 |
Irracjonalny atak na "Racjonalistę". Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-01-2015 17:38 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
1 na 3 | Kolejny facet nie odróżniający mitów od faktów, który literaturę religijną i pseudonaukowe traktowanie historii uważa za dowody istnienia ewangelicznego superbohatera chodzącego po wodzie i zmartwychwstającego. Racjonaliści UWAGA SZOK!: www.youtube.com/watch?v=3TaY0BZIMkQ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 Dalej..#61 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >Twoja arytmetyka przypomina statystyki komentatorów sportowych :> >"jeszcze nigdy nasi nie przegrali na własnym boisku, kiedy mecz był w parzystym dniu miesiąca i w pełnym słońcu"> Irracjonalny wniosek. Statystyka nie kłamie, ilość punktów ujemnych jest większa, ale ilość użytkowników oceniających pozytywnie też jest większa.1. Tym razem ode mnie też dostajesz minusa. Matematyka jest królową a nie dziwką do pomiatania jak sie komu podoba 2. Każdy z nas ma tu kogoś, kto okazuje mu szczególną sympatię dziesiątkami minusów. Ja też |
#62 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > 34 użytkowników na plus - 204 punktyFajnie. Gratuluję. 204 punkty.....z czego 100 to za nic. Ogólne wypowiedzi. Zostaje 104. 50 to za przytyki dla pana Andrzeja. Zostaje 54. Tyle mogłeś dostać realnie za bełkot który tu serwujesz. Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników. |
#63 1 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > 1. Tym razem ode mnie też dostajesz minusa.Tym razem,,,. he, he, dobre sobie. > Matematyka jest królową a nie dziwką do pomiatania jak sie komu podobaNo właśnie, więc nie pomiataj: 34 osoby na plus, 22 na minus... z czego 4 osoby szczególnie uprawia tą ujemną farmę - patrz niżej. > 2. Każdy z nas ma tu kogoś, kto okazuje mu szczególną sympatię dziesiątkami minusów. Ja teżTak, to prawda, niektórzy wydaje się, że są tu tylko po to.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#64 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > > 34 użytkowników na plus - 204 punkty> Fajnie. Gratuluję.Dziękuję. > 204 punkty.....z czego 100 to za nic. Ogólne wypowiedzi.Za nic powiadasz, znaczy wiesz co mówisz... > Zostaje 104.> 50 to za przytyki dla pana Andrzeja.Kolejne jasnowidzenie - gratuluję... > Zostaje 54. Tyle mogłeś dostać realnie za bełkot który tu serwujesz.Znaczy użytkownicy pozytywnie oceniają bełkot... i ta Twoja precyzja obliczeniowa - 54. > Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników.A może ujawnić ilość minusów od 1 użytkownika, który przoduje w tej statystyce... Zresztą nie ilość minusów, plusów świadczy o wartości wypowiedzi, ale poziom intelektualny oceniających..., gdyby w czasach Kopernika było takie forum to za głoszenie swojej teorii miałby w najlepszym przypadku "1000" użytkowników do "1" na minus, a ilość minusów "1000" krotnie przekraczałaby plusy...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#65 5 na 5 | farmer (22440 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". |
> Znaczy użytkownicy pozytywnie oceniają bełkot... i ta Twoja precyzja obliczeniowa - 54.Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników. Realnie oceniam że dwie lub trzy maksymalnie osoby cię tu punktują. Mówię sprawdzam. Twój bełkot ma tu promilowe wzięcie. Takie są fakty. Nawet bez zaglądania w twój profil wiem że tak jest, bo jesteś tu od grudnia i nie ma wiele tego do sprawdzenia. |
