Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jakie zadania ma wicepremier?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-09-2013 17:04Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Jakie zadania ma wicepremier?
Ocena 9 na 9
.
Ostre słowa ministra:
"Ten Lis już oszalał zupełnie! Albo wy zrobicie z tym porządek, albo ja go zrobię!"
teleshow.p(*)albo-ja-go-zrobie,galeria.html
Przewodniczący PSL zapowiedział też, że jeśli prezes Braun sam nie "zrobi z dziennikarzem porządku", to on mu w tym pomoże.
Bardzo krytycznie oceniam polskie media oraz poziom naszego dziennikarstwa - szczególnie redaktorów celebrytów, ale jestem ostatnim człowiekiem, który przyznawałby prawo - rządowi w całości, nie mówiąc już o ręcznym sterowaniu poszczególnych ministrów - do robienia porządku w mediach. Uważam, że jedynym organem do tego uprawnionym jest sejm i to tylko poprzez ustawy. Oczywiście wszyscy - także i ministrowie - jesteśmy uprawnieni do wyrażania krytycznych opinii o pracy poszczególnych mediów i dziennikarzy, ale nie do ich "ustawiania" pod nasze potrzeby.
Bardzo ciekawy jestem tu Państwa opinii?

Pozdrawiam.

@@@
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3
#31
07-09-2013 11:01
 Ocena 2 na 2
astrotaurus (12445 punktów)Odp: Jakie zadania ma wicepremier?
W odpowiedzi Irbis33

>Jak się dokładnie przyjrzysz linką
Przyjrzeć się można oczami. Linkom.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Irbis33 (186 punktów)Odp: Jakie zadania ma wicepremier?
W odpowiedzi astrotaurus
>>Jak się dokładnie przyjrzysz linką
>Przyjrzeć się można oczami. Linkom.
>
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

sjp.pwn.pl/slownik/2512113/przyjrzeć_się
przyjrzeć się - przyglądać się
1. «obejrzeć kogoś, coś ze wszystkich stron, dokładnie, uważnie przypatrzyć się komuś, czemuś»
2. «zbadać dokładnie, wnikliwie jakąś sprawę»

Poza tym temu człowiekowi też napiszesz, że przyjrzeć można się oczami?
www.tvn24.(*)erz-widzi-jezykiem,128717.html

Czy obcokrajowcowi też wytkniesz ortografie, czy tylko jesteś tak małym człowiekiem?

Mod:
Na tym forum poprawna pisownia jest wymogiem regulaminowym. Jeśli inny forumowicz zwraca ci uwagę na błędy ortograficzne, powinieneś mu podziękować, a nie obrażać się czy próbować obrażać jego.

1 2 3

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365