Racjonalista - Strona głównaDo treści
Irracjonalny atak na "Racjonalistę".

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-01-2015 17:38Duch Prawdy (14790 punktów)Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
Ocena 1 na 3
Kolejny facet nie odróżniający mitów od faktów, który literaturę religijną i pseudonaukowe traktowanie historii uważa za dowody istnienia ewangelicznego superbohatera chodzącego po wodzie i zmartwychwstającego. Racjonaliści UWAGA SZOK!:
www.youtube.com/watch?v=3TaY0BZIMkQ
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 Dalej..
#61
28-01-2015 12:05
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>Twoja arytmetyka przypomina statystyki komentatorów sportowych :
>>"jeszcze nigdy nasi nie przegrali na własnym boisku, kiedy mecz był w parzystym dniu miesiąca i w pełnym słońcu"
>Irracjonalny wniosek. Statystyka nie kłamie, ilość punktów ujemnych jest większa, ale ilość użytkowników oceniających pozytywnie też jest większa.

1. Tym razem ode mnie też dostajesz minusa. Matematyka jest królową a nie dziwką do pomiatania jak sie komu podoba
2. Każdy z nas ma tu kogoś, kto okazuje mu szczególną sympatię dziesiątkami minusów. Ja też

#62
28-01-2015 12:05
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy
> 34 użytkowników na plus - 204 punkty

Fajnie. Gratuluję.

204 punkty.....z czego 100 to za nic. Ogólne wypowiedzi.

Zostaje 104.

50 to za przytyki dla pana Andrzeja.

Zostaje 54. Tyle mogłeś dostać realnie za bełkot który tu serwujesz.

Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników.


#63
28-01-2015 12:25
 Ocena 1 na 3
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi szarley
>1. Tym razem ode mnie też dostajesz minusa.
Tym razem,,,. he, he, dobre sobie.
>Matematyka jest królową a nie dziwką do pomiatania jak sie komu podoba
No właśnie, więc nie pomiataj: 34 osoby na plus, 22 na minus... z czego 4 osoby szczególnie uprawia tą ujemną farmę - patrz niżej.
>2. Każdy z nas ma tu kogoś, kto okazuje mu szczególną sympatię dziesiątkami minusów. Ja też
Tak, to prawda, niektórzy wydaje się, że są tu tylko po to.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#64
28-01-2015 12:38
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi farmer
>> 34 użytkowników na plus - 204 punkty
>Fajnie. Gratuluję.
Dziękuję.
>204 punkty.....z czego 100 to za nic. Ogólne wypowiedzi.
Za nic powiadasz, znaczy wiesz co mówisz...
>Zostaje 104.
>50 to za przytyki dla pana Andrzeja.
Kolejne jasnowidzenie - gratuluję...
>Zostaje 54. Tyle mogłeś dostać realnie za bełkot który tu serwujesz.
Znaczy użytkownicy pozytywnie oceniają bełkot... i ta Twoja precyzja obliczeniowa - 54.
>Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników.
A może ujawnić ilość minusów od 1 użytkownika, który przoduje w tej statystyce...
Zresztą nie ilość minusów, plusów świadczy o wartości wypowiedzi, ale poziom intelektualny oceniających..., gdyby w czasach Kopernika było takie forum to za głoszenie swojej teorii miałby w najlepszym przypadku "1000" użytkowników do "1" na minus, a ilość minusów "1000" krotnie przekraczałaby plusy...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#65
28-01-2015 12:49
 Ocena 5 na 5
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy

>Znaczy użytkownicy pozytywnie oceniają bełkot... i ta Twoja precyzja obliczeniowa - 54.

Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników.

Realnie oceniam że dwie lub trzy maksymalnie osoby cię tu punktują.

Mówię sprawdzam.
Twój bełkot ma tu promilowe wzięcie. Takie są fakty.
Nawet bez zaglądania w twój profil wiem że tak jest, bo jesteś tu od grudnia i nie ma wiele tego do sprawdzenia.




#66
28-01-2015 12:53
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy
>A może ujawnić ilość minusów od 1 użytkownika, który przoduje w tej statystyce...

Ależ ujawniaj!
Ja sie nie boję. Oto dane z ocen mojej osoby (sam "dół") :

-6/10 Paralaxa
-7/11 Syn Lecha
-7/19 Rupson
-7/11 pielgrzym
-42/46 Jan Własnowolny

Większość z tych minusów to dla mnie komplementa!

