Racjonalista - Strona głównaDo treści
III ZLOT ATEISTÓW

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
07-05-2016 07:58lukaszewicz (5674 punktów)III ZLOT ATEISTÓW
Ocena 2 na 2
Fundacja im. Kazimierza Łyszczyńskiego serdecznie zaprasza wszystkich ateistów i wolnomyślicieli na coroczne spotkanie na Zlocie Ateistów.
Szczegóły pod linkiem:
lyszczynsk(*)hp/category/iii-zlot-ateistow/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..
Brzostowski (7067 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
Eeeee, Wy tam... nie zapomnijcie mioteł.

BEKA z LEMINGÓW!

#2
09-05-2016 18:12
 Ocena 8 na 8
Drobner (19539 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
Uczestnicy ŚDM zapewne nie będą potrzebowali mioteł.
Mam za to dla nich alternatywną propozycję.



Tak z 'kilo trzydzieści' powinno wystarczyć.
To mniej niż 'na tacę' jednorazowo.
A może zwolnić z wszystkich przyszłych 'kosztów religijnych'.

Drobner, masarz-akwizytor

Brzostowski (7067 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Drobner
Drobner, mi chodziło o miotły które ateistom umożliwiom wzlot ku ich bogu:


Ale skoro chcesz o mózgu coś, to jak tak patrzę na to zdjęcie, które wkleiłeś to raczej widzę mózgi ateistów, które próbują się uwolnić spod hełmu.


www.polski(*)us-pasta-Jeszcze-nie-tym-razem

A tu więcej...

www.smakiz(*)23472417706286_794209050_n.jpg

Jednak dociśnięte hełmy naprawdę istnieją.


BEKA z LEMINGÓW!

#4
09-05-2016 19:10
 Ocena 8 na 8
Drobner (19539 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Drobner
Torby po cukrze są ponoć modniejsze:



A i 'pieczarki' na topie też są:



Drobner, szafiarz

Brzostowski (7067 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Drobner
Fajne, fajne...

Znaczy...

Wy taaaacy saaaaami... i tylko taca między nami...



BEKA z LEMINGÓW!

#6
09-05-2016 22:39
 Ocena 10 na 10
Drobner (19539 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Drobner
Nie 'tacy sami'. Musiałbym sobie całą głowę amputować, by 'dorównać' religiantom...

U 'nas' jest BEKA Z PRAWDZIWYCH IDIOTÓW.
Najprawdziwszych.
Którzy zapatrzeni w bajania antycznych pasterzy owiec gotowi są do ośmieszania się a to debilnymi strojami, a to kretyńskimi 'intelektualizmami' (por. www.racjonalista.pl/forum.php/s,708547).

Drobner, do rozpuku...

#7
09-05-2016 22:52
 Ocena 1 na 1
Brzostowski (7067 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Drobner
>Nie 'tacy sami'. Musiałbym sobie całą głowę amputować, by 'dorównać' religiantom...
Nie trzeba amputować, wystarczy jak zdejmiesz hełm.
>U 'nas' jest BEKA Z PRAWDZIWYCH IDIOTÓW.
>Najprawdziwszych.
>Którzy zapatrzeni w bajania antycznych pasterzy owiec gotowi są do ośmieszania się a to debilnymi strojami, a to kretyńskimi 'intelektualizmami' (por. www.racjonalista.pl/forum.php/s,708547).
Nie czujesz się z tym źle, że podobne zagadnienia podejmowali najwięksi filozofowie?
>Drobner, do rozpuku...
Ja tam osobiście nie śmieję z ateistów, ani racjonalistów, ani nawet antyteistów, śmieję się z lemingów.

BEKA z LEMINGÓW!

#8
09-05-2016 23:24
 Ocena 6 na 6
Drobner (19539 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Brzostowski
>>Nie 'tacy sami'. Musiałbym sobie całą głowę amputować, by 'dorównać' religiantom...
>Nie trzeba amputować, wystarczy jak zdejmiesz hełm.

#1
Masz jakieś halucynacje, ślepcze.

#2
"Oko jest wysuniętą na zewnątrz częścią mózgu" (np. okomedicus.pl/)

Jak więc mógłbyś widzieć?
Nie dziwię się więc, że świat (i urojone hełmy) postrzegasz jedynie 'oczyma windoktrynowanej wyobraźni religijnej'.

Skorzystaj z oferty z mojego postu wyżej (www.racjonalista.pl/forum.php/s,708903#w709168).
Może przejrzysz.

