 |
Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-01-2016 14:12 | Recepcjonista (424 punktów) (zablokowany) | Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa
2 na 2 | Tomasz Lis demaskuje manipulacje i kłamstwa prawicowych internautówW Internecie PiS-owskie trolle (również na tym forum) prześcigają się w uprawianiu hejtu wymierzonego w Tomasza Lisa. Proponuję obejrzeć filmik demaskujący tę kłamliwą propagandę. Osobiście nie uważam, że obowiązkiem każdego dziennikarza jest apolityczność, ta jest wymagana od prezenterów wiadomości. Dziennikarz ma prawo mieć własne poglądy i je prezentować czy to się komuś podoba, czy nie. Tomasz Lis ma prawo negatywnie oceniać działania PiS, tak jak dziennikarze tzw. niepokorni mają prawo mieć odmienne zdanie. Na tym polega wolność słowa. Bez względu na poglądy nie powinno się jednak uciekać do kłamstwa. PS Jeśli to prawda, że Tomasz Lis otrzymuje ok. 100 tys. zł miesięcznie za swój program "Tomasz Lis na żywo", to uważam to za skandal, bo TVP nie jest telewizją komercyjną, więc jej władze powinny dbać o to, aby pieniądze z abonamentu były wydawane w dużo bardziej rozsądny sposób. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 #46 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | . Wygląda na to, iż Pan się wymodlił!> Powrócimy do tematu za cztery lata.Ano powrócimy. www.tygodn(*)nie-wygra-z-oporem-spolecznym/wyborcza.p(*)twem-na-niesprawiedliwosc.html> Nawiasem mówiąc (jak to się zwykło mówić), preferuję działanie nad modlitwą. Ale proszę bez sugestii co do preferencji wyborczych..Napisał Pan: Mityczny neoliberalizm... gospodarka opiera się głównie na prawie unijnym i mamy to czego większość chciała. (...) Wypada tylko modlić się o lepszy rząd w kraju, a jak ktoś nie lubi się modlić, to niech pomyśli lepiej przy głosowaniu.Sugestii dotyczących preferencji? Czy dobrze Pan mój post zrozumiał? Niczego, nikomu nie sugerowałem, ot zalinkowałem Pańską wypowiedź pod refleksję czytelników. > Anie to etyczne, ani właściwe..Cytowanie wraz z zalinkowaniem jest ani etyczne, ani właściwe? Śmiało! Nie mam nic przeciwko temu, aby Pan mnie też rzetelnie cytował. @@@ . |
#47 1 na 1 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | > Napisał Pan: Mityczny neoliberalizm... gospodarka opiera się głównie na prawie unijnym i mamy to czego większość chciała. (...) Wypada tylko modlić się o lepszy rząd w kraju, a jak ktoś nie lubi się modlić, to niech pomyśli lepiej przy głosowaniu.Wie Pan co to jest sarkazm? A "lepszy rząd" nie znaczy aktualny, a tym bardziej, że się za niego akurat modliłem, albo w inny sposób wspierałem. > Sugestii dotyczących preferencji? Czy dobrze Pan mój post zrozumiał? Niczego, nikomu nie sugerowałem, ot zalinkowałem Pańską wypowiedź pod refleksję czytelników.No właśnie, sugerując, że obecny to mój wymarzony rząd. > Cytowanie wraz z zalinkowaniem jest ani etyczne, ani właściwe? Śmiało! Nie mam nic przeciwko temu, aby Pan mnie też rzetelnie cytował.Jest Pan specjalistą od wtykania innym poglądów, które rzeczeni niekoniecznie posiadają. Ja wolę po prostu zapytać. |