#66 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > A może ujawnić ilość minusów od 1 użytkownika, który przoduje w tej statystyce...Ależ ujawniaj! Ja sie nie boję. Oto dane z ocen mojej osoby (sam "dół") : -6/10 Paralaxa -7/11 Syn Lecha -7/19 Rupson -7/11 pielgrzym -42/46 Jan Własnowolny Większość z tych minusów to dla mnie komplementa! |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników.> Realnie oceniam że dwie lub trzy maksymalnie osoby cię tu punktują.> Mówię sprawdzam.> Twój bełkot ma tu promilowe wzięcie. Takie są fakty.> Nawet bez zaglądania w twój profil wiem że tak jest, bo jesteś tu od grudnia i nie ma wiele tego do sprawdzenia.Szanuję użytkowników i nie udzielę takiej informacji. Oceniło moje wypowiedzi (mnie?) łącznie 56 osób, 34 na plus, 22 na minus, ale skoro Ty wiesz lepiej jakie są fakty to kolejny raz gratuluję "racjonalnego" myślenia (jasnowidzenia) i kończę ten dialog. Dziękuję.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#68 2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >A może ujawnić ilość minusów od 1 użytkownika, który przoduje w tej statystyce...> Ależ ujawniaj!> Ja sie nie boję. Oto dane z ocen mojej osoby (sam "dół") :> -6/10 Paralaxa> -7/11 Syn Lecha> -7/19 Rupson> -7/11 pielgrzym> -42/46 Jan Własnowolny> Większość z tych minusów to dla mnie komplementa!Tak jak i dla mnie. Ja też się nie boję, ale szanuję prywatność użytkowników. Sam dół: -51/51 użytkownik X -55/55 użytkownik Y -78/80 użytkownik Z -82/86 użytkownik V
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#69 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". |
> Szanuję użytkowników i nie udzielę takiej informacji. Oceniło moje wypowiedzi (mnie?) łącznie 56 osób, 34 na plus, 22 na minus, ale skoro Ty wiesz lepiej jakie są fakty to kolejny raz gratuluję "racjonalnego" myślenia (jasnowidzenia) i kończę ten dialog. Dziękuję.Prosiłem o linki do wypowiedzi nie niki. Przypomnij łaskawie gdzie twoja wypowiedź wzbudziła zachwyt tych 34 "racjonalistów" Może był jakiś temat gdzie miałeś wsparcie w rozmowie? |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Prosiłem o linki do wypowiedzi nie niki.> Przypomnij łaskawie gdzie twoja wypowiedź wzbudziła zachwyt tych 34 "racjonalistów"> Może był jakiś temat gdzie miałeś wsparcie w rozmowie?Moje wszystkie wypowiedzi są na forum, możesz sprawdzić, które jak są ocenione.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#71 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". |
> Moje wszystkie wypowiedzi są na forum, możesz sprawdzić, które jak są ocenione.Nie potrzebuję. Ćwiartkę sam przegadałem z tobą. Reszta w tym samym tonie. Puszczasz tą samą płytę od początku. Może ja coś przegapiłem? Wpadłeś już w taki samozachwyt że nawet ujemny wynik przynosi ci chlubę. A nie czekaj, jeden typ co go tu ostatnio mod zbanował na wniosek, też tak pisał o ujemnych punktach że to dobrze. Równia pochyła. Baw się dobrze. Nie dziękuj. |
#72 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Może ja coś przegapiłem?Oj dużo przegapiłeś... > Wpadłeś już w taki samozachwyt żeW samozachwyt Ty wpadłeś. > nawet ujemny wynik przynosi ci chlubę.Nie tylko mi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,653245#w654309
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#73 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >Może ja coś przegapiłem?> Oj dużo przegapiłeś... No to dawaj. Bo uciekasz jak zwykle w bełkot. Daj link i będzie sprawa załatwiona. |
#74 6 na 6 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Wniosek (subiektywny) Ducha Prawdy: To daje nadzieję, że ilość użytkowników racjonalnie myślących jest większa na forum od irracjonalych trolli, których na pewno jest 4 (co do tego Duch Prawdy ma pewnośćNo to teraz sobie zobacz na punktację u tych "trolli" i porównaj ją ze swoją. Masz jakieś wnioski? Nawet subiektywne mogą być. Dwa minusy za żenującą żonglerkę liczbami. I pisz tak dalej, to będziesz miał piątego trolla na karku. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > No to teraz sobie zobacz na punktację u tych "trolli" i porównaj ją ze swoją. Masz jakieś wnioski? Nawet subiektywne mogą być."nie ilość minusów, plusów świadczy o wartości wypowiedzi, ale poziom intelektualny oceniających...," www.racjonalista.pl/forum.php/s,653245#w654307> Dwa minusy za żenującą żonglerkę liczbami.Tylko dwa tym razem. > I pisz tak dalej, to będziesz miał piątego trolla na karku.Mam więcej niż pięciu.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
1 2 3 4 5 6 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|