Racjonalista - Strona głównaDo treści
Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-07-2014 20:03chętnie racjonalistka (29094 punktów)Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
0 na 2
Co jest gorsze, być katechetką czy prostytutką?

Bo ani katechetką, jak czytam, nie jest pięknie być,
www.racjonalista.pl/forum.php/s,625811#w627068

ani prostytutką...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,625242#w625794

Ale gdyby tylko taki wybór nam, lub komuś z naszych bliskich pozostał, to - czysto teoretycznie - z czego utrzymywać się byłoby bardziej moralnie?

Można oczywiście nie ograniczać wyboru do płci żeńskiej, mężczyźni także działają w obydwu zawodach.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..
ayovi (99 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>Prostytutki w przeciwieństwie do dających za darmo kurewek robią sporo dobrego dla bliźniego...
>To w końcu seksualną przyjemność uważasz za dobrą, czy naganną?

Dla ludzi, dla których seks jest istotny zapewne jest to spora przyjemność, zaś dla pewnie mniejszości niekoniecznie. Dla mnie nie był i nie jest wielką przyjemnością.

maja_majka (32 punktów)
(zablokowany)
Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny

>Nie musisz teraz słuchać pani od religii, są wakacje.

Nie mam czasem co robić z kumpelami one też czytają i dwóch kolegów.
Pani od religii powiedziała że w gimnazjum do którego teraz będe chodziła dostanę punkty za aktywność w przedmiotach humaniztycznych.

Mamy Klub o Życiu z panią od religii raz w tyg i tam rozmawiamy o życiu.

maja_majka (32 punktów)
(zablokowany)
Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi szarley
Lol dlaczego mam minusy co złego napisałam?

#49
02-08-2014 16:48
 Ocena 1 na 1
Phanes (492 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi maja_majka
>humaniztycznych.

Może lepiej by było, gdybyś więcej rozmawiała z panią od polskiego.

#50
02-08-2014 17:08
 Ocena-2 na 2
maja_majka (32 punktów)
(zablokowany)
Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi Phanes

>Może lepiej by było, gdybyś więcej rozmawiała z panią od polskiego.

Nie mogę bo nie jest miła a poza tym daleko mieszka za miastem. Napisałam dobrze: humaniztyczny od humanizm

#51
02-08-2014 17:14
 Ocena 2 na 2
Phanes (492 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi maja_majka
Może warto dać jej szansę i spróbować bliżej poznać. Poza tym z tymi miłymi to różnie bywa: pewnie słyszałaś o wilkach w owczej skórze.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi ayovi
>>>Prostytutki w przeciwieństwie do dających za darmo kurewek robią sporo dobrego dla bliźniego...
>>To w końcu seksualną przyjemność uważasz za dobrą, czy naganną?
>Dla ludzi, dla których seks jest istotny zapewne jest to spora przyjemność, zaś dla pewnie mniejszości niekoniecznie. Dla mnie nie był i nie jest wielką przyjemnością.
Nie o to pytałam, chodziło mi o kategorie etyczne i sprzeczność, w którą popadłeś zachwalając usługę seksualną jako dobro, a zarazem lżąc czerpiące z tego dobra kobiety. Czyżbyś należał do tych mizoginów, którym się zdaje, że seksualne rozkosze powinny być zarezerwowane dla mężczyzn?

#53
02-08-2014 18:31
 0 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi daddy
>Dlaczego ma obalać?
Ponieważ ja dowiodłam.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi maja_majka
>Lol dlaczego mam minusy co złego napisałam?
To znak, że kogoś swoim postem zdenerwowałaś.

#55
02-08-2014 18:36
 Ocena-1 na 1
maja_majka (32 punktów)
(zablokowany)
Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi Phanes
>Może warto dać jej szansę i spróbować bliżej poznać. Poza tym z tymi miłymi to różnie

Pani od polskiego nie puszcza ciekawych filmów i nawet z robienia gazetki zrezygnowała po krótki czasie.

#56
02-08-2014 18:46
 Ocena 1 na 1
J_Sakowski (133 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
>>Dlaczego teoretyczny?
>Bo to test.

Skoro to test teoretyczny / hipotetyczny.

Jeżeli Twoją definicje prostytucji wypełnia przykładowo jednorazowy numer
za konkretną kasę (co najmniej milion EU, partnerzy zdrowi psychicznie i
fizycznie) to oczywiście wybieram prostytucję. Niby co może się stać
od igraszek w łóżku ? Tylko jakiemuś dziwakowi rozlecą się dogmaty czy
będzie posiadał inne śmieszne opory.

Na stałe się nie pisze. Nudne, męczące i niebezpieczne (groźba chorób
rosnąca wraz z przerobem)

maja_majka (32 punktów)
(zablokowany)
Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny

>To znak, że kogoś swoim postem zdenerwowałaś.

Dzięksy ale ten ktoś nie napisał czemu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi J_Sakowski
>Na stałe się nie pisze.
Dobra, pytanie brzmiało "Co jest gorsze, być katechetką czy prostytutką?".

#59
02-08-2014 19:32
 Ocena 1 na 1
Phanes (492 punktów)Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi maja_majka
>Pani od polskiego nie puszcza ciekawych filmów i nawet z robienia gazetki zrezygnowała po krótki czasie.

A jakież to ciekawe filmy puszcza wam pani Władzia?

#60
02-08-2014 20:00
 Ocena-1 na 1
maja_majka (32 punktów)
(zablokowany)
Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny
W odpowiedzi Phanes

>A jakież to ciekawe filmy puszcza wam pani Władzia?

Pan zna panią od religi?

Mam tu listę, oglądaliśmy: "Rapa nui", "Pasję", "Egzorcyzmy Emily Rose", "Mikołaj chłopiec który został świętym", " Marczelino chleb i wino" "Milo Modliszka która nie umie się modlić",taki serial "Filary Ziemi", "Prymas-trzy lata z tysiąca", "Inwazja pogan-ewolucja", "Jezus z Nazaretu". "Cristiada" i wiele innych.
Ja mam listę tylko dla tego roku szkolnego. Niektóre oglądamy kilka razy.
Czasami są nudne czasami fajne.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365