Racjonalista - Strona głównaDo treści
czym jest czas pytanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-10-2016 22:20amenli (68 punktów)czym jest czas pytanie
Ocena 1 na 1
Witam
Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
Mam pytanie .
Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli.
Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ?
Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ?
Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce.
Co zrobi człowiek za te słowa ?
Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra.
Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.

lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?

To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..
#16
17-10-2016 13:19
 Ocena 4 na 4
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
> jestem ciekaw co zrobicie jak biedzie to za ostro ?.

Pewnie z wrażenia umrzemy

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

amenli (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> jestem ciekaw co zrobicie jak biedzie to za ostro ?.
>Pewnie z wrażenia umrzemy
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

odpada kto zapłaci ?

#18
17-10-2016 14:08
 Ocena 4 na 4
ZaKotem (8733 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli

>odpada kto zapłaci ?

Na serio aż tak cię pogrzało, że przez chwilę ci się wydawało, że ktoś ci zapłaci za przedstawienie kolejnej Ogólnej Teorii Wszystkiego na forum internetowym? Mamy tu takich, co strugają wariata całkiem za darmo, w czynie społecznym. Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.

amenli (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
>Jak długo podróżowałeś, żeby tu wpaść na jaki czas?
>Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


dla mnie za długo

amenli (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi ZaKotem
>>odpada kto zapłaci ?
>Na serio aż tak cię pogrzało, że przez chwilę ci się wydawało, że ktoś ci zapłaci za przedstawienie kolejnej Ogólnej Teorii Wszystkiego na forum internetowym? Mamy tu takich, co strugają wariata całkiem za darmo, w czynie społecznym. Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.

na pewno nie tu . książka lub film.

#21
17-10-2016 14:32
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
>>Jak długo podróżowałeś, żeby tu wpaść na jaki czas?
>dla mnie za długo
To się streszczaj i wycinaj niepotrzebne cytowania bo Ci czasu zabraknie, wypadniesz tak szybko jak wpadłeś.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#22
17-10-2016 14:45
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
>> Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.
>> na pewno nie tu . książka lub film.

Bardziej.
Weź pod uwagę również stand-up Dodatkowy bonus taki, że tam masz feedback błyskawiczny.

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

#23
17-10-2016 15:44Nie na temat
 Ocena 1 na 1
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Odp: czym jest czas pytanie
omg, znów sałata słowna.

Post był jak najbardziej na temat. Sałata słowna to jeden z objawów np schizofrenii. Charakteryzuje się nielogicznymi i chaotycznymi wypowiedziami, czyli dokładnie tym co Twoje wpisy tutaj.

amenli (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>> Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.
>>> na pewno nie tu . książka lub film.
>Bardziej.
>Weź pod uwagę również stand-up Dodatkowy bonus taki, że tam masz feedback błyskawiczny.
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


ha ha ha musicie zacząć panować nad emocjami .

#25
17-10-2016 15:52
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli

>ha ha ha musicie zacząć panować nad emocjami .

Taki też już jest <ziew>

amenli (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi ZaKotem
>>ha ha ha musicie zacząć panować nad emocjami .
>Taki też już jest <ziew>
>

A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?

#27
17-10-2016 17:01
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
>A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?
Korekta edytorska.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#28
17-10-2016 21:46
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
> A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?

Propozycja pisania w Wróżce albo Strefie 11?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
> musicie zacząć panować nad emocjami

Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce.
Przyzwyczajaj się Misiaczku (ach jaki słodziak!)

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

amenli (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?
>Propozycja pisania w Wróżce albo Strefie 11?
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


Mam dowody mam ułatwione zadanie .
Tylko czy to ten czas ? może wam pasuje taki stan .
może następnie 4.6m lat potrzeba ?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365