 |
Poważna polityka oraz kto co może. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-05-2011 13:25 | Kowalska (14008 punktów) | Poważna polityka oraz kto co może.
7 na 7 | Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, (to a propos rozmów z Obamą), iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają równorzędni partnerzy".
Czyli że co? Komorowski i Tusk to nie głowy w tym państwie?
W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.
Ja myślałam, że oni nie żyją. Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..| AdamGr (3037 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Nie wiem czy ktoś nie próbuje tu przemycić jakieś poprawności społecznej. W każdym razie słyszałem, więc gdzieś tam istnieje i krąży. A szok się przezywa kiedy ktoś w końcu pokazuje profil społeczeństwa ze szczegółami. Wszak na co dzień wszyscy sa zdrowi i uśmiechnięci, a jedyną niezwykłością są homoseksualiści + ewentualnie jakieś niezwykłe frakcje religijne (folklor). |
#77 3 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > > Następnym razem założę wątek o cenie paliw na świecie, to też sobie spokojnie popiszesz> Bardzo przepraszam, ale to nie ja zaczęłam ten drażliwy wątek. To Ty znowu wyjechałaś z tym tematem. Ja już się chcę od niego odzwyczaić jak od alkoholu, a Ty mi ciągle setę podsuwasz pod nos i drażnisz. To prawda Grabowska. Moja wina. W poście inicjującym ( i znowu drażliwe słowo ) napisałam, że zacytuję: Cytat:W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był. Przegięłam w najlepsze z tymi stosunkami inicjującymi.
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
#78 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > 1. uczestnicy świadomi są, co robią> i> 2. robią to dobrowolnie.> Seks pedofilski w oczywisty sposób warunku 1 nie spełnia - i tyle.A drugi warunek? Spełnia czy nie spełnia? Co to znaczy, że są świadomi? Od kiedy zaczyna się świadomość? I co ma świadomość do penalizacji? Karać się chyba powinno raczej za jakieś szkody bądź krzywdy wyrządzone? A nie ot tak, bo głosy wyborców zyskać łatwo można. > Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskimNie propaguję i nie pochwalam niczego ! No bo gdzie? Piszę tylko, że istnieją badania naukowe, uznane przez poważne instytucje, które mówią na ten temat coś zupełnie innego. To tak jak z nauką o ewolucji. Były wiceminister edukacji, Orzechowski, twierdził, że ewolucja to wymysł zdziecinniałego staruszka. A prof. Giertych mówił o współwystępowaniu dinozaurów i ludzi. Ale nauka na ten temat twierdzi coś diametralnie przeciwnego! Czy informowanie o tym to jakaś propaganda, albo pochwalanie? Czy wykazywanie bzdur i bredni to coś złego? Czy mówienie prawdy przeciw fałszowi to zbrodnia?
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#79 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > > 1. uczestnicy świadomi są, co robią> > i> >2. robią to dobrowolnie.> > Seks pedofilski w oczywisty sposób warunku 1 nie spełnia - i tyle.> A drugi warunek? Spełnia czy nie spełnia?Jeśli pierwszy warunek spełniony nie jest, drugi nie ma już żadnego znaczenia. > Co to znaczy, że są świadomi?> Od kiedy zaczyna się świadomość?> I co ma świadomość do penalizacji?Ple, ple, ple... > Karać się chyba powinno raczej za jakieś szkody bądź krzywdy wyrządzone? A nie ot tak, bo głosy wyborców zyskać łatwo można.> > Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim> Nie propaguję i nie pochwalam niczego ! No bo gdzie?> Piszę tylko, że istnieją badania naukowe, uznane przez poważne instytucje, które mówią na ten temat coś zupełnie innego.Nie ja się czepiam. Dobrze radzę tylko. > To tak jak z nauką o ewolucji. Były wiceminister edukacji, Orzechowski, twierdził, że ewolucja to wymysł zdziecinniałego staruszka. A prof. Giertych mówił o współwystępowaniu dinozaurów i ludzi.> Ale nauka na ten temat twierdzi coś diametralnie przeciwnego!> Czy informowanie o tym to jakaś propaganda, albo pochwalanie?> Czy wykazywanie bzdur i bredni to coś złego? Czy mówienie prawdy przeciw fałszowi to zbrodnia?Nie ja się czepiam. Z Dobrego Serca informuję, że czepić się może ktoś inny. Tyle.
Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych) |
#80 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Platon opisał jak mu się zmieniał gust w doborze partnerów.Ale gdzie to opisał? Jak był młody to pochwalał pederastię (Uczta, Fajdros) a jak mu już kuśka nie stawała to zrobił się moralista i zamordysta (Politeia). > kto miziając Cię po karku sprawi, że przejdzie Cię dreszczI o tym mówię. Jak mnie miziać będzie facet, który nie rozpala kurwików w moich oczach, to z miziania nic nie wyjdzie, chociażby miał urodę George'a Clooney'a. 
