoje słowa?

Bulkniesz coś publicznie, a potem....


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jak już wiele razy pisałem ...
>.... wiedza na temat stanu własności nie jest nikomu potrzebna

Frajerzy, którzy w to wierzą, pomimo, że w waszym systemie społecznym nie potrafią niczego osiągnąć, nawet podstaw niezależności i bezpieczeństwa, sądzą naiwnie, że choć oddali Wam już wszystko, to nadal są Wam dłużni, przez co muszą ukrywać to prawie nic, które wystarcza im jedynie, żeby się najeść od czasu do czasu, bo jak to prawie nic pokażą to im zabierzecie.

Biedni ludzie z wszczepioną do mózgu ideologiczną toksyną.

Te twoje wyrażenia wyraźnie pokazują, że jesteś wilkiem w owczej skórze i że nic Cię nie zatrzyma na ścieżce do posiadłości.

Żaden argument do Ciebie nie przemówi, bo każdy argument naprzeciw hajsu i posiadłości jest niczym.

Żadna idea, nawet najlepsza naprzeciw hajsu nie ma szans.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Jak już wiele razy pisałem ...
>>.... wiedza na temat stanu własności nie jest nikomu potrzebna
>Frajerzy, którzy w to wierzą,...

Sam w to wierzysz. Udowodniłeś
W każdej próbie dyskusji na temat jawności mienia przyznawałeś, że ta "wiedza" jest ci zbędna
Cytat?

Oczywiście przypomnienie ci twoich słów zaskutkuje ucieczką. To typowe dla ciebie
Pierd - ucieczka

Nadal twierdzisz, że kopalnia jest strefą komfortu?
Nadal twierdzisz, że czyniłem dzieci sierotami ratując ludzkie życie?
Religa zabijał ludzi, bo musieli wracać do pracy?

Ot, odpowiedzialność za słowo "Hamerlik - Konopki"




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Jak już wiele razy pisałem ...
>>>.... wiedza na temat stanu własności nie jest nikomu potrzebna
>>Frajerzy, którzy w to wierzą,...
>Sam w to wierzysz. Udowodniłeś

Brak reakcji ze strony innych osób dowodzi, że niewiele ludzi (żeby nie powiedzieć nikt) liczy się z moimi ideami.

Ciężko mi to zrozumieć i zaakceptować ale jest jak jest i niewiele mogę na to poradzić.

Nie rozumiem ludzi. Dlaczego chcą tego zgniłego świata? Nie wiem, nie potrafię tego wyjaśnić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2023 19:38 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>>>Jak już wiele razy pisałem ...
>>>>.... wiedza na temat stanu własności nie jest nikomu potrzebna
>>>Frajerzy, którzy w to wierzą,...
>>Sam w to wierzysz. Udowodniłeś

Podtrzymuję

>Brak reakcji ze strony innych osób dowodzi, że niewiele ludzi (żeby nie powiedzieć nikt) liczy się z moimi ideami.
Mnie dałoby do myślenia, dlaczego nikt nie liczy się z moimi ideami
Ty jesteś tak zadufany w sobie, że uważasz każdy powinien przyjmować twoje idee jako dogmaty

Jawność mienia?
Głosisz i przeczysz

Kto się na to złapie?

>Ciężko mi to zrozumieć i zaakceptować ale jest jak jest i niewiele mogę na to poradzić.
Możesz.
Możesz spróbować wykazać odrobinę empatii i spróbować zrozumieć innych ludzi, zamiast obrzucać ich gównem

>Nie rozumiem ludzi. Dlaczego chcą tego zgniłego świata?
Przestań zmyślać, że chcą tego co jest!
Postaraj się zrozumieć, że chcą zmian, ale nie takich jakie ty proponujesz
Postaraj się zrozumieć ich idee zmian
Postaraj się przemyśleć swoje idee
Przestań traktować krytykę swoich idei jako agresję, każda idea podlega krytyce, to ją ulepsza
Przestań zmyślać, że każdy, kto krytykuje twoje idee jest twoim wrogiem, kamienicznikiem i
Bezosem
Zacznij ROZMAWIAĆ z żywymi ludźmi zamiast obrzucać ich gównem i uciekać
Zacznij UDOWADNIAĆ swoje idee
Zacznij dostrzegać świat za oknem, on jest inny niż to, co głosisz. Wmawiasz mi, że ja... nie istnieję. Wmawiasz mi, że nie istnieje spółdzielczość, choć ponad połowa mieszkań w Polsce jest w spółdzielniach ! 30% mleka w Polsce skupują spółdzielnie, Połowa sklepów w szwajcarskich wsiach należy do spółdzielni, ja sam większość zawodowego życia pracowałem w spółdzielniach pracy, bywając ich założycielem i prezesem. a ty piszesz, że to wszystko nie istnieje
Przestań zmyślać, że nie istnieją rejestracyjne tablice samochodów, nie istnieją (rozproszone) księgi własności. Przestań zmyślać, że prywatne domy w Polsce należą do wonowii
Przestań zmyślać,że niemiecki robotnik żyje w niedogrzanej piwnicy, skoro wakacje spędza na Majorce. Przestań wmawiać, że Luxemburg jest kariną nędzy, bo niemal każdy mieszka tam w najmowanym mieszkaniu, a Lądek to najbogatsze miasto w Europie bo mieszkania są własnościowe

Popatrz jaki ten świat jest naprawdę i skończ rzucać gównem w każdego, kto ci go pokazuje

Chcesz zmienić świat? SUPER! ale najpierw go poznaj. Chcesz zmienić świat? Nie obrażaj innych, którzy go zmieniają. Którzy robią to PRACĄ a nie tylko pipceniem
I skończ z tym "wasze" skoro żresz tłusty niemiecki socjal
Skończ z tym "wasze" , ponosisz taką samą odpowiedzialność za ten świat jak jak
Skocz z tchórzostwem, skończ z wypieraniem się własnych słów
Miej odwagę przyznać się do błędu

Wylecz się z narcyzmu. Nie jesteś nieomylnym Bogiem

Walnąłeś babola z pomysłem, żeby chirurg mógł odejść od stołu. Napisz: Mój błąd, skoro ci ten błąd udowodniłem. zaprzestań pychy

>Nie wiem, nie potrafię tego wyjaśnić.
CZYTAJ CO SIĘ DO CIEBIE PISZE ZAMIAST GŁOSIĆ PRAWDY OBJAWIONE
Ty nie starasz się niczego zrozumieć, ty się użalasz nad sobą, że 80 milionów twoich rodaków widzi inny świat niż ty

Przemyśl to, co napisałem.
Przeczytaj dwa razy i przemyśl
Nikt nie jest twoim wrogiem, co najwyżej przeciwnikiem twoich idei, a jeśli twoje idee są słuszne, to nie używaj argumentu "jesteś kamienicznikiem" "żyjesz z pracy innych" "zbudowałeś dobrobyt na pracy innych" "prowadzisz biznes krzywdzący innych" a na końcu... tchórzliwa ucieczka

Serio górnik wg ciebie pracuje w strefie komfortu?
Tak określiłeś moją pracę w kopalni
D.piłeś kiedyś jak ładowacz na przodku?
To jest komfort?

Miej odwagę napisać, że się pomyliłeś
Miej honor uważać PRACĘ innych ludzi
Pracę cięższą niż twoja w berlińskim biurze
Pracę bardziej odpowiedzialną niż twoja.

Nie jest moim marzeniem żyć z kamienic, nie wciskaj mi marzeń Soni

zachowaj resztki honoru

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mnie dałoby do myślenia, dlaczego nikt nie liczy się z moimi ideami
>Ty jesteś tak zadufany w sobie, że uważasz każdy powinien przyjmować twoje idee jako dogmaty

Poznałem dobro i zło a teraz staram się być moralny. Patrzę świat i czuję wyraźnie, że nie pójdę tą samą drogą, którą podążają inni ludzie. To jest moja droga i nawet jeśli niczego nie zmienię to jest wyraz mojej osobowości. Nie chcę i nie potrafię inaczej. Rezygnacja z obranej ścieżki byłaby dla mnie zdradą wszystkich wartości, które mają dla mnie znaczenie. Nie potrzebuję sukcesów i hajsu, potrzebuję zachować się moralnie.

>Możesz spróbować wykazać odrobinę empatii i spróbować zrozumieć innych ludzi, zamiast obrzucać ich gównem

Chętnie ale nie mogę ustąpić przed złem.

>Przestań zmyślać, że każdy, kto krytykuje twoje idee jest twoim wrogiem, kamienicznikiem i
>Bezosem

Chwilowo jestem mocno zradykalizowany przez nasze pełne agresji rozmowy i ogólnie sytuację na świecie. Staram się uspokajać i przywoływać do rozsądku ale to nie wzbudza u mnie akceptacji dla waszych stosunków społecznych.

Spokojnie i wyrozumiale niczego nie zmienię. W spokoju wszystko będzie działo się jak do tej pory. Chyba nie chcę spokoju.

>Zacznij ROZMAWIAĆ z żywymi ludźmi zamiast obrzucać ich gównem i uciekać

Robię to od 10 lat i już sam nie wiem ile gówna w tym czasie we mnie rzucono. Myślę, że więcej niż przez ten 10 lat wyrobiły zwierzęta hodowlane.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Mnie dałoby do myślenia, dlaczego nikt nie liczy się z moimi ideami
>>Ty jesteś tak zadufany w sobie, że uważasz każdy powinien przyjmować twoje idee jako dogmaty
>Poznałem dobro i zło
Nie, nie poznałeś, zmyśliłeś
Dobrem nazywasz rzucanie gównem?
napisałeś, że dobrobyt zbudowałem na ludzkiej krzywdzie
Napisałeś, że farmer prowadzi biznesy oparte na krzywdzie
Kłamstwo jest złem
Nie odróżniasz dobra od zła

Napisałeś, że rolnik nie pracuje, że górnik żyje w strefie komfortu
Kłamstwo jest złem

>a teraz staram się być moralny.
Zniesławiając innych?
To jest moralne?

>Patrzę świat
Nie, nie patrzysz
Przykład spółdzielczości
Nie widzisz świata

>i czuję wyraźnie, że nie pójdę tą samą drogą, którą podążają inni ludzie.
I zmyślasz, że ktoś ci tego zabrania
Ale uszanuj drogę innych.
Uszanuj pracę innych
Uszanuj pracę innych
Uszanuj pracę innych

Zrozumiałeś ??????

>potrzebuję zachować się moralnie.
Rzucanie gównem nie jest moralne
Obrażanie nie jest moralne

>>Możesz spróbować wykazać odrobinę empatii i spróbować zrozumieć innych ludzi, zamiast obrzucać ich gównem
>Chętnie ale nie mogę ustąpić przed złem.
Złem jest wg ciebie uszanowanie owoców pracy innych ludzi

>>Przestań zmyślać, że każdy, kto krytykuje twoje idee jest twoim wrogiem, kamienicznikiem i
>>Bezosem
>Chwilowo jestem mocno zradykalizowany przez nasze pełne agresji rozmowy
Więc zaprzestań agresji

>Staram się uspokajać
Nie. Rzucasz gównem
Wenancjusz ma lokaja?

>Spokojnie....
Nie, unosisz się i zmyślasz

>>Zacznij ROZMAWIAĆ z żywymi ludźmi zamiast obrzucać ich gównem i uciekać
>Robię to od 10 lat
NIE!!!!!!!!!
Zmyślasz innych ludzi
Jestem kamienicznikiem? Żyję z lichwy? Żyję z kapitału?
Nie. Skoro tak twierdzisz, twoja córka jest kurwą
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać swoim gównem

>i już sam nie wiem ile gówna w tym czasie we mnie rzucono.
Przestań rzucać gównem. przestaniesz obrywać rykoszetem

Górnik pracuje w strefie komfortu?
To jest gówno, którym rzucasz
Przeproś, uszanuj pracę, o której nawet nie masz wyobrażenia

Napisałeś, że spółdzielczość nie istnieje
Odniosłem się do tego MERYTORYCZNIE
i co?
Ucieczka w gówno.

Jesteś narcyzem, który wierzy w to, że tylko "Hamerlik - Konopka" ma rację
Nie przemyślałeś tego co napisałem
Znów wymyślisz mi "posiadłości"
Kogo okradłem?
Kogo oszukałem?
na czyim cierpieniu zbudowałem dobrobyt?
Komu pożyczałem na lichwę?
To jest twoja "moralność" : zmyślenia, obrażanie, rzucanie gównem
Zacznij rozmawiać a będą z tobą rozmawiać o twoich postulatach

Ale z tobą każda rozmowa kończy albo gównem albo ucieczką
Twoja "odpowiedzialność za słowo" polega na obrażaniu

GÓRNIK ŻYJE W STREFIE KOMFORTU????????
ODPOWIADAJ ZA SWOJE SŁOWO, panie "Hamerlik - Konopka"
Przeproś, lub powiedz to w gospodzie w Godowie.

Policjant jest bandytą?
Powiedz mu to w oczy ODPOWIADAJ ZA SWOJE SŁOWO.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dobrem nazywasz rzucanie gównem?

Dobrem określiłem publicznie jawny i demokratycznie opodatkowany kapitał, z którego podatek określony w jawnej demokracji bezpośredniej będzie w zasadniczej części stanowił gwarantowany dochód osób bez żadnych posiadłości.

Dobrem określiłem zwolnienie biedoty z podatków od pracy i konsumpcji.

Dobrem określiłem pieniądz wolny od wszelkiej lichwy.

Złem określiłem tajną, nieopodatkowana, państwowo dotowana i przymusowo egzekwowaną własność prywatną.

Złem określiłem przymusowe opodatkowanie pracy najemnej i konsumpcji biedoty oraz tysiące innych podatków i opłat państwowych i komunalnych.

Złem określiłem w końcu lichwiarski pieniądz i ludzkie życie oparte na wypełnianiu kwitów na innych ludzi.

Ale Ty tego o tak nie pojmiesz, bo jesteś diabolicznym wampirem, który żywi się krwią biedoty. Dla Ciebie wsparcie i wzmocnienie innych ludzi w rozwoju oznacza odcięcie od ludzkich zasobów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
> >Dobrem nazywasz rzucanie gównem?
>Dobrem określiłem publicznie jawny i demokratycznie opodatkowany kapitał,

To dlaczego nie rozmawiasz o tym podatku tylko rzucasz gównem?

>Dobrem określiłem pieniądz wolny od wszelkiej lichwy.
Pisz po polsku

>Złem określiłem tajną, nieopodatkowana, państwowo dotowana i przymusowo egzekwowaną własność prywatną.
Pisz po polsku

>Złem określiłem przymusowe opodatkowanie pracy najemnej i konsumpcji biedoty oraz tysiące innych podatków i opłat państwowych i komunalnych.
>Złem określiłem w końcu lichwiarski pieniądz i ludzkie życie oparte na wypełnianiu kwitów na innych ludzi.
>Ale Ty tego o tak nie pojmiesz,

Nie, bo twój język nie służy komunikacji tylko manipulacji
Nie zrozumiem, a kiedy proszę o przekład na polski .... ucieczka

CO TO ZNACZY EGZEKUCJA WŁASNOŚCI?????

>bo jesteś diabolicznym wampirem,
Twoje religijne odjazdy nie są argumentem

>który żywi się krwią biedoty.
Znów gówno zamiast argumentów

>Dla Ciebie wsparcie i wzmocnienie innych ludzi w rozwoju oznacza odcięcie od ludzkich zasobów.
Sonia to dziwka
Zmyślaj dalej

Potwierdź jeszcze że Religa mordował ludzi, bo dzieci jego pacjentów zostawały sierotami
To jest w języku "Hamerlik - Konopki" odpowiedzialność za słowo

Przyłapany na oszczerstwie, kłamstwie czy bredni udaje, że nie doczytał

Wg ciebie zbudowałem dobrobyt na ludzkim cierpieniu
Masz na to jakieś dowody, oprócz twojej ujemnej godności?
Wg ciebie skutkiem mojej zawodowej działalności były sieroty, bo uratowałem ludzkie życie
Rzuciłeś gównem i udajesz, że to nie ty
Napisałeś, że górnik pracuje w strefie komfortu
Rzuciłeś gównem i udajesz, że to nie ty
Napisałeś, że rolnik nie pracuje
Rzuciłeś gównem i udajesz, że to nie ty

Przyznaj się do własnych słów ty "odpowiedzialny za swoje słowa"


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> >Dobrem nazywasz rzucanie gównem?
>>Dobrem określiłem publicznie jawny i demokratycznie opodatkowany kapitał,
>To dlaczego nie rozmawiasz o tym podatku tylko rzucasz gównem?

Rozmawiam już od dawna, ale posługujecie się przeciw mnie chamskimi trikami psychologicznymi w stylu, iż wpadłem w spiralę długów a teraz chcę ukraść Wam to co uczciwe zarobiliscie dzieląc przy tym każda kromkę chleba na pół.

A przypomnę, że ostatni raz pożyczałem w 2008r, tj. 15 lat temu, na ziemię pod dom, na której stanąłem 3x w życiu.

Doskonale rozumem poziom chamstwa i bezwzględności jakim się posługujecie.

Rozumiem też ideologię, którą tu bronicie kłami i pazurami.

Z głębi własnej duszy odrzucam waszą organizację społeczną i wasz styl życia. Odrzucam waszą prawdę, wasze pojęcie dobra i sprawiedliwości.

Nie jestem jednym z Was, jestem kim innym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-06-2023 13:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>> >Dobrem nazywasz rzucanie gównem?
>>>Dobrem określiłem publicznie jawny i demokratycznie opodatkowany kapitał,
>>To dlaczego nie rozmawiasz o tym podatku tylko rzucasz gównem?
>Rozmawiam już od dawna, ale posługujecie się przeciw mnie chamskimi trikami psychologicznymi w stylu, iż wpadłem w spiralę długów a teraz chcę ukraść Wam to co uczciwe zarobiliscie dzieląc przy tym każda kromkę chleba na pół.
>A przypomnę, że ostatni raz pożyczałem w 2008r, tj. 15 lat temu, na ziemię pod dom, na której stanąłem 3x w życiu.


Przypomnę tylko że sam pisałeś że system był okej. i jak sam pisałeś to nie wina systemu że miałeś długi.
.
>Doskonale rozumem poziom chamstwa i bezwzględności jakim się posługujecie.
>Rozumiem też ideologię, którą tu bronicie kłami i pazurami.
>Z głębi własnej duszy odrzucam waszą organizację społeczną i wasz styl życia. Odrzucam waszą prawdę, wasze pojęcie dobra i sprawiedliwości.
>Nie jestem jednym z Was, jestem kim innym.

Ja jestem tam gdzie twoi znajomi gdzie twoja córka gdzie zapewne twój sąsiad.
Tam gdzie i ty oczekujesz by oni byli bezpieczni a więc tam gdzie nie łamie się norm społecznych.

Coś co ty robisz tutaj. Coś czego nie chcesz tam gdzie jest twoje dziecko.
Twoja rodzina kumple zwykły człowiek

Nikt nie chce być pomaiwany przez ciebie oskarżany nazywany bandyta.
Każdy wie i ty też że tak się nie robi. Bo sam tego nie robisz

Jesteś jednak perfidny i wyrachowany.
Czy twoja córka wie że wymuszasz i grozisz ludziom w internecie ?
Czy zna cię ona oraz inni jako kogoś kto jest kimś innym?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przypomnę tylko że sam pisałeś że system był okej. i jak sam pisałeś to nie wina systemu że miałeś długi.

Podlinkuj, przypomnij wszystkim, pokaż, że piszesz prawdę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-06-2023 18:26 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Przypomnę tylko że sam pisałeś że system był okej. i jak sam pisałeś to nie wina systemu że miałeś długi.
>Podlinkuj, przypomnij wszystkim, pokaż, że piszesz prawdę.

Przypomnij mi który to był nick? Bo tyle ich tu już miałeś jak i kont.
Łatwo by było odszukać.

Mam jedno konto na tym forum. Nie będę sobie brudził tanimi kłamstwami konta i zmieniał Nicki jak ty.


Szarley napisał ci:
Odpowiedzialność za słowa polega też na tym, żeby używać słów w sposób zrozumiały.

O tak. Pamiętasz jak pisałeś że umowy kredytowe są pisane niezrozumiale.
tyle że to twój styl pisania jest o galaktykę nie zrozumiały.
Piszesz bez wyjaśniania bez uzasadnienia. Można się pytać 10 lat co masz na myśli a ty nie jesteś wstanie wytłumaczyć sensu swoich słów.

Tego też nie pamiętasz? A pamiętasz coś czy tylko przypierdlac się potrafisz ?

szarley (54913 punktów)
>>> >Dobrem nazywasz rzucanie gównem?
>>>Dobrem określiłem publicznie jawny i demokratycznie opodatkowany kapitał,
>>To dlaczego nie rozmawiasz o tym podatku tylko rzucasz gównem?
>Rozmawiam już od dawna,
Nie rozmawiasz. Na zmianę uciekasz lub rzucasz gównem
Twoje mantry to nie jest rozmowa. Nie posługujesz się argumentacją, tylko wyzwiskami. Każdy, kto się z tobą nie zgadza jest od razu przedmiotem kłamstw

>ale posługujecie się przeciw mnie chamskimi trikami psychologicznymi w stylu, iż wpadłem w spiralę długów
Sam jesteś winien. Historia twojego długu, to ciąg matactw, niedomówień, tajemnic i użalania się nad sobą.
Tak, jak ty opowiadasz, żaden bank nie udzielił ci kredytu.

>a teraz chcę ukraść Wam to co uczciwe zarobiliscie
Po co chcesz wejść do moojgo domu?
Ucieczka

>A przypomnę, że ostatni raz pożyczałem w 2008r, tj. 15 lat temu, na ziemię pod dom, na której stanąłem 3x w życiu.
Pisałeś, że raz w życiu, potem 2 razy, teraz 3 razy
Krętactwo, matactwo, kłamstwa
Ile spłacasz miesięcznie ?
Ile ci zostało?
Tajemnica

>Rozumiem też ideologię, którą tu bronicie kłami i pazurami.
To, oczywiście twój wymysł
Brednia, która ma zastąpić argumenta

Pisałem o spółdzielczości
Co odpowiedziałeś?
"jestem nieukiem"
Ziemia jest płaska"
"dym tytoniowy jest lekarstwem na raka"
"słonie nie istnieją"

Tyle samo warta jest twoja odpowiedź, że spółdzielczość nie istnieje.
Wiele lat przepracowałem w spółdzielniach pracy, w których nie ma możliwości tajemnic. Co na to "Hamerlik - Konoopka"?

Przypomnieć?

Przypomnieć co pisał "Hamerlik- Konopka" na temat pracy górników czy rolników?
Przypomnieć co pisał o odpowiedzialności za słowo?

Nie wolno przypominać twoich słów, to to jest obrona tajemnicy mienia!!!!!

>Z głębi własnej duszy odrzucam waszą organizację społeczną i wasz styl życia.
Twój problem.

>Nie jestem jednym z Was, jestem kim innym.
Tak, "My" uznajemy prywatną własność. Ty stawiasz warunki, a po ich spełnieniu postawisz następne i następne, aż w końcu "nieuznasz własności" czyli z pomocą bojówek ukradniesz

Odpowiedzialność za słowa polega też na tym, żeby używać słów w sposób zrozumiały.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sam jesteś winien.

Oczywiście ale wg waszych i nie moich zasad społecznych żyć już nie będę i waszych norm nigdy nie uznam.

Będę też wszystkich przekonywał, że jesteście wilkami w owczych skórach a nie żadnymi dobrymi ludźmi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Sam jesteś winien.
>Oczywiście ale wg waszych i nie moich zasad społecznych żyć już nie będę i waszych norm nigdy nie uznam.

Jak zgwałcisz swoje dziecko, ukradniesz komuś portfel lub podpalisz samochód, to ci twoje państwo przypomni o uznawaniu norm

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak zgwałcisz swoje dziecko, ukradniesz komuś portfel lub podpalisz samochód, to ci twoje państwo przypomni o uznawaniu norm

Ale jak upijesz biedocie krwi to palcem nawet nie kiwnie. Takie wasze państwo i nie moje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-06-2023 17:08 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Ale jak upijesz biedocie krwi to..
... "Hamerlik - Konopka" znów zmyśla

W oczy mi tego nie powiesz

Przypomnę wg ciebie praca w kopalni to "strefa komfortu"
Powiesz to górnikom w oczy?

Aaaa, pewnie górnik, który dom zbudował upija biedocie krwi
Ty żałosny idioto


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-06-2023 19:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ale jak upijesz biedocie krwi to..
>... "Hamerlik - Konopka" znów zmyśla
>W oczy mi tego nie powiesz
>Przypomnę wg ciebie praca w kopalni to "strefa komfortu"
>Powiesz to górnikom w oczy?
>Aaaa, pewnie górnik, który dom zbudował upija biedocie krwi
>Ty żałosny idioto


Czy biedota to posiada Porshe Taycana w najmowanym garażu Berlińskiego lofta notabene też najmowanwgo? A w barku....no co ma w braku biedota do konsumpcji?

>Dobrem określiłem zwolnienie biedoty z podatków od pracy i konsumpcji.
szarley (54913 punktów)
>>Sam jesteś winien.
>Oczywiście ale wg waszych i nie moich zasad społecznych żyć już nie będę i waszych norm nigdy nie uznam.

Sam jesteś winien, że nikt nie rozumie historii twojego rzekomego kredytu
Krętactwo, matactwo kłamstwo

"Nasze" normy poza netem uznajesz, tylko pod nickiem jesteś kozak. W oczy nie powiesz policjantowi że jest bandytą, ani w gospodzie w Godowie nie powiesz górnikom o "strefie komfortu"
Tajny nick, tajny adres, obcojęzyczne forum

W kiblu na Hbf. pewnie piszesz: Scholz jest gupi

>Będę też wszystkich przekonywał, że jesteście wilkami w owczych skórach
Bo zjadłem nerkę twojego dziecka?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W kiblu na Hbf. pewnie piszesz:

O matko wpierw muszę się zrzygac a potem Ci odpowiem albo nie bo to jest tak obrzydliwe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>W kiblu na Hbf. pewnie piszesz:
>O matko wpierw muszę się zrzygac a potem Ci odpowiem albo nie bo to jest tak obrzydliwe.

Co jest tak obrzydliwe?
Przypomnę wg ciebie praca w kopalni to "strefa komfortu"
Powiesz to górnikom w oczy?

Aaaa, pewnie górnik, który dom zbudował upija biedocie krwi
Ty żałosny idioto

Policjant wg ciebie jest bandytą, powiesz mu to w oczy?

Twoje tchórzostwo jest obrzydliwe


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>W kiblu na Hbf. pewnie piszesz:
>>O matko wpierw muszę się zrzygac a potem Ci odpowiem albo nie bo to jest tak obrzydliwe.
>Co jest tak obrzydliwe?

Że mną tak gardzisz dla utrzymania wartości posiadłości i hasju.

I co pojdizesz z tym do grobu?
4 pokolenia będą pamiętać jakim byłeś Panem we wsi?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Że mną tak gardzisz

Przypomnę wg ciebie praca w kopalni to "strefa komfortu"

To nie jest pogarda?
Twoja, cwaniaka, pogarda dla pracy

Powiesz to górnikom w oczy?
Poniesiesz odpowiedzialność za swoje słowa "Hamerlik - Konopka"?
Nazwiesz W OCZY policjanta bandytą?

>dla utrzymania wartości posiadłości i hasju.
Znów odlatujesz.
Moim "posiadłościom" nic nie zagraża, a już na pewno nie twoje kłamstwa i lamenty
Mój "hajs" jest bezpieczny w SPÓŁDZIELCZYM banku
Tak, wiem, wg debila taki bank nie istnieje, ale debile tak mają, że nie widzą rzeczywistości

>4 pokolenia będą pamiętać jakim byłeś Panem we wsi?
5 będzie pamiętać jak kurwiła się twoja matka

Skończ zmyślać
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Że mną tak gardzisz
>Przypomnę wg ciebie praca w kopalni to "strefa komfortu"

Nie, twoją strefa komfortu jest tajna i nieopodakowana posiadłość, emerytura wypłacana z przymusowych podatków od biedy i dobre życie, pełne owoców cudzej pracy bez kiwnięcia palcem w bucie dla innego człowieka.

Tego tu bronisz a Vonovia wychodzi Ci przy okazji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-06-2023 13:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nie, twoją strefa komfortu jest tajna i nieopodakowana posiadłość.


Nic takiego nie istnieje. Nie dałoby się kupić.

szarley (54913 punktów)
>>Nie, twoją strefa komfortu jest tajna i nieopodakowana posiadłość.
>Nic takiego nie istnieje. Nie dałoby się kupić.

I nie dałoby się chronić przez policję
Podawałem "Hamerlikowi" przykład włamywacza, ale debil nie rozumie prostego komunikatu

Jako jedyny nie poradzi odpowiedzieć na proste pytanie czy jego samochód ma rejestracyjne blachy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
10-06-2023 14:49 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Nie, twoją strefa komfortu jest tajna i nieopodakowana posiadłość.
>>Nic takiego nie istnieje. Nie dałoby się kupić.
>I nie dałoby się chronić przez policję
>Podawałem "Hamerlikowi" przykład włamywacza, ale debil nie rozumie prostego komunikatu
>Jako jedyny nie poradzi odpowiedzieć na proste pytanie czy jego samochód ma rejestracyjne blachy

Bo to coś nie istnieje. Coś co istnieje za wypłatę idzie o się kupuje. Ma to nazwy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie, twoją strefa komfortu jest tajna i nieopodakowana posiadłość.
>Nic takiego nie istnieje. Nie dałoby się kupić.

Paru zamówionych w interesach kolesi informuje się wzajemnie do zrobienia tajnych i często szkodliwych społecznie biznesów a prymitywne państwo to legitymuje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-06-2023 14:47 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Nie, twoją strefa komfortu jest tajna i nieopodakowana posiadłość.
>>Nic takiego nie istnieje. Nie dałoby się kupić.
>Paru zamówionych w interesach kolesi informuje się wzajemnie do zrobienia tajnych i często szkodliwych społecznie biznesów a prymitywne państwo to legitymuje.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


A po polsku?


Daj link do tego jeśli można to kupić. Jakis przyklad o czym piszesz.
Bo nic z tego nie rozumiem.

Jest jakiś polski odpowiednik tego o czym piszesz? Co to jest .
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> A po polsku?

Myślę, że doskonale rozumiecie, tylko nie chcecie robić jawnych interesów, bo tajemnice są częścią strategii waszych biznesów.

Obawiasz się, że przy jawnym kapitale nikt już nie zarobi 100 milionów w miesiąc i słusznie.

Społeczeństwu niepotrzebny jest 100 milionowy dług wobec jednostki, bez względu co ta jednostka do społeczeństwa wymyśli i znacznie organizować.

Jednego, wnioskując po waszej postawie, z pewnością nie rozumiecie, że uczciwy układ opłaci się wszystkim, tak samo twojemu najemnemu robotowi jak i Tobie. Twój robol przez jawność zyska więcej hajsu, którego Ty nie zarobisz ale nie tylko, bo jeszcze twój najemny robol przez obserwację twojego biznesu i twoich zysków zacznie rozumieć czym jest biznes i przez swój dobrobyt i przez swoje zrozumienie dla cudzych biznesów stanie się kimś innym, będzie nowym człowiekiem, który nie tylko zidentyfikuje się z twoim czy raczej waszym biznesem ale też weźmie na siebie część odpowiedzialności.

Rozumujecie jak prymitywne zwierzęta, że jak coś schowacie przed innymi pod dywanem to się więcej najecie, bo w swej nieświadomości nie zjedzą Wam tego inni.

W rzeczywistości bazując na takich "wartościach" budujecie prymitywne organizacje społeczne i utrzymujecie w nich ludzi w niedorozwoju intelektualnym.

Prymitywne organizacje prymitywnych ludzi są nieefektywne i nie przynoszą Wam takich korzyści jakie mogą przynieść nowoczesne organizacje społeczne, w których stan każdego "trybu" jest ważny dla całej "maszyny".

Wy wciąż rozumujecie, że "tryb" w "maszynie" można zużyć, wywalić na śmietnik i wziąć kolejny.

Nie widzicie jek niszczące dla całej "maszyny" są te wyzyskane i zniszczone "części", które wcale nie odlatują w kosmos lecz pozostają dokładnie w miejscu gdzie "maszyna" działa i potężnie wpływają na działanie maszyny.

Mylicie się w kwestii gospodarczej i to potężnie, przez to, że wasze umysły kontrolują prymitywne, odzwierzęce emocje, które nie pozwalają Wam na dostrzeżenie prawdy.

Chcecie odtwarzać styl życia waszych dziadów ale ten styl jest prymitywy, bo naszymi dziadami były prymitywne istoty, których umysły kontrolowały prymitywne instynkty.

Lepiej się zastanów, po której stronie staniesz i kim przez swój wybór będziesz.

Ja już wybrałem publicznie jawną księgę kapitału pod zbiorową kontrolą i swojego wyboru nie zmienię, bo to jest wyraz tego kim jestem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-06-2023 18:28 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>> A po polsku?
>Myślę, że doskonale rozumiecie, tylko nie chcecie robić jawnych interesów, bo tajemnice są częścią strategii waszych biznesów.

Nie nie rozumiem. Jestem sam. Pisz tak jakbyś stał koło córki rozmawiał w g norm społecznych

> ...tajna i nieopodakowana posiadłość.

Podaj link do aukcji gdzie można takie coś kupić.

To o czym piszesz nie istnije. Istnieje pomówienie że strony Hamerlika Konopki że prowadzę niemoralny m który szkodzi innym ludziom.

Napisz czym się zajmuje i kto i jak jest poszkodowanym.

Jeśli to cos istnieje możesz podać przykłady. Coś czyli tajna i nie opodatkowana posiadłość

Czym się zajmuje skoro prowadzę biznes
Podaj przykłady innych biznesów nie moralnych. Czy warzywniak jest niemoralny z budka 3x5 .
I czy to jest tajne czy jawne.

Pisz zrozumiale.

Póki co to o Czym piszesz nie istnieje.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Istnieje pomówienie że strony Hamerlika Konopki że prowadzę niemoralny m który szkodzi innym ludziom.

Każdy biznes oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest szkodliwy, nie tylko twój.

Znowu stawiasz siebie w centrum wszechświata, żeby odciągać uwagę innych od tego co naprawdę istotne w naszej rozmowie, żeby rozbudzić w nich prymitywne emocje i ostatecznie zmylić ich w myśleniu.

Jesteś jak szarey większym cwaniakiem i jest Was więcej.

Dla posiadłości i hasju posługujecie się naprzemiennie trikami psychologicznymi i agresją.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-06-2023 18:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Istnieje pomówienie że strony Hamerlika Konopki że prowadzę niemoralny m który szkodzi innym ludziom.
>Każdy biznes oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest szkodliwy, nie tylko twój.

Jaki mój biznes. Czym się zajmuje i czemu jest szkodliwy jeśli to coś nie istnieje o czym piszesz.

Co to jest ta tajna i nieopodatkowana własność? Podaj link do tego czegoś.

>Znowu stawiasz siebie w centrum wszechświata, żeby odciągać uwagę innych od tego co naprawdę istotne w naszej rozmowie, żeby rozbudzić w nich prymitywne emocje i ostatecznie zmylić ich w myśleniu.
>Jesteś jak szarey większym cwaniakiem i jest Was więcej.
>Dla posiadłości i hasju posługujecie się naprzemiennie trikami psychologicznymi i agresją.

Co to jest tajna i nie opodatkowana wlasnoac.

To coś nie istnieje. Podaj link jeśli jest przykład tego czegoś.

W Polsce jest jakieś 4 miliony biznesów. Hamerlik Konopka opluł właśnie miliony Polaków którzy dzień w dzień pracują na swoje rodziny.

Gnój jakich mało.
Tylko jeszce chce wiedzieć czym ja się zajmuje bo cham twierdzi że szkodzę ludziom.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W Polsce jest jakieś 4 miliony biznesów. Hamerlik Konopka opluł właśnie miliony Polaków którzy dzień w dzień pracują na swoje rodziny.
>Gnój jakich mało.

Co?
Teraz spróbujesz pograć trochę na emocjach przynależności narodowej?

Kolejny trik na odwrócenie uwagi?

Opluwam wasz zgniły do kości kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności już od wielu lat, o Polakach czy Niemcach słowem nie wspomniałem.

Znowuż chamski trik psychologiczny dla zwycięstwa zgniłej idei społecznej.

Co mnie nie dziwi, bo na ścieżce do posiadłości i hajsu nie ma dla Was żadnych zasad.

Po trupie innego człowieka do kapitalitycznej władzy. Ile razy już to w waszej zgniłej kapitalitycznej kulturze widziałem to nie zlicze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-06-2023 20:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Co?

>Każdy biznes oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest szkodliwy, nie tylko twój.

Co to jest tajna nie opodatkowana własnośc.

To coś nie istnieje.

A gnój jak ty przypisuje mi biznes który jest nie morlany i szkodzi ludziom

Co to za bines. Komu szkodzi.

W Polsce jest 4 miliony biznesów Polaków ktorzy pracują na swoje rodziny

Napsiełeś że każdy biznes jest szkodliwy który jest oparty na tajnej i niepodatkowanej walsnisxi.
.

Plujesz gnoju na Polaków

Czym jest ta tajna nie opodatkowana wlasnoac.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>.
>>Co?
>>Każdy biznes oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest szkodliwy, nie tylko twój.
>Co to jest tajna nie opodatkowana własnośc.

Aktualnie w waszym prymitywnym kapitalizmie każda.

Co wiesz albo co ktokolwiek wie o rozkładzie własności wśród ludzi?

Zapewniam, nie ma w tym żadnego przypadku.

Oglądałem kiedyś eksperyment prowadzony na świniach, w którym jedna ze świń specjalnie wybierała okrężną drogę do dobra, o którym wiedziała, żeby zmylić inne świnie, które mogły za nią podążać.

Dlatego wiem skąd wynika wasza tajemnica kapitału. Z tego samego instynktu, który rządzi już psychiką świń.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>.
>>>Co?
>>>Każdy biznes oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest szkodliwy, nie tylko twój.
>>Co to jest tajna nie opodatkowana własnośc.
>Aktualnie w waszym prymitywnym kapitalizmie każda.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

Nikt nigdy tego nie widział na oczy nie słyszał nie czytał nie uczył się o tym itd. itd. co to jest)

Podaj przykład tego czegoś. Podaj przykład biznesu opartego na tajnej opodatkowanej własności który jest szkodliwy.

W Polsce 4 miliony Polaków prowadzi biznes karmiąc swoje rodziny. Plujesz na Polaków .

W każdej wsi w każdym miasteczku mieście jest biznes prowadzony przez Polaka.

Jaki biznes prowadzę ja który szkodzi ludziom i jest nie morlany. Co takiego robię. I skąd wiesz co robię i komu szkodzę.
Przestań mnie pomawiac że prowadzę biznes który szkodzi ludziom .
Thoter (6650 punktów)

>Paru zamówionych w interesach kolesi informuje się wzajemnie do zrobienia tajnych i często >szkodliwych społecznie biznesów a prymitywne państwo to legitymuje.
>

Nie prymitywne a demokratyczne, za legitymowanie pobiera podatki i za nie kupuje zmówionym kolesiom amerykańskie i brytyjskie bomby.
Co z tego może zrozumieć demokratyczny "polityk" ??
Kolesie ci jeszcze wymyślili szkodliwy społecznie system "demokratyczny", który używa idiotów do prawnego legitymowania ich działań.
Widzisz to Hamerlik, złodzieje i bandyci stworzyli demokrację, która im wszystko prawnie legitymuje i jeszcze na ich geszefty kasę daje.
Demokratyczni geszefciarze okradają demokratycznych idiotów i jeszcze tych idiotów używają do napadania na swoich sąsiadów.
Hamerlik ucz się od tych demokratycznych geszefciarzy. Oni potrafią stworzyć demokratyczny ochlos i nim zarządzać. Obracasz się wśród demokratycznego ochlosu a nie potrafisz ani jednym demokratycznym osobnikiem pokierować. Ktoś kieruje całością i Tobą. Dopóki będziesz kierowany nie będziesz w stanie kierować innymi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie prymitywne a demokratyczne, za legitymowanie pobiera podatki i za nie kupuje zmówionym kolesiom amerykańskie i brytyjskie bomby.

Demokracja to prawo głosu.

To prawo głosu często wykorzystywane jest do ocen i osądów, nierzadko krytycznych, a krytyka potrzeba jest do tego, żeby nie popełniać błędów.

Chcesz ludziom zabrać prawo do krytykowania tego co robi chińska patria komunistyczna albo Putin wraz z rosyjską elitą?

Chcesz siebie pozbawić prawa do krytykowania Ameryki i Wielkiej Brytanii?

Chcesz ludziom u władzy życie ułatwić i pomoc w przymusowej realizacji wizji, która nie ma sensu i przyszłości?

Na odebranie innym ludziom prawa głosu nie idę.
Nie idę, bo to jest droga do nikąd.

Nawet jeśli Chińczykom coś tam się udało dzięki temu, że komunistyczni władcy sami siebie wybierają i stosują cenzurę to ten system jest wystawiony na niebezpieczeństwa dużych błędów, których nikt nie powstrzyma, bo też nikt nie będzie miał prawa głosu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Demokracja to prawo głosu.

Oczywiście tylko, problem jest taki, że w demokracji nie słychać głosu ludzi inteligentnych z wiedzą tylko jednostajne: meee bee mmmme bbbbe meeee beeee mmmme bbbe

>To prawo głosu często wykorzystywane jest do ocen i osądów, nierzadko krytycznych, a krytyka >potrzeba jest do tego, żeby nie popełniać błędów.

W demokracji ci co krytykują od razu doświadczają sankcji amerykańskiego bandyty.
Ile w tej chwili bandyta amerykański nałożył sankcji ???
Na jakiej to podstawie prawnej bandyta nakłada sankcję ??


>Chcesz ludziom zabrać prawo do krytykowania tego co robi chińska patria komunistyczna albo >Putin wraz z rosyjską elitą?

Jaką demokratyczny głupek ma wiedzę by cokolwiek krytykować ???

>Chcesz ludziom u władzy życie ułatwić i pomoc w przymusowej realizacji wizji, która nie ma sensu i przyszłości?

Ludzie inteligentni u władzy nie mają prawa powrotu do władzy ??
Chcesz by właściciele korporacji amerykańskich o wszystkim o wszystkich decydowali ??
W Rosji i Chinach ludzie mądrzy nie mają prawa głosu ??

>Na odebranie innym ludziom prawa głosu nie idę.
>Nie idę, bo to jest droga do nikąd.

