 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-10-2016 22:20 | amenli (68 punktów) | czym jest czas pytanie
1 na 1 | Witam Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas. Mam pytanie . Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli. Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ? Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ? Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce. Co zrobi człowiek za te słowa ? Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra. Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.
lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?
To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..| amenli (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >>Jak długo podróżowałeś, żeby tu wpaść na jaki czas?> >dla mnie za długo  > To się streszczaj i wycinaj niepotrzebne cytowania bo Ci czasu zabraknie, wypadniesz tak szybko jak wpadłeś.> Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...> ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Stwórca zdecyduje kiedy mam opowiedzieć  |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | To wcale nie jest zabawne. |
| amenli (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > To wcale nie jest zabawne.Sam Jezus powiedział ze Stwórca został osądzony . i jest to prawda . Może napewno Bóg ma jakiś plan  napewno to zapisał . Pewnie ten czas nadchodzi . Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy . Analiza jest od roku i czeka na znak  |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | > Sam Jezus powiedział ze Stwórca został osądzony .> i jest to prawda .www.youtube.com/watch?v=x0tG6RYmAJg> Może napewno Bóg ma jakiś plan napewno to zapisał .Jest debilem i jego plany nie wypaliły. > Pewnie ten czas nadchodzi .> Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy .> Analiza jest od roku i czeka na znak  Idź anal lizać  ) |
| Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > kto zapłaci ?Bóg zapłać. Drobner niebogaty |
#36 1 na 1 | amenli (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >Sam Jezus powiedział ze Stwórca został osądzony .> >i jest to prawda .> www.youtube.com/watch?v=x0tG6RYmAJg> >Może napewno Bóg ma jakiś plan napewno to zapisał .> Jest debilem i jego plany nie wypaliły.reprezentujesz poziom całego forum ? |
| amenli (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > kto zapłaci ?> Bóg zapłać.> Drobner niebogaty> spoko wasza mądrość za bardzo mnie razi . |
#38 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Mam dowody mam ułatwione zadanieGdybyś je miał, już dawno byś nas tu nimi uraczył. W końcu przedstawienie solidnych dowodów daje poczucie dumy. > Tylko czy to ten czas?Jeśli nie, próżne twoje starania. Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić.. > może wam pasuje taki stanŚwiętemu Piotrowi dużo nie pasowało, nawet się wyparł. Duch Św. czyni cuda. Pytanie czy ty aby jesteś właściwą osobą. > może następnie 4.6m lat potrzeba?Zależy do czego. U ciebie do racjonalizmu oby mniej 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy .> Analiza jest od roku i czeka na znakTak. A Ty z pewnością potrafisz go odczytać 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Stwórca zdecyduje kiedy mam opowiedzieć  Hm. Z pewnością masz czerwony telefon na biurku z osobistą linią do Stwórcy. Wiesz, ja też 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy .> > Analiza jest od roku i czeka na znak> Tak. A Ty z pewnością potrafisz go odczytać  > krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.Mieszanka mądrości i złości . |
#42 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > spoko wasza mądrość za bardzo mnie razi ."Rzeczywistość zbyt skomplikowana by ją rozumieć? Fizyka, chemia, kosmologia zbyt obszerne i nudne? Spróbuj z wiarą" 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Mieszanka mądrości i złościNie. Nieśmiała prowokacja zaprawiona kroplą ironii.
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
#44 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > kto zapłaci ?> Bóg zapłaćHej Drobnerze  Nie zwalaj na Boga, sam zapłać - riposta moich kolegów z technikum na zwroty "Bóg zapłać" kolegi, który później został księdzem. 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > Stwórca zdecyduje kiedy mam opowiedzieć  > Hm. Z pewnością masz czerwony telefon na biurku z osobistą linią do Stwórcy.> Wiesz, ja też  > krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.ha ha ha masz tel To przekaz ze się zmieniłem i jak wyjdę z tego grajdołka biedę grzeczny mam zero złości w sobie |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|