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi farmer
>Daj link do wypowiedzi w której masz wsparcie od tych 34 użytkowników.
>Realnie oceniam że dwie lub trzy maksymalnie osoby cię tu punktują.
>Mówię sprawdzam.
>Twój bełkot ma tu promilowe wzięcie. Takie są fakty.
>Nawet bez zaglądania w twój profil wiem że tak jest, bo jesteś tu od grudnia i nie ma wiele tego do sprawdzenia.
Szanuję użytkowników i nie udzielę takiej informacji. Oceniło moje wypowiedzi (mnie?) łącznie 56 osób, 34 na plus, 22 na minus, ale skoro Ty wiesz lepiej jakie są fakty to kolejny raz gratuluję "racjonalnego" myślenia (jasnowidzenia) i kończę ten dialog. Dziękuję.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#68
28-01-2015 13:09
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi szarley
>>A może ujawnić ilość minusów od 1 użytkownika, który przoduje w tej statystyce...
>Ależ ujawniaj!
>Ja sie nie boję. Oto dane z ocen mojej osoby (sam "dół") :
>-6/10 Paralaxa
>-7/11 Syn Lecha
>-7/19 Rupson
>-7/11 pielgrzym
>-42/46 Jan Własnowolny
>Większość z tych minusów to dla mnie komplementa!
Tak jak i dla mnie. Ja też się nie boję, ale szanuję prywatność użytkowników. Sam dół:
-51/51 użytkownik X
-55/55 użytkownik Y
-78/80 użytkownik Z
-82/86 użytkownik V

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#69
28-01-2015 13:16
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy

>Szanuję użytkowników i nie udzielę takiej informacji. Oceniło moje wypowiedzi (mnie?) łącznie 56 osób, 34 na plus, 22 na minus, ale skoro Ty wiesz lepiej jakie są fakty to kolejny raz gratuluję "racjonalnego" myślenia (jasnowidzenia) i kończę ten dialog. Dziękuję.

Prosiłem o linki do wypowiedzi nie niki.

Przypomnij łaskawie gdzie twoja wypowiedź wzbudziła zachwyt tych 34 "racjonalistów"
Może był jakiś temat gdzie miałeś wsparcie w rozmowie?






Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi farmer
>Prosiłem o linki do wypowiedzi nie niki.
>Przypomnij łaskawie gdzie twoja wypowiedź wzbudziła zachwyt tych 34 "racjonalistów"
>Może był jakiś temat gdzie miałeś wsparcie w rozmowie?
Moje wszystkie wypowiedzi są na forum, możesz sprawdzić, które jak są ocenione.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#71
28-01-2015 13:36
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy

>Moje wszystkie wypowiedzi są na forum, możesz sprawdzić, które jak są ocenione.

Nie potrzebuję. Ćwiartkę sam przegadałem z tobą. Reszta w tym samym tonie. Puszczasz tą samą płytę od początku.
Może ja coś przegapiłem?
Wpadłeś już w taki samozachwyt że nawet ujemny wynik przynosi ci chlubę.

A nie czekaj, jeden typ co go tu ostatnio mod zbanował na wniosek, też tak pisał o ujemnych punktach że to dobrze.
Równia pochyła.

Baw się dobrze. Nie dziękuj.

#72
28-01-2015 13:45
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi farmer
>Może ja coś przegapiłem?
Oj dużo przegapiłeś...
>Wpadłeś już w taki samozachwyt że
W samozachwyt Ty wpadłeś.
>nawet ujemny wynik przynosi ci chlubę.
Nie tylko mi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,653245#w654309


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#73
28-01-2015 13:55
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>Może ja coś przegapiłem?
>Oj dużo przegapiłeś...

No to dawaj. Bo uciekasz jak zwykle w bełkot. Daj link i będzie sprawa załatwiona.

#74
28-01-2015 14:00
 Ocena 6 na 6
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi Duch Prawdy
>Wniosek (subiektywny) Ducha Prawdy: To daje nadzieję, że ilość użytkowników racjonalnie myślących jest większa na forum od irracjonalych trolli, których na pewno jest 4 (co do tego Duch Prawdy ma pewność

No to teraz sobie zobacz na punktację u tych "trolli" i porównaj ją ze swoją. Masz jakieś wnioski? Nawet subiektywne mogą być.

Dwa minusy za żenującą żonglerkę liczbami. I pisz tak dalej, to będziesz miał piątego trolla na karku.

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
W odpowiedzi darkside
>No to teraz sobie zobacz na punktację u tych "trolli" i porównaj ją ze swoją. Masz jakieś wnioski? Nawet subiektywne mogą być.
"nie ilość minusów, plusów świadczy o wartości wypowiedzi, ale poziom intelektualny oceniających...," www.racjonalista.pl/forum.php/s,653245#w654307
>Dwa minusy za żenującą żonglerkę liczbami.
Tylko dwa tym razem.
>I pisz tak dalej, to będziesz miał piątego trolla na karku.
Mam więcej niż pięciu.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

1 2 3 4 5 6 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365