Jaki ma sens Twoje bbbbbbbeeeeeeeeeeczenie ???
Skorzystaj z tego, że masz demokratyczną władzę i oddziel się od demokratycznego totalitaryzmu ??
Demokratyczny wytresowany monolit, bredzący jednym głosem, wprowadzony w stan zachwytu nad sobą.
Ameryka kończy swoją wielką karierę kupowania, od słabszych, za swój drukowany papier i życia na koszt przyszłych pokoleń.

>Nawet jeśli Chińczykom coś tam się udało dzięki temu, że komunistyczni władcy sami siebie >wybierają i stosują cenzurę to ten system jest wystawiony na niebezpieczeństwa dużych błędów, >których nikt nie powstrzyma, bo też nikt nie będzie miał prawa głosu.
>

W Chinach nikt nie stosuje żadnej cenzury. Znowu choroba się odzywa.
Bandyta amerykański wozi broń nuklearną do Japonii i na wyspy na Pacyfiku.
Jakby Chiny miały same doprowadzić się do destrukcji, to bandyta amerykański w spokoju by czekał.
Imperium bandyty się wali, wszędzie narobił sobie wrogów i wszędzie są groby ludzi, którzy zostali zamordowali tylko dlatego, że mieli odwagę przeciwstawić się bandycie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz by właściciele korporacji amerykańskich o wszystkim o wszystkich decydowali ??
>W Rosji i Chinach ludzie mądrzy nie mają prawa głosu ??

Nie, chcę odzyskać kontrolę nad własnym życiem, co jest wbrew obcej kontroli i wpływom innych ludzi na mnie.

Ty najwyraźniej chcesz aby kontrolę i wpływy od Amerykanów przejęli Rosjanie i Chińczycy. Ja tego nie chcę, tym bardziej, że nie po drodze mi z ich kulturą, która ma w sobie wiele agresji i dominacji człowieka nad człowiekiem.

>W Chinach nikt nie stosuje żadnej cenzury. Znowu choroba się odzywa.

No tak, bo jakby inaczej

>Bandyta amerykański wozi broń nuklearną do Japonii i na wyspy na Pacyfiku.
>Jakby Chiny miały same doprowadzić się do destrukcji, to bandyta amerykański w spokoju by czekał.
>Imperium bandyty się wali, wszędzie narobił sobie wrogów i wszędzie są groby ludzi, którzy zostali zamordowali tylko dlatego, że mieli odwagę przeciwstawić się bandycie.

Ja nie mówię o Ameryce lecz o kapitalizmie i oceniam współczesny kapitalizm.

Z pewnością nie wpiszę w twoją narrację, wg której Ameryka jest zła a Rosja z Chinami dobre.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>Nie, chcę odzyskać kontrolę nad własnym życiem, co jest wbrew obcej kontroli i wpływom innych >ludzi na mnie.

Po raz kolejny piszę: nigdy nie odzyskasz kontroli nad własnym życiem, póki nie pozbędziesz się wstawionej nienawiści i nie nauczysz się sam sobą kierować własnym interesem.

>Ty najwyraźniej chcesz aby kontrolę i wpływy od Amerykanów przejęli Rosjanie i Chińczycy. Ja >tego nie chcę, tym bardziej, że nie po drodze mi z ich kulturą, która ma w sobie wiele agresji >i dominacji człowieka nad człowiekiem.

Dla Ciebie "kultura" kolonialisty i mordowanie tubylców to jest wyższa kultura.
Nas bandyta amerykański pozbawił możliwości WYBORU. A ja lubię sam sobie wybierać co kupię.


>Ja nie mówię o Ameryce lecz o kapitalizmie i oceniam współczesny kapitalizm.
>Z pewnością nie wpiszę w twoją narrację, wg której Ameryka jest zła a Rosja z Chinami dobre.
>

Żeby cokolwiek oceniać trzeba być obiektywnym i mieć WIEDZĘ.
Zobaczymy jaki ten amerykański kapitalizm jest dobry, jak przestanie okradać słabszych.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żeby cokolwiek oceniać trzeba być obiektywnym i mieć WIEDZĘ.
>Zobaczymy jaki ten amerykański kapitalizm jest dobry, jak przestanie okradać słabszych.

Zobaczymy jak chiński komunizm będzie wydolny, kiedy przestanie pracować na zlecenie Zachodu, pod kontrolą Zachodu i dla Zachodu.
Jakie Chińczycy będą mieli wspaniałe idee, bo na razie odnoszę wrażenie, że Chińczycy tylko kopiują Zachód.

Każda idea powstaje na Zachodzie a chiński komunizm przejmuje ją i rozwija ale nie jej kreuje.

Widać ten chaotyczny, różnorodny i dekadencki Zachód jest kuźnia pomysłów.

Co wymyślą Chińczycy w warunkach gdy sztuczna inteligencja obserwując ich przez kamery, będzie alarmować jedynie słuszną partię, że ktoś nie pasuje do modelu chińskiego człowieka?

Kiedy wreszcie Chińczycy zostaną ubrani w jednakowe mundurki?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jakie Chińczycy będą mieli wspaniałe idee, bo na razie odnoszę wrażenie, że Chińczycy tylko >kopiują Zachód.

Co to takiego kopiują ??

>Każda idea powstaje na Zachodzie a chiński komunizm przejmuje ją i rozwija ale nie jej kreuje.

A jak to idea powstała na Zachodzie, oprócz komunizmu, którą przejęli Chińczycy ??
Komunizm chiński jest wzorowany na komunizmie Marksa ??

>Widać ten chaotyczny, różnorodny i dekadencki Zachód jest kuźnia pomysłów.

www.guanch(*)23_06_09_696151.shtml?s=zwyzxw

W teście SAT znanym jako "Egzamin wstępny do American College" Jon Wang, 18-letni uczeń szkoły średniej na Florydzie, uzyskał wysoki wynik 1590 (na 1600) w którego część matematyczna uzyskała nawet pełny wynik, w połączeniu z jego średnią oceną w szkole średniej na poziomie 4,65, większość ludzi uważa, że ​​na pewno wejdzie do pałacu elitarnych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych.
"Najlepszymi szkołami, do których aplikowałem, były MIT, Caltech, Princeton, Harvard, Carnegie Mellon i UC Berkeley". Jon Wang był pełen nadziei, ale jego podanie zostało odrzucone przez te uniwersytety.


Zdolny Chińczyk ma zakaz wstępu na uczelnie amerykańskie.
W Polsce przed tzw. II WŚ polscy "katolicy" Żydów z uczelni wyrzucili.
Wcześniej brytyjski hegemon a teraz reżim amerykański morduje ludzi zdolnych i narody, które uczciwą pracą się dorabiają.

>Co wymyślą Chińczycy w warunkach gdy sztuczna inteligencja obserwując ich przez kamery, będzie >alarmować jedynie słuszną partię, że ktoś nie pasuje do modelu chińskiego człowieka?
>Kiedy wreszcie Chińczycy zostaną ubrani w jednakowe mundurki?
>

Teraz się zanosi na to, że nas Żyd Morawiecki ubierze w jednakowe mundurki i wyśle na wojnę.
Każdy Chińczyk pilnuje interesu chińskiego. Polak u siebie kradnie a zza granicy przywozi tylko odciski i śmieci.
Zmarł Ted Kaczyński 81 lat, powinien Kaczyński u nas zrobić jednodniową żałobę.

myslpolska.info/2023/06/10/bielen-nauka-i-wladza/

23 maja 2023 r. odbyło się posiedzenie plenarne Komitetu Prognoz PAN nt. źródeł nieskuteczności środowiska naukowego w przekazywaniu opinii publicznej i rządzącym idei istotnych z punktu widzenia państwa i społeczeństwa.
Na kanwie tego wydarzenia warto sformułować diagnozę na temat wzajemnego zapotrzebowania władzy i wspólnot epistemicznych (spójnych zbiorowości naukowych), ich relacji wzajemnych w państwie, które mogą być oparte na symbiozie i pożytecznej kooperacji, na krytyce i kontestacji albo na wzajemnej wrogości i konfrontacji.
Takie zależności nigdy nie występują w czystej postaci. Obecnie mamy raczej do czynienia z bezsilnością świata nauki wobec arogancji elit politycznych. Ucieczka w upolitycznienie nauki, konformizację, służebne funkcje wspierające i protekcyjne wobec sprawujących władzę jedynie pogłębiają procesy destrukcyjne. Gdy uczelnie wyższe, zwłaszcza w dziedzinach nauk społecznych i humanistycznych stają się przybudówkami aparatu propagandy i oficjalnej doktryny, dochodzi do kapitulacji akademii przed władzą.


Hamerlik na myslpolska bandyta amerykański nałożył cenzurę. W "wolnej" i "demokratycznej" Polsce tej strony nie otworzysz. Na końcu POLSKI prof. Stanisław Bieleń pisze:

Ciekawe, czy w kampanii przedwyborczej w Polsce jakaś siła polityczna odważy się postawić na wokandzie debaty publicznej kondycję polskich uczelni, wieloletnie zaniedbania i błędy, a także grożący nam regres cywilizacyjny ze względu na bezmyślne i karygodne psucie uprawiania nauki i myślenia o uniwersytecie? Kto z codziennie oglądanych w mediach Wielkich Demagogów będzie w stanie zaproponować jakąś formę sanacji polskiej nauki?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zdolny Chińczyk ma zakaz wstępu na uczelnie amerykańskie.

Amerykanie boją się Chińczyków, to jest zupełnie inna kultura, którą właśnie przestają móc kontrolować.

Amerykanie boją się, że Chińczycy poznają ich wszystkie tajemnice, triki, strategie i nie tylko wymkną się spod kontroli Amerykanów ale jeszcze zaczną wpływać na Amerykę.

Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)

>Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.
>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .

Spójrz na to
www.google(*)QICxAB&biw=412&bih=770&dpr=3.5

Widzsisz tu gdziekolwiek miejsce na nazwisko i adres zamieszkania?

Czy wiesz dlaczego to istnieje i czemu to służy?

Bo ja to zrozumiałem.

To służy małej grupce zamówionych w interesie kolesi, którzy dzięki tajnej i nieopodakowanej własności dominują nad społeczeństwem i pasożytują na nim.

Boisz się wiedzy innych i zrozumienia gospodarki, organizacji społeczeństwa i świta przez innych ludzi, bo kiedy zrozumieją to przestaną się Was bać i nie zgodzą się dłużej na minimalną krajową, którą Pan wypłaci im z łaską, bo w swej pogardzie dla nich Panowie uznają, że nawet tyle w życiu im się nie należy, bo nie mają żadnej wartości a już na pewno nie mają wartości ludzkiej, w odróżnieniu od wartości kolesia w biznesach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>>Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.
>>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>>Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .
>Spójrz na to


Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

Co to jest? To coś. Nie istnije. Widział to ktoś kiedyś? To lata? To pływa ? Co to jest?
Jest jakieś zdjęcie tego.
.

Miliony Polaków prowadzą biznesy. Jaki biznes prowadzę który jest szkodliwy i niemoralny.

To coś istnoeje? Ten mój biznes?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.
>>>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>>>Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .
>>Spójrz na to
>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>Co to jest? To coś. Nie istnije. Widział to ktoś kiedyś? To lata? To pływa ? Co to jest?
>Jest jakieś zdjęcie tego.
>.
>Miliony Polaków prowadzą biznesy. Jaki biznes prowadzę który jest szkodliwy i niemoralny.
>To coś istnoeje? Ten mój biznes?

No widzisz nawet nie zdążyłem z kolejnym postem zanim wszystko powtórzyles i powtórzysz jeszcze 100x.

Zamiast uczciwe napisać - mam to wszystko w dupie i będę robił nadal swoje biznesy jak robiłem a jak ktoś wejdzie na moje to tak jak szerley wbije mu widły w korpus.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 10:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.
>>>>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>>>>Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .
>>>Spójrz na to
>>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>>Co to jest? To coś. Nie istnije. Widział to ktoś kiedyś? To lata? To pływa ? Co to jest?
>>Jest jakieś zdjęcie tego.
>>.
>>Miliony Polaków prowadzą biznesy. Jaki biznes prowadzę który jest szkodliwy i niemoralny.
>>To coś istnoeje? Ten mój biznes?
>No widzisz nawet nie zdążyłem z kolejnym postem zanim wszystko powtórzyles i powtórzysz jeszcze 100x.
>Zamiast uczciwe napisać - mam to wszystko w dupie i będę robił nadal swoje biznesy jak robiłem a jak ktoś wejdzie na moje to tak jak szerley wbije mu widły w korpus.


Ile razy mam ci pisać że mnie pomawiasz

To ty gnoju piszesz że prowadzę biznes nie ja.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
szarley (54913 punktów)
>>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>>Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .
>Spójrz na to

Tabliczki "Teren prywatny"
Wejdź, zniszcz, a jak przyjedzie policja powiedz że to twoje. Skoro własność jest tajna, policja nic ci nie zrobi, nikt cie nie pozwie....

Jak na skrzynce na listy jest nazwisko i imiona właścicieli domu to dla "Hamerlik - Koniopki" też jest to tajna własność

Wiele razy rozmawialiśmy o jawności mienia
1 Łżesz że jestem zwolennikiem jawności mienia. Wisi mi to, czy mienie jest jawne czy tajne
2 Nie ma tajnej własności i znów nie poradzisz jej pokazać
3 Udowodniłeś setki razy, że wiedza o własności jest zbędna także tobie
4 Ujawnij swoją własność megahipokrytu,

Napisałeś, że nigdy nie opuściłem swojej strefy komfortu. Pracując w kopalni byłem w "strefie komfortu?
Kiedy wreszcie powiesz policjantowi w Niemczech, że nazywasz go bandytą
Ile lat "Hamer;lik - Konopka" będzie udowadniał, że nie rozumie pojęcia odpowiedzialność za słowo

>Czy wiesz dlaczego to istnieje i czemu to służy?
Służy poszanowaniu czyjejś własności
Przed złodziejem, wandalem, podpalaczem i innymi hamerlikami. Jeśli ktoś postawił to na skraju lasu, to znaczy, że jest to prywatny las i nie życzy sobie, żeby ktoś w nim wydeptywał ścieżki
Chcesz, żeby każdy mógł wejść do twojego mieszkania?
Rozumiem, za trudne pytanie

>Bo ja to zrozumiałem.
Gówno zrozumiałeś
Najprostsze komunikaty, najprostsze pytania przerastają twój gównomózg

W mojej wsi każdy dom jest prywatną własnością, każdy wie czyj jest który
Ale debil bez honoru "Hamerlik - Konopka" bredzi, że własność jest tajna i jest w rękach grupki cwaniaków.

>To służy małej grupce zamówionych w interesie kolesi,
80 milionów twoich rodaków w tym TY
Udowodniłeś, że jawność mienia nie ma znaczenia
CYTAT???
Ile razy pytać?
Boisz się TWOICH SŁÓW?

Zapytam jeszcze raz
CYTAT???

>Boisz się wiedzy innych
Boisz się wiedzy innych o twoich rzekomych długach
Boisz się wiedzy innych o tym co myślisz
Boisz się wiedzy innych o adresie twojej matki - posiadaczki "tajnej i nieopodatkowanej posiadłości" która nie pracuje a żyje na koszt innych. Zaprzeczysz?

>bo kiedy zrozumieją to przestaną się Was bać
Kto się mnie boi, ciulu synu ciula?

>bo nie mają żadnej wartości a już na pewno nie mają wartości ludzkiej, w odróżnieniu od wartości kolesia w biznesach.

Tak, dla ciebie kundlu, człowiek który pracuje nie ma żadnej wartości
Górnik pracuje w strefie komfortu, rolnik nie pracuje, bo żyje ze wzrostu wartości ziemi

Kolesi w biznesach, tak jak i biznesy zmyślasz, bo nie masz ani odwagi, ani godności ani intelektu rozmawiać z prawdziwymi ludźmi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tabliczki "Teren prywatny"
>Wejdź, zniszcz,

Wejdź bez pozwolenia, nie podporządkuj się władzy właściciela, nie wejdź w rolę zależnego najemnika na cudzym a szarley wbije widły w twój korpus, zgodnie z prawem od swojego boga, któremu jest wierny i który mu powiedział, że ma uczynić Ziemię i wszystko co na niej sobie poddane.

Wszystko po to, żeby szarley mógł rozwinąć się jak najpiękniejszy kwiat na sokach życiowych poddanych, podwładnych, podporządkowanych zdominowanych, którzy dla szarleya są zasobem naturalnym jak zwierzyna w lesie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Tabliczki "Teren prywatny"
>>Wejdź, zniszcz,
>Wejdź bez pozwolenia, nie podporządkuj się władzy właściciela

No to wejdź. skoro właściciel jest tajny to wejdź, Co co może zrobić?
NIC !
Nie może nawet policji wezwać. Powiesz, że pole jest twoje i policjant sobie pójdzie
WEJDŹ SKORO TAJNE

Pytanie. Po co chcesz wschodzić na czyjeś obsiane pole?
Rozumiem. Za trudne pytanie dla śmierdziela.

>nie wejdź w rolę zależnego najemnika na cudzym a szarley wbije widły w twój korpus,
>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu
Śmierdzisz gównem, którym rzucasz
Możesz sobie założyć dowolny biznes i być najemnikiem na swoim (twój bełkot) a szarley cię nie dotknie
Znów kłamiesz

>Wszystko po to, żeby szarley mógł rozwinąć się jak najpiękniejszy kwiat na sokach życiowych poddanych,
>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu
Śmierdzisz gównem, którym rzucasz
Nie mam poddanych, to kolejne twoje kłamstwo bezhonornego kundla

>podwładnych, podporządkowanych zdominowanych, którzy dla szarleya są zasobem naturalnym jak zwierzyna w lesie.
Śmierdzisz gównem, którym rzucasz

Górnik pracuje w strefie komfortu?
Za trudne pytanie dla śmierdziela?
Rolnik żyje ze wzrostu wartości ziemi?
Za trudne pytanie dla śmierdziela?
Jakie dotacje biorę do swojego domu?
Za trudne pytanie dla śmierdziela?
Zbudowałem dobrobyt na krzywdzie
Za trudne pytanie dla śmierdziela?
Religa zabijał ludzi?
Za trudne pytanie dla śmierdziela?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
11-06-2023 12:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)



>Pytanie. Po co chcesz wschodzić na czyjeś obsiane pole?
>Rozumiem. Za trudne pytanie dla śmierdziela.

Bonten gnój twierdzi że każdy biznes oparty na tajnej i nie opodatkowanej własności jest szkodliwy.

Tyle że gnój boi się napisać co to. Widziels żeby on napisał że warzywniak 3x5 i kobieta co od 3 rano wstaje żeby jechać na giełdę po warzywa dla ludzi to biznesu szkodliwy bo gnój Hamerlik nie wie czyja jest ta buda?

To gnój zwykły.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tyle że gnój boi się napisać co to.

Własność, podana do publicznej wiadomości, w której każdy, dokładnie określony przedmiot własności, związany się z osobą fizyczną, z jej nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Opis, w publicznie jawnej księdze kapitału, ma pozwolić każdemu, kogo to tylko obejdzie, z największą łatwością, bezpłatnie i w ciągu sekund dotrzeć do listy twoich wszystkich posiadłości włącznie z sumą twoich oszczędności pieniężnych.

Rozumiem, że wasze mózgi opętane prymitywnymi emocjami wyprą tą ideę i nakażą Wam z nią walczyć ale dla mnie to nie oznacza, że mam zrezygnować z lepszej przyszłości dla mnie i moich dzieci i nie zrezygnuję.

Możesz sobie wierzyć, że jesteś wyższą formą życia i że ważniejsze jest to czego Ty chcesz ale ja nie zamierzam Ci ustąpić i nie ustąpię.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Tyle że gnój boi się napisać co to.
>Własność, podana do publicznej wiadomości, w której każdy, dokładnie określony przedmiot własności, związany się z osobą fizyczną, z jej nazwiskiem i adresem zamieszkania.
>Opis, w publicznie jawnej księdze kapitału, ma pozwolić każdemu, kogo to tylko obejdzie, z największą łatwością, bezpłatnie i w ciągu sekund dotrzeć do listy twoich wszystkich posiadłości włącznie z sumą twoich oszczędności pieniężnych.
>Rozumiem, że wasze mózgi opętane prymitywnymi emocjami wyprą tą ideę i nakażą Wam z nią walczyć ale dla mnie to nie oznacza, że mam zrezygnować z lepszej przyszłości dla mnie i moich dzieci i nie zrezygnuję.
>Możesz sobie wierzyć, że jesteś wyższą formą życia i że ważniejsze jest to czego Ty chcesz ale ja nie zamierzam Ci ustąpić i nie ustąpię.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w



Co to jest? Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

Podaj przykład. Jak qrwa mozw być coś tajne jak to nie istnieje nikt nie wie co to jest to conqrwa ma.tam wpisać.


To ty mnie pomaiwasz o prowadzenie biznesu który jest nie moralny i szkodzi innym ludziom

Udowodnij gnoju co.robie czym się zajmuje i komun szkodzę.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

W Polsce biznes prowadzi 4 miliony Polaków. Napisles że każdy biznes jest szkodliwy oparty na tej tajnej własności.
Ale co to jest bo plujesz na miliony ludzi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.
>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .

Oczywiście powtórzysz zaraz, że nic z tego co wyrażam nie rozumiesz, że mówię do Ciebie i innych językiem ufoludków, że jestem niemieckim agentem siejącym zamęt ideologiczny na polskim forum po to, żeby Niemcy mogli przejąć wszystkie posiadłości na terenie Polski i powtórzysz to, bo jesteś prymitywny i bezwzględny w stanie gorączki złota, dążący do posiadłości i hajsu po trupach, jest Was więcej.

Tworzycie sobie w umyśle projekt, wg którego w to Wy macie największą wartość, w Wy jesteście najlepszymi ludźmi, to Wy jesteście prawdziwi, dobrzy i sprawiedliwi, to Wam się wszystko należy za waszą wspaniałą pracę i gdyby wszyscy byli do Was podobni to świat byłby wspaniały.

W rzeczywistości jest jesteście skrajnie egoistyczni, prymitywni i chciwi.

Doprowadzicie innych ludzi do zniszczenia i redukcji.

To przez ludzi takich jak Ty inni nie mogą być piękni i zdrowi tylko muszą być brzydcy i chorzy jak psy żyjące ulicy, które nie mają dostępu do czystej wody i wartościowego jedzenia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 10:06 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Amerykanie boją się Chińczyków tak jak farmer, szarley i ich kolesie w biznesach jawności kapitału.
>>Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
>>Nie bój się podać przykładu. Wkoncu pomaiwasz kilka milionów ludzi w Polsce i miliardy na świcie .
>Oczywiście powtórzysz zaraz, że nic z tego co wyrażam nie rozumiesz,

Tak. Powtorze bo nie rozumiem. Bo nigdy tego nie widzialem to chyba mogę nie rozumieć.
Ja nie wiem co to jest.
Tylko ty to wiesz.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

W Polsce jest 4 miliony biznesów prowadzonych przez Polaków. Plujesz na miliony ludzi.

Pomaiwasz mnie o prowadzenie biznesu
Nie rozumiesz że pomaiwasz.

Co do huja robię że jest to nie moralne. Ja się gnoju przed tobą nie będę tłumaczył

To ty udowodnij co robię czym się zajmuje.

Gnoju
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gnoju

W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu ani toksyn są za to wartościowe, piękne, ważne i dające nadzieję na przyszłość idee.

Powstrzymaj zatem swoje prymitywne emocje będące wyrazem twojej prymitwnej kultury i zacznij rozwijać się od zwierzęcia w kierunku człowieka.

Zacznij ze mną rozmawiać z szacunkiem a być może ją odnajdę w sobie także choć trochę respektu dla Ciebie o ile nastąpi rozwój twojej osobowości, bo na razie stoisz w rozwoju w miejscu jak dzikie zwierzęta w dżungli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 11:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Gnoju
>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu ani toksyn są za to wartościowe, piękne, ważne i dające nadzieję na przyszłość idee.

Nazwałeś mnie bandyta. Pomaiwasz mnie o prowadzenie biznesu który szkodzi innym ludziom i jest nie morlany.
Jesteś gnojem .

>Powstrzymaj zatem swoje prymitywne emocje będące wyrazem twojej prymitwnej kultury i zacznij rozwijać się od zwierzęcia w kierunku człowieka.
>Zacznij ze mną rozmawiać z szacunkiem a być może ją odnajdę w sobie także choć trochę respektu dla Ciebie o ile nastąpi rozwój twojej osobowości

To tak nie działa gnoju bo każdy śmieć opluł by drugiego człowieka bez konsekwencji..

A ty śmieciu internetowy plujesz na mnie i mnie pomaiwasz.
Przestrzegaj norm społecznych tak jak by obok stała twoja córka.

Gnoju. Ile razy mam pytać czemu mnie pomaiwasz.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

Miliony Polaków prowadzą biznes. Napisles że każdy biznes jest szkodliwy oparty na tajnej i nie opadtkowanej własności.

Co to jest ta tajna nie opodatkowana własnosc.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Gnoju
>>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu ani toksyn są za to wartościowe, piękne, ważne i dające nadzieję na przyszłość idee.
>Nazwałeś mnie bandyta. Pomaiwasz mnie o prowadzenie biznesu który szkodzi innym ludziom i jest nie morlany.
>Jesteś gnojem .

Nazwałem bandytami wszystkich wyznawców współczesnego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.

Nie czuj się przeze wyróżniony.

Nie będę zła określał dobrem, bo to pasuje do waszego modelu biznesowego i takie macie oczekiwania. Powiem prawdę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>>>Gnoju
>>>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu ani toksyn są za to wartościowe, piękne, ważne i dające nadzieję na przyszłość idee.
>>Nazwałeś mnie bandyta. Pomaiwasz mnie o prowadzenie biznesu który szkodzi innym ludziom i jest nie morlany.
>>Jesteś gnojem .
>Nazwałem bandytami wszystkich wyznawców współczesnego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.

Gnoju nazwałeś tylko mnie.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własnośc.

Pomaiwasz mnie gnoju i poradzenie biznesu który szkodzi i jest nie moralny.
Udowodnij gnoju czym się zajmuje i czemu jest to szkodliwe

>Nie czuj się przeze wyróżniony.
>Nie będę zła określał dobrem, bo to pasuje do waszego modelu biznesowego i takie macie oczekiwania. Powiem prawdę.

Powiedz. Gnoju bo w Polsce biznes prowadzi 4milony ludzi. Plujesz gnoju na Polaków .

Co to jest gnoju tajna i nie opodatkowana własność.
szarley (54913 punktów)
>>>>Gnoju
>>>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu ani toksyn są za to wartościowe, piękne, ważne i dające nadzieję na przyszłość idee

Oto jedna z tych idei
>Nazwałem bandytami wszystkich
Tak, wszystkich wokół

>wyznawców współczesnego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.
Kłamiesz, nazwałeś bandytami "każdego kto upoważnia do egzekwowania własności"
Nazwałeś bandytą dziadunia, któremu ukradziono rower i poszedł z tym na Policję

>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu>
Nie czujesz już własnego smrodu

>Nie będę zła określał dobrem,
Nie rozróżniasz zła i dobra. Nawołujesz do kradzieży i zabijania

>bo to pasuje do waszego modelu biznesowego i takie macie oczekiwania.
Moim biznesowym modelem jest jawność udziałów i dochodów wszystkich pracowników - spółdzielców.
Wiem, nie pasujesz do tego.
Teraz rzucisz gównem lub uciekniesz
Teraz napiszesz, że spółdzielczość nie istnieje a twój szarley żyje z posiadania kamienic

>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu
Są kłamstwa i zniesławienia, tobie to nie śmierdzi. mamusia w moralnym gównie wychowała


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>>>>Gnoju
>>>>W moim umyśle nie ma żadnego brudu, żadnego smrodu ani toksyn są za to wartościowe, piękne, ważne i dające nadzieję na przyszłość idee
>Oto jedna z tych idei
>>Nazwałem bandytami wszystkich
>Tak, wszystkich wokół


Ci wszyscy ludzie których nazwał nie istnieją bo nie istnieje tajna i nie opodatkowana własność i oni nie wiedzą o tym.
Jedyna osoba która nazwała bandyta jestem ja.

Próbuje się od niego dowiedzieć co to ale boi się powiedzieć.

Ja nie wiem co to tajna nie opodatkowana wlasnść. On nigdy nie napisał co to jest.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nazwałeś bandytą dziadunia, któremu ukradziono rower i poszedł z tym na Policję

Nie, bandytą nazwałem dziada, który uprawnia innych, równie chciwych i bezwzględnych ludzi do egzekucji prawa tajnej i nieopodakowanej własności, bowiem dziad liczy, że dzięki temu będą za niego pracować posiadłości i hajs, więc nie będzie musiał się liczyć z żadnym prócz swojego życiem, zżerając owoce cudzej pracy ludzi, dla których nigdy nic nie zrobił i nie zamierza zrobić, bo jego wymyślony bóg, który jest projekcją jego własnej osoby, powiedział mu w myślach, że dziad jest środkiem wszechświata i cały wszechświat mu się należy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Nazwałeś bandytą dziadunia, któremu ukradziono rower i poszedł z tym na Policję
>Nie, bandytą nazwałem dziada,

Nikogo nie nazwałeś. Nazwiesz gnoju. Jedyna osoba która nazwałeś jestem ja gnoju..


Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.
Nikt nie istnieje nikt nic nie robi tego niema .

Jedyny fakt jest taki że jest gnój Hamerlik Konopka który pomawia mnie o pprwadzenie biznesu ktory szkodzi i jest nie morlany.



Podaj przykład tajnej i nie opodatkowanie własnosci.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie, bandytą nazwałem dziada,
>Nikogo nie nazwałeś. Nazwiesz gnoju. Jedyna osoba która nazwałeś jestem ja gnoju..

Oczywiście, że moje oskarżenia musisz pociągnąć w tę stronę, żeby każdy człowiek, który to przeczyta, poczuł się przeze mnie indywidualnie zaatakowany i żeby nie zauważył, że atakuję waszą podłą kulturę i wasze prymitywne emocje, które pętają wasze psyche.

W rzeczywistości atakuję twoją osobowość, twoja tożsamość, twój profil psychologiczny. Atakuję emocje kontrolujące twój umysł, które informują Cię o tym co dobre, co złe, co prawdziwe i co fałszywe.

Sądzę, że rozumiesz mój atak na waszą kulturę, na wasz styl życia ale jako przedstawiciel prymitywnej kultury stanąłeś w jej obronie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 12:38 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Nie, bandytą nazwałem dziada,
>>Nikogo nie nazwałeś. Nazwiesz gnoju. Jedyna osoba która nazwałeś jestem ja gnoju..
>Oczywiście, że moje oskarżenia musisz pociągnąć w tę stronę, żeby każdy człowiek, który to przeczyta, poczuł się przeze mnie indywidualnie zaatakowany i żeby nie zauważył, że atakuję waszą podłą kulturę i wasze prymitywne emocje, które pętają wasze psyche.
>W rzeczywistości atakuję twoją osobowość, twoja tożsamość, twój profil psychologiczny. Atakuję emocje kontrolujące twój umysł, które informują Cię o tym co dobre, co złe, co prawdziwe i co fałszywe.
>Sądzę, że rozumiesz mój atak na waszą kulturę, na wasz styl życia ale jako przedstawiciel prymitywnej kultury stanąłeś w jej obronie.

Nie gnoju nie rozumiem czemu nazwałeś mnie bandyta.
Podaj powód gnido co ci zrobiłem gnoju!!!

Każdy śmieć mógłby nazwać kogoś bandyta tak jak ty śmieciu .
Ale tego ludzie nie robią tylko gnoj jak ty bez powodu.


Jaki biznes prowadzę który szkodzi innym ludziom.
Nazwałeś mnie bandyta śmieciu internetowy.

Co to jest tajna i nie opodatkowana własnosmc o której nic nie wiadomo.

Podaj przykład.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie gnoju nie rozumiem czemu nazwałeś mnie bandyta.
>Podaj powód gnido co ci zrobiłem gnoju!!!

Jesteś, podobnie do szarleya, fundamentalistą bandyckiej kultury kapitalizmu opartego na tajnej, nieopodakowanej własności i lichwiarskim pieniądzu. Ale nie tylko jesteście jeszcze fundamentalistami podatków od pracy i konsumpcji biedoty, które w znacznej części przeznaczane się na państwowe doplaty do własności prywatnej czego już nawet kapitalizmem nie można nazwać tylko tylko jakąś bandycką demokracją, w której biedota staje się odpowiedzialna za bogactwo swoich Panów.

Twoje wierzenia w to co dobre i złe, w to co prawdziwe i fałszywe są niemoralne i społecznie szkodliwe.

Macie bandyckie umysły więc z mojego punktu widzenia jesteście bandytami i jak bandytów należy Was traktować, ktokolwiek się tam kryje pod waszymi anonimowymi nickami.

Rozumem, że ten mój wpis spowoduje zaraz lawinę gróźb szarleya, w których wasze instytucje pozbawią mnie rocznego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym, jako że ośmielam się kwestionować jego panowanie ale trudno.

Nie można zła nazwać dobrem, bo zło tego potrzebuję do panoszenia się.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Nie gnoju nie rozumiem czemu nazwałeś mnie bandyta.
>>Podaj powód gnido co ci zrobiłem gnoju!!!
>Jesteś, podobnie do


Co to jest tajna i nie opodatkowana własność. Co to jest.

W Polsce biznes powodzi 4 miliony Polaków.
Ty napsiełeś ze każdy biznes oparty na tajnej i nie opodatkowanej własności jest nie moralny szkodliwy.

Plujesz na miliony ludzi.
Co to gnoju jest ta tajna nie opodatkowana własność.

Gnoju nazwałeś mnie bandyta.
Gnoju napsiełeś że prowadzę niemoralny biznes ktory szkodzi ludziom
Co ci śmieciu internetowy robię i komu szkodzę.

Śmieciu internetowy pomaiwasz mnie. Nie rozumiesz gnoju to ty masz udowadnic że mam. Biznes.

Jaki to biznes gnoju




Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podaj przykład.

Gdy szukaliśmy z moją córką mieszkania do wynajęcia trafiliśmy do budynku, w którym było być może 20 biur i zarejestrowanych ze 100 firm z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jedna firma od drugiej różniła się cyframi, 1, 2, 3 itd.

Powiedziano nam, że Sonia musi przedstawić kwit, że nie ma długów. My na to, że Sonia dopiero przyjechała do Niemiec i nie ma żadnych kwitów. Oni na to, że kwity są na każdego i kazali nam się zwrócić do prywatnej firmy, o której nic mi nie wiadomo do kogo należy a która wystawia takie kwity o długach na wszystkich.

Sonia dostała ten kwit od niewiadomo kogo i wynajęła to mieszkanie od nie wiadomo kogo, podpisując umowę, w której nawet sposób mycia blatów jest określony. Ja ma umyć blaty wie z umow ale u kogo mieszka i komu płaci 1000 EUR za kawalerkę nie wiadomo.

Cały ten opis nie jest dla Ciebie, bo Ty będziesz go miał w dupie ale dla innych, którzy być może nie są jeszcze tam mocno zdemoralizowani jak Ty.

W waszym świecie żyć nie będę.
Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Podaj przykład.



>Cały ten opis nie jest dla Ciebie, bo Ty będziesz go miał w dupie.

Bo nie potrafisz napsiac prostej rzeczy.
Co to jest tajna i nie opodatkowana własność.

Jesteś w stanie napisac dać zdjęcie link do aukcji?

Co to do huja jest?
.

Jedyne co potrafisz to opluć.
11-06-2023 15:43 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście
Powiedz co ci ukradłem, a w 15 minut oddam dziesięciokroć

Lub napisz swój prawdziwy adres a wtedy sąd wymusi na mnie zwrot twojej własności

>>Podaj przykład.
Ja też zadaję ci to pytanie
Podaj przykład tajnej własności

Napisałem ci wejdź na pole na którym jest tabliczka "TEREN PRYWATNY WSTĘP WZBRONIONY" a potem powiedz policjantowi, że to twoje pole
Jeśli własność pola jest tajna włos ci z głowy nie spadnie

>Gdy szukaliśmy z moją córką mieszkania do wynajęcia
>Powiedziano nam, że Sonia musi przedstawić kwit, że nie ma długów.

Twoje zasady: jawność
TWOJE ZASADY , ciesz się, że ktoś cię posłuchał i wdrożył twoje postulaty

>Sonia dostała ten kwit ale u kogo mieszka i komu płaci 1000 EUR za kawalerkę nie wiadomo.

1000 Euro za kawalerkę?
a ty płacisz niewiele więcej za luksiurny apartament?
Znów krętaczysz

>W waszym świecie żyć nie będę.
Kto ci każe?

Znam kraje, gdzie za sam wygląd dostaniesz kawał ziemi pod gospodarstwo i kredyt na kupno setki krów

Będziesz "najemnym robolem na swoim"


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
11-06-2023 15:54 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście
>Powiedz co ci ukradłem, a w 15 minut oddam dziesięciokroć
>Lub napisz swój prawdziwy adres a wtedy sąd wymusi na mnie zwrot twojej własności

On ma żolte papiery. Nie jest możliwe żeby ktoś pomawiał o kradzież neo boją c się konsekwencji
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>On ma żolte papiery. Nie jest możliwe żeby ktoś pomawiał o kradzież neo boją c się konsekwencji

To też mówię o kulturze strachu i konieczności przyznawania, że Wam się należy, którą może przerwać publicznie jawna księga kapitału związujaca każdy ściśle określony przedmiot własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Walczycie z ideą jawnego kapitału bo czujecie w kościach, kimkolwiek jesteście w realu, że biedota przestanie się Was bać i stracicie nad nią kontrolę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>On ma żolte papiery. Nie jest możliwe żeby ktoś pomawiał o kradzież neo boją c się konsekwencji
>To też mówię o kulturze strachu i

Pomawiasz mnie o kradzież.
Nazwałeś bandyta
Pomawaiasz o prowadzenie biznesu który jest nie morlany i szkodzi ludziom
Chciałeś wyłudzić informacje co posiadam
Groziłes mi innymi ludźmi.

Do czego się posuniewz gnoju jeszcze.

Ja już nie pytam co to tajna i nie opodatkowana własność.



Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem ukrywającym się od nickiem Hamerlik Konopka

Uważajcie to niebezpieczny człowiek.

To były windykator.
Może was szantażować i grozić.
Nie boi się pomawiac szkalować.

Jest groźny!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nazwałeś

Może byś się przestawił i napisał z czego żyjesz anonimowy użytkowniku internetu?

Nikt oprócz twoich kolesi w biznesach nie wie kim jesteś w realu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Nazwałeś
>Może byś się przestawił i napisał z czego żyjesz anonimowy użytkowniku internetu?
>Nikt oprócz twoich kolesi w biznesach nie wie kim jesteś w realu.

Gnoju o nicku Hamerlik Konopka. Powiedz pod imieniem i nazwiskiem do kogoś bandyto
Bo się śmieciu boisz czy tylko do mnie miałeś odwagę?

Tylko mnie gnoju milaes odwagę przezywać. Ale dobrze że się śmieciu boisz. Nie mówi się do ludzi bandyto kłamliwa gnido.

Twoja córka o tym wie bo prstrzega norm społecznych które agresywny chamie łamiesz tu na tym forum.

Wiedzą to też znajomi towi.

Natomiast ty pomaisz mnie i prowadzenie biznesu który szkodzi ludziom.

I ma tyle gnoju ci odwagi starczyło. Kłamac kłamać i kłamac.

Hamerlik Konopka .

To chory psychicznie człowiek które może wam wmawiać że coś ukradliscie.

Uważajcie na niego .
szarley (54913 punktów)
>To też mówię o kulturze strachu i konieczności przyznawania, że Wam się należy,

Czegoś się boisz?
Tak, boisz się w gospodzie w Godowie górnikom w oczy powiedzieć, że pracują w strefie komfortu
Boisz się policjantowi w Berlinie powiedzieć co o nim myślisz

Na obcojęzycznym, niszowym forum, pod anonimowym nickiem nie boisz się rzucać gównem i nazywać innych złodziejami

>Walczycie z ideą jawnego kapitału
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

Mnie totalnie wisi jawność kapitału. Ty napisałeś, że jest ci zbędna
Cytat?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mnie totalnie wisi jawność kapitału.

Jak przewalcze wraz z innymi, którzy zechcą mnie naśladowac, wszystkich obrońców tajemnicy kapitału wtedy powstanie grunt pod publicznie jawna księgę kapitału.

Cieszy mnie fakt, że wycofujesz się publicznie z obrony tajemnicy mienia, bo to osłabia obrońców tajemnic.

Więcej takich publicznych aktów i fundamentaliści tajemnicy kapitału zrobią się tak słabi, że zamilkną i zaakceptują nową rzeczywistość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 17:23 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Górnik pracuje w strefie komfortu?

>>Mnie totalnie wisi jawność kapitału.
>Jak przewalcze wraz z innymi, którzy zechcą mnie naśladowac, wszystkich obrońców tajemnicy kapitału wtedy powstanie grunt pod publicznie jawna księgę kapitału.

1 Rozumiesz prosty komunikat?

WISI MI JAWNOŚĆ KAPITAŁU

TY udowadniasz, że ta jawność jest też dla ciebie nieistotna
TY użalasz się nad Sonią, że zażądano od niej jawności

2 Wisi mi, to znaczy, że nie będę ci w tym przeszkadzał
Chcesz, żebym cię poparł?
2.1 Przeproś za zniesławienia
2.2 Ujawnij swoją finansową historię
2.3 Pisz po polsku
2.4 Odpowiedz na pytania o wybór pracy i wybór mieszkania
2.5 Odnieś się do przykładu oponiarza

Przekonaj argumemntoma, to cię poprę

>Cieszy mnie fakt, że wycofujesz się publicznie z obrony tajemnicy mienia,
Z niczego się nie wycofuję, jutro znów napiszesz, że jestem obrońcą tajemnicy. To jest mój "pogląd" który TY wymyśliłeś i jutro znów mi go wymyślisz



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
11-06-2023 17:33 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Z niczego się nie wycofuję, jutro znów napiszesz, że jestem obrońcą tajemnicy. To jest mój "pogląd" który TY wymyśliłeś i jutro znów mi go wymyślisz



Możliwe że ten chory człowiek nie kontroluje co pisze.
Tyle że kiedyś pisał że nie mówi do innych bo się boi że go z mieszkania eksmitują.

Czyli jest świadom że ludzie na jego agresję i kłamstwa będą reagować.
Co nie jest dziwne. Gdyby komuś zarzucił kradzież.

Tu jednak dla tego chama puściły granice.

Kiedyś tu była moderacja. I ta moderacja nie dopuściła by tego gnoja żeby się tak rozbestwil.

Agnosiewicz....qrwa krytyka węgla ci przeszkadzał albo inne pierdoły za które ban łapało ludzi

Zostawiłeś taki chlew. W swoim otoczeniu też dopuszcass takie coś . Czy wzorem Hamerlika jesteście inni gdy obok są ludziem

Bo ta menda Hamerlik zamyka swoją gebe dopiero gdy są ludzie którym patrzy a woczy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Agnosiewicz....qrwa krytyka węgla ci przeszkadzał albo inne pierdoły za które ban łapało ludzi
>Zostawiłeś taki chlew.