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#81 1 na 1 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Ty to wał jesteś emocjonalny. Dzięki za rozmowę. Pozdrawiam
Egoizm jest rodzajem algorytmu. |
#82 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Ple, ple, ple...No więc właśnie tak to wygląda, jak się zadaje konkretne pytania. > Jeśli pierwszy warunek spełniony nie jestTego nie wiemy dopóki nie ustalimy co to znaczy być świadomym. Są różne stopnie oraz zaburzenia świadomości wynikające z różnych przyczyn. Dzisiaj słuchałam takiej fajnej audycji o kotach. Mówiono w niej, że pies robi to, co mu pan każe. A pan robi to, co mu kot każe. Czy kot przeto ma większą świadomość niż jego "właściciel"? > czepić się może ktoś inny.Dlatego liczę na mądrość moderatorów, że jakby co to ban(an). 
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | A to to co? > Ale jak już kiedyś Ci napisałam, nigdy nie pozwolę, abyś publicznie chwaliła pedofilię i pisała, że to nic złego.Po co to było? Ja nic o "pedofilii" nie bałaknęłam!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#84 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Co miałem do powiedzenia - powiedziałem. A co z tym zrobisz - wisi mi dorodnym kalafiorem  .
Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych) |
#85 4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > A to to co?> > Ale jak już kiedyś Ci napisałam, nigdy nie pozwolę, abyś publicznie chwaliła pedofilię i pisała, że to nic złego.> Po co to było? Ja nic o "pedofilii" nie bałaknęłam! Ale co łyknęłaś, to Twoje  Cały wątek zamieniłaś w dyskusję o tym ale "nic nie bałaknęłam". Dobranoc Grabowska. Pozbieraj się jakoś i wróć. Bo że wrócisz nie mam złudzeń 
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Ale co łyknęłaś, to TwojeNa "krzywy ryj" zawsze się chętnie napiję. > Cały wątek zamieniłaś w dyskusję o tymWiem i jeszcze raz przepraszam. Ale jak mnie o hermafrodytyzm, poczucie płci i preferencje seksualne zaczęto rozpytywać, to co miałam zrobić? Trzeba było te jakieś flagi stawiać. > Pozbieraj się jakoś i wróć.Jak mnie zamkną to prędko nie wrócę!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
| spellbinder (8577 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Co to znaczy być "chłopcem"? Bo wychodzi na to, że do bycia chłopcem nie trzeba mieć tego i owego między nogami. Wystarczy chcieć chodzić w ubrankach chłopca i mówić, że chłopcem by się chciało być. Nie trzeba sprawdzać "stereotypowych" zdolności takiego chłopca "na czuja", czy ten mózg "jego" faktycznie jest taki męski. Bo i za bardzo się nie da. Jedynym warunkiem jest chęć zachowywania się w sposób niezgodny z zasadami społecznymi, a więc zaburzony obraz siebie. Chłopiec w ciele dziewczynki nie jest żadnym chłopcem, tylko dziewczynką chorą psychicznie. Podobnie jak tygrys w ciele mężczyzny nie jest żadnym tygrysem, a Napoleon w ciele Nowaka nie jest Napoleonem. I nigdy nie będzie. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Co to znaczy być "chłopcem"?To tak jak z tą aborcją. Co to znaczy być "człowiekiem"? > Chłopiec w ciele dziewczynki nie jest żadnym chłopcem, tylko dziewczynką chorą psychicznie.Dlatego, aby zdiagnozować transseksualizm i odróżnić go od innych zaburzeń, m.in. psychoz, prowadzi się dogłębne badania konkretnej osoby. Dopiero po wykluczeniu wszystkiego innego, zezwala się na operację zmiany płci. Polecam książeczkę autorów: Kazimierz Imieliński , Stanisław Dulko pt. " Przekleństwo Androgyne, Transseksualizm: mity i rzeczywistość." PWN Warszawa 1988.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
