 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-05-2016 07:58 | lukaszewicz (5674 punktów) | III ZLOT ATEISTÓW
2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | Eeeee, Wy tam... nie zapomnijcie mioteł.
BEKA z LEMINGÓW! |
#2 8 na 8 | Drobner (19539 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | Uczestnicy ŚDM zapewne nie będą potrzebowali mioteł. Mam za to dla nich alternatywną propozycję.  Tak z 'kilo trzydzieści' powinno wystarczyć. To mniej niż 'na tacę' jednorazowo. A może zwolnić z wszystkich przyszłych 'kosztów religijnych'. Drobner, masarz-akwizytor |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | |
#4 8 na 8 | Drobner (19539 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | Torby po cukrze są ponoć modniejsze:  A i 'pieczarki' na topie też są:  Drobner, szafiarz |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | Fajne, fajne... Znaczy... Wy taaaacy saaaaami... i tylko taca między nami...
BEKA z LEMINGÓW! |
#6 10 na 10 | Drobner (19539 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | Nie 'tacy sami'. Musiałbym sobie całą głowę amputować, by 'dorównać' religiantom... U 'nas' jest BEKA Z PRAWDZIWYCH IDIOTÓW. Najprawdziwszych. Którzy zapatrzeni w bajania antycznych pasterzy owiec gotowi są do ośmieszania się a to debilnymi strojami, a to kretyńskimi 'intelektualizmami' (por. www.racjonalista.pl/forum.php/s,708547). Drobner, do rozpuku... |
#7 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > Nie 'tacy sami'. Musiałbym sobie całą głowę amputować, by 'dorównać' religiantom...Nie trzeba amputować, wystarczy jak zdejmiesz hełm. > U 'nas' jest BEKA Z PRAWDZIWYCH IDIOTÓW.> Najprawdziwszych.> Którzy zapatrzeni w bajania antycznych pasterzy owiec gotowi są do ośmieszania się a to debilnymi strojami, a to kretyńskimi 'intelektualizmami' (por. www.racjonalista.pl/forum.php/s,708547).Nie czujesz się z tym źle, że podobne zagadnienia podejmowali najwięksi filozofowie? > Drobner, do rozpuku...Ja tam osobiście nie śmieję z ateistów, ani racjonalistów, ani nawet antyteistów, śmieję się z lemingów.
BEKA z LEMINGÓW! |
#8 6 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > >Nie 'tacy sami'. Musiałbym sobie całą głowę amputować, by 'dorównać' religiantom...> Nie trzeba amputować, wystarczy jak zdejmiesz hełm.#1 Masz jakieś halucynacje, ślepcze. #2 "Oko jest wysuniętą na zewnątrz częścią mózgu" (np. okomedicus.pl/) Jak więc mógłbyś widzieć? Nie dziwię się więc, że świat (i urojone hełmy) postrzegasz jedynie 'oczyma windoktrynowanej wyobraźni religijnej'. Skorzystaj z oferty z mojego postu wyżej ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,708903#w709168). Może przejrzysz. .. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | Ach.. Wy, chłopaki durszlaki...
BEKA z LEMINGÓW! |
#10 9 na 9 | Drobner (19539 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > Ach.. Wy, chłopaki durszlaki...Mogę się tylko domyślać, że ciągłe, stałe, ustawiczne i uporczywe manifestowanie przez Ciebie swojego kretyństwa jest rodzajem masochizmu, samoudręczania motywowanego religijnie. Normalni ludzie tak nie mają... Satysfakcję uzyskuje się w zwykłe, nieautoagresywne i mniej kompromitujące sposoby. .. |
#11 9 na 9 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > Ach.. Wy, chłopaki durszlaki...> BEKA z LEMINGÓW!Stary chłop, a jak dziecko w piaskownicy...  Żałosne. |
#12 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | . Którzy zapatrzeni w bajania antycznych pasterzy owiec gotowi są do ośmieszania się a to debilnymi strojami, a to kretyńskimi 'intelektualizmami' (por. www.racjonalista.pl/forum.php/s,708547). > Nie czujesz się z tym źle, że podobne zagadnienia podejmowali najwięksi filozofowie?Jakimi zagadnieniami, jacy filozofowie i co to ma wspólnego z tym co Pan tu wypisuje. "Miłujący mądrość" to źle się czuje, gdy wiedzy nie posiada i głupoty pieprzy, o tym co mu się zdaje. @@@ . |
#13 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | . > Jednak dociśnięte hełmy naprawdę istnieją.Przeróżniaste rzeczy istnieją - są nakrycia głowy dla żartu i są także przykrywki zupełnie na poważnie. Jedni żartują sobie z innych, a inni rechocząc własnej śmieszności nie dostrzegają. Wymyślać można nieograniczenie, a wybór zawsze należy do ciebie. Ironia i sarkazm. Jeśli oczekujesz, że pisząc o tych tematach będziemy śmiertelnie poważni, zawiedziesz się. Owszem, często nasz styl jest niezwykle poważny, książkowy lub naukowy, bez cienia uśmieszku na ustach. Jednakże jest to zmieszane z mniej pompatycznymi ujęciami. "Propagowanie racjonalizmu oznacza nie tylko suchy język naukowych monografii (mało zazwyczaj perswazyjnych czy prelekcji, czy też wreszcie jedynie wyrabianie logicznego myślenia w świadomości społecznej. Oznacza ono także sięgnięcie po oręż lekkości i humoru, ironii i drwiny, jako nader groźnych narzędzi do walki z przesądem, nonsensem i bzdurą. Oznacza więc sięgnięcie do świetnych wzorów oświeceniowych pamfletów, tak skutecznie i nieubłaganie, a przy tym wszystkim w tak lekkiej formie, tropiących relikty mentalności pierwotno-irracjonalnej we współczesnych im społeczeństwach" (Zygmunt Poniatowski). Sam Mistrz imię którego nosi Racjonalista, daje nam wytyczne, które ujął w credo Tadeusz Żeleński-Boy: "Igrać z najbardziej uświęconymi pojęciami, z najbardziej czcigodnymi uczuciami, próbować ich siły i szczerości, rozkładać je odczynnikiem śmiechu, prowokować obłudne oburzenia, demaskujące dyskusje, wpuszczać powietrze, ośmielać do myślenia, iżby pośród walących się bałwanów zostało to, co naprawdę jest szanowane - oto zadanie, które chciałbym spełniać wedle sił moich". Oczywiście argumenty nasze są jak najbardziej poważne i jak najmniej śmieszne. Tego jednak umysłom bystrym tłumaczyć nie potrzeba.@@@ . |
#14 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW |
> ośmieszania się a to debilnymi strojami...Strój to rzecz z definicji debilna (w odróżnieniu od ubrania).
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#15 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: III ZLOT ATEISTÓW | > Strój to rzecz z definicji debilna... [...]Oczywiście! Drobner, naturysta |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|