 |
Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-07-2014 20:03 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny 0 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..| ayovi (99 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Prostytutki w przeciwieństwie do dających za darmo kurewek robią sporo dobrego dla bliźniego...> To w końcu seksualną przyjemność uważasz za dobrą, czy naganną? Dla ludzi, dla których seks jest istotny zapewne jest to spora przyjemność, zaś dla pewnie mniejszości niekoniecznie. Dla mnie nie był i nie jest wielką przyjemnością.  |
maja_majka (32 punktów) (zablokowany) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny |
> Nie musisz teraz słuchać pani od religii, są wakacje.  Nie mam czasem co robić z kumpelami one też czytają i dwóch kolegów. Pani od religii powiedziała że w gimnazjum do którego teraz będe chodziła dostanę punkty za aktywność w przedmiotach humaniztycznych. Mamy Klub o Życiu z panią od religii raz w tyg i tam rozmawiamy o życiu. |
maja_majka (32 punktów) (zablokowany) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | |
#49 1 na 1 | Phanes (492 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > humaniztycznych.Może lepiej by było, gdybyś więcej rozmawiała z panią od polskiego. |
#50 -2 na 2 maja_majka (32 punktów) (zablokowany) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny |
> Może lepiej by było, gdybyś więcej rozmawiała z panią od polskiego.Nie mogę bo nie jest miła a poza tym daleko mieszka za miastem. Napisałam dobrze: humaniztyczny od humanizm  |
#51 2 na 2 | Phanes (492 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | Może warto dać jej szansę i spróbować bliżej poznać. Poza tym z tymi miłymi to różnie bywa: pewnie słyszałaś o wilkach w owczej skórze.  |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >>Prostytutki w przeciwieństwie do dających za darmo kurewek robią sporo dobrego dla bliźniego...> >To w końcu seksualną przyjemność uważasz za dobrą, czy naganną? > Dla ludzi, dla których seks jest istotny zapewne jest to spora przyjemność, zaś dla pewnie mniejszości niekoniecznie. Dla mnie nie był i nie jest wielką przyjemnością.  Nie o to pytałam, chodziło mi o kategorie etyczne i sprzeczność, w którą popadłeś zachwalając usługę seksualną jako dobro, a zarazem lżąc czerpiące z tego dobra kobiety. Czyżbyś należał do tych mizoginów, którym się zdaje, że seksualne rozkosze powinny być zarezerwowane dla mężczyzn? |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Dlaczego ma obalać?Ponieważ ja dowiodłam. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | |
#55 -1 na 1 maja_majka (32 punktów) (zablokowany) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Może warto dać jej szansę i spróbować bliżej poznać. Poza tym z tymi miłymi to różniePani od polskiego nie puszcza ciekawych filmów i nawet z robienia gazetki zrezygnowała po krótki czasie. |
#56 1 na 1 | J_Sakowski (133 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > >Dlaczego teoretyczny?> Bo to test.Skoro to test teoretyczny / hipotetyczny. Jeżeli Twoją definicje prostytucji wypełnia przykładowo jednorazowy numer za konkretną kasę (co najmniej milion EU, partnerzy zdrowi psychicznie i fizycznie) to oczywiście wybieram prostytucję. Niby co może się stać od igraszek w łóżku ? Tylko jakiemuś dziwakowi rozlecą się dogmaty czy będzie posiadał inne śmieszne opory. Na stałe się nie pisze. Nudne, męczące i niebezpieczne (groźba chorób rosnąca wraz z przerobem)  |
maja_majka (32 punktów) (zablokowany) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Na stałe się nie pisze.Dobra, pytanie brzmiało "Co jest gorsze, być katechetką czy prostytutką?". |
#59 1 na 1 | Phanes (492 punktów) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny | > Pani od polskiego nie puszcza ciekawych filmów i nawet z robienia gazetki zrezygnowała po krótki czasie.A jakież to ciekawe filmy puszcza wam pani Władzia?  |
#60 -1 na 1 maja_majka (32 punktów) (zablokowany) | Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny |
> A jakież to ciekawe filmy puszcza wam pani Władzia?  Pan zna panią od religi? Mam tu listę, oglądaliśmy: "Rapa nui", "Pasję", "Egzorcyzmy Emily Rose", "Mikołaj chłopiec który został świętym", " Marczelino chleb i wino" "Milo Modliszka która nie umie się modlić",taki serial "Filary Ziemi", "Prymas-trzy lata z tysiąca", "Inwazja pogan-ewolucja", "Jezus z Nazaretu". "Cristiada" i wiele innych. Ja mam listę tylko dla tego roku szkolnego. Niektóre oglądamy kilka razy. Czasami są nudne czasami fajne. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|