Szczera, nieudawana krytyka kapitalizmu Ci przeszkadza?
Bo ma być dobry a nie zły?

Jeśli prymitywny kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest zły to także wszyscy jego fundamentaliści są złymi ludźmi.

Nie wolno zła nazywać dobrem.
Jeśli będzie zło określał dobrem, zło będzie ciągle panować na świecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 18:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Agnosiewicz....qrwa krytyka węgla ci przeszkadzał albo inne pierdoły za które ban łapało ludzi
>>Zostawiłeś taki chlew.
>Szczera, nieudawana krytyka kapitalizmu Ci przeszkadza?
>Bo ma być dobry a nie zły?
>Jeśli prymitywny kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest zły to także wszyscy jego fundamentaliści są złymi ludźmi.
>Nie wolno zła nazywać dobrem.
>Jeśli będzie zło określał dobrem, zło będzie ciągle panować na świecie.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Gnoju powiedz z . Imienia o nazwiska i bandyto do kogoś.
Gnoju powiedz do kogoś że kradnie pod nazwiskiem i imieniem.

Gnojku powiedz że komuś ze prowadzi biznes szkodliwy morlanie.

Śmieciu pracujesz u kogoś takiego? Bo ja śmieciu nigdy bym nie robił u kogoś kto prowadzi niemoralny biznes.

A ty śmieciu robisz tam gdzie jest tajna i nie opodatkowana własnośc. Która jest szkodliwa moralnie?
Powiedziłes mu to co mi śmieciu?

Czy tchórzliwy gnoju w internecie jestes odważny. Lajzo. Tak cię ludzie nazywali dlatego chowasz się w internecie.?
Chowasz się za żółtymi papierami.

Gnoju zrobiłeś chlew z tego miejsca pisząc z ukrycia bo boisz się ludzi



Jest tam ktoś koło ciebie gnoju?

Powiedz mu to.

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedz mu to.

Dobrze teraz trochę wyluzujmy, bo to się za daleko posuwa.

W gruncie rzeczy chodzi o wyjawienie i opodatkowane kapitału na rzecz osób bez mienia, zwolnienie biedoty z podatków od pracy i konsumpcji oraz o uwolnienie pieniądza od lichwy.

Wszystko to powinno być wpierw sprawdzone eksperymentalnie w małych grupach w publicznie jawnych eksperymentach społeczno-ekonomicznych.

Niczego nie chcę Wam zniszczyć ani zabrać więc nie zachowuj się histerycznie.

Rozmawiamy o przyszłości i określamy co jest złe i co dobre. Nie jesteś w tej rozmowie najważniejszy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 21:28 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Powiedz mu to.
>Dobrze teraz trochę wyluzujmy, bo to się za daleko posuwa.

Nazwanie mnie bandyta. Przypisanie mi kradzieży. Biznesu który jest nie morlany i szkodzi innym ludziom . Po tym jak chciałeś wyłudzić informacje co posiadam i groźbach piszesz żeby wyluzować?

I co jeszcze? Nazwanie cię gnojem i śmieciem to najmniej na co zasłużyłeś.
A jak się śmieciu jeszce dalej posuniesz to zapewne uslyszysz spierdlaj.

Pracujesz w firmie opartej o.tajna i nie opodatkowana własnośc która jest nie moraln i szkodzi innym ludziom?

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

Nie wiem gnoju na czym się zatrzymasz ale brniesz bez opamiętania..

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gnoju ...
>Gnoju ...
>Gnojku
>Śmieciu ...
>A ty śmieciu ...
>Powiedziłes mu to co mi śmieciu?
>Czy tchórzliwy gnoju ... Lajzo.
>Chowasz się za żółtymi papierami.
>Gnoju zrobiłeś chlew z tego miejsca

Lepiej spójrz dobrze i zastanów się kto tu robi chlew.

Mam prawo do własnych ocen i do własnego pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

Swoją ślepą agresją nie pozbawisz mnie tego prawa.

Piszesz w furii i w stanie nienawiści do mnie a do tego uznajesz, że należy mnie zbanować. Kto tu powinien mieć żółte papiery? Ja czy Ty?

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 07:04 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Mam prawo do własnych ocen i do własnego pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

Ocen? Plucie w internecie gnoju bo się boisz eksmisji za takie plucie .
Jesteś chory psychicznie.
Kradzież? Jesteś pojebany. Niw mogę cię eksmitować ale gnojem za pomowinie o kradzież nazwqc spokojnie mogę

Gnojem jakimi chorym psychicznie człowiekim który ma żółte papiery.





Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TY użalasz się nad Sonią, że zażądano od niej jawności

Nie, zwracam uwagę na TOTALNĄ ASYMETRIĘ wiedzy i wpływów ludzi, którzy zawierają ze sobą rzekomo symetryczne umowy, dające im mniej więcej to samo, przez co rzekomo sprawiedliwe staje się stosowanie przemocy w działalności gospodarczej, gdy ktoś podpisanych kwitów nie wykona.

Sam fakt, że treści umów są konstruowane w waszym systemie stosunków społecznych PRAKTYCZNUE ZAWSZE jednostronnie pokazuje jak bardzo wasz system jest fałszywy.

Wszystkie podstawy waszego systemu, o których naucza się w waszych państwowych szkołach ekonomicznych są fałszywe. W rzeczywistości w gospodarce toczy się brutalna gra oparta na groźbach i przemocy, której wynikiem ma być przekazanie właścicielom koncernów nieskończonej władzy i pozbawienie zwykłych ludzi wszelkich wpływów na własną rzeczywistość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 19:33 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że górnik pracuje w strefie komfortu
Ile lat mam czekać, aż odniesiesz się do tej TWOJEJ bredni?
Napisałeś, że rolnik żyje ze wzrostu wartości ziemi a nie z pracy
Ile lat mam czekać, aż odniesiesz się do tej TWOJEJ bredni?
Napisałeś o dotacjach, które biorę do swoich "posiadłości"
Ile lat czekać?
Nazwałeś mnie złodziejem, co ci ukradłem, pochwalco kradzieży i zabijania ludzi

ILE LAT CZEKAĆ na odpowiedź na proste pytania?
Jak długo jeszcze, korzystając z anonimowości w necie będziesz rzucał gównem w ludzi?

Nie wiesz z czego żyję, więc zmyślasz mi lichwę
Nie wiem z czego żyje twoja samka. Diluje narkotyki w szkołach
Tak?

Pytałem, z czego żyje twoja matka. Utrzymuje się z pracy innych ciesząc się posiadłościami w Lądku
Nie odniosłeś się do tego.

Pytałem, czy dziadunio któremu ukradziono rower i poszedł na policję jest wg ciebie bandytą, bo domaga się egzekwowania swojego mienia?

Ile lat mam czekać na odpowiedź?

Rozumiesz prosty komunikat?
WISI MI JAWNOŚĆ KAPITAŁU

TY udowadniasz, że ta jawność jest też dla ciebie nieistotna
TY użalasz się nad Sonią, że zażądano od niej jawności
Cytat?
Ile lat pytać?

2 Wisi mi, to znaczy, że nie będę ci w tym przeszkadzał
Chcesz, żebym cię poparł?
2.1 Przeproś za zniesławienia
2.2 Ujawnij swoją finansową historię
2.3 Pisz po polsku
2.4 Odpowiedz na pytania o wybór pracy i wybór mieszkania
2.5 Odnieś się do przykładu oponiarza

Przekonaj argumemntoma, to cię poprę

>Cieszy mnie fakt, że wycofujesz się publicznie z obrony tajemnicy mienia,
Z niczego się nie wycofuję, jutro znów napiszesz, że jestem obrońcą tajemnicy. To jest mój "pogląd" który TY wymyśliłeś i jutro znów mi go wymyślisz

Wiele lat pracowałem w spółdzielczych strukturach, gdzie wszystko była jawne

Co o tym napisałeś kundlu ? Że jestem zwolennikiem tajemnic
Kłamiesz, ale schowany za nickiem
W oczy nie powiesz

>>TY użalasz się nad Sonią, że zażądano od niej jawności
>Nie, zwracam uwagę na TOTALNĄ ASYMETRIĘ wiedzy

Jesteś pono zwolennikiem jawności
Oni też
O co ci chodzi?

Sonia musi najmować mieszkanie w Berlinie?
Ma pecha, że ma "tatusia" który zalegał z alimentoma i dziecko nie skończyło we Wrocławiu medycyny. Lekarz w Polsce nieźle żyje. Ma pecha, że tatuś woli ją naciągać na podróże do Peru zamiast jej kupić dom czy mieszkanie w Lądku, skoro sam zarabia kokosy.

Taki "tatuś" sam syn kundla, jak kundel dziecko traktuje

>Sam fakt, że treści umów są konstruowane w waszym systemie
Sonia się puszcza z psami za kasę
Też poradzę zmyślać

>Wszystkie podstawy waszego systemu,
Sonia się puszcza z psami za kasę
Też poradzę zmyślać

Jutro napiszesz, że jestem zwolennikiem tajemnicy mienia, przecząc temu co napisałeś dzisiaj

Bredzisz, że za kawalerkę Sonia płaci tyle co ty za luksiurny apartament
Sprostujesz to kłamstwo?

Pipcys o moralności, ty moralna rzygowino bez honoru

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie wiesz z czego żyję, więc zmyślasz mi lichwę

Nie wiem z czego ani gdzie żyjesz.
Podobnie jak nic nie wiem o farmerze.
Buduje się tylko pewne przypuszczenia na podstawie waszych ocen, poglądów i dążeń, które tu wyrażacie.

Oczywiście byłoby łatwiej gdybyście się przedstawili.

Nigdy nie uwierzę, że jesteś górnikiem kopiącym kopalinę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 21:48 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że górnik pracuje w strefie komfortu
Ile lat mam czekać, aż odniesiesz się do tej TWOJEJ bredni?
Napisałeś, że rolnik żyje ze wzrostu wartości ziemi a nie z pracy
Ile lat mam czekać, aż odniesiesz się do tej TWOJEJ bredni?
Napisałeś o dotacjach, które biorę do swoich "posiadłości"
Ile lat czekać?
Nazwałeś mnie złodziejem, co ci ukradłem, pochwalco kradzieży i zabijania ludzi

ILE LAT CZEKAĆ na odpowiedź na proste pytania?
Jak długo jeszcze, korzystając z anonimowości w necie będziesz rzucał gównem w ludzi?

>>Nie wiesz z czego żyję, więc zmyślasz mi lichwę
>Nie wiem z czego ani gdzie żyjesz.
Nie wiem z czego żyje twoja córka
Kurwi się z psami za kasę
Nie wiem z czego żyje twoja żona
Diluje narkotyki w podstawówkach

Twoja logika.
Z czego żyje twoja matka? Inni na nią pracują. Ma posiadłości w Lądku
Ucieczka

Nie napiszę ci gdzie mieszkam, bo mnie okradniesz. "nie uznasz mojej własności"
Zapraszałeś mnie do Berlina na kawę, na rozmowę
Wiesz dlaczego nie przyjmę zaproszenia?
Bo nie gwarantujesz, że uznasz własność mojego zegarka

>Oczywiście byłoby łatwiej gdybyście się przedstawili.
Znasz moje nazwisko
Przypomnę je, jeśli zadeklarujesz że sprostujesz kłamstwa

>Nigdy nie uwierzę, że jesteś górnikiem kopiącym kopalinę.

To po co mam się przedstawiać, skoro i tak zmyślisz sobie szarleya?
Nie jestem górnikiem, ale pracowałem wiele lat w kopalniach. Zaczynałem jako ładowacz na Kazimierzu - Juliuszu w Sosnowcu
Skończyłem jako ekspert ILO
PRACĄ !!!!!! Idioto i LENIU
PRACĄ, leniwy ciulu synu ciula

I tak zmyślisz sobie szarleya?
I tak "nigdy nie uwierzysz" bo każdy kto kwestionuje twoje postulaty mordowania ludzi ma kamienice PRACĄ doszedłem do tego. Pracowałeś kiedyś?

>Dobrze teraz trochę wyluzujmy, bo to się za daleko posuwa.
Tak, za daleko posuwa się twoje rzucanie gównem

Co mam ci napisać? i tak wymyślisz szarleya
Nazwałeś mnie złodziejem, psi chuju
Twoją matkę mogę nazwać kurwą?
Nie wiem z czego żyje, wiem z czego żyje suka - Sonia Daje kundlom, bo tatuś nie dał kasy na szkoły

TWOJA LOGIKA !!!!!!



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TWOJA LOGIKA !!!!!!

Jeszcze raz odwołuję się do rozsądku.

Kłócimy się o hajs i posiadłości ale nie możemy przy tym dostać amoku.

Gdzieś tam na szczycie tego konfliktu musi górować racjonalizm.

Nie niszczymy tylko poprawiamy.

Za każdym razem gdy zrobi się zbyt histerycznie i agresywnie, cofamy się o dwa kroki.

Nie interesuje mnie rewolucja a jedynie ewolucja. Muszę czekać aż dojrzejecie do pewnych myśli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 22:14 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
amoku.
>Gdzieś tam na szczycie tego konfliktu musi górować racjonalizm.

Załóż sobie pasożycie swoje forum i tam obrazaj ludzi którzy będa z tobą dyskutować.
A ty za to że nie zgadzają się z tobą to im kradzież przyliszesz.

Bo ty pasożycie nie uznajesz reguł tego forum tylko wykorzystujesz ta platformę do pomówień i obrażania rozmówców.

Nigdy w życiu bym na to.forum nie wszedł gdybyś był od początku taki. Zrobiłeś chlew z tego miejsca. Ale nie tylko ty.

Jesteś zakałą tego miejsca.

Forum dyskusyjne i wymianę myśli zaminiles na mordowanie a poddawanie tego co piszesz krytyce i użytkowników obrażasz na wszelkie możliwe sposoby.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bo ty pasożycie nie uznajesz reguł tego forum tylko wykorzystujesz ta platformę do pomówień i obrażania rozmówców.

Nie uznaję norm waszej prymitywnej, odzwierzęcej i pasożytniczej kultury. Wasze "prawo" jawi mi się jako prawo dżungli.

Nie obrażam tu Ciebie ani szarleya tylko wyrażam pogardę dla tego co w waszych głowach jawi się jako prawdziwe, dobre sprawiedliwe.

Jak już pisałem nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
11-06-2023 22:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Bo ty pasożycie nie uznajesz reguł tego forum tylko wykorzystujesz ta platformę do pomówień i obrażania rozmówców.
>Nie uznaję norm waszej prymitywnej, odzwierzęcej i pasożytniczej kultury. Wasze "prawo" jawi mi się jako prawo dżungli.
>Nie obrażam tu Ciebie ani szarleya tylko wyrażam pogardę dla tego co w waszych głowach jawi się jako prawdziwe, dobre sprawiedliwe.
>Jak już pisałem nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.
>

Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

Nie wiem gnoju na czym się zatrzymasz ale brniesz bez opamiętania..

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.

Kradzież chory psychicznie człowieku? Lecz się .

Załóż sobie pasożycie swoje forum. Albo gnoju idź jutro w swojej pracy opartej na tajnej i nie opodatkowanej własności która jest nie moralna powiedz komus z jedst bandyta

Śmieciu z internetu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chory psychicznie człowieku

Nie jestem chory na umyśle tylko w moim umyśle operują inne emocje niż w twoim. Nie jesteśmy już ludźmi tej samej kultury.

Uspokój się trochę, bo to jest bez sensu. Celowo się nakrecasz i to prowadzi do wariactwa.

Nie prowadzimy rozmów szalonych tylko racjonalne.

Nie czuj się moimi ocenami tak dotknięty.
Niedawno byłem dla Was tylko śmiesznym człowiekiem. Dlaczego dalej się nie śmiejesz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)

>Uspokój się trochę, bo to jest bez sensu. Celowo się nakrecasz i to prowadzi do wariactwa.

Nie pyskuj chory psychicznie typie. Idź do lekarza po leki.

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.

Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.


UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie pyskuj chory psychicznie typie. Idź do lekarza po leki.

A Ty się nie krępuj i nie ograniczaj.
Pyskuj sobie tu do woli.
W końcu Ty tu rządzisz i to wszystko istnieje tylko po to, żeby Ci zrobić dobrze, więc bądź chamem tak jak lubisz.

Ale nie dziw się, że chcę ograniczyć kontrolę i wpływy ludzi takich jak Ty.

Ty tu tylko trochę odkrywasz maskę.

W rzeczywistości wielkie chamstwo rządzi światem, które tylko udaje sympatycznych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 07:07 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie pyskuj chory psychicznie typie. Idź do lekarza po leki.
>A Ty się nie krępuj i nie ograniczaj.
>Pyskuj sobie tu do woli.

Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.


>W rzeczywistości wielkie chamstwo rządzi światem, które tylko udaje sympatycznych ludzi.

W rzeczywistości gnoju każdy w tym ja ma prawo odpwoiedzic na atak z twojej strony.
A że gnoju w internecie przykozaczyłes to masz to na co zasłużyłeś.

Gdybyś zrobił to w realu to jak sam pisałeś bal byś się eksmisji.
Dlatego nie nazwiesz nikogo bandyta nie przyliszesz mu kradzieży bo boisz się konsekwencji.
12-06-2023 06:44 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>TWOJA LOGIKA !!!!!!
>Jeszcze raz odwołuję się do rozsądku.

Twój rozsądek:
Napisałeś, że górnik pracuje w strefie komfortu
Ile lat mam czekać, aż odniesiesz się do tej TWOJEJ bredni?
Napisałeś, że rolnik żyje ze wzrostu wartości ziemi a nie z pracy
Ile lat mam czekać, aż odniesiesz się do tej TWOJEJ bredni?
Napisałeś o dotacjach, które biorę do swoich "posiadłości"
Ile lat czekać?
Nazwałeś mnie złodziejem, co ci ukradłem, pochwalco kradzieży i zabijania ludzi

ILE LAT CZEKAĆ na odpowiedź na proste pytania?
Jak długo jeszcze, korzystając z anonimowości w necie będziesz rzucał gównem w ludzi?

>>Nie wiesz z czego żyję, więc zmyślasz mi lichwę
>Nie wiem z czego ani gdzie żyjesz.
Nie wiem z czego żyje twoja córka
Kurwi się z psami za kasę
Nie wiem z czego żyje twoja żona
Diluje narkotyki w podstawówkach

Twoja logika.
Z czego żyje twoja matka? Inni na nią pracują. Ma posiadłości w Lądku
Ucieczka

Nie napiszę ci gdzie mieszkam, bo mnie okradniesz. "nie uznasz mojej własności"
Zapraszałeś mnie do Berlina na kawę, na rozmowę
Wiesz dlaczego nie przyjmę zaproszenia?
Bo nie gwarantujesz, że uznasz własność mojego zegarka

>Oczywiście byłoby łatwiej gdybyście się przedstawili.
Znasz moje nazwisko
Przypomnę je, jeśli zadeklarujesz że sprostujesz kłamstwa

>Nigdy nie uwierzę, że jesteś górnikiem kopiącym kopalinę.

To po co mam się przedstawiać, skoro i tak zmyślisz sobie szarleya?
Nie jestem górnikiem, ale pracowałem wiele lat w kopalniach. Zaczynałem jako ładowacz na Kazimierzu - Juliuszu w Sosnowcu
Skończyłem jako ekspert ILO
PRACĄ !!!!!! Idioto i LENIU
PRACĄ, leniwy ciulu synu ciula

I tak zmyślisz sobie szarleya?
I tak "nigdy nie uwierzysz" bo każdy kto kwestionuje twoje postulaty mordowania ludzi ma kamienice PRACĄ doszedłem do tego. Pracowałeś kiedyś?

>Dobrze teraz trochę wyluzujmy, bo to się za daleko posuwa.
Tak, za daleko posuwa się twoje rzucanie gównem

Co mam ci napisać? i tak wymyślisz szarleya
Nazwałeś mnie złodziejem, psi chuju
Twoją matkę mogę nazwać kurwą?
Nie wiem z czego żyje, wiem z czego żyje suka - Sonia Daje kundlom, bo tatuś nie dał kasy na szkoły

TWOJA LOGIKA !!!!!!

>Kłócimy się o hajs
Nie kłócimy się o hajs. Już ci to pisałem. Nic mi do twojego hajsu

>i posiadłości
Nic mi do twoich posiadłości

>ale nie możemy przy tym dostać amoku.
Zacznij od siebie. Skończ kłamać i rzucać gównem. Czytaj, co się do ciebie pisze.

>Za każdym razem gdy zrobi się zbyt histerycznie i agresywnie, cofamy się o dwa kroki.
Skończ rzucać gównem, zaprzestań histerycznego nazywania mnie "panem wsi", skończ agresywne kłamstwa


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie wiem z czego żyje twoja córka
>Kurwi się z psami za kasę
>Nie wiem z czego żyje twoja żona
>Diluje narkotyki w podstawówkach

Czy nie możesz ograniczyć się do nas w tym chamstwie?

Musisz wciągać w to moją rodzinę, pracodawcę, znajomych i kogo tam jeszcze?

Narzekaliacie na komunistyczne służby specjalne, że robią syf a zobacz jaki syf sam robisz?
Do czego się jeszcze posuniesz, żeby nade mną zwyciężyć i zdominować mnie?

Mam prawo do własnych poglądów i ocen a także iść własną drogą.

Nie muszę jak chcecie za telewizorem powtarzać, że wszystko jest dobrze i wszystko Wam się należy. Mogę twierdzić coś przeciwnego a Ty przy tym masz zostawić moja rodzinę w spokoju.

Mojej rodziny tu nie ma.
To są moje poglądy.
Nie używaj innych ludzi do tego, żeby narzucić mi i innym wasz podły system społeczny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)

>Mam prawo do własnych poglądów i ocen a także iść własną drogą.
>Nie muszę jak chcecie za telewizorem powtarzać, że wszystko jest dobrze i wszystko Wam się należy. Mogę twierdzić coś przeciwnego a Ty przy tym masz zostawić moja rodzinę w spokoju.

W internecie. Bo jak sam napisales boisz się eksmisji.
Dlatego gnoju piszesz że jestem złodziejem.
Ja mam zachować spokój a ty gnoju przed innymi zamykasz ten parchaty pysk bo się boisz konsekwencji.

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.

Nazwij złodziejem gnoju kogoś że swojego otoczenia. Ty chory psycholu.

Nazwanie ciebie gnojem to najmniej co można zrobić.

Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nazwij złodziejem gnoju kogoś że swojego otoczenia. Ty chory psycholu.

To nie było i nie jest skierowane indywidualnie do Ciebie.

Nazwałem wasz system społeczny zorganizowanym złodziejstwem i każdego fundamentalistę tego systemu złodziejem.

Jesteś tylko jednym z milionów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Nazwij złodziejem gnoju kogoś że swojego otoczenia. Ty chory psycholu.
>To nie było i nie jest skierowane indywidualnie do Ciebie.
>Nazwałem wasz system społeczny zorganizowanym złodziejstwem i każdego fundamentalistę tego systemu złodziejem.
>Jesteś tylko jednym z milionów.

Napisałeś to do mnie. Napisles. że jestem bandyta.

Qrwa wiesz co to bandyta?

rzeczownik, rodzaj męskoosobowy

(1.1) człowiek dopuszczający się ciężkich przestępstw, w tym napadów i morderstw

Ty chory psychicznie typie

Mnie śmieciu nazwałeś bandytą . Mnie. Bosz się gnoju eksmisji za swoje słowa ale w internecie kozaczysz.



Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nazwałem wasz system społeczny zorganizowanym złodziejstwem i każdego fundamentalistę tego systemu złodziejem.
>>Jesteś tylko jednym z milionów.
>Napisałeś to do mnie. Napisles. że jestem bandyta.

Tak, tak, potrzebujesz tej narracji, żeby mieć usprawiedliwienie dla swojej agresji, bo gdy mówimy o czymś ogólnie, twój poziom agresji staje się irracjonalny, więc będziesz w kółko powtarzał, że chodziło mi i chodzi mi tylko o Ciebie, pomimo, że jesteś tylko anonimowym użytkownikiem internetu bez żadnej tożsamości.

>Qrwa wiesz co to bandyta?

Wiem, to ktoś, kto bogaci się na zniszczeniu innych ludzi. Użyłem tego określenia w pełni świadomie i w pełni je podtrzymuję. Nie cofam się w tym oskarżeniu waszego podłego systemu kapitalistycznego i wszystkich ludzi, którzy go tworzą ani o pół kroku. Wprost przeciwnie, będę wykonywał w tym następne kroki aż wasz podły system zacznie się trząść w posadach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 08:15 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Nazwałem wasz system społeczny zorganizowanym złodziejstwem i każdego fundamentalistę tego systemu złodziejem.
>>>Jesteś tylko jednym z milionów.
>>Napisałeś to do mnie. Napisles. że jestem bandyta.
>Tak, tak, potrzebujesz tej narracji, żeby mieć usprawiedliwienie dla swojej agresji, bo gdy mówimy o czymś ogólnie, twój poziom agresji staje się irracjonalny, więc będziesz w kółko powtarzał, że chodziło mi i chodzi mi tylko o Ciebie, pomimo, że jesteś tylko anonimowym użytkownikiem internetu bez żadnej tożsamości.

Sprawdzasz gnoju w internecie jak ludzie reagują bo boisz się eksmisji za swoje słowa.
Do twojego pustego łba dochodzi tylko twój chamski język

To ty chamie mnie tu obrażasz od początku za co mnie juz przeraszałes.
Ale ty gnoju ienreagujesz już na przestań proszę.

Taki gnój jak ty reaguje na eksmisję jkansam napsial .
I widzę że reagujewz gnoju na chamstwo jakie tylko rozumiesz.



>>Qrwa wiesz co to bandyta?
>Wiem, to ktoś, kto bogaci się na zniszczeniu innych ludzi. Użyłem tego określenia w pełni świadomie i w pełni je podtrzymuję. Nie cofam się w tym oskarżeniu waszego podłego systemu kapitalistycznego i wszystkich ludzi, którzy go tworzą ani o pół kroku. Wprost przeciwnie, będę wykonywał w tym następne kroki aż wasz podły system zacznie się trząść w posadach.

Nie gnoju. Bandyta to.
człowiek dopuszczający się ciężkich przestępstw, w tym napadów i morderstw

Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.

Napisałem, że uznam tylko taką własność, której przedmiot własności i właściciel jako osoba fizyczna z nazwiskiem i adresem zamieszkania, zostaną podane do publicznej wiadomości.

Napisałem także, że będę wszystkich przekonywał, żeby nie uznali tajnej i nieopodakowanej własności, bo ta jest niemoralna, antyspołeczna i szkodliwa.

Wszystko to podtrzymuję z całą mocą swoich postanowień bycia lepszym i moralnym człowiekiem. Twoje fałszywe interpretacje moich dążeń i piana na ustach moich postanowień nie zmienią.

Nie boję się ani Ciebie, ani waszego państwa.

To ja jestem po dobrej stornie w Ty w złości próbujesz chronić swoje nieczyste interesy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 09:05 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
>Napisałem, że uznam tylko taką własność, nieczys

Kłamiesz. To twoja próba wyłudzenia i groźny

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę


Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
12-06-2023 09:14 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>To ja jestem po dobrej stornie w Ty w złości próbujesz chronić swoje nieczyste interesy.

Kiedy twoja żona sprzedaje wasze dzieci pedofilom i diluje narkotyki to jest to "czysty" interes?

Socjopato, skoro ty możesz wymyślać innym niemoralne interesy, to wolno je też wymyślać twojej żonie. Nikt nie wie z czego się utrzymuje


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Socjopato, skoro ty możesz wymyślać

Nie bądź głupi.

Jeśli przyznam, że wszystko jest super i wszystko Wam się należy, to co tu zmieniać?

Tylko na to czekasz a wtedy Ty leżysz sobie pod gursza, popijasz kawkę, piszesz ludziom w necie pod pseudonimem jak żyć a ja nie opuszczam fabryki od świtu do nocy.

Sądzisz, że nie rozumiem o co tu toczy się ta pełna agresji i chamstwa gra?

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie bądź głupi.
Doceń, że próbuje.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie bądź głupi.
>Doceń, że próbuje.
>
cr


Nie mogę zgodzić się z Tobą w żadnej sprawie, bo jeśli to zrobię zostaniesz zaatakowana a tu się zrobiło dość agresywnie.

Chłopcy poczuli się w prawie i nie odpuszczą.

Obrońcy "dobrych" zasad społecznych wg ich ukierunkowanej złością psyche, choć rzeczywistości obrońcy swoich posiadłości i swojego hajsu oraz dobrego życia przy nic nie robieniu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 18:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>choć rzeczywistości obrońcy swoich posiadłości i swojego hajsu

W opozycji do "Hamerlika - Konopki" który swoją własność rozdał ubogim jak św. Aleksy

Ujawnij numer konta i hasła.
Nie? Obrońco swojego hajsu

Różnica w tym, że na swoje pieniądze pracowałem, ty wysyłasz dzieci do burdeli

>oraz dobrego życia przy nic nie robieniu.
To o twojej mamusi
Ja pracuję
Twoja żona też, choć pewnie w burdelu, proponując seks ze swoimi dziećmi
"Mam prawo do swoich poglądów i swojej prawdy napisał "Hamerlik - Konopka"

Widziałem fotki Soni na fB. Makijaż zdradza wykonywany zawód
Cóż, żadna praca nie hańbi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Różnica w tym, że na swoje pieniądze pracowałem

Problem w tym, że wszystkie swoje posiadłości i hajs zdobyłeś w warunkach tajemnicy kapitału, manipulacji ludzkimi psyche, w warunkach powszechnych gróźb i przemocy w działalności gospodarczej.

Mówiąc krótko zdobyłeś wszystko nieuczciwe.

Kiedy teraz próbuję przywrócić elementarną sprawiedliwość żądaniem publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą dostajecie amoku, bo wyczuwacie intuicyjnie, że hajs zamiast na wasz komfort, na waszą przestrzeń życiową, na wasze zdrowie i rozwój, na waszą dominację nad innymi ludźmi popłynie na zakup własnych mieszkan przez najemnych roboli, którzy zyskując swój azyl, swoje minimum niezależności, swoją podstawę bezpieczeństwa nie zechcą już dla Was zmywać podłóg za 5 zł i zażądają 10 zł.

A Ty miałeś już zamiar leżeć sobie w ogrodzie, czytać sobie ciekawe książki, podjadać owoce cudzej pracy i w spokoju się relaksować, nie myśląc o kurach tłoczących się w kurniku bez okien na świat.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 19:31 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Mówiąc krótko zdobyłeś wszystko nieuczciwe.

UDOWODNIJ psi chuju

Ta k***a, która cię urodziła swoje posiadłości pozyskała w innych warunkach?

Nie dość że k***a to nieuczciwa

A myślałem, że k***y są uczciwe


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Mówiąc krótko zdobyłeś wszystko nieuczciwe.
>UDOWODNIJ psi chuju

Miałaby miec moralność. A do jego pustego chamskiego łba dociera tylko groźba eksmisji jak sam napisał.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>do jego pustego chamskiego łba dociera tylko groźba eksmisji jak sam napisał.

O tym tu właśnie piszę, że motorem waszego podłego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności są groźby przemocy w działalności gospodarczej i strach przed tym, że jutro nie będzie co do garnka włożyć.

To jest właśnie źródło waszego kapitalizmu.

I Ty tą twoją MAŁĄ próbą kolejnej manipulacji emocjonalnej kolejny raz to potwierdzasz.

To o czym uczucie na uczelniach, że ludzie swobodnie umawiają się, że panuje powszechna wolność wyboru, to są czyste bzdury.

Wasz kapitalizm jest dobrze zamaskowany, dlatego koniecznie potrzebujecie tajemnicy kapitału, żeby się nie okazało jak wasz system jest mocno zepsuty i zdemoralizowany.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 20:07 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>do jego pustego chamskiego łba dociera tylko groźba eksmisji jak sam napisał.
>O tym tu właśnie piszę, że motorem waszego podłego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności są groźby przemocy w działalności gospodarczej i strach przed tym, że jutro nie będzie co do garnka włożyć.
>To jest właśnie źródło waszego kapitalizmu

Dlatego gnoju mnie obrazasz?

Widzisz śmieciu. Ty piszesz jasno. Nie mówisz ludziom w twoim otoczeniu bo się boisz eksmisji
A mnie się nie boisz. Bo to nie mój kultura tylko twoja śmieciu.

Ty rozumiesz tylko przemoc.

Ty nie nie rozumiesz proszę przestań. Proszę nie rób tak. Nie kłam . Nie pomawiaj.

Przez lata tak pisałem do ciebie. Ale skoro nie. To widzę że do twojego pustego łba dociera tylko twój język.

Gnoju śmieciu pajacu chory kretynie. O tak dopiero wtedy coś tam coś tam reagujewz

Ale.....na przestań ? Oh nie.

To twoja kultura przygłupie. Rownie dobrze możesz do kundli przyrównać.
No ale to jak zwykle w internecie.



Ludzie nie piszą do siebie kundlu że strachu ludzie tak nie robią bonsai wychowani.
Kiedy ostatni raz słyszałeś kundlu w swoim otoczeniu?

Aż tak się się tam wszyscy boicie kretynie ?

Czy tylko ty się boisz łajzo internwtowa?
szarley (54913 punktów)
>>do jego pustego chamskiego łba dociera tylko groźba eksmisji jak sam napisał.
>O tym tu właśnie piszę, że

Suka, która cię urodziła pozyskała swoją posiadłość nieuczciwie, w tych samych warunkach co ja
TO NAPISAŁEŚ

Z psem się puściła, kundla powiła, ma za swoje

Tylko nie pipc o agresji, agresywny oszczerco

Przestań rzucać gównem bo już nawet suka cuchnie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>do jego pustego chamskiego łba dociera tylko groźba eksmisji jak sam napisał.
>>O tym tu właśnie piszę, że
>Suka, która cię urodziła pozyskała swoją posiadłość nieuczciwie, w tych samych warunkach co ja
>TO NAPISAŁEŚ
>Z psem się puściła, kundla powiła, ma za swoje
>Tylko nie pipc o agresji, agresywny oszczerco
>Przestań rzucać gównem bo już nawet suka cuchnie

Wiedzę, że wyjawienie i demokratyczne opodatkowanie kapitału na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego biedoty, zwolnienie biedoty od przymusowego opodatkowania jej pracy i konsumpcji oraz zaszyfrowanie portfeli łatwo nie pójdzie.

Wy jesteście wykształconymi ludźmi a przede mną jeszcze cała masa ludzi niewykształconych i prymitywnych. To dopiero będzie się działo.

Szkoda szarelyu, że nie nie masz w sobie odwagi podpisać się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. Twoja żona, dzieci, sąsiedzi, współpracownicy, znajomi, wszyscy hierarchowie, którym kłaniasz się do pasa mieliby z tego kupę zabawy, gdyby dowiedzieli się, kim jesteś naprawdę pod maską.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 20:58 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
łatwo nie pójdzie.
>Wy jesteście wykształconymi ludźmi a przede mną jeszcze cała masa ludzi niewykształconych i prymitywnych. To dopiero będzie się działo.

Co się będzie działo? Będziesz się wewnętrznie męczył czy kogoś o kradzież pomówić?
Będziesz kalkulował czy to ci się opłaca?

Ludzie nie wykształcenie mają biznesy. Co im powiesz ?

Powiesz im że ty pracujesz w firmie która jest oparta na tajnej i nie opadtkowanej własności i szkodzi ludziom czy możesz tylko tym ludziom zazrucisz szkodliwy biznes.
Oczywisice po długiej kalkulacji. Ale jak im to powiesz?

W internecie ? Rownie dobrze możesz ich do kundli przyronac.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiesz im że

Tajny i nieopodakowany kapitał jest niemoralny.

Przymusowe podatki od pracy i konsumpcji od ludzi, którzy niczego nie mają są niemoralne.

Lichwiarski pieniądz jest niemoralny.

Państwowe doplaty do własności prywatnej z podatków od biedy są niemoralne.

Groźby i przemoc w stosunkach gospodarczych są niemoralne.

itd.

Powtarzam to już od dziesięcioleci a Ty dalej nic nie wiesz i nic nie rozumiesz.

Jaki to ma sens?

Prowadzisz prymitywne gierki psychologiczne, żeby mnie zdominować ale łatwo Ci ze mną nie pójdzie, nie ustąpię, choć widzę, że jesteście zdolni do wielu rzeczy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Powiesz im że
>Tajny i nieopodakowany kapitał jest niemoralny.

Suka, która cię powiła ma niemoralny kapitał.
Wie, że to o niej piszesz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Państwowe doplaty do własności prywatnej z podatków od biedy są niemoralne.
>

Hamerlik przeanalizuj jak powstało Imperium Brytyjskie.
Początki były tragiczne. Mieszkańcy Wysp Brytyjskich żyli w niewyobrażalnej nędzy.
George Macaulay Trevelyan napisał, że lud brytyjski w pierwszej połowie XIX wieku nie miał żadnych praw.

pl.wikipedia.org/wiki/Luddyzm

Do buntujących się pracowników powstającego brytyjskiego przemysłu STRZELANO,
parobków okładano pałami. Było kilku cwaniaków bogatych i tłumy biedoty.
Biedaków angielskiej klasy robotniczej wykorzystano do podboju kolonialnego.
Biednych rekrutowano do wojska i marynarki wojennej. Tam często ginęli w bitwach lub z powodu chorób, ale otrzymywali przyzwoitą pensję, jedli i pili do syta, a przy odrobinie szczęścia mogli zbić fortunę na splądrowaniu jakiegoś miasta.
Eric John Ernest Hobsbawm pisał:
Cywile umierali w setkach tysięcy z powodu niedożywienia w tamtej epoce.
Średnia długość życia w szambach pierwotnej akumulacji kapitału była bardzo mała. Lepiej było ryzykować niż prowadzić takie życie, niektórzy myśleli: jeśli będziesz miał szczęście, zobaczysz świat, a może nawet wzbogacisz się, przejmując w posiadanie jakieś "skarby Agry" lub samorodek złota gdzieś w Australii i na południu Afryka, a jeśli umrze się od ciosu szablą Hindusa, od strzały Zulusów lub od francuskiej kuli armatniej, czy to lepsze niż śmierć na pylicę krzemową w wieku 30 lat, pracując za grosze w kopalni węgla.


Brytyjczycy biedaków wysłali na podbój świata a na wyspach pracowano nad tym, by uzyskać przewagę technologiczną nad innymi.
Bez wysokiej technologii Brytyjczycy nie byliby w stanie podbić jednej czwartej planety.
Joseph Hilaire Belloc (1870 - 1953) - pisarz i historyk pochodzenia anglo-francuskiego, wypowiedział się wyczerpująco na ten temat: "Cokolwiek się stanie, my mamy pistolet Maxim, a oni nie".

Polska biedota sama się rozlazła po świecie, niestety nie jesteśmy w stanie uzyskać przewagi technologicznej nad kimkolwiek.
Hamerlik zapamiętaj, ani polska biedota ani polscy "kapitaliści" nigdy nie będą w stanie konkurować z profesjonalnymi kolonizatorami.
Wciągają nas do swoich gier i robią z nami co chcą i tego Hamerlik nie pokonasz.
szarley (54913 punktów)
>>>>do jego pustego chamskiego łba dociera tylko groźba eksmisji jak sam napisał.
>>>O tym tu właśnie piszę, że
>>Suka, która cię urodziła pozyskała swoją posiadłość nieuczciwie, w tych samych warunkach co ja
>>TO NAPISAŁEŚ

>Wiedzę, że wyjawienie ....
Nie mam nic przeciwko. Twój wymysł
Wielekroć udowodniłeś, że jawność nie ma dla ciebie znaczenia. Cytat? Boisz się tchórzliwy kundlu własnych słów?

Mówię o tym, że suka, która cię powiła pozyskała swoje posiadłości w tych samych warunkach co ja. Napisałeś że nieuczciwie. O suce też?
Suka wyjawi swoje posiadłości?
Ty wyjawisz?

>i demokratyczne opodatkowanie kapitału na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego biedoty, zwolnienie biedoty od przymusowego opodatkowania jej pracy i konsumpcji oraz zaszyfrowanie portfeli łatwo nie pójdzie.

Nie, suka się nie zgodzi na ciebie płacić. Nie zrezygnuje z hajsu od "roboli bez mienia od każdej kromki chleba". Przekonałeś sukę?

Sonię (jej makijaż na fB jasno świadczy czym się trudni) też przekonałeś?

>Wy jesteście wykształconymi ludźmi a przede mną jeszcze cała masa ludzi niewykształconych i prymitywnych. To dopiero będzie się działo.
Suka?

>Szkoda szarelyu, że nie nie masz w sobie odwagi podpisać się własnym nazwiskiem
Znasz moje nazwisko
Nie wiem z czego żyje twoja żona. Sprzedaje swoje dzieci w burdelu dla pedofilów
Przypomnę ci moje nazwisko, jeśli podasz swój PRAWDZIWY adres i nazwisko i staniesz przed sądem i udowodnisz, że ci coś ukradłem

Szkoda "Hamerlik - Konopko" , że nie nie masz w sobie odwagi powiedzieć w oczy policjantowi,
że jest bandytą
Szkoda "Hamerlik - Konopko" , że nie nie masz w sobie odwagi powiedzieć w oczy suce, która cię powiła, że pozyskała swoją posiadłość nieuczciwie
Szkoda "Hamerlik - Konopko" , że nie nie masz w sobie odwagi powiedzieć mi w oczy że jestem złodziejem

Jesteś tchórzliwy jak na syna suki przystało.
Powiesz górnikom, że żyją w strefie komfortu?
10 lat pytać?
Szkoda, że nie masz odwagi. Kundel sukę wyryćkał, począł się krystkon -rzygowina


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znasz moje nazwisko

A czy to nie są twoje słowa?

Skoro są twoje dlaczego nie chcesz, żeby ktokolwiek związał je z twoją tożsamością?

Przy tabliczce - teren prywatny, wstęp wzbroniony - też nie podasz nazwiska?

Nie musisz odpowiedzieć, obaj znamy odpowiedź i chyba wszyscy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Znasz moje nazwisko
>A czy to nie są twoje słowa?

Podaj swoje nazwisko i adres!
Udowodnij, przed sądem, że ci coś ukradłem, skoro nazwałeś mnie złodziejem

Nie wiesz z czego żyję, więc zmyślasz?
Nie wiem z czego żyje twoja samka. sprzedaje dzieci w burdelu

Nawet nie znam jej imienia, ale wiem, że jest burdelmamą dla hamerliczątek
Diluje narkotyki w szkołach, ma potem stałych klientów

z tego żyjesz? Bo w Polmetalu nie znają twojego nazwiska

Policjant jest bandytą
To TWOJE słowa
Powiedz je policjantowi w oczy
Szarley jest złodziejem
To TWOJE słowa
Powiedz je w oczy
Górnik pracuje w strefie komfortu
To TWOJE słowa
Powiedz je w Godowie w gospodzie
Twoja matka pozyskała posiadłości nieuczciwie
To TWOJE słowa
Powiedz je tej suce, lub podaj jej adres ja jej powiem
Suka żre za cudze wg ciebie . Wie że to o niej piszesz?

