Racjonalista - Strona głównaDo treści
Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-07-2014 20:03chętnie racjonalistka (29094 punktów)Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
0 na 2
Co jest gorsze, być katechetką czy prostytutką?

Bo ani katechetką, jak czytam, nie jest pięknie być,
www.racjonalista.pl/forum.php/s,625811#w627068

ani prostytutką...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,625242#w625794

Ale gdyby tylko taki wybór nam, lub komuś z naszych bliskich pozostał, to - czysto teoretycznie - z czego utrzymywać się byłoby bardziej moralnie?

Można oczywiście nie ograniczać wyboru do płci żeńskiej, mężczyźni także działają w obydwu zawodach.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..
ayovi (99 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>>>Prostytutki w przeciwieństwie do dających za darmo kurewek robią sporo dobrego dla bliźniego...
>>>To w końcu seksualną przyjemność uważasz za dobrą, czy naganną?
>>Dla ludzi, dla których seks jest istotny zapewne jest to spora przyjemność, zaś dla pewnie mniejszości niekoniecznie. Dla mnie nie był i nie jest wielką przyjemnością.
>Nie o to pytałam, chodziło mi o kategorie etyczne i sprzeczność, w którą popadłeś zachwalając usługę seksualną jako dobro, a zarazem lżąc czerpiące z tego dobra kobiety. Czyżbyś należał do tych mizoginów, którym się zdaje, że seksualne rozkosze powinny być zarezerwowane dla mężczyzn?
>

To nie jest sprzeczność, nie jestem mizoginem. Uważasz że nie ma męskich prostytutek? Gdzie ja lżyłem kobiety? Są prostytutki i jest też pewien typ kobiet dających za darmo na prawo i lewo(nazwałem je kurewkami). Nazwij je sobie nimfomankami,uzależnionymi od seksu czy jak tam chcesz. Czytaj uważnie, napisałem, że wielu ludzi obojga płci odczuwa przyjemność z seksu, ale są też ludzie którzy jej nie odczuwają.

#62
02-08-2014 22:28
 Ocena-1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi ayovi
>To nie jest sprzeczność
Przyjemność z seksu przedstawiasz jako dobro i jako zło, to sprzeczność.

>Gdzie ja lżyłem kobiety?
Nazwałeś kobiety czerpiące przyjemność z seksu kurewkami, a to jest pejoratywne określenie.

ayovi (99 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>To nie jest sprzeczność
>Przyjemność z seksu przedstawiasz jako dobro i jako zło, to sprzeczność.
>>Gdzie ja lżyłem kobiety?
>Nazwałeś kobiety czerpiące przyjemność z seksu kurewkami, a to jest pejoratywne określenie.

Nieprawda, nazwałem kurewkami pewien TYP kobiet. Kobiety czerpiące przyjemność z seksu nie nazwałem kurewkami. Przyjemności z seksu nie przedstawiam w kategoriach dobra czy zła, to nie te kategorie.
Tak przy okazji polecam książke ''Dziwki w historii''Nickie Roberts.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi ayovi
>nazwałem kurewkami pewien TYP kobiet. Kobiety czerpiące przyjemność z seksu nie nazwałem kurewkami.
I podałeś jaki to typ, owa kurewka chodziło o darmowy seks, czyli uprawiany dla przyjemności, bo jakiż by inny. Czyli twierdzisz, że kurewką jest kobieta czerpiąca przyjemność z seksu. Zresztą w linkowanej wcześniej wypowiedzi wyrażony jest podobny pogląd, choć tam chodzi o czerpiące z seksu przyjemność prostytutki.

>Przyjemności z seksu nie przedstawiam w kategoriach dobra czy zła
Napisałeś, że prostytutki "robią sporo dobrego dla bliźniego".

#65
03-08-2014 04:25
 0 na 2
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>Dlaczego ma obalać?
>Ponieważ ja dowiodłam.
Musi przeoczyłem, proszę wskazać gdzie?

#66
03-08-2014 07:07
 Ocena 1 na 1
J_Sakowski (133 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>Na stałe się nie pisze.
>Dobra, pytanie brzmiało "Co jest gorsze, być katechetką czy prostytutką?".
Katacheta to jest gorszy wybór, to jest katastrofa. Tonący brzytwy się chwyta?

Katacheta przekazuje dogmaty jednej religii ustawionej na
uprzywilejownej pozycji (brak wdrażania do myślenia racjonalnego,
porównywania danych, wybierania drogi i jej korekty na podstawie
analizy błedów), dane niesprawdzone bez zaakcentowania ich
niesprawdzalności (nauki o duszy, świat demonów i inne
niedorzeczności), zaszczepia lęki na tej podstawie (możliwe wpływy
negatywne od demonów przykładowo), nie chce rozmawiać o sprzecznościach
i zmianach w religii (zaprzeczenie zasad poznania naukowego, za
szczególnie szkodliwe uważam dogmaty nienaruszalne). Itp.

