 |
Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-01-2016 14:12 | Recepcjonista (424 punktów) (zablokowany) | Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa
2 na 2 | Tomasz Lis demaskuje manipulacje i kłamstwa prawicowych internautówW Internecie PiS-owskie trolle (również na tym forum) prześcigają się w uprawianiu hejtu wymierzonego w Tomasza Lisa. Proponuję obejrzeć filmik demaskujący tę kłamliwą propagandę. Osobiście nie uważam, że obowiązkiem każdego dziennikarza jest apolityczność, ta jest wymagana od prezenterów wiadomości. Dziennikarz ma prawo mieć własne poglądy i je prezentować czy to się komuś podoba, czy nie. Tomasz Lis ma prawo negatywnie oceniać działania PiS, tak jak dziennikarze tzw. niepokorni mają prawo mieć odmienne zdanie. Na tym polega wolność słowa. Bez względu na poglądy nie powinno się jednak uciekać do kłamstwa. PS Jeśli to prawda, że Tomasz Lis otrzymuje ok. 100 tys. zł miesięcznie za swój program "Tomasz Lis na żywo", to uważam to za skandal, bo TVP nie jest telewizją komercyjną, więc jej władze powinny dbać o to, aby pieniądze z abonamentu były wydawane w dużo bardziej rozsądny sposób. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 Dalej..Stefanowicz (2544 punktów) (zablokowany) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | Widziałem wykład z Lisem, mówi z sensem, ale jak przychodzi co do czego, to nie próbuje podwyższyć poziomu polskiego dziennikarstwa.
|
#2 2 na 4 | Arminius (25555 punktów) | Hochsztaplerzy żurnalistyki | "Osobiście nie uważam, że obowiązkiem każdego dziennikarza jest apolityczność, ta jest wymagana od prezenterów wiadomości" To bardzo źle Pan uważa. W mediach publicznych (jak również w tych mediach niepublicznych, które aspirują do jakiejś marki) apolityczność dziennikarzy winna być conditio sine qua non. Lis jest sztandarowym przykładem dziennikarza - celebryty, który tę świętą zasadę rzetelnej żurnalistyki łamie od lat. W każdym programie, który prowadzi nie jest arbitrem - moderatorem, jest stroną polityczną, bardzo często gwałtownej i bardziej żywiołowo formułującą swoją opinie niż zaproszeni gości reprezentujący określone opcje polityczne czy światopoglądowe. A przecież merytorycznie ten człowiek nie ma zbyt wiele ciekawego do powiedzenia. dziennikarz ma być solidnym rzemieślnikiem - nie politycznym celebrytą, do tego jeszcze zarabiający krocie za dziennikarską fuszerkę, którą uprawiają. |
#3 6 na 6 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | . > To bardzo źle Pan uważa. W mediach publicznych (jak również w tych mediach niepublicznych, które aspirują do jakiejś marki) apolityczność dziennikarzy winna być conditio sine qua non.Wystarczy czytać i brać przykład z pana Arminius i wtedy jasno zrozumiemy czym jest rzetelność i apolityczność dziennikarska. @@@ . |
| Matix (5786 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | Tomasz Lis jest bardzo sprytnym człowiekiem. Nie propaguje swojej ofensywy, nie rusza do przodu, nie robi kariery mówiąc wprost, lecz raczej emanuje swoimi emocjami podczas wypowiadania się, odpowiednio manipuluje głosem i tonacją, przerwami słownymi. Zazdroszczę mu tych umiejętności. To jest prawdziwy nowoczesny i kulturalny sposób prowadzenia ofensywy i reszta się powinna tego od niego uczyć.
"Głupi jak Niemiec" |
#5 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | >Proponuję obejrzeć filmik demaskujący tę kłamliwą propagandę.Pan sobie raczy żartować. Merytoryczne argumenty trafiają tylko do racjonalistów, a tych jest zawsze zdecydowana mniejszość. Wierzących nigdy i nic nie przekona, gdy oni wierzą inaczej. Przecież teraz polowanie na lisa z nagonką należy do podstawowych obowiązków prawdziwych patriotów. @@@ . |
#6 6 na 6 | romaro (25211 punktów) | Odp: Hochsztaplerzy żurnalistyki | > A przecież merytorycznie ten człowiek nie ma zbyt wiele ciekawego do powiedzenia.Nie będę dyskutował, czy ma coś do powiedzenia czy nie, ważniejsze jest to o co pyta. Dzisiejsza władza nie lubi Lisa. Nie lubi, bo stawia On niewygodne pytania. Przed Lisem kapitulują, uciekają. "Puste krzesło" jest tego dowodem. Co jest takiego w Lisie, Lisie "miernocie", Lisie niemerytorycznym, że demokratycznie wybrana władza odmienia jego nazwisko we wszystkich przypadkach. Nie wmówisz mi Pan, że chodzi tu o wysokość jego zarobków, bo są w tym kraju ludzie znacznie lepiej zarabiający. |
#7 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | > odpowiednio manipuluje głosem i tonacją, przerwami słownymi. To jest prawdziwy nowoczesny i kulturalny sposób prowadzenia ofensywy i reszta się powinna tego od niego uczyć.Lisa w kościele słyszałeś? Przecież Lis nie jest biskupem. A cholera zresztą wie. |
#8 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | > Wystarczy czytać i brać przykład z pana Arminius i wtedy jasno zrozumiemy czym jest rzetelność i apolityczność dziennikarska.Nie, Pan Arminius jest naszym "nauczycielem". Tylko dlaczego w kominiarce edukuje? |