Dlaczego nie chcesz, żeby suka, która cię powiła poznała twoje poglądy?

>Przy tabliczce - teren prywatny, wstęp wzbroniony - też nie podasz nazwiska?
Znów łżesz psi chuju
Na mojej skrzynce na listy jest nazwisko. Pisałem ci o tym, ale gówno w czaszce syna suki nie rozumie

Gawlik, ty debilu, zmarnowałeś dobre forum


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Policjant jest bandytą
>To TWOJE słowa

Pod swoimi słowami podpisuję się własnym nazwiskiem i tym się różnimy.

Każdy policjant na świecie z dostępem do internetu może przeczytać moje słowa, o ile go interesują, a w podpisie znajdzie zawsze moje nazwisko i nierzadko adres zamieszkania, Herthastr. 1B, 14193 Berlin, Niemcy, spód którego to właśnie piszę i pod którym znajdzie mnie praktycznie zawsze gdy nie jestem a pracy.

Wszyscy, którzy to czytają wiedzą kim jestem i gdzie jestem.

Nie mam w sobie strachu przed złem.
Noszę w sobie dobro, które jest silniejsze od każdego zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
.
>Noszę w sobie dobro, które jest silniejsze od każdego zła.

Ostrzegam wszystkich przed tym człwoeikim może wam grozić i wyłudzać informacje co posiadacie.

Uważajcie nie podawajcie w internecie obcym osobom co posiadacie.

Może wam grozić innymi ludźmi
Będzie kłamał na wasz temat .

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Nie bójcie się.
Gdyby was nękał dajcie zanc. Czas skończyć tym czlaoiekm i jego groźbami.

Pamiętajcie może was pomawiac o kradzież. To manipulant.

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.

Nie jesteście mu nic winni.


To chory psychicznie czlwoiwk.UWAGA!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie jesteście mu nic winni.

Ani ja Wam, tym bardziej, że nie ma żadnych nas a już na pewno nie mam zobowiązania do przestrzegania waszych prymitywnych i niemoralnych zasad.

>To chory psychicznie czlwoiwk.UWAGA!!

Ale tylko z perspektywy chorych z chciwości ludzi, którzy szukając w gorączce złota, nie mogą pojąć moich motywów, bo jedyne co rozumieją to, że chcą więcej, więcej, więcej, więcej, jeszcze więcej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
> >Policjant jest bandytą
>>To TWOJE słowa
>Pod swoimi słowami podpisuję się własnym nazwiskiem i tym się różnimy.

Powiedz mu to w twarz, po niemiecku
Pisanie w kabinie w toalecie....

>Każdy policjant na świecie z dostępem do internetu może przeczytać moje słowa,

O ile zna polski i czytuje niszowe obcojęzyczne forum
Powiedz mu to w twarz, po niemiecku
Ty tchórzu

>o ile go interesują, a w podpisie znajdzie zawsze moje nazwisko
nick

>i nierzadko adres zamieszkania,
fałszywy

>Noszę w sobie dobro, które jest silniejsze od każdego zła.
Rzucanie gównem jest dobrem?

Napisałeś, że twoja matka pozyskała swoje posiadłości nieuczciwie.
Rzucanie gównem we własną matkę jest dobrem wg "Hamerlika - Konopki"
Oczywiście pilnujesz, żeby się nie dowiedziała co o niej piszesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Różnica w tym, że na swoje pieniądze pracowałem
>Problem w tym, że wszystkie swoje posiadłości i hajs zdobyłeś w warunkach tajemnicy kapitału, manipulacji ludzkimi psyche, w warunkach powszechnych gróźb i przemocy w działalności gospodarczej.
>Mówiąc krótko zdobyłeś wszystko nieuczciwe.

Pracujesz w firmie która jest oparta na tajnej i nie opdatkowanej własnosci czyli biznesie niemoralnym i szkodzacym ludziom?

Mówiąc krotko....poiedziales już bandyto
Poiedzialeś już komuś ze zdobył to nie uczciwie.
Powoedziałes że jest złodziejem?
Groziłes już innymi ludźmi?

Nie? A może tam w pracy u ciebie kundlami ludzi nazywają ?
farmer (22440 punktów)

>Cóż, żadna praca nie hańbi

Hamerlik Konopka pomówił mnie że prowadzę biznes który jest niemoralny i szkodzi ludziom.

Może ty wiesz co to za.bines? Ktoś wie? Ktoś jest komu zaszkodzilem swoim rzekomym biznesem?
szarley (54913 punktów)
>>Cóż, żadna praca nie hańbi
>Hamerlik Konopka pomówił mnie że prowadzę biznes który jest niemoralny i szkodzi ludziom.

Napisał o suce, która go urodziła, że pozyskała swoje mieszkanie nieuczciwie

Czego się spodziewasz po kundlu, synu suki i przypadkowego klienta?

Jemu staje tylko wtedy, kiedy przeczyta o swojej matce/żonie/córkach że są k***ami. Bez tego nie ma wzwodu i nie może marszczyć freda

Teraz będzie kwadrans przerwy, sam wiesz na co


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>>Cóż, żadna praca nie hańbi
>>Hamerlik Konopka pomówił mnie że prowadzę biznes który jest niemoralny i szkodzi ludziom.
>Napisał o suce, która go urodziła, że pozyskała swoje mieszkanie nieuczciwie
>Czego się spodziewasz po kundlu, synu suki i przypadkowego klienta?
>Jemu staje tylko wtedy, kiedy przeczyta o swojej matce/żonie/córkach że są k***ami. Bez tego nie ma wzwodu i nie może marszczyć freda
>Teraz będzie kwadrans przerwy, sam wiesz na co

To pewnie przez to że ten kretyn pracuje w firmie opartej na tajnej i nie opadtkowanej własności która jest nie moralna i szkodzi innym ludziom bo.....qrwa wszytko jest tajne wg niego . Więc tam gdzie robi też więc szkodliwe i są bandyci.

Kretyn do kwadratu. Ale w pluciu w internecie daje mu pierwsze miejsce
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Nie bądź głupi.
>>Doceń, że próbuje.
>Nie mogę zgodzić się z Tobą w żadnej sprawie, bo jeśli to zrobię zostaniesz zaatakowana
Nic mi nie będzie, mam immunitet.

>tu się zrobiło dość agresywnie.
Na kłopoty agresja.

>Obrońcy "dobrych" zasad społecznych wg ich ukierunkowanej złością psyche
Ciekawe co ich tak złości?

cr
szarley (54913 punktów)
>Ciekawe co ich tak złości?

Zniesławienia, zarzuty przestępstwa, nazywanie bandytami, złodziejami, sugestie zabijania ludzi... mało?

Masz samochód? Rower? Majtki?

No to jesteś złodziejką i bandytką, która nabyła swoje posiadłości nieuczciwie

Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak

Podobnie jak gówno, którym "Hamerlik - Konopka" rzuca we mnie sugerując, że dorobiłem się domu na ludzkiej krzywdzie, oszustwach, osierocaniu dzieci, lichwie i kradzieży
Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak

Żyjesz na koszt innych, nigdy nie pracowałaś, nigdy nie zrobiłaś niczego dla innych, masz kamienice i kapitały w bankach i z tego żyjesz, a inni na Ciebie pracują. Ty tylko leżysz w sadzie i wykorzystujesz władzę jaką masz nad innymi, Pani wsi
Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak

Prowadzisz nieuczciwy biznes, na którym cierpią inni. Jesteś pewnie lekarką, która zabija pacjentów
Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak

A do tego, bandytko i złodziejko, wychodząc z domu zamykasz drzwi! Chronisz swoje posiadłości przed biedotą, która dopłaca do twojego roweru/samochodu/mieszkania/domu
Ty bandytko
Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak

Noooo jeśli zostawiasz drzwi otwarte, żeby "robol bez mienia" mógł z Twojego mieszkania zabrać co chce, jeśli wpisałaś swoją własność do księgi i płacisz 10 % wartości i wszystko wystawiłaś na sprzedaż, to nie jesteś.

Wiem, lubisz gry słówkami, ale zanim zapytasz:
>Ciekawe co ich tak złości?
Poczytaj co "Hamerlik - Konopka" pisze o Tobie, Twoich rodzicach, przyjaciołach.... o wszystkich bandytach, którzy ukradli mu życie i piją krew jego dzieci

Co zrobiłaś swojemu lokajowi? Zmuszasz go do pracy od świtu do nocy, jak i innych swoich niewolników, których trzymasz w niedogrzanych piwnicach i nie wolno im chodzić chodnikami

Ty złodziejko ludzkiej krwi
Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
12-06-2023 21:01 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak

Przecież Hamerlika nie interesuje co ma chętnie raxjonalistka.
Przecież on kalkuluje.
Jak by miał jej napisać żeby wszystko wyjaśniła co posiada.

Zwariowałeś?

Pisze sobie pod nickiem i jest okej.....dla mnie okej . Na uj mi wiedzieć co ona posiada.
Ale dla niego? Ot zwykle wyrachowanie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak
>Przecież Hamerlika nie interesuje co ma chętnie raxjonalistka.

Cr jest po mojej stronie, co daje się wyczuć, dlatego bywasz na nia taki wściekły.

Cr nie stanie przeciw wyjawieniu kapitału, a nawet nie stanie przeciw wyjawieniu tożsamości, w najgorszym wypadku nie zrobi nic by kaptial i tożsamość stały się jawne ale nie stanie temu naprzeciw, w odróżnieniu od Ciebie i szarleya.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 21:28 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Cr jest po mojej stronie, co daje się wyczuć, dlatego bywasz na nia taki wściekły.
Ujawniła swoją własność?
Ty idioto!

>Cr nie stanie przeciw wyjawieniu kapitału,
ja też nie.

>a nawet nie stanie przeciw wyjawieniu tożsamości,
Zapytaj ją o nazwisko, idioto
Moje ci podała

>w najgorszym wypadku nie zrobi nic by kaptial i tożsamość stały się jawne
ja też nie. to twój wymysł kretyna, który zmyśla

Suka, która cię powiła pozyskała swoje posiadłości nieuczciwie to napisałeś o mnie i o niej
Wie o tym?
WIE O TYM????


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Cr jest po mojej stronie, co daje się wyczuć, dlatego bywasz na nia taki wściekły.
>Ujawniła swoją własność?
>Ty idioto!

To może Thother? Okrągły? Kto tam jeszcze cos tai przed Hamerlikem ?

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi. Ale to chyba dobrze.

A gdzie tu pomówienie o kradzież?

Cóż powiem bez bicia że wstawię się za chętnie racjonalistka jeśli ten śmieć pomowi ja kradzież.

Tyle że ta gnida Hamerlik kalkuluje i wiadomo że takie oszczerstwa nie rzuci

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.

Chory człowiek.
12-06-2023 21:29 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Może Ciebie to nie złości, ale mnie tak
>>Przecież Hamerlika nie interesuje co ma chętnie raxjonalistka.
>Cr jest po mojej stronie, co daje się wyczuć, dlatego bywasz na nia taki wściekły.
>Cr nie stanie przeciw wyjawieniu kapitału, a nawet nie stanie przeciw wyjawieniu tożsamości, w najgorszym wypadku nie zrobi nic by kaptial i tożsamość stały się jawne ale nie stanie temu naprzeciw, w odróżnieniu od Ciebie i szarleya.

No jak jej nie groziłes.... Ba nawet nie jej nie kazałeś....co ja piszę nawet jej nie pisałeś żeby wyjawiala to co ma wyjawić.

Tak jak ci którzy mogliby cię eksmitować też nie wiedzą bo im tego pytania nie zadasz.

Ot kalkulacje gnoja. Temu będę grozil a tamtemu nie bo jeszcze mi co zrobi.

Cham se liczy co mu się opłaca.

Tak jak nie powiesz do kobiety która ma warzywniak ze prowadzi niemoralny biznes.

Jesteś kretynem

Kretynie pracujesz w firmie która jest oparta na tajniej i nie opodatkowanej własności inszkodzi ludziom.

Jesteś kretynem do kwadratu.

Nikt nie pracuje w takiej firmie ttlko ty ośle.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>No jak jej nie groziłes....

Tobie zagroziłem w taki sposób, że nie uznam twoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, bowiem prawo tajnej i nieopodatkowanej własności jest niemoralne i szkodliwe społecznie.

Ani twoich ani nikogo innego ani również posiadłości chętnie racjonalistki.

Jeśli cr nie poda swoich posiadłości do publicznej wiadomości i nie podda swojego prawa własności demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego osób bez mienia, to nigdy nie uznam jej kapitału tak samo jak i twojego czy szarleya.

Nie ma takiej opcji.

Tylko nie wiem po co to piszę skoro Ty i tak każde moje oświadczenie masz za nic .

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>No jak jej nie groziłes....
>Tobie zagroziłem w taki sposób, że nie uznam twoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, bowiem prawo tajnej i nieopodatkowanej własności jest niemoralne i szkodliwe społecznie.

Odświeżę ci ten pusty łeb.


>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę


>Jeśli cr nie poda swoich posiadłości do publicznej wiadomości i

Po co mi to piszesz? Ja mam nick farmer? Jej to napisz.

I co dalej nazwiesz ja bandyta i wyznawca ?

Dawaj.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Cr nie stanie przeciw wyjawieniu kapitału, a nawet nie stanie przeciw wyjawieniu tożsamości, w najgorszym wypadku nie zrobi nic by kaptial i tożsamość stały się jawne ale nie stanie temu naprzeciw
Nie wiem gdzie stanę, ale na fR zasadniczo nie nie wyjawiam niczego, bo niby po co. Z drugiej strony nie wykluczam, że jawność okaże się lepsza od tajności. W świecie zwierząt tajność jest przydatna chyba tylko w relacjach drapieżnika z ofiarą.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>bo niby po co.

Po nowe normy, po nowe zasady, po nową kulturę i nowe życie.

Zastanów się dobrze dlaczego tu i gdzie indziej w necie praktycznie wszyscy taja swoją tożsamość?

Podpowiem, nie po to, żeby się liczyć z innym człowiekiem, z jego potrzebami, poglądami, dążeniami, szczęściem, zdrowiem i życiem.

Dodam jeszcze alegorię.
Złodziej potrzebuje tajemnicy po to, żeby jego gospodarz nie rozpoznał, że złodziej jest jego wrogiem i żeby gospodarz jak wroga złodzieja nie zaczął go traktować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-06-2023 10:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>bo niby po co.
>Po nowe normy, po nowe zasady, po nową kulturę i nowe życie.

Twoje normy.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Twoje normy gdy ci się ostro człowiek przeciwstawi

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie

Dobrze że chętnie racjonalistka nie wyjawia ci gdzie mieszka jak się nazywa.

Cieszy mnie niezmiernie że mój apel o nie podawanie w internecie ci co posiada działa.
Aczkolwiek domyślam się że jest to naturalne u niej.



No ale skoro ci nie wyjawi. Bo i po co.


>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoje normy.

Zgadza się, którymi próbuję infekować inne umysły.

>Dobrze że chętnie racjonalistka nie wyjawia ci gdzie mieszka jak się nazywa.

Dla kogo dobrze?
Dla mnie?
Dla naszych relacji społecznych?
Szczerze wątpię.


youtu.be/5VCiU1osa3w
13-06-2023 11:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Twoje normy.
>Zgadza się, którymi próbuję infekować inne umysły.
>>Dobrze że chętnie racjonalistka nie wyjawia ci gdzie mieszka jak się nazywa.
>Dla kogo dobrze?
>Dla mnie?
>Dla naszych relacji społecznych?
>Szczerze wątpię.

Wątpisz ?

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.


Jakiś nie widzę żebyś ja pytal co ma. Uj cie to interesuje.

Nawet qrwa się nie zająkniesz
13-06-2023 11:27 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Przecież powtarzam Ci od lat, że złodziejami są Ci, którzy podejmują się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności i Ci, którzy innych do tego uprawniają.

Tak, dziadunio, któremu ukradziono rower jest wg ciebie złodziejem, policjant jest złodziejem, twoja matka jest złodziejką. Powtarzasz to od lat

Wyobraź sobie, że ktoś zabiera ci twój samochód. Tajny i nieopodatkowany
Wezwiesz policję?
Jeśli tak, to sam siebie nazywasz złodziejem
WEZWIESZ???????
Ucieczka

Wg ciebie mój dom mi się nie należy, to wg ciebie KOMU się należy?
Kto na niego zapracował?
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
13-06-2023 11:35 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Przecież powtarzam Ci od lat, że złodziejami są Ci, którzy podejmują się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności i Ci, którzy innych do tego uprawniają.
>Tak, dziadunio, któremu ukradziono rower jest wg ciebie złodziejem, policjant jest złodziejem, twoja matka jest złodziejką. Powtarzasz to od lat
>Wyobraź sobie, że ktoś zabiera ci twój samochód. Tajny i nieopodatkowany
>Wezwiesz policję?
>Jeśli tak, to sam siebie nazywasz złodziejem
>WEZWIESZ???????

Dobre . Pewnie se rękę wykręci sam sobie.

>....egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie

ebaniutki.😂
13-06-2023 10:28 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>bo niby po co.
>Po nowe normy, po nowe zasady, po nową kulturę i nowe życie.
>Zastanów się dobrze dlaczego tu i gdzie indziej w necie praktycznie wszyscy taja swoją tożsamość?
>Podpowiem, nie po to, żeby się liczyć z innym człowiekiem, z jego potrzebami, poglądami, dążeniami, szczęściem, zdrowiem i życiem.


A to twoje normy.

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.


Jak rozumiem chętnie racjonalistka nie wyjawiła ci co posiada. I bardzo dobrze.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>na fR zasadniczo nie nie wyjawiam niczego, bo niby po co.
>Po nowe normy, po nowe zasady, po nową kulturę i nowe życie.
Na fR nowe życie nie zajdzie, bo tu przede wszystkim życie nie zachodzi. I nie wiadomo jak deklaracje na własny temat mają się do rzeczywistości.

I to także deklaracje światopoglądowe. Bo przecież mogę twierdzić, że zachodzące relacje społeczne są sprawiedliwe, przy świadomości, że korzystając z nich krzywdzę innych.

Dlatego lepiej dyskutować o tym jak jest na podstawie faktów - znanych, lub przynajmniej weryfikowalnych. Czyjś gruszowy sad, posiadany patent, czy zatłuczony na śmierć dziadek mogą być tylko czczą deklaracją.

>Zastanów się dobrze dlaczego tu i gdzie indziej w necie praktycznie wszyscy taja swoją tożsamość?
>Podpowiem, nie po to, żeby się liczyć z innym człowiekiem, z jego potrzebami, poglądami, dążeniami, szczęściem, zdrowiem i życiem.
Z całkiem innym nie, ale z bliskim człowiekiem - owszem. Bo jeśli istnieje dobro w postaci dobrego imienia, to - o ile ujawniałeś o sobie prawdę - na owej jawności ucierpieli Twoi bliscy, a dopuścił się tego Twój oponent, nawiasem mówiąc największe na fR chamidło (i aż mi serce rośnie, że być może nie łączy mnie z nim narodowość).

>Złodziej potrzebuje tajemnicy po to, żeby jego gospodarz nie rozpoznał
Ale też, z drugiej strony, gospodarzowi tajemnica pomaga uniknąć rozboju.

cr
13-06-2023 11:17 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
>Z całkiem innym nie, ale z bliskim człowiekiem - owszem. Bo jeśli istnieje dobro w postaci dobrego imienia, to - o ile ujawniałeś o sobie prawdę - na owej jawności ucierpieli Twoi bliscy, a dopuścił się tego Twój oponent, nawiasem mówiąc największe na fR chamidło (i aż mi serce rośnie, że być może nie łączy mnie z nim narodowość).

Dobro istnieje. I zawsze warto walczyć o swoje. No pytać ciebie kogo z forumowiczów na tym forum do kundli porównałas pisząc do Hamerlika.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>z drugiej strony, gospodarzowi tajemnica pomaga uniknąć rozboju.

To jest fałsz, z którym walczę.
Istnienie istotnych tajemnic jest już przejawem wzajemnej agresji, która do rozboju tylko eskaluje. Istnienie istotnych tajemnic utrzymuje psychikę w stanie gotowości do takiej czy innej napaści na inne jednostki.

Nigdy się nie zgodzę z tym, że istnienie tajemnicy w grupie może być dobre dla grupy. Tajemnica może być dobra tylko dla jednostki kosztem grupy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>z drugiej strony, gospodarzowi tajemnica pomaga uniknąć rozboju.
>To jest fałsz, z którym walczę.
>Istnienie istotnych tajemnic jest już przejawem wzajemnej agresji, która do rozboju tylko eskaluje.
Może i masz rację w jakimś innym systemie, ale przy obecnym, ukrycie, że ma się łakomy kąsek pomaga uniknąć napaści.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Może i masz rację w jakimś innym systemie, ale przy obecnym, ukrycie, że ma się łakomy kąsek pomaga uniknąć napaści.

Tajemnice nadają charakter naszym stosunkom społecznym i nie jest to dobry charakter.

Jak to możliwe, żeby ktoś przejął twoje dobro w świecie, w którym transakcje nawet o wartości 50 gr drukowane są na papierze a informacja o nich przesłana jest do urzędu skarbowego?

Twoja wiara, iż tajemnica Cię ochrania, będąca najsilniejszym argumentem moich przeciwników i wrogów ideowych, jest dowodem na to, że współczesny system jest upadły i bezwartościowy.

W rzeczywistości prawo do tajemnicy w kwestiach egzystencjalnych, prawo do tajemnicy kapitału jest wiatrem w żagle twoich wrogów, tj. dominatorów, hierarchów, wpływowych władców, panów życia i śmierci, którzy mają twoje życie za nic, bo jedyne co ich interesuje to jeszcze więcej władzy nad ludźmi niż mają.

Swoją naiwną wiarą dajesz siłę i moc szarleyowi.

Mylisz się.
Tajemnice nie budują lecz niszczą, tak jak nie budują lecz niszczą rewolucje wyrosłe w tajemnicy.
Bez tajemnic nigdy nie byłoby krwawych rewolucji a ich miejsce zastąpiłaby mozolna, niezwykle złożona, trudna, pełna cierpienia, wyrzeczeń i zgniłych kompromisów ewolucja.

Myślisz się, że wystawiłem na cierpienie moich bliskich.
Właśnie próbuję zmniejszyć ich przyszłe cierpienia, próbuję dla nich budować sensowną przyszłość.

Nie podzielam twojej wiary i nie ustąpię dla świętego spokoju.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Tajemnice nadają charakter naszym stosunkom społecznym i nie jest to dobry charakter.
Zgadzam się, ale żyjemy w systemie rywalizacji, a w nim tajemnice pomagają wygrywać.

Żółw wygrał wyścig, bo zając nie porównywał dokonań własnych z żółwiowymi.

>Twoja wiara, iż tajemnica Cię ochrania, będąca najsilniejszym argumentem moich przeciwników i wrogów ideowych, jest dowodem na to, że współczesny system jest upadły i bezwartościowy.
Ten system to rywalizacja.

>jedyne co ich interesuje to jeszcze więcej władzy nad ludźmi niż mają.
Na tym polega bogactwo.

>Swoją naiwną wiarą dajesz siłę i moc szarleyowi.
Jemu siłę i moc dają szarleyące kundelki.

>Myślisz się, że wystawiłem na cierpienie moich bliskich.
>Właśnie próbuję zmniejszyć ich przyszłe cierpienia, próbuję dla nich budować sensowną przyszłość.
Jeśli jednak Twoja misja się nie powiedzie, ich ofiara pójdzie na marne. A przecież nie jest konieczna.

>nie ustąpię dla świętego spokoju
Czyli moje odpowiedzi są nękaniem?

cr
14-06-2023 07:47 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>>Swoją naiwną wiarą dajesz siłę i moc szarleyowi.
>Jemu siłę i moc dają szarleyące kundelki.

O widze, że cham odnalazl wspólny język z Hamerlikem. Plucie przez internet.

Kogo chmaie do kundli na tym forum przyrownujesz? Matka w domu się do ciebie tak zwaracala?

Wsumie. Czego było się spodziewać. Cham to cham musi opluć. A ty nim jesteś.


ingnoroana przez 10 osób na tym Forum chętnie racjonalistka....to wiele wyjaśnia.

Co trzeba robić żeby być tak ignorowanym?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>O widze, że cham odnalazl wspólny język z Hamerlikem.

O widzę, że znowu się aktywujesz i wchodzisz w naturalny dla Ciebie poziom agresji.
Jak dowodzi natura często opłaca się być agresywnym ale też dowodzi, że często nie opłaca się.

Pytanie po której stronie staniesz, którą stronę wybierzesz, która okaże się zgodna z twoją wewnętrzną naturą i całym twoim jestestwem?

Czy wybierzesz kooperację i własny rozwój w gronie innych, czy wybierzesz wzajemną walkę i indywidualny rozwój kosztem redukcji innych?

Masz dwie strategie do wyboru i poprzez swój wybór okaż się tym, kim naprawdę jesteś.


youtu.be/5VCiU1osa3w
14-06-2023 10:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>O widze, że cham odnalazl wspólny język z Hamerlikem.
>O widzę, że znowu się aktywujesz i wchodzisz w naturalny dla Ciebie poziom agresji.

To ty mnie przepraszales na tym forum.

Ty i tak nie zrozumiesz bo ty kalkulujesz kogo obrazić a kogo nie
Co ci się opłaca.

Mnie obrażasz od lat

Pomówienie o kradzież to nawet nie jest chamstwo.
Przypisanie biznesu ktory szkodzi innym ludziom
Nazwanie bandyta
Próba wyłudzenia
Groźby
Szantaż.

Ty nie jesteś ttlko cham . Ty jesteś chory psychicznie.

Ty masz Żółte papiery. Bo nie jest możliwe by na forum publicznym zachowywać się bezkarnie jak ty.

Uważajcie na tego człowieka.

może werbować ludzi do swojej bandy
Pamiętajcie udział w tej grupie może być nie bezpieczny dla.was i innych.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

To niebezpieczny człowiek. UWAGA!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty nie jesteś ttlko cham . Ty jesteś chory psychicznie.

No tak, bo przecież powinienem potwierdzić twoje wszystkie wizje, przyznać Ci wszystkie racje, uznać twoje wszystkie prawa, spełnić twoje wszystkie żądania i żyć jak służący w czasie kiedy Ty będziesz rządził światem.

Nie mam chorej psychiki wprost przeciwnie, zrozumiałem tylko czym jest bezpieczeństwo i wypoczynek po ciężkiej pracy oraz jaki to ma związek ze zdrowiem.

Twoja psychika jest chora, bo opanowała Cię gorączka złota i jedyne co teraz potrafisz, to myśleć o tym jak zdobyć więcej złota a ile przy tym ludzi zniszczysz, to twojej psychiki nie zajmuje.

Pewnie podobnie do szarleya zbliżasz się do emerytury i pewnie zastanawiasz się jak na emeryturze potężnie się wzbogacić bez kiwnięcia dla kogokolwiek choćby palcem w bucie a przynajmniej jak nic nie stracić, obżerając się owocami cudzej pracy, żeby całe złoto zabrać do grobu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
14-06-2023 21:28 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Pewnie podobnie do szarleya zbliżasz się do emerytury i pewnie zastanawiasz się jak na emeryturze potężnie się wzbogacić bez kiwnięcia dla kogokolwiek choćby palcem w bucie a przynajmniej jak nic nie stracić, obżerając się owocami cudzej pracy, żeby całe złoto zabrać do grobu.

Jesteś chory psychicznie


Pomówienie o kradzież to nawet nie jest chamstwo.
Przypisanie biznesu ktory szkodzi innym ludziom
Nazwanie bandyta
Próba wyłudzenia
Groźby
Szantaż.

Ty nie jesteś ttlko cham . Ty jesteś chory psychicznie.

Ty masz Żółte papiery. Bo nie jest możliwe by na forum publicznym zachowywać się bezkarnie jak ty.

Uważajcie na tego człowieka.

może werbować ludzi do swojej bandy
Pamiętajcie udział w tej grupie może być nie bezpieczny dla.was i innych.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

To niebezpieczny człowiek. UWAGA!!!
14-06-2023 21:44 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Dziadunio, któremu skradziono rower, jest wg ciebie bandytą, bo zawiadomił policję?

Gdyby ktoś "nie uznał tajnej i nieopodatkowanej własności twojego samochodu "spełniając swój moralny obowiązek" nie poszedłbyś na policję, bandyto?

Gdyby ktoś włamał się do tajnej i nieopodatkowanej posiadłości twojej mamusi i zawiadomiłaby policję byłaby złodziejką?

Gówno w twojej czaszce nie poradzi odpowiedzieć?

Górnik pracuje w strefie komfortu?
Gówno w twojej czaszce nie poradzi odpowiedzieć?

Nie wiesz z czego żyję, więc zmyśliłeś mi kamienice. nie wiem z czego żyje twoja samka, stręczy swoje dzieci pedofilom
Twoja logika

Czekam na odpowiedzi

Powiesz w oczy berlińskiemu policjantowi, że jest bandytą?
Nie, bo masz honor psiego chuja

Powiesz mi w oczy, że swój dobrobyt zbudowałam na krzywdzie innych?
Nie, bo masz honor psiego chuja

Powiesz w oczy górnikom o ich komforcie?
Nie, bo strach o piękną buźkę berlińskiego japiszona, dostałbyś po twoim chamskim ryju

Fałszywy nick, fałszywy adres, anonimowość w necie To cię chroni fanatyczny miłośniku tajemnic

Co tak cuchnie w Seelow?
Tobie cuchnie z agresywnego, kłamliwego chamskiego ryja aż tam


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Jak dowodzi natura często opłaca się być agresywnym ale też dowodzi, że często nie opłaca się.
A niby w jakim przypadku agresja się nie opłaca?

'Walka' bywa synonim prawie każdego dobrowolnego działania, czasem wystarczy, że zaśpiewasz piosenkę, żeby powiedziano, że 'walczysz o siebie'.

Swoją drogą: Twój oponent, nazwijmy go 'zaciekły', pisze o naszym wspólnym języku, bo z wrażenia nie załapał, że moje szarleyące kundelki tym razem są w opozycji do Twojego twierdzenia.

cr
Thoter (6650 punktów)

>Ten system to rywalizacja.

Nie rywalizacja tylko, swój niszczy swojego.
Zamiast połączyć siły i pokonać obcego, po kilku "rywalizacjach wpadają w sidła obcego.
Niemcy budując swoją potęgę znieśli wzajemne wykańczanie się swoich firm.

>>jedyne co ich interesuje to jeszcze więcej władzy nad ludźmi niż mają.
>Na tym polega bogactwo.

NIe bogactwo a KOLONIALIZM.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Tradycyjnie już nie dostaniesz ode mnie odpowiedzi na swoje mądrości.

cr
szarley (54913 punktów)
>Twoja wiara, iż tajemnica Cię ochrania, będąca najsilniejszym argumentem moich przeciwników i wrogów ideowych,
>Swoją naiwną wiarą dajesz siłę i moc szarleyowi.

Siłę do czego zidiociały analfabeto?

Napisałem ci, że nie jestem przeciwnikiem jawności, nawet się z tego ucieszyłeś, ale uprzedziłem, że za kilka dni z twojego zidiociałego mózgu znów popłynie gówno kłamstw
I miałem rację

Znów zmyślasz mi poglądy, bo ujemny honor i gówniany intelekt nie pozwalają zrozumieć prostych komunikatów

Napisałem ci: podaj adres tej twojej wielkiej rozyebanej księgi kapitału, a w 24 godziny wpiszę do niej co mam, napisałem ci tu, publicznie co mam

Co na to "Hamerlik - Konopka" ?

"Szarley jest obrońcą tajemnic"

Idioto, naucz się czytać proste jednozdaniowe komunikaty

Pytanie o rower dziadunia
Ucieczka
Pytanie o nieuznanie własności twojego twojego samochodu
Czekam na odpowiedź



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałem ci, że nie jestem przeciwnikiem jawności,

Pomiędzy tym co piszesz jest potężny dysonans.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Dysonans

Piszesz, że nie masz nic przeciw publicznej jawności własności ale nie widzisz w tym żadnego sensu więc jesteś przeciwny.

Typowa cwaniacka sztuczka psychologiczna na zdobycie zaufania, żeby oszukać.

Nie znam drugiego człowieka, który zrobiłby tyle dla zatajenia rozkładu własności, czytaj ukrycia kapitalistycznej hierarchii i uwolnienia posiadania od wszelkiego opodatkowania co Ty.

Jesteś typowym wilkiem przebranym w owczą skórę. Tylko łańcuchowe burki tego nie widzą i naiwnie wierzą, że przyszedłeś ich wspomóc, choć Ty przychodzisz upić im krwi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Dziadunio, któremu skradziono rower, jest wg ciebie bandytą, bo zawiadomił policję?

Gdyby ktoś "nie uznał tajnej i nieopodatkowanej własności twojego samochodu "spełniając swój moralny obowiązek" nie poszedłbyś na policję, bandyto?

Gdyby ktoś włamał się do tajnej i nieopodatkowanej posiadłości twojej mamusi i zawiadomiłaby policję byłaby złodziejką?

Gówno w twojej czaszce nie poradzi odpowiedzieć?

Górnik pracuje w strefie komfortu?
Gówno w twojej czaszce nie poradzi odpowiedzieć?

Nie wiesz z czego żyję, więc zmyśliłeś mi kamienice. nie wiem z czego żyje twoja samka, stręczy swoje dzieci pedofilom
Twoja logika

Czekam na odpowiedzi

Powiesz w oczy berlińskiemu policjantowi, że jest bandytą?
Nie, bo masz honor psiego chuja

Powiesz mi w oczy, że swój dobrobyt zbudowałam na krzywdzie innych?
Nie, bo masz honor psiego chuja

Powiesz w oczy górnikom o ich komforcie?
Nie, bo strach o piękną buźkę berlińskiego japiszona, dostałbyś po twoim chamskim ryju

Fałszywy nick, fałszywy adres, anonimowość pisanie na obcojęzycznym niszowym forum.

>>Napisałem ci, że nie jestem przeciwnikiem jawności,
>Pomiędzy tym co piszesz jest potężny dysonans.
>Piszesz, że nie masz nic przeciw publicznej jawności własności ale nie widzisz w tym żadnego sensu więc jesteś przeciwny.

Nie widzę sensu, nie znaczy, że jestem przeciwny, mocno naciągasz, żeby manipulować
Czytaj co do ciebie piszę i do tego się odnoś.

Ty jesteś wrogiem jawności mienia.
Cytat?
Boisz się, bo nie odpowiadasz już siódmy raz
Jakoś nie poradzisz napisać za ile poszła twoja ziemia, Tajemnica

I TY nie widzisz żadnego sensu w jawności mienia. Powtarzasz religijne odloty, zamiast odpowiedzieć na pytanie o wybór pracy czy mieszkania
WG CIEBIE JAWNOŚĆ NIE MA SENSU

>Jesteś typowym wilkiem przebranym w owczą skórę. Tylko łańcuchowe burki tego nie widzą i naiwnie wierzą, że przyszedłeś ich wspomóc, choć Ty przychodzisz upić im krwi.

Zjadłem nerkę twojego dziecka, nasrałem na grób twojego dziadka i wyryćkałem ci żonę
Co jeszcze mi przypiszesz?

Już napisałeś, że dom zbudowałem na ludzkiej krzywdzie. Twoja żona sprzedaje swoje dzieci w burdelach dla pedofilów, też poradzę zmyślać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dziadunio, któremu skradziono rower, jest wg ciebie bandytą, bo zawiadomił policję?

Bandytą jest każdy kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia i jak bandyta winien być przez wszystkich moralnych ludzi traktowany.

Używasz wizerunku niedołężnego dziadunia wsiadającego na stary rower o zerowej wartości, którego nikt nie chciałby nawet za darmo, żeby zmanipulować emocje prostych ludzi i załatwić Bezosowi i Muskowi wzrost wartości ich posiadłości o 100 miliardów dolarów w ciągu roku.

Ażeby wzrost wartości posiadłości dwóch ludzi mógł wynieść 200 miliardów dolarów w ciągu roku miliony ludzi muszą stracić wszystko co mają, bo to jest gra o sumie zerowej, choć zaraz sklamiesz, że to nieprawda.

Wierzysz, że na rozwoju zachodnich oligarchów potężnie się wzbogacisz ale efekt będzie taki jak z tym dziaduniem, co całym jego majątkiem jest rozpadający się rower, którego nikt nie chciałby nawet za darmo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Dziadunio, któremu skradziono rower, jest wg ciebie bandytą, bo zawiadomił policję?
>Bandytą jest każdy kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia

Dziadunio, któremu skradziono rower, jest wg ciebie bandytą, bo zawiadomił policję
Dziadunio, któremu okradziono altankę na działce jest wg ciebie bandytą, bo zawiadomił policję

Gdyby ktoś "nie uznał tajnej i nieopodatkowanej własności twojego samochodu spełniając swój moralny obowiązek" nie poszedłbyś na policję, bandyto?

To już nie jest rower o zerowej wartości
Gówno w twojej czaszce nie poradzi odpowiedzieć?

Gdyby ktoś włamał się do tajnej i nieopodatkowanej posiadłości twojej mamusi i zawiadomiłaby policję byłaby złodziejką?

Gówno w twojej czaszce nie poradzi odpowiedzieć?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gdyby ktoś "nie uznał tajnej i nieopodatkowanej własności twojego samochodu spełniając swój moralny obowiązek" nie poszedłbyś na policję, bandyto?

Nie uczestniczę w waszych tajnych i pośrednich wyborach w żaden sposób. To było niemoralne.

Nie wybieram ani dla siebie ani dla nikogo innego żadnych prawodawców. Prawa się nie tworzy, prawo się odkrywa.

Ani tajnie ani też pośrednio nie uprawiam nikogo do przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności.

Ja nie jestem bandytą, w odróżnieniu od wielu bandytów, którzy uprawiają innych do egzekucji "prawa" tajnej i nieopodatkowanej własności.

O egzekutorach tego "prawa" już nawet nie wspominam, bo to są najgorsze szumowiny. Dla hajsu zrobią wszystko.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Gdyby ktoś "nie uznał tajnej i nieopodatkowanej własności twojego samochodu spełniając swój moralny obowiązek" nie poszedłbyś na policję, bandyto?
>Nie uczestniczę w waszych tajnych i pośrednich wyborach

Nie o tym mowa:
Gdyby ktoś "nie uznał tajnej i nieopodatkowanej własności twojego samochodu spełniając swój moralny obowiązek" nie poszedłbyś na policję, bandyto?

Ja też nie uczestniczę w waszych wyborach, ale moje pytanie nie dotyczyło wyborów

>Ani tajnie ani też pośrednio nie uprawiam nikogo do przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności.
W przekładzie na polski: można zabrać samochód "Hamerlik - Konopki" i nie pójdzie na policję
Czy tak?
Można się włamać do mieszkania przy Hrthastr i zabrać co się podoba, bo wszystko tam jest tajne i nieopodatkowane, a "Hamerlik - Konopka" nie upoważni "bandytów" do egzekucji swojego mienia.
Czy tak?

Ucieczka

Twoja nowomowa wymaga przekładu na zrozumiały język

>Ja nie jestem bandytą, w odróżnieniu od wielu bandytów, którzy uprawiają innych do egzekucji "prawa" tajnej i nieopodatkowanej własności.
Np twoja matka
Jeśli ktoś włamie się do jej posiadłości w Lądku pójdzie na policję?
Jeśli tak, jest bandytką

>Ażeby wzrost wartości posiadłości dwóch ludzi mógł wynieść 200 miliardów dolarów w ciągu roku miliony ludzi muszą stracić wszystko co mają, bo to jest gra o sumie zerowej, choć zaraz sklamiesz, że to nieprawda.
Ty kłamiesz, że kończyłeś ekonomiczne studia

Wierzysz, że na rozwoju zachodnich oligarchów potężnie się wzbogacisz
Zmyślaj dalej

>>Powiesz mi w oczy, że swój dobrobyt zbudowałam na krzywdzie innych?
>Mówię to każdemu, kto zbudował swój dobrobyt na tajnej i nieopodakowanej własności.
Mówisz mi to w oczy?????
Jesteś przygłupem czy udajesz?

Kiedy mi coś powiedziałeś prosto w oczy?
Przed mamusią też taisz swój pogląd, że posiadłość zdobyła na tajnej i nieopodatkowanej
Też na ludzkiej krzywdzie?
Wie, że tak zdobyła posiadłość?
Ucieczka

Powiesz w oczy górnikom o ich komforcie?
Nie, bo strach o piękną buźkę berlińskiego japiszona, dostałbyś po twoim chamskim ryju
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiesz mi w oczy, że swój dobrobyt zbudowałam na krzywdzie innych?

Mówię to każdemu, kto zbudował swój dobrobyt na tajnej i nieopodakowanej własności.

>Nie widzę sensu, nie znaczy, że jestem przeciwny, mocno naciągasz, żeby manipulować.

Nie widzsisz sensu i jesteś ZA?

ZA czym jeszcze jesteś co nie ma sensu?

Co?
Udajesz przyjaciela, żeby zdobyć zaufanie, żeby potem z uśpionego gospodarza wyssać całą krew?

Komu innemu opowiadaj te swoje prymitywne kłamstewka, ja po 10 latach doskonale wiem kim naprawdę jesteś. Nie nabierzesz mnie na swoją owczą skórę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Powiesz mi w oczy, że swój dobrobyt zbudowałam na krzywdzie innych?
>Mówię to każdemu, kto zbudował swój dobrobyt na tajnej i nieopodakowanej własności.
Mówisz mi to w oczy?????
Jesteś przygłupem czy udajesz?

Kiedy mi coś powiedziałeś prosto w oczy?
Przed mamusią też taisz swój pogląd, że posiadłość zdobyła na tajnej i nieopodatkowanej
Też na ludzkiej krzywdzie? A to suka
Wie, że tak zdobyła posiadłość?
Ucieczka

>>Nie widzę sensu, nie znaczy, że jestem przeciwny, mocno naciągasz, żeby manipulować.
>Nie widzsisz sensu i jesteś ZA?
>ZA czym jeszcze jesteś co nie ma sensu?
>Co?
Nie napisałem, że jestem ZA , tylko nie jestem PRZECIW
Naucz się polskiego folksdojczu jeśli piszesz na polskojęzycznym forum

Ty jesteś wrogiem jawności, o już nieraz udowodniłeś
CYTAT?????????
Nadal tchórzysz, kundlu?

