 |
Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-12-2013 19:11 | Brzostowski (7067 punktów) | Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią
2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 Dalej..#1 6 na 6 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią | Cytat:Uchwała została podjęta 390 głosami, przy 42 głosach sprzeciwu i 18 wstrzymujących się. 390 zdeklarowanych idiotów/agentów KK i 18 idiotów/agentów KK niezdiagnozowanych. I pomyśleć, że facetowi, który planował uwolnienie nas od tych osobników grozi długoletnie więzienie... |
#2 14 na 14 | diogenes (42753 punktów) | Kolejny rok ciemnoty | "Sejm ustanowił rok 2014 Rokiem św. Jana z Dukli. W uchwale podkreślono, że 275 rocznica ustanowienia świętego patronem Polski wpisuje się... wiadomosci(*)wal-dotyczacych-swietych/2emlqPoczynania posłów zaczynają przypominać prace komisji konferencji episkopatu. Jeszcze trochę, a strojem posła stanie się (z przegłosowaniem nie będzie kłopotu) fartuszek ministranta. Polityka polska traci definitywnie perspektywę oświecania społeczeństwa. Jeszcze się nie zaczął, a już rok 2014 stał się kolejnym rokiem parlamentarnej ciemnoty. A to fragment logiki tożsamości serwowanej przez Sejm RP. Przyda się wszsytkim wyruszającym do Europy w poszukiwaniu pracy lub społecznego zdrowego rozsądku: "Niech pamięć jego działań, ... będzie fundamentem naszej tożsamości w Europie" www.sejm.g(*)DD282E98C80DE3C1257C39004A9936 Mod.: Wątek Brzostowskiego na ten sam temat jest wcześniejszy. |
#3 1 na 1 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | |
#4 2 na 2 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią | > Cytat:Uchwała została podjęta 390 głosami, przy 42 głosach sprzeciwu i 18 wstrzymujących się. [color=#330000]390 zdeklarowanych idiotów/agentów KK i 18 idiotów/agentów KK niezdiagnozowanych.Jaki naród, tacy przedstawiciele. Przecież ci boskim tchnieniem kierowani posłowie to taka miniatura Polski - kraju zabobonnego i skłonnego do bezsensownych obchodów i pustych gestów. Rzecz można iż, ci wspaniali synowie i córy polskiej ziemi to krew z krwi i kość z kości Wielkiej Polski Katolickiej. |
#5 3 na 3 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | > Poczynania posłów zaczynają przypominać prace komisji konferencji episkopatu. Jeszcze trochę, a> strojem posła stanie się (z przegłosowaniem nie będzie kłopotu) fartuszek ministranta. Polityka> polska traci definitywnie perspektywę oświecania społeczeństwa. Jeszcze się nie zaczął, a już rok> 2014 stał się kolejnym rokiem parlamentarnej ciemnoty.Posłowie dobrze wiedzą gdzie są konfitury ciężko się więc dziwić ich kuriozalnym zachowaniom. Kto wie może nawet jakiś biskup przychylnie się wypowie o tym czy owym? Z drugiej jednak strony na tle modlitwy o deszcz to nawet taki idiotyzm nie wygląda nadmiernie głupio, ot kolejny absurd w wykonaniu nieodrodnych synów Tej Ziemi. |
#6 4 na 4 | slik (20011 punktów) | Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią | > Nastąpi to zapewne w 2014 roku skoro rok 2014 oficjalnie ogłoszono rokiem św. Jana z Dukli. Już on> kiedyś Lwów ocalił, teraz czas na całą Ukrainę!> Ksiądz Roman Kotliński (Watykan chyba nie odebrał mu uprawnień) zadaje pytania i zdradza tajemnice wiary - Czym jest kult lokalny i jak Jan z Dukli za pomocą lewitacji nad klasztorem Bernardynów stresował Kozaków www.youtube.com/watch?v=2ex0qXBLFf4Robienie z wiernych idiotów to ulubiona socjotechnika kleru  |
kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią | Nawet badania zlecone przez KK pokazują, że mamy w Polsce góra 40% fanatycznych katolików, tak więc prawne uprzywilejowanie KK nie ma statystycznego uzasadnienia. |
#8 12 na 12 | slik (20011 punktów) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | > "Sejm ustanowił rok 2014 Rokiem św. Jana z Dukli. W uchwale podkreślono, że 275 rocznica> ustanowienia świętego patronem Polski wpisuje się...> Jonasz o patronie: www.youtube.com/watch?v=2ex0qXBLFf4- jak to Jonasz Cytat:To jak zwykle brutalny atak na kościół! Każdy, kto się trochę zna na świętych wie, że świętych żadne głupie prawa fizyki nie obowiązują i mogą lewitować jak im się podoba, i wie to każde dziecko po podstawowym kursie z religii. Sugerowanie, jakoby tak ważny święty potrzebował do lewitowania jakichś machin jest nie tylko atakiem na kościół, ale obrazą uczuć religijnych!!! A już sugerowanie, że kozacy odstąpili od oblężenia z powodu wypłaconego ogromnego okupu, jest porażającym dowodem braku wiary w prawdomówność biskupów, o których każdy wie, że nie kłamią, bo to grzech! - 1sobiepan |
Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią | > Nawet badania zlecone przez KK pokazują, że mamy w Polsce góra 40% fanatycznych katolików, tak więc prawne uprzywilejowanie KK nie ma statystycznego uzasadnienia.Niech tych fanatycznych będzie choćby tylko 30% to i tak będzie wystarczająco dużo aby mieć spory wpływ. Ponadto nie widać sprzeciwu tych niefanatycznych. KK oczywiście nie powinno mieć takiego znaczenia, ale tu rolę odgrywa indoktrynacja i przede wszystkim przekonanie o jakoby ważnej roli kościoła w życiu Polski. Nie liczy się więc jak realnie przedstawiają się liczy dotyczące KK, ważniejsze jest jak to postrzegają politycy i społeczeństwo. |
| szarley (54911 punktów) | Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią | > Nawet badania zlecone przez KK pokazują, że mamy w Polsce góra 40% fanatycznych katolików, tak więc prawne uprzywilejowanie KK nie ma statystycznego uzasadnienia.> 40% to bardzo dużo. Potrafisz podać źródło? |
#11 7 na 7 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | > www.youtube.com/watch?v=2ex0qXBLFf4No to dowiedziałem się o działaniach Jana z Dukli. Jak pamięć o jego wyczynach - n p. lewitacji - ma stać się "fundamentem naszej tożsamości w Europie" pozostanie słodką tajemnicą Sejmu RP. Natomiast pamięć o wyczynach parlamentu RP będzie albo pogrążać mnie w depresji, albo podsuwać samobójcze myśli.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#12 11 na 11 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | Macie pretensje do polityków? Czas spojrzeć prawdzie w oczy - jaki naród, taki sejm! 95% tego narodu to katolicy, interesują ich krzyże, latający święci, spiski , zamachy, "Madzia" , ostatecznie życie ludzi, którzy są znani z tego, że są znani. Przestańcie więc narzekać na Maciarewicza, PiS , PO - Ci ludzie to odbicie tego czym żyją Polacy. Ta ustawa ma zwiększyć poparcie dla PO i PiS - tłum się cieszy. |
