Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak wam się podoba?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
01-09-2015 11:48chętnie racjonalistka (29094 punktów)Jak wam się podoba?
Ocena 5 na 9
Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..
#76
06-09-2015 12:27
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>do 30.000 (trzydziestu tysięcy).
do 30 tysięcy.
do 30 000.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#77
06-09-2015 13:01
 Ocena 3 na 5
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi dzentelmen

>Patronem? Mocno się Pani zagalopowała.
Jakie znowu "zagalopowała", skoro avatar reprezentuje uczestnika, a Ty na swą reprezentację wybrałeś wizerunek Machiavellego, postaci nader wyrazistej?

>>>odeszła Pani od próby dowiedzenia ,iż słuszne byłoby zniesienie systemu plus/minus?
>>Komu miałabym tego dowodzić, skoro wątpliwości najwyraźniej opuściły moich oponentów?
>Więc pas?
Więc victoria.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000 (trzydziestu tysięcy).

#78
06-09-2015 13:19
 Ocena 5 na 5
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Duch Prawdy

>>do 30.000 (trzydziestu tysięcy).
>do 30 tysięcy.
>do 30 000.
>
Masz rację. Zmieniłam.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#79
06-09-2015 13:37
 Ocena 2 na 2
dzentelmen (2000 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>>Patronem? Mocno się Pani zagalopowała.
>Jakie znowu "zagalopowała", skoro avatar reprezentuje uczestnika, a Ty na swą reprezentację wybrałeś wizerunek Machiavellego, postaci nader wyrazistej?
Ewidentnie -jedno- nie musi być tożsame z drugim.Poza tym,daleki jestem od -uznawania- autorytetów czy patronów.Brzydzę się wznoszeniem ludzi,do pozycji "obiektu kultu".

>>Więc pas?
>Więc victoria.
Więc gloria victis

"historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae "

#80
06-09-2015 21:29
 Ocena 2 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi dzentelmen

>>>Więc pas?
>>Więc victoria.
>Więc gloria victis
I niech sobie ku chwale racjonalizmu klikną po plusiku.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#81
06-09-2015 21:57
 Ocena 4 na 4
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
Ple ,ple ,ple ,ple , ple ,ple , ple.......Dam Ci plusa. A może nawet dwa......

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

dzentelmen (2000 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>>Więc gloria victis.
>I niech sobie ku chwale racjonalizmu klikną po plusiku.
-http://m.youtube.com/#/watch?v=z-zuaEr7Qkc

Serdecznie pozdrawiam.

"historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae "

#83
07-09-2015 01:59
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi pawel_wr

>Ple ,ple ,ple ,ple , ple ,ple , ple
Najpierw przecinek, spacja po nim. Zrobiłeś aż 10 błędów interpunkcyjnych.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#84
07-09-2015 12:31
 Ocena 3 na 3
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
Zarobiłaś kolejne dwa plusy .....

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

#85
07-09-2015 13:09
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi pawel_wr

>Zarobiłaś kolejne dwa plusy .....
Wypad z forum coraz bliżej...

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#86
09-09-2015 16:27
 Ocena 1 na 1
oportunista (1711 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
Kochana Chętnie Racjonalistko, otóż nasze forum jest propagatorem wolnomularskiej myśli, ideologicznie nastawionym na propagowanie pewnych określonych treści. W swoim czasie było o tym głośno w internecie. Echa tamtego zamętu łatwo odnaleźć, należy jedynie w odpowiednim miejscy przyłożyć ucho. System punktowy jest właśnie po to aby promowane treści wyłuskiwać i podrzucać maluczkim. Jeśli ktoś nie dostrzega Wielkiego Brata nic nie dostrzeże, ot taka ciuciubabka, coś w rodzaju reklamy piwa bezalkoholowego z puszczaniem oka.

#87
11-09-2015 16:31
 0 na 2
ROBINSON (137 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w
>tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy
>korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny?

Mój głos: niech punkty zostaną, świadczą o popularności niektórych poglądów ale należałoby wyłączyć uczestników dyskusji z punktowania siebie nawzajem. Nie wszyscy dorośli do dyskusji i zachowują się jak dzieci. W przypadku naruszenia, w takich wypadkach, dobrych obyczajów o punktacji rozsądzałby Administrator.

#88
13-09-2015 18:09
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jak wam się podoba?
A ja mam pytanie: jak mogę sprawdzić, kto przyznaje mi punkty?
Na innym forum, na którym jestem, przy każdej odpowiedzi jest opcja "podziękowanie" i wyświetlone jest, kto podziękował, każda osoba. W profilach użytkowników jest ilość podziękowań otrzymanych jak i danych.
System tutejszy to dla mnie zupełna nowość.

#89
13-09-2015 18:29
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>A ja mam pytanie: jak mogę sprawdzić, kto przyznaje mi punkty?

Patrz menu pod nagłówkiem: Twoje konto - Kto mnie oceniał; i już wiesz komu się odwdzięczyć, a komu przywalić.

#90
13-09-2015 18:42
 Ocena 2 na 2
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi finerbijk
Dzięki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365