 |
Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-07-2015 11:28 | krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków
2 na 4 | Słyszałem kiedyś takie uzasadnienie dla podatku VAT, iż ten powstał na bazie daniny części świadczeń czy też części produkcji na rzecz tzw. „państwa” czyli w rzeczywistości na rzecz brutalnego, bezwzględnego urzędasa w eskorcie uzbrojonych w pały, posłusznych żołnierzy-egekutorów. W przeszłości wyglądało to tak, że na żądanie magnata, właściciela nieba i ziemi, pana życia i śmierci, do wsi wpadał chciwy urzędas wraz z żołnierzami i odbierał zwykłym ludziom wszystko to co ci tam akurat mieli. Współcześnie przyjęło to nieco inną formę dzięki zmowie urzędasów z banksterami i w pierwszej kolejności banksterzy dokonują zmiany zapisów stanów kont na wniosek urzędasów zapisując wszystko urzędnikom a dopiero w drugiej kolejności odbywa się przymusowe odbieranie fantów.
Podatek VAT istnieje oczywiście wyłącznie dla dobra biedaków, z których jest przymusowo egzekwowany. Dla dobra drobnych sklepikarzy nakazuje się im, pod groźbą kary, montowanie kas fiskalnych, których stanów dysków twardych sami sklepikarze nie będą w stanie zmienić a urzędas da radę odczytać. Dla dobra taksówkarzy zmusza się ich do montowania kosztowych elektronicznych urządzeń ewidencjonujących to nawet, kiedy ten przerwę na siku zrobić musi, bo gdyby nie to elektroniczne urządzenia taksówkarz mógłby na swoją szkodę fakt ten przed urzędasem zataić. Dla dobra samych prostytutek, te mają ponoć zacząć używać urządzeń do zliczania przebiegów.
Dziwnym zbiegiem okoliczności z podobnego opodatkowania wyłączeni są Kulczykowie i im podobni. Dla ich obrotów aktami własności, obrotów należnościami czy obrotu pieniędzmi dziwnym trafem występuje brak opodatkowania podatkiem VAT. Prostytutka wykonując świadczenie na kolanach za 40 polskich złotych musi uruchamiać elektroniczne urządzenia do zliczania przebiegu, które uniemożliwi jej wprowadzenie w błąd brutalnego urzędasa działającego dla jej dobra przecież, kiedy Kulczyk dokonując obrotów wartości rzędu najmniej 6 zer po innych cyfrach nie tylko nie musi uruchamiać żadnej elektroniki co jeszcze ujawnienie takiej transakcji przez kogokolwiek jest zagrożone karą umieszczenia w metalowej klatce, z której nie można wydostać się.
Skąd ta różnica w podejściu brutalnego urzędasa, działającego przecież dla dobra nas wszystkich, do Kulczyka i do prostytutki?
Otóż prostytutka jest łatwą ofiarą, kimś kto pozwoli łatwo wydoić się i po spędzeniu 8 godzin w robocie na kolanach 2 dodatkowe godziny będzie świadczyć jeszcze urzędasowi i jego rodzinie.
Natomiast Kulczyk jest realnym właścicielem państwa polskiego. Właściciela nie można opodatkować, bo to właściciel opodatkowuje swoich poddanych. Gdyby tego spróbować, ten natychmiast wezwie swoich ministrów a potem wywali urzędasów na pysk i zatrudni nowych, którzy będą mu całkowicie posłuszni.
To jest zderzenie kapitalizmu z demokracją.
Nie opodatkowuje się żadnych świadczeń, lecz opodatkowuje się słabość, opodatkowuje się skłonność do podporządkowania się, opodatkowuje się nieumiejętność sprzeciwienia się.
Urzędas działa wyłącznie dla dobra swoich zleceniodawców magnatów, dla swojego dobra i dobra swojej rodziny oraz dla dobra żołnierzy-egzekutorów oraz na szkodę pozostałych.
