 |
Rzepliński, morda w kubeł! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-05-2016 18:24 | Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Rzepliński, morda w kubeł!
5 na 7 | Cytat:- Dostałem pismo od ministra finansów, w którym poproszono mnie żebym nie wypowiadał się do 13 maja - powiedział prof. Rzepliński w internetowym programie "Rzeczpospolitej". Jak dodał, tego dnia agencja ratingowa "Moody's" opublikuje raport wiarygodności kredytowej Polski. - A moje słowa, według ministra, mogą na niego wpłynąć - stwierdził prezes TK. (źródło)Póki co PiS-owski minister nie ma możliwości zamknięcia ust prezesowi TK, więc robi co może. Najwyraźniej min. Szałamacha doskonale zdaje sobie sprawę, że polityka Jadosława Kłamczyńskiego nadal będzie szkodzić Polsce, ale stanowiska za nic nie chce stracić, więc tchórzliwie opieprza nie tego co trzeba. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 #31 1 na 1 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! |
> Zapewne Umberto Eco jest szczególną solą w Twoim oku. Nie będę przytaczał tutaj jego słów.Są różne zawody - są pisarze, i są śmieciarze. Gdy strajkują pisarze, nikt tego nie zauważa, a gdy śmieciarze - najpóźniej po dwóch tygodniach jest katastrofa. To pokazuje, który z tych zawodów jest w dzisiejszych warunkach ważniejszy dla przetrwania cywilizacji.
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | |
#33 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | . > Najlepszy opis Prezesa znajduje się pod tym adresem.Nie wiem czy najlepszy? W swojej korespondencji z panem Szarley'em potraktowałem problem szerzej, gdyż moim zdaniem ten problem dla kraju takiego szerszego omówienia wymaga. @@@ . |
Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | Nie wiem o jakąś korespondencję chodzi. Podane przeze mnie źródło określa, moim zdaniem, doskonale osobowość Jadosława Kłamczyńskiego i tyle. |
#35 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | . A ja mam pytanie, kto zabronił inteligencji czytania? Na przykład refleksja nad "Paranoją polityczną" udzieli nam sporo wyjaśnień do aktualnej rzeczywistości. Inteligent, który to przemyślał i pozwolił innym na przejęcie inicjatywy jest dla mnie wątpliwym inteligentem. Co zupełnie nie przeszkadza w jego wysokim formalnym wykształceniu. ________
>>>> Nie dostrzegam człowieka ślepej wiary, a taka jest fundametum fanatyzmu. Prawie nie ma takiego zestawu zmitologizowanej rzeczywistości, w którą jacyś ludzie nie byliby w stanie uwierzyć. Także wiary bywają przeróżne. Zastanowił Pan się kiedyś na podstawie biografii pisanej przez zwolenników jaka to może być ta wiara pana Kaczyńskiego, natemat.pl(*)eniem-uginaly-sie-pod-nia-nogi a warto zajrzeć także do przeciwników. (Inteligentny człowiek potrafi sobie subiektywne informacje choć trochę zobiektywizować). ____________
>Najlepszy opis Prezesa znajduje się pod tym adresem . Nie wiem czy najlepszy? W swojej korespondencji z panem Szarley'em potraktowałem problem szerzej, gdyż moim zdaniem ten problem dla kraju takiego szerszego omówienia wymaga. ___________
>Nie wiem o jakąś korespondencję chodzi. O taką: www.racjon(*)m.php/s,708748/z,0/d,1#w708895
>Podane przeze mnie źródło określa, moim zdaniem, doskonale osobowość Jadosława Kłamczyńskiego i tyle. Nie, gdyż jest tylko uogólniającym opisem pewnej ludzkiej przypadłości, której u pana Jarosława mogą występować i najprawdopodobniej występują tylko niektóre elementy. Moim zaś zdaniem warto zawsze wychodzić poza epitety, a w tej korespondencji taką trochę szerszą próbę zrozumienia tej osobowości na tle dziejących się wydarzeń można odnaleźć i dlatego ją tu poleciłem.
@@@ .