#9 2 na 2 Recepcjonista (424 punktów) (zablokowany) | Odp: Hochsztaplerzy żurnalistyki | > W mediach publicznych (jak również w tych mediach niepublicznych, które aspirują do jakiejś marki) apolityczność dziennikarzy winna być conditio sine qua non.A to niby dlaczego? Nikt nie jest apolityczny, niby dlaczego odmawiać tego prawa dziennikarzom? > A przecież merytorycznie ten człowiek nie ma zbyt wiele ciekawego do powiedzenia.Bo tak twierdzi Prezes czy nowo mianowany prezes TVP Jacek Kurski? Lis jest inteligentnym człowiekiem czego nie da się powiedzieć o wielu z prawackich gości jego programu telewizyjnego. > dziennikarz ma być solidnym rzemieślnikiem - nie politycznym celebrytą, do tego jeszcze zarabiający krocie za dziennikarską fuszerkę, którą uprawiają.Z przekonaniem graniczącym z pewnością zaczynam uważać, że jesteś katolickim księdzem rytu toruńskiego, i stąd te twoje antyżydowskie wpisy na tym forum plus ostatnie ataki na Tomasza Lisa. A jeśli się mylę, to jesteś po prostu zwykłym prawakiem - antysemitą. |
#10 1 na 1 Recepcjonista (424 punktów) (zablokowany) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | Zdaję sobie sprawę, że przekonanego nic nie przekona, ale proszę wziąć pod uwagę, iż oprócz takowych są też zindoktrynowani, a więc po prostu oszukani. Takim warto pokazywać jak jest naprawdę, bo mogą zmienić swoje myślenie. A poza tym czyż nie warto dowiedzieć się, że taki np. Arminius, oprócz tego, że jest żydożercą jest też prawakiem? |
#11 1 na 1 | Eliath (1441 punktów) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | >PS Jeśli to prawda, że Tomasz Lis otrzymuje ok. 100 tys. zł miesięcznie za swój program "Tomasz Lis na żywo", to uważam to za skandal, bo TVP nie jest telewizją komercyjną...
Nawet jeśli to prawda, to czy przy ocenianiu nie należało by uwzględnić, bo ja wiem dochodów nadawcy? Chyba by należało, tym bardziej, że nadawca jest niekomercyjny, a pieniądze nie śmierdzą!
Tylko z tą prawdą to rożnie bywa. Niby dostaje 100 tyś., tylko nie pan Lis, a producent. To jest firma Lisa, ale jednak firma, i najpierw musi mieć produkt wytworzyć aby go móc sprzedać.
Obawiam się, że teraz będzie nam dane uświadczyć na skalę krajową jakości produktów konkurencji.
Rzeczywistość jest kłamstwem |
#12 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Hochsztaplerzy żurnalistyki | > Dzisiejsza władza nie lubi Lisa. Nie lubi, bo stawia On niewygodne pytania.Tak, poprzednia go lubiła, bo jej nie zadawał takich pytań. W publicznych mediach nie powinno być miejsca dla takich ludzi, bo za nie płaci (przynajmniej powinien) każdy. |
#13 2 na 2 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | Odp: Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | >Osobiście nie uważam, że obowiązkiem każdego dziennikarza jest apolityczność, ta jest wymagana od prezenterów wiadomości. Dziennikarz ma prawo mieć własne poglądy i je prezentować czy to się komuś podoba, czy nie. Tomasz Lis ma prawo negatywnie oceniać działania PiS, ...
Kolego - poczytaj twitter Lisa: to jest anty-PiSowska obsesja, i m.in. przez takich ludzi - z taką psychozą - słuszna krytyka niektórych działań PiS została ośmieszona, a PiS wygrało wybory.
'Strach przed PiS' stał się taką 'winą Tuska' - podciąganie pod to wszystkiego co się da sprawiło, że to o co faktycznie można krytykować PiS, a kiedyś PO, się rozmywa w gąszczu bredni - ostatnio np. zarzutów o atak na rowerzystów i wegetarian... |
#14 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Odp: Hochsztaplerzy żurnalistyki | > Tak, poprzednia go lubiła, bo jej nie zadawał takich pytań.Oni już nie rządzą. > W publicznych mediach nie powinno być miejsca dla takich ludzi, bo za nie płaci (przynajmniej powinien) każdy.Czy księży też to dotyczy? Też mają swoje programy cykliczne. |
#15 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Ku rozwadze wszystkim hejterom Tomasza Lisa | . > A to niby dlaczego? Nikt nie jest apolityczny, niby dlaczego odmawiać tego prawa dziennikarzom?Gdyż u niektórych apolityczny to znaczy podzielający nasze poglądy i według nich gwarantem apolitycznej telewizji jest np pan Jacek Kurski. Wiemy, "iż to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi". Kto chce niech ten kit kupuje. Ja za niego dziękuję. Tu, podobnie do redaktora Lisa, preferuję jednak inteligentnego czytelnika (od wielu lat jego programy ogląda ponad 2 miliony widzów), który potrafi zrozumieć to co piszę. Czytelnik ten potrafi zrozumieć mój pogląd: Pluralizm publicznych mediów świadczy o prawidłowym pełnieniu społecznej misji, a nie obłudnie udawanie przez zacietrzewionych ideologów jednej opcji, jakiejś tam obiektywnej bezstronności. Potrafi też zrozumieć z jakich powodów niektórzy forumowicze miotają epitetami, tak pod adresem swoich wrogów w realu, jak i w internecie.www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,3#w690138___________ Marzec 2012 r.: www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,490456#w490656www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,490456#w490903@@@ . |
1 2 3 4 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|