 |
Czy seks jest istotą życia? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-07-2014 12:43 | vifix (2315 punktów) | Czy seks jest istotą życia?
3 na 3 | Często przeglądam różne fora dyskusyjne i czasami trafi się temat, w którym użytkownik żali się na to, że nie jest zaspokojony seksualnie przez swojego partnera. Oprócz tego aspektu wszystko z partnerem jest w porządku tzn. jest miły, odpowiedzialny, zaradny, inteligentny, kulturalny itd. Co ciekawe, zdecydowana większość odpowiedzi utrzymywana jest w tonie "szkoda życia, rzuć go". Czytając te odpowiedzi wpadam w zdumienie. Ja jestem przekonany o tym, że związek dwojga ludzi składa się z masy komponentów, aktywności, które można wspólnie wykonywać. Można wspólnie chodzić na spacery, jeździć na nartach, pływać, oglądać filmy, rozmawiać, jeździć na rowerze, biegać, uprawiać seks itd. Seks jest tylko jednym z tych elementów. Co więcej, nie jest czymś (napięcie seksualne) z czym nie można byłoby sobie poradzić samemu lub bez czego nie można by żyć, a jednak tak wielu ludzi radzi by zostawić osobę, z którą nie układa się w łóżku. To trochę tak, jakby większość użytkowników doradzała rozstanie z powodu awersji partnera do np. jazdy na lodzie. To podejście jest dla mnie o tyle dziwne, że z wiekiem zapotrzebowanie seksualne maleje i w tym czasie przydaje się po prostu dobry, odpowiedzialny partner. Czy seks jest więc istotą życia i ma dla ludzi aż takie znacznie? A jeśli tak, to czy jest to racjonalne podejście? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..| vifix (2315 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Po odpowiedzi na mój wpis oraz odpowiedzi na wpis "Ojca Lesiotra " (który w moim odczuciu naprawdę starał się rozbić na czynniki pierwsze i podać przystępnie ,frapujący pana problem )zaczynam podejrzewać że to nie cierpliwości panu brakuje .  Ja czytając Twoje odpowiedzi mam podobne odczucia względem Ciebie. I co to zmienia? Po co o tym pisać? |
#107 3 na 3 | szarley (54906 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Innymi słowy tylko seks Ci w głowie.Jeśli o mnie chodzi to TAK! I nie mogę doczekać wieczora i już przygotowuję odpowiednią muzykę, która będzie w tym czasie wypełniać sypialnię, już wstawiłem wino do termostatu, a agrest do zamrarki! Coś jeszcze? Jeszcze jedno , ale bardzo ważne: NIE WIDZĘ W TYM NICZEGO ZŁEGO! Kocham moją żonę i dziś wieczór będę się z nią kochał, jeśli widzisz w tym jakąkolwiek patologię to znaczy że jesteś ZBOCZEŃCEM (wybaczenia proszę szanowną publiczność, że się uniosłem) |
#108 -1 na 1 | szarley (54906 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Jak czytam Twoje posty to wygląda na to, że taka byłaby właśnie Twoja postawa wobec takiej sytuacji.Tylko dlatego, że jesteś funcjonalnim analfabetą, w dodatku mającym zboczoną obsesję, że seks jest czymś brudnym |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Tylko dlatego, że jesteś funcjonalnim analfabetą, w dodatku mającym zboczoną obsesję, że seks jest czymś brudnymSpoko, możesz sobie interpretować moje wypowiedzi w tak absurdalny sposób jaki Ci się podoba, nic mi do tych bzdur. Jeżeli już kogoś nazywasz analfabetą, to przynajmniej naucz się poprawnie pisać. |
| Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Innymi słowy tylko seks Ci w głowie. Może lepiej przerzuć się na prostytutki. One nie będą lekceważyły żadnej potrzeby.> Poczekaj aż stanie się coś co uniemożliwi jej uprawianie seksu (czego nie życzę). Wtedy będzie jej przykro.Coś mi się zdaje, że jesteś tylko zawistnym impotentem, dla którego nawet prostytutki nie mają nic w ofercie... > Przyznam, że szybko oceniasz ludzi. Dobrze, że moi znajomi są inni.Tu się z Tobą zgodzę - dość szybko się orientuję, co kto jest wart naprawdę. Dobrze, że szukasz znajomych wśród ludzi, którzy tego nie potrafią. Człowiek lepiej funkcjonuje w jakiejś grupie, a dla Ciebie to pewnie jedyna możliwość zawarcia i utrzymania znajomości.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#111 -3 na 3 | vifix (2315 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Jeśli o mnie chodzi to TAK! I nie mogę doczekać wieczora i już przygotowuję odpowiednią muzykę, która będzie w tym czasie wypełniać sypialnię, już wstawiłem wino do termostatu, a agrest do zamrarki!> Coś jeszcze?Lepiej oszczędź życia swojej partnerce by nie spędziła połowy życia z prostakiem, który porzuci ją, gdy będzie sparaliżowana od pasa w dół lub nie będzie jej się już chciało i będzie musiała Ci się oddawać z musu. > Kocham moją żonę i dziś wieczór będę się z nią kochał, jeśli widzisz w tym jakąkolwiek patologię to znaczy że jesteś ZBOCZEŃCEM> (wybaczenia proszę szanowną publiczność, że się uniosłem)Ja proponuje Ci najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem a potem się wypowiadać, bo odnosisz się do czegoś o czym Całkowicie nie było mowy. |
