Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dawid Bowie podpada KK :)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
09-05-2013 13:42XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
Dawid Bowie podpada KK :)
Ocena 5 na 7
Dawid to ma jaja Fajny klip nakręcił i już zdążył oburzyć youtube i pojechał ostro (jak na kulturę masową) po KK

www.tokfm.(*)uznierczym_.html#BoxSlotII3img

Brawo
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Dawid Bowie podpada KK :)
W odpowiedzi slik
>To chyba był ulubiony clip "ojca Tadeusza", który wbrew
> intencjom artystów jednak wziął go na poważnie

Jaki ojciec Tadeusz, taka powaga
Teledysk super, pierwszy raz oglądałem go z należną powagą - dostarczył mi wiele frajdy
Załączam tłumaczenie i pozdrawiam

Genesis - Jezus mnie zna

Widzisz twarz na ekranie telewizora
Pojawiającą się w każdą niedzielę
Widzisz tę twarz na billboardzie
Ten człowiek to ja

Na okładce czasopisma
Nie ma wątpliwości dlaczego się uśmiecham
Kupujesz kawałek raju
Dostajesz kawałek mnie

Dam ci wszystko, czego chciałeś
Dam ci wszystko, czego potrzebujesz
Nie musisz wierzyć w życie wieczne
Tylko wierz we mnie

Bo Jezus - on mnie zna
I wie, że mam rację
Rozmawiam z Jezusem przez całe moje życie
O, tak, on mnie zna
I wie, że mam rację
I mówił mi
Że wszystko jest w porządku

Wierzę w rodzinę
Z moją na zawsze kochającą żoną u boku
Ale ona nie wie o mojej dziewczynie
Ani o facecie, którego poznałem ostatniej nocy

Czy wierzysz w Boga
Bo właśnie to sprzedaję
I jeśli chcesz dostać się do nieba
Ja ci to umożliwię

Nie musisz nawet opuszczać swego domu
Ani wstawać z krzesła
Nie musisz nawet dotykać tarczy telefonu
Bo jestem wszędzie

I Jezus - on mnie zna
I wie, że mam rację
Rozmawiam z Jezusem przez całe moje życie
O, tak, on mnie zna
I wie, że mam rację
Mówił mi
Że wszystko będzie w porządku

Nie złapiesz mnie na praktykowaniu tego, co głoszę
Nie złapiesz mnie na wypełnianiu jakiegokolwiek wyrzeczenia
Ale mogę dać ci garść cudów
Jeśli obiecasz być dobrym, postarać się być miłym
Bóg dobrze się tobą zajmie
Tylko rób to, co mówię, nie rób tego, co ja robię

Liczę moje błogosławieństwa
Znalazłem prawdziwe szczęście
Bo staję się bogatszy z dnia na dzień
Możesz znaleźć mnie w książce telefonicznej
Tylko zadzwoń pod mój darmowy numer
Możesz to zrobić jak chcesz
Tylko zrób to zaraz

Nie będzie wątpliwości w twoim umyśle
Uwierzysz ws wszystko, co mówię
Jeśli chcesz być bliżej niego
Padnij na kolana i zacznij płacić

Bo Jezus - on mnie zna
I wie, że mam rację
Rozmawiam z Jezusem przez całe moje życie
O, tak, on mnie zna
I wie, że mam rację

Mówił mi
Że wszystko będzie w porządku, w porządku
Jezus - on mnie zna
Jezus - on mnie zna, wiesz...

Tłumaczenie: Katsy

"Gdy rozum śpi, budzą się demony"
Francisco Goya 1746-1828

Phanes (492 punktów)Odp: Dawid Bowie podpada KK :)
W odpowiedzi Iwan Denisowicz
>Ateistą religijnym już nie, skoro ateizm zakłada odrzucenie religii.

To znowu nie takie proste, bo jest kilka religii, których wyznawcy w bogów nie wierzą, więc są ateistami.

Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dawid Bowie podpada KK :)
W odpowiedzi Phanes
>To znowu nie takie proste, bo jest kilka religii, których wyznawcy w bogów nie wierzą, więc są ateistami.
Jeśli masz na myśli religię gdzie wierzy się w przodków, naturę czy cokolwiek innego to ich wyznawcy tak czy inaczej nie są ateistami, tylko wierzącymi właśnie. Wierzą w ponad naturalne byty nie mogą więc być ateistami.

#139
18-05-2013 15:11
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)Odp: Dawid Bowie podpada KK :)
W odpowiedzi worek kości
>A co KK robi zwykle takim niepokornym artystom...

Mają zakaz koncertowania w Watykanie.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

siostra_Pasterka_od_Opatrzności_Bożej (0 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dawid Bowie podpada KK :)
Usunięte przez moderatora

siostra_Pasterka_od_Opatrzności_Bożej (0 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dawid Bowie podpada KK :)
Usunięte przez moderatora

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365