Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poważna polityka oraz kto co może.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-05-2011 13:25Kowalska (14008 punktów)Poważna polityka oraz kto co może.
Ocena 7 na 7
   Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, (to a propos rozmów z Obamą), iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają równorzędni partnerzy".

Czyli że co? Komorowski i Tusk to nie głowy w tym państwie?

   W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.

Ja myślałam, że oni nie żyją. Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi PanBuk

>A zaliczasz się do?




Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#122
31-05-2011 18:50
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Ludziom się wydawało, że wiedzą ,więc się dawali wciągać w dyskusję a potem dostawali szału...

Dyskusja ta toczy się do dzisiaj. Taki tasiemiec, nieuzbrojony, ciągnący się przez wieki.

>Ciężkie zaburzenia tożsamości.

Na zaburzenia tożsamości nie cierpi tylko beton.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

#123
31-05-2011 20:25
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
>Uważam, że w ciągu tego roku za mało modliliśmy się za tych nagle wezwanych przed Boży tron. (abp. Józef Michalik o katastrofie smoleńskiej)
Ot to Ci równie trafna stopka , są dobierani wg jakiegoś nieznanego klucza tak zawiłego i tajemniczego, że mimo kilku fakultetów nie sposób komentować słów tego oto cytowanego sługi ... Obojętnie przejść też nie mogę , przyklęknąć też nie ... powtarzać wstyd. Zupełnie nie wiadomo co z tym bełkotem zrobić

#124
01-06-2011 21:34
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Inne zagadnienie jest, czy można by tak wychować dziecko, ale to w izolacji, aby nie wiedziało jakiej jest płci. Ale chyba nie bo otaczali bo go przecież mężczyźni i kobiety naukowcy. Albo sami mężczyźni, albo kobiety i by się z którąś płcią zidentyfikowało.

   Ty byś to dziecko Grabowska sama jedna otoczyła i gwarantuję, że dzieciak do końca by się nie zdecydował na jakąś płeć

No, i nie zapominajmy, że miłością Twoją dziecko by się też cieszyło

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
> Ty byś to dziecko Grabowska sama jedna otoczyła
Byłaś w końcu w tym empiku i przeczytałaś?
To byśmy mogły rzeczowo porozmawiać. Jak kobieta z kobietą.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#126
01-06-2011 22:24
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>To byśmy mogły rzeczowo porozmawiać. Jak kobieta z kobietą.

   "Jak kobieta z kobietą." O niech ja skonam O czym? O rentach za pedofilię?

Jedno udało Ci się na pewno. Już w ogóle mnie nie denerwujesz. Teraz mam z Ciebie Grabowska już tylko bekę


"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
> Teraz mam z Ciebie Grabowska już tylko bekę
A ja się cały czas łudziłam, że jestem na forum racjonalistów.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#128
01-06-2011 23:20
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Teraz mam z Ciebie Grabowska już tylko bekę

>A ja się cały czas łudziłam, że jestem na forum racjonalistów

   Ależ jesteś Grabowska! Właśnie dlatego uznałam, iż najbardziej racjonalnie będzie mieć z Ciebie bekę, a nie się wściekać na te Twoje chore pomysły i poglądy z piekła rodem

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
> na te Twoje chore pomysły i poglądy z piekła rodem
Oj, coś mi tu pachnie egzorcyzmami Kowalska!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
> Już w ogóle mnie nie denerwujesz.
A czym to ja Cię denerwowałam?
Uspokajałam raczej, wskazując, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.
A Ty ,zamiast poczuć ulgę i odprężenie, z oburzeniem odrzucasz tę pocieszającą informację.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
> W Twoje, cokolwiek obsesyjne, spory z innymi Forumowiczami nt. seksu, a seksu pedofilskiego w szczególności,
Zauważ, że kwestia seksualności i seksuologii jest bardzo podobna do spraw związanych
z religią i wiarą. Jest bardzo drażliwa i przepełniona emocjami. Do tego stopnia, że obraza uczuć, jeśli chodzi o te sprawy ,grozi sankcjami karnymi.
Nie uważam też, abym rozmawiała na temat seksu jako takiego, a bardziej na temat tego co represjonowanie tej sfery ludzkiego życia przez stulecia zrobiło z ludzkimi umysłami. Tak samo zresztą jak religia.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365