 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-09-2015 11:48 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Jak wam się podoba?
5 na 9 | Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..#76 3 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > do 30.000 (trzydziestu tysięcy).do 30 tysięcy. do 30 000. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#77 3 na 5 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> Patronem? Mocno się Pani zagalopowała.  Jakie znowu "zagalopowała", skoro avatar reprezentuje uczestnika, a Ty na swą reprezentację wybrałeś wizerunek Machiavellego, postaci nader wyrazistej? > >>odeszła Pani od próby dowiedzenia ,iż słuszne byłoby zniesienie systemu plus/minus?> >Komu miałabym tego dowodzić, skoro wątpliwości najwyraźniej opuściły moich oponentów?> Więc pas?Więc victoria. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000 (trzydziestu tysięcy). |
#78 5 na 5 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> >do 30.000 (trzydziestu tysięcy).> do 30 tysięcy.> do 30 000.>  Masz rację.  Zmieniłam.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#79 2 na 2 | dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > >Patronem? Mocno się Pani zagalopowała.  > Jakie znowu "zagalopowała", skoro avatar reprezentuje uczestnika, a Ty na swą reprezentację wybrałeś wizerunek Machiavellego, postaci nader wyrazistej?Ewidentnie -jedno- nie musi być tożsame z drugim.Poza tym,daleki jestem od -uznawania- autorytetów czy patronów.Brzydzę się wznoszeniem ludzi,do pozycji "obiektu kultu". > >Więc pas?> Więc victoria.  Więc gloria victis 
"historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae " |
#80 2 na 4 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> >>Więc pas?> >Więc victoria.  > Więc gloria victis  I niech sobie ku chwale racjonalizmu klikną po plusiku. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#81 4 na 4 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | Ple ,ple ,ple ,ple , ple ,ple , ple.......Dam Ci plusa. A może nawet dwa......
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
| dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > >Więc gloria victis.> I niech sobie ku chwale racjonalizmu klikną po plusiku.  -http://m.youtube.com/#/watch?v=z-zuaEr7Qkc  Serdecznie pozdrawiam.
"historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae " |
#83 4 na 4 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> Ple ,ple ,ple ,ple , ple ,ple , pleNajpierw przecinek, spacja po nim. Zrobiłeś aż 10 błędów interpunkcyjnych. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#84 3 na 3 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | Zarobiłaś kolejne dwa plusy .....
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#85 3 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? |
> Zarobiłaś kolejne dwa plusy .....Wypad z forum coraz bliżej... 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#86 1 na 1 | oportunista (1711 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | Kochana Chętnie Racjonalistko, otóż nasze forum jest propagatorem wolnomularskiej myśli, ideologicznie nastawionym na propagowanie pewnych określonych treści. W swoim czasie było o tym głośno w internecie. Echa tamtego zamętu łatwo odnaleźć, należy jedynie w odpowiednim miejscy przyłożyć ucho. System punktowy jest właśnie po to aby promowane treści wyłuskiwać i podrzucać maluczkim. Jeśli ktoś nie dostrzega Wielkiego Brata nic nie dostrzeże, ot taka ciuciubabka, coś w rodzaju reklamy piwa bezalkoholowego z puszczaniem oka. |
| ROBINSON (137 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | >Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w >tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy >korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny?
Mój głos: niech punkty zostaną, świadczą o popularności niektórych poglądów ale należałoby wyłączyć uczestników dyskusji z punktowania siebie nawzajem. Nie wszyscy dorośli do dyskusji i zachowują się jak dzieci. W przypadku naruszenia, w takich wypadkach, dobrych obyczajów o punktacji rozsądzałby Administrator. |
#88 1 na 1 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Jak wam się podoba? | A ja mam pytanie: jak mogę sprawdzić, kto przyznaje mi punkty? Na innym forum, na którym jestem, przy każdej odpowiedzi jest opcja "podziękowanie" i wyświetlone jest, kto podziękował, każda osoba. W profilach użytkowników jest ilość podziękowań otrzymanych jak i danych. System tutejszy to dla mnie zupełna nowość. |
#89 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Jak wam się podoba? | > A ja mam pytanie: jak mogę sprawdzić, kto przyznaje mi punkty?Patrz menu pod nagłówkiem: Twoje konto - Kto mnie oceniał; i już wiesz komu się odwdzięczyć, a komu przywalić. |
#90 2 na 2 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Jak wam się podoba? | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|