Podatek VAT to zwykła kradzież podparta groźbami i przemocą, do której dorabia się fałszywą ideologię. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | Usilnie próbujesz utrwalać współczesny świat, ze wszystkimi jego podziałami na podludzi i nadludzi przez co wyzywasz od trolli i idiotów wszystkich, którzy realnie dążą do zmian. Gdyby nie ludzie tacy jak ty juz dawno społeczeństwo transformowałoby do innej formy. Jednak ty tego nie chcesz, chcesz by pozostało jak jest, walczysz więc ze zmianą. |
#17 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | > Usilnie próbujesz utrwalać współczesny świat, ze wszystkimi jego podziałami na podludzi i nadludzi przez co wyzywasz od trolli i idiotów wszystkich, którzy realnie dążą do zmian. Gdyby nie ludzie tacy jak ty juz dawno społeczeństwo transformowałoby do innej formy. Jednak ty tego nie chcesz, chcesz by pozostało jak jest, walczysz więc ze zmianą.To, że ktoś nie akceptuje zmian przez Ciebie proponowanych nie oznacza, że w pełni akceptuje stan zastany. Proponujesz leczenie próchnicy kostkami cukru, jeśli ktoś nie uważa tego za dobrą metodę leczenia, nie znaczy, że jest zwolennikiem powszechności próchnicy! Osobiście uważam, że społeczne stosunki wymagają wielu zmian, ale w kierunku przeciwnym, niż Ty proponujesz. Zwłaszcza pomysły likwidacji egzekucji alimentów i wywłaszczania emerytów z ich domów na rzecz cwaniaków mi się nie podobają. |
krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | Za tzw. przez ciebie cwaniakiem zdolnym wg moich postulatów do wywłaszczenia emeryta stoją potrzeby większości. Skoro nieważne są potrzeby większości wobec potrzeb mniejszości to odrzućmy także wolę większości jako podstawę stanowienia prawa. Niech mniejszości dyktują prawo a najlepiej jedna osoba - król jaki czy dyktator. Czy jesteś poważny w tym co wyrażasz? |
#19 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | > Za tzw. przez ciebie cwaniakiem zdolnym wg moich postulatów do wywłaszczenia emeryta stoją potrzeby większości. Skoro nieważne są potrzeby większości wobec potrzeb mniejszości to odrzućmy także wolę większości jako podstawę stanowienia prawa. Niech mniejszości dyktują prawo a najlepiej jedna osoba - król jaki czy dyktator.> Czy jesteś poważny w tym co wyrażasz?Jestem śmiertelnie poważny w tym, że jeśli ktoś dorobił się domu (lub nawet jeśli go odziedziczył) to jest to JEGO dom i wara komukolwiek od tego domu. ... i wcale nie dostrzegam potrzeb większości w tym wywłaszczeniu. Wg Ciebie jeśli ktoś zechce kupić mój dom i określi cenę, to ja od tej ceny muszę zapłacić podatek bo ten potencjalny nabywca określa wartość tego domu, a jeśli mnie na podatek nie stać to muszę iść z rodziną pod most, bo jak mu go sprzedam to i tak "system" zabierze mi pieniądze ponad czterokrotność mojego dochodu, więc innego domu nie kupię. Tak właśnie cwaniaczkowie skupią w swoich rękach wszytski domy (cały kapitał) |
#20 2 na 2 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | G***o mnie, z przeproszeniem, obchodzą wydumane potrzeby wydumanej większości. Dom jest mój i basta, żegnam ozięble. Wart zaś jest tyle, ile ustalę ja i rzeczoznawca, a nie cwaniaczek, rzekomo reprezentujący wydumaną większość. Wywłaszczać owszem, można, ale w obliczu potrzeb publicznych typu autostrada, jeśli zmieni się zagospodarowanie przestrzenne. Wtedy należy się godziwa zapłata, czyli tyle, ile ustalę ja i rzeczoznawca. Podatek od nieruchomości płacę, jaki ustaliła gmina i nie będę tolerować Twojej ingerencji w MOJĄ własność. Pomysł, żebym płaciła podatek od własności, jaki wykombinuje sobie jakiś cwaniaczek, biorąc wartość mojej nieruchomości z odległej galaktyki, jest - delikatnie mówiąc - poroniony. |
#21 1 na 1 Ibrahim_Usmam_ibn_Ummanakwe (-4 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | Podatek ma sens gdy jest dobroczynny, nowoczesna religia Islam zna podatek dla dobra ludzi, to jest zakat.
"A jeśli Cię posłuchają, powiedź im, iż Allah nałożył na nich obowiązek zakatu, który bogaci muszą przekazać biednym" Obejmuje produkty rolne - (Al-Qur'ān, 2:267), (Al-Qur'ān,6:141) złoto, srebro i pieniądze -(oszczędności) - (Al-Qur'ān 9:34). rzeczy przeznaczone na sprzedaż (domy, wozy transportu, zwierzęta gospodarstwa)
To jest 10% od rośliny z wodą od deszczu i rzeki, jeziora. 5% od rośliny urosła sztuczny nawóz.