#13 5 na 5 | Asphodelus1 (887 punktów) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | Dopóki ''wszyscy ludzie dobrej woli'' (wiem, nie najlepsza formuła) będziemy sarkać, marudzić i narzekać, to nigdy do niczego nie dojdziemy. Katolicy dali miernego patrona na nowy rok? Wystąpić z kontrpropozycją, lub wyśmiać. Niech każdy nasz głos, i gest będzie pałką bijącą w gliniane nogi kolosa KK. Do napisania tych kilku powyższych zdań zainspirowało mnie żałosne wyznanie diogenesa. > Natomiast pamięć o wyczynach parlamentu RP będzie albo pogrążać mnie w depresji, albo podsuwać samobójcze myśli.Gdyby tak wszyscy mieli myśleć, to najlepiej siąść i płakać, biadolić jak to jest źle itp. to nie było by tego Forum. Wiem, wymądrzam się, ale biadolenie nic nie da. Trzeba coś robić, cokolwiek. |
#14 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | > Dopóki ''wszyscy ludzie dobrej woli'' (wiem, nie najlepsza formuła) będziemy sarkać, marudzić i narzekać, to nigdy do niczego nie dojdziemy. Katolicy dali miernego patrona na nowy rok? Wystąpić z kontrpropozycją, lub wyśmiać. Niech każdy nasz głos, i gest będzie pałką bijącą w gliniane nogi kolosa KK.> Do napisania tych kilku powyższych zdań zainspirowało mnie żałosne wyznanie diogenesa.> >Natomiast pamięć o wyczynach parlamentu RP będzie albo pogrążać mnie w depresji, albo podsuwać samobójcze myśli.> Gdyby tak wszyscy mieli myśleć, to najlepiej siąść i płakać, biadolić jak to jest źle itp. to nie było by tego Forum. Wiem, wymądrzam się, ale biadolenie nic nie da. Trzeba coś robić, cokolwiek.> W aktualnej sytuacji są 2 rozwiązania: 1 akceptacja - tak,żyjemy w społeczeństwie mentalnie tkwiącym pomiędzy Francją a Iranem 2 wyparcie i łudzenie się,że osobnikowi,który przez całe życie wierzy 'przemówi się do rozumu' i tak pewnego dnia wstanie i powie: wlaściwie całe życie popełniałem błąd od dziś nie wierzę we wszystkie te historie Niestety jeszcze przez wiele lat będą takie ustawy. Na szczęście kiedyś się to zmieni - kościół popełnił duży błąd zakładając, że ludzie to debile. Ludzie są coraz mądrzejsi i w Europie Zachodniej już kościoły są puste. |
#15 13 na 13 KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny rok ciemnoty | > Poczynania posłów zaczynają przypominać prace komisji konferencji episkopatu. Jeszcze trochę, a> strojem posła stanie się (z przegłosowaniem nie będzie kłopotu) fartuszek ministranta. Polityka> polska traci definitywnie perspektywę oświecania społeczeństwa. Jeszcze się nie zaczął, a już rok> 2014 stał się kolejnym rokiem parlamentarnej ciemnoty.-Niestety taki jest fakt, że parlamentarna ciemnota jest odzwierciedleniem ciemnoty, która ten parlament wybiera. Jak w powiedzeniu że "sowa sokoła nie urodzi". Mam nadzieję, że sowy, bardzo ciekawe ptaki, się nie obrażą, chodzi jedynie o zobrazowanie sytuacji. Z tego co się dowiedziałem o Janie z Dukli to najbardziej się zasłużył już kawał czasu po śmierci. Historyjka jest typową opowiastką dla naiwnych religiantów. Dawno, dawno temu, coś się rzekomo ukazało na chmurach i rzekomo był to Jan z Dukli, co rzekomo przestraszyło Chmielnickiego. A wszystko było rzekomo wynikiem modlitw o ocalenie Lwowa. I teraz w XXI wieku, przedstawiciele ciemnoty ustanawiają rok 2014, rokiem bohatera starej bajki. Po za tym, o ile mi wiadomo, to Lwów był jeszcze wielokrotnie oblegany i zdobywany przez różne wojska, a ostatecznie znalazł się jednak poza granicami Polski. No cóż, oto wielka tajemnica...ciemnoty.
"W dziedzinie myśli nie ma nic bardziej moralnego od prawdy, a jeśli wiedza nie daje nam pewności, nie ma nic moralniejszego niż wątpienie." - Jean Marie Guyau |
1 2 3 4 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|