Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tam gdzie ZOMO i PIS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
25-01-2013 12:12Sylwek (15472 punktów)Tam gdzie ZOMO i PIS
Ocena 16 na 24
Stoi też Platforma Obywatelska. Konrad Niklewicz, piarowiec PO, tłumaczy postępowanie swoich posłów wolą obywateli reprezentowanych przez sejm. p*****lę tych obywateli, bo ich "wola" pachnie mi "wolą" obywateli niemieckich, których sejm wprowadzał ustawy pozbawiające Żydów praw.

Jeśli glosowałaś/głosowałeś na PO wstydź się.

Jeśli robiłaś/robiłeś to wybierając "mniejsze zło", pamiętaj: szukaj go gdzie indziej, SLD, RPP, nie wiem, ale PO to taki sam ściek i syf jak PIS, PSL, różne pomyje po PISie i cała reszta tych degeneratów będących emanacją zdegenerowanej części "obywateli".

www.tokfm.(*)ws__zwiazkow_partnerskich.html
fakty.inte(*)y-w-sprawie-zwiazkow,1886852,3
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..
#1
25-01-2013 12:53
 Ocena 3 na 3
RX500 (1813 punktów)
(zablokowany)
Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
>Stoi też Platforma Obywatelska. Konrad Niklewicz, piarowiec PO, tłumaczy postępowanie swoich posłów
>wolą obywateli reprezentowanych przez sejm. p*****lę tych obywateli, bo ich "wola" pachnie mi "wolą"
>obywateli niemieckich, których sejm wprowadzał ustawy pozbawiające Żydów praw.
>Jeśli glosowałaś/głosowałeś na PO wstydź się.

-A tak ogólnie to o co chodzi? Do czego to odniesienie, do jakiego wydarzenia, do jakiej wypowiedzi?


Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia - Albert Camus

#2
25-01-2013 13:08
 Ocena 24 na 24
Meretseger (61860 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
Jeśli chodzi Ci o projekty ustawy o związkach partnerskich, to masz rację. Własnymi głosami własnych posłów PO uwaliła własny projekt, a ministrant Gowin oświadczył, że projekty są niezgodne z Konstytucją, mianowicie z art. 18. Ministrant Gowin wszelako się myli, bo w art. 18 nie ma słów "tylko i wyłącznie" lub też "małżeństwo i nic innego" albo "tylko rodzina katolicka". Rodzina i rodzicielstwo są od małżeństwa niezależne, więc niech się ministrant sprawiedliwości (i prawa?) nie ośmiesza.
Głosowałam (raz kiedyś) na PO.
Wstydzę się. Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją.

fakty.inte(*)y-w-sprawie-zwiazkow,1886852,3

#3
25-01-2013 13:14
 Ocena 5 na 7
Sylwek (15472 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Meretseger
Emocje mnie poniosły i zapomniałem dodać linka do jakiegoś njusa wskazującego o co właściwie chodzi. Czy moderacja mogłaby to zrobić? Bo ja już nie mogę edytować pierwszej wiadomości w wątku. Jeśli tak, to z góry dziękuję.

#4
25-01-2013 13:22
 Ocena 3 na 5
Dariusz Godyń (2403 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
>Jeśli glosowałaś/głosowałeś na PO wstydź się.
Nie głosowałem na Po i nie uważam by ktoś kto na nich głosował miałby się wstydzić.
Nie ogarniam o co Ci chodzi zamieszczając ten wątek.
To jakaś agitka wyborcza... Nie mamy wyborów w najbliższej przyszłości chyba, że masz lepsze informacje.
A tak w ogóle to zbyt emocjonalny wątek, mało treści dużo patosu.

#5
25-01-2013 13:22
 Ocena 16 na 16
romaro (25211 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Sylwek
>Emocje mnie poniosły wątku. j
Mnie też. Ujebali słabszych i jeszcze rechotali.
Co za pie... banda. Za elitę się mają. Taka elita to już była, zaraz po wojnie.

#6
25-01-2013 13:28
 Ocena 2 na 2
wemir (298 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Sylwek
>Emocje mnie poniosły i zapomniałem dodać linka do jakiegoś njusa wskazującego o co właściwie chodzi.
A ja myślałem, że Ty Sylwek tak ogólnie pojechałeś za całokształt.

#7
25-01-2013 13:36
 Ocena 17 na 17
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Sylwek
>Emocje mnie poniosły i zapomniałem dodać linka do jakiegoś njusa wskazującego o co właściwie chodzi.

Ja pozwolę sobie dodać coś jeszcze, a mianowicie tzw. Moje Typy:

1. Achinger Elżbieta

2. Adamczak Małgorzata

3. Arkit Tadeusz

4. Arndt Paweł

5. Biernacki Marek

6. Bobowska Joanna

7. Borowiak Łukasz

8. Brzezinka Jacek

9. Budnik Jerzy

10. Cycoń Marian

11. Czerwiński Andrzej

12. Fabisiak Joanna

13. Gadowski Krzysztof

14. Gąsior-Marek Magdalena

15. Głogowski Tomasz

16. Godson John Abraham

17. Gowin Jarosław

18. Grad Mateusz

19. Gut-Mostowy Andrzej

20. Hoppe Teresa

21. Kaczor Roman

22. Kania Andrzej

23. Kosecki Roman Jacek

24. Kozdroń Jerzy

25. Koźlakiewicz Mirosław

26. Lamczyk Stanisław

27. Mężydło Antoni

28. Miodowicz Konstanty

29. Mroczek Czesław

30. Oświęcimski Konstanty

31. Pępek Małgorzata

32. Pietrzyk Lucjan Marek

33. Plocke Kazimierz

34. Pluta Mirosław

35. Raczkowski Damian

36. Radziszewska Elżbieta

37. Raniewicz Grzegorz

38. Raś Ireneusz

39. Saługa Wojciech

40. Sibińska Krystyna

41. Siedlaczek Henryk

42. Staroń Lidia

43. Tomański Piotr

44. Tomczak Jacek

45. Ziemniak Wojciech

46. Żalek Jacek.