#112 -1 na 1 | vifix (2315 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Coś mi się zdaje, że jesteś tylko zawistnym impotentem, dla którego nawet prostytutki nie mają nic w ofercie...Zgadzam się z Tobą, wydaje Ci się. Wiele rzeczy Ci się wydaje. > Tu się z Tobą zgodzę - dość szybko się orientuję, co kto jest wart naprawdę.Spoko, wielu ludzi się już na tym przejechało. Po czym poznajesz? Po wyglądzie czy "bruzdach" na twarzy? |
#113 -1 na 1 | szarley (54906 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > >Tylko dlatego, że jesteś funcjonalnim analfabetą, w dodatku mającym zboczoną obsesję, że seks jest czymś brudnym> Spoko, możesz sobie interpretować moje wypowiedzi w tak absurdalny sposób jaki Ci się podoba, nic mi do tych bzdur.> Jeżeli już kogoś nazywasz analfabetą, to przynajmniej naucz się poprawnie pisać.> Wypominać cudzoziemcowi błędy to szczyt kultury |
#114 2 na 2 | szarley (54906 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > >Jeśli o mnie chodzi to TAK! I nie mogę doczekać wieczora i już przygotowuję odpowiednią muzykę, która będzie w tym czasie wypełniać sypialnię, już wstawiłem wino do termostatu, a agrest do zamrarki!> >Coś jeszcze?> Lepiej oszczędź życia swojej partnerce by nie spędziła połowy życia z prostakiem, który porzuci ją, gdy będzie sparaliżowana od pasa w dół lub nie będzie jej się już chciało i będzie musiała Ci się oddawać z musu.Jesteś nie tylko idiotą , ale też kanalią |
#115 2 na 2 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Lepiej oszczędź życia swojej partnerce by nie spędziła połowy życia z prostakiem, który porzuci ją, gdy będzie sparaliżowana od pasa w dół lub nie będzie jej się już chciało i będzie musiała Ci się oddawać z musu.Radzisz mu, by rozbił dobry związek tylko dlatego, że również wspólny seks im dobrze wychodzi?? Zdaje Ci się, że znasz już tragiczną przyszłość tego związku?? Człowieku, jesteś zbyt głupi i zawistny, by uczestniczyć w jakiejkolwiek dyskusji na tak porządnym forum.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#116 1 na 1 | baszarteg (2319 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Po co o tym pisać?Aby zasygnalizować iż wyciąganie karkołomnych wniosków na podstawie żartu jest mało rozsądne .  Co do wysnuwania "podobnych wniosków" na podstawie dwóch moich w sumie dość zdawkowych odpowiedzi to kojarzy mnie się to podobnie .Więcej w tym jak się zdaje prób tzw:"odpyskowania" i "stawiania na swoim "niż faktycznych wniosków. Mnie to nie bawi ,więc sobie raczej daruje dalszą polemikę .Miłego dnia życzę .  |
#117 1 na 1 | szarley (54906 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > >Lepiej oszczędź życia swojej partnerce by nie spędziła połowy życia z prostakiem, który porzuci ją, gdy będzie sparaliżowana od pasa w dół lub nie będzie jej się już chciało i będzie musiała Ci się oddawać z musu.> Radzisz mu, by rozbił dobry związek tylko dlatego, że również wspólny seks im dobrze wychodzi?? Zdaje Ci się, że znasz już tragiczną przyszłość tego związku??> Człowieku, jesteś zbyt głupi i zawistny, by uczestniczyć w jakiejkolwiek dyskusji na tak porządnym forum.Równie dobrze mógłby mi radzić, żebym uczył się chodzić po omacku, bo zawsze można stracić wzrok |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Radzisz mu, by rozbił dobry związek tylko dlatego, że również wspólny seks im dobrze wychodzi?? Zdaje Ci się, że znasz już tragiczną przyszłość tego związku??> Człowieku, jesteś zbyt głupi i zawistny, by uczestniczyć w jakiejkolwiek dyskusji na tak porządnym forum.To była dobra rada dla kogoś kto manipuluje lub świadomie imputuje mi kwestie, których w tym temacie nie napisałem. Dodatkowo stosując jakże wyrafinowane inwektywy ten pan pokazał swój poziom. Czy znam przyszłość? Nie, jak każdy. Niemniej ludzie postępują często w sposób schematyczny co daje możliwość przewidzenia pewnych potencjalnie prawdopodobnych zdarzeń w przyszłości. Na szczęście nie dla Ciebie jest moc cenzurowania treści tego forum, więc swój idiotyczny komentarz radzę zachować dla siebie. |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Aby zasygnalizować iż wyciąganie karkołomnych wniosków na podstawie żartu jest mało rozsądne . No to masz dziwne metody, bo ja tam dostrzegłem jedynie próbę wyartykułowania, że Twój adwersarz jest głupi. > Co do wysnuwania "podobnych wniosków" na podstawie dwóch moich w sumie dość zdawkowych odpowiedzi to kojarzy mnie się to podobnie .Więcej w tym jak się zdaje prób tzw:"odpyskowania" i "stawiania na swoim "niż faktycznych wniosków. Mnie to nie bawi ,więc sobie raczej daruje dalszą polemikę .Miłego dnia życzę .  Chciałbym uprzejmie zauważyć, że to Ty podjąłeś próbę obrażania mnie zamiast napisać coś merytorycznego więc pisanie o mojej próbie odpyskowania i stawiania na swoim jest w ustach takiej osoby dość komiczne. Również życzę miłego dnia  |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Czy seks jest istotą życia? | > Równie dobrze mógłby mi radzić, żebym uczył się chodzić po omacku, bo zawsze można stracić wzrokNo wiadomo, lepiej nic nie robić na zapas. Po co. Ważne, że seks jest dobry, co kogo obchodzi co będzie później  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|