#67
03-08-2014 08:40
 Ocena 2 na 2
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi Władysława_Rybnik

>Za to za pracę katechetyczną dostaję dużo podziękowań od rodziców dzieci ponieważ poruszam tematy nie tylko związane z religią. Uczę dzieci-przyszłe elity [..], lekarzy,
>

A potem mamy takich Chazanów...


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

#68
03-08-2014 08:44
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>> że prostytucja jest rodzajem bohaterstwa, bo dla czyjegoś dobra działa się wbrew swej naturze, jak ten święty Marcin, co to się płaszczem z żebrakiem podzielił... Obalisz to?
>>Cóż za nonsens o prostytucji....
>Póki nie obalisz, nonsensem jest pisanie że to nonsens.

Co mam obalić ? Twoją absurdalną tezę, że prostytucja jest bohaterstwem, bo dla czyjegoś
dobra ple,ple,ple,ple,ple.....
W Twej śmiałej dywagacji brakuje odniesień do Jonasza, który trzy doby
spędził w brzuchu wielkiej ryby.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

#69
03-08-2014 10:15
 Ocena 1 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi daddy
>>>Dlaczego ma obalać?
>>Ponieważ ja dowiodłam.
>Musi przeoczyłem, proszę wskazać gdzie?
No przecież przedwczoraj o 16:06 pawel_wr nawet to zacytował: "bo dla czyjegoś dobra działa się wbrew swej naturze".

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi J_Sakowski
>Katacheta to jest gorszy wybór
Dziękuję.

#71
03-08-2014 10:26
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi pawel_wr
>>Póki nie obalisz, nonsensem jest pisanie że to nonsens.
>Co mam obalić ? Twoją absurdalną tezę, że prostytucja jest bohaterstwem, bo dla czyjegoś dobra ple,ple,ple,ple,ple.....
Uzasadniłam swoją tezę, obal to uzasadnienie.

Bo jeśli twierdzisz, że jest absurdalna, za całe uzasadnienie mając "ple,ple,ple,ple,ple", to od ręki nie masz racji, gdyż ja Ci odpowiem "ple,ple,ple,ple,ple" i jeszcze jedno "ple!", pytanie co z oczywistym dalszym ciągiem takich uzasadnień.

>W Twej śmiałej dywagacji brakuje odniesień do Jonasza, który trzy doby spędził w brzuchu wielkiej ryby.
Nie znalazłam zastosowania.

ayovi (99 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>nazwałem kurewkami pewien TYP kobiet. Kobiety czerpiące przyjemność z seksu nie nazwałem kurewkami.
>I podałeś jaki to typ, owa kurewka chodziło o darmowy seks, czyli uprawiany dla przyjemności, bo jakiż by inny. Czyli twierdzisz, że kurewką jest kobieta czerpiąca przyjemność z seksu. Zresztą w linkowanej wcześniej wypowiedzi wyrażony jest podobny pogląd, choć tam chodzi o czerpiące z seksu przyjemność prostytutki.
>>Przyjemności z seksu nie przedstawiam w kategoriach dobra czy zła
>Napisałeś, że prostytutki "robią sporo dobrego dla bliźniego".

Nie twierdze, że kobiety czerpiące przyjemność z seksu to kurewki, nie imputuj mi czegoś czego nie napisałem. Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi ayovi
>Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo.
Seks za darmo jest dla satysfakcji, ganisz kobiety za czerpanie przyjemności z seksu.

Ale skoro prostytutki - mimo iż również dają na prawo i lewo - pochwalasz, to znaczy, że dobrem jakie w nich cenisz jest... wydatek.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi maja_majka
>>To znak, że kogoś swoim postem zdenerwowałaś.
>Dzięksy ale ten ktoś nie napisał czemu.
Twoja pani od religii też nie pisała czemu.

#75
04-08-2014 09:28
 Ocena 1 na 1
Frank Holman (5897 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>Kurewkami nazwałem pewien TYP kobiet dających na prawo i lewo za darmo.
>Seks za darmo jest dla satysfakcji, ganisz kobiety za czerpanie przyjemności z seksu.
>Ale skoro prostytutki - mimo iż również dają na prawo i lewo - pochwalasz, to znaczy, że dobrem jakie w nich cenisz jest... wydatek.
Niestety takie poglądy jak prezentuje ayovi są skutkiem katofanatycznego otumanienia naszego społeczeństwa antyseksualną a zwłaszcza antykobiecą retoryką. Widać, że stara się powiedzieć coś mądrego, ale całkiem się zagubił, gdyż sam po chwili przemyślenia załapał, że czepia się h... wie do czego - po prostu do kobiecego seksu. Ktoś mu zawciskał do głowy, że jak faceci "zaliczają" to jest zajeb... ale jak kobiety... to są kurewkami. Jednocześnie czuje naturalnie, że bezsensowana demoralizacja społęczna nadmiarem bezrefleksyjnego seksu ogólnie nie jest "dobra". I teraz się całkiem zagubił, co właściwie ma na myśli i do czego się tzw. przypierd....

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365