 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-05-2015 09:02 | Markus57 (0 punktów) | ewolucja - czy są dowody
-12 na 14 | Ewolucjonista
Bałaganik niezły mam dziś w domu, nie chce mi się sprzątać dodam, myśli sobie tym zaprzątać – co tam. Może jakoś się posprząta samo, przecież życie przez przypadek też powstało. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 Dalej..#1 7 na 7 | plodzien (7378 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | > Ewolucjonista >
Co to jest?
Jeśli już to może tak?
W domu sajgon niezły mam Ale sprzątać mi się nie chce Jak mu czasu trochę dam Sam się "zepchnąć" pewnie zechce. Nawet życiu, gdy się chciało Przez przypadek też powstało. |
#2 11 na 11 | Fizyk (17637 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | > Bałaganik niezły mam dziś w domu...
Sprzątanie polecam Ci zacząć od poukładania sobie w głowie.
|
#3 5 na 5 | Rupson (1793 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | >Ewolucjonista >Bałaganik niezły mam dziś w domu, >nie chce mi się sprzątać dodam, >myśli sobie tym zaprzątać - co tam. >Może jakoś się posprząta samo, >przecież życie przez przypadek też powstało.
-Długo jeszcze będziesz dupę zawracał normalnym ludziom, podważaniem faktów? Że tego nie pojmujesz, to nie znaczy że reszta ma być równie tępa.
|
#4 2 na 2 zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Odp: ewolucja - czy są dowody | |
#5 7 na 7 zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Odp: ewolucja - czy są dowody | On już ma poukładane. Dziedzio z siwą brodą przez 6 dni polepił miliardy miliardów gwiazd, poukładał je w pięknie ułożone wzorki - galaktyki, dorzucił planety tu i tam, a na jednej z nich wziął trochę błota, ulepił kukiełkę, chuchnął i tak powstał człowiek. Później z błotnej kości człowieka dziadzio wyrzeźbił podgatunek zwany kobietą. Zwierzątka dziadzio zrobił pewnie z plasteliny. Tak więc sam rozumiesz, że nie ma tu miejsca na jakąś wydumaną ewolucję.
PS Ciężki przypadek degeneracji umysłowej wywołanej przez religijną indoktrynację. |
#6 2 na 2 | hamp (3461 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | plodzien naprędce ułożył lepszy stylistycznie wiersz, niż wypocił Markus57 
intp |
#7 7 na 7 | diogenes (42753 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | >Może jakoś się posprząta samo, >przecież życie przez przypadek też powstało.
No to skoro życie - jak mniemam, że mniemasz - spłodził bóg, to może on zrobi za ciebie porządki? Jezus z mopem zamiast ewolucji...
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#8 2 na 2 | Hodża (11172 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | > plodzien naprędce ułożył lepszy stylistycznie wiersz, niż wypocił Markus57 Owszem. Plus. Ale w porównaniu z tym: Przewróciło się
Elektryczne gitary
Przewróciło się niech leży cały luksus polega na tym że nie muszę go podnosić będę się potykał czasem będę się czasem potykał ale nie muszę sprzątać
zapuściłem się to zdrowo coraz wyżej piętrzą się graty kiedyś wszystko poukładam teraz się położę na tym to mi się wreszcie należy więc się położę na tym
coś wylało się nie szkodzi zanim stęchnie to długo jeszcze ja w tym czasie trochę pośpię tym bezruchem się napieszczę napieszczę się tym bezruchem potem otworzę okna
w kątach miejsce dla odpadków bo w te kąty nikt nie zagląda łatwiej tak i całkiem znośnie może czasem coś wyrośnie może ktoś zwróci uwagę ale kiedyś się wezmę
zapuściłem się to zdrowo cały luksus polega na tym łatwiej tak i całkiem słusznie może czasem coś wybuchnie będę się czasem potykał ale kiedyś się wezmęto amatorszczyzna 
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony. |
#9 1 na 1 | Willmaster (423 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | Nie liczyłbym na ewolucję, wszak pokoje nie ewoluują.
|
#10 -4 na 4 | Markus57 (0 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | |
| Markus57 (0 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | > Nie liczyłbym na ewolucję, wszak pokoje nie ewoluują.> Masz rację dlatego nie jestem ewolucjonistą. |
#12 1 na 1 | Markus57 (0 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | > > Ewolucjonista >Co to jest?> Jeśli już to może tak?> W domu sajgon niezły mam> Ale sprzątać mi się nie chce> Jak mu czasu trochę dam> Sam się "zepchnąć" pewnie zechce.> Nawet życiu, gdy się chciało> Przez przypadek też powstało.Dobry wiersz potwierdza to samo co wcześniej napisano |
#13 -1 na 1 | Markus57 (0 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | > > Bałaganik niezły mam dziś w domu...> Sprzątanie polecam Ci zacząć od poukładania sobie w głowie.> Dzisiaj wiedza człowieka przybrała znaczne rozmiary i specjalistów w dziedzinach całe mnóstwo się jawi. Ale dajcie im wszystkie pierwiastki co w Ziemi ukryte zobaczcie czy stworzą choćby najmniejszą żywą roślinkę. Mimo wysiłków i starań bezradnie rozłożą ręce choć zgodnie z prawdą potwierdzą, że mają inteligencję. Jakże więc można twierdzić, że bezrozumna materia stworzyła rozumne dzieła, skoro inteligentni ludzie są w tej samej kwestii niczym bezradne dzieci. |
#14 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | . > Ewolucjonistaawe.mol.uj(*)UCJE_+_rysunki_nowa_wersja.pdfwww.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,660965#w661278www.racjon(*)m.php/s,535805/z,0/d,6#w536522Tak, są dowody na poziom intelektualny Polaków: [Załącznik] Gorzej, że wszyscy równamy intelektualnie w dół, nawet zwolennicy elitaryzmu i mocnego materialnego zhierarchizowania społeczeństwa. Pisać w Polsce to teraz prawie wszyscy umieją, ale umiejętność czytania ze zrozumieniem, nie mówiąc już o oczytaniu, to rzadkość. @@@ . |
#15 1 na 1 | mrSpock (2845 punktów) | Odp: ewolucja - czy są dowody | > >Odkryto brakujące ogniwo w ewolucji złożonych komórek.> >> Co chwile takie rewelacje się pojawiają a przecież już wcześniej byli pewni że jest ewolucja. Pytam: jak mogli być pewni skoro teraz pojawiło się to ogniwo. Już sama logika podpowiada, że to lipa.Byli pewni i będą w tym co raz bardziej utwierdzeni, bo co raz to nowsze odkrycia NAUKOWE potwierdzają FAKT ewolucji. Jeszcze tego nie widzicie? Co potwierdza istnienie waszego bozi po za gryzmołami w starych księgach i wypocinami umysłowych impotentów. Po za tym Ewolucja to nie jest osoba. Nie wiem czemu piszesz jest ewolucja. A jak mogli być pewni? Mieli miliony innych dowodów, które prowadziły do jednego prostego wniosku. I czy wam się to podoba czy nie tych dowodów będzie co raz to więcej. |
1 2 3 4 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|