>Udajesz przyjaciela, żeby zdobyć zaufanie,
Sonia udaje piękność, żeby zdobyć klienta
Zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Złodziej potrzebuje tajemnicy po to, żeby jego gospodarz nie rozpoznał, że złodziej jest jego >wrogiem i żeby gospodarz jak wroga złodzieja nie zaczął go traktować.
>

Hamerlik zauważ, ilu Polaków połapało się w tym, że nas Żydzi amerykańscy skolonizowali i łupią?
W Polsce łupiących nas Żydów amerykańskich nie traktuje się wrogich złodziei tylko jak zbawców i wyzwolicieli.
Brytyjczycy użyli Polaków do mordowania wszystkich bez wyjątku Żydów a celem byli tylko wielcy Żydzi niemieccy, którzy stworzyli komunizm a wymordowano ich przy tworzeniu komunistycznego mocarstwa.
Nie tylko złodziej potrzebuje tajemnicy. Tajemnicę jest łatwo zachować ale otumanić i używać idiotów to najwyższa złodziejska klasa.
Złodzieje wpadli na pomysł tworzenia idiotom demokratycznych parlamentów. To jest dopiero złodziejski geniusz. Nie dziwię się, że Żydzi amerykańscy pokonali: brutalnych Brytyjczyków i Żydów niemieckich z kulturą. Żydzi amerykańscy stali się hegemonami używając na mięso armatnie: Niemców, Brytyjczyków, Żydów niemieckich i sowieckich, Sowietów, Polaków i to nie koniec listy narodów, które wprowadzili w stan wojny, by na końcu się wyłonił nowy hegemon.
Nowy hegemon, Żydzi amerykańscy dowodzeni przez Bernarda Barucha, przejęli europejski potencjał intelektualny i pomimo wymordowania Żydów, przejęli Żydów pracujących nad bombą atomową. Żydów niemieckich, od początku realizacji projektu stworzenia europejskiego mocarstwa, mordowali BRYTYJCZYCY opłacając morderców. Brytyjczycy opłacili zamordowanie Mojsieja Urickiego. Zamach na Lenina im się nie udał. Brytyjczycy dokonali przełomu w mordowaniu Żydów niemieckich i jednocześnie Niemców w 1937 r., kiedy to się dogadali z Żydami sowieckimi. Żydzi sowieccy przejęli NKWD i wymordowali rezydenturę NKWD, składającą się w wykształconych na Zachodzie Żydów, którzy znali po kilka języków. Na co liczyli Żydzi sowieccy mordując Żydów niemieckich na zlecenie Brytyjczyków ??
Żydzi sowieccy koordynowali dostawy uzbrojenia brytyjskiego i amerykanskiego użytego do zniszczenia Niemiec. Dostarczali mięso armatnie na front a opornych publicznie rozstrzeliwali.
Czy Żydzi sowieccy liczyli na to, że wykiwają Brytyjczyków i Żydów amerykańskich i staną się europejską potęgą ??
W całej tej walce o hegemonię brało udział tysiące Żydów, po każdej stronie, skończyło się tym, że Żydzi amerykańscy ufundowali Żydom europejskim IZRAEL.
Z wielkich planów Żydów niemieckich, stworzenia europejskiego mocarstwa, powstał malutki Izrael.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik zauważ,

Zauważyłem jak farmer ciągle podkreśla, iż wśród ludzi, którzy mnie znają, którzy wiedzą kim jestem, zachowuję się ponoć zupełnie inaczej niż tu, jestem ponoć pełen respektu dla innych, pełen względności na nich, liczący się ponoć z ich potrzebami, nie to co tu gdzie nikt mnie nie zna i nikt nie ma pojęcia co tu wyczyniam.

To mówiąc farmer daje do zrozumienia, że najlepiej byłoby gdyby o nim nikt nic nie wiedział. Nie wiedział kim jest, co ma, czym się zajmuję.

Próbuję zrozumieć te logikę i dochodzę do wniosku, że dla farmera będzie dobrze gdy on będzie wiedział wszystko o innych ale inni nie będą o nim wiedzieć nic.

To można też rozszerzyć na posiadłości. Dobrze będzie dla farmera gdy on będzie wszystko posiadł i przez jego posiadanie wszystkiego inni nie będą mieli nic. Będą mieli jedynie popracować u farmera jeśli się zgodzi i im pozwoli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Dziadunio, któremu ukradli rower jest złodziejem, bo poszedł na policję?

Ujemny honor męża dilerki narkotyków nie pozwala odpowiedzieć?

Co ci ukradłem, skoro nazywasz mnie złodziejem, synu p.ch.?

Górnik pracuje w "strefie komfortu" ?

Nie czytasz co się do ciebie pisze?

Rozumiem, tajemnica pod fałszywym adresem i nickiem
C_r jest bandytką bo zamyka dom wychodząc?
Mamusia jest złodziejką?
Sam ją tak nazwałeś
Suka kundla poczęła, kundla powiła
Adres tajny, żeby się nie dowiedziała co kundel o suce pisze, że żre za cudze

Sonia jest kurwą?
Widziałeś jej makijaż na fb?
Z czego żyje?
Daje psom?
tatusiowi staje kiedy patrzy?

Taki tatuś.
Córka musi dawać psom za kasę zamiast studiować

Nie licz, że ci daruję twoje obelgi
Rzucasz gównem, gównem cuchnie suka, która cię karmiła o tajnym adresie i nazwisku
Suka - Sonia daje pokazy z psami za kasę, tak ją nauczyłeś, wie o tym co piszesz? Rzyga?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dziadunio, któremu ukradli rower jest złodziejem, bo poszedł na policję?

Albo chciwy dziad trzyma 10 działek budowlanych na wszelki wypadek i dla wzrostu wartości w czasie pierdzenia w stołek, na których nic nie jest zbudowane i też nie będzie, w sytuacji gdy młoda 5-osobowa rodzina gnieździ się w dwupokojowym mieszkaniu w bloku.

Zatem dzieci tej młodej rodziny zostaną obciążone niedorozwojem i w przyszłości zniszczone wyzyskiem przez większych cwaniaków, żeby chciwy dziad poczuł się dobrze patrząc jak jego wnuki skomlą, żeby te działki przepisał na nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Dziadunio, któremu ukradli rower jest złodziejem, bo poszedł na policję?

Przerasta cię to pytanie?
Pytałem co zrobisz, kiedy TOBIE ktoś zabierze samochód, spełniając "moralny obowiązek"

CO ZROBISZ??????
Sam sobie rękę wykręcisz, kiedy złapiesz za telefon, żeby wezwać policję i poprosić o wyegzekwowania twojego tajnego i nieopodatkowanego majątku?

Przerasta cię to pytanie?

>Albo chciwy dziad trzyma 10 działek budowlanych na wszelki wypadek i dla wzrostu wartości
Takiemu "HamerliK - Konopka" proponuje dać kredyt na zakup kolejnych 10 działek i znikome podatki

>w czasie pierdzenia w stołek, na których nic nie jest zbudowane i też nie będzie, w sytuacji gdy młoda 5-osobowa rodzina gnieździ się w dwupokojowym mieszkaniu w bloku.

I wg Hamerlika - Konopki ma płacić PODATEK od tego dwupokojowego mieszkania.
Oczywiście nie z zysków z mieszkania bo ich nie ma, ale z PRACY, bo praca ma być najwyżej opodatkowana

Górnik pracuje w "strefie komfortu" ?
Przerasta cię to pytanie?

Nazwałeś mnie złodziejem, bo mam dom. Nie 10 działek pod spekulacje, ale dom i ziemię, która nie leży odłogiem
NAZWAŁEŚ MNIE ZŁODZIEJEM I BANDYTĄ

Masz jakieś dowody, że ukradłem?

Zbudowałem ten dom w takich samych warunkach w jakich twoja matka kupiła mieszkanie.
Też jest złodziejką?
Wie, że to o niej myślisz?
Przerasta cię to pytanie?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>To mówiąc farmer daje do zrozumienia, że najlepiej byłoby gdyby o nim nikt nic nie wiedział. Nie >wiedział kim jest, co ma, czym się zajmuję.
>Próbuję zrozumieć te logikę i dochodzę do wniosku, że dla farmera będzie dobrze gdy on będzie >wiedział wszystko o innych ale inni nie będą o nim wiedzieć nic.
>

Z tego wynika, że ten farmer nie ma czystego sumienia.
Musisz dojść, kto się kryje za nickiem farmer i złożyć doniesienie na prokuraturę.
W donosie nie musisz podawać jakie to zabronione czyny dotyczą farmera, wystarczy, że podasz co posiada. Polska władza od dawien dawna jest uczulona na tych co mają za dużo i zaraz mu jakieś paragrafy znajdą.
Jak się okaże, że faktycznie farmer miał nie tylko nieczyste sumienie, to możesz się ujawnić i dostaniesz nagrodę za donos.
Nagrody tej nie będziesz musiał ujawniać w zeznaniu podatkowym.
Hamerlik w twoim przypadku przypuszczam, że byś ujawnił, że to ty doniosłeś na farmera i za to dostałeś nagrodę.
Hamerlik jak uważasz, światowa opinia publiczna byłaby po stronie farmera, czy po Twojej stronie ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik jak uważasz, światowa opinia publiczna byłaby po stronie farmera, czy po Twojej stronie ??

Myślę, że państwo to po części farmer i szarley, mnie do fundamentalistów współczesnych państw zaliczyć nie można.

Nie wiem jaki paragraf mogłby farmer znaleźć sam na siebie i po co ale wiem, że dobra kooperacja jest wrogiem złej, dlatego wciąż stawiam na lepszą organizację społeczną.

Sądzę, że jeśli posiadłości farmera wynikną z działań niemożliwych do wykonania przez innych i do tego będą demokratycznie opodatkowane na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego biedoty bez mienia, która to biedota nie zapłaci żadnych podatków, to nikt w tym państwo, nie będzie się rzucać na jego posiadłości.

Gdybym np. ja miał przejąć w posiadanie i zarząd satelity używane do map google ale musiałbym od tego zapłacić spory podatek na rzecz biedoty, która tych map i satelit używa, to nie byłbym do tego pomysłu zapalony, no może tylko po to żeby to sprzedać natychmiast komuś kto to rozumie i coś na tym zarobi.

Ale to nie jest wątek o sprzedawaniu i konsumowaniu ceny sprzedaży tylko o posiadaniu i rządzeniu ludźmi w granicach swoich posiadłości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> dlatego wciąż stawiam na lepszą organizację społeczną.
>Ale to nie jest wątek o sprzedawaniu i konsumowaniu ceny sprzedaży tylko o posiadaniu i rządzeniu ludźmi w granicach swoich posiadłości.
>

Maksimum osiągnięć takich organizacji społecznych to są dziewiętnastowieczne: kurniki, chlewiki i proste rzemiosło.
Unijna kasa nas technologicznie nie wzbogaciła. Biedacy co dostali parę groszy, po okresie przywilejów podatkowych, firmy pozamykali.
Brytyjczycy a po nich Amerykanie zawsze niszczą lokalny postęp technologiczny.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Maksimum osiągnięć takich organizacji społecznych to są dziewiętnastowieczne: kurniki, chlewiki i proste rzemiosło.

Ale jakich?
Takich, o których piszę, które byłby zmuszone wystawić swoje kapitały na widok publiczny i poddać je demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz bezpośredniego dochodu biedoty?

Sądzisz, że technologię rozwijają tylko firmy działające w tajemnicy, ukrywające swóje kapitały, uzyskujące państwowe subwencje z przymusowych podatków od biedy zebrane pod przymusem od ich najemnych pracowników?

Ale co to za technologie?
Bomby atomowe?

Może Ty rozumujesz kategoriami jak pokonać hegemona, kiedy ja kategoriami jak lepiej żyć?

Sądzisz, że bez bomby atomowej nie ma szans na lepsze życie?

W moich dążeniach nie ma miejsca na bomby atomowe.
Jeśli to oznacza, że już zawsze będę czyimś podwładnym to trudno. Będę podwładnym i moje życie będzie miało wartość w odróżnieniu od życia tych, którzy zdominują całą ludzkość.

Przeżyję życie jak prawdziwy człowiek i nie stanę się popędliwym zwierzęciem opanowanym gorączką złota.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Może Ty rozumujesz kategoriami jak pokonać hegemona, kiedy ja kategoriami jak lepiej żyć?
>Sądzisz, że bez bomby atomowej nie ma szans na lepsze życie?

W tej chwili amerykański bandyta ma 5800 bomb atomowych. Przez pierwsze 10 lat funkcjonowania fabryki seryjnej produkcji bomb atomowych w Los Alamos bandyta wyprodukował 1220 bomb.
Hamerlik jaką masz wizję, dlaczego amerykański bandyta wybudował w LOs Alamos fabrykę SERYJNEJ PRODUKCJI BOMB ATOMOWYCH ? Kogo te bomby miały zniszczyć ??
Co zrobił amerykański bandyta, że udało mu się przejąć z Europy niemieckich Żydów pracujących nad naszą bombą atomową ??
Żeby lepiej i bezpiecznie żyć trzeba umieć wykiwać demokratyczną agenturę hegemona. Żeby kogoś wykiwać trzeba zrozumieć jakie metody stosują. W czasach hegemonii brytyjskiej mieliśmy u siebie tzw. Misję Międzysojuszniczą do Polski, której celem było używanie nas do wojny z Żydami niemieckimi, którzy realizowali swoją koncepcję stworzenia komunistycznego mocarstwa. Aby to mocarstwo mogło funkcjonować należało połączyć niemiecki przemysł z rosyjską bazą surowcową i tego zadania podjęli się niemieccy Żydzi.
Hamerlik wyobraź sobie jaką dzisiaj bylibyśmy potęgą, gdybyśmy nie mordowali Żydów. Brytyjski hegemon zainstalował nam swojego agenta Dmowskiego, który wizją "wielkiej" Polski zasłonił wizję wielkiej Europy. Oczywiście na przeszkodzie wizji budowy "wielkiej" Polski, Dmowski postawił ŻYDÓW. Jego recepta na stworzenie "wielkiej" Polski była prosta, należy wymordować ŻYDÓW i wtedy automatycznie "wielcy" Polacy odzyskają pełnię sił twórczych.
Agent Dmowski nie dożył czasów swojej "wielkiej" Polski ale jego koncepcja "wielkiej" Polski wciąż jest aktualna.
Amerykański hegemon swoją żydowską agenturą przerobił wnuków antysemitów na rusofobów. Dziadków antysemitów i ich wnuków rusofobów łączy "wielki katolicyzm" i kolejna wizja "wielkiej" Polski.
Zauważ, że Żydzi amerykańscy teraz scedowali żydokomunizm na współczesnych Rosjan. Żydzi niemieccy i sowieccy zostali WYMORDOWANI a Żydzi amerykańscy stali się potęgą zamiast Żydów niemeickich.
Hamerlik zauważ, że Zelenski to jest wcielenie Dmowskiego tylko w wydaniu amerykańskiego hegemona.
Mieliśmy szczęście, że tym razem "wielkim" narodem hegemon, amerykański bandyta, zrobił Ukraińców.
Chyba Jaruzelskiemu zawdzięczamy to, że po raz drugi nie zrobiono z nas "wielkiego" narodu walczącego w wojnie imperialnej.

>W moich dążeniach nie ma miejsca na bomby atomowe.

Tym akurat amerykański bandyta się nie przejmuje. Agentura CIA opanowała nas "demokratycznie" i nie musi się z nami liczyć.

> nie stanę się popędliwym zwierzęciem opanowanym gorączką złota.
>

Na razie jesteś zwierzęciem popędzanym propagandą opanowanym nieszkodliwą hegemonowi wizją.
Hegemonowi to nawet tacy są potrzebni. Hegemon może uznać, że ma prawo strzelać do innych w obronie Twoich wizji. A ci inni mogli zagrozić interesom hegemona a zostali wymordowani w imię obrony Twojej "wolności". Hegemon dba o to by swoją bandycką gorączkę złota zasłonić parawanem z napisem "wolność i demokracja".

nowinynysk(*)/ujawniono-15-milionow/1443694

- Biegły wycenił, że w tym miejscu członkowie grupy mogli wyprodukować co najmniej 120 mln sztuk papierosów, a straty Skarb Państwa mogły wynieść łącznie nie mniej niż ponad 145 mln zł - informuje Centralne Biuro Śledcze.

Hamerlik jak ten biegły to wycenił ??
Chyba mu płacą jakiś procent od "wyceny".
W demokratycznej Polsce mają wprowadzić DO KONSTYTUCJI zapis konfiskaty majątku na podstawie DOMNIEMANIA.
Biegłych mających własciwe wizje już mamy.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)
szarley (54913 punktów)
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,896451#w896629
>
cr


Kiepski argument

Nie wiesz co złości? Przeczytaj:

Cytat:
Jeśli cr nie poda swoich posiadłości do publicznej wiadomości i nie podda swojego prawa własności demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego osób bez mienia, to nigdy nie uznam jej kapitału


Mnie złości, kiedy ktoś grozi, że mnie okradnie jeśli nie spełnię jego warunków
Ciebie nie?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mnie złości, kiedy ktoś grozi, że mnie okradnie jeśli nie spełnię jego warunków
>Ciebie nie?

Okradnie?

Przecież powtarzam Ci od lat, że złodziejami są Ci, którzy podejmują się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności i Ci, którzy innych do tego uprawniają.

Nie rób z porządnych ludzi przestępców, żeby chronić złodziei, bo złodziejom się zdaje, że ich bóg dał im prawo by kraść i odżywiać się krwią innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Mnie złości, kiedy ktoś grozi, że mnie okradnie jeśli nie spełnię jego warunków
>>Ciebie nie?
>Okradnie?
Tak, okradnie. Czym jest "nieuznanie własności"?

>Przecież powtarzam Ci od lat, że złodziejami są Ci, którzy podejmują się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności i Ci, którzy innych do tego uprawniają.

Tak, dziadunio, któremu ukradziono rower jest wg ciebie złodziejem, policjant jest złodziejem, twoja matka jest złodziejką. Powtarzasz to od lat

Wyobraź sobie, że ktoś zabiera ci twój samochód. Tajny i nieopodatkowany
Wezwiesz policję?
Jeśli tak, to sam siebie nazywasz złodziejem
WEZWIESZ???????
Ucieczka

Wg ciebie mój dom mi się nie należy, to wg ciebie KOMU się należy?
Kto na niego zapracował?
Ucieczka

Wg ciebie nigdy nie opuściłem swojej "strefy komfortu" , kiedy pracowałem w kopalni?
Nie wiesz z czego żyję, nie wiem z czego żyje twoja żona
Diluje narkotyki w szkołach. też poradzę zmyślać

Boli cię kiedy nazywam twoją córkę dziwką?
Inni mają z pokorą znosić twoje wymysły


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czym jest "nieuznanie własności"?

Tajnej i nieopodakowanej?

Obowiązkiem moralnym każdego człowieka, który nie chce na Ziemi piekła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Kolejne ucieczki "Hamerlik - Konopki"

Dziadunio, któremu ukradziono rower jest wg ciebie złodziejem, policjant jest złodziejem, twoja matka jest złodziejką. Powtarzasz to od lat

Wyobraź sobie, że ktoś zabiera ci twój samochód. Tajny i nieopodatkowany
Wezwiesz policję?
Jeśli tak, to sam siebie nazywasz złodziejem
WEZWIESZ???????
Ucieczka

>Obowiązkiem moralnym każdego człowieka, który nie chce na Ziemi piekła.
Obowiązkiem m\oralnym jest nieuznanie własności twojego samochodu?
TAK/NIE?
Ucieczka

Wg ciebie mój dom mi się nie należy, to wg ciebie KOMU się należy?
Kto na niego zapracował?
Ucieczka

>>Czym jest "nieuznanie własności"?
>Tajnej i nieopodakowanej?
Czy jest w praktyce. Kradzieżą? Zniszczeniem?

>Obowiązkiem moralnym każdego człowieka, który nie chce na Ziemi piekła.
Twoje religijne odjazdy nie są argumentem
O moralności lepiej zmilcz, wg ciebie kłamstwo jest moralnym dobrem, a piekło innym ty urządzasz niszcząc przynależne im dobra

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,896451#w896629
>Kiepski argument
To nie argument, tylko przypomnienie dlaczego tobie żadnego nie przedstawię.

cr
szarley (54913 punktów)
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,896451#w896629
>>Kiepski argument
>To nie argument, tylko przypomnienie dlaczego tobie żadnego nie przedstawię.

W żadnej dyskusji nie przedstawiłaś argumentów, Twoją specjalnością są zabawy słówkami, ale jeśli nie reagujesz na szantaż i nazywanie Cię złodziejką i bandytką, to jest to Twoja rzecz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,896451#w896629
>>>Kiepski argument
>>To nie argument, tylko przypomnienie dlaczego tobie żadnego nie przedstawię.
>W żadnej dyskusji nie przedstawiłaś argumentów
A że mimo takiego swojego twierdzenia próbujesz ze mną dyskutować,
przypominam, dlaczego ci się to nie uda.


cr
12-06-2023 18:28 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Sądzisz, że nie rozumiem o co tu toczy się ta pełna agresji i chamstwa gra?

Sądzę że rozumiesz. Mógłbyś przecież do kundli jeszce porównać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Sądzisz, że nie rozumiem o co tu toczy się ta pełna agresji i chamstwa gra?
>Sądzę że rozumiesz. Mógłbyś przecież do kundli jeszce porównać.

Widzę jak się pozwoli szykujesz na cr.
Pewnie wierzysz, że gdy obdarzysz ją odpowiednią dawką agresji to wycofa się i ustąpi Wam pola, do dalszego czynienia waszego bezeceństwa.

spxvi.edu.(*)iązłość (9)-,Haniebny%20uczynek%2C%20wyst%C4%99pek%2C%20nieobyczajno%C5%9B%C4%87%2C%20z%C5%82e%20obyczaje%2C%20niemoralno%C5%9B%C4%87%2C,B7%2C%20R2%2C%20Mm6v%3B%20Wid%C5%BAi%C3%A1%C5%82%C3%A1m

Dobry, uczciwy i sprawiedliwy człowieku z zasadami, solo tej ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 18:48 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Sądzisz, że nie rozumiem o co tu toczy się ta pełna agresji i chamstwa gra?
>>Sądzę że rozumiesz. Mógłbyś przecież do kundli jeszce porównać.
>Widzę jak się pozwoli szykujesz na cr.
>Pewnie wierzysz, że gdy obdarzysz ją odpowiednią dawką agresji to wycofa się i ustąpi W

Czyli rozumiesz. Tak jak wtedy gdy milczysz bojąc się o eksmisję.

Doskonale rozumiesz swoje chamstwo.

Cham taki jak ty aczkolwiwk ty jesteś chorym psychicznie gnojem
Który dość mnie tu obraził i pomówił.

Kradzież, bandyta, biznes który szkodzi ludziom groźby
Próba wyłudzenia.

Dobrze wiesz czego się spodziewać.
Dlatego śmieciu do kundli jeszcze porównaj. Będzie to adekwatne do tego jak obrazasz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Nie, wprost przeciwnie, wszystko ze mną w najlepszym porządku.

Tylko ze swoją postawą moralną nie pasuję już do waszego zgniłego systemu kapitalistycznego opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności, pełnego kłamstw, manipulacji, oszustw, wzajemnych gróźb i przemocy.

Jesteś najlepszym przykładem tego co się kryje za waszym systemem, ślepa furia o ile zakwestionować waszą dominację.

Wyjaw swoją tożsamość i wszystkie swoje posiadłości, poddaj je demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz osób bez mienia a uznam je i będę twojego prawa własności bronił jako moralnego i społecznie korzystnego.

Jeśli tego nie zrobisz to nigdy nie uznam twojego prawa własności i innym ludziom dosłownie zabronię go uznać, twierdząc, że jeżeli to zrobią to staną się sługami szatana.

Sądzę, że dobrze rozumiesz mój przekaz, tylko w swojej głowie sądzisz, że to Ty tu jesteś w prawie i to Ty tu rządzisz.

Tak nie jest. Nie Ty tu rządzisz ani nie rządzi tu szarley ani nawet wasi tajenie wybrani przedstawiciele.

Moralność jest czyms więcej niż prymitywnymi emocjami chciwych istot. Prawa nie tworzy się, prawo się odkrywa. Ono istnieje już od początku świata. Ja nie robię ty nic innego jak odkrywam istniejące od zawsze prawo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-06-2023 09:08 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?
>Nie, wprost przeciwnie, wszystko ze mną w najlepszym porządku.

Nie.

Chory psychicznie człowieku który nazwałes mnie bandyta.
Chciał wyłudzić informacje co posiadam groziłes innymi ludźmi.
Przypisales mi kradzież i biznes który szkodzi innym ludziom.

Uważajcie na tego chorego człowieka.

Jesteś chory psychicznie. Chowasz się za żółtymi papierami i pomaiwasz ludzi w internecie. Kradzież? Pojebało ci.sie ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Nic mu nie podawajcie co posiadacie .
Ten gnój jeszcze was o kradzież pomowi.
Róbcie screeny rozmów . I zapisujcie gdyby was pomówił.

UWAGA!!!!!

>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.
szarley (54913 punktów)
>>Nie wiem z czego żyje twoja córka
>>Kurwi się z psami za kasę
>>Nie wiem z czego żyje twoja żona
>>Diluje narkotyki w podstawówkach
>Czy nie możesz ograniczyć się do nas w tym chamstwie?

Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Nazwałeś mnie bandytą, złodziejem, lichwiarzem "bo nie wiesz z czego żyję"

Napisałeś, że pracując w kopalni "nie opuściłem swojej strefy komfortu"

Nie wiesz z czego żyję, więc zmyślasz przestępstwa
Nie wiem z czego żyje twoja żona....

Przestań kłamać

>Do czego się jeszcze posuniesz, żeby nade mną zwyciężyć i zdominować mnie?
Skończ zmyślać, nie zamierzam cię "zdominować"

>Mam prawo do własnych poglądów i ocen a także iść własną drogą.
Nie masz prawa zarzucać mi przestępstw
A jeśli sobie przyznajesz takie prawo, to ja też mam prawo zmyślać

>Nie muszę jak chcecie za telewizorem powtarzać, że wszystko jest dobrze
Nie musisz i ni eo tym mowa

>i wszystko Wam się należy.
Należy mi się to, na co zapracowałem
Także prawo do dobrego imienia
Ty mi to prawo chcesz odebrać, rzucając gównem

>Mogę twierdzić coś przeciwnego a Ty przy tym masz zostawić moja rodzinę w spokoju.
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Jeśli ty masz prawo zmyślać (mieć swoje zdanie") na temat innych to ja też je mam

>Mojej rodziny tu nie ma.
Wiem, wstydzisz się przed nią swoich poglądów.

>Nie używaj innych ludzi do tego, żeby narzucić mi i innym wasz podły system społeczny.
Niczego ci nie narzucam, zmyślaczu
Chcę tylko, żebyś sprostował swoje oszczerstwa na mój temat

Jak tylko się uspokoisz i skończysz rzucać gównem, przestaniesz obrywać.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście
>Powiedz co ci ukradłem, a w 15 minut oddam dziesięciokroć

Nie musisz oddawać, wystarczy że publicznie ujawnisz i poddasz demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz osób bez posiadłości.

Nie będziemy toczyć wojny o hajs i posiadłości tylko przywrócimy elementarną sprawiedliwość i uczynimy nasze życie moralnym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście
>>Powiedz co ci ukradłem, a w 15 minut oddam dziesięciokroć
>Nie musisz oddawać,

Bo niczego ci nie ukradłem, rzucający gównem p.ch.

>wystarczy że publicznie ujawnisz i poddasz demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz osób bez posiadłości.

Chcesz?
Masz!
Podaj numer konta
Tylko ZAGWARANTUJ, kasę dostaną wyłącznie osoby bez posiadłości
Twoja matka ZAPŁACI i GÓWNO dostanie
Ty ZAPŁACISZ i gówno dostaniesz

Rozumiem, ucieczka

>Nie będziemy toczyć wojny o hajs i posiadłości

Nic mi do twoich posiadłości i hajsu

To TY niszczysz moje dobro

>uczynimy nasze życie moralnym.
Zacznij od siebie, skończ rzucać gównem

Górnik pracuje w strefie komfortu?
Ile razy jeszcze "moralny" będziesz podtrzymywał to gówno, którym "moralnie" cuchniesz?

Kłamstwo jest wg ciebie moralne?
mam nadzieję, że jakiś inny Hamerlik mający twoje pojęcie moralności moralnie zgwałci ci dziecko

Poczujesz wtedy "moralność wg Hamerlików"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tylko ZAGWARANTUJ, kasę dostaną wyłącznie osoby bez posiadłości

Ty musisz to zagwarantować tak samo jak i ja.

Tworząc społeczeństwo stałeś się odpowiedzialny za innych jego członków tak jak jesteś odpowiedzialny za własną rodzinę.

Jeśli gdzieś szweda się słaby, chory i zniszczony psychicznie człowiek to jesteś temu winny tak jak i reszta społeczeństwa.

Ja jestem temu chwilowo niewinny, bo już nie należę do waszego społeczeństwa, nie tworzę go, nie uznaję waszych zasad, nie jestem jednym z Was.

Jeśli kiedyś na nowo zbudujemy wspólne zasady stanę się na nowo odpowiedzialny ale na razie odpowiadam tylko za walkę z waszą prymitywną, podłą kapitalistyczną kulturą, której nienawidzę, bo mi przypomina zachwiania dzikich zwierząt w dżungli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Górnik pracuje w strefie komfortu?
Ile razy jeszcze "moralny" będziesz podtrzymywał to gówno, którym "moralnie" cuchniesz?

>>Tylko ZAGWARANTUJ, kasę dostaną wyłącznie osoby bez posiadłości
>Ty musisz to zagwarantować tak samo jak i ja.

Jak?
Akceptując nazywanie mnie złodziejem przez "Hamerlik - Konopkę"?

Twoja matka już zaakceptowała, że ma płacić podatek od posiadłości, będzie płacić za korzystanie z chodnika a nie dostanie ani dochodu, ani emerytury?

napisałeś "NA RZECZ OSÓB BEZ POSIADŁOŚCI" więc swoją matkę wykluczyłeś
TAK/NIE?

>Tworząc społeczeństwo stałeś się odpowiedzialny za innych jego członków tak jak jesteś odpowiedzialny za własną rodzinę.

Paczpan, a "Hamerlik - Konopka" nie jest za społeczeństwo odpowiedzialny

>Jeśli gdzieś szweda się słaby, chory i zniszczony psychicznie człowiek to jesteś temu winny tak jak i reszta społeczeństwa.

Jak i ty? Może to ofiara twojej windykacji?

>Ja jestem temu chwilowo niewinny,
Rozumiesz co piszesz?
Ty jesteś niewinny bo nie chodzisz na wybory do Bundestagu
Ja jestem winny bo nie chodzę na wybory do Bundestagu.

Rozumiesz swój bełkot?

>Jeśli kiedyś na nowo zbudujemy wspólne zasady stanę się na nowo odpowiedzialny
Nie będę budował żadnych zasad z przeciwnikiem jawności i własnej odpowiedzialności
Nie będę budował żadnych zasad z kłamcą, oszczercą rzucającym gównem
Nie będę budował żadnych zasad z kimś, kto nie będzie ich przestrzegał, bo nagle uzna że mu się nie opłacają

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
11-06-2023 17:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Tylko ZAGWARANTUJ, kasę dostaną wyłącznie osoby bez posiadłości
>Ty musisz to zagwarantować tak samo jak i ja.
>Tworząc społeczeństwo stałeś się odpowiedzialny za innych jego członków tak jak jesteś odpowiedzialny za własną rodzinę.
>Jeśli gdzieś szweda się słaby, chory i zniszczony psychicznie człowiek to jesteś temu winny tak jak i reszta społeczeństwa.
>Ja jestem temu chwilowo niewinny, bo już nie należę do waszego społeczeństwa, nie tworzę go, nie uznaję waszych zasad, nie jestem jednym z Was.

Tylko ty napsiełeś ze system był ok. Tylko dla cibie gdy bezrobocie było 20% system był okej.

Ale co ci się podobało wtedy windykacja ludzi czy bezrobocie 20%

Biznesy Polaków którzy dzień w dzień pracują nazywasz szkodliwymi moralnie.

Boisz tchórzu napsiac co jest niemoralnego
Boisz się mendo społeczno napsiac co to jest tajna i nie opodatkowana własnośc.

Bo co ma Polak prowadzący biznes dla swojej rodziny.

Ale śmieć internetowy Hamerlik Konopka w internecie nazwie mnie bandyta.
Ale śmieć inyernetowy pomowi o kradzież

Uważajcie. Hamerlik kOnopka to chory psychicznie człowiek.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Powiedziano nam, że Sonia musi przedstawić kwit, że nie ma długów.
>Twoje zasady: jawność
>TWOJE ZASADY , ciesz się, że ktoś cię posłuchał i wdrożył twoje postulaty

Nie, moją zasadą społeczną jest to, że kto nic nie ma ten nie może mieć też żadnego długu a nie to, że jacyś zamówieni w interesach kolesie, nie wiadomo kto, mają prawo do gromadzenia o Tobie informacji, czy jesteś dobrym materiałem na niewolnika.

Te kwity, nie mają bynajmniej charakteru publicznie jawnej księgi kapitału.

Są tylko informacją dla tych, którzy mają dużo, jak zdobyć jeszcze więcej aż zdobędą tak duzo, żeby nikt oprócz nich nic nie miał i wszyscy jednocześnie byli ich dłużnikami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Powiedziano nam, że Sonia musi przedstawić kwit, że nie ma długów.
>>Twoje zasady: jawność
>>TWOJE ZASADY , ciesz się, że ktoś cię posłuchał i wdrożył twoje postulaty
>Nie, moją zasadą społeczną jest to, że kto nic nie ma ten nie może mieć też żadnego długu

A jawność?
Ma być czy nie ma być?

10 minut temu chciałeś ode mnie wyjawienia ...

Znów wyszedłeś na idiotę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Podaj.
>Zamieszkam we własnym tylko muszę wpierw odzyskać wszystko co ukradliście i powstrzymać Was przed dalszymi kradzieżami.


Gnój jeszcze o kradzież mnie pomawia.

Tego to nie było.

Hamerlik Konopka śmieć internetowy i gnój pomowaia o kradzież.

Co za menda cwana w inyenezicie. W realu zamykasz ten parchaty pysk
Przed ludźmi a tu kozakujess.

Ty masz Żółte Papiery. To musi cię chronić przed tym co piszesz.
Musiałeś się zabezpieczyć na wypadek konsekwencji.

Jesteś chory psychicznie na bank.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś chory psychicznie na bank.

O ile za psychiczną chorobę uznany brak opętania waszą prymitywną i podłą kapitalistyczną kulturą.

Z mojego punktu widzenia przy braku opętania waszymi prawdami, wizjami i wartościami, jestem zdrowy na umyśle a Ty chory i Ciebie trzeba wyleczyć z opętania przez zło.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Jesteś chory psychicznie na bank.
>O ile za psychiczną chorobę uznany brak opętania waszą prymitywną i podłą kapitalistyczną kulturą.
>Z mojego punktu widzenia przy braku opętania waszymi prawdami, wizjami i wartościami, jestem zdrowy na umyśle a Ty chory i Ciebie trzeba wyleczyć z opętania przez zło.


Dlatego chcę być tam gdzie twoja córka i znajomi bo tam gnoju nikogo nie leczysz
Śmieciu internetowy.

Potrafisz pluc śmieciu na miliony Polaków . A ty jesteś zwykły gnój który w internecie pisze przed swoją córką kłamstwa na innych ludzie

A że jesteś chory psychicznie to potem śmieciu udajesz kogoś inneg?
Bo musisz przebywać w tworzystwie swojej córki

I tam gnoju nie powiesz że ktoś coś ukradł albo ze prowadzi biznes szkodliwy moralnoem

Masz rozdwojenie jaźni kretynie.
szarley (54913 punktów)
>>Nazwałeś bandytą dziadunia, któremu ukradziono rower i poszedł z tym na Policję
>Nie, bandytą nazwałem dziada, który uprawnia innych, równie chciwych i bezwzględnych ludzi do egzekucji prawa tajnej i nieopodakowanej własności

Ktoś skradł dziadkowi rower i dziadek poszedł na policję

Nazywasz tego dziadunia BANDYTĄ, bo upoważnił do "egzekucji własności"
Policjant, który odzyskał rower też jest wg ciebie BANDYTĄ

Zaprzeczysz własnym słowom?
Oczywiście zaprzeczysz.

Tak jak unikasz odpowiedzi na tysiące pytań.

>zżerając owoce cudzej pracy ludzi, dla których nigdy nic nie zrobił i nie zamierza zrobić,
Jak twoja matka.
Zaprzeczysz?
Pracuje?

>bo to pasuje do waszego modelu biznesowego i takie macie oczekiwania.
Moim biznesowym modelem jest jawność udziałów i dochodów wszystkich pracowników - spółdzielców.
Wiem, nie pasujesz do tego.
Teraz rzucisz gównem lub uciekniesz
Teraz napiszesz, że spółdzielczość nie istnieje a twój szarley żyje z posiadania kamienic

Górnik pracuje w strefie komfortu?
Potwierdzasz swoje słowa?
Za trudne?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Amerykanie boją się Chińczyków, to jest zupełnie inna kultura, którą właśnie przestają móc >kontrolować.

Amerykański zasób ludzki właścicieli korporacji boi się tego co im spece od zarządzania zasobem ludzkim wstawiają do szarych komórek.
Amerykański zasób ludzki właścicieli korporacji był i jest traktowany wstawianiem nienawiści do komunistów. Były a może i dalej jest prowadzony na amerykańskim zasobie ludzkim właścicieli korporacji eksperyment MK Ultra.

twojahisto(*)a-tajemnice-programu-mk-ultra/

MK-Ultra był tajnym programem realizowanym przez CIA w latach 1953-1964, którego celem było znalezienie sposobu wpływania na ludzki umysł. MK-Ultra był tzw. parasolem, pod którego auspicjami realizowane były setki mniejszych projektów. Akta, które przetrwały zacieranie śladów, sugerują, że było ich co najmniej 149.
CIA miała całkowitą swobodę w testowaniu różnych środków chemicznych na niczego nieświadomych amerykańskich obywatelach, więźniach, pacjentach szpitali psychiatrycznych czy jeńcach wojennych. Najpopularniejszą substancją było LSD, lecz sprawdzano praktycznie każdy możliwy narkotyk, który mógł działać na ludzki mózg (haszysz, kokainę, meskalinę, nikotynę i wiele, wiele innych).


Amerykanie jak zwykle mówią: to nie my jesteśmy źli tylko nasi wrogowie. Wrogów Amerykanie sami sobie stwarzają. CIA wydaje kasę na stwarzanie wrogów i walkę z nimi.

>Amerykanie boją się, że Chińczycy poznają ich wszystkie tajemnice, triki, strategie i nie tylko >wymkną się spod kontroli Amerykanów ale jeszcze zaczną wpływać na Amerykę.
>

Amerykanie wykiwali cwanych i brutalnych Brytyjczyków i przejęli po nich hegemonię. Chińczycy doświadczyli wojen imperialnych z Brytyjczykami i niszczenia ich narkotykami. Bo Brytyjczykach przyszła jeszcze gorsza zaraza. Strategia Chińczyków była prosta, bo prości są Amerykanie. Zasypali Amerykę i amerykańskie demokratyczne kolonie TANDETĄ. Tandeta zniszczyła wielkie przemysły i morale zasobu ludzkiego właścicieli światowych korporacji. Właściciele światowych korporacji trzymają demokratyczny zasób ludzki w strachu. Nazywa się to pułapką Tukidydesa.

forsal.pl/(*)ozliwa-konfrontacja-z-usa.html

Dwaj generałowie to członkowie Centralnej Komisji Wojskowej, której przewodniczy prezydent Chin Xi Jinping. Ich komentarze pojawiły się w czasie corocznej sesji Komisji w Pekinie. Wiceszef Komisji Xu Qiliang, czołowy chiński oficer, stwierdził, że Państwo Środka musi się przygotować na tzw. "pułapkę Tukidydesa". Pojęcie to opisuje sytuację nieuchronnego konfliktu pomiędzy wschodzącym a dominującym mocarstwem.

Brytyjczykom i Żydom amerykańskim udało się pokonać wielki projekt Żydów niemieckich, wschodzące komunistyczne mocarstwo a potem Oś Berlin Rzym Tokio.
Minęło sto lat hegemoni Żydów amerykańskich i mamy powtórkę sytuacji.
Wielki Rudolf Hess udał się do Brytyjczyków by zawrzeć z nimi sojusz, który ocaliłby Europę od bratobójczych wojen i proponował połączyć siły przeciwko Żydom amerykanskim.
Brytyjczycy odrzucili ofertę Hessa z powodu tego, że Żydzi niemieccy kończyli prace nad bombą atomową. Ukończenie prac nad bombą atomową i stworzenie komunistycznego mocarstwa automatycznie anulowałoby umowę z Brytyjczykami. Świat musiałby uznać potęgę Żydów niemieckich. My bylibyśmy w środku tej potęgi.
Niestety polscy idioci wprowadzili nas do wojny Brytyjczyków i Żydów amerykańskich z Żydami niemieckimi. Dzięki temu mamy biedę, jesteśmy mięsem armatnim i krajem frontowym imperilanych wojen Żydów amerykańskich.

szarley (54913 punktów)
>Że mną tak gardzisz dla utrzymania wartości posiadłości i hasju.
Debilu, jak można mieć "hajs" z pogardzania takim gównem jak ty?
Pokaż mi mechanizm zarabiania na pokazywaniu jak bardzo udowadniasz swoją ujemną godność, chętnie zarobię

>>>Że mną tak gardzisz
>>Przypomnę wg ciebie praca w kopalni to "strefa komfortu"
>Nie, twoją strefa komfortu jest tajna i nieopodakowana posiadłość,

Napisałeś:
"nigdy nie opuściłeś swojej strefy komfortu" wg wg ciebie praca w kopalni jest komfortem
Więc wg ciebie strefą komfortu jest też kopalnia. Powiedz to górnikom w oczy
Ponoć jesteś zwolennikiem jawności w tym jawności poglądów, sam kiedyś pisałeś moje nazwisko w stopce, żeby się inni dowiedzieli co piszę
Więc, śmiało, powiedz górnikom co o nich myślisz
Powiedz rolnikom, że nie pracują (sic!)
Powiedz polskim "robolom z amazona" ile zarabiasz i zażądaj podatków od nich, bo mają mieszkania
Masz odwagę ponosić odpowiedzialność za słowo i powiedzieć w twarz po niemiecku, niemieckiemu policjantowi, że nazywasz go bandytą?

