 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2013 12:12 | Sylwek (15472 punktów) | Tam gdzie ZOMO i PIS
16 na 24 | Stoi też Platforma Obywatelska. Konrad Niklewicz, piarowiec PO, tłumaczy postępowanie swoich posłów wolą obywateli reprezentowanych przez sejm. p*****lę tych obywateli, bo ich "wola" pachnie mi "wolą" obywateli niemieckich, których sejm wprowadzał ustawy pozbawiające Żydów praw. Jeśli glosowałaś/głosowałeś na PO wstydź się. Jeśli robiłaś/robiłeś to wybierając "mniejsze zło", pamiętaj: szukaj go gdzie indziej, SLD, RPP, nie wiem, ale PO to taki sam ściek i syf jak PIS, PSL, różne pomyje po PISie i cała reszta tych degeneratów będących emanacją zdegenerowanej części "obywateli". www.tokfm.(*)ws__zwiazkow_partnerskich.htmlfakty.inte(*)y-w-sprawie-zwiazkow,1886852,3 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#31 3 na 3 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Czy nie wydaje się panu że w dzisiejszych czasach ekonomia jest ważniejsza?Zdecydowanie nie. Ekonomia, mimo pewnych problemów, jest w lepszym stanie niż małżeństwa jednopłciowe. >SLD już miało okazje rządzić i włazili pod kiecki biskupom jeszcze bardziej niż PIS. Zgoda. > W gospodarce reprezentując betonowy komunizm.Kto? Polska jest zainfekowana wirusem neoliberalizmu od lat i to własnie SLD było jedną z partii bardziej promujących to schorzenie. > RP to wciąż nieprzewidywalne sezonowe zjawisko bez składu i ładu. Oni się ledwo na mniejszego koalicjanta nadają i to z przymrożeniem oka.Lepsze ich zmrużone oko, niż srogie, faszystowskie spojrzenie PO. |
#32 2 na 2 | DEMONICON (4893 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Nie doszukałem się takowej. W każdej znajdę coś mi niepasującego. Może własna partia: RUCH DEMONICONA.  Nie czuję tego klimatu. Przekonywania do swoich racji publicznie. Wolę zwykłe rozmowy z ludźmi. Pozdrawiam  |
#33 9 na 9 | Alpha Phoenicis (4607 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > popiera całkowity zakaz aborcji (także w sytuacji zagrożenia życia ciężarnej).Tak przy okazji to PiS (PO?) to zabawna partia: Jak ktoś BARDZO chce mieć dzieci to się mu tego zabrania, a jak ktoś BARDZO nie chce ich mieć to nakazuje się mu je posiadać. Czy przypadkiem nie powinno być odwrotnie? In Vitro dla bardzo chcących i "pozbycie się problemu" dla tych bardzo niechcących? Bo chyba lepsi są "chciani i kochani" obywatele niż imprezowe wpadki... |
#34 15 na 15 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Przeciwwskazania są oczywiste - brak spełnienia warunków wymaganych do przyznania przywilejów.O jakich przywilejach mówisz? O tym, żeby osoba najbliższa mogła decydować o postępowaniu medycznym? O to, żeby wspólnie wypracowany majątek był, wiesz... WSPÓLNY? O tym, by w sytuacji podziału obowiązków, gdy jedna osoba zarabia na dwie, właściwie rozliczać podatki? O takich i temu podobnych przywilejach mówisz? I komu chcesz ich odmówić? Żydom? Czarnoskórym? Kobietom? A, zapomniałem, takie formy "odmawiania nienależnych przywilejów" już nie są właściwe. Dziś można tak bredzić już tylko o gejach i lesbijkach. |
#35 4 na 4 | Dariusz Godyń (2403 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS |
> Nie wiedziałem, że pary homoseksualne mogą w Polsce zawierać śluby.Nie mają podobnie jak pary hetero mające pewne przeciwwskazania  nie zmieni to jednak faktu, że są ze sobą. Chodzi tylko o to by nasi WYBRAŃCY zauważyli ten fakt.  |
#36 4 na 4 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Nie wiedziałem, że pary homoseksualne mogą w Polsce zawierać śluby.Ja też nie. Dlatego zawsze mi się wydawało, że związki partnerskie to przede wszystkim ochłap dla LGBT. Więc usprawiedliwianie skandalicznego postępowania faszystów z PO "niepotrzebnością" zw. partnerskich (bo "są" małżeństwa) jest niedoważone. |
#37 1 na 1 | Jacholek (5699 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Teraz pytanie: Na kogo głosować? Ja od tej pory głosuję na siebie, a Wy?Jak to na kogo. Na partię Racjonalistów i Wolnomyślicieli, jeśli oczywiście taka powstanie...  |
#38 4 na 6 | Dariusz Godyń (2403 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS |
> Ja też nie. Dlatego zawsze mi się wydawało, że związki partnerskie to przede wszystkim ochłap dla LGBT. Więc usprawiedliwianie skandalicznego postępowania faszystów z PO "niepotrzebnością" zw. partnerskich (bo "są" małżeństwa) jest niedoważone.Sylwek pozostańmy na jakimś poziomie słowo faszyzm ma określone znaczenie i nie kojarzę go z PO. To że czegoś nie akceptuję,gardzę tym nie znaczy, że określę to nieadekwatnym epitetem, który nie znajduje potwierdzenia w żadnych faktach. Nie godzę się z tym co PO robi w sejmie, nie to widziałem na plakatach wyborczych tej partii ale nie posunę się do tak niesprawiedliwych epitetów. |
#39 9 na 11 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS |
> Nie godzę się z tym co PO robi w sejmie, nie to widziałem na plakatach wyborczych tej partii ale nie posunę się do tak niesprawiedliwych epitetów.Ja za to widzę u konserwatystów z PO (i PISu i PSL) określenia w rodzaju "homoterror", "cywilizacja śmierci", "homopropaganda", "morderczynie" (o kobietach po aborcji), "mordercy" (o parach korzystających z in vitro), "dzieci zabitych braciszków i sióstr" (o dzieciach z in vitro). Gowin prawił coś o tym, że nie jestem naturalny, implicite, jestem niepełnym człowiekiem, jestem podczłowiekiem. Jego koleżanka, bezużyteczna jałówka Pawłowicz stwierdziła, że nie mogę odczuwać miłości, oraz, że jestem samolubny i bezużyteczny myśląc, że mój monogamiczny i jedyny w życiu związek jest czymś wartościowym. Jakiś pojeb z PSL, że mogę co najwyżej spółkować dla zaspokojenia popędu. Prawdę mówiąc, w warstwie symbolicznej nie zostałem wczoraj umiejscowiony daleko od miejsca, w którym faszyści w Niemczech umiejscowili żydów. Na pewno zostałem zdegradowany i przedstawiony jako lubieżny wykolejeniec, który, uwaga, przez chęć zalegalizowania swojego związku pragnie dać ostateczny upust swojej zwierzęcej, ograniczonej do seksu i spuszczania się naturze. PO wspiera faszyzm, EOT. |
#40 2 na 2 | Wacław (1038 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Cóż, to głosowanie dosadnie pokazało co o faktycznych stosunkach społecznych i oczekiwaniach obywateli tego kraju myślą stanowiący prawo parlamentarzyści. PO i PiS już od dłuższego czasu różnią się tylko logiem partii i pewnymi kwestiami doktrynalnymi, ale i te ostatnie jak widać powolutku zanikają. Rozłamanemu obozowi AWS-UW coraz bardziej po drodze w wielu sprawach co bardzo dobitnie pokazało głosowanie dot. projektów nad ustawami o związkach partnerskich...
Teraz, należy sobie zadać pytanie, dlaczego młodzi ludzie wyjeżdżają z tego smutnego nadwiślańskiego padołu rozpaczy? Nie oczekuję odpowiedzi bo jest to chyba dla wszystkich jasne, a obecna sytuacja to tylko wisienka na torcie serwowanym nam przez polityków.
Z moich raczej skromnych obserwacji wiem, że na zachód od Odry państwo jest oddzielone o religii, a nawet jeśli któryś parlamentarzysta jest gorliwym wyznawcą to w większości wypadków potrafi dla dobra ogółu wznieść się ponad własne poglądy. Na zachód od nas, związek dwojga ludzi (zupełnie abstrahując od płci tych osób) jest ich prywatną sprawą i jeśli chcą go rejestrować to państwu nic do tego bo przecież nie od tego ono jest! Jeżeli ktoś rozwodzi się, znajduje sobie drugą połowę ale nie chce już wchodzić w związek małżeński to dlaczego mamy komuś takiemu odmawiać prawa do dziedziczenia, wspólnego rozliczania podatków jeżeli żyją razem czy właśnie najprostszych rzeczy jak informacje medyczne o partnerze/partnerce? No bo tak zadecydowała grupa ślepych na to co dookoła się nich dzieje parlamentarzystów i już... Szkoda, że ponad połowa uprawnionych do głosowania nie oddaje głosów w wyborach, może by to wszystko inaczej wyglądało.
A wiecie co jest w tym wszystkim najsmutniejsze? Sam jeszcze 7 miesięcy temu nie byłem żonaty ale funkcjonowałem w stałym związku od 7 lat, czyli idąc tokiem rozumowania niektórych wybrańców - byłem bezproduktywny, jałowy i cokolwiek tam jeszcze poleciało z sejmowej mównicy. Nie wiem czy się śmiać, płakać czy może prosić w ramach korporacji o przeniesienie poza granice tego smutnego kraju...
|
#41 1 na 5 | Dariusz Godyń (2403 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Nie ma szansy walczyć z Twoją egzaltacją, wybierasz się podłożyć jakąś bombę pod sejmem, siedzibą PO? Ps. Było tak, że jak komentujemy swoje wypowiedzi nie dajemy minusa Ty to zmieniasz więc masz minus. |
#42 1 na 3 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > Nie ma szansy walczyć z Twoją egzaltacjąSpie.... Mod: Sylwek, proszę... Moją egzaltacją są cytaty z retoryki prawicy? Czy ty jesteś jakoś odklejony od rzeczywistości? |
#43 1 na 1 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | > O jakich przywilejach mówisz?O przywilejach związanych z pozostawaniem w związku małżeńskim.
Too bad all the people who know how to run this country are busy running taxicabs or cutting hair. (George Burns) |
#44 1 na 1 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Proszę łaskawie zauważyć, że w ogóle nie poruszam tematyki związków homoseksualnych. Interesuje mnie jedynie odpowiedź na pytanie dlaczego pary, które nie chcą zawrzeć ślubu miałyby mieć takie same lub podobne przywileje, co pary związane ślubem.
Too bad all the people who know how to run this country are busy running taxicabs or cutting hair. (George Burns) |
#45 1 na 1 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS | Nie pytam o sens czy potrzebę ustanowienia prawnego związków homoseksualnych. Pytam o zasadność obdarzania nieformalnych związków heteroseksualnych prawami przysługującymi związkom małżeńskim. Jakoś nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie.
Too bad all the people who know how to run this country are busy running taxicabs or cutting hair. (George Burns) |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|