 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-05-2016 07:58 | lukaszewicz (5674 punktów) | III ZLOT ATEISTÓW
2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#31 1 na 1 | Celecrin (6386 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > Niestety słabej ja wiary w niego jestem.Nie ma innego boga. |
#32 1 na 1 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW |
> Istnienie latających krów jest niemożliwe.Wystarczy wsadzić krowę w samolot i będzie latającą krową. A jeśli chodzi o to, że ma latać sama z siebie, nie za pomocą jakiegoś urządzenia - wystarczy umieścić krowę na stacji kosmicznej w zerowej grawitacji, bez ciężaru wszystko lata. |
#33 2 na 2 | Celecrin (6386 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > >>Pier...oli Ci się możliwość istnienia z pewnością istnienia.> >Istnienie latających krów jest niemożliwe.> Na jakiej podstawie kategorycznie wykluczasz, możliwość istnienia latających krów, przynajmniej na 1 z 50 mld planet w naszej galaktyce?Jakich krów idioto? Krowa - dorosła[1] samica bydła domowego oraz żubra, tura, bawołów i innych gatunków z rodziny wołowatych[2]. |
#34 2 na 2 | Celecrin (6386 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > >Istnienie latających krów jest niemożliwe.> Wystarczy wsadzić krowę w samolot i będzie latającą krową.Nie, nie będzie. > A jeśli chodzi o to, że ma latać sama z siebie, nie za pomocą jakiegoś urządzenia - wystarczy umieścić krowę na stacji kosmicznej w zerowej grawitacji, bez ciężaru wszystko lata.Nieprawda. Unoszenie się w mikrograwitacji, technicznie nie można nazwać lataniem |
| ZaKotem (8733 punktów) | Odp: III ZLOT LATAJĄCYCH KRÓW | > >>Istnienie latających krów jest niemożliwe.> >Wystarczy wsadzić krowę w samolot i będzie latającą krową.> Nie, nie będzie.Moim zdaniem ludzie w samolotach jednak latają, no, ale to kwestia słownictwa. > >A jeśli chodzi o to, że ma latać sama z siebie, nie za pomocą jakiegoś urządzenia - wystarczy umieścić krowę na stacji kosmicznej w zerowej grawitacji, bez ciężaru wszystko lata.> Nieprawda. Unoszenie się w mikrograwitacji, techniczprzeciwnieżna nazwać lataniemA co technicznie można nazwać lataniem? Moim zdaniem jest to poruszanie się w powietrzu o własnych siłach, przy czym siła działa już w powietrzu, a nie tylko przy starcie, czym latanie różni się od skakania lub bycia pociskiem. Przy ciazeniu 1g jest to łatwe dla gołębia, dla krowy niewykonalne. A przy 0,00001g? Sytuacja trochę się zmienia i krowa może poruszać się w powietrzu przeciwnie do siły grawitacji po prostu pierdząc. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > >>>Pier...oli Ci się możliwość istnienia z pewnością istnienia.> >>Istnienie latających krów jest niemożliwe.> >Na jakiej podstawie kategorycznie wykluczasz, możliwość istnienia latających krów, przynajmniej na 1 z 50 mld planet w naszej galaktyce?> Jakich krów idioto?> Krowa - dorosła[1] samica bydła domowego oraz żubra, tura, bawołów i innych gatunków z rodziny wołowatych[2].Masz problem z odpowiedzią, co? To wyzywasz od idiotów? Pytam się Ciebie na jakiej podstawie kategorycznie wykluczasz istnienie: "Krowy - dorosłej[1] samicy bydła domowego oraz żubra, tura, bawołów i innych gatunków z rodziny wołowatych[2]." potrafiącej latać. przynajmniej na 1 z 50 mld planet w naszej galaktyce? Na jakiej podstawie?
BEKA z LEMINGÓW! |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > >Istnienie latających krów jest niemożliwe.> Wystarczy wsadzić krowę w samolot i będzie latającą krową. A jeśli chodzi o to, że ma latać sama z siebie, nie za pomocą jakiegoś urządzenia - wystarczy umieścić krowę na stacji kosmicznej w zerowej grawitacji, bez ciężaru wszystko lata.Wystarczy, że gdzieś na jednej z miliardów planet, żyje coś, co jest podobne do naszej krowy i potrafi latać. Wiem, wiem, zaraz krzyk podniosą filozofy, że to nie będzie już krowa (nasza). I słusznie, bo to będzie krowa latająca.