Odwagi! Ujawnij swoje poglądy, w oczy pod nazwiskiem
Nie w kabinie w kiblu na Hbf. ale W OCZY

1 Nie jest tajna. Na skrzynce na listy jest nazwisko, kłamco
2 Nie jest nieopodatkowana, płacę podatki zgodnie z prawem, kłamco
3 "posiadłość" to za duże słowo. Prosty wiejski dom i ogród. Pisałem ci co mam, ja nie potrzebuję tajemnicy mienia jak "Hamerlik - Konopka", który nawet nie wie ile razy był na swojej działce
4 zapracowałem na swoją własność
5 Mam prawo jej bronić także przed tobą i innymi złodziejami i będę to robił zgodnie z prawem

>emerytura wypłacana
... twojej mamusi, a w przyszłości też tobie. Mnie też się będzie należała

Mamusia żyje w strefie komfortu, na swojej posiadłości z emerytury. Czy tak?
Wie jakie masz podejście do jej emerytury i własności?

>i dobre życie,
Nie narzekam

>pełne owoców cudzej pracy bez kiwnięcia palcem w bucie dla innego człowieka.
Znów kłamiesz psi chuju.
Gdyby nie wykonywał pożytecznej pracy nikt by mi nie dał złamanego halerza.
Znów rzucanie gównem jako jedyny argument "Hamerlik - Konopki"
Masz odwagę mi to w twarz powiedzieć?

To cię napawa takim obrzydzeniem?
Prawda, gardzę tobą, sam na to pracujesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-06-2023 17:04 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Z Wami na żadne układy nie idę.

Ja.ostrzegam wyszystkich przed tobą. Wyłudzasz informacje pomawiasz grozisz oczerniasz .
Ważne by Hamerlik Konopka nie nazwał nikogo bandyta.

Uważajcie na Hamerlika Konopke. Nie podawajcie w internecie swoich danych lub informacji co posadiaxie. Może wam grozić i szantażować.


Przypsiujesz mi biznes który szkodzi innym ludziom.
Nie udało ci się wyłudzić informacji co mam co robię kim jestem co posiadam.


Dlatego uważajcie na Hamerlika Konopke .
08-06-2023 17:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>A wyłoni się obraz czlowieka pelnego nienawiści przed którym trzeba ostrzegac innych co też czynię.
>Potrafię być racjonalny i chodzę na dobre dla wszystkich układy ale tylko z przyjaznymi ludźmi, którzy nie próbują mną ani innymi manipulować i nie chcą mnie po chamsku zdominować.
>Potrafię innym podporządkować się, jeśli łączy nas wspólny interes.


To tak nie działa. że przyjdziesz oplujesz i stawiasz warunki.

Regulamin tego miejsca jasno określa twoja i moje zachowanie jak i innych.
Dzięki czemu winem jest świadomość że w takim miejscu nikt mnie napadnie jak ty.
Teraz wiem i inni też że jesteś agresywny i należy uważac na ciebie.

>Niczego nie niszczę a próbuję jedynie wraz z innymi rozwijać się.


Klmaiesz. Napisałeś że przyszedłeś zniszczyć pokój. Niema innych jesteś tylko ty.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Regulamin tego miejsca jasno określa

w co mam wierzyć, co czuć i co myśleć.

Nie przypadkiem ma być to zgodne z waszą ideologią zgniłego kapitalizmu, żebyś usłyszał to, co chcesz usłyszeć i poczuł się z tym dobrze?

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2023 18:48 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Regulamin tego miejsca jasno określa
>w co mam wierzyć, co czuć i co myśleć.
>Nie przypadkiem ma być to zgodne z waszą ideologią zgniłego kapitalizmu, żebyś usłyszał to, co chcesz usłyszeć i poczuł się z tym dobrze?

Chce się tak czuć jak twoja córka o której nic nie wiem nie wiem co ma .
Jak twoja partnerka. Jak nauczelka towich dzieci. Jak przypadkowy przechodzień którego mijasz i twój sąsiad .

Jeśli jest coś co sprawia że nie atakujesz tych ludzi a są to normy społeczne . To ja te normy rozumiem że one są takie same tu
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chce się tak czuć jak twoja córka o której nic nie wiem nie wiem co ma .
>Jak twoja partnerka. Jak nauczelka towich dzieci. Jak przypadkowy przechodzień którego mijasz i twój sąsiad .
>Jeśli jest coś co sprawia że nie atakujesz tych ludzi a są to normy społeczne . To ja te normy rozumiem że one są takie same tu

Każdemu człowiekowi, który wkroczy ma ścieżkę polityczną i zacznie definiować wszystkim prawdę, dobro i sprawiedliwość, powiem prosto w oczy, że kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.

Tobie też nie przeszkadzam w domu, w pracy ani na wakacjach. Prawde mówiac nie wiem nawet kim jesteś w realu, choć Ty wiesz o mnie dużo. Zderzamy się tu, gdzie przychodzisz, żeby mi definiować rzeczywistość.

Prowadzisz tu działalność polityczną i tu próbujesz mi i innym określić zasady życia.

Gdy czuję, że twoja ideologia, twoje prawda, dobro i sprawiedliwość są fałszywe i mają posłużyć jedynie Tobie moim kosztem to mam święte prawo temu się sprzeciwić i sprzeciwiam się.

Mam prawo fałszywe ideologie i propagandzistów tych ideologii tu osądzać i robię to.

Jak poczuję, że zacząłeś liczyć się z moim interesem to Cię kiedyś posłucham ale na razie nie mam czego słuchać, bo słyszę tylko pogardę, która służy budowie przekonania, że dla Ciebie wszystko a dla mnie nic.

Nie martw się, nie będę wydzwaniał jak szarley do firmy, w której pracujesz, tam zostawię Cię w spokoju ale gdy ponownie publicznie zaczniesz ogłaszać swoją prawdę, dobro i sprawiedliwość to na spokój nie licz.

Takie są konsekwencje politycznej działalności.

Chcesz innym określać świat to licz się z odpowiedzialnością za innych i również ze sprzeciwem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Każdemu człowiekowi, który wkroczy ma ścieżkę polityczną i zacznie definiować wszystkim prawdę, dobro i sprawiedliwość, powiem prosto w oczy, że kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.

Kłamiesz
Nie powiedziałeś żadnemu niemieckiemu policjantowi ani sędziemu, że jest bandytą
KŁAMIESZ


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-06-2023 20:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Każdemu człowiekowi, który wkroczy ma ścieżkę polityczną i zacznie definiować wszystkim prawdę, dobro i sprawiedliwość, powiem prosto w oczy, że kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.
>Kłamiesz
>Nie powiedziałeś żadnemu niemieckiemu policjantowi ani sędziemu, że jest bandytą
>KŁAMIESZ

Oczywiście . Złamałby by wówczas normy społeczne . Ale tego nie zrobi bo w otozczeniu jego córki znajomych nauczycieli jego dzieci przestrzega tych norm .

Które to normy regulamin tego forum nakazuje przestrzegać.

Jest to prosta informacja dla ludzi i wiedzą czego się spodziewać

Niestety ten człowiek nagminne łamie ten punkt.
08-06-2023 20:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Chce się tak czuć jak twoja córka o której nic nie wiem nie wiem co ma .
>>Jak twoja partnerka. Jak nauczelka towich dzieci. Jak przypadkowy przechodzień którego mijasz i twój sąsiad .
>>Jeśli jest coś co sprawia że nie atakujesz tych ludzi a są to normy społeczne . To ja te normy rozumiem że one są takie same tu
>Każdemu człowiekowi, który wkroczy ma ścieżkę polityczną i zacznie definiować wszystkim prawdę, dobro i sprawiedliwość, powiem prosto w oczy, że kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności lub innych do tego uprawnia jest bandytą i jak bandyta przez wszystkich winien być traktowany.



>Tobie też nie przeszkadzam w domu, w pracy ani na wakacjach. Prawde mówiac nie wiem nawet kim jesteś w realu, choć Ty wiesz o mnie dużo. Zderzamy się tu, gdzie przychodzisz, żeby mi definiować rzeczywistość.

Kłamanie to jest łamanie norm społecznych. Twoja córka je ma dzięki spoleczenstwu które je akceptuje.

Regulamin tego forum to określa że by ich nie łamać. Dzięki temu twoja córka czuje się gdzieś bezpiecznie a tu już by nie mogła bo ty łamiesz to coś co ona zna i ja.



>Prowadzisz tu działalność polityczną i tu próbujesz mi i innym określić zasady życia.


Normy społeczne sprawiają że twoja córka nie musi mierzyć się z bezpodstawnymi oskarżeniami.
I dlatego ja i ona nie tłumaczymy się obcym ludziom. Bo obcy ludzie którzy nas otaczają nie są agresywni.
Tu są takie same normy społeczne jak w.miwjsxu gdzie jest teraz twoja córka i takie. Jak zostały zdefiniowane tu.

Nic a nic się nie różnią.

.różnica jest tylko taka że twoja córka nie musi się obawiać że ktoś ją posadzi o prowadzenie polityki choć jej nie prowadzi.

Tak jak to robisz ty.

Ona wie że będąc w takim miejscu gdzie jest o oczenrnia tak jak ty to robisz . Zwróciła by ci uwage. Choć zdarza się że ludzie boją się agresywnych ludzi.
Co zrozumiale. Dlatego unikają miejsc takich jak ty byś je tworzył.


Zasady dla twoje córki dla mnie dla twojej partnerki towje rodziny znajomych są takie same
.dzięki temu nie muszę sprawdzać za.kazdym razem co to znaczy.


Thoter (6650 punktów)

>Nie szukam wojny ale przed zniszczeniem i redukcją będę się bronił.
>

Można się "bronić" strzelając do sąsiada z amerykańskiej i brytyjskiej broni.
Do takiego "bronienia" można dorobić propagandę obronną.
Żydzi niemieccy po zwycięskim zamachu stanu w Rosji od razu przystąpili do tworzenia Armii Czerwonej. Armia ta miała ich bronić przed hegemonem, Brytyjczykami. Dwadzieścia lat tworzono armię a Brytyjczycy z Żydami sowieckimi w jeden rok 1937 wymordowali całą kadrę oficerską i Żydów niemieckich, którzy tym dowodzili. Operację przeprowadził Żyd Lew Zacharowicz Mechlis, wymordował rodaków i przystąpiono do przebudowy Armii Czerwonej. 5 października 1938 r. utworzono cztery szkoły propagandy antyniemieckiej i zaczęto szkolić Sowietów na amerykanskim i brytyjskim sprzęcie.
Żydzi niemieccy nie szukali wojny a zginęli od amerykanskich kul, żołnierzy, których szkolili.
Kule amerykańskie wyprodukowali Żydzi amerykańscy za kasę z różnych geszeftów, które Amerykanów doprowadzały do nędzy.
Hamerlik zauważ jak szybko i dramatycznie zmieniała się historia.
Jeden chciał żyć w dobrobycie ale na to nie pozwolił mu hegemon, Brytyjczycy. Doszło do wojny i wyłonił się nowy hegemon, Żydzi amerykańscy pod dowództwem Bernarda Barucha.
Żydzi amerykańscy, dzięki umiejętnemu wspieraniu wojen w Europie, stali się małym kosztem i małymi stratami, hegemonem połowy świata z apetytem na resztę.
Pierwsze zamachy na najważniejszych Żydów niemieckich pracujących nad stworzeniem z Europy mocarstwa przeprowadził brytyjski konsul w Rosji Bruce Lockhart już w 1918 r.

en.wikipedia.org/wiki/R._H._Bruce_Lockhart

Jego książka Memoirs of a British Agent z 1932 r. stała się międzynarodowym bestsellerem i zwróciła na niego uwagę świata, opowiadając o jego nieudanej próbie potajemnego wsparcia zmiany reżimu w rewolucyjnej Rosji w 1918 r ., poprzez zamordowanie Lenina jako wstęp do zamachu stanu.

Brytyjczycy już w chwili zamachu stanu w Rosji przeprowadzanym przez Żydów niemieckich wiedzieli do czego to zmierza. Żydzi niemieccy, żeby zatuszować cel swoich działań, użyli propagandy o wyzwalaniu się ludu. Żydzi niemieccy otumanili komunistyczną propagandą prostych Rosjan i napuścili na rosyjskie elity.
Żydzi otumanili polski ochlos, stworzyli mu tzw. solidarność i napuścili na komunistyczną inteligencję polską. Żydzi stworzyli banderowców ukraińskich i napuścili na Rosję. Żydzi z polskojęzycznego ochlosu zrobili też kanalie, ziejące nienawiścią do Rosjan i trzymają teraz w odwodzie do ataku na Rosję.
Hamerlik do dzisiaj jesteś pod wpływem propagandy i nie rozumiesz rzeczywistości.
Lud sam sobą nie jest w stanie się kierować. Lud jest używany do wojen i nie jest w stanie nawet ogarnąć, kiedy i kto zaczął przerabiać go na mięso armatnie.
Hegemonia amerykańska może zakonczyć się wojną atomową i to jest ważniejsza sprawa jak rozdrabnianie kapitalistów. Atom rozdrobni wszystko. Chińczycy są pod nuklearnym parasolem Rosji, do czasu, aż Chińczycy osiągną przewagę militarną nad reżimem amerykańskim. To potrwa kilka lat i oznacza, że operacja militarna na Ukrainie i w Polsce szybko się nie skończy.
Hamerlik teraz trzeba analizować, jak się zmieni świat, po tym jak wyłoni się nowy hegemon BRICS. Dziś już trzeba się ustwaić w kolejce po chińskie inwestycje. Ci co przyjdą na końcu nic nie dostaną.
Hamerlik powinieneś agitować i podsuwać propozycje. Zajmij się realną pracą, która przyniesie korzyści ogółowi. Reżim amerykański blokuje przepływ chińskich towarów i kapitału. Trzeba wysłać Polaków na chińskie uczelnie, by tam nawiązali kontakty i wrócili, nie z odciskami od łopaty, jak z "cywilizowanej" Europy, a z głowami pełnymi pomysłów.



Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zajmij się realną pracą, która przyniesie korzyści ogółowi.

Zajmuję się i pozostaję politycznie aktywny, bowiem praca bez świadomości celu i wpływu na jego osiągnięcie jest tylko utratą energii prowadzącą do śmierci.

Będę pracował dalej dla dobra wszystkich ale w warunkach, które sam okresle.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Zajmij się realną pracą, która przyniesie korzyści ogółowi.
>Zajmuję się i pozostaję politycznie aktywny, bowiem praca bez świadomości celu i wpływu na jego >osiągnięcie jest tylko utratą energii prowadzącą do śmierci.
>

Ja mówię o korzyściach.
Jakie może komuś przynieś korzyści wstawienie do szarych komórek, majątków nieznanych osób??
Zamiast uzyskać świadomość celu, wpłynie to na jego frustracje.
Od patrzenia na stan konta osoby z największą liczbą, biedak ma go naśladować i się bogacić ??
Proste to ale nie realne.
Dofinansowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej dla biedaków były i są ale to nie zmniejszyło ilości biedaków. Nauczyło ich tylko, że lepiej się zarabia u obcych widłami i łopatą jak w Polsce będąc biznesmenem. Biedacy tacy jak my nie są w stanie wejść na rynek z nowoczesnymi towarami. Nie mamy tradycji postępu technicznego i nie stać nas na ciągłą wymianę maszyn. Wyrzucane na Zachodzie maszyny na śmietnik, już są dla nas za skomplikowane. Duże zakłady państwowe pomimo dofinansowywania nie przynoszą nam zysków.
Przed tym w co nas wpakowali amerykańscy Żydzi ostrzegał już Gomułka.

>Będę pracował dalej dla dobra wszystkich ale w warunkach, które sam okresle.

I za kasę, którą też sam określę.
Jesteś prawdziwym demokratą.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie może komuś przynieś korzyści wstawienie do szarych komórek, majątków nieznanych osób??
>Zamiast uzyskać świadomość celu, wpłynie to na jego frustracje.

Ma frustrować i poprzez frustrację zmieniać, rozwijać. Jak kogoś nie będzie obchodzić to nawet nie sprawdzi. Publicznie jawna księga kapitału ma każdemu dać świadomość istnienia dobra i jego podziału, żeby każdy zaczął poprawnie kalkulować ilość wkładu i dywidendy.

>Od patrzenia na stan konta osoby z największą liczbą, biedak ma go naśladować i się bogacić ??
>Proste to ale nie realne.

Ma iść po podwyżkę a nie do lombardu.
A kiedy zrozumie jak świat funkcjonuje ma chętniej pracować i oczekiwać za to zawsze wysokiej zapłaty.

>Dofinansowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej dla biedaków były i są ale to nie zmniejszyło ilości biedaków.

W moim modelu biedota nie bogaci się wchodząc w rolę właściciela lecz na pozycji najemników. Ludzie i zwierzęta osiągają więcej z grupowej organizacji o umiarkowanej hierarchii.

>Biedacy tacy jak my nie są w stanie wejść na rynek z nowoczesnymi towarami.

Towary nie muszą być nowoczesne, wystarczy, że nie będą musieli wystawić paragonu za sprzedaż dwóch jabłek i transakcja nie będzie musiała byc zapisana na zawsze na zdalnym serwerze.

>Nie mamy tradycji postępu technicznego

Mamy za to kosmiczny postęp w rozwoju kwitów, formularzy i podatków od biedy. Niczego nie wolno zrobić w społeczeństwie bez zgody kilku instytucji państwowych.

W moim modelu zgody będą wydawać wyłącznie właściciele, którzy jako jedyni będą płacić podatki i jako jedyni decydować o budżecie państwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Będę pracował dalej dla dobra wszystkich ale w warunkach, które sam okresle.
>I za kasę, którą też sam określę.
>Jesteś prawdziwym demokratą.

Postuluję zaszyfrowanie portfeli tak aby nikt prócz właścicieli nie miał do nich dostępu.

Kasę to ja sobie mogę wtedy określić ale który posiadacz jej mi ją da?

W moim modelu nie dostanę już żadnej doplaty do prywatnego biznesu z przymusowych podatków od biedy ani też z pokoleniowego długu biedoty wobec kapitalistów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>W moim modelu nie dostanę już żadnej doplaty do prywatnego biznesu z przymusowych podatków od >biedy ani też z pokoleniowego długu biedoty wobec kapitalistów.
>

A kto w Twoim modelu ma pokryć koszty likwidacji naszego zacofania technologicznego ??
Biedota nas wyciągnie z zapaści ?
Hamerlik powinieneś mącić jakimś plemion w Afryce lub w Ameryce Południowej.
Mógłbyś wyjechać razem z Korwinem, do dżungli, gdzie nie ma urzędów skarbowych i podatków, dokonalibyście tam epokowych dokonań, zadziwiających świat.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A kto w Twoim modelu ma pokryć koszty likwidacji naszego zacofania technologicznego ??
>Biedota nas wyciągnie z zapaści ?

Na pewno nie wyciągną nas Ci, którzy w opętaniu gorączką złota nie widzą potencjału innego człowieka i gotowi się zniszczyć każdego dla jachtu na morzu śródziemnym.

Wyciągnąć mogą nas jedynie Ci, którzy mają wizję i misję a tym jawność kapitału a nawet jego opodatkowanie w niczym nie przeszkodzi.

Ci nie potrzebują jachtu, bo nie mieliby na niego czasu, bo mają w życiu coś ważniejszego do zrobienia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wyciągnąć mogą nas jedynie Ci, którzy mają wizję i misję a tym jawność kapitału a nawet jego >opodatkowanie w niczym nie przeszkodzi.
>Ci nie potrzebują jachtu, bo nie mieliby na niego czasu, bo mają w życiu coś ważniejszego do >zrobienia.
>

Hamerlik wreszcie doszedłeś do tego o czym długo piszę.
Oprócz misji i wizji trzeba mieć układy i żyć w zgodzie z sąsiadami.
Dajemy się wciągać w proxy war Anglosasom i z tego mamy największe problemy.
Thoter (6650 punktów)

>Żyję w niemoralnym świecie, w którym obrzydliwe bogactwo przeplata się z obrzydliwą biedą i >wszyscy uważają, że to jest sprawiedliwe i normalne, bo wszyscy są opętani kapitalistyczną >religią, która rozdela ich ego do kosmicznych rozmiarów i pod fałszywą maską demokracji kryje się >prawdziwa i głęboka wiara w nad i podludzi.
>

Dawniej było jeszcze gorzej, obrzydliwie bogata arystokracja była właścicielami życiodajnej ziemi i parobków. Nie była to wina arystokracji, ludzkie życie było uzależnione od posiadania ziemi lub pracy na niej.
Czasy się zmieniły, monopol rolny stracił na znaczeniu na rzecz przemysłu, który stworzył swoją strukturę bogactwa.
Komuniści chcieli stworzyć wspólnotowy przemysł a obcy cwaniacy: chcieli i chcą go przejmować, co im się bardzo dobrze udaje.
Polak nie był w stanie pojąć, że jego los zależy od jego PRZEMYSŁU. Żydzi amerykańscy szybko go "wyzwolili" i dzisiaj Polak jest dumny ze swego "bogactwa".
Hamerlik chcesz pozbawić Polaków wizji bogactwa ??
Jak jeszcze powiesz im prawdę, że są biedakami a bogacze są za oceanem, to spalą Ciebie na stosie. Ludziom nie możesz odbierać wizji bogactwa, nie dając w zamian lepszej wizji.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak jeszcze powiesz im prawdę, że są biedakami a bogacze są za oceanem, to spalą Ciebie na stosie. Ludziom nie możesz odbierać wizji bogactwa, nie dając w zamian lepszej wizji.

Wielu ludzi wierzy, że skoro kupili wynajmowane mieszkanie za pół miliona w 40-letnim kredycie obsługiwanym przez bank na Manhattanie, to już są bogaci.

Budzą się rano i codziennie przy kawie myślą, że ich mieszkanie jest już warte milion i że chcą kupić jeszcze drugie ma kredyt pod wynajem biedocie i dla pół miliona wzrostu wartości.

Potem idą do ciężkiej pracy dla zachodnich korpo w Polsce, bo mają w tej pracy do wybudowania 40 mieszkań rocznie dla zachodnich inwestorów.

Po komunie zmieniło się tylko tyle, że rządzi zagranica a Polak wykonuje i przez to jest lepiej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Po komunie zmieniło się tylko tyle, że rządzi zagranica a Polak wykonuje i przez to jest lepiej.
>

Co jest lepiej, komu jest lepiej ??
szarley (54913 punktów)
>>Czyli będziesz kłamał, nawet kiedy przypomnę ci moje nazwisko?
>Nie podpiszesz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. To jest oczywiste i nie ma o czym mówić.

Moje pytanie przerosło cię intelektualnie i moralnie?
Znasz moje nazwisko. Przypomnieć?
Ale jeśli pod wpisem z moim nazwiskiem nazwiesz mnie przestępcą, będziesz musiał przed sądem udowodnić mi przestępstwo. Sąd nie przyjmie do wiadomości, że ciebie nie dotyczą prawa

Nie wiem czym się zajmuje twoja żona, diluje narkotyki w podstawówkach
Wolno mi tak pisać?

To pytanie też cię przerasta?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-06-2023 21:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ty straszysz bojówkami, które "nie uznają mojej własności"
>Jakimi bojówkami?
>Mam po prostu nadzieję, że biedota pójdzie po rozum do głowy i przestanie wreszcie tolerować tajną i nieopodakowana własność, która jest im wroga, podobnie jak przymusowe podatki od pracy i konsumpcji.

Ty gnoju będziesz opowiadał o swoim życiu jak tylko zdobędziesz się na odwagę.

A każdy będzie opowiadał o swoim . W czym masz problem.
Że tobie gnoju nikt się nie spowaida?


>Nie przyjdzie do Ciebie żadna grupa militarna, tylko twój sąsiad, który całe życie robił i niczego się nie dorobił powie kiedyś dość, nie.



Zdaje się że to ty masz problem gnoju.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.



Już ci pisałem wybuduj dom. Napsiełeś że się boisz ludzi.


Ty ty się boisz ludzi. Nie ja . Nie szarley.
Thoter (6650 punktów)

>To jest fałszywa wolność.
>To jest wrogość wobec innych ludzi.



Rockefeller Center wprowadza wrogość między ludzi używając do proxy war "odmieńców".
Rockefeller, dziadek, inwestował w eugenikę w III Rzeszy. Pokrył koszty budowy budynku w którym pracowano nad stworzeniem nadczłowieka.
Rockefeller, wnuk, teraz finansuje i używa "odmieńców" i finansuje i używa walczących z nimi.
Stworzono kolejny front wrogości międzyludzkiej i prowadzi się proxy war w całym "demokratycznym" świecie.
Wszyscy walczą o wolność. I za wszystkim stoją Amerykanie. Rockeffellerowie to rodzina wywodząca się z Niemiec. Rockefellerowie finansowali i finansują stypendia zdolnym Żydom.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bronię się przed twoją agresją
>Bronię się przed zarzutami przestępstw

Najpierw się przedstaw i napisz gdzie mieszkasz. Nikt nie wie kim jesteś. Rozmawiam z Tobą od 10 lat po kilka godzin dziennie codziennie i nie wiem nawet gdzie mieszkasz. Twoje nazwisko zasłyszane kiedyś od innego użytkownika, bo nigdy się nie przedstawiles, zapomniałem. Skoro ja go nie pamiętam, to nikt tu poza twoimi kolesiami w biznesach go nie zna.

Najbardziej agresywny człowiek owiany tajemnicą tożsamości broni się przed agresją. Jaja jakieś!

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 21:43 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>niedorozwój człowieka wynika z biedy, którą innym urządzacie, żeby żyć przyjemnie i bogato bez żadnej pracy.
>>>>Nie wystarczy już wtedy posiadać pieniędzy, które będą za Was pracować.
>Psi chuj łże, jak na psiego chuja przystało

Kozak internetowy.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Korporacji ten gnojek zapłaci czynsz a w tytule przelewu wpisze grzecznie za co.

A potem opluje kogoś w internecie bo mały gnojek sobie ulży frustrację. I jeszcze butnie napiszę coś o policji i sędziach.

Stanie przed tabliczka teren prywatny to go zamuruje....do czasu aż w internecie nie napiszę co on to nie zrobi.

Pajac.


Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Korporacji ten gnojek zapłaci czynsz a w tytule przelewu wpisze grzecznie za co.
>A potem opluje kogoś w internecie bo mały gnojek sobie ulży frustrację.

A co mam zrobić skoro wszyscy opętani jesteście tą samą ideologią i będziecie jej bronić choćby po moim trupie?

W internecie atakuję właśnie ideologię, która daje koncernowi, tj. nieznanym ludziom, którzy za nim stoją, siłę i moc.

Ty jako lojalny żołnierz atakowanej przeze mnie ideologii przekręcasz znacznie moich wypowiedzi i za wszelką cenę próbujesz z nich zrobić konflikt między nami czy konflikty między mną a innymi ludźmi, żeby całkowicie wymazać istotę i znaczenie tego co chce powiedzieć.

Jak już wiele razy pisałem jesteś większym cwaniakiem. I nawet jeśli nie tyle świadomie co intuicyjnie próbujesz zrobić mnie w konia to nadal pozostajesz większym cwaniakiem.

Ty osobiście w mojej walce z podłą ideologią jesteś praktycznie bez znaczenia. Tylko kolejny fundamentalista i żołnierz. Są Was miliony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-06-2023 05:23 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Ty jako lojalny żołnierz atakowanej przeze mnie ideologii przekręcasz znacznie moich wypowiedzi i za wszelką cenę próbujesz z nich zrobić konflikt między nami czy konflikty między mną a innymi ludźmi, żeby całkowicie wymazać istotę i znaczenie tego co chce powiedzieć.



Gnoju nazwałeś mnie bandyta. Oskrzyles o to że ludzie cierpią bo niby prowadzę biznes który jest niemoralny.
Ty mnie gnoju oczerniasz.

Jesteś gnoju zwykłym cwaniakiem.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.


Uważajcie na Hamerlika Konopke. Ten człowiek wykudzaninformacje.
Werbuje do swojej grupy zmawia ludzi przeciw innym grozi i szantażuje.

Może to być dla was nie bezpieczne.
Ludzie tracą pieniądze w internecie .

Uwaga !!!!
05-06-2023 08:16 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Pewnie nigdy nie opuściłeś strefy swojego komfortu, więc nie wiesz nawet jak wasz świat działa za płotem twojej posiadłości.

Kolejne kłamstwa p.ch.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-06-2023 12:35 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Oczywiście można mieć pomysły ale jak siebie ma osiągnięć to lepiej wyrażać je z mniejszą pewnościa, jako coś co może się udać a nie jako coś co niemal napewno się uda po małych korektach.
>Nawołuję do publicznie jawnego eksperymentu społecznego pod naukową kontrolą a nie do zmiany prawa. Uniwersytety ekonomiczne istnieją również po to, żeby eksperymentować w zakresie stosunków społecznych a nie po to, żeby budować uzasadnienia dla jedynie słusznej ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.
>Jeśli chcesz coś zmienić wśród egoistycznych, aroganckich, chamskich i często bardzo agresywnych ludzi to nie możesz pokazywać żadnych wątpliwości.
>Okażesz jakąkolwiek niepewność i "hieny" natychmiast rzucą się na Ciebie i rozszarpią Cię.
>Dlatego pokazuję, że ja tu rządzę a wszyscy inni powinni milczeć, bo tylko taka postawa przemawia do innych. Wtedy tylko okazują Ci minimum respektu.

Przypominasz mi Kukiza z jego jowami. No jak ktoś sobie coś ubzdura to trudno go zawrócić . Wydaje ci się że masz pomysł na zmianę stosunków społecznych na moralniejsze, ale nawet jeśli tak to nie moralność decyduje a praktyczność, wpływ na PKB itp. Już w sumie się testuje dochód podstawowy, jakieś eksperymenty się robi. Najpierw trzeba jednak do nich przekonać naukowców. Eksperymenty są kosztowne, wiele jest tak kosztownych że wręcz niewykonalnych, a są i niewykonalne z innych powodów niż koszty. Ty zaś jak na razie chyba nikogo nie przekonała. Dlaczego niby miało by cokolwiek zmienić jak by zrobić większą jawność? Za wiele sobie po tym obiecujesz. Państwa nie sądzą że od tego będą sprawniejsze, inaczej już dawno by to powprowadzaly by wyprzedzić inne państwa.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przypominasz mi Kukiza z jego jowami. No jak ktoś sobie coś ubzdura to trudno go zawrócić .

Ale po co miałbyś mnie zawracać zamiast eksperymentalnie przetestować moją ideę? Naukowcy przecież po coś istnieją i chyba nie po to, żeby budować wnioski, że wszystko już zostało odkryte i zrobione.

Tyle dyskusji toczy się o skuteczności kapitalizmu i o sprawiedliwości komunizmu, które można byłoby ucinać praktycznym testowaniem różnych stosunków społecznych w małych grupach i obserwacją tego jak to się rozwija. Dlatego też mówię o publicznie jawnych eksperymentach, z których każdy mógłby czerpać, obserwować i dowiadywać się.

>Wydaje ci się że masz pomysł na zmianę stosunków społecznych na moralniejsze, ale nawet jeśli tak to nie moralność decyduje a praktyczność, wpływ na PKB itp.

Oczywiście, coś mi się wydaje, może to ma sens a może nie, może ludzie potrzebują żyć jak inne zwierzęta i traktować się jak inne zwierzęta, czego skuteczności dowiodła ewolucja, żeby tym sposobem osiągać możliwie najwięcej. A może to jest moment, żeby odbić od zwierzęcych stosunków społecznych i iść nową drogą, bo pozwala na to już rozwój mózgu człowieka. Jak czegoś nie spróbujesz to nie dowiesz się czym to jest.

>Już w sumie się testuje dochód podstawowy, jakieś eksperymenty się robi.

Tak ale w tym jest tyle ideologii, tyle religii i tak mało świadomego projektu, świadomej obserwacji, ocen, wniosków, decyzji, że ciężko odnaleźć w tym jakikolwiek sens. To jest właściwie zbiorowe i histeryczne widzimisię. Bo jak tak uważam i ja tak chcę.

>Najpierw trzeba jednak do nich przekonać naukowców.

Co też próbuję robić między innymi odchodząc od ciągłych oskarżeń innych o zło.
Gdzieś pomiędzy walką polityczną z ludźmi, którzy sądzą, że już wszystko wiedzą, wszystko odkryli staram się szukać argumentów, które jednak przemówią do inteligentnych ludzi. To wszystko jest bardzo trudne a ja dopiero tego uczę się.

>Eksperymenty są kosztowne, wiele jest tak kosztownych że wręcz niewykonalnych, a są i niewykonalne z innych powodów niż koszty. Ty zaś jak na razie chyba nikogo nie przekonała.

Nie mam tłumów zwolenników moich pomysłów ale też moje pomysły uderzają w ludzkie instynkty, w emocje rozwijane pokoleniami i przenoszone z rodzica na dziecko.

Niemniej budzę zainteresowanie, nawet twoje, który wybierasz analizę tego co mam do powiedzenia spośród wszystkiego co Ci dostarcza internet i to jest pozytywny znak.

>Dlaczego niby miało by cokolwiek zmienić jak by zrobić większą jawność?

Dlatego, że to będzie się wszystkim opłacać. Siła społeczeństwa wynika z siły wszystkich jednostek a nie z siły małych, rywalizujących ze sobą o panowanie nad światem grup.

>Za wiele sobie po tym obiecujesz. Państwa nie sądzą że od tego będą sprawniejsze, inaczej już dawno by to powprowadzaly by wyprzedzić inne państwa.

To nie jest już nawet żadna obietnica tylko fundament mojej tożsamości. Nawet jeśli kiedyś to było dla mnie tylko planem na osiągnięcie jakiegoś celu, to wniknęło w moją duszę tak mocno, że stało się wyrazem mojej osobowości.

Ja już nie chcę wcale dużo hajsu, samochodów, domów, podróżowania po kontynentach, teraz chcę inaczej żyć i chcę mieć wpływ na organizację własnego życia.

Państwa składają się z ludzi, którzy opętani są różnymi wierzeniami i różnymi ideologiami.
To nie jest czysta kalkulacja zysków i strat, tam są strzygi leśne, źli Żydzi, bogowie, mordercze narody, światowe imperia i wiele innych spraw, które robią kisiel z mózgu.

Wielu ludzi wychowanych w prymitywnych warunkach nie osiągnęło w ogóle zdolności do kolektywnego życia.

To wszystko jest bardzo trudne i skomplikowane ale mam w swoim życiu jakąś misję i próbuję ją zrealizować, choć na razie często walczę z wiatrakami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Przypominasz mi Kukiza z jego jowami. No jak ktoś sobie coś ubzdura to trudno go zawrócić .
>Ale po co miałbyś mnie zawracać zamiast eksperymentalnie przetestować moją ideę? Naukowcy przecież po coś istnieją i chyba nie po to, żeby budować wnioski, że wszystko już zostało odkryte i zrobione.
>Tyle dyskusji toczy się o skuteczności kapitalizmu i o sprawiedliwości komunizmu, które można byłoby ucinać praktycznym testowaniem różnych stosunków społecznych w małych grupach i obserwacją tego jak to się rozwija. Dlatego też mówię o publicznie jawnych eksperymentach, z których każdy mógłby czerpać, obserwować i dowiadywać się.

Koszta. Naukowcy ustalają co rokuje i co jest możliwe. I muszą potem mieć na to granta. Państwo jak by dało się przekonać że to rokuje na uzyskanie przewagi w wyścigu państw to by granta może dało.

>>Wydaje ci się że masz pomysł na zmianę stosunków społecznych na moralniejsze, ale nawet jeśli tak to nie moralność decyduje a praktyczność, wpływ na PKB itp.
>Oczywiście, coś mi się wydaje, może to ma sens a może nie, może ludzie potrzebują żyć jak inne zwierzęta i traktować się jak inne zwierzęta, czego skuteczności dowiodła ewolucja, żeby tym sposobem osiągać możliwie najwięcej. A może to jest moment, żeby odbić od zwierzęcych stosunków społecznych i iść nową drogą, bo pozwala na to już rozwój mózgu człowieka. Jak czegoś nie spróbujesz to nie dowiesz się czym to jest.

Może zabrzmi to niegrzecznie ale nie muszę gówna próbować by wiedziec że mi nie smakuje.

>>Już w sumie się testuje dochód podstawowy, jakieś eksperymenty się robi.
>Tak ale w tym jest tyle ideologii, tyle religii i tak mało świadomego projektu, świadomej obserwacji, ocen, wniosków, decyzji, że ciężko odnaleźć w tym jakikolwiek sens. To jest właściwie zbiorowe i histeryczne widzimisię. Bo jak tak uważam i ja tak chcę.

Możliwe, nie mam przekonania że to będzie dobrze zrobione. Chociaż słychać już głosy że to g... daje i tylko pieniądze palą.

>>Najpierw trzeba jednak do nich przekonać naukowców.
>Co też próbuję robić między innymi odchodząc od ciągłych oskarżeń innych o zło.
>Gdzieś pomiędzy walką polityczną z ludźmi, którzy sądzą, że już wszystko wiedzą, wszystko odkryli staram się szukać argumentów, które jednak przemówią do inteligentnych ludzi. To wszystko jest bardzo trudne a ja dopiero tego uczę się.

No mnie nie przekonała. Sorry. Może dlatego że. Je jestem naukowcem. Powód jest jeden -takicb zmia ek funkcjonowania to można wymyślić wiele, nie widzę powodu by akurat ta coś wyróżniało na plus

>>Eksperymenty są kosztowne, wiele jest tak kosztownych że wręcz niewykonalnych, a są i niewykonalne z innych powodów niż koszty. Ty zaś jak na razie chyba nikogo nie przekonała.
>Nie mam tłumów zwolenników moich pomysłów ale też moje pomysły uderzają w ludzkie instynkty, w emocje rozwijane pokoleniami i przenoszone z rodzica na dziecko.

Nie wiem, raczej drażni ta Twoja pewność siebie, agitacja. Wiadomo że stosunki społeczne układały się najrózniej

>Niemniej budzę zainteresowanie, nawet twoje, który wybierasz analizę tego co mam do powiedzenia spośród wszystkiego co Ci dostarcza internet i to jest pozytywny znak.

Nie. Niema co analizować. Poprostu trzeba by zrobić eksperyment. Bez niego to nie jest niczym ciekawym. Moim zdaniem nic ciekawego nie wyjdzie, może być tylko gorzej.

>>Dlaczego niby miało by cokolwiek zmienić jak by zrobić większą jawność?
>Dlatego, że to będzie się wszystkim opłacać. Siła społeczeństwa wynika z siły wszystkich jednostek a nie z siły małych, rywalizujących ze sobą o panowanie nad światem grup.

No nie wiem. Są raczej potrzebni puki co nie za bystrzy robotnicy i elity. Nic tak nie napędza jak rywalizacja.

>>Za wiele sobie po tym obiecujesz. Państwa nie sądzą że od tego będą sprawniejsze, inaczej już dawno by to powprowadzaly by wyprzedzić inne państwa.
>To nie jest już nawet żadna obietnica tylko fundament mojej tożsamości. Nawet jeśli kiedyś to było dla mnie tylko planem na osiągnięcie jakiegoś celu, to wniknęło w moją duszę tak mocno, że stało się wyrazem mojej osobowości.
>Ja już nie chcę wcale dużo hajsu, samochodów, domów, podróżowania po kontynentach, teraz chcę inaczej żyć i chcę mieć wpływ na organizację własnego życia.
>Państwa składają się z ludzi, którzy opętani są różnymi wierzeniami i różnymi ideologiami.
>To nie jest czysta kalkulacja zysków i strat, tam są strzygi leśne, źli Żydzi, bogowie, mordercze narody, światowe imperia i wiele innych spraw, które robią kisiel z mózgu.
>Wielu ludzi wychowanych w prymitywnych warunkach nie osiągnęło w ogóle zdolności do kolektywnego życia.
>To wszystko jest bardzo trudne i skomplikowane ale mam w swoim życiu jakąś misję i próbuję ją zrealizować, choć na razie często walczę z wiatrakami.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


To Ty jak okrągły. Inaczej może sobie raje wyobrażacie. Ja to na swoich dzieciach się skupiam. Jeszcze mogę coś zrobić. Czy był sens to się okaże. Boje się że nie. Że na końcu i tak nie wyrwę ich z przeciętności, w sumie to nie tyle ich bo ich to już wyrwałem (taka mam nadziej ) ale bardziej wnuków, bo tych już nie będę mógł wychować, może dzieci je wychowają tak jak ja je, ale czy nie lepiej by było jak by znalazły partnerów z odpowiednimi cechami IQ, sumienność pracowitość. Takimi które przyjdą wcześniej a nie u progu dorosłości, jak u mnie. No może iq zawsze było wysokie
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To Ty jak okrągły. Inaczej może sobie raje wyobrażacie. Ja to na swoich dzieciach się skupiam. Jeszcze mogę coś zrobić. Czy był sens to się okaże. Boje się że nie. Że na końcu i tak nie wyrwę ich z przeciętności, w sumie to nie tyle ich bo ich to już wyrwałem (taka mam nadziej ) ale bardziej wnuków, bo tych już nie będę mógł wychować, może dzieci je wychowają tak jak ja je, ale czy nie lepiej by było jak by znalazły partnerów z odpowiednimi cechami IQ, sumienność pracowitość. Takimi które przyjdą wcześniej a nie u progu dorosłości, jak u mnie. No może iq zawsze było wysokie

To brzmi jak potrzeba przepchania własnych potomnych do elity.

Czy naprawdę na tym powinno polegać życie?

Czy chodzi o to, żeby się znaleźć na pokładzie statku, który będzie jedyną drogą ucieczki z Ziemi?

Chyba nie.

Chyba chodzi o to, żeby tu gdzie się jest poczuć się dobrze i nie chcieć stąd nigdzie odchodzić.

Ja skupiam się na tym, żeby świat w którym żyję stał się moim światem a nie cudzym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>To Ty jak okrągły. Inaczej może sobie raje wyobrażacie. Ja to na swoich dzieciach się skupiam. Jeszcze mogę coś zrobić. Czy był sens to się okaże. Boje się że nie. Że na końcu i tak nie wyrwę ich z przeciętności, w sumie to nie tyle ich bo ich to już wyrwałem (taka mam nadziej ) ale bardziej wnuków, bo tych już nie będę mógł wychować, może dzieci je wychowają tak jak ja je, ale czy nie lepiej by było jak by znalazły partnerów z odpowiednimi cechami IQ, sumienność pracowitość. Takimi które przyjdą wcześniej a nie u progu dorosłości, jak u mnie. No może iq zawsze było wysokie
>To brzmi jak potrzeba przepchania własnych potomnych do elity.

100/100

>Czy naprawdę na tym powinno polegać życie?
>Czy chodzi o to, żeby się znaleźć na pokładzie statku, który będzie jedyną drogą ucieczki z Ziemi?

Dziwne, też mi to przyszło do głowy. Raczej o to by jak była wojna to w dowództwie siedzieli na tyłach w dziale analiz.

