 |
Rzepliński, morda w kubeł! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-05-2016 18:24 | Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Rzepliński, morda w kubeł!
5 na 7 | Cytat:- Dostałem pismo od ministra finansów, w którym poproszono mnie żebym nie wypowiadał się do 13 maja - powiedział prof. Rzepliński w internetowym programie "Rzeczpospolitej". Jak dodał, tego dnia agencja ratingowa "Moody's" opublikuje raport wiarygodności kredytowej Polski. - A moje słowa, według ministra, mogą na niego wpłynąć - stwierdził prezes TK. (źródło)Póki co PiS-owski minister nie ma możliwości zamknięcia ust prezesowi TK, więc robi co może. Najwyraźniej min. Szałamacha doskonale zdaje sobie sprawę, że polityka Jadosława Kłamczyńskiego nadal będzie szkodzić Polsce, ale stanowiska za nic nie chce stracić, więc tchórzliwie opieprza nie tego co trzeba. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#16 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | Typowy post Bogusia, nie napisze co uważa w temacie, tylko pieprzy. A co Ty Boguś widzisz w słowach: "proszę o rozważenie powstrzymania się ... z wypowiedziami..." a) nakaz b) zakaz c) prośbę d) groźbę czy może, jak to nasz yntelekualista: e) propozycję zakazu? Jak z Was nie robić beki... No nie da się!
BEKA z LEMINGÓW! |
#17 6 na 6 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | . > Typowy post Bogusia, nie napisze co uważa w temacie, tylko pieprzy. A co Ty Boguś widzisz w słowach:Prymitywnego ćwoka. @@@ . |
#18 2 na 2 | Marian Forewa (906 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | > Polityka finansowa państwa polega między innymi na tzw. interwencjach werbalnych.Tytani intelektu usiłują werbalnie naprawiać to, co spieprzyli manualnie. |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! |
> Tytani intelektu usiłują werbalnie naprawiać to, co spieprzyli manualnie.Przesadnie są dobre, ale w złej literaturze. Tutaj nikt nie mówi o "tytanach intelektu" - wystarczą specjaliści w swoim fachu; nikt też nie zamierza niczego werbalnie "naprawiać", wystarczy sugestia; a o tym, czy coś rzeczywiście popsuto, można będzie powiedzieć w dłuższej perspektywie. Z wyprzedażą polskiego długu przez inwestorów zagranicznych wiąże się wprawdzie pewne ryzyko, ale także pewne szanse. W każdym razie - mam wrażenie, że pewne sprawy zostały tu rozegrane bardzo umiejętnie i nie bez pewnej finezji, która i bez tytanicznego wysiłku intelektualnego przyniosła oczekiwany efekt. fakty.inte(*)-koziej-skory-toga,nId,2197675
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
#20 1 na 1 | Marian Forewa (906 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | > Niestety, co warte podkreślenia, zarzewie pod ten konflikt polityczny zostało podłożone znacznie wcześniej, bo w czerwcu 2015 r. W grudniu 2015 r. to było gaszenie tego pożaru, który tli się do dziś.Farmazony dla ciemnego ludu, który nie rozumie różnicy między stanowieniem prawa a jego przestrzeganiem, i nie wie jakimi kompetencjami dysponują poszczególne organy władzy. Ciekawe, że w lipcu 2015 nawet psu z kulawą nogą nie przyszło do głowy zająknąć się na temat tej ustawy, nie mówiąc o zaskarżeniu jej. |
#21 1 na 1 | Marian Forewa (906 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | > Tutaj nikt nie mówi o "tytanach intelektu" - wystarczą specjaliści w swoim fachuWystarczyliby, gdyby byli. > W każdym razie - mam wrażenie, że pewne sprawy zostały tu rozegrane bardzo umiejętnie i nie bez pewnej finezjiJa mam wrażenie że to finezja w stylu nawalonego Wańki z młotkiem. Zobaczymy co będzie kiedy wytrzeźwieje. |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! |
> Farmazony dla ciemnego ludu, który nie rozumie różnicy między stanowieniem prawa a jego przestrzeganiem, i nie wie jakimi kompetencjami dysponują poszczególne organy władzy.Organy władzy dysponują takimi kompetencjami, jakimi dysponują. Natomiast w sytuacji, gdy takimi kompetencjami nie dysponują, to nie dysponują nimi. To chyba oczywiste? > Ciekawe, że w lipcu 2015 nawet psu z kulawą nogą nie przyszło do głowy zająknąć się na temat tej ustawy, nie mówiąc o zaskarżeniu jej.Rzeczywiście, trudno ukryć, że sposób procedowania wielu ustaw w Sejmie VI i VII kadencji wzbudzał olbrzymie kontrowersje...