Kiedy się uśmiecham, boli mnie twarz. (dr Frank-N-Furter)

#8
25-01-2013 13:40
 Ocena 9 na 9
romaro (25211 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi RX500
>-A tak ogólnie to o co chodzi? Do czego to odniesienie, do jakiego wydarzenia, do jakiej wypowiedzi?
Tak ogólnie o skalę pogardy jaka się unosi nad sejmową salą.
Pogardy w stosunku do części obywateli.

#9
25-01-2013 13:46
 Ocena 17 na 17
Meretseger (61860 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi big_zyd
Dzięki Teraz wiadomo, na kogo nigdy i pod żadnym pozorem nie głosować.

#10
25-01-2013 13:53
 Ocena 6 na 6
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Meretseger
>Głosowałam (raz kiedyś) na PO.
>Wstydzę się. Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją.

Coś w tym jest. Z resztą patrząc za linkiem big_zyd dość pobieżnie na zawartość projektu PO - bubel jakiś



---

#11
25-01-2013 14:12
 Ocena 18 na 18
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Meretseger
>Głosowałam (raz kiedyś) na PO.
>Wstydzę się. Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją.

Też głosowałam, ale się nie wstydzę.
Niestety, moja kandydatka z lewego skrzydła PO, nie przeszła.

Na listach PO, na dalszych miejscach byli zwykle Ci, których bym chciał w sejmie zobaczyć. Można by tę skamielinę, przyspawaną do sejmowych foteli rozsadzić właśnie głosując na PO. Albo nawet na młodych z SLD. Na listach PSL można znaleźć lepszych, od tego koszmarnego Kłopotka.

Frekwencja na wyborach jest beznadzieja, ale gdyby ci co to "nie mam na kogo głosować" i "to nic nie zmieni" zainteresowali się kandydatami ze swojego okręgu, tymi których nie zapraszają do "Kropki nad i", a potem ruszyli tyłki na wybory, to wybory w końcu mogłyby coś zmienić.

Katolicka prawica jest zdyscyplinowana, chodzi na wybory. Podobnie wyborcy PLSu. A to oznacza, że prawie połowa narodu oddaje im władzę walkowerem!

Naprawdę zaczynam nienawidzić tych ludzi. To oni odpowiadają nie tylko za liczebność PIS w sejmie ale także za Gowina i całą jego klikę. Za beznadziejną lewicę z gębą Millera i Czarzastego. Za powszechną opinię, że polityka to szambo więc porządni ludzie nie chcą się tam pchać.

Ale żeby wyczyścić szambo trzeba się odważyć je ruszyć i znieść początkowy smród.
Po wielokrotnym płukaniu nawet z szamba można zrobić jacuzzi.


"Religion is the opiate of the masses -
- and we all know you should never give drugs to kids"

#12
25-01-2013 14:41
 Ocena 1 na 1
Paweł Arłukowicz (3162 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Meretseger
Ale skąd mogłam wiedzieć, że po paru latach zidiocieją.

"Dopchanie się" i trwanie w tym miejscu, w którym owa formacja ( jak i pozostałe, tak koalicyjne jak i opozycyjne ) się znajduje, raczej wyklucza zidiocenie ( nie dotyczy posłanki Pawłowicz ), a świadczy o typowym wyrachowaniu i przystosowaniu się do mentalności urzędniczej.

#13
25-01-2013 14:45
 Ocena 4 na 6
Sylwek (15472 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Dariusz Godyń
Oczywiście, że to agitka. Postuluję w niej, że nikt przyzwoity nie może głosować na PO tak jak nie może głosować na PIS.

#14
25-01-2013 14:59
 Ocena 3 na 3
Dariusz Godyń (2403 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Sylwek
>Oczywiście, że to agitka. Postuluję w niej, że nikt przyzwoity nie może głosować na PO tak jak nie może głosować na PIS.
Widzisz świat w czarno białych barwach, może to frustracja naszą rzeczywistością jednak nie masz racji, ktoś głosuje na SLD i inny na Palikota to są osobiste wybory. Ty w to mieszasz Niemców i Żydów wybacz to nie moja bajka.

#15
25-01-2013 15:02
 Ocena 2 na 4
Sylwek (15472 punktów)Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
W odpowiedzi Dariusz Godyń

>Widzisz świat w czarno białych barwach

Nie, ja jedynie doprowadzam do logicznego zwieńczenia polityczną strategie PO: "wolicie PIS?", zwracając uwagę, że zanikła różnica między PIS i PO, ergo, "wolicie PIS?" dotyczy też tak naprawdę PO.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365