>Chyba nie.
>Chyba chodzi o to, żeby tu gdzie się jest poczuć się dobrze i nie chcieć stąd nigdzie odchodzić.
>Ja skupiam się na tym, żeby świat w którym żyję stał się moim światem a nie cudzym.

Masz duże dzieci hebeb
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Masz duże dzieci hebeb

Wprost przeciwnie, 22, 15, 13, 11 - decydujący okres.

Ale wiem, że z egoizmu nic dobrego nie wyniknie i potem moje dzieci musiałby męczyć się tak jak ja, nawet jeśli nie z brakiem kasy to z brakiem celu, więc staram się odrzucić egoizm i szukam czegoś więcej mimo, że okres w moim życiu sprzyja czy wręcz wymaga egoizmu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Masz duże dzieci hebeb
>Wprost przeciwnie, 22, 15, 13, 11 - decydujący okres.
>Ale wiem, że z egoizmu nic dobrego nie wyniknie i potem moje dzieci musiałby męczyć się tak jak ja, nawet jeśli nie z brakiem kasy to z brakiem celu, więc staram się odrzucić egoizm i szukam czegoś więcej mimo, że okres w moim życiu sprzyja czy wręcz wymaga egoizmu.

To faktycznie nie duże. Gratuluję już nawet samej ilości, nam się nie udało mimo wielu starań. Mój syn ma 18 jest właśnie po maturze a córka 12.
I jestem przeciwnego zdania, sądzę że muszą być skupione na sobie, pozornie na karierach i reszcie tego pawiego ogona aby znalesc jak najlepszych dawców drugiego zestawu genów dla moich wnuków a ich dzieci przecież. Inaczej było by to właśnie życie bez sensu. Nie ma wyboru co do najważniejszego sensu (są oczywiście różne sensiki), jest nim jak wyżej - dobór partnera celem posiadania i wychowania zstępnych o cechach prawdopodobnie najlepiej radzących sobie w powtarzaniu tego procesu w najtrudniejszych warunkach które odsiewania plewy. Cały świat tak działa od zawsze od kiedy jest dobór płciowy. Byłem całe życie egoistyczny i sobie chwalę, wszyscy są, nie wszyscy o tym wiedzą. Są książki na ten temat - samolubny gen czy jakoś tak. One nawet mówią że brak egoizmu to też samolubna strategia. Każdy OZE jak może
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Może zabrzmi to niegrzecznie ale nie muszę gówna próbować by wiedziec że mi nie smakuje.

Za to też lubię internet, że mnie nauczył braku reakcji emocjonalnej na chamstwo.
Zauważyłem, że kto tylko potrafi obudzić we mnie negatywne emocje ten ma też zdolność mnie kontrolować, więc od tego spostrzeżenia uczę się opanowania emocjonalnego, takiego autentycznego, żadnego teatralnego, tak że gdy doznaję chamstwa to nie reaguje żadną negatywną emocją tylko sobie wyjaśniam i zapamiętuje - aha, ten człowiek nie jest moim przyjacielem.

Określenie mojej idei gównem, zrzucam na kanwę waszej kultury, która panuje w twojej głowie i która nie dopuszcza do twojego umysłu żadnej alternatywy dla waszego stylu życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Może zabrzmi to niegrzecznie ale nie muszę gówna próbować by wiedziec że mi nie smakuje.
>Za to też lubię internet, że mnie nauczył braku reakcji emocjonalnej na chamstwo.
>Zauważyłem, że kto tylko potrafi obudzić we mnie negatywne emocje ten ma też zdolność mnie kontrolować, więc od tego spostrzeżenia uczę się opanowania emocjonalnego, takiego autentycznego, żadnego teatralnego, tak że gdy doznaję chamstwa to nie reaguje żadną negatywną emocją tylko sobie wyjaśniam i zapamiętuje - aha, ten człowiek nie jest moim przyjacielem.
>Określenie mojej idei gównem, zrzucam na kanwę waszej kultury, która panuje w twojej głowie i która nie dopuszcza do twojego umysłu żadnej alternatywy dla waszego stylu życia.

Czekaj. Źle mnie zrozumiałeś. To było takie powiedzonko w kontekście moich wcześniejszych doświadczeń a nie chamski atak. Nie nazywam tak twoich pomysłów. Tak tylko się mówi w krewkiej dyskusji, z Tobą aktualnie nie była kreska ale jakoś jak umiem chciałem przekazać że nie wszystkiego muszę próbować, często w ioski nasuwają się przez ekstrapolację podobnych sytuacji na obecną.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak tylko się mówi

No wiesz, przenośnia do gówna i jego próby jest dość mocna. Ciężko z niej wywnioskować, że chodzi Ci tylko o pewne uogólnienie. Ale ok.

I tak nie mam żadnej innej drogi jak wszystkich przekonać. No bo co zrobię? Przecież się nie rozpłaczę.

Może na Ciebie potrzeba 10 lat więcej, bo jesteś naukowcem z natury sceptycznym. No cóż. Niech zatem tak będzie skoro nie może być inaczej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Tak tylko się mówi
>No wiesz, przenośnia do gówna i jego próby jest dość mocna. Ciężko z niej wywnioskować, że chodzi Ci tylko o pewne uogólnienie. Ale ok.

A znasz " nie muszę kupować browaru by wiedzieć czy mi piwo smakuje"? To coś w stylu. Rozumiem że mogło wydać się niegrzeczne gdy dyskusja przebiega w spokojny sposób to mogło być jak sygnał do podgrzania admosfera ałe wychodziłem, nie o się spieszyłem i tak mi się jakoś napisało. Sorry, moja wina. Kontekst sytuacyjny nie był adekwatny.

>I tak nie mam żadnej innej drogi jak wszystkich przekonać. No bo co zrobię? Przecież się nie rozpłaczę.
>Może na Ciebie potrzeba 10 lat więcej, bo jesteś naukowcem z natury sceptycznym. No cóż. Niech zatem tak będzie skoro nie może być inaczej.

Nie jestem naukowcem. Jestem byłym przedsiębiorca. Już od dawna nie muszę nim być ale nie dlatego że tak dużo zarobiłem a raczej dlatego że umiem wydawać. Tak, jestem sceptyczny i co do swoich pomyslów, dlatego dość długo mi schodziło, np z Bogiem, stw, epr. Teraz to już mi się wydaje że sprawa eteru poleciała w mgnieniu oka. Odwaga pomyslów z czasem przychodzi. Ja swoją opieram właśnie na tym co przed chwilą napisałem i na skuteczności w wysterowaniu dzieci do pomocnych im sukcesów czy edukacji jak i na tym że nie muszę pracować, po części na dlatego że nie mam zbytnich potrzeb .aterialnych. A Ty na czym?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A znasz " nie muszę kupować browaru by wiedzieć czy mi piwo smakuje"?

A znasz miejsce na Ziemi gdzie kapitał jest jawny i opodatkowany, gdzie kredyt nie jest oprocentowany i nie potrzeba go spłacać ale żeby go uzyskać trzeba posiadać opodatkowaną własność, gdzie nie ma podatków od pracy i konsumpcji, gdzie portfele są zaszyfrowane i rząd i koncerny nie mają do nich dostępu?

Bo jeśli nie znasz takiego miejsca to przenośnia do gówna czy do browaru jest bez sensu, bo gówna i browary są powszechne.

>Ja swoją opieram właśnie na tym co przed chwilą napisałem i na skuteczności w wysterowaniu dzieci do pomocnych im sukcesów czy edukacji jak i na tym że nie muszę pracować, po części na dlatego że nie mam zbytnich potrzeb .aterialnych. A Ty na czym?

Przy propagowaniu zasad społecznych, które mają obejmować wszystkich, staram się nie myśleć ile hajsu wpłynie mi za to na rachunek w przyszłym roku, tylko ile mogę zyskać na tym, że wszyscy wokół będą zdrowi, będą posiadali zasoby, będą sprawni fizycznie i intelektualnie.

Wierzę, że żyjąc wśród powodzenia i bogactwa zyskam zawsze więcej niż żyjąc wśród biedy z nędzą.

Nie koncentruję się przy tym na przyszłych sukcesach moich dzieci ani też na tym, że nie będę musiał już więcej pracować, ale wolno mi będzie zjeść owoce cudzej pracy.

Wystarczy mi, że moje dzieci będą miały dobre życie i nie muszą być na szczycie i życzyłbym sobie, żeby każdy zdrowy człowiek pracował i nie tylko pracował ale jeszcze tak postępował w życiu, żeby zdrowie zachować i żeby móc pracować.

Nie potrafię sobie wyobrazić jakie sens mogłoby mieć życie bez pracy?
To już lepiej sobie palnąć w łeb.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>A znasz " nie muszę kupować browaru by wiedzieć czy mi piwo smakuje"?
>A znasz miejsce na Ziemi gdzie kapitał jest jawny i opodatkowany, gdzie kredyt nie jest oprocentowany i nie potrzeba go spłacać ale żeby go uzyskać trzeba posiadać opodatkowaną własność, gdzie nie ma podatków od pracy i konsumpcji, gdzie portfele są zaszyfrowane i rząd i koncerny nie mają do nich dostępu?
>Bo jeśli nie znasz takiego miejsca to przenośnia do gówna czy do browaru jest bez sensu, bo gówna i browary są powszechne.

Właśnie dlatego że wśrod tyłu systemów nie ma takiego miejsca to zakładam że jest ono niemożliwe przy maturze ludzkiej.

>>Ja swoją opieram właśnie na tym co przed chwilą napisałem i na skuteczności w wysterowaniu dzieci do pomocnych im sukcesów czy edukacji jak i na tym że nie muszę pracować, po części na dlatego że nie mam zbytnich potrzeb .aterialnych. A Ty na czym?
>Przy propagowaniu zasad społecznych, które mają obejmować wszystkich, staram się nie myśleć ile hajsu wpłynie mi za to na rachunek w przyszłym roku, tylko ile mogę zyskać na tym, że wszyscy wokół będą zdrowi, będą posiadali zasoby, będą sprawni fizycznie i intelektualnie.
>Wierzę, że żyjąc wśród powodzenia i bogactwa zyskam zawsze więcej niż żyjąc wśród biedy z nędzą.
>Nie koncentruję się przy tym na przyszłych sukcesach moich dzieci ani też na tym, że nie będę musiał już więcej pracować, ale wolno mi będzie zjeść owoce cudzej pracy.
>Wystarczy mi, że moje dzieci będą miały dobre życie i nie muszą być na szczycie i życzyłbym sobie, żeby każdy zdrowy człowiek pracował i nie tylko pracował ale jeszcze tak postępował w życiu, żeby zdrowie zachować i żeby móc pracować.

Czyli dla swych dzieci chcesz przeciętności?

>Nie potrafię sobie wyobrazić jakie sens mogłoby mieć życie bez pracy?
>To już lepiej sobie palnąć w łeb.

Wiele osób nie pracuje i wcale za tym nie tęskni. Masz poprostu dużo czasu i żyjesz bez pośpiechu.
Thoter (6650 punktów)

>Przypominasz mi Kukiza z jego jowami.

Kukiz i nieżyjący już Janusz Sanocki chcieli przerobić amerykańską demokrację na polską.
Problem z tym jest taki, że w Polsce nie ma i nie było kapitalistów a na ostatnich polskich polityków Żydzi, opłaceni przez CIA, napuścili tzw. solidarność.
Hamerlikowi i Kukizowi wydaje się, że demokrację można zreformować zmieniając: sposób i podmiot głosowania.
Oczywiście można zrobić eksperyment, tylko co to da ??
Lepiej telewidzów odizolować od "demokracji".
Hamerlik, co Ty na to, żeby telewidzom wprowadzić jawne głosowanie, na początek.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, co Ty na to, żeby telewidzom wprowadzić jawne głosowanie, na początek.

Demokracja to tylko nakładka na kapitalizm i tak ją właśnie traktuję.

W moim modelu w jawnej demokracji bezpośredniej, podpisując się pod własnym wyborem zawsze nazwiskiem i adresem zamieszkania, wybiera się normy prawne i wysokość podatku od własności, przeznaczonego w zasadniczej części na bezpośredni dochód gwarantowany osób bez posiadłości.

Swoją uwagę koncentruję na kapitale, który daje realną władzę a o demokracji mówię, że tajne i pośrednie wybory są zawsze niemoralne, tak jak ich wyniki.

Generalnie wszyscy ludzie rozumieją, że kapitał rządzi światem, dlatego o posiadłościach i hajsie mówią zawsze poważnie, najczęściej w tajemnicy a kiedy zaczyna się dyskusja o demokracji, wolności, wyborach, bogach, aborcji, stosunkach homoseksualnych, to wtedy zaczyna się już teatr, w którym ludzie/aktorzy tylko sprawiają wrażenie, że rozwiązują jakieś realne problemy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Swoją uwagę koncentruję na kapitale, który daje realną władzę


Hamerlik skoncentruj swoją uwagę i zrób nam taki diagram o kapitale amerykańskim w Polsce.
Obraz nawet jak jest fałszywy dociera świadomości.
qwery (2864 punktów)
>>Przypominasz mi Kukiza z jego jowami.
>Kukiz i nieżyjący już Janusz Sanocki chcieli przerobić amerykańską demokrację na polską.
>Problem z tym jest taki, że w Polsce nie ma i nie było kapitalistów a na ostatnich polskich polityków Żydzi, opłaceni przez CIA, napuścili tzw. solidarność.

Tak, chamy były wtedy u koryta, tyle że co z tego mieli miejscowi? Dobrze że się ten syf rozpierniczył. Oczywiście że z udziałem CIA i Żydów ale co z tego, grunt że staliśmy się bogatsi, nikt nie chce wrócić do g... PRL, chyba że po mlodosć

>Hamerlikowi i Kukizowi wydaje się, że demokrację można zreformować zmieniając: sposób i podmiot głosowania.
>Oczywiście można zrobić eksperyment, tylko co to da ??
>Lepiej telewidzów odizolować od "demokracji".
>Hamerlik, co Ty na to, żeby telewidzom wprowadzić jawne głosowanie, na początek.

CIA to nie Żydzi? Angelo-Sasi? Czyli uważasz że to nie Żydzi rządzą światem? Kto rządzi USA ten rządzi światem, kto to? Żydzi czy Anglosasi?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>co z tego, grunt że staliśmy się bogatsi, nikt nie chce wrócić do g... PRL, chyba że po młodość

Chyba nie wszyscy a raczej na pewno

Zresztą chciałabym realnie zobaczyć to bogactwo na postawie świadectw własności Polaków.

Parę milionów Polaków ma dom na kredyt i cieszą się z własnego bogactwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>co z tego, grunt że staliśmy się bogatsi, nikt nie chce wrócić do g... PRL, chyba że po młodość
>Chyba nie wszyscy a raczej na pewno

To się leczy

>Zresztą chciałabym realnie zobaczyć to bogactwo na postawie świadectw własności Polaków.
>Parę milionów Polaków ma dom na kredyt i cieszą się z własnego bogactwa.

Nie napisałem że zyskaliśmy bogactwo a że staliśmy się bogatsi. Jak masz 100 zł w kieszeni to nie jesteś bogaty, ale jak wcześniej było tam 10 zł to napewno
jesteś bogatszy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie napisałem że zyskaliśmy bogactwo a że staliśmy się bogatsi. Jak masz 100 zł w kieszeni to nie jesteś bogaty, ale jak wcześniej było tam 10 zł to napewno
>jesteś bogatszy.

To zleży czy te 10zł i 100zł sam wyemitowałeś, czy zrobili to za Ciebie inni, czy te 10zł i 100zł zyskałeś pracując w oparciu o własne zasoby czy o cudze.

100zł to tylko nadruk na papierze.
Bogactwo jest czymś więcej. Bogactwo to bezpieczeństwo i samostanowienie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Nie napisałem że zyskaliśmy bogactwo a że staliśmy się bogatsi. Jak masz 100 zł w kieszeni to nie jesteś bogaty, ale jak wcześniej było tam 10 zł to napewno
>>jesteś bogatszy.
>To zleży czy te 10zł i 100zł sam wyemitowałeś, czy zrobili to za Ciebie inni, czy te 10zł i 100zł zyskałeś pracując w oparciu o własne zasoby czy o cudze.
>100zł to tylko nadruk na papierze.
>Bogactwo jest czymś więcej. Bogactwo to bezpieczeństwo i samostanowienie.

Ale ja nie pisałem o "BOGACTWIE", pisałem o byciu bogatszym !!!
Thoter (6650 punktów)

>Tak, chamy były wtedy u koryta, tyle że co z tego mieli miejscowi? Dobrze że się ten syf rozpierniczył. Oczywiście że z udziałem CIA i Żydów ale co z tego, grunt że staliśmy się bogatsi, nikt nie chce wrócić do g... PRL, chyba że po mlodosć

Dla wnuka parobka bogactwo to jest co innego, jak dla inteligentnego człowieka.
Nie staliśmy się bogatsi tylko mamy więcej ROBOTY. Głupota polska się nie zmieniła, ochlos dalej swoje lokum uważa za cel swojego życia. Za komuny rozkradał polskie zakłady by swoje lokum "upiększać". Nie interesowała go Polska i polska gospodarka. Ochlos nie rozumie co przejęli obcy a co dostał w zamian. Stracił majątek a dostał robotę i jest dumny z tego.

>CIA to nie Żydzi? Angelo-Sasi? Czyli uważasz że to nie Żydzi rządzą światem? Kto rządzi USA ten rządzi światem, kto to? Żydzi czy Anglosasi?

Światem rządzą najbardziej brutalni cwaniacy, nie znający litości. Takimi są Brytyjczycy.
Na początku XX w. mieliśmy trzy grupy chazarskich "Żydów". Byli to: Żydzi amerykańscy, którymi dowodził Bernard Baruch, Żydzi niemieccy, proeuropejscy którymi dowodził Lew Dawidowicz Bronstein i Żydzi rosyjscy a potem sowieccy, którymi powyżsi gardzili.
Żydzi niemieccy opracowali plan stworzenia z Europy potęgi i wiedzieli jak zbudować bombę atomową. Żydzi amerykańscy wsparli finansowo Żydów niemieckich w przejęciu rosyjskiej bazy surowcowej. Do pokonania Rosji opłacono i wysłano 200 zawodowych morderców z USA. Brytyjczycy już w 1918 r. robili zamachy na Żydów niemieckich robiących zamach stanu w Rosji. Udał im się zamach na Mojsieja Urickiego. Za głowę Bronsteina wyznaczyli ogromną sumę pieniędzy co spowodowało, że Bronsteina ścigali rodacy aż go zabili w Meksyku. Syn Bronsteina, Lew Siedow też długo nie żył. W 1937 r. Brytyjczycy z opłaconymi Żydami sowieckimi zakończyli rzezią projekt Żydów niemieckich realizowany w ZSRR. Brytyjczycy już w 1938 r. dowodzili Armią Czerwoną, którą tworzył Trocki z kuzynem Iona Jakirem. Żyda Jakira zamordował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis. Mechlis przeprowadził operację wymordowania kadry oficerskiej Armii Czerwonej. Następna kadra była szkolona przez Anglosasów, dostała broń od Anglosasów i ruszała na Niemców.
Po drodze byli Polacy, którzy w 1920 r. dali radę prowokacji z udziałem Armii Czerwonej. Żeby znowu Polacy nie walczyli, tym razem, z brytyjską Armią Czerwoną to nas Brytyjczycy wymordowali w ZSRR. W 1937 r. żydowskie NKWD wymordowało 111 tys. Polaków. Rezydentura NKWD to byli Żydzi znający kilka języków, w 1937 r. rozstrzelani, jedynie Lejba Feldbin uciekł do USA. Potem enkawudzistów biorących udział w rzezi 1937 r. rozstrzelano.
Wojny w pierwszej połowie XX w. i XXI w. to są takie same wojny, o podłożu imperilanym i o utrzymanie hegemonii.
Hegemonowi amerykańskiemu udało się zainstalować swoją agenturę u władzy w Rosji, Jelcyna i Gorbaczowa, ale Rosjanie sobie z nimi poradzili i szkody jakie oni dla Rosjan wyrządzili naprawiono.
Obecnie możęmy obserwować jak brudną wojenną robotę wykonują: ŻYDZI, żydowscy zięciowie, "katolicy", "patrioci", zieloni, LGBT itd.
Thoter (6650 punktów)
>>Mówi tylko że ci najinteligentniejsi muszą rządzić a rządzac liczyć się ze wszystkimi siłami by >>być skutecznymi w konkurencji z innymi elitami.

>Nie, rządzić mogą tylko Ci, którzy rządzą w interesie podwładnych, bez względu na inteligencję.
>Elity wykazują skłonność do zmowy.

Bzdury, rządzić mogą tylko ci co mają: wrodzony do tego talent i wiedzę a rządzić będą w interesie przyszłych pokoleń.
Demokracja to fałsz, stworzony w celu kolonizowania i utrzymywania kolonii w posłuszeństwie, bez liczenia się z interesem tubylców i ich pokoleń.
Czy jest jakaś instrukcja, dla demokratycznie skolonizowanych tubylców, jak się nie dać demokratycznie kiwać ??

>Władcy czy raczej kacyki nierzadko sprzedawali swoich ludzi innym do niewoli za parę >świecidełek.

Dzisiaj wszyscy Polacy demokratycznie się sprzedali za amerykańskie świecidełka.
Kacyki sprzedawali swoich ludzi, których wywożono do prymitywnej taniej roboty.
Demokracja to jest: sprowadzenie sobie niewolnictwa i prymitywna tania robota na miejscu.
Prymitywna robota, wywożenie surowców, obsługa zadłużenia a to wszystko w interesie nieznanych obcych osób. W tej demokracji zrobiono nam nawet parlament. Fikcja kierowana przez kilku agentów, w której demokratyczni "politycy" wprowadzani w stan emocji, przez demokratycznych "dziennikarzy", dają upust "woli ludu" podnosząc łapy do góry.
Niewolnicy wywożeni z Afryki i polscy demokraci niczym się zbytnio nie różnią.
Oprawiani są przez Żydów a kasę na tym robią Anglosasi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bzdury, rządzić mogą tylko ci co mają: wrodzony do tego talent i wiedzę a rządzić będą w interesie przyszłych pokoleń.
>Demokracja to fałsz, stworzony w celu kolonizowania i utrzymywania kolonii w posłuszeństwie, bez liczenia się z interesem tubylców i ich pokoleń.

Komuchy w Polsce stworzyły sobie system niedemokratyczny, w którym znaczenie w rządzeniu ludzmi mieli tylko Ci, których wskazała jedynie słuszna partia, jedynie słuszna ideologia, jedynie słuszny system wartości, jedynie słuszna prawda, racja i sprawiedliwość.

Efekt był taki, że podwładni nienawidzili swojej władzy.

No i ile porzadzisz ludźmi, którzy całym sercem Cię nienawidzą?

Co takiego podczas tych rządów stworzysz czego następnie nie zniszczy wojna?

Demokracja to respekt dla odmienności innych ludzi, dla ich odmiennych wizji, dla ich odmiennej prawdy, dla ich sprzecznych wyborów.

Ty wciąż mówisz o systemie władzy, w którym władza nie podlega żadnej kontroli ale ja wiem bez głębszych przemyśleń, że taki system władzy zawsze będzie chory.

Władza w takim samym stopniu musi podlegać kontroli podwładnych w jakim podwładni podlegają kontroli władzy. Ten układ musi być zamknięty i nie ma znaczenia czy to władza królewska, czy demokratyczna czy kapitalistyczna.

Żaden zdrowy system władzy nie może budzić nienawiści u podwładnych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-06-2023 11:12 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

Hamerlik Konopka to klamca oczerniajcy innych ludzi.

Uważajcie na niego może werbować ludzi do swojej grupy

Uważajcie może to być groźne dla was jak i dla innych

Dajcie z nać w komentarzach czy was werbuje!!!

Hamerlik zmwaia bandziorów przeciw mnie. Chroni się w internecie. Ale się go nie bójcie .
Jak kogoś przekona dajcie znać.


Uważajcie wyłudza informacje.


>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes,


Możecie straxix sowje pieniądze . To nie bezpieczny człowiek.
Wyłudzone informacje może wykorzystać
Pamiętajcie. Nie podawaj cię w internecie obcym ludziom co macie.!!!!
Thoter (6650 punktów)

>Komuchy w Polsce stworzyły sobie system niedemokratyczny, w którym znaczenie w rządzeniu ludzmi >mieli tylko Ci, których wskazała jedynie słuszna partia, jedynie słuszna ideologia, jedynie >słuszny system wartości, jedynie słuszna prawda, racja i sprawiedliwość.
>

Komunizm zakończył swój żywot w 1937 r. kiedy to w ZSRR Brytyjczycy z Żydami sowieckimi wymordowali kierujących tym Żydów i komunistów. Co było potem to jest zagadka.
Elita kierujących komunizmem Żydów została WYMORDOWANA.
Pierwszy atak Brytyjczycy przeprowadzili już w 1918 r. Lenin ocalał zamordowali Mojsieja Urickiego. Tego też się od historyków nie dowiesz. Brytyjczycy do dzisiaj to ukrywają.

ru.wikiped(*)карта

Zamach Brytyjczyków na Żydów proeuropejskich i niemieckich jest opisany w powyższym linku. Nie jest to pełna wiedza, ale nam wystarczy by poznać możliwości ówczesnego hegemona.
Dwadzieścia lat później Brytyjczycy wymordowali kadrę dowódczą Armii Czerwonej i przejęli władzę nad ZSRR. Szefa szkolenia kadr oficerskich, absolwenta berlińskiej Akademii Wojskowej, kuzyna Trockiego, Żyda Iona Jakira zamordował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis.
Rozumiesz to Hamerlik ??
Od 1938 r. ZSRR i Armią Czerwoną dowodzili Brytyjczycy i dołączyli się potem Amerykanie, którzy wcześniej sponsorowali III Rzeszę.
Dwadzieścia lat pracy Żydów niemieckich zostało przejęte przez: Brytyjczyków, Żydów sowieckich i Żydów amerykańskich i użyte do zniszczenia Europy i Żydów europejskich.
Anglosasi użyli Polaków do walki hegemonów i ginęliśmy w interesie hegemona, który wygrał.
Hamerlik wytłumacz mi, dlaczego zwycięski hegemon odwdzięczył się nam za to sankcjami i stał się naszym najgorszym wrogiem ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Brytyjczycy do dzisiaj to ukrywają.
>ru.wikiped(*)карта

Piszą, że próba tego zamachu stanu czy jak to tam zwać była jedną z przyczyn czerwonego terroru

ru.m.wikip(*)еррор

podczas którego zabili około 50 tys. swoich ludzi, bo wszystkim agentom pozwolili wyjechać za granicę.

Czujesz jakie to chore?

To tak jakby chciał zabić szarleya i farmera za to, że mają inne emocje, prawdy, wierzenia, wizje, przekonania, pojęcia, inne skłonności do organizacji społecznej, budują inne oceny, wnioski i podejmują inne decyzje.

50 tys. wlasnych ofiar, bo obcy agenci próbowali przejąć kontrolę?

Koncentrujesz swoją uwagę na przekupstwach i manipulacjach Zachodu ale rozgrzeszasz jakby tych, którzy urządzili innym piekło na Ziemi, nierzadko mordując ich na koniec.

Co oprócz słów i hajsu mieli zachodni przedstawiciele w Rosji?

Dlaczego Rosjanie są tak prymitywni, że muszą zamordować 50 tys. żeby odstraszyć wszystkich od kwestionowania władzy komunistów?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Brytyjczycy do dzisiaj to ukrywają.
>>ru.wikiped(*)карта
>Piszą, że próba tego zamachu stanu czy jak to tam zwać była jedną z przyczyn czerwonego terroru

Brytyjczycy przeciwdziałali zamachowi stanu zorganizowanemu przez Żydów niemieckich.
Zamordowali Mojsieja Urickiego, Lenin uszedł z życiem.
Brytyjczycy zebrali kasę i przekupili strzelców łotewskich. Kasę przejęli komuniści.
Schmidchen, uważany za agenta Lockharta (pod tym pseudonimem działał czekista Jan Buikis ), zorganizował spotkanie Lockharta z Berzinem. Spotkanie to odbyło się 14 sierpnia 1918 roku w mieszkaniu Lockharta , gdzie Berzinowi zaproponowano 5-6 milionów rubli za przekupienie łotewskich strzelców i za niego osobiście. W krótkim czasie, za pośrednictwem porucznika Reilly'ego , Berzin otrzymał 1 milion 200 tysięcy rubli, które przekazał Petersonowi . Pod koniec sierpnia w imieniu Reilly'ego Berzin przebywał w Piotrogrodzie, gdzie spotkał się z szeregiem konspiratorów, których aresztowano wkrótce po jego wyjeździe. Na rozkaz Swierdłowapieniądze rozdzielono w następujący sposób: 1 mln rubli - na fundusz ryczałtowych świadczeń dla rodzin strzelców łotewskich, którzy ucierpieli w walce z kontrrewolucją, 100 tys. rubli - na wydawanie literatury propagandowej, 100 tys. rubli - o utworzenie klubu dywizyjnego dywizji artylerii pod dowództwem Berzina

Eduard Pietrowicz Berzin rozstrzelano w 1938 r. w czasie rzezi zorganizowanej przez Brytyjczyków.

>Czujesz jakie to chore?

Całą carską Ochranę wymordowano razem z podwójnymi agentami a archiwum spalono. Żyd Jakow Swierdłow sfałszował carskie pieczęcie wojskowe i otumanił żołnierzy komunizmem. Szeregowi żołnierze stali się zagrożeniem dla kadry oficerskiej. Żeby pokazać ilu żołnierzy przeszło na stronę żydokomunistów nakazano im nosić czerwone kokardki.
To wszystko wydarzyło się tylko dlatego, że brytyjski hegemon nie pozwolił Żydom niemieckim i Niemcom kupować surowców potrzebnych dla przemysłu. Dróg morskich pilnowała brytyjska marynarka, najpotężniejsza na świecie. Żydzi niemieccy opracowali plan przejęcia rosyjskich surowców i stworzenia europejskiego mocarstwa. Tutaj na przeszkodzie, od 1920 r., stała wroga Niemcom Misja Międzysojusznicza w Polsce kierowana przez Brytyjczyków: Vincent D'Abernon, Maurice Hankey i gen. Percy Radcliffe.
Surowce trzeba był dowieźć z Rosji do Niemiec a po drodze byli polscy katolicy i właściciele parobków. Brytyjski agent Dmowski zaszczepił Polakom antysemityzm i wizję wielkiej Polski, tylko dla katolików. Na drodze transportu surowców przez Polskę stała brytyjska agentura i 30 milionów ziejących nienawiścią do: Żydów i Niemców katolików, wierzących w wielką Polskę.

>To tak jakby chciał zabić szarleya i farmera za to, że mają inne emocje, prawdy, wierzenia, >wizje, przekonania, pojęcia, inne skłonności do organizacji społecznej, budują inne oceny, >wnioski i podejmują inne decyzje.

Nikt szarleya i farmera nie zabije. Ich: emocje, prawdy, wierzenia, wizje, przekonania, pojęcia i inne skłonności są ZAGROŻENIEM dla innych. Niczym nie różnią się od przedwojennych polskich katolików, których Brytyjczycy użyli do napaści na: Żydów, komunistów i Niemców.
Thoter (6650 punktów)
>50 tys. wlasnych ofiar, bo obcy agenci próbowali przejąć kontrolę?

Samo NKWD wymordowało 2 miliony Rosjan. A to nie byli wszyscy wymordowani.

stanwiedzy(*)ino-kanibalizm-historia-rosji/

Historia Rosji momentami przypomina scenariusz horroru, czego przykładem jest wyspa Nazino. W styczniu 1933 roku w Moskwie odbyły się obrady kierownictwa partii Związku Radzieckiego, a Stalin zapowiedział rozwiązanie problemu opozycjonistów. Na celowniku dyktatora znalazły się m.in. miliony chłopów migrujących do miast. Ruszył potworny "Plan Jagody".

en.wikipedia.org/wiki/Nazino_tragedy

W okresie od marca do lipca 1933 r. aresztowano i deportowano 85 937 osób mieszkających w Moskwie z powodu braku paszportów, a także 4776 osób mieszkających w Leningradzie. Aresztowanych w związku z oczyszczaniem Moskwy przed 1 maja 1933 r. ( Międzynarodowym Dniem Robotniczym ) skierowano do obozu przejściowego w Tomsku .

Prawda jest taka, że Żydzi wywieźli osoby mieszkające wokół rynku w Moskwie i Leningradzie i zajęli ich mieszkania i kamienice. Stalin Żydom nie wydawał rozkazów. Szef NKWD Jagoda to był Żyd, którego rozstrzelano jak i następnego szefa, żydowskiego zięcia Jeżowa.
Sprzedajnych Żydów rozstrzelano sporo w ZSRR. Jedynie Gruzini i z okolic, brytyjscy agenci, mieli w ZSRR immunitet. Rozstrzelano tylko jednego Władimira Diekanozowa, bo był w Niemczech ambasadorem. Rozkaz mordowania Polaków w Katyniu wydał Gruzin Beria.

Tu masz przykład jak się ogłupia czytelinków fałszywą historią. W czasach o których piszą NIE BYŁO ROSJI. To tak samo jak bym napisał, że historia Polski momentami przypomina scenariusz horroru, czego przykładem Generalna Gubernia.

>Koncentrujesz swoją uwagę na przekupstwach i manipulacjach Zachodu ale rozgrzeszasz jakby tych, >którzy urządzili innym piekło na Ziemi, nierzadko mordując ich na koniec.

Nie byłoby piekła na Ziemi gdyby nie było hegemona. Wcześniej hegemonem był brutalny Brytyjczyk w dzisiaj cwani Amerykanie. Hegemon tylko pilnuje, by ktoś mu nie zagroził a dał się wydoić.
Los jaki spotkał Żydów niemieckich i Niemców dzisiaj, po krwawej zmianie hegemona, spotkał Rosjan i Chińczyków. Brytyjczycy nas używali do pokonania Żydów niemieckich i Niemców. Dzisiaj Amerykanie używają nas i Ukraińców. Hegemon jak sobie kogoś używa, to zaczyna się to stworzeniem używanemu manii wielkości i oczywiście, najważniejsze, NIENAWIŚCI.

www.lantid(*)amo_allultimo_atto/5496_49833/

Giulio Palermo "Imperialistyczna strategia Stanów Zjednoczonych w Europie ma odległe korzenie. Na Ukrainie jesteśmy świadkami ostatniego aktu"
prawdziwym celem strategicznym Stanów Zjednoczonych nie jest ekonomiczny podbój Ukrainy, ale Europy. Wojna z Rosją musi być długa i kosztowna. To najlepszy sposób na poluzowanie relacji między Rosją a Unią Europejską, osłabiając je obie.
Ale Stany Zjednoczone tak naprawdę nie chcą końca Unii Europejskiej i euro. To byłby sensacyjny gol samobójczy. Europa jest już amerykańska, zarówno gospodarczo, jak i militarnie. Wcale nie warto prowadzić otwartej wojny gospodarczej przeciwko europejskiemu kapitałowi. Zamiast tego opłaca się tworzyć selektywne sojusze w niektórych sektorach iw niektórych krajach oraz dbać o to, by Europa jako całość działała zgodnie z interesami amerykańskiego kapitału. Z tego punktu widzenia rozwój osi rosyjsko-niemieckiej czy wręcz rosyjsko-europejskiej stanowił obiektywną przeszkodę dla strategii USA.
Krótko mówiąc, Ukraińcy, którzy nie zginą na wojnie pod rosyjską artylerią, zostaną zmiażdżeni w czasie pokoju przez kapitał USA/UE.


Hamerlik pojmujesz jak funkcjonuje ludzki świat ??
Chcesz zmieniać coś w czymś, o czym nie masz pojęcia.

Włoscy komuniści po wojnie współpracowali z polskimi. Mieliśmy dostać włoskie technologie i Włosi mieli nam wybudować fabrykę samochodów.
Bandyta amerykański nałożył bezprawne sankcje na wszystkich, co chcieli nam pomóc.
qwery (2864 punktów)
Ja się z tym wszystkim mogę zgodzić ale zgadzamy się rownież że jak Niemcy z ruskimi stworzyli by to europejskie imperium to by zagrażali Brytyjczykom. Jedni drugich chcą pokonać i to zupełnie normalne i naturalne.
02-06-2023 23:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ty chamie który po odejściu od komputera zamykasz swoją falszywa gębę zamnknnij ja i tu!!
>Kiedyś zrozumiesz, że to tu było i jest na poważnie.
>Nie sprzeniewierzam się własnej wierze w to, co prawdziwe, co dobre i sprawiedliwe ani przed ani poza komputerem.
>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie, w którym wyczuwałem zbiorowe opętanie sprzecznymi ideami.
>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.


Chamie kozaczysz w internecie. A za dziećmi się chowasz? Co za parszwywy człowiek.

Tu ci się fałszywa gęba nie zamyka. Ty parszywy gnoju.

Pomawiasz mnie o prowadzenie biznesu który jest nie moralny i szkodzi innym ludziom!!!!

Tego nauczysz swoje dzieci? Klamania?


>Jeszcze wszystko co tu sobie powiedzieliśmy powiem głośno w oczy każdemu, kogo spotkam a Ty to na własne oczy zobaczysz i na własne uszy usłyszysz.

Klamiesz gnojku na mój temat bez wahania już teraz. Bo jesteś w internecie.
Będziesz wyszukiwał ofiary czy starczy ci odwagi na każdego?

Po tym jak nie udało ci się wyłudzic informacji conmam miałeś każdego przkoanac.

Jedyne co zrobiłeś to pomowilws mnie o prowadzenie biznesu.

Co to za biznes. Niech się wszyscy dowiedzą co Hamerlik Konopka spreparował na mnie.

Co to za biznes co szkodzi innym zakłamany typieml.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chamie kozaczysz w internecie. A za dziećmi się chowasz? Co za parszwywy człowiek.
>Tu ci się fałszywa gęba nie zamyka. Ty parszywy gnoju.

Prowokujesz mnie i próbujesz wywołać u mnie negatywne emocje, bo jako większy cwaniak wiesz, że poprzez negatywne emocje można kontrolować każdego człowieka i sterować jego decyzjami ale ja się tym nie przejmuje.

Pisz co tam potrzebujesz a ja będę to filtrował to, żeby zauważyć najważniejsze, jeśli tam będzie.

Bez żadnej przekory naprawdę nie czuję już nic w związku z tymi inwektywami.

Przemyśl lepiej to co powiedziałem i szkoda kalorii na te gierki, bo nawet inni kiedyś w końcu zrozumieją istotę, mimo twojej kreciej roboty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2023 08:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Chamie kozaczysz w internecie. A za dziećmi się chowasz? Co za parszwywy człowiek.
>>Tu ci się fałszywa gęba nie zamyka. Ty parszywy gnoju.
>Prowokujesz mnie i próbujesz wywołać u mnie negatywne emocje, bo jako większy cwaniak wiesz, że poprzez negatywne emocje można kontrolować każdego człowieka i sterować jego decyzjami ale ja się tym nie przejmuje.

Dociekam pradwy jak każdy pomowinony przez gnojka HAMERILKA KONOPKE.

Jaki biznes gnoju prowadzę który szkodzi innym ludziom!!!!

Cała prawda o tobie wredny chamie!!!!

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Ale odnalazłeś internet i darmowe plucie na ludzi.
Jaki biznes gnoju prowadzę który szkodzi innym ludziom!!!!

Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie
Innego człowieka w internecie .....tfuuu co za parszywiec.


4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Skoro zamykasz swoją fałszywa gębę przed ludzmi uznając że kłamanie szkalowanie jest łamaniem norm społecznych to zamknij to swoją gebe też tu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale odnalazłeś internet i darmowe plucie na ludzi.

Znalazłem sposób jak walczyć z waszą ideologią i kulturą nie tracąc podstaw bezpieczeństwa.

Nie mogę walczyć z waszą wiarą, systemem wartości, pojęciami prawdy, dobra i sprawiedliwości w pracy najemnej na cudzym, więc walczę poza nią albo w krótkich przerwach w niej.

To jest zgodne z moją ważną wartością, wg której pomimo, że nie zgadzam się na wasze zasady, odrzucam wasz styl życia, kwestionuję wasza hierarchię to nie niszczę tego co już istnieje lecz buduje coś nowego i lepszego.

>Wielka korporacja która mogła by cię wylać na pysk z domu za takie oszczerstwa to jesteś grzeczny ale oplucie

Masz na myśli moje oceny i poglądy.

Wiem, że Ty i inni chcielibyście wykorzystać moje zależności egzystencjalne od waszej organizacji, żeby moje oceny i przekonania zdławić ale wygląda na to, że nie dajecie rady i potrafię przeżyć pomimo, że publicznie kwestionuję wasze zasady, podpisując się pod tym nazwiskiem i adresem zamieszkania Herthastr. 1B, 14193 Berlin.

Też zastanawiałem się nad tym co mnie w związku z tym czeka ale okazuje się, że diabeł nie taki straszny jak go opisują.
Może ja też nie jestem takim strasznym diabłem jakim Ci się jawie?
Może wcale nie chce Ci ukraść wszystkiego na co "uczciwe" zarobiłeś?

Może chodzi mi o to tylko, że nie Wy tu rządzicie?
Chodzi mi o to, że nie Ty i nie twoi kolesie określacie zasady nam wszystkim.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2023 11:29 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ale odnalazłeś internet i darmowe plucie na ludzi.
>Znalazłem sposób jak walczyć z waszą ideologią i kulturą nie tracąc podstaw bezpieczeństwa.

Tak gnoju . W internecie bo po za nim już nie jest wasza.


>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

Plujesz gnoju w internecie.

Jaki gnoju prowadzę biznes który szkodzi innym ludziom!!!

4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Skoro zamykasz swoją fałszywa gębę przed ludzmi uznając że kłamanie szkalowanie jest łamaniem norm społecznych to zamknij to swoją gebe też tu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Nie respektuje niczego co mnie niszczy i redukuje.

Wasz kapitalizm, których opętał także Polaków, oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności miał za zadanie pozbawić mnie życia, żeby jakis kolo miał złote klamki w domu ale nie pozwoliłem Wam mnie wykończyć a teraz jestem tylko konsekwencją waszych wyborów.

Było nie mieć wrogiego podejścia do innych ludzi, to nie mielibyście wrogów.

Wciąż powtarzam, że to Wy mnie stworzyliście.

Wymieniając tu Ciebie mam na myśli to, że jesteś fundamentalistą i przedstawicielem waszej kultury zgniłego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-06-2023 11:36 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.
>Nie respektuje niczego co mnie niszczy i redukuje.

Kłamiesz.

>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.


Plujesz gnoju w internecie.

Jaki gnoju prowadzę biznes który szkodzi innym ludziom!!!

