Racjonalista - Strona głównaDo treści
czym jest czas pytanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-10-2016 22:20amenli (68 punktów)czym jest czas pytanie
Ocena 1 na 1
Witam
Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
Mam pytanie .
Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli.
Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ?
Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ?
Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce.
Co zrobi człowiek za te słowa ?
Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra.
Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.

lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?

To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
#151
19-10-2016 13:48
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>... w błogostanie samouwielbienia za sprawą p. adwokata.

Spróbuj prawdziwego air-koniaku.
Doznania będą tym głębsze, im głębsze puchary.

Drobner, 'jajeczny'

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik

>On wie, dlatego zapewne planuje objasnić to maluczkum ateistom na Racjonaliście.
>O zadanie pytania i uzyskanie odpowiedzi, czy oni chcą raz jeszcze mielić 100 razy przemielone plewy - się nie zatroszczył.. a szkoda.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

tu nie śmiało śmiem za uwarzyć . Powiedziałem sami szukajcie go lub nie i było coś o braku miejsc

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> My rozumiemy, że Ty nie rozumiesz
>A on rozumie, że my nie wierzymy (jeszcze).
>Ech, jacy my rozumni! Wprost rozpływam się w błogostanie samouwielbienia za sprawą p. adwokata.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


Używam jak by co słowa Stwórca.
Dla was był to wybuch lub coś innego .

Wiara tez jest naukowa co nie ?

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> było coś o braku miejsc

A waść Biblię może czytuje?
J 14.2 "W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział"

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> było coś o braku miejsc
>A waść Biblię może czytuje?
>J 14.2 "W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział"
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


I od pusze wam grzechy za denara

Za bardzo nie w temacie z tą wiarą jestem przepraszam

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365