Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poważna polityka oraz kto co może.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-05-2011 13:25Kowalska (14008 punktów)Poważna polityka oraz kto co może.
Ocena 7 na 7
   Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, (to a propos rozmów z Obamą), iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają równorzędni partnerzy".

Czyli że co? Komorowski i Tusk to nie głowy w tym państwie?

   W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.

Ja myślałam, że oni nie żyją. Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..
AdamGr (3037 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
Nie wiem czy ktoś nie próbuje tu przemycić jakieś poprawności społecznej.
W każdym razie słyszałem, więc gdzieś tam istnieje i krąży.
A szok się przezywa kiedy ktoś w końcu pokazuje profil społeczeństwa ze szczegółami.
Wszak na co dzień wszyscy sa zdrowi i uśmiechnięci, a jedyną niezwykłością są homoseksualiści + ewentualnie jakieś niezwykłe frakcje religijne (folklor).

#77
29-05-2011 22:19
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Następnym razem założę wątek o cenie paliw na świecie, to też sobie spokojnie popiszesz

>Bardzo przepraszam, ale to nie ja zaczęłam ten drażliwy wątek. To Ty znowu wyjechałaś z tym tematem. Ja już się chcę od niego odzwyczaić jak od alkoholu, a Ty mi ciągle setę podsuwasz pod nos i drażnisz.

   To prawda Grabowska. Moja wina. W poście inicjującym ( i znowu drażliwe słowo ) napisałam, że zacytuję:

Cytat:
W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.


Przegięłam w najlepsze z tymi stosunkami inicjującymi.

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

#78
29-05-2011 22:27
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
> 1. uczestnicy świadomi są, co robią
> i
>2. robią to dobrowolnie.
> Seks pedofilski w oczywisty sposób warunku 1 nie spełnia - i tyle.
A drugi warunek? Spełnia czy nie spełnia?
Co to znaczy, że są świadomi?
Od kiedy zaczyna się świadomość?
I co ma świadomość do penalizacji?
Karać się chyba powinno raczej za jakieś szkody bądź krzywdy wyrządzone? A nie ot tak, bo głosy wyborców zyskać łatwo można.
> Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim
Nie propaguję i nie pochwalam niczego ! No bo gdzie?
Piszę tylko, że istnieją badania naukowe, uznane przez poważne instytucje, które mówią na ten temat coś zupełnie innego.
To tak jak z nauką o ewolucji. Były wiceminister edukacji, Orzechowski, twierdził, że ewolucja to wymysł zdziecinniałego staruszka. A prof. Giertych mówił o współwystępowaniu dinozaurów i ludzi.
Ale nauka na ten temat twierdzi coś diametralnie przeciwnego!
Czy informowanie o tym to jakaś propaganda, albo pochwalanie?
Czy wykazywanie bzdur i bredni to coś złego? Czy mówienie prawdy przeciw fałszowi to zbrodnia?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#79
29-05-2011 22:41
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> 1. uczestnicy świadomi są, co robią
>> i
>>2. robią to dobrowolnie.
>> Seks pedofilski w oczywisty sposób warunku 1 nie spełnia - i tyle.
>A drugi warunek? Spełnia czy nie spełnia?

Jeśli pierwszy warunek spełniony nie jest, drugi nie ma już żadnego znaczenia.

>Co to znaczy, że są świadomi?
>Od kiedy zaczyna się świadomość?
>I co ma świadomość do penalizacji?

Ple, ple, ple...

>Karać się chyba powinno raczej za jakieś szkody bądź krzywdy wyrządzone? A nie ot tak, bo głosy wyborców zyskać łatwo można.
>> Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim
>Nie propaguję i nie pochwalam niczego ! No bo gdzie?
>Piszę tylko, że istnieją badania naukowe, uznane przez poważne instytucje, które mówią na ten temat coś zupełnie innego.

Nie ja się czepiam. Dobrze radzę tylko.

>To tak jak z nauką o ewolucji. Były wiceminister edukacji, Orzechowski, twierdził, że ewolucja to wymysł zdziecinniałego staruszka. A prof. Giertych mówił o współwystępowaniu dinozaurów i ludzi.
>Ale nauka na ten temat twierdzi coś diametralnie przeciwnego!
>Czy informowanie o tym to jakaś propaganda, albo pochwalanie?
>Czy wykazywanie bzdur i bredni to coś złego? Czy mówienie prawdy przeciw fałszowi to zbrodnia?

Nie ja się czepiam. Z Dobrego Serca informuję, że czepić się może ktoś inny. Tyle.

Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)

#80
29-05-2011 22:42
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi sceptymucha
> Platon opisał jak mu się zmieniał gust w doborze partnerów.
Ale gdzie to opisał?
Jak był młody to pochwalał pederastię (Uczta, Fajdros) a jak mu już kuśka nie stawała
to zrobił się moralista i zamordysta (Politeia).
> kto miziając Cię po karku sprawi, że przejdzie Cię dreszcz
I o tym mówię. Jak mnie miziać będzie facet, który nie rozpala kurwików w moich oczach, to z miziania nic nie wyjdzie, chociażby miał urodę George'a Clooney'a.



Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#81
29-05-2011 23:11
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
Ty to wał jesteś emocjonalny.

Dzięki za rozmowę.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.

#82
29-05-2011 23:14
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
> Ple, ple, ple...
No więc właśnie tak to wygląda, jak się zadaje konkretne pytania.
> Jeśli pierwszy warunek spełniony nie jest
Tego nie wiemy dopóki nie ustalimy co to znaczy być świadomym.
Są różne stopnie oraz zaburzenia świadomości wynikające z różnych przyczyn.
Dzisiaj słuchałam takiej fajnej audycji o kotach.
Mówiono w niej, że pies robi to, co mu pan każe.
A pan robi to, co mu kot każe.
Czy kot przeto ma większą świadomość niż jego "właściciel"?
> czepić się może ktoś inny.
Dlatego liczę na mądrość moderatorów, że jakby co to ban(an).



Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
A to to co?
> Ale jak już kiedyś Ci napisałam, nigdy nie pozwolę, abyś publicznie chwaliła pedofilię i pisała, że to nic złego.
Po co to było?
Ja nic o "pedofilii" nie bałaknęłam!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#84
29-05-2011 23:21
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
Co miałem do powiedzenia - powiedziałem.
A co z tym zrobisz - wisi mi dorodnym kalafiorem .

Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)

#85
29-05-2011 23:35
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>A to to co?
>> Ale jak już kiedyś Ci napisałam, nigdy nie pozwolę, abyś publicznie chwaliła pedofilię i pisała, że to nic złego.

>Po co to było? Ja nic o "pedofilii" nie bałaknęłam!

   Ale co łyknęłaś, to Twoje Cały wątek zamieniłaś w dyskusję o tym ale "nic nie bałaknęłam".

Dobranoc Grabowska. Pozbieraj się jakoś i wróć. Bo że wrócisz nie mam złudzeń

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
> Ale co łyknęłaś, to Twoje
Na "krzywy ryj" zawsze się chętnie napiję.
> Cały wątek zamieniłaś w dyskusję o tym
Wiem i jeszcze raz przepraszam.
Ale jak mnie o hermafrodytyzm, poczucie płci i preferencje seksualne zaczęto rozpytywać, to co miałam zrobić?
Trzeba było te jakieś flagi stawiać.
> Pozbieraj się jakoś i wróć.
Jak mnie zamkną to prędko nie wrócę!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

spellbinder (8577 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
Co to znaczy być "chłopcem"?

Bo wychodzi na to, że do bycia chłopcem nie trzeba mieć tego i owego między nogami. Wystarczy chcieć chodzić w ubrankach chłopca i mówić, że chłopcem by się chciało być.

Nie trzeba sprawdzać "stereotypowych" zdolności takiego chłopca "na czuja", czy ten mózg "jego" faktycznie jest taki męski. Bo i za bardzo się nie da.

Jedynym warunkiem jest chęć zachowywania się w sposób niezgodny z zasadami społecznymi, a więc zaburzony obraz siebie.

Chłopiec w ciele dziewczynki nie jest żadnym chłopcem, tylko dziewczynką chorą psychicznie.

Podobnie jak tygrys w ciele mężczyzny nie jest żadnym tygrysem, a Napoleon w ciele Nowaka nie jest Napoleonem. I nigdy nie będzie.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi spellbinder
> Co to znaczy być "chłopcem"?
To tak jak z tą aborcją.
Co to znaczy być "człowiekiem"?
> Chłopiec w ciele dziewczynki nie jest żadnym chłopcem, tylko dziewczynką chorą psychicznie.
Dlatego, aby zdiagnozować transseksualizm i odróżnić go od innych zaburzeń, m.in. psychoz, prowadzi się dogłębne badania konkretnej osoby.
Dopiero po wykluczeniu wszystkiego innego, zezwala się na operację zmiany płci.
Polecam książeczkę autorów: Kazimierz Imieliński , Stanisław Dulko pt. " Przekleństwo Androgyne, Transseksualizm: mity i rzeczywistość." PWN Warszawa 1988.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

spellbinder (8577 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Chłopiec w ciele dziewczynki nie jest żadnym chłopcem, tylko dziewczynką chorą psychicznie.
>Dlatego, aby zdiagnozować transseksualizm i odróżnić go od innych zaburzeń, m.in. psychoz, prowadzi się dogłębne badania konkretnej osoby.

