 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-06-2012 13:39 | Alicja Duda (25557 punktów) | Dokąd zmierzamy?
20 na 24 | Dziś trafiłam na dwa artykuły: wiadomosci(*)_osly__na_lekcji_historii.htmlpokazujące prace uczniów na historii. i www.tokfm.(*)_kiboli_w_Krakowie_trener.htmlo zachowaniu kibiców na stadionie w Krakowie. Mamy do kompletu Radio Rydzyka z jego bezczelnym antysemityzmem i homofobią, Gowina z zakazem podpisania przez Polskę konwencji o przemocy wobec kobiet (powody takiego stanowiska wyjaśnione są tu : wiadomosci(*)Ideologia_gender_to_wynik.html ) I jeszcze z lat poprzednich akceptacja przez sąd RP "salutu rzymskiego" oraz wyrok sądu w Krakowie ( istnieją sytuacje ,że mąż musi przylać żonie). Wszelkie wypowiedzi na temat homoseksualistów też wpisują się w ten sam krąg szerzenia nienawiści do wszystkiego co inne, słabsze.. Ta nienawiść coraz bardziej nas osacza. Jako państwo nie potrafimy/nie chcemy się jej przeciwstawić. Dopiero po programie BBC zamknięto nagle kilkudziesięciu kiboli. Nagle można było przełamać niemożność. Ale to tylko na chwilę bo szkoły już przygotowują następnych "gniewnych". Teraz uczy się nienawiści do Niemców i Rosjan na historii, do homoseksualistów, ateistów, żydów i innowierców na katechezie. Uczy się pielęgniarki, że homoseksualizm to zboczenie jak pedofilia. I to wszystko legalnie za przyzwoleniem władz. Faszyzm nie powstał z dnia na dzień, na podstawie jakiegoś spisku. Znalazł podatny i przygotowany do rozwoju grunt przez rozwijający się antysemityzm. Do czego doprowadzi nas Rydzyk, Gowin, nauczyciel gimnazjum w Biadaczu? Wojna skończyła się na naszych ziemiach 67 lat temu czy już czas na następną? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#61 1 na 1 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? |
> dokładnie - tak sobie teraz po necie latam, i co? mam wrażenie ze każdy rząd ma ich niejako w pogotowiu.. są źli ale jak będzie trzeba - wyciąga ich i niech działają?> czemu nie delegalizuje się takich stowarzyszeń?Bo są potrzebne do straszenia społeczeństwa i ewentualnego eskalowania konfliktu. Teraz emocje wygrywają wybory a nie jakiekolwiek racje.
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#62 2 na 4 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > Polska nie jest - i w dającej się przewidzieć przyszłości nie ma szans być - podmiotem zdolnym do samodzielnego wybierania swego losu. Całe szczęście.Może jakiś przykład świetlanego rozwoju narodu który sam nie wybiera swojego losu podasz? bo jakoś nie chce mi się wierzyć że to takie szczęście.
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#63 2 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? |
> No w wolnym krajuNie do końca wolnym. > zawsze można wyjechać ..... tylko gdzie?Może do Watykanu? Wszak granice otwarte... |
#64 4 na 6 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | |
#65 3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > >W Hongkongu nie wpadają w obłęd> A kto ich tam wie...Pewnie, że wpadają. Tacy Japończycy mieszkają stłoczeni jak śledzie na paru metrach, a potem...  |
#66 2 na 2 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > >Szczepienia i antybiotyki je załatwiły.> Pewnie znowu wyjdzie na to, że ze mnie jest pesymista, ale ja czekam a to, aż coś załatwi antybiotyki i szczepienia.Ja też myślę że jakaś nowa ptasia grypa się kluje, zaś z drugiej strony - mamy na ziemi ogromne niezamieszkane obszary - szczególnie w Ameryce północnej i Rosji więc ja tam o przeludnienie jestem spokojny. Zanim do nas żółta rasa dojdzie to miną pokolenia, a może nawet na Uralu uda ich się zatrzymać - jak w starym kawale "na granicy polsko-chińskiej panuje na razie spokój."
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > >No w wolnym kraju> Nie do końca wolnym.W jakim aspekcie ? > >zawsze można wyjechać ..... tylko gdzie?> Może do Watykanu? Wszak granice otwarte...Tam mało przestrzeni i za dużo turystów 
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > >pl.wikipedia.org/wiki/Parafilia> Na pewno czytałeś tę definicję?Tylko wybrane fragmenty 
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#69 2 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? |
> W jakim aspekcie ?Religijnym. |
#70 1 na 1 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > >W jakim aspekcie ?> Religijnym.Znaczy co? nie możesz być religijny? czy też nie możesz być niereligijny ?
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#71 3 na 3 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Dokąd zmierzamy? | Wszystkich nas się nie pozbędziesz, ale w sumie o tym myślę, jak mi kiedyś zbrzydnie do końca ten żałosny katolicki grajdołek, to nie widzę problemu. Do Czech mam rzut kamieniem, na razie, póki rodzice żyją, musi mi wystarczyć jakiś wypad od czasu do czasu, aby pobyć wśród sensownych ludzi, jakieś piwko, knedle, a i dymka można pyknąć fajnego. Zobaczymy jak się potoczy wszystko, w każdym razie, to tam mam zamiar przeżyć jesień życia, jak mi będzie dane. Jednak nie licz na odpuszczenie, jak nas przegonicie, będziemy walczyć z emigracji, do zwycięstwa albo do śmierci. Za ojczyznę  Tego już nic nie zatrzyma.  |
#72 1 na 1 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | Obłęd to ja widzę za każdym razem jak wychodzę z domu i rozglądam się dookoła a Polska nie jest przeludnionym krajem. |
#73 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > Ogólnie rzecz ujmując to dobrze ucząChodzi Ci o to, że homoseksualizm mieści się w tej definicji? Niebo płonie |
#74 5 na 5 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? | > > Kardynał Dziwisz: Papież pomógł Tytoniowi obronić rzut karny> Byłem przekonany, że to Maryja zmieniła tor lotu piłkiPapież broni, a Maryja piłki nosi - co się Dziwisz? |
#75 5 na 5 | perun (8610 punktów) | Odp: Dokąd zmierzamy? |
> Króciutko: Alicja Duda wyraziła swoje zatroskanie faktem, że (wg niej) w Polsce narastają klimaty parafaszystowskie.A ja napisałem pani Alicji tylko tyle, że niepotrzebnie troska się faszyzmem w Polsce bo w Polsce ów ''faszyzm'' nie odbiega od europejskiej normy. Można sprawdzić choćby w raporcie Komisji Bezpieczeństwa, gen. Rapackiego. I to, że jacyś Anglicy tworzą bzdury na temat Polski i jej ''faszyzmu'' nie znaczy że to prawda. Teraz wg tych przygłupów z wysp piosenka zespołu Jarzębina promuje narkotyki wśród kibiców. Może więc zaczniesz rozpaczać nad narkomanią w PL? 
Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują - George Washington |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|