 |
Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-10-2015 02:39 | Max Golonko (1811 punktów) | Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści
-1 na 1 | A może to dobry czas na założenie nowej partii o nazwie: Ateiści?!! Bez Tuska (kiedyś w radiu wygadał się ze nie wierzy w Boga, sam słyszałem) ale i on głupi nie był. (Co nie znaczy że dobrze dbał o nasze sprawy). Przy czym podrzucam pomysł ale na lidera się nie piszę. Może Zenek skoro zawiaduje grupą Ateisci (na FB)? Ja nie mam czasu na politykę  To chyba ciężkie hobby  Miłej nocy. p.s. Mariusz Agnosiewicz też przyda się w kierownictwie IMHO. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum |
... >> Ludzie są jak gęsi i choć naśladują innych to swój rozum mają. > Ma Pan samą rację Panie Wojciechu! I o czym tu jeszcze z Panem rozmawiać?Rozmawiać możemy o wszystkim i o niczym, panie Macieju ... taka to specyfika tego forum, a co bardziej inteligentni mogą wymienić się poglądami nie rozmawiając ze sobą. > Według mnie powszechną jest głupota, zaś mądrość jest wyjątkowa, gdyż tu potrzebną jest spora inteligencja i wielka wiedza.Natura człowieka jest taka że na zewnątrz głupota, a mądrość wyjątkową, inteligencję i wielką wiedzę trudno jest dostrzec bo jest ukryta głęboko wewnątrz ... czasami ją widać jak wydostaje się spod pióra. (7listopad2015-ZbyszekzWarszawy) |
#47 5 na 5 | Mano (1060 punktów) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | Wychodzę z założenia, że każdy tu mówi za siebie: > Natura człowieka jest taka że na zewnątrz głupota,Niestety świetnie widoczna. ... > a mądrość wyjątkową, inteligencję i wielką wiedzę trudno jest dostrzec bo jest ukryta głęboko wewnątrz ...Oj bardzo głęboko, chyba tam, gdzie kończą się plecy. > czasami ją widać jak wydostaje się spod pióra.A od kiedy to miejsce nazywa się piórem? |
#48 5 na 5 | Christos (2696 punktów) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum |
> >czasami ją widać jak wydostaje się spod pióra.> A od kiedy to miejsce nazywa się piórem? Hm ... od kilkudziesięciu milionów lat.
No gods, no masters...I am who I am. |
#49 5 na 5 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > Oj bardzo głęboko, chyba tam, gdzie kończą się plecy.> >czasami ją widać jak wydostaje się spod pióra.> A od kiedy to miejsce nazywa się piórem?Ma rację!!! Od kiedy? Od dawna!!! Od czasu przysłowia: " robić koło pióra". wsjp.pl/index.php?id_hasla=2433Drobner, nielot |
#50 3 na 3 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > >>czasami ją widać jak wydostaje się spod pióra.> >A od kiedy to miejsce nazywa się piórem?> od kilkudziesięciu milionów lat.Niezupełnie. Od kilkudziesięciu milionów lat jest, czym jest, ale nazywa się tak a nie inaczej co najwyżej tak długo, jak długo jest w taki sposób określane w danym języku (a to z całą pewnością nie są miliony lat).  |
#51 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | . > Natura człowieka jest taka że na zewnątrz głupota, a mądrość wyjątkową, inteligencję i wielką wiedzę trudno jest dostrzec bo jest ukryta głęboko wewnątrz ... czasami ją widać jak wydostaje się spod pióra. Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,683302#w684113 Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,683302#w683813@@@ . |
#52 2 na 2 | Christos (2696 punktów) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > Od kilkudziesięciu milionów lat jest, czym jest, ale nazywa się tak a nie inaczej co najwyżej tak długo, jak długo jest w taki sposób określane w danym języku (a to z całą pewnością nie są miliony lat).  Masz rację, ale czy w tym akurat przypadku, aż taka precyzyjność jest niezbędna?