#48 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | . www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,692231#w692612Napisał Pan: Mityczny neoliberalizm... gospodarka opiera się głównie na prawie unijnym i mamy to czego większość chciała. (...) Wypada tylko modlić się o lepszy rząd w kraju, a jak ktoś nie lubi się modlić, to niech pomyśli lepiej przy głosowaniu.> Wie Pan co to jest sarkazm?A skąd mógłbym to wiedzieć? Ale rozumiem dzisiaj Pan twierdzi, iż wówczas to był sarkazm, tyle tylko, iż ja nie tylko Pana zacytowałem, ale wyżej podałem też link do całej Pańskiej wypowiedzi, tak aby inni mogli pojąć to co dla mnie jest niepojęte. > A "lepszy rząd" nie znaczy aktualny, a tym bardziej, że się za niego akurat modliłem, albo w inny sposób wspierałem.Czy przy naszych wypowiedziach nie ma daty? Przy Pańskiej widnieje data - styczeń 2014 roku. Czyż bym ją zmienił? Sugestii dotyczących preferencji? Czy dobrze Pan mój post zrozumiał? Niczego, nikomu nie sugerowałem, ot zalinkowałem Pańską wypowiedź pod refleksję czytelników.> No właśnie, sugerując, że obecny to mój wymarzony rząd.A gdzie? Przecież Pan ostatnio sporo tu na ten temat napisał i zainteresowani czytelnicy dobrze wiedzą co się Panu nie podoba, a co się Panu marzy. Myśli Pan, iż domniemane przez Pana moje sugerowanie może opinię na temat Pańskich poglądów u naszych czytelników zmienić? W znakomitej większości to inteligentni ludzie, którzy potrafią rozumieć i samodzielnie dokonywać ocen. Cytowanie wraz z zalinkowaniem jest ani etyczne, ani właściwe? Śmiało! Nie mam nic przeciwko temu, aby Pan mnie też rzetelnie cytował.> Jest Pan specjalistą od wtykania innym poglądów, które rzeczeni niekoniecznie posiadają.A może warto najpierw zerknąć do lusterka i zastanowić się od czego to Pan jest specjalistą, w moim subiektywnym odbiorze znacznie lepiej radzi Pan sobie z atakami personalnymi niż z merytorycznymi argumentami. > Ja wolę po prostu zapytać.Ja też, ale gdy jest o co pytać. @@@ . |
#49 1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa |
> W znakomitej większości to inteligentni ludzie, którzy potrafią rozumieć i samodzielnie dokonywać ocen... @@@Czy ma Pan na myśli tych dwóch "inteligentów" co stawiają Panu przy każdej wypowiedzi plusy ? Oni raczej nie czytają wypowiedzi i nie stanowią większości. (12styczeń2016-ZbyszekzWarszawy) |
#50 4 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa |
A odpowiedzi na pytania dalej brak dlatego dalej będą minusy. Boli brak poparcia oj boli mówiłem odpowiadaj na pytania albo idź sobie. Przy okazji widzę, że przestał się pan wreszcie skarżyć na złego W.R i wrócił do radosnego stawiania mi minusów liczę, że szybko pan nadgoni stracony czas, w końcu już prawie 70 otrzymałem. Rozumie, że w pana wykonaniu to nie fanatyzm, a pana wcześniejsze akcje skarżenia się na mnie na pewno nie były hipokryzją i próbą wywołania współczucia a kiedy to się nie udało na pewno pan się nie mści. Pozostaje mi więc przyjąć iż pana minusy dla mnie w temacie ewolucja ktoś tu chyba kłamie czy powolna ewolucja czy szybka kreacja? są dowodem pana sprzeciwu wobec ewolucji i zgody z koncepcjami użytkownika miłującego prawdę. Jestem w stanie w to uwierzyć zważywszy na pana koncepcje o małpoludach żyjących w Polsce na drzewach 400 tysięcy lat temu. No ale jeżeli nie to chyba właśnie odsłoniłem po raz kolejny pana hipokryzję, małość i zwykłą mściwość. Minusy oczywiście dalej będę panu dawał i dziękuje za te od pana. Naprawdę cieszę się z tego, że przestał się pan fałszywie maskować i kreować na ofiarę. |
#51 2 na 4 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | . > Boli brak poparcia oj boli mówiłem odpowiadaj na pytania albo idź sobie.> No ale jeżeli nie to chyba właśnie odsłoniłem po raz kolejny pana hipokryzję, małość i zwykłą mściwość. Minusy oczywiście dalej będę panu dawał i dziękuje za te od pana. Naprawdę cieszę się z tego, że przestał się pan fałszywie maskować i kreować na ofiarę.www.racjonalista.pl/forum.php/s,691129#w692909 Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,692231#w692926@@@ . |
1 2 3 4 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|