 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2013 12:12 | Sylwek (15472 punktów) | Tam gdzie ZOMO i PIS
16 na 24 | Stoi też Platforma Obywatelska. Konrad Niklewicz, piarowiec PO, tłumaczy postępowanie swoich posłów wolą obywateli reprezentowanych przez sejm. p*****lę tych obywateli, bo ich "wola" pachnie mi "wolą" obywateli niemieckich, których sejm wprowadzał ustawy pozbawiające Żydów praw. Jeśli glosowałaś/głosowałeś na PO wstydź się. Jeśli robiłaś/robiłeś to wybierając "mniejsze zło", pamiętaj: szukaj go gdzie indziej, SLD, RPP, nie wiem, ale PO to taki sam ściek i syf jak PIS, PSL, różne pomyje po PISie i cała reszta tych degeneratów będących emanacją zdegenerowanej części "obywateli". www.tokfm.(*)ws__zwiazkow_partnerskich.htmlfakty.inte(*)y-w-sprawie-zwiazkow,1886852,3 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#1 3 na 3 RX500 (1813 punktów) (zablokowany) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | >Stoi też Platforma Obywatelska. Konrad Niklewicz, piarowiec PO, tłumaczy postępowanie swoich posłów >wolą obywateli reprezentowanych przez sejm. p*****lę tych obywateli, bo ich "wola" pachnie mi "wolą" >obywateli niemieckich, których sejm wprowadzał ustawy pozbawiające Żydów praw. >Jeśli glosowałaś/głosowałeś na PO wstydź się.
-A tak ogólnie to o co chodzi? Do czego to odniesienie, do jakiego wydarzenia, do jakiej wypowiedzi?
Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia - Albert Camus |
#2 24 na 24 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Jeśli chodzi Ci o projekty ustawy o związkach partnerskich, to masz rację. Własnymi głosami własnych posłów PO uwaliła własny projekt, a ministrant Gowin oświadczył, że projekty są niezgodne z Konstytucją, mianowicie z art. 18. Ministrant Gowin wszelako się myli, bo w art. 18 nie ma słów "tylko i wyłącznie" lub też "małżeństwo i nic innego" albo "tylko rodzina katolicka". Rodzina i rodzicielstwo są od małżeństwa niezależne, więc niech się ministrant sprawiedliwości (i prawa?) nie ośmiesza. Głosowałam (raz kiedyś) na PO. Wstydzę się. Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją. fakty.inte(*)y-w-sprawie-zwiazkow,1886852,3 |
#3 5 na 7 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Emocje mnie poniosły i zapomniałem dodać linka do jakiegoś njusa wskazującego o co właściwie chodzi. Czy moderacja mogłaby to zrobić? Bo ja już nie mogę edytować pierwszej wiadomości w wątku. Jeśli tak, to z góry dziękuję. |
#4 3 na 5 | Dariusz Godyń (2403 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | >Jeśli glosowałaś/głosowałeś na PO wstydź się. Nie głosowałem na Po i nie uważam by ktoś kto na nich głosował miałby się wstydzić. Nie ogarniam o co Ci chodzi zamieszczając ten wątek. To jakaś agitka wyborcza... Nie mamy wyborów w najbliższej przyszłości chyba, że masz lepsze informacje. A tak w ogóle to zbyt emocjonalny wątek, mało treści dużo patosu. |
#5 16 na 16 | romaro (25211 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Emocje mnie poniosły wątku. jMnie też. Ujebali słabszych i jeszcze rechotali. Co za pie... banda. Za elitę się mają. Taka elita to już była, zaraz po wojnie. |
#6 2 na 2 | wemir (298 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Emocje mnie poniosły i zapomniałem dodać linka do jakiegoś njusa wskazującego o co właściwie chodzi.A ja myślałem, że Ty Sylwek tak ogólnie pojechałeś za całokształt. |
#7 17 na 17 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Emocje mnie poniosły i zapomniałem dodać linka do jakiegoś njusa wskazującego o co właściwie chodzi.Ja pozwolę sobie dodać coś jeszcze, a mianowicie tzw. Moje Typy:1. Achinger Elżbieta
2. Adamczak Małgorzata
3. Arkit Tadeusz
4. Arndt Paweł
5. Biernacki Marek
6. Bobowska Joanna
7. Borowiak Łukasz
8. Brzezinka Jacek
9. Budnik Jerzy
10. Cycoń Marian
11. Czerwiński Andrzej
12. Fabisiak Joanna
13. Gadowski Krzysztof
14. Gąsior-Marek Magdalena
15. Głogowski Tomasz
16. Godson John Abraham
17. Gowin Jarosław
18. Grad Mateusz
19. Gut-Mostowy Andrzej
20. Hoppe Teresa
21. Kaczor Roman
22. Kania Andrzej
23. Kosecki Roman Jacek
24. Kozdroń Jerzy
25. Koźlakiewicz Mirosław
26. Lamczyk Stanisław
27. Mężydło Antoni
28. Miodowicz Konstanty
29. Mroczek Czesław
30. Oświęcimski Konstanty
31. Pępek Małgorzata
32. Pietrzyk Lucjan Marek
33. Plocke Kazimierz
34. Pluta Mirosław
35. Raczkowski Damian
36. Radziszewska Elżbieta
37. Raniewicz Grzegorz
38. Raś Ireneusz
39. Saługa Wojciech
40. Sibińska Krystyna
41. Siedlaczek Henryk
42. Staroń Lidia
43. Tomański Piotr
44. Tomczak Jacek
45. Ziemniak Wojciech
46. Żalek Jacek. 