No gods, no masters...I am who I am. |
#53 2 na 2 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > >Od kilkudziesięciu milionów lat jest, czym jest, ale nazywa się tak a nie inaczej co najwyżej tak długo, jak długo jest w taki sposób określane w danym języku (a to z całą pewnością nie są miliony lat).  > Masz rację, ale czy w tym akurat przypadku, aż taka precyzyjność jest niezbędna?Oczywiście, że precyzja zwykle jest niezbędna, z tym że korekty rozbieżności idącej w kilkadziesiąt milionów lat (zamiast rzeczywistych kilkuset czy maksymalnie kilku tysięcy) zdecydowanie nie nazywałbym 'precyzyjnością'. Nie przejmuj się, każdemu się zdarza lapsus tu czy tam, a zamieszczone przez Ciebie zdjęcie bardzo mi się podoba.  Pozdrawiam.  |
#54 3 na 3 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | Zanim powstał język, ludzie też widzieli owo zjawisko i jakoś je określi. Zanim powsatli ludzie, po łbach tym zjawiskiem dostawali nasi przodkowie i też jakoś je określali. np:uhu aha hu hu ha! co znaczyło: uważaj, to p*****lone ptaszysko znowu leci żeby ci nasrać do jedzenia. Zatem drogi Bogu Wężu czepiasz się  |
#55 1 na 1 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > Zanim powsatli ludzie, po łbach tym zjawiskiem dostawali nasi przodkowie i też jakoś je określali. np:uhu aha hu hu ha! co znaczyło: uważaj, to p*****lone ptaszysko znowu leci żeby ci nasrać do jedzenia.Wątpię, czy nasi przedludzcy przodkowie, bo o nich tu piszesz, potrafili cokolwiek określać. Ale nawet jeśli tak było i "uhu aha hu hu ha!" znaczyło "uważaj, to p*****lone ptaszysko znowu leci żeby ci nasrać do jedzenia", to i tak nie chodzi tu o kilkadziesiąt milionów lat. A teraz bardziej na wesoło. Czy wiesz, co znaczyło to samo sformułowanie w odwrotnej kolejności, czyli: "ha hu hu aha uhu"? Znaczyło: "Uważaj, to p*****lone ptaszysko właśnie nasrało ci na klawiaturę, przez co nie będziesz mogła się udzielać na forum".  Uhuuuhuuhhhuaiaiaiqiqi (Uwaga realioznawcza: to wyrażenie pożegnalne było stosowane po zachodzie słońca, gdy wszystkie maczugi spoczywały już w jaskiniowym sejfie).  |
#56 2 na 2 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > Znaczyło: "Uważaj, to p*****lone ptaszysko właśnie nasrało ci na klawiaturę, przez co nie będziesz mogła się udzielać na forum". He he niedoczekanie. W moim rewirze takie ptaszysko służy za obiad dla j****ych sierściuchów. > Uhuuuhuuhhhuaiaiaiqiqi> (Uwaga realioznawcza: to wyrażenie pożegnalne było stosowane po zachodzie słońca, gdy wszystkie maczugi spoczywały już w jaskiniowym sejfie).  Ale to tylko w poludniowo-zachodniej schiźmie. W Prawdziwej i Jedynej Matczynej Religii wyrażenie brzmiało: ijoijoijojuuuuu!!! i było stosowane tuż przed zachodem slońca z wymachiwaniem maczugami. |
#57 4 na 4 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > >Uhuuuhuuhhhuaiaiaiqiqi> >(Uwaga realioznawcza: to wyrażenie pożegnalne było stosowane po zachodzie słońca, gdy wszystkie maczugi spoczywały już w jaskiniowym sejfie).  > Ale to tylko w poludniowo-zachodniej schiźmie.> W Prawdziwej i Jedynej Matczynej Religii wyrażenie brzmiało: ijoijoijojuuuuu!!! i było stosowane tuż przed zachodem slońca z wymachiwaniem maczugami.W żadnym razie! Masz nieaktualne informacje. Widzę (i jestem tym zgorszony), że nie czytałaś artykułu, który ostatnio opublikował w "Comparative Studies in Society and History" profesor Zibi McTablitchka. Ten wybitny uczony twierdzi, że wyrażenie "ijoijoijojuuuuu!!!" było stosowane wyłącznie w kontaktach między szamanami ekumeny nizinnej (i to tylko do granicy menhirów potopowych), natomiast w codziennych rozmowach to samo sformułowanie znaczyło "palić wodę" i było akcentowane (z przydechem) na drugie od końca "j" (to ten słynny konsonantyzm jaskiniowy, opisany przez zespół Truth-Ghosta). Jak więc widzisz, zagadek i możliwości ich interpretacji jest tu bez liku.  Oullpgrdg aiaiqfzx rhiiee (Tego chyba Ci nie muszę wyjaśniać, bo to przecież rozumie każde dziecko.) |
#58 5 na 5 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | Ty heretyku! Jesteś niedouczony, nieracjonalny i wew wogle nie! |
#59 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Czas na nową partię w Polsce - wiara albo rozum | > Panie Macieju (..)> Kpina panie Macieju i jak na razie nic więcejOdpowiadasz Maciejowi, czy Andrzejowi? > Ludzie są jak gęsi i choć naśladują innych to swój rozum mają.Czyżbyś wiadomą tabliczkę sam odkopał i ocenił jej wiek na 10 tys. lat? Jeśli poważnie bierzesz swoje deklaracje i naśladujesz innych a swój rozum masz, to powiedzże w końcu kogo tu naśladujesz z tym wiekiem 10 tys. lat pewnej sumeryjskiej tabliczki.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
1 2 3 4 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|