BEKA z LEMINGÓW! |
#38 2 na 2 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW |
> Wystarczy, że gdzieś na jednej z miliardów planet, żyje coś, co jest podobne do naszej krowy i potrafi latać.> Wiem, wiem, zaraz krzyk podniosą filozofy, że to nie będzie już krowa (nasza). I słusznie, bo to będzie krowa latająca.> To bardziej kwestia lingwistyczna, niż biologiczna. Jak bardzo, pod jakim względem coś musi być podobne do krowy, żebyś to nazwał krową? I dlaczego akurat tak? Bo ma przykład między krową a nietoperzem istnieją liczne podobieństwa, więc nie musimy szukać latających krów po całej galaktyce. |
#39 2 na 2 | Celecrin (6386 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | Na jakiej podstawie jakies zwierze na odleglej planecie nazywasz krowa? No na jakiej? |
#40 1 na 1 | Celecrin (6386 punktów) | Odp: III ZLOT LATAJĄCYCH KRÓW | > Moim zdaniem ludzie w samolotach jednak latają.No wlasnie w samolotach. |
#41 1 na 1 | Celecrin (6386 punktów) | Odp: III ZLOT LATAJĄCYCH KRÓW | > Moim zdaniem jest to poruszanie się w powietrzu o własnych siłach, przy czym siła działa już w powietrzu, a nie tylko przy starcie.Ani krowa ani czlowiek tego nie potrafi. Jesli znalazlbys sie w mikrograwtacji zawieszony w powietrzu bez pedu to koniec z Toba. Jedynie odrzucenie czesci ubrania pozwoliloby Ci sie przemieszczac. Sadze ze powietrze choc jest plynem jest zbyt rozrzedzone by w nim plywac. Zauwaz, plywac nie latac. Przeprowadz eksperyment myslowy. Jestes posrodu duzej hali w srodowisku mikrograwitacji... |
| ZaKotem (8733 punktów) | Odp: III ZLOT LATAJĄCYCH KRÓW | > Przeprowadz eksperyment myslowy. Jestes posrodu duzej hali w srodowisku mikrograwitacji...Odrzucam pod ciśnieniem pewną ilość materii i poruszam się w przeciwną stronę siłą odrzutu. Nie będzie to szalencza prędkość, ale wszak większa od zera. A czym jest ludzki pierd przy krowim... |
#43 3 na 3 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: III ZLOT LATAJĄCYCH KRÓW | > >Przeprowadz eksperyment myslowy. Jestes posrodu duzej hali w srodowisku mikrograwitacji...> Odrzucam pod ciśnieniem pewną ilość materii i poruszam się w przeciwną stronę siłą odrzutu. Nie będzie to szalencza prędkość, ale wszak większa od zera. A czym jest ludzki pierd przy krowim...> Widze, ze nie sprecyzowalem mojej slawnej, latajacej krowy. No wiec pytajac sie Brzostowskiego dawni temu o latajace krowy mialem na mysli latanie samodzielne. Takie jak obserwujemy u ptakow. Krowa sama wzbija sie w powietze i lata sobie jak bocian  Nasza krowa na ziemi. O rozszerzeniu do wszytkich innych planet i ukladow slonecznych Brzostowski sam zdecydowal. Nie wiem jak istnienie latajacych krow pogodzi z biblia, w ktorej wyraznie jest napisane, ze Jahwe stworzyl tylko ziemie, no ale pal licho. Najpierw znajdzmy latajaca krowe a pozniej pomyslimy nad metafora w biblii, ktora udowodni, ze ziemia to opis wszystkich planet  |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > Na jakiej podstawie jakies zwierze na odleglej planecie nazywasz krowa?> No na jakiej?To bardzo proste, to kwestia prawdopodobieństwa i magii wielkich liczb oraz nieskończoności. To czym jest krowa, to wiemy. My mamy w głowie pojęcie krowy i wiemy czym jest. Istnieje, uwzględniając liczbę planet, czas itd... szansa na to (większa od zera), że takie cóś jak krowa (lub podobne, ale dla nas dalej krowa) istnieje, w dodatku umie latać. Skoro krowa istnieje na Ziemi, nie można wykluczyć, że istnieje jeszcze gdzieś, zwłaszcza że poza Ziemią istnieje jeszcze ok. 5*10^18 planet. I żebyś się nawet tu zesrał i nawymyślał na mnie niestworzone rzeczy, to niestety wg tego co wiemy dziś o świecie, możliwe że istnieją nie tylko latające krowy, ale też śpiewające zęby, gadające dupy i setki dziwactw, które sobie możesz już sam wymyślić. I zabawa w językoznawcę nic tu nie pomoże.
BEKA z LEMINGÓW! |
#45 1 na 1 | Celecrin (6386 punktów) | Odp: III ZLOT LATAJĄCYCH KRÓW | Jesteś pewien, że siłą swojego pierdu pokonasz opór powietrza?  Nadal to bardziej pływanie niż latanie. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|