4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Skoro zamykasz swoją fałszywa gębę przed ludzmi uznając że kłamanie szkalowanie jest łamaniem norm społecznych to zamknij to swoją gebe też tu.
03-06-2023 11:42 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Było nie mieć wrogiego podejścia do innych ludzi, to nie mielibyście wrogów.


Klamiesz gnoju!! Wystarczy być w twoim towarzystwie i nikt od ciebie nic nie usłyszy.

O jakich wrogach gnjou piszesz?
Ja tu pisze z tobą a ty parszywy kłmaco jesteś jeden. I jesteś tylko gnojem co mnie pomawia. Jeden parszywy Hamerlik Konopka.


>Tak, zdarzało mi się milczeć w towarzystwie ze strachu przed tym, że gdy wyrażę szczerze swoje przekonania, to w konsekwencji nie będę miał z czego zapłacić czynszu za pomieszkanie w cudzym, niewiadomo czyim i będę przymusowo eksmitowany. Nie ze strachu o mnie ale o moje dzieci.

No chyba gnoju że w internecie to wtedy gnoju oczerniasz mnie

Jaki biznes prowadzę niemoralny i taki który szkodzi innym ludziom.
Thoter (6650 punktów)

>Nie respektuje niczego co mnie niszczy i redukuje.



www.latime(*)eles-saticoy-elementary-school

Walka wybucha podczas protestu przeciwko Dniu Dumy przed szkołą w Los Angeles, gdzie spalono flagę transpłciowego nauczyciela.
W piątek rano przed szkołą podstawową w North Hollywood wybuchła bójka, gdy ponad 100 rodziców zebrało się przeciwko zgromadzeniu z okazji Dnia Równości, co doprowadziło do tygodniowego zamieszania, w wyniku którego spłonęła flaga LGBTQ+ Pride nauczyciela transpłciowego.
Rodzice, którzy powiedzieli, że protestują przeciwko nauczaniu dzieci ze szkół podstawowych o osobach LGBTQ+, trzymali tablice przed szkołą podstawową Saticoy z komunikatami, które obejmowały: "Nie ma dumy z wyglądu", "Wybór rodziców ma znaczenie" i "Zostaw nasze dzieci w spokoju". Po drugiej stronie ulicy około 100 kontrmanifestantów zebrało się w obronie praw i edukacji osób LGBTQ+.


Rodzice walczą o swoje dzieci, żeby były normalne i mogły żyć w normalnym świecie.
Kto otumanił i używa istot LGBT ??
Hamerlik walczysz sam a w Los Angeles rodzice walczą z ideologią jaką wprowadzono do szkół.
U nas ci sami i tak samo wprowadzili ideologię LGBT do niszczenia nasze osobowości i tradycji.
Są bardziej niebezpieczni jak bydło otumanione nienawiścią do komunizmu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rodzice walczą o swoje dzieci, żeby były normalne i mogły żyć w normalnym świecie.

W mojej normalności gdy mężczyzna chce chodzić w sukience albo z innym mężczyzną za rękę, to niech sobie chodzi.

Taki obraz to z pewnością ciekawsze doświadczenie niż równe szeregi jednakowych ludzi w czarnych mundurkach wydzielających się jednym tonem, że zagazuja każdego, kto będzie się od nich różnił.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>W mojej normalności gdy mężczyzna chce chodzić w sukience albo z innym mężczyzną za rękę, to >niech sobie chodzi.
>

Przecież rodzice walczą W OBRONIE SWOICH DZIECI !!.
Hamerlik pewnie byś chciał, żeby Twoja córka np. załapała się do ekskluzywnego burdelu dla dewiantów seksualnych. Kasa najważniejsza. W prosty prymitywny sposób można się szybko dorobić i gardzić tymi, co ich to bulwersuje i wiedzą do czego to prowadzi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>W mojej normalności gdy mężczyzna chce chodzić w sukience albo z innym mężczyzną za rękę, to >niech sobie chodzi.
>>
>Przecież rodzice walczą W OBRONIE SWOICH DZIECI !!.
>Hamerlik pewnie byś chciał, żeby Twoja córka np. załapała się do ekskluzywnego burdelu dla dewiantów seksualnych. Kasa najważniejsza. W prosty prymitywny sposób można się szybko dorobić i gardzić tymi, co ich to bulwersuje i wiedzą do czego to prowadzi.

Słyszałem niedawno wypowiedź islamskiego "pedała", wychowanego w islamie, zanim uciekł za granicę.

Powiedział, że gdyby tylko potrafił odmienić siebie z pewnością zrobiłby to dla rodziny, dla znajomych, dla wszystkich "normalnych", żeby nikt nie cierpiał z jego powodu ale nie potrafi.

Kręcą go faceci a nie babki.

Kiedy jeżdżę na rowerze i czasem widuję fajne dziewczyny, nie potrafię oderwać od nich wzroku i nie ma w tym nic racjonalnego, nie ma w tym mojego wyboru. Taki urodziłem się i taki już jestem. Niech ktoś spróbuje to u mnie odmienić, życzę powodzenia.

Nie wierzę w wasze zapewnienia, że do psyche wszczepia się również poczucie płci i wzorce seksualne. Uważam, że to jest zaprogramowane w chwili narodzin i nie zatruje nikomu życia tylko dlatego, że jest inny niż ja.

Poznałem ostatnimi czasy osoby homoseksualne i to dość blisko, wszystko jest z nimi ok, a nawet lepiej, bo wg mnie nie nadają się na mięso armatnie, a Ty przecież nienawidzisz mięsa armatniego.

Ale rozumiem, że walka z "pedałami" jest częścią wojny "normalnej" Rosji ze zgniłym Zachodem, więc i ten element musi pojawiać się w propagandzie wojennej.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kręcą go faceci a nie babki.
>

Będziemy dla jednego pedała zmieniać świat ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Kręcą go faceci a nie babki.
>>
> Będziemy dla jednego pedała zmieniać świat ??

Niczego nie potrzeba zmieniać, wystarczy się nie podniecać tym, że ludzie mają różne pragnienia, należy do tego podchodzić pragmatycznie.

Czy mężczyzna, którego podniecają inni mężczyźni, może nauczać dzieci matematyki?

Oczywiście.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Czy mężczyzna, którego podniecają inni mężczyźni, może nauczać dzieci matematyki?
>Oczywiście.
>

A komunista nie może. Oczywiście.
Przed tak zwaną II WŚ, prawie wszyscy, nauczyciele widzieli w komunizmie szansę wyrwania się z polskiej biedy.
Dzisiaj zboczeniec ma przywileje a komunistów tępi szkolony ochlos.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A komunista nie może.

Komunista może nauczać nie tylko matematyki ale również wiedzy o społeczeństwie. Oczywiście.

W dupie mam tych, którzy zakazują komunizmu a egzekutorów kar za komunizm chwyce kiedyś za rece i je troszeczkę wykrece, żeby odechciało się im wprowadzać przemocą wyższy porządek społeczny służący Panom na Manhattanie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>A komunista nie może.
>Komunista może nauczać nie tylko matematyki ale również wiedzy o społeczeństwie.

Komuniści powinni nauczać swojej historii.
Komunistyczne mocarstwo europejskie chcieli stworzyć Żydzi niemieccy. Niemcy musieli się od tego trzymać z daleka, bo brytyjski hegemon by ich jawnie, od razu, wymordował. Szefem Żydów pracujących stworzeniem europejskiego mocarstwa był Lew Dawidowicz Bronstein, zwany Trockim. Trocki zagroził hegemonii Brytyjczyków. Tragicznie zakończył życie dopadnięty przez rodaków opłaconych przez Brytyjczyków. Nikołaj Krestiński był łącznikiem pomiędzy wtajemniczonymi Niemcami a Trockim. Zakatowano go w czasie przesłuchiwania, po rzezi jaką Brytyjczycy z Żydami sowieckimi zrobili w ZSRR w 1937 r. Opłaceni Żydzi sowieccy wymordowali Żydów i komunistów przybyłych do ZSRR. W 1937 r. aresztowano 1,7 mln ludzi połowę rozstrzelano. Po tej rzezi władzę nad ZSRR przejęli BRYTYJCZYCY Z ŻYDAMI SOWIECKIMI. W 1937 r. żydowskie NKWD rozstrzelało kadrę oficerską Armii Czerwonej. Szefa szkolenia kadr oficerskich Żyda, kuzyna Trockiego, Iona Jakira zamordował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis. W 1937 r. żydowskie NKWD rozstrzelało 42 tys. Niemców, tajny rozkaz 00439, 111 tys. Polaków, tajny rozkaz 00485, 390 tys. Rosjan tajny rozkaz 00447.
Żydowskie NKWD rozstrzelało swoją rezydenturę, samych wykształconych Żydów znających po kilka języków.
Na Ukrainie żydowskie NKWD rozstrzelało całą strukturę NKWD, łącznie z szefem Żydem Izrailem Leplewskim. To co spotkało Polaków i Ukraińców w ZSRR w 1937 r. i po, jest robotą BRYTYJCZYKÓW, którzy przygotowywali teren do przejścia na Niemcy, odbitej Żydom niemieckim Armii Czerwonej.
Brytyjczycy opłacili wymordowanie Polaków w ZSRR i jednocześnie zawierali pakt obronny z Polską, którą reprezentował brytyjski agent Beck.
Brytyjczycy już w 1920 r. ulokowali się w Polsce i od razu używali nas do wojny z Żydami niemieckimi i ich planem stworzenia komunistycznego mocarstwa europejskiego.

pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_Polski

Brytyjski agent Dmowski stworzył Polakom antysemityzm i "lepszą" wizję wielkiej Polski.
Dzisiaj mamy kolejną wizję, kolejnych agentów i kolejną wojnę o utrzymanie hegemonii przez Anglosasów.
Inteligentni i mający wiedzę ludzie mogą dokonać oceny sytuacji i muszą bronić prawdy. Prawda jest taka, że wymordowanym przez Brytyjczyków Żydom niemieckim i planom stworzenia komunistycznego mocarstwa europejskiego należy się szacunek i miejsce pamięci.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>A komunista nie może.
>>Komunista może nauczać nie tylko matematyki ale również wiedzy o społeczeństwie.
>Komuniści powinni nauczać swojej historii.
>Komunistyczne mocarstwo europejskie chcieli stworzyć Żydzi niemieccy. Niemcy musieli się od tego trzymać z daleka, bo brytyjski hegemon by ich jawnie, od razu, wymordował.

Coś już osiągnąłeś.
Możesz tu wyrazić taką opinię i nie jesteś natychmiast zbanowany.
Czasy się zmieniły.
Kiedyś tu i wszędzie istniały bardzo sprawne mechanizmy wykluczania wszystkiego co nie było zgodne z jedynie słuszną wiarą zbawienia poprzez zachodni kapitalizm.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Coś już osiągnąłeś.
>Możesz tu wyrazić taką opinię i nie jesteś natychmiast zbanowany.
>Czasy się zmieniły.
>

Ja korzystam z UKRYWANYCH FAKTÓW, i po to jest to forum.
To nie są moje jakieś wizje wyssane z palca.
Pomału moje dociekania rozchodzą się w ŚWIECIE.
Czy dowiedziałbyś się od profesora historii takich faktów jak ujawniłem tutaj ??

de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Operation_des_NKWD

Np. taki fakt, Brytyjczycy z Żydami sowieckimi rozstrzelali 42 tys. Niemców w ZSRR w 1937 r.
Dla profesorów historii i dziennikarzy przygotowano wersję, że to Stalin kazał.
Żeby ukryć prawdę społeczeństwu wstawia się nienawiść do tzw. słupów historycznych.
Ma to jeszcze ten plus, że otumanionego nienawiścią idiotę, można używać do swoich celów, których w dalszym ciągu nie rozumie.
Brytyjczycy używali nas do mordowania Żydów i Niemców do obrony swojej hegemonii. Wymordowali Polaków na terenach przez, które miała przejść Armia Czerwona odbita przez Brytyjczyków Żydom niemieckim.
W Europie Brytyjczycy rozpętali wojnę a wygrali ją Żydzi amerykańscy.
Jaki był udział Żydów amerykańskich w doprowadzenia Europy to wojny ??
Bernard Baruch sporo się musiał nagłówkować by przejąć hegemonię po przegranych Brytyjczykach.
Brytyjczycy pod koniec lat trzydziestych XX w. byli STO RAZY SILNIEJSI jak Żydzi niemieccy i Niemcy. Żydzi amerykańscy doprowadzili do wyrównania potencjału militarnego w Europie. Zasili Żydów niemieckich i ich projekt komunistycznego mocarstwa, zasili III Rzeszę, jeszcze w momencie wkroczenia Niemców do ZSRR szła kasa z USA do III Rzeszy.
Hamerlik, takie są FAKTY i nic ich nie zmieni. Są tacy co wciąż serwują nam teorie o wyzwalających się ludach i despotach, bez grosza i bez wiedzy, którzy trzęsą światem.
Po to jest forum racjonalista.pl by tropić takie absurdy i dociekać prawdy.
To co piszę, nie tylko na tym forum, dotarło już do Włoch.

comedonchi(*)-prepara-quella-della-polonia/

Włoski historyk Michele Rallo dostał olśnienia, że to Brytyjczycy napadli na Niemców i używali do tego Polaków. W Polsce wtedy sytuację właściwie rozumieli: Władysław Studniki i premier Leon Kozłowski. Dzisiaj są opluwani przez "wielkich" Polaków, "katolików" i ochlos.
Dzisiaj bankrutujący amerykański hegemon nie jest nam, tak samo jak Brytyjczycy, zaoferować nawet poniesienia naszych kosztów. Sto lat temu sprzedali nas Brytyjczykom "wielcy" Polacy, teraz wzór dla młodzieży. Dzisiaj nas Żydzi oprawiają z "wielkimi" Polakami dofinasowanymi przez Brytyjczyków a teraz przez CIA.
Ja historię analizuję z w drugą stronę, dochodzę do tego co spowodowało określony efekt, przyjmując racjonalne rozumowanie.



Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W umowach o pracę nie ma nic o przemocy
>W prawie pracy też nie

I dlatego możemy a nawet musimy zaszyfrować portfel każdego człowieka.

Nie zgodzicie się, to ten proces wykonają za Was rozwijające się kryptowaluty i na koniec nikt już nie tknie waszego trędowatego fiata państwowego.

Każdy godny człowiek będzie posiadał zaszyfrowany portfel kryptowalut i tylko za kryptowaluty będzie sobie wyrywał żyły dla innych ludzi.

Skoro nie ma innej drogi, nie będzie taka droga do wolności od waszej nieopanowanej chciwości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Trzeba wiedzieć do jakiej granicy można się z innymi sprzeczać o własne biznesy i gdzie zaczyna >się juz tylko zniszczenie.
>Dlatego wiem, że istnieje taka granica, za którą muszę innymi ludziom ustąpić, choćby to było w >moim przekonaniu fałszywe, złe i niesprawiedliwe, bo wiem, że za tą granicą jest już tylko >zniszczenie i śmierć.
>

Chińczycy właśnie przekroczyli taką granicę i żeby nie ustąpić, stworzyli sojusz BRICS.
Do tego sojuszu sami się zgłaszają: mordowani i okradani przez Amerykanów a jeszcze do nich nie wkroczyło NATO i demonkracja.
Wasale amerykańscy swój dobrobyt zbudowali na tanich chińskich towarach i rosyjskiej energii. Teraz powstał problem za oceanem, który nas doprowadził do wojny o nie nasze interesy. Amerykańscy wasale zostali zmuszeni do kupowania tylko towarów made in USA. Nie muszą to być towary wyprodukowane w USA, ale musi być w nich amerykańska marża. Niestety, te towary są tak drogie, że wasale amerykańscy szukają sposobu by wyrwać się z ich monopolu.
Amerykanie znowu przekroczyli granicę, która doprowadza wasali do bankructwa.
Wojna w domenie finansów jest wojną czasochłonną i na razie wszyscy patrzą na minę bankrutującego hegemona.

abc7ny.com(*)-ceiling-raise-limit/13280224/

Ponieważ Stany Zjednoczone zbliżają się do niewypłacalności swoich długów już w przyszłym miesiącu, konsekwencje gospodarcze mogą okazać się druzgocące, zwłaszcza dla milionów, które mogą stracić pracę.
Nawet krótkie przekroczenie limitu zadłużenia o około tydzień spowodowałoby likwidację 1,5 miliona miejsc pracy, podnosząc stopę bezrobocia z 3,4% do 5%, wynika z marcowego raportu Moody's Analytics.
Przedłużająca się przerwa trwająca około dwóch miesięcy przyniosłaby ogromną falę bezrobocia, likwidując prawie 8 milionów miejsc pracy i podnosząc stopę bezrobocia do 7,8%, czytamy w raporcie.
"Spadek koniunktury gospodarczej, który by nastąpił, byłby porównywalny z tym, który wystąpił podczas światowego kryzysu finansowego" - ostrzega Moody's Analytics przed przedłużającym się przekroczeniem pułapu zadłużenia.
Niepodniesienie pułapu długu spowodowałoby zawirowania na rynkach finansowych i podwyższenie stóp procentowych w momencie, gdy podwyższone koszty finansowania zewnętrznego już odbijają się na działalności gospodarczej i prawie doprowadziłyby do recesji.


Hamerlik, tak zachwalany kapitalizm, który bogaci kilka rodzin, okazał się zabójczy dla całego społeczeństwa amerykańskiego. Czy ci biedni Amerykanie, chcą ponosić koszty wojny o utrzymanie dobrobytu kilku rodzin ?? Amerykanie, tak jak my, drukują papier fiducjarny po to by fikcyjna gospodarka się kręciła i dawała jakąkolwiek pracę.
Kryzys jaki dopadł kapitalistów opisał już Marks. Obecny kryzys nastąpiłby nawet wtedy gdyby Chin nie było.

www.youtube.com/watch?v=T49AkSjkq9E


Nurkowanie z Jacksonem Hinkle


MRL Automotive
Jako mężczyzna wciąż w wieku bojowym. Kocham Putina i Rosję. Nigdy nie walczyłbym w imieniu żadnego zachodniego kraju!

IthunderScopez HD
Putin musi być najodważniejszym żyjącym facetem, walczącym łeb w łeb z podżegaczami wojennymi. Silny i prawdziwy przywódca, który nie ukrywa swoich zasad ani intencji w działaniu.

Słoneczny
BOŻE chroń Rosję, rosyjskiego prezydenta Putina, rosyjskich żołnierzy!!!

Jamesa Bonda
Niech Bóg błogosławi Rosję, z Indii miłością.

Agata Repaska
Słuchanie Kirby'ego ugruntowuje pogląd, że obecny administrator w Waszyngtonie. jest niezwykle niebezpieczny dla całego świata.

Liama ​​Keogha
Musisz tylko wiedzieć, że Jackson, wielu z nas tutaj w Szkocji nie chce być częścią Wielkiej Brytanii i nie znosi bycia określanymi jako "Brytyjczycy". Wielu takich jak ja urodziło się w Szkocji z irlandzką krwią i szuka niezależnej Irlandii i Szkocji.

Borys Bojanić
NA PEWNO KOCHAM PUTINA. Z wyrazami szacunku z Serbii

Mehalla McDonagha
Jako obywatel Irlandii mieszkający w Irlandii okupowanej przez członka NAZI-NATO, brytyjskich terrorystów, całkowicie zgadzam się z twoimi komentarzami na temat brytyjskiego terrorysty.

Dysk SSD Królewskiego Imperium
Jestem z Sudanu Południowego i popieram Putina

Eryk Arnow 2
Pewien Brytyjczyk mniej więcej w wieku Jacksona wyjaśniał mi, jak Wielka Brytania pokonała nazistów podczas II wojny światowej kosztem 18 milionów zabitych ludzi. Takich rzeczy uczą się Brytyjczycy. To i to, że kolonialne Imperium Brytyjskie, które zabiło i zubożyło setki milionów ludzi na całym świecie, jest w jakiś sposób błogosławieństwem dla krajów, które zrujnowało. Chociaż nie jest to mała liczba, około 550 000 było rzeczywistą liczbą... w porównaniu z rzeczywistą grubo ponad 20 milionami Sowietów, którzy stracili życie, łamiąc nazistom plecy... nawet Winston Churchill musiał to przyznać.


Hamerlik zobacz, ilu wrogów sobie narobił amerykański hegemon.
Czy bankrutujący hegemon będzie bronił swojego miejsca używając broni atomowej ??
Za klika lat Ameryka niczym nie będzie się różnić od Australii. Będziemy tam podróżować by zobaczyć dziwnych ludzi, nie spotykanych gdzie indziej na świecie. Dla turystycznej atrakcji powinno się tam przewieźć zwierzęta z Australii.
W Europie powinno się stworzyć grupę historyków i napisać NASZĄ PRAWDZIWĄ HISTORIĘ.



Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>BOŻE chroń Rosję, rosyjskiego prezydenta Putina, rosyjskich żołnierzy!!!

Putin najwyraźniej dostał zajoba a Ruscy za nim.

Nie potrafi porozumieć się z ludźmi nawet tymi, którzy mówią jego językiem.

Dla mnie każdy człowiek, który próbuje załatwiać swoje biznesy przy pomocy rakiet i czołgów nie ma ludzkiej godności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>BOŻE chroń Rosję, rosyjskiego prezydenta Putina, rosyjskich żołnierzy!!!
>Putin najwyraźniej dostał zajoba a Ruscy za nim.
>

www.youtube.com/watch?v=T49AkSjkq9E

To nie jest rosyjska strona a Jackson Hinkle nie jest Rosjaninem.
Na stronie Jacksona Hinkle nie piszą Rosjanie.

Thoter (6650 punktów)

>Gdybym sam wyczuł zagrożenie życia ze strony innych ludzi, to natychmiast zacząłbym się z nimi >układać, bez względu na to kim są i do czego zmierzają, a dopiero następnie w zgniłym >kompromisie zacząłbym ich zmieniać na swój wzór i podobieństwo moje.
>

Hamerlik zdaje Ci się. Ci o zagrażają naszemu życiu, nie wyglądają jak gangsterzy w amerykańskich filmach. Oni chodzą w garniturach szytych na miarę i w białych rękawiczkach. Stworzą Ci wizję DOBROBYTU, stworzą Ci wizję wroga, dadzą Ci 500+ a jak zauważą, że się wahasz to Ci dadzą 800+.
Oni będą pokazywać się codziennie w kościele. Hierarchowie Kościoła będą im pokornie się kłaniać i od nich dostawać ordery.
Wszyscy dziennikarze, artyści i aktorzy będą ich po rękach całować i wychwalać.
Hamerlik czy czułbyś jakieś zagrożenie, od ludzi używających najdroższych perfum??
Hamerlik jestem pewien, że byś się płaszczył, żeby wejść w ich łaski i zacząłbyś robić karierę po ich drabinie, nie oglądając się za siebie.
Zerwałbyś więzi z nami i gardził naszą biedą. Byłbyś już w lepszym świecie i chwalił mordowanie ludzi przez szefa. Nigdy nie pojmiesz, że dobrobyt nie przychodzi z krwią.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oni chodzą w garniturach szytych na miarę i w białych rękawiczkach.

Poznałem już kilku Żydów osobiście.
Nie taki diabeł straszny, jak go opisują.
Jeden z najlepszych kumpli mojego syna jest Żydem a ja uczę moje dzieci jak nie dać się innym zdominować, zmanipulować i wyzyskać.

Nie róbmy z innych ludzi demonów tylko twórzmy z nimi takie reakcje, żeby zachowali się dla nas dobrze nawet wtedy, gdy mają potencjał zachować się źle.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie róbmy z innych ludzi demonów tylko twórzmy z nimi takie reakcje, żeby zachowali się dla nas >dobrze nawet wtedy, gdy mają potencjał zachować się źle.
>

Jakie ma mogę tworzyć relacje z Żydem Morawieckim lub żydowskim zięciem Dudą ??
Oni dostają rozkazy od Żydów amerykańskich i ja mam ich na kolanach prosić ??
NATO wkracza do Szwecji i zainstalowana tam już amerykańska agentura robi "demokratyczną" procedurę. Szwedzi nas okradli i trzymają dalej łupy. Ja chciałbym, żeby zgoda Polaków na wkroczenie NATO do Szwecji była wydana dopiero po oddaniu nam zrabowanych rzeczy.
Żydzi w naszym imieniu już wyrazili zgodę na wkroczenie NATO do Szwecji i szansa odzyskania zrabowanych łupów przepadła.
Jak uważasz, że jesteś w stanie stworzyć takie relacje z Żydem Morawickim i żydowskim zięciem Dudą, że odzyskamy zrabowane przez Szwedów łupy to działaj.
zeniu73 (6483 punktów)Odp: Czy kapitalizm jest faszystowski?
>>Różne odmiany faszyzmu charakteryzuje się jako skrajnie prawicowe ze względu na przekonanie ich
>zwolenników i ideologów jakoby to określona grupa ludzi była lepsza od innej i miała prawo dominować
>nad innymi grupami, które są, jej zdaniem, gorsze.
>pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
>Od pewnego poziomu rozwoju własności kapitalisty, nie chodzi już o żadne zaspokojenie potrzeb ani
>też o zapewnienie sobie bezpieczeństwa czy środków przetrwania, od pewnego poziomu rozwoju własności
>chodzi już tylko o władzę człowieka nad człowiekiem.
>Dlatego pytam czy u podstaw kapitalizmu leży ideologia faszystowska, tj. głębokie przekonanie o
>istnieniu nad i podludzi?
>Skąd parcie na kolejne przejęcia?
>

Lepszość jednej grupy nad drugą wynika bezpośrednio z głównego dogmatu faszystowskiej idelogii: solidaryzmu społecznego aka wyższości ogółu nad jednostką.

O łatwości, z jaką można taki dogmat wprowadzić do cudownej demokracji mogliśmy się przekonać w 2020, kiedy wprowadzony slogan "bądź solidarny" w przeciągu paru miesięcy sfaszyzował społeczeństwo i podzielił na tych dobrych, mądrych, solidarnych, poinformowanych i moralnych oraz tych pozostałych: nazistów, egoistów, idiotów, zwolenników teorii spiskowych itp.
qwery (2864 punktów)
>>Różne odmiany faszyzmu charakteryzuje się jako skrajnie prawicowe ze względu na przekonanie ich
>zwolenników i ideologów jakoby to określona grupa ludzi była lepsza od innej i miała prawo dominować
>nad innymi grupami, które są, jej zdaniem, gorsze.
>pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
>Od pewnego poziomu rozwoju własności kapitalisty, nie chodzi już o żadne zaspokojenie potrzeb ani
>też o zapewnienie sobie bezpieczeństwa czy środków przetrwania, od pewnego poziomu rozwoju własności
>chodzi już tylko o władzę człowieka nad człowiekiem.
>Dlatego pytam czy u podstaw kapitalizmu leży ideologia faszystowska, tj. głębokie przekonanie o
>istnieniu nad i podludzi?
>Skąd parcie na kolejne przejęcia?

W faszyzmie nie chodzi o władzę człowieka nad człowiekiem a raczej o wladze państwa nad obywatelem celem dominacji tego panstwa nad innymi panstwami. To co innego niż nazizm czyli narodowy socjalizm w którym chodzi raczej o dominacje narodu, wspólnoty genetycznej i dla tego celu jednostka ma się podporządkować. Kapitalizm zaś rozumuje w kategoriach jednostki czy wspólnoty rodzinnej, jest indywidualistyczny, ale nie jest państwo twórczy. Jest czymś co państwa wykorzystują do rozwoju.
Nigdzie nie chodzi o dominacje nad uczestnikami wspólnoty a nad zewnętrzem, które nie jest oceniane jako gorsze a jako konkurencyjne. Jako górsze jest tylko dla celów roboczych przedstawiane, czasem może być faktycznie gorsze. Np. nie sądze że dla Niemców, dla ich elit, Żydzi byli gorsi, oni byli zagrożeniem dla Nordykow , byli konkurencja. Co innego murzyni, tych pewnie uważano za gorszych ale przez to niegroźnych.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W faszyzmie nie chodzi o władzę człowieka nad człowiekiem a raczej o wladze państwa nad obywatelem

A czym jest państwo?
Grupą ludzi, którzy pojmują siebie za państwo?
Spółką kapitałową o osobowości prawnej?

>Nigdzie nie chodzi o dominacje nad uczestnikami wspólnoty

Na podstawie własnych doświadczeń szczerze w to wątpię.

Wspólnota, to szumne słowo i w kapitalizmie nie ma żadnego praktycznego zastosowania. Używa się go tylko do zamydlenia obrazu rzeczywistości, bo ten bez zamydlenia jest trudny do zniesienia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>W faszyzmie nie chodzi o władzę człowieka nad człowiekiem a raczej o wladze państwa nad obywatelem
>A czym jest państwo?
>Grupą ludzi, którzy pojmują siebie za państwo?
>Spółką kapitałową o osobowości prawnej?

Moim zdaniem państwo to organizacja miejscowych elit mająca służyc konkurencji z poza miejscowymi elitami. Elity jednak wiedząc że wyrastają lub wrastastaja w resztę miejscowych dbają i nieco o ich interesy jak o swą bazę. Oczywiście to podejście dotyczy tylko tych najbardziej światłych, wielu jest takich co się chcą jedynie nachapać bo wiedzą dobrze że żadna elita nigdy nie będą.

>>Nigdzie nie chodzi o dominacje nad uczestnikami wspólnoty
>Na podstawie własnych doświadczeń szczerze w to wątpię.
>Wspólnota, to szumne słowo i w kapitalizmie nie ma żadnego praktycznego zastosowania. Używa się go tylko do zamydlenia obrazu rzeczywistości, bo ten bez zamydlenia jest trudny do zniesienia.

Mylisz dwa pożadki. Jeden dotyczy pierdółek typu kasa i władza, i ok taką jest natura ludzka i elit jak najbardziej o a dotyczy, jednak wiedzą one że jak nie będą sprawne to przyjdą inne elity, i dlatego państwo organizują tak by było sprawne i służyło wspólnocie. Szansa na to jest tylko u najinteligentniejszych, wrośniętych już w Elite kraju.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Moim zdaniem państwo to organizacja miejscowych elit

Skąd ten pomysł?
W państwowych, przymusowych i darmowych szkołach nauczają, że państwo jest organizacją wszystkich.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Moim zdaniem państwo to organizacja miejscowych elit
>Skąd ten pomysł?
>W państwowych, przymusowych i darmowych szkołach nauczają, że państwo jest organizacją wszystkich.

Tak to widzę. Dlaczego tak to widzę to chyba oczywiste. A dlaczego w szkołach nauczają co innego to też chyba oczywiste.
farmer (22440 punktów)

>Od pewnego poziomu rozwoju własności kapitalisty, nie chodzi już o żadne zaspokojenie potrzeb ani
>też o zapewnienie sobie bezpieczeństwa czy środków przetrwania, od pewnego poziomu rozwoju własności
>chodzi już tylko o władzę człowieka nad człowiekiem.

Żeby klamac szkalować pomawiać oczerniać być fałszywym zakłamnym obłudnym jak ty nie potrzeba posiadac wiele. Ty masz chyba rower i smaoxhod.

Ludzie mający dom czy mieszkanie zarabiający mniej od ciebie nie potrzebują tak jak ty używać gróźb i zamawiać innych przeciw innym.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Ty wydajesz swoje pieniądze na swoje zachcianki wycieczki itd.

Domagasz się jednocześnie chamie bym ją ujawnił ci co mam.

Kim ty jesteś chamie że swoją wypłatę wydajesz bez pytania nikogo nie informując co gdzie robisz a mnie w internecie grozisz do ujawniania co mam?

Weźmiesz wypłatę i oczerniasz w internecie. Cwaniaku internetowy.

4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Cwaniaku internetowy jak poza tym forum respektujesz normy to rób to też tu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Cwaniaku internetowy jak poza tym forum respektujesz normy to rób to też tu.

To, że szanuję twoje życie, zdrowie, potrzebę rozwoju i dobrobyt nie znaczy, że powinienem szanować twoje wierzenia, przekonania czy pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

Mogę Ci sprzyjać a nawet z Tobą współpracować gardząc ideologią, która trawi twój mózg, co też robię.

Uznajmy, że jestem przyjacielem twoje fizyczności i wrogiem twojej abstrakcji zarazem.

Nie jestem przedstawicielem waszej prymitywnej "kultury". Nie jestem jednym z Was i nigdy nim nie będę.

Nie musisz w związku ze mną martwić się o swoje bezpieczeństwo fizyczne, nic Ci nie grozi. Ale o uznaniu twojej racji czy twojego systemu "wartości" zapomnij.

Nie respektuje waszych norm społecznych ale też jestem świadomy zagrożenia z waszej strony a nie zamierzam idiotyczne zginąć czy zostać zniszczonym.

Sprzyjam wszystkim ludziom i pluję publicznie na wasze ideologie kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodakowanej własności oraz tajnej i pośredniej demokracji, podpisując się przy swojej plwocinie nazwiskiem i adresem zamieszkania, Herthastr. 1B, 14193 Berlin, spod którego adresu to właśnie piszę i pod którym każdy kto tylko chce może mnie znaleźć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>To, że szanuję twoje życie, zdrowie, potrzebę rozwoju i dobrobyt nie znaczy, że powinienem szanować twoje wierzenia, przekonania czy pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

To, że szanuję twoje życie, zdrowie, potrzebę rozwoju i dobrobyt nie znaczy, że powinienem szanować twoje wierzenia, przekonania czy pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>To, że szanuję twoje życie, zdrowie, potrzebę rozwoju i dobrobyt nie znaczy, że powinienem szanować twoje wierzenia, przekonania czy pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.
>To, że szanuję twoje życie, zdrowie, potrzebę rozwoju i dobrobyt nie znaczy, że powinienem szanować twoje wierzenia, przekonania czy pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

No i nie szanujesz.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zwycięstwo wyższej idei, zwycięstwo idei, która przyniesie ludziom więcej.

Ostatecznie liczy się, wg której idei działające społeczeństwo jest sprawniejsze a przez to zdrowsze i silniejsze.

I niech tak będzie, niech wyższa idea pokona niższą.
Jeśli w rzeczywistości jesteś przedstawicielem wyższej kultury ode mnie, to panuj nam dla naszego wspólnego dobra ale jeśli nie to wynocha z tronu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-05-2023 12:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Cwaniaku internetowy jak poza tym forum respektujesz normy to rób to też tu.
>To, że szanuję twoje życie, zdrowie, potrzebę rozwoju i dobrobyt nie znaczy, że powinienem szanować twoje wierzenia, przekonania czy pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

Chamie zakłamny.

4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.

Oczerniasz ludzi kłamiesz na ich temat szkalujezz pomaiwasz grozisz im po za tym forum?

Nie. To czemu wrdeny chamie robisz to mi.
Cwanaiku internetowy.

>Niestety muszę to robić, bo inaczej nic się nie zmieni. Inaczej dalej w pełnym zadowoleniu będziecie prowadzić swoje niemoralne i szkodzące innym ludziom biznesy.

Wredny chamie. Współczuję twojej córce i każdemu kto ma styczność z twoim fałszem obłuda bo cię nie znają.
Thoter (6650 punktów)

>Sprzyjam wszystkim ludziom

Niemcy i inne kraje zachodnie postanowiły siłą pozbyć się nieprzystosowujących się imigrantów spoza Europy, którzy nie mogą pracować, i uczynić miejsca, w których przebywają, strefami NO-GO. Dziś przedstawiamy najnowsze informacje o tym, jak podjęto w Brukseli decyzję o relokacji 120 000 nieprzystosowujących się imigrantów z zachodniej części UE.
Zgodnie z planem, który w ubiegłym tygodniu był dyskutowany w Brukseli za zamkniętymi drzwiami, Bruksela zamierza w pierwszej fazie relokować w ten sposób 30 000 głównie nielegalnych imigrantów, a w drugiej kolejnych 120 000. Plan przedstawił komisarz Johansson na spotkaniu ambasadorów wszystkich krajów UE w Brukseli. Zgodnie z planem każdy kraj, który nie przyjmuje imigrantów dobrowolnie, musi zapłacić grzywnę w wysokości 22 000 euro za każdego nieprzyjętego imigranta. Jak dotąd tylko Polska zbuntowała się przeciwko planowi, zapowiadając zawetowanie planu.
Masowa imigracja w środku największego kryzysu gospodarczego od lat 30. ma zmienić skład narodowościowy Europy


Hamerlik, są tacy co nie sprzyjają wszystkim ludziom.
Hamerlik wyobrażasz sobie, że w Polsce będą mieszkać inni ludzie obok: "wielkich" Polaków i "katolików" ?? Oczywiście poza bazami wojskowymi reżimu amerykańskiego.
okragly (21676 punktów)

> czy u podstaw kapitalizmu leży ideologia faszystowska, tj. głębokie przekonanie o
>istnieniu nad i podludzi? Skąd parcie na kolejne przejęcia?
kapitalizm to liberalizm (własność, wolność, indywidualizm) = niewolnictwo (wyższa forma)
a przewodzi w tym USA, nasz libków przewodnik i nauczyciel "Czternastoletni Antonio pracuje na długie zmiany w magazynie chłodniczym, pakując warzywa do dystrybucji w całym kraju. Chciałby iść do szkoły, ale musi zarobić na swoje utrzymanie, pomoc rodzinie i spłacić długi

Trzynastoletnia dziewczynka sprzątała po nocach zakład pakowania mięsa. Nastolatki usuwają tam z podłogi krew i wołowy tłuszcz przy użyciu wysokociśnieniowych węży, gorącej wody i przemysłowych kwasów. Odkażają noże elektryczne i piły używane do rozłupywania krowich tusz. Niektórzy doznają oparzeń chemicznych, a po pracy na nocną zmianę są tak niewyspani, że przysypiają na zajęciach w szkole.
"
To obrazy ze Stanów Zjednoczonych
Ustawodawcy wprowadzili przepisy, które pozwoliłyby dzieciom otrzymywać niższe wynagrodzenie, 9$ za godzinę dla osób w wieku od 13 do 17 lat. Stanowa płaca minimalna wynosi 10.5$

dzieci pracują w fabrykach znanych marek. Firma Packers świadczy usługi sprzątania dla największych producentów mięsa i drobiu w USA, zatrudnia dzieci od 13 do 17 lat do niebezpiecznych prac przy czyszczeniu sprzętu zasilanego energią elektryczną podczas nocnych zmian. Dwunastoletni pracowali w fabrykach Hyundaia w Alabamie. Restauracje Subway, Burger King i Popeyes zatrudniają dzieci przy niebezpiecznych pracach w późnych godzinach nocnych.

kapitalizm to jest liberalizm (własność, wolność, indywidualizm) = niewolnictwo, nas, libków niedorozwojków
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"Czternastoletni Antonio pracuje na długie zmiany w magazynie chłodniczym, pakując warzywa do dystrybucji w całym kraju. Chciałby iść do szkoły, ale musi zarobić na swoje utrzymanie, pomoc rodzinie i spłacić długi

I ma dostęp do warzyw i ma gdzie przespać noc.

>Trzynastoletnia dziewczynka sprzątała po nocach zakład pakowania mięsa. Nastolatki usuwają tam z podłogi krew i wołowy tłuszcz przy użyciu wysokociśnieniowych węży, gorącej wody i przemysłowych kwasów. Odkażają noże elektryczne i piły używane do rozłupywania krowich tusz. Niektórzy doznają oparzeń chemicznych, a po pracy na nocną zmianę są tak niewyspani, że przysypiają na zajęciach w szkole.

I ma dostęp do mięsa a może nawet jeszcze trochę kasy na własne potrzeby

>To obrazy ze Stanów Zjednoczonych

Sytość i bezpieczny sen w ciepłym pokoju wcale nie są takie oczywiste, co rozumie wielu ludzi na świecie.

Elita pisząca na tym forum korzysta na tym, że biedota spędza życie w fabryce, przez co elita może w obfitości sobie pisać na komputerach wyprodukowanych przez ludzi, którym w pracy nie wolno dzwonić do rodziny.

Gdyby biedota przestała tracić własne życie w fabrykach i biegać za własnym ogonem dla spłacenia długów i czynszów, to półki w sklepach szybko przestałby się uginać pod towarem.

Okrągły jak Ty naiwnie nie widzisz związku zapierdolu z dobrobytem.
Naprawdę wierzysz, że wszystko za Ciebie zrobią maszyny a Ty będziesz leżał na plaży i popijał drinki?
Świat tak nie działa.

Skoro Ameryka tonie w długach a jej obywatele stracili zdolności wytwórcze przez błędny system, który chłonął produkcję z zewnątrz, pozbawiając tym samym własnych obywateli umiejętności wyżywienia się, to obrazów, w których dzieci pracują na przeżycie w Ameryce będzie tylko więcej nie mniej.

Teraz Chińczycy będą mogli skonsumować to czego nie sprzedadzą za granicę, aż się okaże, że zmniejszona produkcja w Chinach przy stałej konsumpcji pomniejszy ich zdolności wytwórcze i potem oni będą mieli te same problemy co teraz Zachód.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Amor Fati (29 punktów)
>>Różne odmiany faszyzmu charakteryzuje się jako skrajnie prawicowe ze względu na przekonanie ich
>zwolenników i ideologów jakoby to określona grupa ludzi była lepsza od innej i miała prawo dominować
>nad innymi grupami, które są, jej zdaniem, gorsze.
>pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
>Od pewnego poziomu rozwoju własności kapitalisty, nie chodzi już o żadne zaspokojenie potrzeb ani
>też o zapewnienie sobie bezpieczeństwa czy środków przetrwania, od pewnego poziomu rozwoju własności
>chodzi już tylko o władzę człowieka nad człowiekiem.
>Dlatego pytam czy u podstaw kapitalizmu leży ideologia faszystowska, tj. głębokie przekonanie o
>istnieniu nad i podludzi?
>Skąd parcie na kolejne przejęcia?
>
Nie sądzę, by u podstaw kapitalizmu leżała jakakolwiek ideologia, ale raczej natura ludzka. Jakoś nie wyobrażam sobie kapitalistów jako ludzi rozmyślających po nocach nad panowaniem nad światem. Są raczej skoncentrowani na swym naturalnym pragnieniu zwiększenia swojej sprawczości, mocy działania. Wybrali, jak większość ludzi, drogę dominacji nad innymi. Są tylko skuteczniejsi niż inni.
25-06-2023 18:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Nie sądzę, by u podstaw kapitalizmu leżała jakakolwiek ideologia, ale raczej natura ludzka.
na poczatku był raj, później długo, długo nic po czym przyszło niewolnictwo, po nim feudalizm, ich trwaniem jest kapitalizm. Żadna z tych form nie jest z natury ludzkiej, a wiara w liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) który to uswięca, jest antyludzki

sarmaci wierzyli że sa z innego nasienia, to usprawiedliwialo ich władze nad niewolnikami (chłopami pańszczyźnianymi), dzisiaj taką wiarą zaszczepioną niewolnikom (libkom niedorozwojkom) jest liberalizm (że mamy wolność, wszystko zależy od indywidualnego wysiłku i inne brednie)

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365