Zakat Al-Fitr to jest podatek -pożywienie dla potrzebujących. na podstawie relacji Ibn Umara, Buhari tom I nr 579, Muslim nr 2149, Abu Dawud nr 1608]
W mojej opinii podatek to nie jest dobro, to jest 27% VAT własność należąca do Boga Jednego. Islam to przyszłość dla Polska, dobroczyność dla Polacy. |
rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | > Podatek ma sens gdy jest dobroczynny, nowoczesna religia Islam zna podatek dla dobra ludzi, to jest zakat.> "A jeśli Cię posłuchają, powiedź im, iż Allah nałożył na nich obowiązek zakatu, który bogaci muszą przekazać biednym"> Obejmuje produkty rolne - (Al-Qur'ān, 2:267), (Al-Qur'ān,6:141)> złoto, srebro i pieniądze -(oszczędności) - (Al-Qur'ān 9:34).> rzeczy przeznaczone na sprzedaż (domy, wozy transportu, zwierzęta gospodarstwa)> To jest 10% od rośliny z wodą od deszczu i rzeki, jeziora.> 5% od rośliny urosła sztuczny nawóz.> Zakat Al-Fitr to jest podatek -pożywienie dla potrzebujących.> na podstawie relacji Ibn Umara, Buhari tom I nr 579, Muslim nr 2149, Abu Dawud nr 1608]> W mojej opinii podatek to nie jest dobro, to jest 27% VAT własność należąca do Boga Jednego.> Islam to przyszłość dla Polska, dobroczyność dla Polacy.Niby nie umiesz po polsku ale znaki diaktryczne umiesz nawet bez googla bezblednie uzyc  |
#23 1 na 1 krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | Zakat (arab. زكاة  to prawo wspólnoty muzułmańskiej do nadwyżki indywidualnego majątku wyznawcy islamu. W państwach muzułmańskich jest to obowiązkowy podatek. Często oblicza się ją według rocznego współczynnika 2,5% całości posiadanego majątku, a środki są zwykle rozprowadzane wśród ubogich. Koran II, 180: Lecz prawdziwie pobożny jest: [...] i ten, kto rozdaje majątek - mimo umiłowania go - bliskim krewnym, sierotom i biedakom, podróżnemu i żebrzącym, i na wykup niewolników. ------------- Sami widzicie, że niczego nowego nie wymyśliłem. Zaproponowałem nieco inny współczynnik, bo 1% w skali miesiąca i podatek przeznaczony nie dla biednych lecz dla wszystkich. Bo już nawet dzieci w przedszkolu rozumieją, że we własności kapitalistów zawiera się WYZYSK biedaków a podatek od własności na rzecz wszystkich powoduje, że ZYSK powraca do źródła, wartość powraca do tego, który ją wytworzył. |
#24 2 na 2 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | > Zakat (arab. زكاة to prawo wspólnoty muzułmańskiej do nadwyżki indywidualnego majątku wyznawcy islamu. W państwach muzułmańskich jest to obowiązkowy podatek. Często oblicza się ją według rocznego współczynnika 2,5% całości posiadanego majątku, a środki są zwykle rozprowadzane wśród ubogich.> Koran II, 180:> Lecz prawdziwie pobożny jest: [...] i ten, kto rozdaje majątek - mimo umiłowania go - bliskim krewnym, sierotom i biedakom, podróżnemu i żebrzącym, i na wykup niewolników.> -------------> Sami widzicie, że niczego nowego nie wymyśliłem.> Zaproponowałem nieco inny współczynnik, bo 1% w skali miesiąca i podatek przeznaczony nie dla biednych lecz dla wszystkich.No  I dlatego w Islamie nie ma biednych bo bogaci dziela sie majatkiem  Sudan - miodzio Eritrea - nie ma biednych Dzibuti - zakat funkcjonuje tak dobrze, ze kazdy ma tam wille i basen |
krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | Po pierwsze działanie tego zakatu to pewnie lipa. Ludzie udają płacenie podatków jak wszędzie. A po drugie istotą podatku od własności nie jest wcale zniesienie obrzydliwej biedy i obrzydliwego bogactwa a jedynie umożliwienie każdemu działania na swoim. Zagwarantowanie wyboru pomiędzy poddaniem się kapitaliście a własną inicjatywą. Współczesności ludzie nie mają wyboru. Albo oddają się w niewolę kapitalistom albo tracą dostęp do środków przetrwania. |