| spellbinder (8577 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > > Chłopiec w ciele dziewczynki nie jest żadnym chłopcem, tylko dziewczynką chorą psychicznie.> Dlatego, aby zdiagnozować transseksualizm i odróżnić go od innych zaburzeń, m.in. psychoz, prowadzi się dogłębne badania konkretnej osoby.I te dogłębne badania pozwalają zmienić płeć dziecku. www.telegr(*)st-ever-transsexual-at-12.htmlwww.telegr(*)gest-sex-change-operation.htmlwww.news.c(*)e/story-e6frfkvr-1226040236309Porąbały nam się rzeczy rozmaite. Dziś sprawy związane w jakikolwiek sposób z płciowością, seksem, nawet niektórymi parafiliami, są strefą bezdyskusyjną. Wielki objazd naokoło tego - począwszy na tym, że szesnastoletnia "księżniczka" tatusia, kochana dzidzi (która tylko naukę winna mieć w głowie) chce dać dupy jakiemuś nieudacznikowi w jego zasyfionym pontiacu, a kończąc na dziwacznych wymysłach dotyczących stosunku wobec standardów płci. Po prostu każdy może być każdym, i nawet bóg się myli, ale za to człowiek jest nieomylny i naprawia po bogu fuszerę. Nic dziwnego, że choroby na tle seksualnym są według współczesnych "specjalistów" możliwe do rozwiązania jedynie za pomocą chirurgii. Preferowany sposób radzenia sobie z pedofilem to kastracja, a z dziwakiem, który nie potrafi zrozumieć, że jest facetem - operacja zmiany płci. I paradoks - ludzie, którzy w destruktywny sposób podchodzą do swojego ciała, tacy jak anorektyczki - no chore, prawda. Trzeba leczyć. Nie robi się im odsysania tłuszczu. Ich ciało, ale w oczywisty sposób nie są jego świadome. Facetowi nie podoba się jego noga - łazi po szpitalach i prosi, żeby mu ją odcięli. Ni dy rydy. Zdrowej nogi nie utną. Znana jest ta jednostka chorobowa (BIID, albo AID), ciało jego, ale w oczywisty sposób nie wie co robi wariat, więc zmusza się takiego człowieka do podjęcia inicjatywy i urżnięcia nogi we własnym zakresie - w garażu, piłą łańcuchową. Ale facio, który chce się poprzebierać w damskie ciuszki i wychodować własne cycki - a prosz bardzo. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Porąbały nam się rzeczy rozmaiteAle mieszasz tu różne rzeczy. Nie jestem specjalistką od transseksualizmu. Z tego co wiem to w Polsce osobom dorosłym i to po wnikliwych badaniach zezwala się na operację zmiany płci. A że sąd zezwolił w Australii 10 latkowi na zmianę płci, za aprobatą rodziców i pewnie po konsultacjach z lekarzami, to chyba dobrze. Po co się miał dzieciak męczyć w nie swojej skórze? KU CZYJEJ SATYSFAKCJI? > dziwacznych wymysłach dotyczących stosunku wobec standardów płci.Dobrze, że jest coraz więcej wolności w tej sferze, albowiem przyczynia się to do szczęścia ludzi. A może chciałbyś policji obyczajowej tak jak w Iranie? > choroby na tle seksualnym są według współczesnych "specjalistów" możliwe do rozwiązania jedynie za pomocą chirurgii.Transseksualizm uważa się za zaburzenie i dlatego , jako zaburzenie ,leczy się go. Za pomocą operacji zmiany płci. Innego sposobu nie ma. Trzeba naprawić pomyłkę natury. Może kiedyś będzie można wszczepić mózg transseksualisty bezpośrednio w ciało jakieś pięknej dziewczyny, albo młodzieńca. Wtedy operacje płci być może staną się przeżytkiem. Homoseksualizmu za zaburzenie się nie uważa, dlatego też się go nie "leczy". > Preferowany sposób radzenia sobie z pedofilem to kastracjaWłaśnie się zastanawiam dlaczego tylko pedofil dostępuje tego niewątpliwego zaszczytu kastracji? A zwykły gwałciciel jest go pozbawiony? > z dziwakiem, który nie potrafi zrozumieć, że jest facetem - operacja zmiany płci.Ale cały witz polega na tym, że to nie facet, tylko kobitka uwięziona w ciele faceta. > anorektyczkiAnorektyczki to jeszcze inne, odrębne zagadnienie, nieomalże na osobny wątek. > facio, który chce się poprzebierać w damskie ciuszkiTo transwestyta. Proszę go nie mylić z transseksualistą. > Facetowi nie podoba się jego nogaTo z kolei może być objawem dysmorfofobii. "Dysmorfofobia (ang. Body Dysmorphic Disorder, BDD) - zaburzenie psychiczne, charakteryzujące się występowaniem lęku związanego z przekonaniem o nieestetycznym wyglądzie lub budowie ciała . Czasem taki defekt ciała jest tylko wyolbrzymiony. Dysmorfofobia należy do zaburzeń hipochondrycznych." Wiki. Transseksualizm jest zaburzeniem poczucia tożsamości płciowej, a nie zaburzeniem psychicznym. Dysmorfofobia jest zaś zaburzeniem psychicznym. A to jest różnica!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|