..

Brzostowski (7067 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Drobner
Ach.. Wy, chłopaki durszlaki...

BEKA z LEMINGÓW!

#10
10-05-2016 05:46
 Ocena 9 na 9
Drobner (19539 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Brzostowski
>Ach.. Wy, chłopaki durszlaki...

Mogę się tylko domyślać, że ciągłe, stałe, ustawiczne i uporczywe manifestowanie przez Ciebie swojego kretyństwa jest rodzajem masochizmu, samoudręczania motywowanego religijnie.
Normalni ludzie tak nie mają...
Satysfakcję uzyskuje się w zwykłe, nieautoagresywne i mniej kompromitujące sposoby.

..

#11
10-05-2016 10:44
 Ocena 9 na 9
Lilly Amina (4723 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Brzostowski
>Ach.. Wy, chłopaki durszlaki...
>
BEKA z LEMINGÓW!

Stary chłop, a jak dziecko w piaskownicy... Żałosne.

#12
10-05-2016 12:25
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52271 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Brzostowski
.
Którzy zapatrzeni w bajania antycznych pasterzy owiec gotowi są do ośmieszania się a to debilnymi strojami, a to kretyńskimi 'intelektualizmami' (por. www.racjonalista.pl/forum.php/s,708547).
>Nie czujesz się z tym źle, że podobne zagadnienia podejmowali najwięksi filozofowie?
Jakimi zagadnieniami, jacy filozofowie i co to ma wspólnego z tym co Pan tu wypisuje.
"Miłujący mądrość" to źle się czuje, gdy wiedzy nie posiada i głupoty pieprzy, o tym co mu się zdaje.

@@@
.

#13
10-05-2016 12:41
 Ocena 5 na 5
Andrzej Bogusławski (52271 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Brzostowski
.
>Jednak dociśnięte hełmy naprawdę istnieją.
Przeróżniaste rzeczy istnieją - są nakrycia głowy dla żartu i są także przykrywki zupełnie na poważnie. Jedni żartują sobie z innych, a inni rechocząc własnej śmieszności nie dostrzegają. Wymyślać można nieograniczenie, a wybór zawsze należy do ciebie.



Ironia i sarkazm. Jeśli oczekujesz, że pisząc o tych tematach będziemy śmiertelnie poważni, zawiedziesz się. Owszem, często nasz styl jest niezwykle poważny, książkowy lub naukowy, bez cienia uśmieszku na ustach. Jednakże jest to zmieszane z mniej pompatycznymi ujęciami. "Propagowanie racjonalizmu oznacza nie tylko suchy język naukowych monografii (mało zazwyczaj perswazyjnych czy prelekcji, czy też wreszcie jedynie wyrabianie logicznego myślenia w świadomości społecznej. Oznacza ono także sięgnięcie po oręż lekkości i humoru, ironii i drwiny, jako nader groźnych narzędzi do walki z przesądem, nonsensem i bzdurą. Oznacza więc sięgnięcie do świetnych wzorów oświeceniowych pamfletów, tak skutecznie i nieubłaganie, a przy tym wszystkim w tak lekkiej formie, tropiących relikty mentalności pierwotno-irracjonalnej we współczesnych im społeczeństwach" (Zygmunt Poniatowski). Sam Mistrz imię którego nosi Racjonalista, daje nam wytyczne, które ujął w credo Tadeusz Żeleński-Boy: "Igrać z najbardziej uświęconymi pojęciami, z najbardziej czcigodnymi uczuciami, próbować ich siły i szczerości, rozkładać je odczynnikiem śmiechu, prowokować obłudne oburzenia, demaskujące dyskusje, wpuszczać powietrze, ośmielać do myślenia, iżby pośród walących się bałwanów zostało to, co naprawdę jest szanowane - oto zadanie, które chciałbym spełniać wedle sił moich". Oczywiście argumenty nasze są jak najbardziej poważne i jak najmniej śmieszne. Tego jednak umysłom bystrym tłumaczyć nie potrzeba.

@@@
.

#14
10-05-2016 12:38
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
W odpowiedzi Drobner

> ośmieszania się a to debilnymi strojami...
Strój to rzecz z definicji debilna (w odróżnieniu od ubrania).

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#15
10-05-2016 12:46
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: III ZLOT ATEISTÓW
>Strój to rzecz z definicji debilna... [...]

Oczywiście!

Drobner, naturysta

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365