|
#36 3 na 3 Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | Jestem prostym facetem, więc uważam, że jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, to najprościej by było, aby się wypowiedział zamiast wklejać n linków do wypowiedzi w innych wątkach, okraszając to wszystko zupełnie zbędnie pastelowymi kolorkami. |
#37 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | > Jestem prostym facetem,To wstydź się pan i natychmiast skomplikuj (A. Szczypiorski ; cytat z pamięci) |
#38 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | . > Jestem prostym facetem,Prosty zaraz prostaka nie oznacza. Wolę wychodzić z założenia, iż mam tu do czynienia z inteligentnymi i oczytanymi facetami oraz facetkami, gdy się myliłem to bardzo Pana przepraszam. Tyle tylko, iż tu nie ma obowiązku ani czytania, ani odpowiadania. Nie interesuje coś tam Pana lub jest za trudne, to po prostu może Pan nie czytać. > więc uważam, że jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, to najprościej by było,Wcale nigdy nie dążę aby to najprościej było, ważniejszymi dla mnie zawsze były sens i merytoryczność. To forum dyskusyjne. Jestem tu aby się czegoś nauczyć i wymienić poglądami z mądrymi forumowiczami. Dotychczas jakoś mi się to udawało. > aby się wypowiedział zamiast wklejać n linków do wypowiedzi w innych wątkach,Mnie nie udało się prostoty utrzymać, ale staram się używać jak najprostszego języka, tak aby i ci prostsi ludzie mnie zrozumieli, choć nasze forum jest skierowane do samodzielnie myślącej inteligencji: www.racjonalista.pl/kk.php/d,67> okraszając to wszystko zupełnie zbędnie pastelowymi kolorkami.To, ku łatwiejszemu zrozumieniu, ale jak widać nie wszystkich dociera. W każdym razie bardzo Pana przepraszam za poważne traktowanie i posądzenie, iż Pana mogą moje wypowiedzi zainteresować. @@@ . |
#39 1 na 1 Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | > >okraszając to wszystko zupełnie zbędnie pastelowymi kolorkami.> To, ku łatwiejszemu zrozumieniu, ale jak widać nie wszystkich dociera.Zdaje się, że nie dociera do 99,99% użytkowników tego forum, którzy nie stosują tej metody. Zatem warto przemyśleć swoją taktykę czy w ogóle ma jakikolwiek sens. > W każdym razie bardzo Pana przepraszam za poważne traktowanieŚwietny przykład chamstwa człowieka, który uważa się za kogoś lepszego od innych. > i posądzenie, iż Pana mogą moje wypowiedzi zainteresować.Niektóre interesują i na takie odpowiadam, z niektórymi się zgadzam i za takie przyznaję "+". |
#40 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | . > >>>okraszając to wszystko zupełnie zbędnie pastelowymi kolorkami. To, ku łatwiejszemu zrozumieniu, ale jak widać nie wszystkich dociera. W każdym razie bardzo Pana przepraszam za poważne traktowanie i posądzenie, iż Pana mogą moje wypowiedzi zainteresować.> Zdaje się, że nie dociera do 99,99% użytkowników tego forum, którzy nie stosują tej metody.A co mi do tego jakie ktoś metody tu stosuje? Nie czuję się nawet upoważniony do ich pouczania. Mnie wystarcza, gdy ktoś jest w miarę inteligentnym, oczytanym i kulturalnym aby chciało mi się z nim rozmawiać. Ponadto jak sądzę po reakcjach do większości mój sposób przekazu dociera. Czy Pan przeprowadził jakieś badania na mój temat? > Zatem warto przemyśleć swoją taktykę czy w ogóle ma jakikolwiek sens.Gdzie Wielce Szanowny Pan wykazał się swoimi przemyśleniami? Zawsze chętnie coś mądrego przeczytam. Moich przemyśleń na różne tematy od dziesięciu lat tu sporo i z częścią chciałem podzielić się z Panem, ale napisał Pan, iż jest Pan prostym człowiekiem i przemyślenia Pana nie interesują. Więc sam Pan przemyśleń nie preferuje, a mnie poleca? W każdym razie bardzo Pana przepraszam za poważne traktowanie> Świetny przykład chamstwa człowieka, który uważa się za kogoś lepszego od innych.No cóż wyzwiska, to raczej świadczą o prostactwie niż prostocie, a na pewno o braku argumentów. Zrozumiałe, iż jak każdy człowiek jestem przekonanym, że w niektórych tematach, to od jednych wiem więcej, a od innych mniej. Pamiętam przy tym, iż nikt nas nie skompromituje bardziej niż uczynimy to sami i dlatego staram się być odpowiedzialnym za to co piszę. To forum dyskusyjne i większość forumowiczów przychodzi tu podyskutować a nie aby wdawać się w pyskówki. Jak widać jeżeli chodzi o meritum to nie ma Pan wiele do powiedzenia, za to nawyzywać tym, którzy chcieliby coś do Pańskich wywodów dodać to Pan wiele może naubliżać, gdyż według Pana to zwyczajne chamstwo. i posądzenie, iż Pana mogą moje wypowiedzi zainteresować.> Niektóre interesują i na takie odpowiadam, z niektórymi się zgadzam i za takie przyznaję "+".Jest to dokładnie tak samo jak u mnie, choć jak widać mamy zupełnie inne kryteria wymogów i ocen. Dlatego ponownie uniżenie przepraszam Pana za posądzenie, iż moje wypowiedzi mogłyby Pana zainteresować. Tyle tylko, iż to otwarte forum i nasze wypowiedzi, kto chce to czyta, a swoje kieruję tylko do tych, którzy potrafią je zrozumieć. @@@ . |
1 2 3 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|