 |
Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2015 02:31 | DalejLama (419 punktów) (zablokowany) | Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi
3 na 3 | Wraz z kolegami na Uniwersytecie zrobiliśmy pewien zakład. Dwóch kolegów założyło się o to że jeden z nich nabędzie skłonności Pedofilskich w okresie 30 dni. Okazało się to możliwe,koledze po miesiącu wmawiania ,sugestii i innych technik manipulacji seks kojarzył się wyłącznie z Pedofilią.Jak sam przyznał kobiety stały się jakby obojętne,w umyśle na widok dzieci pojawiały mu się seksualne skojarzenia,reakcje genitalne etc..Jak sam stwierdził jedynie wiedza o tym że poddał się manipulacji trzymała go w dystansie do wrażeń jakie przeżywał.
Doszliśmy wspólnie z kolegami do wniosku że w umyśle może dosłownie pojawić się wszystko a praktycznie każdy z nas odpowiednio nasycony różnego rodzaju wiedzą,sugestią,emocjami innych (wrażeniami innego umysłu) jest realnie manipulowany.
pozdrawiam. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#1 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi |
> Doszliśmy wspólnie z kolegami do wniosku że w umyśle może dosłownie pojawić się wszystkoWszystko? Chcesz powiedzieć, że wynaleźliście terapię odwracającą np. homoseksualizm? 
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi |
> Dwóch kolegów założyło się o to że jeden z nich nabędzie skłonności Pedofilskich w okresie 30 dni.A dlaczego do eksperymentu wybraliście akurat tego kolegę? 
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi |
> Wszystko? Chcesz powiedzieć, że wynaleźliście terapię odwracającą np. homoseksualizm? Już Adam Mickiewicz pisał o ulotnej i pozornej mocy sugestii, hipnozy i wszelkich psychoterapij: Cytat:Ledwie dobra myśl zaświeci, Brałem duszę twą za rękę, Wiodłem w kraj, gdzie wieczność świeci, I śpiewałem jej piosenkę, Którą rzadko ziemskie dzieci Słyszą, rzadko i w uśpieniu, A zapomną w odecknieniu. Jam ci przyszłe szczęście głosił, Na mych rękach w niebo nosił, A tyś słyszał niebios dźwięki Jako pjanych uczt piosenki.
Dziady III, Prolog Natura zawsze ciągnie wilka do lasu. Nic nie poradzisz. Taka karma.
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
#4 3 na 3 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | >Doszliśmy wspólnie z kolegami do wniosku że w umyśle może dosłownie pojawić się wszystko a >praktycznie każdy z nas odpowiednio nasycony różnego rodzaju wiedzą,sugestią,emocjami innych >(wrażeniami innego umysłu) jest realnie manipulowany. >pozdrawiam.
To teraz planuję zrobić to samo na próbie losowej ok 10. tysięcy osobników i opublikować badania. Jednoelementowa próba losowa jest bezużyteczna.
|
#5 1 na 1 DalejLama (419 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | Cytat:> >Dwóch kolegów założyło się o to że jeden z nich nabędzie skłonności Pedofilskich w okresie 30 dni.> A dlaczego do eksperymentu wybraliście akurat tego kolegę?  Bo jesteśmy zdania że w każdym człowieku jest wszystko ,wystarczy to tylko pobudzić i wyciągnąć na wierzch. Dlaczego tego kolegę bo upierał się że tego nie da się zrobić by nagle myślał o tym i reagował na to co wcześniej nie egzystowało w jego myślach i zachowaniach. |
#6 1 na 1 DalejLama (419 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | Cytat:>>Doszliśmy wspólnie z kolegami do wniosku że w umyśle może dosłownie pojawić się wszystko a >>praktycznie każdy z nas odpowiednio nasycony różnego rodzaju wiedzą,sugestią,emocjami innych >>(wrażeniami innego umysłu) jest realnie manipulowany. >>pozdrawiam. >To teraz planuję zrobić to samo na próbie losowej ok 10. tysięcy osobników i opublikować badania. Jednoelementowa próba losowa jest bezużyteczna. > Nikt nie pozwoli na taki eksperyment , może za 500 lat tak. Nie w tym społeczeństwie. |
DalejLama (419 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | Cytat:> >Doszliśmy wspólnie z kolegami do wniosku że w umyśle może dosłownie pojawić się wszystko> Wszystko? Chcesz powiedzieć, że wynaleźliście terapię odwracającą np. homoseksualizm? > Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.Nie! Tu chodzi o to że "mózg potrafi".Dlatego najważniejszą jego cechą jest wola , wola determinuje cokolwiek się u nas w głowie pojawi , w sensie takim że obojętnie co byś czuła obojętnie co myślała jeżeli uważasz te uczucia i myśli za chore lub głupie lub cokolwiek innego gdzie gra rolę tzw twoja wola , to jest to nieistotne i należy to tak traktować. tak zwana Pedofilia to nic innego jak niemożność zrealizowania się seksualnie w sposób inny niż z dzieckiem,reszta jest zmyślona.Taka osoba nie potrafi inaczej. |
#8 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi |
> wola determinuje cokolwiek się u nas w głowie pojawiCzyli potrafisz bez mrugnięcia włożyć rękę w ogień, lub teraz sensownie wyjaśnić czemu tego nie potrafisz?
