 |
Kandydatka SLD na prezydenta RP Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-01-2015 19:46 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Kandydatka SLD na prezydenta RP
4 na 4 | Cytat:Piękna Magdalena Ogórek została oficjalną kandydatką SLD na prezydenta. Ogórek jest doktorem nauk humanistycznych, specjalizuje się w historii Kościoła. Często udziela się jako komentatorka telewizyjna. (Źródło) Z artykułu niewiele poza powyższym można się dowiedzieć, więc proponuję obejrzenie pewnego wystąpienia kandydatki na prezydenta. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#1 5 na 5 | farmer (22440 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | >Piękna Magdalena Ogórek została oficjalną kandydatką SLD na prezydenta.
No dup.. ładna fakt ale jak potem usłyszałem ile płacił Sikorski za konsultowanie tekstów mi qrwa wszystko opadło.
Średni koszt konsultacji przemówienia wyniósł 19 tys. zł.
Do knajpy za nie swoje, pizza przez BOR, kilometrówki.
Z takim budżetem to widzę że tez mogę być politykiem.
|
#2 8 na 8 | DyktaFon (9281 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | Mnie to wcale nie dziwi... skoro Oleksy zażyczył sobie pogrzeb kościelny, to o jakim tu SLD w ogóle mówimy? To jedna z partii katolickich, więc w czym problem?  Istotą sprawy jest, aby dorwać się do władzy. Inne rzeczy to szczegóły... A z racji katolickości Polski właściwą ścieżką jest popieranie katolickości  |
#3 2 na 2 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | SLD zagrał va banque  A jak uzasadniają wybór? |
#4 7 na 7 | DEMONICON (4893 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | > SLD zagrał va banque  Tak. Wiąże się ten va banqe ze zmianą definiowania lewicowości. Lewicowość będzie bliżej ludu, a skoro lud jest "katolicki", to i myśl "okołokatolicka" będzie miodem na uszy elektoratu. Chcą rwać PO i PIS elektorat. Rzecz druga, to atrakcyjność, to też ma wpływ na procenty słupkowe. Atrakcyjna prezydent, chcąca dobra ludu i pozytywnie nastawiona do kościoła - mnie kupiła.  Pozdrawiam  |
#5 10 na 10 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | > SLD zagrał va banque  > A jak uzasadniają wybór?Bóg wie... |
#6 14 na 14 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | > Cytat:Piękna Magdalena Ogórek została oficjalną kandydatką SLD na prezydenta. Ogórek jest doktorem > nauk humanistycznych, specjalizuje się w historii Kościoła. Często udziela się jako komentatorka> telewizyjna.> (Źródło)> Z artykułu niewiele poza powyższym można się dowiedzieć, więc proponuję obejrzenie >pewnego wystąpienia kandydatki na >prezydenta.Polityk z SLD nie zgadza się z tym, że kościół hamuje rozwój Polski. Po prostu nie do pomyślenia. Tak poważniej to po tej śmiesznej partyjce niczego mądrzejszego się nie spodziewam bo i kiedy to różowi się antyklerykalizmem wykazali? Dostrzegając jednak plusy dodatnie trzeba wspomnieć, że pani doktor zacnie się prezentuje. Jest więc może w tym jakaś metoda - jak prezydent nie może być mądry to niech chociaż będzie ładny.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#7 13 na 13 | farmer (22440 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP |
> Polityk z SLD nie zgadza się z tym, że kościół hamuje rozwój Polski. Po prostu nie do pomyślenia.> Tak poważniej to po tej śmiesznej partyjce niczego mądrzejszego się nie spodziewam bo i kiedy to różowi się antyklerykalizmem wykazali? Nowy burmistrz Wadowic, który publicznie mówi, że jest osobą niewierzącą, zaprosił miejscowych kapłanów, w tym proboszczów parafii, na spotkanie ws. omówienia warunków współpracy. Z zaproszenia nie skorzystał jednak żaden proboszcz. Parafia w Choczni poinformowała za to, że "nie wyobraża sobie współpracy z Kimś, dla kogo Jezus nie jest Bogiem, tylko ‚rewolucjonistą'". natemat.pl(*)-zaden-nie-przyjal-zaproszeniaBrzostowski chyba coś wspominał o umowie społecznej? |
#8 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | > Z artykułu niewiele poza powyższym można się dowiedzieć, więc proponuję obejrzenie> pewnego wystąpienia kandydatki na> prezydenta.[/color]"Dzięki kościołowi jesteśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy" oczywiście przesadza, ale ogólnie niegłupia babka. Zauważyłem, że ma nieco dziwnie płaczliwy ton głosu, ale skoro z podobnym tonem mamy obecnie panią Premier, to chyba nie wada (w innych wywiadach jest już tego mniej). Widzę trzy wady: a) brak charyzmy b) w sumie w 70% (odsłuchałem kilka wywiadów) mówi oczywistości c) jako mówca stoi 'z boku' lub chodzi 'dookoła' (typowa przypadłość naukowców-historyków) Nie wróżę kariery politycznej, zwłaszcza jako prezydent. Pozdrawiam
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#9 9 na 9 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, nie mam pojęcia skąd SLD ją wytrzasnęło. Niech SLD zrobi przysługę światu i dokona samolikwidacji, zanim zniknął z powodu braku poparcia. Tak będzie łatwiej, szybciej i przyjemniej. Oni sami już chyba nie wiedzą czego chcą i o co im chodzi. |
#10 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP |
Pani Ogórek niepotrzebnie postawiła na urodę, która w jej wypadku i tak by się obroniła. .
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
#11 7 na 7 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | > Dostrzegając jednak plusy dodatnie trzeba wspomnieć, że pani doktor zacnie się prezentuje. Jest więc może w tym jakaś metoda - jak prezydent nie może być mądry to niech chociaż będzie ładny.W Ameryce to się sprawdza. Nie znam się na męskiej urodzie, wydaję mi się jednak, że w USA minęło już sporo czasu od ostatniego nieatrakcyjnego prezydenta. |
#12 5 na 5 | Maldoror XXIII (2480 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | Ciekawe czy członkowie SLD spowiadają się z faktu, iż przynależą do partii posiadającej w nazwie "lewica"?
br |
#13 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | > SLD zagrał va banque  > A jak uzasadniają wybór?No właśnie! Postawa przewodniczącego Millera jest niezrozumiała. Mnie to już dynda na cienkim włosie, jak ta "lewica" pod tym wspaniałym przewodnictwem się rządzi, od czasu jak zmarnowała na własne życzenie swoje szanse, ale wygląda już jej działanie na rapsodię karykaturalną (nie ma takiej a to jest mój wymysł). Czysta burleska (chyba lepiej wyszło). Proszę państwa. Na takie pomysły trzeba być przygotowanym na zdjęcie czapek z głów i nie śmiać się nad tym grobem (głośno).
Ich bin besser als mein Ruf |
#14 8 na 8 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | Z drugiej strony SLD już chyba kompletnie nie ma kogo w tych wyborach wystawić więc stawia na jakąś laskę. Moim zdaniem samemu SLD lepiej by wyszło wystawienie Kalisza, ale po ostatnich tańcach z Kaczyńskim życzę im jak najgorzej.
Swoją drogą poglądy na kościół tej babki to może być niezbyt subtelny sygnał do PiS ("Weźcie nas do koalicji, my też myślimy, że kościół jest nowoczesny a komunę obalił papież"). |
#15 1 na 1 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: Kandydatka SLD na prezydenta RP | > Pani Ogórek niepotrzebnie postawiła na urodę, która w jej wypadku i tak by się obroniła.> .> Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.Kwestia gustu. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|