Kiedy się uśmiecham, boli mnie twarz. (dr Frank-N-Furter) |
#8 9 na 9 | romaro (25211 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > -A tak ogólnie to o co chodzi? Do czego to odniesienie, do jakiego wydarzenia, do jakiej wypowiedzi?Tak ogólnie o skalę pogardy jaka się unosi nad sejmową salą. Pogardy w stosunku do części obywateli. |
#9 17 na 17 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Dzięki  Teraz wiadomo, na kogo nigdy i pod żadnym pozorem nie głosować. |
#10 6 na 6 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Głosowałam (raz kiedyś) na PO.> Wstydzę się. Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją.Coś w tym jest. Z resztą patrząc za linkiem big_zyd dość pobieżnie na zawartość projektu PO - bubel jakiś  
--- |
#11 18 na 18 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Głosowałam (raz kiedyś) na PO.> Wstydzę się. Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją.Też głosowałam, ale się nie wstydzę. Niestety, moja kandydatka z lewego skrzydła PO, nie przeszła. Na listach PO, na dalszych miejscach byli zwykle Ci, których bym chciał w sejmie zobaczyć. Można by tę skamielinę, przyspawaną do sejmowych foteli rozsadzić właśnie głosując na PO. Albo nawet na młodych z SLD. Na listach PSL można znaleźć lepszych, od tego koszmarnego Kłopotka. Frekwencja na wyborach jest beznadzieja, ale gdyby ci co to "nie mam na kogo głosować" i "to nic nie zmieni" zainteresowali się kandydatami ze swojego okręgu, tymi których nie zapraszają do "Kropki nad i", a potem ruszyli tyłki na wybory, to wybory w końcu mogłyby coś zmienić. Katolicka prawica jest zdyscyplinowana, chodzi na wybory. Podobnie wyborcy PLSu. A to oznacza, że prawie połowa narodu oddaje im władzę walkowerem! Naprawdę zaczynam nienawidzić tych ludzi. To oni odpowiadają nie tylko za liczebność PIS w sejmie ale także za Gowina i całą jego klikę. Za beznadziejną lewicę z gębą Millera i Czarzastego. Za powszechną opinię, że polityka to szambo więc porządni ludzie nie chcą się tam pchać. Ale żeby wyczyścić szambo trzeba się odważyć je ruszyć i znieść początkowy smród. Po wielokrotnym płukaniu nawet z szamba można zrobić jacuzzi.
"Religion is the opiate of the masses - - and we all know you should never give drugs to kids" |
#12 1 na 1 | Paweł Arłukowicz (3162 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją. "Dopchanie się" i trwanie w tym miejscu, w którym owa formacja ( jak i pozostałe, tak koalicyjne jak i opozycyjne ) się znajduje, raczej wyklucza zidiocenie ( nie dotyczy posłanki Pawłowicz ), a świadczy o typowym wyrachowaniu i przystosowaniu się do mentalności urzędniczej. |
#13 4 na 6 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Oczywiście, że to agitka. Postuluję w niej, że nikt przyzwoity nie może głosować na PO tak jak nie może głosować na PIS. |
#14 3 na 3 | Dariusz Godyń (2403 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Oczywiście, że to agitka. Postuluję w niej, że nikt przyzwoity nie może głosować na PO tak jak nie może głosować na PIS.Widzisz świat w czarno białych barwach, może to frustracja naszą rzeczywistością jednak nie masz racji, ktoś głosuje na SLD i inny na Palikota to są osobiste wybory. Ty w to mieszasz Niemców i Żydów wybacz to nie moja bajka. |
#15 2 na 4 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS |
> Widzisz świat w czarno białych barwachNie, ja jedynie doprowadzam do logicznego zwieńczenia polityczną strategie PO: "wolicie PIS?", zwracając uwagę, że zanikła różnica między PIS i PO, ergo, "wolicie PIS?" dotyczy też tak naprawdę PO. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|