I te dogłębne badania pozwalają zmienić płeć dziecku.

www.telegr(*)st-ever-transsexual-at-12.html
www.telegr(*)gest-sex-change-operation.html
www.news.c(*)e/story-e6frfkvr-1226040236309

Porąbały nam się rzeczy rozmaite. Dziś sprawy związane w jakikolwiek sposób z płciowością, seksem, nawet niektórymi parafiliami, są strefą bezdyskusyjną. Wielki objazd naokoło tego - począwszy na tym, że szesnastoletnia "księżniczka" tatusia, kochana dzidzi (która tylko naukę winna mieć w głowie) chce dać dupy jakiemuś nieudacznikowi w jego zasyfionym pontiacu, a kończąc na dziwacznych wymysłach dotyczących stosunku wobec standardów płci.

Po prostu każdy może być każdym, i nawet bóg się myli, ale za to człowiek jest nieomylny i naprawia po bogu fuszerę.

Nic dziwnego, że choroby na tle seksualnym są według współczesnych "specjalistów" możliwe do rozwiązania jedynie za pomocą chirurgii. Preferowany sposób radzenia sobie z pedofilem to kastracja, a z dziwakiem, który nie potrafi zrozumieć, że jest facetem - operacja zmiany płci.

I paradoks - ludzie, którzy w destruktywny sposób podchodzą do swojego ciała, tacy jak anorektyczki - no chore, prawda. Trzeba leczyć. Nie robi się im odsysania tłuszczu. Ich ciało, ale w oczywisty sposób nie są jego świadome.

Facetowi nie podoba się jego noga - łazi po szpitalach i prosi, żeby mu ją odcięli. Ni dy rydy. Zdrowej nogi nie utną. Znana jest ta jednostka chorobowa (BIID, albo AID), ciało jego, ale w oczywisty sposób nie wie co robi wariat, więc zmusza się takiego człowieka do podjęcia inicjatywy i urżnięcia nogi we własnym zakresie - w garażu, piłą łańcuchową.

Ale facio, który chce się poprzebierać w damskie ciuszki i wychodować własne cycki - a prosz bardzo.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi spellbinder
> Porąbały nam się rzeczy rozmaite
Ale mieszasz tu różne rzeczy.
Nie jestem specjalistką od transseksualizmu.
Z tego co wiem to w Polsce osobom dorosłym i to po wnikliwych badaniach zezwala się na operację zmiany płci.
A że sąd zezwolił w Australii 10 latkowi na zmianę płci, za aprobatą rodziców i pewnie po konsultacjach z lekarzami, to chyba dobrze. Po co się miał dzieciak męczyć w nie swojej skórze? KU CZYJEJ SATYSFAKCJI?
> dziwacznych wymysłach dotyczących stosunku wobec standardów płci.
Dobrze, że jest coraz więcej wolności w tej sferze, albowiem przyczynia się to do szczęścia ludzi. A może chciałbyś policji obyczajowej tak jak w Iranie?
> choroby na tle seksualnym są według współczesnych "specjalistów" możliwe do rozwiązania jedynie za pomocą chirurgii.
Transseksualizm uważa się za zaburzenie i dlatego , jako zaburzenie ,leczy się go.
Za pomocą operacji zmiany płci. Innego sposobu nie ma. Trzeba naprawić pomyłkę natury.
Może kiedyś będzie można wszczepić mózg transseksualisty bezpośrednio w ciało jakieś pięknej dziewczyny, albo młodzieńca. Wtedy operacje płci być może staną się przeżytkiem.
Homoseksualizmu za zaburzenie się nie uważa, dlatego też się go nie "leczy".
> Preferowany sposób radzenia sobie z pedofilem to kastracja
Właśnie się zastanawiam dlaczego tylko pedofil dostępuje tego niewątpliwego zaszczytu kastracji? A zwykły gwałciciel jest go pozbawiony?
> z dziwakiem, który nie potrafi zrozumieć, że jest facetem - operacja zmiany płci.
Ale cały witz polega na tym, że to nie facet, tylko kobitka uwięziona w ciele faceta.
> anorektyczki
Anorektyczki to jeszcze inne, odrębne zagadnienie, nieomalże na osobny wątek.
> facio, który chce się poprzebierać w damskie ciuszki
To transwestyta. Proszę go nie mylić z transseksualistą.
> Facetowi nie podoba się jego noga
To z kolei może być objawem dysmorfofobii.
"Dysmorfofobia (ang. Body Dysmorphic Disorder, BDD) - zaburzenie psychiczne, charakteryzujące się występowaniem lęku związanego z przekonaniem o nieestetycznym wyglądzie lub budowie ciała . Czasem taki defekt ciała jest tylko wyolbrzymiony. Dysmorfofobia należy do zaburzeń hipochondrycznych." Wiki.
Transseksualizm jest zaburzeniem poczucia tożsamości płciowej, a nie zaburzeniem psychicznym. Dysmorfofobia jest zaś zaburzeniem psychicznym. A to jest różnica!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365