#26 2 na 2 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | > Po pierwsze działanie tego zakatu to pewnie lipa. Ludzie udają płacenie podatków jak wszędzie.Czyli nawet bog i kara boza nie sa w stanie nawet najbardziej fanatycznych ludzi zmusic do dzielenie sie kasa. A Ty marzysz o dobrowolnym podatku  Slodki jestes  > A po drugie istotą podatku od własności nie jest wcale zniesienie obrzydliwej biedy i obrzydliwego bogactwa a jedynie umożliwienie każdemu działania na swoim. Zagwarantowanie wyboru pomiędzy poddaniem się kapitaliście a własną inicjatywą.> Współczesności ludzie nie mają wyboru. Albo oddają się w niewolę kapitalistom albo tracą dostęp do środków przetrwania.Czyli jak Kulczyk odda pare % ze swojego majatku to Ty bedziesz mogl dzialac na swoim. Teraz nie mozesz dzialac na swoim. Dlatego siegasz po moja kase (HARTZ IV). Kulzcyk zarabia miliony i dlatego Ty nie mozesz dzialac  |
#27 1 na 1 krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | > Czyli nawet bog i kara boza nie sa w stanie nawet najbardziej fanatycznych ludzi zmusic do dzielenie sie kasa. A Ty marzysz o dobrowolnym podatku Slodki jestes  Wiesz dlaczego ziemia jest tak droga i właściwie niedostępna dla biedaków, którzy mogliby z nią coś dla siebie uczynić? Bo należy do wąskiej grupy osób, którym ta ziemia do niczego nie jest potrzebna. Nie potrzebują z niej korzystać, przechowują w niej jedynie wartość. Zainwestowali i uczynili z niej nieużytek a z ludzi bezrobotnych. > Czyli jak Kulczyk odda pare % ze swojego majatku to Ty bedziesz mogl dzialac na swoim. Teraz nie mozesz dzialac na swoim. Dlatego siegasz po moja kase (HARTZ IV). Kulzcyk zarabia miliony i dlatego Ty nie mozesz dzialac  Czyli jeśli środki produkcji zaczną wam ciążyć to zmienią właściciela. A nowy właściciel zrobi z nimi coś dla siebie samego zamiast siedzieć z pampersem na kasie w Kulpczykowym Hipermarkecie w strachu przed wykluczeniem i biedą. Skoro już tak bardzo starasz się wzgardzić moimi poglądami, to chciałbym wiedzieć jakie są twoje świadczenia dla ludzi? Co robisz dla innych, że ci płacą ci kasę. Nie mów tylko proszę, że jesteś biurwą, która doi biedaków wypełniając za nich wnioski o HARTZ IV odbierając im część jałmużny. |
#28 2 na 2 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków |
> Skoro już tak bardzo starasz się wzgardzić moimi poglądami, to chciałbym wiedzieć jakie są twoje świadczenia dla ludzi? Co robisz dla innych, że ci płacą ci kasę. Nie mów tylko proszę, że jesteś biurwą, która doi biedaków wypełniając za nich wnioski o HARTZ IV odbierając im część jałmużny.Najpierw odpowiedz na moje pytanie: Czyli jak Kulczyk odda pare % ze swojego majatku to Ty bedziesz mogl dzialac na swoim. Teraz nie mozesz dzialac na swoim. Dlatego siegasz po moja kase (HARTZ IV). Kulzcyk zarabia miliony i dlatego Ty nie mozesz dzialac? |
krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | Czego nie rozumiesz? Znasz powiedzenie, iż kapitał pracuje? Co to znaczy, ze kapitał pracuje? Że od pewnego poziomu posiadania tylko dzięki posiadaniu zawłaszczasz coraz więcej i więcej, odbierając to innym. |
rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Podatek VAT - sposób na dojenie biedaków | > Czego nie rozumiesz? Znasz powiedzenie, iż kapitał pracuje? Co to znaczy, ze kapitał pracuje? Że od pewnego poziomu posiadania tylko dzięki posiadaniu zawłaszczasz coraz więcej i więcej, odbierając to innym.Jeszcze raz: Czyli jak Kulczyk odda pare % ze swojego majatku to Ty bedziesz mogl dzialac na swoim. Teraz nie mozesz dzialac na swoim. Dlatego siegasz po moja kase (HARTZ IV). Kulzcyk zarabia miliony i dlatego Ty nie mozesz dzialac? Jakim sposobem majatek Kulczyka nie pozwala Ci na zarabianie 2500 Euro netto? Dlaczego majatek Kulczyka nie pozwala Ci na dzialanie na swoim? Twoja erystyka jest amatorska i uciazliwa ale pisanie nic nie kosztuje wiec ponawiam pytanie: Czyli jak Kulczyk odda pare % ze swojego majatku to Ty bedziesz mogl dzialac na swoim. Teraz nie mozesz dzialac na swoim. Dlatego siegasz po moja kase (HARTZ IV). Kulzcyk zarabia miliony i dlatego Ty nie mozesz dzialac? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|