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
#23 1 na 1 Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | Prymitywny? Owszem, ale przede wszystkim buńczuczny. Kto wie co jeszcze wymyśli Jadosław Kłamczyński, może za jego życia nie będzie już wyborów parlamentarnych, bo zgwałci prawo jeszcze bardziej niż dotychczas? |
#24 2 na 2 Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | > >Powtarzam, żaden minister nie ma prawa proponować żadnemu sędziemu zakazu wypowiadania się. Obojętnie czy to w formie prośby, czy groźby.> Dlatego nie był to nakaz tylko prośba.Głąbie PiS-owski, powtarzam, żaden minister nie ma prawa proponować żadnemu sędziemu zakazu wypowiadania się. Sędziowie są niezależni od rządu, oczywiście wyłącznie zgodnie z Konstytucją, którą głąby PiS-owskie jak ty mają w doopie. |
| Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | . > Prymitywny? Owszem, ale przede wszystkim buńczuczny. Kto wie co jeszcze wymyśli Jadosław Kłamczyński, może za jego życia nie będzie już wyborów parlamentarnych, bo zgwałci prawo jeszcze bardziej niż dotychczas? Wielokrotnie tu już pisałem, iż Jarosław Kaczyński głupcem nie jest, ale gdy Pan to napisał, to zastanowiłem się, a jak intelektualnie mógłbym pana Prezesa opisać? Jako mędrca, męża stanu i stratega? Jakoś, jak go obserwuję, to taki opis mi nie pasuje, a z głupotą to przecież różnie bywa. Głupocie przecież nie przeszkadza ani najwyższe formalne wykształcenie, ani tytuły, ani stanowiska. Ponadto nawet najbardziej inteligentni i wykształceni ludzie mogą mieć różne "zaburzenie struktury osobowości o charakterze trwałym".www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,4#w690298www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,4#w690578www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,5#w690593www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,5#w690612www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,6#w690723www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,6#w690838www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,6#w690886www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,7#w690958www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,7#w690980www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,7#w690994www.racjon(*)m.php/s,689513/z,0/d,8#w695067@@@ . |
#26 1 na 1 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! |
> Głąbie PiS-owski, powtarzam, żaden minister nie ma prawa proponować żadnemu sędziemu zakazu wypowiadania się.Histeryzm, żółtodzióbstwo i platonizm. Tego rodzaju stwierdzenia świadczyć mogą między innymi o skrajnej naiwności w dziedzinie polityki finansowej państwa. Niestety, w kraju cierpiącym z powodu niedorozwoju kultury politycznej mogą one zdobyć pewien poklask, podczas gdy w krajach wyżej rozwiniętych pod tym względem przyjętym standardem jest strategiczna koordynacja działań poszczególnych organów państwa.
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! |
Czy to prawda, że autor cytatu sam był doktrynerem, wyznawcą i promotorem dyskordianizmu? Czy to prawda, że tytuły naukowe, którymi się posługiwał zdobył na "nieakredytowanej" uczelni, a pierwsze szlify jako "intelektualista" zdobywał jako kierowca i sprzedawca? I czy to prawda, że użytkownik romaro powołuje się w swoich wypowiedziach na autorytet takiego pisarskiego indywiduum?
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
#28 1 na 3 | romaro (25211 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | Ty pilnuj swoich świętych - tu szczególnie słowa nie idą w parze z uczynkami... Żeby nie było - Voltaire był osobnikiem kontrowersyjnym. Ale jak Ci się nie podoba, to proszę bardzo - KAPUŚCIŃSKI (szukaj haków, szukaj).  Odnajdujesz się tutaj? |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! |
Dodajmy do tych trzech plag kilka kolejnych: windowanie miernot na piedestał, wynoszenie prostaków na mędrców, przerabianie kolekcjonerów banałów na intelektualistów, a marnych pisarzy - na proroków.
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
#30 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Odp: Rzepliński, morda w kubeł! | > a marnych pisarzy - na proroków.Zapewne Umberto Eco jest szczególną solą w Twoim oku. Nie będę przytaczał tutaj jego słów. |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|