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi |
> Bo jesteśmy zdania że w każdym człowieku jest wszystko, wystarczy to tylko pobudzić i wyciągnąć na wierzch.No to fajne założenie. Zapewne jego obrona będzie wymagała przyjęcia dodatkowych założeń. Ciekawe jakich? > Dlaczego tego kolegę bo upierał się że tego nie da się zrobić by nagle myślał o tym i reagował na to co wcześniej nie egzystowało w jego myślach i zachowaniach.Czyli już wcześniej mieliście wrażenie, że coś dysymuluje? PS. A o co był zakład - nagroda będzie, gdy się okaże, że się okaże P czy że się nie okaże P?
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi |
> Nikt nie pozwoli na taki eksperyment , może za 500 lat tak. Nie w tym społeczeństwie.Co tak łatwo rezygnujesz? Przecież można przeprowadzić najpierw eksperyment polegający na czymś mniej kontrowersyjnym.
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
DalejLama (419 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | Cytat:>> wola determinuje cokolwiek się u nas w głowie pojawi >Czyli potrafisz bez mrugnięcia włożyć rękę w ogień, lub teraz sensownie wyjaśnić czemu tego nie potrafisz? > Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. > Tak umysł można podzielić,ale nie zabijesz męża na widok noża,nie strujesz go czując gaz i nie podpalisz. Nie mieszajmy tak różnych od siebie sytuacji. Tak sobie myślę że raczej nie rozumiesz o co mi chodzi. |
#12 1 na 1 DalejLama (419 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | Cytat:>>Bo jesteśmy zdani a że w każdym człowieku jest wszystko, wystarczy to tylko pobudzić i wyciągnąć na wierzch. >No to fajne założenie. Zapewne jego obrona będzie wymagała przyjęcia dodatkowych założeń. Ciekawe jakich? >>Dlaczego tego kolegę bo upierał się że tego nie da się zrobić by nagle myślał o tym i reagował na to co wcześniej nie egzystowało w jego myślach i zachowaniach. >Czyli już wcześniej mieliście wrażenie, że coś dysymuluje? >PS. >A o co był zakład - nagroda będzie, gdy się okaże, że się okaże P czy że się nie okaże P? Nie okazał się P bo P to kontakt a nie wyobrażenia czy reakcje.Kolega zdawał sobie sprawę że P sobie wmawiał.+ Kiedy wy w tym chorym narodzie "przepraszam" w końcu zrozumiecie że wykorzystanie seks. to kontakt cielesny a nie intelektualny.Jeżeli nie ma kontaktu nie ma wykorzystania a Pedofil to osoba niezdolna do kontaktu z dojrzałymi osobnikami,to taki udar natury że kontakt z dzieckiem jest najważniejszy najistotniejszy dominujący u takiej osoby.Reszta jest zmyślona. Natomiast myśli,reakcja seksualna i cała reszta na bodziec nie jest Pedofilią kiedy osoba ma i utrzymuje kontakty z dojrzałymi osobami.Po prostu czasami reaguje na pewne bodźce które nie prowadzą do kontaktu.Amen. |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi |
> Nie okazał się P bo P to kontakt a nie wyobrażenia czy reakcje.Kolega zdawał sobie sprawę że P sobie wmawiał.+Zmierzałem właśnie w tym kierunku. Mózg wytworzył sobie złudzenie czy też fantazję na temat swoich preferencji, które wziął za możliwą do zrealizowania rzeczywistość, co jednak nie musiałoby się okazać prawdą, gdyby nadarzyła się rzeczywiście okazja do podjęcia nieakceptowanej społecznie i moralnie aktywności. Ludzie często stymulują się fantazjami, których wcale nie mieliby ochoty realizować, jak przyjdzie co do czego. > Kiedy wy w tym chorym narodzie "przepraszam" w końcu zrozumiecie że wykorzystanie seks. to kontakt cielesny a nie intelektualny...Czyli jednak coś świadomie czy podświadomie podejrzewaliście i zaproponowaliście koledze zakład, żeby dać mu do zrozumienia, że się domyślacie, więc niech lepiej się przy was nie ujawnia, bo wtedy dacie mu bardziej konkretnie do zrozumienia, co sobie myślicie o takich, jak on. Oczywiście, w ten sposób tłumiliście też swoje nieakceptowane impulsy, wyrażając otwarcie dezaprobatę dla nich. A kolega miał okazję zrobić mały "coming out", bo przecież to nie było "naprawdę", tylko pod wpływem sugestii, hipnozy. (Tere-fere.). To tak jak z całowaniem się chłopów po pijaku - niby gorąco i namiętnie, ale przecież to wszystko "na niby" i "udawane".  > Natomiast myśli,reakcja seksualna i cała reszta na bodziec nie jest Pedofilią kiedy osoba ma i utrzymuje kontakty z dojrzałymi osobami.Po prostu czasami reaguje na pewne bodźce które nie prowadzą do kontaktu.Amen.Czyli jednak widzieliście wcześniej, że kolega - ehu, ehu... - że tak powiem "reagował"w specyficzny sposób. Swoją drogą to co to za hazard, gdy się nie ma 100% kontroli nad sytuacją? No i mam nadzieję, że swoich własnych dzieci w takim układzie nigdy już nie zostawicie pod opieką kolegi. To byłoby jak kuszenie losu...
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
#14 5 na 5 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | Oto dowód, na jaki poziom idiotyzmu może stoczyć się forum pozbawione moderacji. Każdy może opublikować nawet najbardziej kretyński post, w którym głos będą zabierać bezkarne trolle. Prowokator ma się dobrze, trolle mają się wspaniale, a forum regularnie schodzi na psy.
|
DalejLama (419 punktów) (zablokowany) | Odp: Mózg człowieka najwspanialszy organ na ziemi | Cytat:>>Nie okazał się P bo P to kontakt a nie wyobrażenia czy reakcje.Kolega zdawał sobie sprawę że P sobie wmawiał.+ Cytat:>Zmierzałem właśnie w tym kierunku. Mózg wytworzył sobie złudzenie czy też fantazję na temat swoich preferencji, które wziął za możliwą do zrealizowania rzeczywistość, co jednak nie musiałoby się okazać prawdą, gdyby nadarzyła się rzeczywiście okazja do podjęcia nieakceptowanej społecznie i moralnie aktywności. Ludzie często stymulują się fantazjami, których wcale nie mieliby ochoty realizować, jak przyjdzie co do czego. I dokładnie o to chodzi ! Umysł wytwarza przeróżne fantazje,jednak między myśleniem fantazją a wcieleniem to w czyn czyli podjęciem decyzji Woli są jak to u nas profesorowie mówią LATA Świetlne. Gdyby wziąć całość na serio należało by Pedofilię zdefiniować inaczej typu: Pedofiluś,Pedofilunio,Pedofileczek,Pedofilek,Pedofil,Pedofilisko. Czyli od najdrobniejszych skojarzeń do obsesji na tym punkcie. Samo obrzydzenie kontaktami Pedofilnymi nie ma tu znaczenia. Każdy z nas jest istotą seksualną i wystarczy tą seksualność pobudzić i ustawić tylko w określonym kierunku a takie skojarzenia i fantazje zaczną się pojawać ,lecz o wprowadzeniu tego w tzw."życie" nie ma mowy bo nie ma potrzeby,woli i cokolwiek tu podepniemy. Moja opinia jest taka że należy uwolnić ludzi od tzw Pedofili tabloidowej gdzie każdy gest każda myśl każda reakcja jest od razu uznawana za Pedofilną podczas gdy nie ma żadnego kontaktu ba nawet takie osoby piszą że absolutnie nie potrzebują i wykluczają takie kontakty seksualne. Tworzy się całkowicie nieracjonalny obłęd. Denerwuje mnie za to postawa (naukowców),którzy chcą uznać kontakty seksualne z dziećmi jako coś normalnego. Oczywiście to zgodne z prawdą że dziewczynka po pierwszej menstruacji naturalnie jest już zdolna do takiego kontaktu,ale nie należy w tym pomijać bardzo ważnego aspektu jakim jest rozwój psychiczny tak młodej kobiety.Najprościej mówiąc są one za młode na takie kontakty. |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|