Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak wam się podoba?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
01-09-2015 11:48chętnie racjonalistka (29094 punktów)Jak wam się podoba?
Ocena 5 na 9
Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..
#91
14-09-2015 00:12
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Zielony Tygrys

>jak mogę sprawdzić, kto przyznaje mi punkty?
Można sobie ustawić w profilu stosowne powiadomienia, żeby informacje przychodziły na maila.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#92
25-09-2015 12:06
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jak wam się podoba?
Czy jest możliwośc podglądu kto dodał punkt do wypowiedzi?
Na innym forum, na którym pisuję, można podziękować za post i jest widoczne że np "X otrzymał podziękowanie od Y,Z,K". Wiem, że w profilu widzę, kto mnie punktuje ale nie widzę za co. No i gdy komus daję plusika bo wypowiedź mi się podoba też chcę żeby ten ktoś wiedział. Tak samo jak chciałabym widzieć jak inni uczestnicy punktują inne wypowiedzi, nie tylko moje.

#93
25-09-2015 12:37
 Ocena 2 na 2
4poryroku (951 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>Czy jest możliwośc podglądu kto dodał punkt do wypowiedzi?
>Na innym forum, na którym pisuję, można podziękować za post i jest widoczne że np "X otrzymał podziękowanie od Y,Z,K". Wiem, że w profilu widzę, kto mnie punktuje ale nie widzę za co. No i gdy komus daję plusika bo wypowiedź mi się podoba też chcę żeby ten ktoś wiedział. Tak samo jak chciałabym widzieć jak inni uczestnicy punktują inne wypowiedzi, nie tylko moje.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,672352

Jedyny sposób to zweryfikować po emailach które powinnaś dostawać.

#94
25-09-2015 12:57
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi 4poryroku
>>
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,672352
>Jedyny sposób to zweryfikować po emailach które powinnaś dostawać.
>

Nie zauważyłam, jak Racjonalistka wczesniej napisała to samo. Plusiki dla was obojga za pomoc. Ustawiłam sobie te maile. Szkoda, że nie widzę ocen innych dla innych.

#95
25-09-2015 13:26
 Ocena 1 na 1
4poryroku (951 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Zielony Tygrys

>Nie zauważyłam, jak Racjonalistka wcześniej napisała to samo.

Mnie też jej wpis umknął.

>Ustawiłam sobie te maile. Szkoda, że nie widzę ocen innych dla innych.

Też nad tym ubolewam ale moje ubolewanie ma za małą skalę aby coś się zmieniło.

#96
25-09-2015 16:40
 Ocena 2 na 4
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi 4poryroku
maile działają. teraz już wiem komu przycukrować, a komu przywalić i za co.

#97
26-09-2015 08:43
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Zielony Tygrys

> maile działają. teraz już wiem komu przycukrować, a komu przywalić i za co.
No i ktoś Ci przywalił, pewnie poczuł się zdemaskowany Twoim wpisem.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#98
26-09-2015 09:40
 Ocena 1 na 1
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jak wam się podoba?
Chyba się popłaczę.

solipsyzm (26 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
Problem z ocenami jest taki, że pogląd najbardziej przeciętny, popularny zbiera najwięcej głosów.

Solipsyzm czyli spór o istnienie świata

#100
05-10-2015 00:44
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi solipsyzm
[..] że pogląd najbardziej przeciętny, popularny zbiera najwięcej głosów.
>
Solipsyzm czyli spór o istnienie świata

Hm , czy na pewno ?!?!

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

#101
05-10-2015 05:11
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi solipsyzm

>Problem z ocenami jest taki, że pogląd najbardziej przeciętny, popularny zbiera najwięcej głosów.
Właśnie: plusami lansuje się przeciętniactwo & populizm.

(Plusik dla Ciebie. )

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#102
05-10-2015 08:26
 Ocena 4 na 4
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jak wam się podoba?
>>Problem z ocenami jest taki, że pogląd najbardziej przeciętny, popularny zbiera najwięcej głosów.
>Właśnie: plusami lansuje się przeciętniactwo & populizm.
>(Plusik dla Ciebie. )
>
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.


No to teraz mi zabiłas klina
Dawać ci plusy, żebyś mogła zrealizowac obietnicę czy nie, żebyś se nie myślała żeś taka populistyczna?


Wyobraź sobie...

#103
05-10-2015 12:36
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Zielony Tygrys

>No to teraz mi zabiłas klina
>Dawać ci plusy, żebyś mogła zrealizowac obietnicę czy nie, żebyś se nie myślała żeś taka populistyczna?
>
Wyobraź sobie...

Sama sobie wyobraź.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#104
05-10-2015 20:31
 Ocena 4 na 4
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
Jeszcze tylko 24728...i będzie luz.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

#105
09-10-2015 23:17
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Zielony Tygrys

>Dawać ci plusy, żebyś mogła zrealizowac obietnicę czy nie, żebyś se nie myślała żeś taka populistyczna?
>
Wyobraź sobie...

Oczywiście,że dawać plusy......Im więcej, tym lepiej.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365